מסר חדש מהפליאדות


מסר חדש מהפליאדות

מסר ממועצת האור של הפליאדות – יוני 2013

שבט האור של גאיה, באים אנו לדבר אתכם, כמו תמיד, מהלב האוניברסאלי של הגלקסיה שלכם. האור הפליאדי קיים ביקום כמו הבריאה עצמה, ואנו חלק אינטגראלי מההיסטוריה התפיסתית שלכם. בבריאה הראשונית של כל החיים, אנשי הכוכב נחלמו (חלמו אותם) אל תוך הקיום על ידי הכוח היוצר כזרם טבעי של החיים, כמיליארדי זרעי הכוכבים והגלקסיות הקיימים.

באותו הזמן ישויות פיסית עדיין לא היו בתכנון, אך כשהאבולוציה התקדמה בכל הרמות ובכל הצורות, הרעיון של הפיסיות הגיע להוויה, והוא היה מוצלח. הקיום הפיסי שלכם ושל הפלנטה הגיע דרך תכנית גאונית ליצור צורת חיים בה ישכון גוף האור, בכלי פיסי, הנקרא גם – "חליפה ארצית" על ידי המבקרים בפלנטה ארץ. גוף זה תוכן על מנת לעודד חקירה, יצירתיות ושמחה דרך התנסויות שנבחרו בהתאם לרצונה החופשי של כל ישות.

המועצות הגבוהות והמסדר של מלכיצדק הכירו בעובדה כי ישויות שהתגלגלו מהאור לתוך גופים פיסיים, עשויים לגלות קושי בהזכרות של טבעם הראשוני וייעודם. כי כאשר הכול כל כך דחוס במימד השלישי, הכול נראה רק פיסי כשהוא עובר דרך החושים הטבעיים. יש צורך במאמץ מתוכנן, התפתחות רוחנית וכלים, עבור רוב הישויות הפיסיות בכדי להיזכר כיצד לראות ולהרגיש את האור שבתוך כל הדברים, להיזכר כיצד לתקשר בצורה טלפתית וכדומה.

כמה ברכות קיימות בתקופת חיים פיסית – הטבע הקדוש של הארעיות על פני האדמה תוכנן להיות אוצר נעלם של יופי, התרגשות מולדת של חיים בעלי תגליות אינסופיות והתפתחות. וכל אלו עולים פי כמה וכמה על הקשיים. וכך, בהסכם עם הרבה אומות כוכבים ומועצות-על של אור מהמסדרים הגבוהים ביותר, הוחלט כי יצורים אנושיים ייוולדו לתוך הפלנטה שלכם. אנו, הפליאדים, הוזרענו לתוך הגנטיקה שלכם, כמו גם אנשי הכוכב מסירוס. הענקנו ברצון את הקודים והתפתחנו באותו הזמן לתרבות שהבינה את טבעה של הרוח וההתפתחות שלה. (כשאנו אומרים שאנו אחיכם ואחיותיכם – בדברינו ישנה אמת כפשוטה. אנו אבות אבותיכם וגם בני הלוויה העתידיים שלכם על הפלנטה).

היו רבה התרחשויות על פני ההיסטוריה, שלא נצפו מראש. במצבים המעגליים שהתדרדרו והתגלו, הייתה שם תנועה מסיבית שלא נשמעה שסטתה הרחק מהאמיתות המקוריות של היקום. אמיתות אלו הוזרעו וחזרו והוזרעו בפלנטה על ידינו, דרך השבטים הילידים, על ידי מאסטרים משיחיים שהלכו על אותה אדמה שאתם דורכים עליה כעת, ועל ידי הכוהנים של התרבויות המפותחות, שבאו והלכו לאורך ההסטוריה. האמת הזו הפכה להיות נגישה לכולם על פני האדמה, ועדיין, כל כך הרבה מתעלמים ממנה. שקיעה בשיגרה יומיומית, בעולם חומרי בו המרדף אחר החומר נחשב על ידי ההמונים כדבר היחידי שיש לעולם להציע, כאילו רק על זה מדובר.

המסר שלנו: למסע שלכם יש מטרה. אין כיום יצורים חיים על הפלנטה שלא בחרו את היעד שלהם בכוונה שלמה. חלקכם פשוט בחרו להיות כאן, לעבוד רך המעבר חזרה אל האור מתוך צורה וגוף פיסיים. חלקכם באו לעזור לאנושות במעבר שלה. אחרים באו במיוחד לעבוד עם ממלכות הליבה של האדמה – חיות, צמחים, מינרלים, קריסטלים, או כל דבר אנושי. במטרות אלו יש צורך להיזכר. כיצד אתה נזכר ביעוד שלך? השרש את האמיתות האוניברסאליות שנזרעו, והחלט לחיות על פיהם. האמת הראשונית היא הידע כי – "הדבר אליו אתה מקדיש תשומת לב, הוא הדבר שאותו אתה ממגנט אליך". לכן, בחרו בקפידה את הדברים שאתם מאמינים בהם, וחוזרים ואומרים לעצמכם, ובחרו את העולם אודותיכם, בריאותכם וחייכם. הקדישו תשומת לב לשמחות ולהנאות שיש לכם גישה אליהם, בכדי למשוך יותר מאותו הדבר.

"כפי שאתה נותן – כך אתה מקבל". כבר הזכירו לכם עובדה זו בנקודת האפס, אל תתנו מתוך תשוקה להיות מוערכים. כשאתם נותנים מתוך זרם של שמחה ומהידיעה שהיקום תמיד שופע, כך גם זרם של חיוביות מופעל בחייכם, ואתם מקבלים אפילו מתנות גדולות יותר ממה שנתתם. מתנות אלו אינן תמיד חומריות. היקום עובד בדרכים מסתוריות לכיוון טובתכם הגבוהה ביותר. זכרו, פעם אחת ולתמיד, כי אתם הבוראים של המציאות שלכם. נכון, ישנם לעיתים פקטורים קארמתיים מאתגרים שמשפיעים עליכם, אך אפילו את אלו בחרתם להביא הנה בכדי להתגבר עליהם. הרבה יותר חזק מהקארמה ומהכוח שלה על גורלכם, קיימת הידיעה כי הרצון החופשי שלכם מאפשר לכם לבחור וליצור חיים של שלום ושמחה ושפע. זה אפשרי לבחור בזאת. ללא קשר לנסיבות החיים שלכם. פשוט דרך אמון והשתדלות כנה. כשחיים בהתאם לחוקים אוניברסאליים אלה ואחרים, מטרת חייכם תראה את עצמה בפניכם. הדבר שגורם לכם שמחה – יתגשם כיעוד שלכם.

מתחת לכל זה, שוכנת האמת כי אנו באנו לכאן כדי לשרת. כשתכירו בזאת, תוכלו לראות בבהירות לאן מובילה הדרך. אל תרשו לעצמכם לצלול לתוך ייאוש, יקירים, כשאתם מרגישים לבד וכשהחיים הארציים נחווים כמאבק מתמשך. הרימו את עצמכם כל הזמן. דרך מוסיקה, ריקוד, בילוי עם אחרים, יצירתיות, תאהבו אחד את השני ואת כל צורות החיים והמדיטציות.

וכך הוא הדבר שאתם נרפאים. וכך הוא הדבר שאתם מגלים מי אתם באמת – יצורים מופלאים של אור ואהבה המוגשמים כעת כמלאכים ארציים. וכך הוא הדבר. נמסטה.

Solara An-Ra

Light Tribe of Gaia

(Racheli Ganon – Planetary Service)


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים