המסע להר שאסטה - תקשורי קריון במסגרת המקהלה - היום השני


המסע להר שאסטה - תקשורי קריון במסגרת המקהלה - היום השני

המסע להר שאסטה – קריון מתקשר במסגרת המקהלה (היום השני)

תקשור רביעי:

ברכות יקירים, אני קריון מהשירות המגנטי. ואנו שוב כאן. הגיע הזמן לעשות סדר במה שאנו עושים. תמונה גדולה יותר היא תמיד טובה, אך לעיתים אינה זמינה עבורכם כדי לראות את הדברים שהם מחוץ לראיית המקהלה עצמה. בתמונה הרחבה יותר, אתם מתאימים בצורה יפהפייה. היסטוריית כדור הארץ היא גדולה ועצומה יותר ממה שאתם יודעים. ובתסריט הגדול יותר, העתיקים ידעו את זה, היה זמן בו השעון רץ והשפיע על מה שעשיתם. למרות שהייתם כאן, בידיעה של חושך ואור במשך כמעט 200,000 שנים, רק ב-30,000 השנים האחרונות הציוויליזציה התפתחה והניסוי באמת התחיל. והוא היה כזה: מה תעשה האנושות אם ישאירו אותה לבד, ללא הדרכה, ולאן היא תפנה? כיצד היא תמשיך? לארכיאולוגים יש סברה האומרת כי כאשר האנושות גדלה, היא תמיד מתחילה בקטן והופכת טובה או גרועה יותר. אך תמיד מתחילה מנקודה אחת ומגיעה לאחרת. וכשהם חופרים ומסתכלים ומחפשים, זו היא הסברה המלווה אותם. מה שהם אינם יודעים ומה שהם לא ציפו לו, הוא שהיו ארבע ציוויליזציות בפלנטה, שכאשר הושארו לבד, האנושות השמידה את עצמה, כמעט ארבע פעמים. בעתיד, ארכיאולוגים יגלו את זה.

זה הזמן בו אנו מודיעים על כך, ממש עכשיו, כי זה נראה וזה מוקלט ומוזר ככל שזה יישמע, תנו לנו לאמור היום את הדברים שהארכיאולוגים יגלו ואינם הגיוניים, בכרונולוגיה בה הם מצפים לה. כדור הארץ שונה בתכלית ממה שאתם חושבים. תוסיפו לכך את מה שאמרנו לכם קודם, שעבור גלקסיה שהיא בת בילוני על גבי ביליוני שנים, 30,000 שנה – זה מאד מהיר. קצר. האם זה אפשרי, יקירים, מבחינה הגיונית, שבליוני השנים של הגלקסיה, יצרו חיים מהר יותר בפלנטות אחרות מאשר משלכם? התשובה היא – כן. אתם הילדים החדשים בשכונה...... לאחר שכל זה ידוע, אתן לכם מבנה והוא כזה: תנו לי לשאול אתכם אודות הילדים שלכם. אתם מביטים על ילדכם גדלים ואתם מודעים לתזוזה בתודעה. המוח האנושי מתחיל להתפתח, ובסופו של דבר יגיע למקום בו הוא יחשוב כמבוגר. ובפרק הזמן הזה, הילדים יתעוררו לתוך עצמם, יחוו הגשמה עצמית, והם יתייחסו לזה בצורה שונה, בהתאם לגילם. חלק ינועו קדימה, חלק לא, תלוי בהדרכה שאתם נותנים להם, כהורים. חלק יהפכו לשורדים ופושעים, חלק ישתמשו בכוח נגד אחרים, על דברים שהם רוצים ואין להם, חלק מהם לא ישחקו יפה עם אחרים, וכשיגדלו – עם הדרכתכם, זה ישתנה. תהיה אלגנטיות המתפתחת בתוך הבוגר כשבוא גדל. וההורים יאמרו באנחת רווה שהם "עשו זאת".

אני מבקש שתדמיינו תמונה ממש עכשיו: ומה אם לא הייתם שם? מה אם בפלנטה היו רק ילדים? מה היה קורה? ללא הדרכה, ללא חוכמה וללא האלגנטיות שאתם יודעים עליה, של ההתנהגות האנושית והבגרות? מה היה קורה? ספרים נכתבו על האפשרות הזו. האם הייתם נשארים עם ילדים פרועים ההורגים אחד את השני, החסרים את הרעיון של להתסדר יחד, אני חושב שאתם כבר רואים את המטפורה. הלא כך? וזה מה שהיה לכם וקרה ארבע פעמים. הארץ נכנסה לסיטואציה בה הציוויליזציה לא הסתדרה, וחיסלה את עצמה. ארבע פעמים. זו היא הפעם החמישית. והפעם הזו נחזתה על ידי העתיקים, שאמרו שזו היא הפעם האחרונה. וכשתהפכו את הדף הזה, אם לא למדתם בעצמכם את מה שהייתם זקוקים ללמוד, אתם תחוו את סופה של האנושות. וזו הייתה גם התחזית שלכם. כך חזו בכתבים. אך העתיקים דיברו אחרת, על הפוטנציאלים. אם תפנו בפינה, משהו אחר יקרה, תחל תודעה בהתעלות. כעת השתמשו בהגיון ובשכל הישר שלכם. האם אתם חושבים שזה היה קורה מעצמו כי עברתם את הסמן או שתהיה השפעה חיצונית בגללו? והנה באים ההורים.....

התשדורת מהמקור המרכזי הגדול, המייצג פלנטות אחרות של התעלות, ניתן לכם והתקבל כאן, אך מה זה נתן לכם? מה נכון לתת? מה אתם הייתם נותנים, אם הייתם מוצאים שבט שמעולם לא התפתח, שהוא עתיק, בן אלפי שנים, שלא שמע על שום דבר אחד בפלנטה, שבט שהיה מאבד אתה אוכלוסיה שלו למחלות, מים מזוהים ועוד ועוד? ואם לפתע הייתם מוצאים אותם, מה הייתם נותנים להם? תנו לי לשאול אתכם עם כל ההיגיון, מה הייתם נותנים להם, בני אנוש יקרים? האם הייתם נותנים מהם מקדונלדס ומונצנטו? חחחח לא. לא. בואו נתחיל לחשוב על זה. מה הייתם נותנים להם? כל אלו הם כמובן מטפורות. הייתם נותנים להם מים נקיים, מלמדים אותם את הרוטציה ביבולים ועבודה עם גאיה, הייתם נותנים להם כלים כדי שיבנו את מה שהם רוצים לבנות בדרך טובה יותר, הייתם נותנים להם הארכת חיים מבלי תרופות., הייתם מראים להם מה יש ביער שהם צריכים ויכולים להשתמש ואז....הייתם מלמדים אותם לקרוא ומבערים את האנלפבתיות, הייתם מראים להם שירה, הייתם עשויים לתת להם צבעים שהם מעולם לא ראו. הייתם מראים להם יצירות אומנות ומוסיקה. וזה....מה שהפליאדות הולכים לעשות עבורכם. כן! יהיו המצאות, כי אתם מונעים על ידי מכשירים אך לא לנצח. המכשירים ימצו את המכסה שלהם, כי הם היו רק גלגלי עזר על האופניים שלכם. ויבוא הזמן בו לא תזדקקו להם ותזרקו אותם. התודעה תהיה גבוהה מספיק כדי שתתמזגו עם הדברים הפיסיים ותעשו מה שהמאסטרים עשו. הפליאדות אינם באים. הם יתנו לכם את מה שכבר יש לכם. האם באים לתת לכם דברים שאתם רוצים וצריכים שהם אלגנטיים. הצבעים, האומנות, המוסיקה, את המודעות של מה שבאמת קיים סביבכם. עמדו וראו, כי בדור הבא יהיו דברים שאינם צפויים והם יהיו דומים לקווים הפוטנציאליים שסיפרתי לכם.

בעומדי כאן, החדשות שאני נותן היום, ישארו הרבה אחרי שהגוף הפיסי של האיש הזה (לי קרול) ייעלם. ואני רוצה שהמדע יביט בזה. ואולי זה לא יהיה כל כך מפחיד פעם, ואולי זה לא יהיה מוזר כלל. אולי זו תהיה האמת. בהחלט.

תקשור חמישי: (כולל את אדמה)

תקשור הוא מעניין למקבל וגם למתעל, שחייב לזוז מהדרך. שותפי (לי) זז הצידה, בכדי שזה יקרה, בדרך בה אני מאחל שזה יקרה עבורכם. זאת כאשר למתקשר אין ידע מלא לגבי התכנים שמגיעים ומה שאני (קריון) מבקש לעשות, תלוי בחדר הזה וכמה פתוח ומקבל הוא עשוי להיות לדברים בלתי-צפויים. תחילה נסדר את התפאורה. ההר שאתם חוגגים, שבאתם לראות, הוא חי. והיו כמה ספרים שנכתבו על זה, וכמה גם בתקשור. אורליה לואיז ג'ונס נמצאת כאן. היא לא התגלגלה מחדש. היא הלכה להיות עם ההר, אליו היא שייכת. ובתהליך, היא חוותה איחוד מחדש עם אדמה.עליכם לדעת את אדמה. אינכם יכולים לעזוב את המקום הזה ללא מסר מאדמה. אדמה ידבר עבור עצמו/עצמה ממש בעוד רגע. האינפורמציה שהייתה אזוטרית ובלתי-תאמן היא שבתוך ההר ישנה עיר. והעיר היא בבסיסה לקוריאנית, ברובה פליאדית, וכפי שתארנו, הם אותו הדבר במקרה הזה של ההר. ויש לה מטרה. ישנם אנשים שממשיכים לתקשר את אדמה בצורה מדויקת, ובאמת, הם עושים זאת בפילטרים שיש להם, (הם לא זזים מהדרך) המבוססים על הציפיות שלהם ולכן אני רוצה שאדמה יישר את ההדורים ואת הרשומות.

זה עשוי להיראות מוזר, ושוב, הרי כל הדבר כאן נראה מוזר. בן-אנוש (לי) המתקשר את קריון, ואני (קריון) נכנס כדי לתקשר את אדמה....הבינו...אדמה אינו בצד השני של הוילון. אדמה חי. לאדמה יש מה שאנו קוראים לה – תודעה קוונטית שתמיד היתה, ותמיד תהיה, כל עוד אדמה רוצה בכך.כעת, האם זה נשמע כמו נבואה עברית עבורכם? הוא יכול לבחור את רגע ההתעלות ברגע שהוא מסיים את תפקידו. זו היא תכונה קוונטית. תארו לעצמכם חיים, ארוכים כפי שאתם מבקשים שיהיו, בגוף פיסי או שלא, כאשר המעבר לצד השני יהיה בזמן שלכם, על פי הלו"ז האישי ועל פי בחירתכם. האם זה נשמע מוזר לכם? האם זה נשמע כאילו אתם מלאים בקסם? שהרי רק יצורים מלאכיים יכולים לעשות דבר כזה. האם כך באמת? או אולי זו פשוט תודעה גבוהה? רק לרגע אחד או שניים, בואו נראה מה שלאדמה יש לאמר...

קריון מתקשר את אדמה:

"ברכות ילדים יפים שלי, אני אדמה ואנו ציפינו לכם. אתם שרים את שירי הערש בשפתי, שפי שציפינו.אני מבקש את תשומת לבכם. שום כמות של דברת מכל בן-אנוש או תקשור מכל בן-אנוש היה בכוחם להעיר את העיר שאני מייצג. אני אדמה. אתם רואים אותי כגבר. אינני כזה. אני תודעה קולקטיבית של עיר רב-מימדית המלאה באנרגיה המחכה להשתחרר, כמו קפסולת זמן עבורכם. זה נפלא, זה מלא בבגרות, אך בואו ואספר לכם את מבחן הליטמוס (החומר המבחין בין בסיס לחומצה בכימיה) כפי שאתם אומרים. אנו נמצאים כאן המון זמן, מחכים לזה, ואנו יודעים שישנה רק דרך אחת להגיע לזה, למי שאנו קוראים "השומרים", לשחרר את האינפורמציה. ויש רק דרך אחת! והיא לשמוע את שפת האם שלנו והשירים מושרים על ידי בני-אנוש, כי הדבר הזה מעולם לא נכתב. זה לא משהו שהיינו אמורים לגלות, כי זה לא היה קיים על הפלנטה. זה היה חייב להגיע מאקאשה אנושית, שנזכרה בעצמה. וכשזה קרה, זו היתה ההוכחה, הסימן, הסיגנל, שזה אכן קורה. זו גם ההוכחה היחידה המספקת דיה עבור ההר, שהוא שמע זאת, והוא מוכן.

בזמן ובמקום הנכון, דרך הפלנטות נתחיל לשטוף את תחילת הבגרות שאתם זקוקים לה והאלגנטיות של התודעה – במקומות שהכי זקוקים לכך. זה יתחיל בבני-אנוש בעלי התנגדות הנמוכה ביותר. אלו יהיו הצעירים, שעדיין לא החליטו בדעתם אם כל זה טיפשות, או שמא זה אמיתי. והשפע שיש לנו עבורכם יזרום והוא יינתן בכל תסריט של זמן שתיצרו, שיהיו בו קבלה, גמישות וחוסן-נפשי. כפי שאתם ישובים כאן, הקשיבו, אני אדמה, כפי שאתם ישובים כאן, אני יודע דברים, אומר לכם דברים על הפלנטה ממש עכשיו! עכשיו, בעודכם ישובים כאן, דברים קורים כי האנרגיה הישנה רוצה שתעזבו את הבניין ותביטו בחדשות ותאמרו:"כל זה לא יכול להיות אמיתי, כי תביטו מה קורה בפלנטה."...ישנם כיסים של אנרגיה ישנה היודעים אודות ההר הזה, הם יצרו כיסים של הרס ומלחמה, בכדי שתאמינו שכל זה אינו נכון. אין להם סיכוי. במיוחד לא כשאתם כאן. האם אתם מבינים כיצד זה מרגיש עבורנו? עבור כל התודעה הקולקטיבית הזו, לשמוע אתכם, אתם האוחזים בדי אן איי שלנו, שרים בשפתינו את שירי הערש שהאמהות שלנו שרו לנו? תודה לכם! סוף סוף! הגיע הזמן. אני אדמה. תודה לכם. היום ההר חוגג."

תקשור שישי: (מוקדש לד"ר טוד)

שותפי (לי) זז הצידה, ביקשתי ממנו לשים את יאהי על הכיסא, כי אנו (קריון) מבקשים לדבר איתו. "ראשית, יאהי, זו היא אינה משימה נוספת. סיימנו לתת לך משימות, כי אתה יודע מראש, לפני שאנו נותנים אותן וכבר אתה בחצי הדרך של התהליך...ועל זה אנו מבקשים לשוחח. אתה מבין טוב יותר מכולם את התהליך שקורה בפלנטה כרגע. תשדורת מגיעה בצורה קוונטית ממרכז הגלקסיה והיא קולקטיבית. הקולקטיביות היא מפלנטות שהתעלו. לפליאדות יש הורים, ולהורים יש הורים, ישנם רבים שהתעלו. זו חוכמה קולקטיבית מכל הגלקסיה שנשלחת לפלנטה שלנו. היא מתקבלת דרך השערים, הפורטלים המייצגים את 12 הזוגות, קפסולות הזמן של הפלנטה שהתגלו. זהו הסט הרביעי שאתם כרגע מכיילים. הוא משודר דרך האדמה ואז משתקף על פני שלושת הרשתות של כדור הארץ ששוחחנו עליהן בעבר: המגנטית, הקריסטלית וגאיה. יחד הם מועברים לתודעה האנושית וממנה לדי אן איי האנוש המשקף את האנרגיה הקוונטית הזו. חלק ממנה ניתן בזמן אמת לאנושות על הפלטה וחלק גדול מזה ניתן לתוך הרחם של הילדים העומדים להיוולד. לכן, הילדים יתעוררו ראשונים וישנו את הפלנטה, מתחת לרגליהם של המבוגרים. כך פועלת המערכת. אך מה שברצוני לאמר לך (יאהי), אדם "מדויק באופן מזעזע שכמותך"....כשזה מתחיל, וזה מתחיל עכשיו, המקהלה תשתנה. היא חייבת להשתנות. כי זו הייתה ההתחלה, ההתעוררות, טונים שזכרת, באו, פשוטו כמשמעו מפליאדית אחת וזו היתה אמא שלך. כי אמך עדיין חיה. לא בגוף, אלא בתודעה. והיא השולחת את המסר הזה, מחכה לך שתתעורר. אתה זוכר כמובן את שירי הערש, הקולות, השפה, כל הדברים, אך עד עתה אדוני, למדת אותם בצורה ליניארית. ובדרך הליניארית הזו תקבל זאת, תקליט את זה, תכתוב את זה, תעביר את זה למי שצריך, הם ישירו את הטונים אחד לשני בדרך שתיצור אנרגיות חדשות, ואתה תעיר את כל הפורטלים שתיארנו לך, וכל המערכת הזו עתה משתנה.

הטונים שהושרו הם מדויקים ויישארו מדויקים, והם עדיין עושים את אותם הדברים. אך ישנם טונים מתקדמים שמגיעים. כעת, הנומרולוגיה של הטונים האחרונים ששרתם, הם רמז לבאות, כי הם 27-28 שהם 9 ו-1. סיום והתחלה חדשה. וכך, המקהלה מסיימת סגמנט, מקטע של אנרגיה וסוגרת אותו כאן, בשאסטה. וכשזה ייפתח מחדש, ליד הרי אורנג' באולורו בשנה הבאה, אני רוצה שתשיר משהו שונה, יאהי. חלק מזה אתה כבר יודע, חש שזה מגיע. זה הולך להיות "המקהלה ויאהי". משולש. ה-3 מייצג את הקטליזאטור, והמקהלה הופכת להיות חומר מזרז המכייל את הפורטלים העתידים להיפתח כקפסולות הזמן, כפי שתארנו. והחלק שאתה עומד לקחת בטונים החדשים יהיה שונה. מאחר והם אינם עומדים להיות ליניאריים. המקהלה תישא את הליניאריות על ידי כך שתשיר שני סוגים של טונים שהם פשוטים, שייצרו מצע עבורך לתקשר מעליהם. הטונים החדשים שאתה תיתן מעל למקהלה, כאנרגיה שלישית בצינור, לא תימסר מראש, יאהי, זה יהיה תקשור בזמן אמת. ידעת שזה מגיע, זו אינה משימה ואני יודע שנוח לך עם זה, אדוני, כי אתה כבר עושה זאת. שמת לב למשהו בטונים שנתת בחודשים האחרונים. הם לעולם אינם מגיעים באותה הדרך פעמיים. הם משתנים, כי הפלנטה משתנה מתחתיך, בגלל שהאינפורמציה מהאם (הגלקטית) שלך מתחיל להתעורר....ובכל פעם שאתה מקבל את זה, זה שונה. לכן, עתה, אל תעבור דרך התהליך של להפוך את זה לליניארי, אל תכתוב את זה אפילו. רק עמוד ומסור (את הטונים). אתה האחד, יאהי, לעשות זאת. ואני יודע שתעשה. ברכות.

תקשור שביעי ואחרון:

במהלך השנתיים האחרונות, התפתיתי להבהיר, להסיר את המסתורין, לפשט, את סוגי הדברים הקורים כעת בפלנטה, שנראים מוזרים. אם היו כאן משתתפים באירוע שאינם מכירים את האנרגיות, הם לא היו מבינים. לכן אני רוצה לפנות שוב להיסטוריה. אני רוצה להזכיר לכם משהו. משהו משמעותי קורה ממש עכשיו עם כל ילידי הפלנטה הזו, המשקף את הנבואות העתיקות שהן בנות למעלה מ-4,000 שנה. אפילו לשומרונים היתה נבואה כזו. והנבואה מתרכזת בפלנטה בסנכרון מושלם. היא מהדהדת את דברי לוח בני-המאיה שאכן יקרה, שיהיה כל כך סופני, שלא ניתן יהיה לתקנו, אלא לשים לוח חדש במקומו. לזמן הזה יש הרבה שמות. כי העתיקים לא הצליחו לחבור יחד ולתת זה שם שכיח, למרות שהנבואות היו זהות. אלו העיט והקונדור, המייצגים תודעה גבוהה יותר, ארץ רכה יותר, ההתעוררות של הפומה, התזוזה של הקונדליני, וזה ממשיך וממשיך....צפון אמריקה, דרום אמריקה, בכל הפלנטה כולה. אין לזה קשר לעידן החדש. אין לזה קשר למקהלה ועדיין, יש קשר ועוד איך לכל אלו. זהו אינו אירוע של העידן החדש. זהו אירוע עתיק. הדבר עצמו שאתם עושים, במקהלה, סופר על ידי העתיקים בהתכוונות לזמן הזה בהסטוריה. דובר על האירוע מעבר ל-21.12.2012 שיביא את הפלנטה הזו להתעוררות. ואני רוצה להזכיר לאלו שיצפו בנו בחוסר אמון, או שלא יבינו אודות מה זה בכלל, זו התגשמות של חזון שאינו מפורסמת היטב, אך היא תתפרסם, כי העתיקים חוברים יחד והילידים מתחילים להבין ולהכיר בכך שהחזון שיש לכולם בכל הפלנטה – הוא אותו חזון שאומר כי אם נעבור את הסמן, בפעם החמישית הזו, ישנו סיכוי לקיום הפוטנציאל בו הפלנטה מתעוררת. זה עבור האנושות. הפלנטה שלכם יצרה זאת, העתיקים סיפרו לכם על כך, זה הוקלט וזה כאן. זו אינה מסתוריות וגם לא משהו שרק מעטים יבינו או יעשו. זה המשמעות של להיות חלק מהעתיקים ומהנבואה שלהם להביא לכם ולפלנטה משהו שיש בו תקווה. ברצוני להעביר שוב את המסר כי בתהליך ההגשמה והמימוש של נבואה זו, לא היה יעד ידוע מראש, רק פוטנציאל שהוא כל כך נדיר, שהיה ועודו כל כך חזק, ב-25 השנים באחרונים בהן אתם התכוננתם עבורו. אני קריון. לא הייתי נמצא כאן. לא הייתי מבקר. שותפי (לי), לא הייתי מעיר את התודעה שלו, אם הפוטנציאל היה קטן. הפוטנציאל עצום ואינם יכולים להתרווח ולראות אותו קורה. אתם משתתפים באופן פעיל, באירוע שהרבה חושבים שהוא מוזר ומשונה, ואתם חשים בזאת, האין כך?

וזה חייב להיות קשור, לא לישויות בהר (שהן רק מטפורה), אלא למטרה נעלה יותר שאנו קוראים לה – המקור האלוהי של האלוהים. האם זה אפשרי שהמאסטר הפיסיקאי של היקום מעורב בחייכם? האם זה ייתכן שהוא מעורב בפלנטות שהתעלו, המנסות לדבר אליכם וידברו בסופו של דבר אם רק תאפשרו להם...וכל זה מאוגד יחד באל יחיד הנערץ על ידי הפלנטה הזו, והוא נראה יפהפה ומושלם, האם יכול להיות שכל הדברים הללו קשורים יחד בצורה שאף אחד לא ציפה? ושזה אינטואיטיבי? שיהיו כאלה מכל הארצות שיוכלו לתאר את הנבואה הזו? שהצפון יכיר את הדרום והם יביאו יחד סוף סוף, את תודעת הפוליטיקה, הדת, הממשלה, לקיום רך יותר במקום בו הם יכולים לראות אחד את השני אחרת ולהסתדר. לכן אתם כאן. זה אינו העידן החדש. זו אינה קבוצה של אנשים פנאטים השרים טונים מצחיקים, כפי שנאמר לכם.....בהחלט....זו היא אהבת האלוהים המתגלמת בצורה קוונטית, שכל כך הרבה אנשים אינם יכולים לראות, או ליהנות, או להרגיש אותה.

בני-אנוש הם כל כך זריזים בלהרגיש את רגשות האהבה, ולא להבין או לקבל את הכוח הבלתי נראה, ועדיין, הם ימתחו קו על כל זה. ובכן, הגיע הזמן לצאת מהבועה ולראות מה זה באמת. זו היא הגשמה מופלאה של כל הדברים שהעתיקים אמרו לכם שתוכלו לעשות, ומה שיקרה אם תתעמקו בזה. אני רוצה שתלכו מהמקום הזה, תיהנו מהשמש על פניכם, אתם אפילו יכולים לשיר להר אם תבחרו, כי הוא ראה את כל מה שהשגתם ביום הזה והוא כבר מוכן לחגוג אתכם. בואו ניתן לכיול להסתיים, בשנה הראשונה הזו. זה נעשה ואתם עשיתם זאת. וכך הוא הדבר.

תמלול ותרגום מאנגלית – רחלי גנון – כל הזכויות שמורות.

טיפולים משני תודעה המחברים אותך לכוכב שבך – 054-5739889


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים