מסר לנשמה לשנה החדשה


מסר לנשמה לשנה החדשה

מסר לנשמה לשנה החדשה ממקור כל שישנו / רחלי גנון

כוחות ההולכים יחד זה כוח. כוחות אוחזים ידיים, צועדים בשביל ונהנים מזיו החמה ומרוך האדמה...התהלכי בארץ וראי את יופייה. אחדי את כוחותייך נשמה. דברים רבים נותרו לנו לספר לך, ואת כותבת ומתעדת אותם כפי שאת עושה עכשיו. ספרי הימים והלילות של כל המאוויים וכל המכאובים וכל הדברים המופלאים הנמצאים בקו רגש שהוא פתוח לחלוטין.

זכרונות נעימים מציפים אותך עכשיו...כל הזכרונות בהן היית מאושרת, ילדה של הבריאה, פתוחה, מחוברת, מרגישה את כל צבעי הקשת...זכרונות של שמחה ששכחת, שקברת עמוק בליבך, מבקשים לצאת עכשיו לחופשי, להיות חלק ממך. תני להם להיות. זו העת להיות בשמחה. זו העת לצחוק בצחוק גדול את פלאי הבריאה.

את ילדה של שמש, חיוך גדול ובריא, אוצרות של נעימות ולב גדול האוהב את האינסוף על כל רבדיו. מצאי את השמחה והשיבי אותה הביתה אל ליבך, שנות העצב היו רבות מידי גם עבורך. העבירי דף וקראי את חזונך.....הוא מלא באושר צרוף המביא אותך אל מקור חפצך.

אובדן השנים, הימים, האנשים שעברו לעבר השני.....הם רק רגע קטן בנצח הבריאה. דבר ממה שעברת אינו מבוזבז. ההתנסויות הטובות והפחות טובות הותירו משהו בפנימיות שלך. האתגרים הללו הפכו אותך חדה יותר כדי שתוכלי להיות בדיוק כפי שאת. האושר בהתגלמותו הוא אהבתך. פתחי את ליבך. אנו ממתינים לראותך צוחקת צחוק גדול כמו ילדה שובבה, מדלגת על החבל שלך ונהנית עד תום מיופייה של הבריאה. זו בקשתנו אלייך בשנה הזו, החדשה.

מה שאבד – סופו היה להיאבד. זו הייתה האנרגיה הישנה, האנרגיה שתם זמנה. גם היא הלכה לה לדרכה למצוא לה דרך התפתחות חדשה. היו בה רגעים יפים ואנשים אהובים, אנו יודעים, כל כך הרבה אהבות אבדו לך במהלך השנים.

יש בך שמחה שאינה תלויה בדבר. מצאי אותה בליבך. כשאת שמחה, כל היקום מחייך חיוך גדול. התדרים הגבוהים שלך מאירים את העולם. היי סמוכה ובטוחה כי נתת מקום מכובד לעצב. הוא לא יבוא אלייך בטענות אף פעם. עכשיו הגיעה העת לשמחה צרופה. מהלב ומהנשמה. הגיע העת שכולם יראו כמה את יפה, באוחזך בתדר המופלא והייחודי שלך, ללא כיסויים, ללא הגנות, ללא תופים ומחולות. זו את. קלה כנוצה, רוח נושמת במלוא הדרה.

לשנה הבאה עלינו לטובה, אנו מאחלים לעולם שיחווה את כל האיכויות שיש בתוכך....התום, החמלה, הנתינה, האהבה חסרת הפשרות והתנאים, הקול שלך, המכיל בתוכו את הדציבלים הכי גבוהים. אין לנו מתנות להעניק לך. את המתנה שאנו הענקנו לעולם. חלקי את מתנותייך בשמחה ובהנאה אמיתיים. את ראויה לכל אהבתנו, נשמה עתיקה תבונית ומופלאה. את נדירה.

באהבת אין-קץ, המקור שלך. (מוקדש לכל הנשמות)


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים