המסע להר שאסטה - קריון מתקשר במסגרת המקהלה


המסע להר שאסטה - קריון מתקשר במסגרת המקהלה

המסע להר שאסטה – קריון מתקשר במסגרת המקהלה (היום הראשון)

לי קרול מתקשר בעמידה רק במסגרת המקהלה. הוא אוחז במוט המיקרופון ומביע משאלה לא ליפול.

החלק הראשון:

"יקירי, אני קריון מהשירות המגנטי. והנה אתם כאן שוב. והיופי והאירוניה בכך היא שבעקרון אין לכם מושג מה אתם עושים...וזה כל היופי. יבורך האדם שאינו מבין לחלוטין את עומקם של הדברים שקורים, אך הוא מודרך יום ביומו, יושב בואקום, לעיתים קרובות בחשיכה, כדי לעקוב אחר הוראות קדושות שייצרו בעקבותיהם דרך שגם אחרים יוכלו לצעוד בה.

אתם הם הרצים למרחקים ארוכים של העתיד. אתם עוקבים אחרי ההוראות והדרישות, מבלי להרגיש שונות או מוזרות כפי שאחרים חשים. ללא הכוונה הזו, לא הייתם זוכים לכיול מלא של כל מה שעתיד לבוא. בכל שנה האינפורמציה הופכת להיות ברורה יותר עבורכם. בכל שנה אנו חושפים חלק מהדברים שלא ניתן היה לחשוף בעבר. אפשרו לנו להביט בכרונולוגיה, תנו לנו להבהיר כמה נושאים לפני שאתם מתחלים לשיר אפילו תו אחד בחגיגה הזו.

בבאלאנס של ה-21.12.2012 , תשע מאות מכם התאספו יחד וחלקכם הגדול גם כאן היום. וזה היה עוד לפני שזוהו קפסולות הזמן. שם הייתם, באתם באמת ללא ידע מלא של מה ולמה ומדוע. אך חשתם בעומקו של המסר שנשלח ל....מי יודע לאן, על ידי תשע מאות מכם שהתאספו לשיר תווים באוויר, דרך הקול שלכם, נשאתם את הכוח הרב-מימדי. נשאתם כוח. לא אנרגיה. אנרגיה קיימת. כוח הוא נע ונד. והכוח שהצגתם בשירת הטונים, שהם תודעה אנושית עם כוונה, אלו התאגדו יחד ויצרו כוח שלישי ששלח מסר. זה היה מסר של כוח. עדיין לא היו משדרים אז, לא היו מקלטים, הפלנטה הזו הייתה מבודדת, כמו סיר לחץ שאפילו לא נפתח עדיין. ואתם פתחתם אותו. זו הייתה ההתחלה. אמרנו לכם כי סובבתם מפתח במנעול. כעת נסביר מעט יותר. התשדורת שנתתם באותו רגע הייתה לאמור למקור המרכזי ולכל הפלנטות שהתעלו בגלקסיה – "אנו הגענו. אנו בפתחה של תזוזה בתודעה. עשינו זאת. לא הרסנו את עצמינו ואנו מוכנים ליותר".

אינטואיטיבית, מה שנראה כמו ברגע האחרון, יאהי (שמו הלמורי של ד"ר טוד) החליט להזיז לאחור את קוטביות הטונים לקבלה במקום לשליחה. הוא עשה דבר נפלא, כי אז קיבלנו את המסר החשוב מכל – שהמסר התקבל. והרגשתם זאת היטב. כולכם. (ועוד איך הרגשנו, קיבלנו במעמד הזה מסרים מהצד השני של הוילון, אני קיבלתי מסרים מאבי שהלך לעולמו באותו שבוע.....הרגע העוצמתי ביותר שחלקנו בהוואי, בו הסירו עבורינו את הוילון. כי אנו היינו אלה שהאמינו כל החיים בוילון ובעולם שמעבר לו). פשוט ככל שזה נשמע, היום הזה הכין את המצע לכל הדברים שבאו לאחר מכן. באותו הרגע, אפילו מבלי לדעת זאת, היו לפחות שני מקלטים שאנו קוראים להם היום קפסולות זמן, שהתחילו לחוש את ההפעלה שבפתח, בנוסף להפעלה שהייתה ברירת מחדל וכיול של הסט הראשון.

אז, המקהלה הלמוריאנית שלחה מסר, הפעילה סט של קפסולות זמן שהיא לא ידעה על קיומן, וכיילה אותם עם אנרגיית ברירת המחדל. (איזו עבודה עשינו...) הקבלה הזו איפשרה כניסה לתודעה של יאהי ויצירת סט טונים נוסף, גבוה יותר. כזה שלא היה מתגשם בעולם מבלי ההישג הראשון. ישנו הבדל נרחב בין הפעלת קפסולות הזמן לבין הכיול שלהם. כפי שאך הוסבר, ההפעלה יכולה לקרות ללא המקהלה. היא יכולה להיעשות במקומות שאינכם יודעים עליהם דבר, על ידי אנשים שלא שמעתם עליהם. קבוצות קטנות בפלנטה הנמצאות במקום ובזמן הנכון, אפילו אירועים פלנטריים יכולים להפעיל סט של קפסולות זמן. ההפעלה היא כמו להדליק את הרדיו, שכבר מוכן לקבל תשדורת. אך כמו במטפורת הרדיו, בפלנטה ארץ, עליכם לסובב את המחוג למצוא את התדר שיכייל את התשדורת הזקוקה לכך. כל זאת כשהתשדורת והכיול אינם ידועים מראש. לכן יאהי מעורב בתהליך ברמה גבוהה. הוא חייב לזכור, לקבל מראש, כדי ליצור את הטונים שיכיילו ברגע זה עבור הפלנטה את כל מה שצריך.

היו לכם שלוש מקהלות. ישנם כרגע ארבע קפסולות זמן שזוהו, והרביעי הוא אנרגיית גאיה. הרביעי יאפשר את הפעלת כל ה-12 שיתחילו לקבל אינפורמציה של כיול, בכדי שגם הם יהפכו למקלטים בעתיד. היינו זקוקים לארבעה מכויילים בכדי שהפלנטה תתחיל לקבל משהו. זה האחוז הנדרש. יותר מ-30%. ממש כמו הדי אן איי שלנו. אז זוהי הכרונולוגיה. ארבעת קפסולות הזמן הופעלו במלואן. אחד באגם טיטיקקה, אחד במקהלה בהוואי, אחד בקנקון ואחד קורה ממש עכשיו. לאחר סוף השבוע הזה, הפלנטה תתחיל לקבל מסרים. זה היה חייב לקרות עכשיו, בשנה הראשונה החדשה. השנה שקדמה לה הייתה כיול מחדש וזו היא שנת הכיול הראשונה. אלו דברים ברורים.

יקירים, מקהלה, מה שאתם עומדים לעשות הוא לכייל את קפסולות הזמן הקיימות בהר שמאחוריכם (שאסטה) ובטורקיה (הר אררט). שני המקומות האלה חוגגים עכשיו. אני רוצה שתרגישו את זה. והנה ההוראות שלי להיום: אל תחשבו אם אתם עושים את זה נכון או לא, אומר לכם כי ישנו פליאדי בכל כסא כאן באולם. והם אינם מקשיבים אם אתם עושים את זה נכון. הם פשוט כל כך שמחים שאתם עושים את זה בכלל. האם אתם מרגישים את עומקו של הרגע? ישנה קדושה כאן, ישנו רגע הולם כל כך, ישנו אושר במקום הזה. חגיגה! בוא נתחיל. וכך הוא הדבר.

החלק השני:

וכעת אנו ממשיכים. בואו נשכיל. הגיע הזמן לחשוף מה יאהי זוכר באמת. לפליאדות יש תפקיד גדול במה שאתם עושים כעת. ההצהרה הזו בלבד שמה אתכם בקטגוריה שהיא שונה מאלו שמחוץ לבניין הזה......אולי בפעם הראשונה, כיאה לשנה ראשונה, יהיו כאלה שיראו זאת, שלא ראו זאת קודם, דרך המדיה שמצלמת ומקליטה כאן. יהיו כאלה שיראו את זה ולא יבינו כלום. בעצם, הם לא יראו את מה שאתם רואים, הם לא יבינו את מה שאתם מבינים, והם אפילו יכולים להעביר ביקורת. הסרט הוא אינו עבורם ולעולם לא יהיה. אנו נחשוף כעת מעט מהשכל הישר הנמצא כאן, לבני האדם מהפליאדות, ולספר לכם על מעשיכם. אתם מחברים את הפלנטה הזו לביולוגיית הזרע, לסיפור הבריאה של הפלטנה, של האנושות, ולכן ישנה התיישרות בפעם הראשונה להתחיל תקשורת מקבוצת הכוכבים שבע האחריות, מהפליאדים בהר הנמצאים במצב קוונטי בתוך קפסולת זמן שאין בה זמן. זהו קונספט מורכב. מי שנמצא במצב קוונטי ואין לו זמן הוא לא אחד שאינו מבין זמן, הוא פשוט אחד שחי ללא התפיסה של זמן. המשמעות היא שהם יכולים להנחות את התודעה שלהם בכל זמן נתון שהם בוחרים בכך, להיות בתוך השעון שלכם. זו היא היכולת שלהם. מצב קוונטי אינו נשלט על ידי מסגרת זמן ליניארית אך הוא יכול בקלות להיות במקום ליניארי, אם שם הוא רוצה להיות. הוא יכול להיות בכל מקום ובכל זמן. אתם עשויים לחשוב שהפליאדים חיכו הרבה זמן לזה. אך עבורם, לא ממש....החגיגה עם אדמה ואחרים בתוך ההר מתחילה, והחלה לפני כמה ימים. במצב התודעה הקוונטי שלהם, הם לא חיכו כל כך הרבה...תנו לי לספר לכם משהו על הפיסיולוגיה של הפליאדות.

בני-האנוש נולדו עם הבדלים ביולוגיים בצ'אקרת הגרון בין הגבר והאישה. וניתן אף לראות את הגרוגרת של הגבר. ישנו שוני גם בפליאדות בין הגבר לאישה המתבטא בצ'אקרת הגרון. הפיסיולוגיה של מיתרי הקול היא שונה. גברים ונשים על הפלנטה זהים מלבד שהקול הנשי קצר וגבוה יותר והקול הגברי ארוך יותר וכתוצאה מכך עמוק יותר. לפליאדות יש תסריט אחר לגמרי. לנשים יש שריר במיתרי הקול, וכמו בפריטה על גיטרה, הן משתמשות בשריר שלהן כדי להפוך את הקול לגבוה או נמוך יותר. לאישה הפליאדית יש את היכולת ליצור צלילים גבוהים יותר ממה שבני-אנוש מסוגלים לשמוע. כעת אתם מקבלים מעט אינדיקציה בנוגע לצלילים שאתם מפיקים. והנה התגלית. חלק מהקולות באים מהשפה הפליאדית. לדוגמא:"יא-הו-הא", או:"יא-הי-יאז-או-אה". אחד משמעותו "בוקר טוב", והשני משמעותו "אינך נראה כל כך טוב"...חחחחחחחחחח

הטונים אינם רק קולות מקודשים שאתם מרכיבים יחד כדי ליצור אנרגיות אחרות. אלו הן ברכות בשפה בפליאדית. יקירים, אתם שרים להם בשפתם. מה אתם חושבים על זה? אין פלא שהם מתרגשים. לא רק שהתעוררתם, יש לכם כוהן למוריאני, שהיתה לו אמא פלידיאנית, שזוכר את הטונים ואת שפת הפלנטה שלו, כפי שאמו לימדה אותו כשהיה קטן. זה מה שאתם עושים. זוהי ההתעוררות שההר מרגיש. אין פלא שהם מתרגשים. אחזור לעוד.

חלק שלישי:

וזה ממשיך. כל כך הרבה אינפורמציה מופלאה להעביר לכם. זו היא שנה מספר אחת, ואנו ממשיכים לאמר זאת, כי כבר קיים מודל שנשלח פעמים רבות בגלקסיה הזאת, על כל מה שקורה בתוך פלנטה שהוזרעה על ידי אחרים, שאיפשרו לה על ידי בחירה חופשית להגיע למקום מסוים, או שלא, בו היא תתעורר לתודעה של עצמה ותחליט להשתנות. אני מבקש לתת לכם שיעור בביולוגיה. כזה שהמדענים לא יסכימו איתו. ועדיין, ישנם דברים שהם אינם יכולים להכחיש, שהם רואים, ומחפשים עבורם תשובות שאינן קיימות. ה-די אן שלכם אינו אנושי. מאז שזוהה וניתן היה להסתכל על הכרומוזומים מקרוב, היתה מודעות של מיזוג עם כרומוזום 2 כשבהיתוך עם כרומוזום 3 נתן לאנושות סט שונה לחלוטין של כרומוזומים. לכם יש 23 זוגות במקום ה-24, השכיחים. ואם תעצרו לרגע ותביטו על זה בצורה אזוטרית, תוכלו לראות נומרולוגיה בכל מקום. כרומוזומים 2 ו-3 שווים ל-5, ו-23 כרומוזומים ששווים ל-5 אף העם, ו-5 משמעותו – שינוי. זו היא הזמנה לשנות את הדי אן איי שלכם. לא בצורה כימית, כי בצורה כימית הוא כבר מושלם. ההזמנה לשינו הדי אן איי היא מבחינה קוונטית. התודעה היא קוונטית. אינה אינה תלת מימדית, אלא תכונה, יסוד, התמזגות עם הכימיה שנותנת לזה כוח יותר מאשר לפיסיקה.

אני מזמין אתכם כעת להביט בהסטוריה שלכם. מה היא ההסטוריה של המאסטרים בפלנטה? מה הם הראו לכם? מה הם עשו? האם הם עשו משהו יוצא דופן? האם מישהו מהם שינה את הפיסיקה, הלך על המים, ברא דברים שלא היו שם רגע לפני? מה זה אומר לכם? האם רק תקראו לזה "נס" או תאמרו "תודה אלוהים" ותלכו הלאה? או שתאמרו – זו הייתה דוגמא של בן-אנוש עם די אן איי שונה, מחוזק, משופר, אולי אפילו פועל ברמה הפליאדית המלאה שלו....היה גם אחד שבחר את זמן ההתעלות האישית שלו...לא הותיר אחריו הוכחות של מוות, אפילו לא גופה. אלו היו המאסטרים של הפלנטה שהראו לכם – שינוי. כעת, ברצוני להזמין אתכם לדעת יותר אודות הדי אן איי הפליאדי. בני-אנוש הם משוחדים. עד כמה הייתם רוצים לדעת אודות טכנולוגיה פליאדית גבוהה? אתם, בני האדם, מחפשים אחר מכשירים, הלא כך? צריך שתהיה לכם מחוץ לתודעה, טכנולוגיה המונעת ממכשירים שתהיה נשואה למה שאתם עושים בגוף הפיסי, בכדי לספק לכם טכנולוגיה גבוהה.

ומה אם אומר לכם כי הפליאדות מעולם לא עשו זאת? ראשית עליכם לדעת כי הציוויליזציה הפליאדית היא פי עשר ארוכה משלכם. זה משתנה בהתאם לפלנטות השונות שלהם. היו להם שלוש, ותשעה כוכבים. ואם הייתי מספר לכם מה הם היו, לא הייתם מבינים. מבחינת המסורת, האנושות היא מאד שונה מפלנטות אחרות. אפילו תרבויות בתוך האנושות הן שונות. לכם יש משהו שנקרא "הטבע האנושי". הפליאדות לא הסתובבו עם מכשירים ודברים. הם הלכו ישר אל התודעה. תודעה בהתעלות תתחבר עם עצמה ותתחתן עם הפיסיקה. היא לא תלך אל מחוץ לעצמה ותיצור מכשירים. היא תיצור טכנולוגיה משלה בתוך עצמה. ישנם מבקרים הטוענים כי ללמוריאנים, ללא קשר לגובה ההר שלהם, לא ייתכן שהיתה להם טכנולוגיה סופר קרה. לא ייתכן שהיה להם מקדש של חידוש הנעורים, כי הרי לא היו להם הכלים הדרושים. זו אנושות משוחדת. אתם מבינים? אתם מונעים על ידי מכשירים. הפליאדים לא היו זקוקים לזה. מה המאסטרים של הפלנטה הראו לכם שוב ושוב? מה היה המכשיר שלהם כשהם יצרו משהו משום דבר? מה היה המכשיר שהם השתמשו בו בכדי ללכת על המים? מה היה המכשיר שהשתמשו להתעלות? ברגע הנכון, המכשיר היה תודעה, הבנויה מבפנים. זו הייתה תודעה בהתעלות שיכלה להבין ולעשות מניפולציה לפיסיקה. הפליאדים, אמרתי זאת כבר קודם, אם אתם רואים ספינות חלל בהר, הם רק אשליות שנוצרו עבורכם, כי זה מה שאתם רוצים לראות. הם אינם זקוקים לזה.

תודעה פליאדית שולטת בפיסיקה, הם קושרים את עצמם לכל מה שהם זקוקים לו, הם יכולים להיות כאן או בכל מקום ולהיות בהרבה מקומות באותו הזמן. בואו ואספר לכם את סוף הסיפור. אמא פליאדית שרה שיר ערש לילד שלה. לא רק שיר, לא רק משהו יפה שמועבר הלאה, שיר הערש שהיא שרה לילד שלה הוא שיר של ריפוי. כבר בלידה האם הפליאדית מרפאה את הילד שלה. מטביעה בילד את אותו הסוג של הגנה ביולוגית ממקום טכנולוגי של תודעה מאד גבוהה, שאינכם מסוגלים להבין ללא מכשירים כלל. ובכן....מה אמרתי לכם בפעם הראשונה שעמדתי כאן? אתם שרים את שיר הערש (אנחנו האמהות.....)אתם שרים את שפתם. האם אתם חושבים שיש אפשרות שזה משפיע גם על הדי אן איי שלכם? ואיזה סוג יש לכם בדיוק? האם אתם מבינים את מה שאני אומר? הדי אן איי הפליאדי שבתוככם, מתעורר באותו הזמן שההר מתעורר. זוהי פגישה של הילינג. ואני רוצה שתנצלו את זה. האמונה שלכם מעצימה כל מבנה גופני שיש לכם. "זה" רואה במה אתם מאמינים, "זה" מתחיל להעלות את עצמו, כי האמונה היא שלכם, "זה" מתחיל לבנות גשרים בתוך התודעה שלו, בתוך המבנה הסלולרי של האישי שלו, שירחיק את המחלות ויחזיר את הריפוי. האם עלי לאמר לכם כמה אנשים יש כאן? האם עלי לזהות אתכם? רבים מכם באו לקבל ריפוי. אז רק אומר לכם. אתם נמצאים במקום הנכון בזמן הנכון. אלו אינם רק טונים. חשבו רגע על אבות אבותיכם, העתיקים. חשבו אפילו אולי על הזרע הביולוגי ששר לכם שיר ערש כדי לרפא את גופכם, כדי שתחיו שנים ארוכות יותר.....(אנו הילדים....) אני רוצה שתעזבו את המקום הזה אחרים ממה שבאתם. ועבור היום, אני אומר, וכך הוא הדבר.

תמלול ותרגום מאנגלית – רחלי גנון – כל הזכויות שמורות.

טיפולים משני תודעה מהפליאדות המאפשרים ריפוי עמוק – 054-5739889


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים