קפסולת הזמן של ה-DNA


קפסולת הזמן של ה-DNA

כל הדברים שהיו בתוך רשת הקריסטל, שהושתלו , גם אינפורמציה מהפליאדות, כל מה שמשוחרר הוא אודות המציאות ולא אישית עלינו.

ה-DNA הרב סלילי התגלה ככלי רב-מימדי. לנו יש 3 שכבות השייכות למישהו אחר, וגם להם, למשל הפליאדים, יש 3 שכבות ששייכות למישהו אחר מהם כגון: אוריין, אוטוריון.

ישנה שיטה בגלקסיה והיא יפה. הכימיה יכולה להיות שונה אך השאר זהה. לאלו שזרעו אותנו יש DNA וגם לקודמיהם.

ישנה גם קפסולת זמן בתוכנו. 3 השכבות הפליאדות אל מיוחדות. הן מציגות שושלת. הכל מתגלה לאט. כיצד 130 מיליארד תאים מתקשרים? כאחד? האם יש שדה מסביבם והאם יש להם תודעה? איך DNA מגיב לשכל? האם הלב חושב?

זו התחלה של שארית האנושות. דברים חשובים יקרו לגלקסיה.

פלנטת חופש הבחירה הפכה להיות זאת שבחרה

מפוטנציאל להגשמה, עשינו זאת. יש עדיין פלנטה שניתן יהיה לשתול בה זרעים. והכדור מתגלגל, ולא ניתן לעצור אותו. דברים ייעשו אחרת מעתה ואילך והילדים של הילדים יהיו אתם, בדיוק כפי שאתם הם אבות אבותיכם.

המסע. אתם מתעוררים למציאות חדשה כי אתם חופשיים מהישנה. אינטואיטיבית, כמו לצאת מחדר, הדרך תתחיל להראות את עצמה. הטון של האישיות אינו מתבגר. מודעות וזיכרון הם מעבר לגוף האנושי.

בוא נדמיין את ה-DNA כמחסן של אינפורמציה, פרוזדור עם המון חדרים.

הדלת הראשונה – פתוחה – נוצלה במשך השנים – כוללת את הגנים של ההורים, הכימיה.

הדלת השניה – פתוחה – איזוטרית – אינפורמציה אקאשית של החיים הקודמים בטרם בואנו לכאן. כוללת בתוכה תשוקה יצירתית שלא קיימת אצל ההורים. נשמות עתיקות נמשכות אחת לשנייה ואוהבות להיפגש ולברך לשלום. Immediate Akashi Inheritance – תכונה הממשיכה לחיים אחרים, אם התשוקה הייתה חזקה מספיק.

רק 3 דלתות פתוחות לנו ב-DNA

הדלת השלישית – מכילה בתוכה DNA המגיב לאנרגיה של מערכת ישנה של אנרגיה שכבר לא צריך אותה הנקראת – KARMA . כל הדברים הבלתי גמורים שאין צורך לסיים אותה – unfulfilled Akashi Inheritance . אם עשיתם זאת, אם סגרתם את הדלת, המשחק נגמר. כי אתם לא משתתפים במשחק הקרמתי הזה יותר. הדרמה מפסיקה. אתם יודעים מי אתם. אם לא תסגרו את הדלת, לא תוכלו לנווט את הספינה לבד, לדרך של ריפוי, של שלום על פני האדמה.

אתם מתבקשים לפתוח את הדלת – Body Bridge , גשר בין אינטואיציה לבריאות, למה שהיינו רגילים. הגוף האינטליגנטי בחוכמתו הפנימית יודע יותר טוב ממני. הוא מופעל ויודע דברים שהיום רק רופאים יאמרו לכם. אם משהו לא נכון ולא טוב גדל בגוף שלי – אני אדע מזה במיידי ואטפל בזה.

Door to Self Balance – יאפשר לנשמה לחזור למרכז ללא בעיה. אם תהיה הפרעה או פחד, ניתן יהיה לחזור למרכז. מרכז הרואה את השמחה של האל הקריאטיבי, שיודע על גאליה, שיודע את השלום ללא קשר למה שקורה סביבנו. אני הגורו של עצמי. החיבור המושלם. לא נשארים יותר בתסכול. חוזרים מיד למרכז.

Door of Wisdom – כשהולכים לאקאש, כאן מכירים בכל מה שזכיתם בכל הגלגולים. שנים של חוכמה. כשאנו יודעים, אנו הופכים להיות אבות אבותינו. באיזון עצמי ועם ידע אקאשי יוצרים באלאנס ואיזון לאנשים.

הדלת הבאה היא Steam Cell Blue Print – הסוד לחיים ארוכים. הל-DNA יפסיק לשכפל את עצמו וליצור העתקים, אלא יילך למקור ויצור מזה תא מקורי. זה בא. זה יבוא. צריכים לעבור מספר שנים. יש לנסות את הדלתות כדי לפתוח אחרות. זוהי תחילתו של האנוש המתעלה.

יש לכם Divine DNA . מכונית מרוץ משוכללת ואתם נוהגים בפורד. אז תתחילו לנשום, לחכות שהטירוף יעבור בשנת הירח הזו, להתחיל תהליכים, לעבוד על דברים חדשים.

Take stock of the love of GOD in you. Look in the mirror and learn to love yourself.

זה התרגיל וגם סבלנות. ארגז הכילים נותר בשלו. האנושות תבנה חדש ותהרוס את הישן – אך אין שעון לזה. הקיום נלקח בחשבון וכך הווה.

Loved by GOD each you are, Known by GPD all of you…..


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים