ועידת האור בשאסטה - תקשור של פגי פיניקס דברו


ועידת האור בשאסטה - תקשור של פגי פיניקס דברו

ועידת האור בשאסטה – תקשור של פגי פיניקס דברו

"אני החוכמה של האלוהות הנשית, המכבדת את החוכמה של האלוהות הגברית, מדברת בזמנים אלו של שינוי, כדי להזכיר לכם את האחדות האפשרית בתוככם עכשיו, להזכיר לכם שאחדות אפשרית בעולמכם; בכדי להזכיר לכם את האחדות האפשרית ביקום הזה". אנו מבקשים מכם לנשום נשימה עמוקה, ליהנות מהתחושה הזו של מילוי ריאותיכם באוויר, לחוש כיצד זה להיות נוכח בגוף פיסי, על הפלנטה הזו, בזמנים אלו של שינוי. יש הרבה מה לאמור ומה לעשות בעת הזו. קחו רגע והרגישו את הגוף הפיסי שלכם...הגוף הנפלא שאתם לובשים על פלנטה ארץ, במהלך הזמנים האלו של שינוי. בזמן הזה תתחילו להבין יותר את ההיסטוריה העתיקה שמעולם לא נלמדה, כשתתחילו לראות את השושלת שהיתעלתם ממנה. כאן מתחילות דרכים חדשות של חשיבה, של הוויה, אפילו דרכים חדשות לרגשות. ישנו גבול חדש של רגשות. דרך חדשה להרגיש. אנו שואלים אתכם, כמה שמחה אתם מוכנים להרגיש? כמה אהבה אתם מסוגלים לספוג? כמה חמלה? הגבולות החדשים מגבירים את תהודת הרגשות של האנושות, ואתם תתחילו לראות יותר ויותר, בעיני אנשים אחרים, את העצמי שלכם. לא יהיו יותר אפשרויות פואטיות פילוסופיות, אלא מציאות שלא תוכלו להוריד את עיניכם ממנה. וכזה יקרה, אותו תדר של אחדות ובתוכו סט חדש של רגשות, יעורר בכם התפעלות כשתבינו את השושלת שהיא שלכם, לא רק כבני אדם אלא גם השושלת שלכם מן הכוכבים...הרגישו את האמת של זה. בעקבות התודעה הזו יהיה לנו זמן של שלום, שכבר נובא עבור הפלנטה הזו, אתם כל כך קרובים.

בזמן שלנו יחד אנו מציעים לכם הדרכה עדינה ואוהבת. תחוו בהירות גדולה יותר וחלק גדול מהקונפליקטים לא יתקיימו עבורכם. תגלו יכולות חדשות בתוככם, אידיאלים חדשים, הבנות חדשות שכבר מורגשות בתוככם. זהו זמן של בדיקה ולמידה. אמרו – "כן! אנו מבינים. ישנה שושלת שהיא שלנו. שהיא בתוך כל אחד מאיתנו, המחברת אותנו לכוכבים". ישנה ציפייה שהחוכמה תהיה גדולה יותר. אנו מבקשים מכם להבין. החוכמה שאתם פותחים עם ההבנה החדשה הזו, נתמכת בחוכמה שיצרתם ולמדתם כאן, כשהתגלגתם כבני-אנוש. הידע של כל מה שאפשרי נפתח בפניכם, גם מה שהיה מסתורין, יתגלו דרכים חדשות של הוויה ואתם תאמרו:"או, באמת? תמיד ידעתי זאת, אך כעת זה ביום-יום שלי". אנו מבקשים מכם, כשאתם מגלים את האמת של ההוויה האמיתית שלכם, את היכולות החדשות, המתנות החדשות, המודעות החדשה, שתמשיכו ליהנות מהם בעודם פורחים, כשהם הופכים את עצמם לידועים לכל....כך תוכלו לשחרר מצבים ישנים של הוויה בה הרגשתם מוגבלים. ועדיין, אנו מבקשים מכם להמשיך ולאמור – "כן"! להמשיך להשתנות ולצמוח ולשמור על התהודה של הצמיחה. תיהנו מהדרך אך דעו כי האנרגיה עומדת להתעצם בתוך חייכם. בהחלט...האם אתם מוכנים? האם אתם משוכנעים? המשיכו לעשות את המיטב שאתם יכולים, המשיכו לצמוח ולהגדיר מה משמעותה של יושרה עבורכם. חיו אותה. היו יושרה. להעצמה הזו של האנרגיה, חיכיתם לרגע הזה שמגיע, בעצם אפילו עיכבתם את זה מעט. האם ידעתם זאת? עשיתם זאת בכוונה, כי הרגשתם שאינכם מוכנים. וברגעים האחרונים הללו, כשזמן נקודת המפנה כבר מעלינו, אתם מבינים את החשיבות בה גדלתם עם יושרה וחוזק, כי החוזק שביקשתם ושאתם מקבלים דורש שתשתמשו בו בחוכמה יתרה. האם אתם חכמים? האם אתם חכמים? האם אתם רוצים להיהפך לחכמים יותר? אז זה מה שיש לנו לאמור לכם: אתם נמצאים ברגע בו אתם רשאים לשחרר את ההגבלות הישנות בצורה קלה יותר מבעבר. לאילו דברים אתם משועבדים? כשתתחילו לדבר את שפת האנרגיה בבהירות גדולה יותר, תוכלו גם לכוון את הדפוסים האנרגטיים של ההוויה שלכם ולעשות זאת בפוקוס ובקלות גדולה יותר. אתם חופשיים. תמיד הייתם חופשיים. מצבכם דומה מאד לסיפור של "הקוסם מארץ עוץ" כשנאמר לדורותי:"תמיד אחזת ביכולת ללכת הביתה"....גם לכם הייתה תמיד היכולת לשחרר את מה שלתפיסתכם אוחז אתכם חזק.

חירויות חדשות. הרגישו זאת. הרגישו את טבעת ההתעלות. האנרגיה המקיפה את ראשכם באזור העין השלישית, הרגישו את הכיול מחדש את החוזק האנרגטי דרך עמוד השדרה שתומך בכם, בצעדים הבאים...בזמן הזה. דמיינו והעלו לאזור העין השלישית שלכם את מה שאתם מבקשים לשחרר. פתחו את לבכם לטבעת החדשה של הרגשות. שבו ישר בכיסא, אנשי הכוכב, בני-הארץ, אנשים מהכוכב. הרגישו את האנרגיה ומשמעותה לתבוע מחדש את השושלת שלכם. להיות יותר שלמים. בואו אל האור של המודעות החדשה, הסירו את המגבלות הישנות.."אני חייב לעשות את זה"...."וגם את ההוא"....והיו בנוכחות של מי שאתם. אפשרו למיזוג להתרחש. למיזוג של השניים, הגברי והנשי, האור והחושך, אנשי הכוכבים, הרגישו את השלמות שלכם עכשיו. מכפות הרגליים, לכל אורך גופכם, הזמינו את תהודת האהבה האינסופית לדגמן עבורכם. המשיכו, המשיכו להזין את עצמכם בכל יום, אחזו תמיד בדעה שהרגע שחיכיתם לו הוא עכשיו. הזינו את עצמכם, היפתחו להבנות החדשות הללו. בואו נחלוק את המנטרה המועדפת של התקשור:

"מסר מהיקום האינסופי לאדם: אני איתך תמיד, כי אני אתה". קבלו זאת לתוך התאים בגופכם, קבלו זאת דרך האינפורמציה שניתנה לכם. קבלו את המודעות שלכם לאינסוף, בכל תא בגופכם, בכל שכבה בדי אן איי שלכם, בכל חוט של אור בהוויתכם. כעת מגיע שוב החלק המועדף של התקשור:

"מסר מבן-האנוש ליקום האינסופי: אני איתך תמיד, כי אני אתה". אנו והיקום מחייכים הי הגעתם לרמה של ידיעה והוויה, אתם מצטרפים למשפחת היקום. היקום של בני האנוש הוא חי ונושם. והוא אתם. והוא מוכן ליותר. ברגעים הללו שאנו חולקים איתכם, אנו מבקשים מכם להרים את ידכם ופשוט לגעת באנרגיה סביבכם. הרגישו את הרטטים של התדרים הנמצאים כאן. שימו יד על הלב והיפתחו לרמות חדשות של תקשורות אנרגטיות. אנשים רב-ממדיים שהנכם, זוהי האנרגיה של האהבה האינסופית, וכדי לאשר זאת נאמר:

"אני החוכמה של האלוהות הנשית, המכבדת את החוכמה של האלוהות הגברית".

I am the wisdom of the Feminine Devine in honor of the wisdom of the Masculine Divine

"אני החוכמה של האלוהית הגברית, המכבדת את החוכמה של האלוהות הנשית".

I am the wisdom the Masculine Divine in honor of the wisdom of the Feminine Devine. And so I am.

אנו מזמינים אתכם לתוך התהודה הזו, אמרו עם התחושה שבליבכם. כיצד אתם מרגישים? ברכות מתוך אנרגיית האהבה האינסופית. וכך הוא הדבר.

מאנגלית – רחלי גנון – כל הזכויות שמורות


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים