מסר מהארקטורים - אוגוסט 2015


מסר מהארקטורים - אוגוסט 2015

להכיל את האור הגבוה יותר – מסר מהארקטורים באמצעות סוזאן לי

(הלב הגלקטי)

ברכות. אנו הארקטורים ואנו כאן לחניכת קבלת האור הגבוה יותר. האור הנכנס לתודעה שלכם, להילה שלכם, לגוף ולתאים שלכם, כדי לגלות את כל שאריות החושך ולרפאם.

ה-"חושך" הזה הוא "חסימות" פנימיות המפחדות להשתנות או לעבור התמרה. כשמביאים את המודעות לחלקים שעדיין לא שוחררו, ניתן להשתתף בניקוי. האור הגבוה יותר מגיע ממימדים שהם מעבר לזמן, הנעים לתוך ההווה והעבר שלכם ומשנים מציאויות. ברגע שתיזכרו כיצד לאפשר לאור להיכנס לתוך הכלי הארצי שלכם בצורה הזו, תוכלו לעזור גם לאחרים כמו גם לגאייה בקרקוע האור הרב-ממדי הזה אל תוך ליבת ההוויה שלה. כך תתמזג הצורה האישית שלכם עם הצורה הפלנטארית של גאייה.

האלמנטים האישיים הארציים שלכם ושל גאייה – אדמה, אוויר, אש ומים, אף הם יחגגו את התדר הגבוה של האור עם כל החיים. זהו התדר שמוצא ומנקה חסימות באופן שוטף וניתן באמצעותו להתמיר בקלות את עצמכם ואת המציאות שלכם. כשהכול משתחרר, התודעה היומיומית מתרחבת אל תוך גלי מוח גבוהים יותר. זהו מצב תודעה בה תפיסת המציאות כולל את התדרים הגבוהים יותר של מציאות. כשישנה התאמה לשינויי הכלי שלכם, אתם למדים ונזכרים כיצד למצוא את המקום הפגוע, המופרע, זה שאינו בסנכרון ובאיזון.

בתפיסה המורחבת הזו תוכלו לזהות אהבה ללא תנאי ולשנות את המציאות שלכם באמצעות האש הסגולה. כל מה שאתם מתמירים בגוף הפיזי או הפלנטארי שלכם, משתחרר לתוך המציאות של גאייה ועוזר להעלות את תדר ההדהוד. כך נוצרים בהדרגה יותר ויותר תדרים גבוהים של אור ופחות ופחות אור מהמימד השלישי.

האם אתם מבינים עד כמה חשובים אתם, הנציגים האנושיים? אנו מזכירים לכם לוודא ששחררתם את כל מה שהמרתם. בדרך זו תהיו חופשיים לתרום לחוויות ההתמרה עם כל החיים, עם כל שישנו. זכרו כי במציאות המימדים שאתם עוזרים ליצור, כל אדם, מקום, סיטואציה או משהו אחר....יגיעו למודעות שלהם בנוגע להיכן ומה שהם בוחרים וחפצים להדהד איתו. בסופו של דבר, ההדהוד של העצמי יחבור בתודעת אחדות עם כל החיים בתוך הדהוד המימד החמישי של גאייה.

אתם מבינים, יקירים, כי אתם פשוט עוברים מהדהוד של המימדים השלישי והרביעי אל תוך הדהוד של הרביעי והחמישי. בכדי להתמזג עם ההווה, ה-NOWשל המימד החמישי ומעבר לו. ברגע שתסיימו את המעבר לאיזור המימדי של גאייה, תזכו לזרום בטבעיות לתוך אחדות עם כל החיים, באיזור המימדי הזה. בעודכם מתחילים או ממשיכים את תהליך "החזרה לעצמי", האור הגבוה יותר מקדים אתכם ומכוון את התודעה המתרחבת האינסופית שלכם ואת תפיסתכם. בעודכם ממשיכים במסע, כל דבר שאתם זקוקים לדעת אותו, זורם בטבעיות על פני השטח של תודעתכם.

מה שהיה פעם גבול בין העצמי הפנימי והעולם החיצוני, הופך להיות מגנט המושך אתכם לתדר של אור שהוא דומיננטי בתודעתכם, מחשבותיכם, רגשותיכם וכוונותיכם. בעודכם סוקרים את מה שיצרתם בהדהוד הגבוה, הכוונה הראשונית תהיה להתאחד עם אנשים אחרים, צורות-חיים, מקומות וסיטואציות הקוראים לעזרתכם. דרך האור הגבוה הפנימי שלכם, אתם מתחברים לאינספור אנשים, מקומות ומימדים.

אתם מודעים לכך. וזו הסיבה שאתם שולחים את האור הגבוה הפנימי שלכם לתוך התדרים הנמוכים של המציאות שאתם חיים בה וחולקים דרכה את כל חוויותיכם הכוללת טרנספורמציה דרך אהבה ללא תנאי והלהבה הסגולה שבתוכה. הדרך הזו יוצרת סיטואציה בה אתם הופכים למורים של כל מה שלמדתם וזכרתם. כי למדתם להיזכר במימדים האישיים הגבוהים של העצמי שלכם. גם זכרתם כיצד להביא את האור הגבוה יותר אל תוך התודעה שלכם ולהעביר אותו דרך הצורה הפיזית שלכם.

כיצד אתם חולקים את האור עם החיים במימד השלישי? כשאתם נושמים החוצה לתוך העולם המשתנה, אתם חולקים את הנשימה הרב-מימדית שלכם ויכולים להיכנס לביטויים אחרים של מציאות מהמימד השלישי בכדי לעזור להם להשתנות גם כן. כשאתם מאפשרים לאור הגבוה להיכנס לתוך גופכם יותר ויותר, הכי עמוק שהוא יכול לנוע בתוך הצורה, כך תגיעו לשבילים קרמטיים ישנים של התגלמויות מקבילות או אלטרנטיביות על פני האדמה ואף הן יעברו שינוי. כך אתם מזיזים אינספור גרסאות של העצמי מהמימד השלישי לתוך ההווה.

בדרך הזו ניתן לרפא מבפנים פציעות ופגיעות מכל הגלגולים במימד השלישי. למזלכם, התרופה לשקרים שנאמרו לכם, לטעויות שעשיתם, ולזמנים הקשים שספגתם, הוא עצם הידיעה שאתם יכולים לסרב להשתתף בכל גרסה של מציאות לאחר ששחררתם אותה מחייכם והחלטתם שהיא התנסות שהסתיימה. כשאתם מתחילים לשלוט במציאות שלכם בדרך הזו, אתם מתוודעים ליכולות שלכם להתמיר ולשחרר את כל ההתנסויות שהסתיימו. הרי אתם כבר זוכרים כי התרופה לכל פחד או כאב העולים מחדש, היא רק הזדמנות נוספת לשלוח אהבה ללא תנאי והאש הסגולה שלה – לעצמכם.

כך מתאפשר לכם לנוע בשלווה דרך כל החוויות בזרימה בקו הזמן בו אתם מגולמים כעת. כשאהבה בלתי מותנית והאש הסגולה הופכים להיות מצרך תמידי בתודעה שלכם, תקבלו הדרכה ליישר את עצמכם עם שדה האנרגיה של התדר הגבוה יותר שמתגבר וזורם דרך המציאות הנוכחית שלנו. כעת אתם נעים, נוסעים במעגלים, נוגעים, מלטפים, צפים מעל התדרים הנמוכים יותר של אור המציאות, כי הם היו כל מה שידעתם עד כה. ובעודכם נעים דרך המציאות המתרחבת והמתגברת שלכם, תלמדו להבחין בין התדרים השונים של האור. באמצעות ההבחנה הרב-מימדית תהיו מסוגלים לאט או במהירות להתאים את תודעתכם בכדי שתוכל לבחור בתפיסות הגבוהות יותר.

בכל רגע מתיישרות התפיסות שלכם עם התדרים שהתודעה הגבוהה שלכם אימצה לעצמה. כמו צוללנים בים עמוק, החייבים לחזור לאט אל פני השטח בכדי שהגוף שלהם יוכל להסתגל ולחזור ליבשה בה – "האור פוגש את המים". ממש כפי שאתם עשויים להיכנס למים ולחוש זרימה של מים קרים יותר או זרימות של מים חמים יותר, כך תלמדו לזהות את הזרימה הדחוסה יותר של מימדי המציאות הנמוכים כמו גם את הזרימה הקלה של מימדי המציאות הגבוהים יותר. כשאתם נעים דרך הגירסה של גאייה המשתנה תמידית, תלמדו כיצד ליפול לתוך זרמי המימדים הגבוהים של הפלנטה המתעלה. תהיו מסוגלים לכך לאחר שתתאימו את עצמכם לתפיסות הרחבות יותר, בהם התודעה שלכם תתיישר עם מי שאתם מתאימים עצמכם אליו כעת. התיישרות עם גלי תודעה/מציאות גבוהים מביאים את התדרים הגבוהים להתיישר עם חיי היומיום שלכם.

בהדרגה, הדאגות והדרמות שאתם נעים מעליהם, יהפכו לזיכרון רחוק בחיים שפעם חייתם. תתרגלו לתחושת הדהוד במציאות גבוהה, בה תוכלו להבחין בקלות בהבדל שבין המימדים השלישי, הרביעי והחמישי, ושדות האנרגיה שלהם. וכשההבחנה תועמק, כך תגבר הבחירה לזרום לתוך תדר המלא באהבה ללא תנאי כי לא תוכלו לסבול יותר שדות אנרגטיים המהדהדים עם תדר של בלבול, נפרדות ופחד.

כך תיזכרו בהדרגה במציאות של העצמי הגבוה שלכם. בעודכם צפים פנימה והחוצה מתדרי שדות האנרגיה הגבוהים הללו, התודעה שלכם תתחיל לאמץ לעצמה מימדים גבוהים יותר של מציאות. ובהדרגה וטבעיות ישתחרר הקשר למימדים הנמוכים יותר. כך תתחילו לתפוס בבהירות את האשליות האינסופיות שהן מנת חלקו של המימד השלישי. ללא האשליות, תדעו כי אתם הבוראים של המציאות האישית שלכם. תדעו כי העכשיו, NOW, משמעותו לקחת אחריות מלאה לחיים שיצרתם עם כל מחשבה ועם כל רגש. לקיחת אחריות על בחירותנו מרחיבה את התודעה ואתם תתחילו לחשוב באופן פלנטארי.

בתודעה פלנטארית, בכל נשימה אתם נושמים פנימה את תודעה המימד החמישי ובכל נשיפה אתם חולקים את תודעת המימד החמישי עם גאייה. צורה בין-מימדית זו של נשימה מרחיבה אתכם עד שתוכלו לזהות בבהירות מתי אתם נקראים להתמיר את גאייה באהבה ללא תנאי ואש סגולה. אם תיענו לקריאה, תיווצר עוד התרחבות והתמרה שיגיעו לאטמוספרה, לאדמה, למים ולכל האלמנטים המעבירים את המתנה הזו הלאה לאנשים, לחות, לצמחים, למקומות ולמצבים.

למרות שפעם חשבתם כי אתם לבד, אתם מתערבבים כעת עם כל החיים. משחררים אמונות אנושיות של טוב מול רע, טוב יותר מול גרוע יותר, ושלי מול שלך, ונעים לתוך האמונה הפלנטארית של מימד חמש.

"אנו בני האנוש שייכים לישות הנפלאה הזו הידועה כ-גאייה"

ברצוננו להזכיר לכם כי העצמי הרב-מימדי שלכם זורם כל הדרך מהמקור ומגיע דרך נשמת העל לתוך אינספור ביטויים מהמימדים השישי, החמישי, הרביעי, השלישי, רק כדי להתיישר עם שדה האנרגיה של העצמי שלכם ובמיוחד עם הגרסה של העצמי שהתעורר לחלוטין, שהוא אתם. דרך "חוט הפנינים" תוכלו להתרחב לתדרים גבוהים של עצמכם בעודכם זורעים סימולטנית את החוט לתוך ליבת גאייה. כך אתם הופכים להיות הטבע של העצמי הפלנטארי שלכם שהוא – גאייה.

כשהתודעה מתרחבת מאדם לפלנטה, תיווכחו לדעת כי אינכם רק בוראים ומשנים, אלא גם חוזרים. אתם חוזרים בכדי להיזכר במי שאתם באמת. נזכרים באינסוף גלגולים על גאייה, ומוכנים לאגד את כולם אל תוך ההווה כדי להחזיר את כל הביטויים שלכם למימד החמישי ואף למעלה ממנו. אנו מבקשים להזכיר לכם כי אנו, הארקטורים, נמצאים אתכם בכל התהליך הזה. אתם עשויים לא לזהות אותנו, כי אנו שדות אנרגיה חסרות-צורה, הנעים דרככם ומהדהדים באינספור תדרים של מציאות. לכן תזהו אותנו באותה הדרך בה תזהו את העצמי הרב-מימדי שלכם, במציאויות ובעולמות הרב-מימדיים שלכם.

במילים אחרות, כשאתם יודעים יותר אודות עצמכם, תדעו יותר עלינו. וכשתדעו יותר עלינו, תדעו יותר אודות עצמכם. זכרו כי אנו כולנו חיים ב-אחד ONE בתוך העכשיו NOW. אנו רואים זאת בהווה שלכם. רבים מכם מתכוננים לשחרר את מערכות האמונה שלכם, המבוססות על דואליות, מגדר, נפרדות, רצף והמשכיות, זמן, תחרות ומוות. כל ההתנסויות שלכם עוברות כיול מחדש. כל מימד בכוח החיים שלכם משתדרג אל תוך הכלי שהוא גופכם. החלקים שבכם שהיו פעם קדמונים, פרימיטיביים, אינדיבידואלים ואשלייתיים יתמזגו עם החלקים שבכם שהם קולקטיבים לנצח, מאוחדים ומוארים.

כולכם בחרתם להיכנס להרפתקה הגדולה הזו של התעלות פלנטארית כי ידעתם שהאתגר הענק הזה יביא תועלת לביטוי של העצמי שלכם בכללותו. כשאתם שואלים –"מתי האירועים האלו יקרו"? אנו אומרים – עכשיו. הווה שהוא כעת הוא אמיתי. זמן הוא רק אשליה מהמימד השלישי. בבקשה זכרו כי כל שאלה בנוגע ל-"מתי" מתוזמרת על ידי הזמן מהמימד השלישי. אנו מבקשים כעת, בהווה, שתשחררו את מבנה המימד השלישי ותנועו לתוך האמת של המימד החמישי. אתם כבר מתעלים. אתם כבר ישויות ממימד חמש.

ולמרות זאת, חשיבה ממימד שלישי אמרה לכם כי אתם אינדיבידואל שעליו לעבוד מאד קשה בכדי להיות טוב מספיק עבור ההתעלות. בעצם, כל נושא ההתעלות הוא רק מבנה מהמימד השלישי אשר מספר לכם כי אתם נפרדים מעצמי שלכם הנמצא במימדים הגבוהים יותר של המציאות. כאשר תשחררו את הזמן ואת המחשבות המגבילות, תזרמו לתוך ההווה של עצמכם מהמימד החמישי, בו אתם יודעים, ללא כל סייגים, כי אתם הם הבוראים של החיים שלכם, כולכם כישות קולקטיבית אחת, היוצרת את התעלותה של גאייה.

בבקשה זכרו כי כל אחד ואחד מכם הוא חשוב במידה שווה. מבורכים תהיו. אנו הארקטורים.

תרגום ועריכה – רחלי גנון (כל הזכויות שמורות)

רחלי גנון – מאסטר הילר, מתקשרת מורה ומרפאה מהמקור האלוהי היצירתי


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים