מסר מישו - אוגוסט 2015


מסר מישו - אוגוסט 2015

מסר מישו (לורד סננדה) באמצעות ג'ון סמלמן

כילדים של אלוהים, כל אחד מכם הוא שדה אנרגיה עוצמתי מאד של אהבה.

רבים מכם חשים כי האשליה מחזקת את אחיזתה על האנושות בזכות הזרם המרכזי של המדיה והחדשות הממשיכים לדווח כפי שנראה בסיפוק רב, על מלחמות, קונפליקטים, פחדים כלכליים, שחיתות וחוסר יושר במקומות הגבוהים, ואינספור אירועים לא שמחים והתרחשויות. דיווחים אלו מתייחסים בוודאות לאינספור אירועים גלובליים אך במציאות הם מהווים רק חלק קטן מהפעילויות הפלנטריות. הזרמים העכשוויים שהם צונמי של אהבה, העוטפים את הפלנטה מסוף 2012, הרבה יותר משמעותיים בהשפעות המלאות השראה שלהם מכל אירועי "החדשות הרעות" שהן ניסיון המדיה לרכז לכיוונם את כל תשומת הלב שלכם.

כילדים של אלוהים כל אחד מכם הוא שדה אנרגיה מאד עוצמתי של אהבה. לכל אחד מכם בחירה חופשית באמצעותה אתם מחויבים לשדה הזה או מתכחשים ומתעלמים ממנו, בעודכם חיים את חייכם כבני-אנוש האוחזים באשליה שבניתם בצורה קולקטיבית לפני כל כך הרבה עידנים. הבחירה שאתם עושים בהקשר הזה, בין אם אתם מודעים לכך או שלא, זו בחירה שאתם עושים וחוזרים עליה בכל רגע נתון והיא משפיעה ישירות על הדרך בה אתם חווים את החיים. מספר רב ומתגבר מביניכם בוחרים כעת להתחייב ולהיות מעורבים והשפעות הבחירה הזו נראות בכל העולם.

הטבע האמיתי והנצחי שלכם הוא אהבה. נוצרתם מאהבה ומהמציאות שהיא הנוכחות של האלוהי, או אם אתם מעדיפים, מגן העדן - שאף הוא אהבה. הקיום שלכם נשמר לנצח על ידי האלוהים, האבא האהוב שלנו, בתוך שדה אלוהי של אהבה שהיא כל מה שקיים. אינכם יכולים לצאת משם כי לא קיים מקום אחר. ישנו רק אלוהים, המקור, שדה האהבה שהוא הבריאה שלו, וזה כולל את כל החיים ללא יוצא מן הכלל.

בתוך אותו שדה אינסופי של האלוהים, הבן היחיד של אלוהי נוצר והעניק לו את כל מה שהוא אלוהי, שהוא בעצם הכל. ההבדל היחידי בין אלוהים ובנו הוא שאלוהים הוא קיים תמיד, בעוד בנו נוצר על ידו בכדי להצטרף לאקסטזת החיים הקיימת לנצח עם אביו האלוהי באותו שדה של אהבה אלוהית. כל אופן, אהבה אינה שולטת, היא חופשיה לחלוטין מכל צורה של מניפולציה, שליטה או הגבלה על האהוב, כי אחרת כמובן, זו אינה אהבה.

בנו של האלוהים בחר אז לתרגל בחירה חופשית על ידי בניית סביבה אשלייתית בה הוא יוכל לחוות עצמאות ונפרדות מהמקור וינסה להוכיח כי אינו זקוק לאלוהים.

אך, מאחורי אלוהים אין דבר. אין דבר מעבר לו. והסביבה האשלייתית שבן האלוהים בנה היא אשלייתית, אינה קיימת, המצאה, בדיה לא מציאותית. אף על פי כן, כוחו של בן האלוהים הוא עצום. כך שסביבת האשליה שהוא יצר ובנה נראית נרחבת ומאד אמיתית במיוחד כשהיא מאוכלסת על ידי אספקטים מרובים שהם חלקים נפרדים של העצמי המאוכלסים בתוך מיכלים מגבילים במיוחד שהם – הגופים האנושיים. כבני-אנוש אם כך, האשליה נראית מאד אמיתית והיא מניחה מגבלות אמיתיות על היכולות האנושיות, במיוחד כאשר משווים אותה לפוטנציאל היצירתי חסר הגבולות שניתן לבן האלוהים ברגע בריאתו.

וכאן, על פני האדמה, הגוף האנושי הוא נזקק. הוא זקוק לאוכל, מחסה, אוויר ומים, ואם משהו מכל הדברים החיוניים האלה נלקח ממנו או הופך לבלתי נגיש, הגוף הזה אינו יכול לשרוד. וההכרה בזה, היא מצב מבועט של אירועים המובילים לאמונה כי עליכם להילחם איש ברעהו כל הזמן בכדי להשיג ולקבל נתח מספק ממשאבי הפלנטה שאינם מספיקים, רק כדי להבטיח את ההישרדות האישית שלכם.

אך, כפי שאמרתי במבוא של ספרי "הקורס בנסים" – "דבר אמיתי אינו יכול להיות מאוים, אין דבר שאינו אמיתי שקיים, ובזה נחה שלוות האלוהי". באמת שאין דבר לפחד ממנו כי יש לכם קיום נצחי באינסוף שמחה וביטחון בתוך המיינד של האלוהי. כל מה שנראה מאיים בעיניכם או מביא לכם סבל, הוא אינו אמיתי והוא יעבור הלאה מכם.

התרכזו יום ביומו בטבעכם האמיתי שהוא אהבה, והתכוונו לחלוק ולהרחיב אותה ללא תנאי לכל האנושות ללא יוצא מן הכלל, ואז תיהנו מהשלווה ומשביעות הרצון שהכוונה הזו מביאה אל תוך חייכם. במקום בו אתם רואים אחרים סובלים, ולא משנה מי הם או היכן הם, התכוונו שהאהבה תזרום מכם אליהם ותקל, תרגיע, תשחרר את הכאב. רבים מכם כבר נוהגים כך בצורה אפקטיבית מאד, בעצם זה פירוק והמסה של הסיוט שנראה כי הוא עוטף רבים כל כך, כהכנה להגעה הממשמשת ובאה של חלום נעים שיוביל את ההתעוררות שלכם לתוך תודעה מלאה, בה תדעו פעם נוספת את עצמכם כפי שאתם באמת – ישויות אלוהיות באחד של אלוהים.

כבר לא ניתן להחביא יותר את הטבע האמיתי האנושי מכם על ידי המסך המטעה של האשליה, כי המסך, הווילון הזה הוא מתפורר ללא תקנה ככל שיותר ויותר מכם פותחים את לבם לאהבה שאלוהים מציע לכם באופן תדיר בכל רגע של הקיום שלכם. אתם יודעים, עמוק בתוככם, שאתם ישויות אלוהיות, פשוט כבני-אנוש שכחתם. כי שכחה היא מגבלה עוצמתית שהגוף לוקח על עצמו בכל פעם שהוא מתגלם, אך כשהמסך נעלם – נעלמת איתו גם השכחה. המודעות של טבעכם האמיתי זורחת על יותר ויותר מכם בכל יום והיא מעצימה את האפקט של אהבה ממיסה המפזרת את האשליה.

לכן דעו כי אתם אהובים לנצח על ידי אביכם השמימי, ובשל אהבתו האינסופית אליכם הוא סיפק את האמצעים והאנרגיה שתמיס לבסוף את האשליה לתמיד. כולם יתעוררו כי זהו הרצון האלוהי, והרצון האישי שלכם הוא בהתיישרות עם הרצון הזה כי, באמת, ישנו רק רצון אחד.

אחיכם האוהב, ישו.

תרגום ועריכה – רחלי גנון

Source: http://johnsmallman2.wordpress.com


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים