התעוררות האקשה – תקשור קריון – אורלנדו – 23.1.2013


התעוררות האקשה – תקשור קריון – אורלנדו – 23.1.2013

(המידע הועבר לראשונה בהוואי ב-21.12.2012 עבור מקהלת הטונים)

" כך נראה הסוף. מלא ברגשות. חגיגה אמיתית. אנחנו רואים את שני הצדדים של הרגשות. הפלנטה עוברת לזמן בו יהיו יותר צדדים. מה לדעתכם יקרה במזרח התיכון כשכולם יהיו חברים? יש שיגידו שזה לא הגיוני, עם השנאה התהומית הזו. אך חכו! כשזה יתחיל – לא תאמינו. מה יקרה כשכל הארצות יתאחדו? אכן המנהיגות משתנה והחמלה הופכת להיות משהו מרכזי. האם זה אפשרי? כן! ראינו זאת בעבר וזה הנושא היום.

הנושא הוא – אקאשה. מה יש בזה? מה זה אומר? היכן זה מאוחסן? מה ניתן לעשות עם זה? או בתוך זה? האקאשה היא רב ממידית. לא ליניארית. לכן דברים ישנים הם כמו חדשים. מה הם הדברים האלה וכמה עמוקים הם? הנה מינוח שתוכלו להבין – הסוד לשלום על האדמה מונח על יסוד אחד, פתרון אחד בלבד – על הנשמה שלך בלבד, שהיא אתה. כל אדם עומד לבד ועדיין אנו רואים אתכם יחד. אהבת האלוהי וגאיה חוברים יחד ומכבדים את האקאשה של הנשמות שעל הפלנטה, ללא קשר עד כמה עתיקות הן.

אמרנו שיש שינויים, יש רשימה: חוכמה, אינטואיציה, הישרדות. אך הבטחנו רעיונות שלא היו לכם קודם, לא בפלנטה ארץ. אספר לכם מה קורה בתוככם. האנרגיה החדשה הזו מתחילה להפעיל משהו. לאט לאט מחלחלת ההבנה שמשהו מופעל, שההיסטוריה שלכם היא גדולה יותר מכדור הארץ. תנו לי לקחת אתכם פעם נוספת לתמונה רב-ממדית. אינכם יכולים לראות זאת. עדיין לא. אך חלק מכם יכולים לחוש זאת. קיימת אימא לגלקסיה הזו שלכם. זוהי אנרגיית המרכז ויש מערכת ותוכנית שמעורבים באנרגיה הזו. ואתם ממש על הזנב האחרון של זה...וזה כבר קרה פעם.

מהיכן באתם? מדוע אתם נשמות עתיקות? מי הייתם לפני שהייתם כאן? זה עושה את ההבדל. האנושות מתחילה להיות יותר רב-ממדית, אתם מתחילים להבין דברים קוונטים ומנקים את החיים מהליניארי. זהו תהליך של פוטנציאל במעגל הזמן, דברים שמעולם לא היו חלק מההיגיון שלכם. כמה מכם מסתכלים על המבנה הסלולארי ודורשים להירפא, ואחר כך נוכחים לדעת כי כך הוא. כמה מכם מתחילים להבין את כוח התודעה של נשמה עתיקה. כמה מכם באמת מבינים את מה שמאסטרים הראו לכם. הם אמרו שאתם יכולים להזיז הרים, לשנות את מזג האוויר, ליצור עניין כאשר אין עניין. איך זה מרגיש לכם? זה נשמע כאילו זה קורה היום. פלנטה שנעה באיטיות להתעלות בתודעה.

אל תתלהבו!!! לקח לכם המון זמן להגיע הנה. אז תנו לי לקחת אתכם אחורה. לפני ביליון שנה. זה קצת יותר מ-10% מגילה של הגלקסיה. מה קרה אז? ישנו ניצוץ החיים על הפלנטה שעדיין לא שוחחנו עליו. לא נתנו לו שם ואנו גם לא עומדים לתת לו. האנושות נותנת חשיבות וגם היררכיה של חשיבות לכל שם שאנחנו נותנים לכם שקשור לזמן. בגלקסיה הזו שלכם יש חיים במשך הרבה מאד זמן. אבל פעם בכמה מאות מיליון שנים, קיימת פלנטה בעלת חיים מיוחדים. מוזנת על ידי פלנטה אחרת בעלת חיי התעלות. המרכז היא השמש המרכזית והיא אינה מה שאתם חושבים. היא אינה חור שחור. זו אנרגיה שיש בה פולאריות (קוטביות). חלק אומרים שזה כמו דואליות, אך זה לא. קיימים שני חלקים במרכז הגלקסיה. חלקים אלו מושכים ודוחפים אחד כנגד השני בריקוד מופלא, היוצר את מנוע האהבה של האלוהי. הם קשורים באותו הזמן למרכז של גלקסיה אחרת....זו לא פיסיקה. אלוהים הוא מאסטר בפיסיקה. וכך לכל תפקוד של כל מערכת יש סיבה וחוקים קוונטים. יש תכנית. והיא ארוכה.....היו ארבע מהפיכות מסביב לגלקסיה. בתוך פרק הזמן הזה, פלנטה אחת זרעה אחרת וההיא זרעה עוד פלנטה. וכל פלנטה שנזרעה הייתה לבד בגלקסיה. כי יש המון חיים מסביב, אך לא כמו אלה שנזרעו באלוהות.

לפני זמן לא רב, שלנו היה אחד כזה. האחרון. הוא נזרע על ידי הפליאדות ותנו לנו לדבר בשמם. אנו חוזרים אל האקאשה. בואו ונשאל פלידיאני – "איך זה היה כשעברתם מהעידן הפלידיאני החשוך, לפני מיליון שנה, ההיסטוריה השתנה עבורכם. איך זה היה?" והם היו אומרים – "היינו במלחמה, היו הרבה בעיות סביבתיות ונושאים רבים שלא יכולנו לשלוט בהם. בערך כמו כאן, אך לאט לאט תפסנו את הרעיונות החדשים. התודעה שכתבה מחדש את הפרדיגמה של הבעיות, עד שהגענו למקום, במציאות אחרת, מחוץ למימד השלישי. הרווחנו הרבה המצאות ולא כולן היו מכוניות. דברים שאפשרו לראות אנרגיה קוונטית."

כך, הם, הפלידיאנים, הביטו בכדור ארץ שלנו והבינו מיד שזאת הארץ שבחזית. הם באו לבסוף וקיבלו את האנושות באותה דרך. הם נראים מאד כמוכם. ואלו שקיבלו אותם בזמנו, נראו מאד כמוהם. ואלו שקיבלו את ההם לפניהם, גם היו דומים. זה הזמן לגלות משהו שעליכם לדעת. ככל שאנו הופכים להיות יותר קוונטים, האקאשה שלנו תגדל אף היא במודעות שלה. וזה לא רק יתרחב על פני החיים הראשוניים שלכם על פני האדם. תתחילו להיזכר בנקודת המרכז של שינוי התודעה על הפלנטה הפליאדינית, ושינוי כזה קרה יותר מפעם אחת.

הוסיפו זאת לפאזל שלכם! הרי אינכם יכולים להסתדר עם עצמכם! מה אם הייתה לכם פלנטה קרובה? אתם יכולים לתאר לעצמכם מה הייתם עושים איתה? יש לכם מושג מה הפליאדים עשו? הם התחילו משהו בצורה מסוימת שהסתיים בצורה של תודעה טהורה וחיה. יהיה ישראלי, וגם פלסטינאי, ולכולם תהיה תודעה טהורה. האם אתם יכולים לתאר את זה? כיצד תקבלו את הרעיונות האלו? הם הולכים לבוא מההורים שלכם. לא הביולוגים. אלה שהייתם עבור עצמכם בפליאדות. כי יש לכם את ה-די אן איי שלהם. האם ידעתם זאת? ולהם היה את ה-די אן איי של אלה לפניהם. האם ידעתם זאת?

אתם אוחזים בסודות של השקט והשלום על הפלנטה (אתם הם אלו שאתם מחכים להם). יש לכם את הסודות והחוכמה שאף אחד לא חשב עליהם כאן עדיין. וזוהי הסיבה שבגינה הנשמה העתיקה חייבת לחזור. אתם חייבים לחזור. נשמות עתיקות, אתם העתיד של הפלנטה. אתם היחידים הנושאים די אן איי פלידיאני ולמוריאני כל כך טהור. אתם היחידים היכולים להגיע כל כך רחוק ולהביא את הרעיונות האלה, כי אתם יצרתם אותם כבר בעבר, וזה לא היה כאן. זהו פתרון של נשמה אחת. נשמה אחת שהיא נשמה עתיקה. רעיונות לא יינתנו לכם כי שמעתם כבר הכול. התחילו להיזכר במה שעשיתם ומה שקרה לפלנטת הפליאדות, יקרה גם לכם. התחילו בלפתור את כל הנושאים במימד השלישי. את כולם. אנשים יביטו על זה וישאלו, כיצד לא חשבנו על זה קודם? כמה "מימד שלישי" מצידנו. אז אומר לכם, עשיתם זאת קודם. אנו זקוקים עכשיו שתעשו זאת שוב. וזה אומר שאתם חוזרים. כשתתעוררו בפעם הבאה בפלנטה הזו, יש לי הבטחה עבורכם! באנרגיה החדשה אתם תזכרו מי אתם. לא תצטרכו לעבור שוב הכול כמו הפעם. תעמוד לרשותכם החוכמה לעשות את השינויים ההשרדותיים הנכונים ואת הבחירות הטובות. תעמוד לכם חוכמת אבות-אבותינו. כדי שתדעו איזה שותף טוב לכם ואיזה לא, איזה עסק טוב לכם, מהי התשוקה שלכם, יהיה לכם ביטחון עצמי, לשלוט בחייכם. כל זה יקרה בגלל שתדעו מי אתם...זוהי ההבטחה!

אל תפחדו מהדבר הקרוי – מוות. זה כל כך ארעי. כמה מכם יחזרו כל כך מהר כך שתגיעו לפלנטה עם מודעות מלאה. ברמה מסוימת, המוות יגיע עם כמות גדולה של דה-ז'ה-וו. "אני חזרתי". זה ההבדל בין מה שהיה להיום.

אני רוצה שנשמות עתיקות יבינו. רק לנשמות שלכם העתיקות יש את זה כי הם היו למוריאניות ופלידיאניות. אנו זקוקים שתחזרו. סיפקו לכם הסבר ליניארי על המערכת הקוונטית. יש הרבה עוד מה לספר. מה עומד לקרות במערכת הבריאה כשהקריסטלים הופכים יותר קוונטים? יציאה לליניאריות תשנה את העידן החדש. אסטרולוגיה קוונטית – סגורה (לא קיימת), נומרולוגיה קוונטית – סגורה אף היא. הילינג קוונטי היה ויהיה כאן תמיד (איזה מזל!!!!). זו לא טעות שאתם שומעים. אתם התקווה של הפלנטה, במערכת יפהפייה המלאה באהבת האלוהים. וכך הווה."

* אקאשה - ספריית הזיכרון האוצרת את כל הידע הקדום שנוצר אי-פעם, בתוכנו ומחוצה לנו.

Racheli Ganon – Certified Healer (Planetary Service)


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים