כולנו מיועדים


כולנו מיועדים

כולנו מיועדים / משמעותו של יעוד

ממה מורכבת המילה יעוד? האל, הועיד, לעד, דע....חיבור מלא לניצוץ האלוהי של נשמתנו ובעיקר התמסרות באמון מלא לרצון האלוהי.

היעוד נמצא איתנו מבוקר ועד ערב ועד לכתנו לישון. והוא, כמו אלוהים, נמצא בפרטים הקטנים. בכל פעולה שאנו בוחרים לעשות, אנו משרתים את היעוד שלנו. ללא חלוקת קטן-גדול, טוב-רע, יפה-מכוער וכדומה...יעוד הוא הוויה הנושאת עימה תדר, גם אם לא נעשה דבר, רק נסתובב בעולם עם התדר הנפלא הייחודי שלנו, אנו כבר משרתים את היעוד. העבודה היא לנקות את עצמינו מכל התופים והמחולות העוטפים אותנו, להשאיר אותם בבית ולצאת לעולם חשופים, נקיים ופגיעים. זה מצריך אומץ אך זה מה שנדרש מאיתנו. מקצוע הוא לעומת זאת תוצאה של בחירה וגם שם אנו תורמים ומביאים מעצמינו בטיפול, בהוראה, בהי-טק, במספרה ועוד. ראיתי כבר מקבץ נדבות מואר ונשיא מדינה חשוך. כל אחד עוטה על עצמו את החליפה הנכונה לגלגול זה על פי רצון נשמתו ללמוד וללמד.

הגיע העת לאוורר את אמונותינו ומחשבותינו בנושא הזה. הרי כל יום הוא מתנה וכל דקה היא שליחות. ללמוד להכניס קדושה גם לחיי היומיום, לאהוב את העשייה, לשמוח בחלקנו, לאהוב ולקבל את עצמינו ללא תנאי.

הייתה לי הזכות ללמוד אהבת אמת מאבא שלי ז"ל . במשך 55 שנה היה אדם אחד לפחות בעולם שאהב אותי ללא גבול וללא תנאי. בעולמנו זה, אנו צריכים רק עוד אדם אחד שיאמין בנו ויאהב אותנו אהבה שלמה בכדי שנוכל לאהוב את עצמנו באותה מטבע. בילדותי נהגתי לראות נשמות של בני-אדם. הן כולן היו יפות, זוהרות, מאירות. וכשהאדם החובר לנשמה היפה מביא לידי ביטוי אישיות מורכבת – כאן כבר מגיע "סוף עידן התמימות" כאשר אנו למדים ומתמודדים עם האנושיות בפיסי שלעיתים שונה ממהות הנשמה ב-180 מעלות. וזו כבר למידה ברוכה רבת שנים.

יעוד הוא לראות את העולם בעיניים האלוהיות שלנו. להתפעל מהיופי כמו לראות את הדברים בפעם הראשונה בעיניים של ילד. לפתוח את הלב באהבה וחמלה לכל סיטואציה שיש בה שיעור ולאפשר ללמידה הזו להתקיים ולמצות את עצמה. וכשמגיעה תפנית במסע הנשמה, לבצע אותה באומץ למרות המחיר. להשתמש בחוכמה האלוהית בכדי לשנות את הדברים שניתן לשנותם ולשחרר את הדברים שהגיע זמנם לעזוב. לעיתים יש לפרק כדי לבנות חדש. חשיבה נקייה היא יעוד. מילה חיובית עטופה באמת היא יעוד. מעשה טוב – זה הכי טוב. זה הלכה למעשה. להוציא דבר מהכוח אל הפועל זו זכות גדולה.

כולנו כלים נפלאים של הטבע, בכל מיני גדלים, צורות, צבעים. קיבלנו חליפה התפורה בדיוק למידותינו בכדי שתשמש אותנו בעידן חיים זה. תאהבו את מה שיש, תחיו מתוך שמחה. אני תמיד אומרת – "אם אלוהים היה רוצה ליצור אותי אחרת – הוא לא היה מתבייש."

וזהו ההווה העתידי שלי:

"אני בעידן רב-מימדי, בתדר החמלה והלב, בתקשורת טלפתית מושלמת, מתרגלת את כל סגולותיה של האהבה באינספור יצירה מבוקר עד ערב. חיים של הרמוניה אמיתית. זו לא אוטופיה. הזרעים נשתלו וזה כבר כאן. וכך הוא הדבר".

בכל בחירה שתעשו, העיקר שתחיו אותה בחדות, במחויבות, בתבונה, ביושרה ובעומק רגשי, בשמחה ובאהבה.

רחלי גנון / 29/4/2013 (קראו את החזון המלא בלשונית הבלוגים)


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים