המסע להר שאסטה - הקדמה


המסע להר שאסטה - הקדמה

המסע להר שאסטה – הקדמה לשירת המקהלה

היום אנו מספקים לכם את טוואי היסטוריית הטונים של בלוטת האצטרובל.

הטונים פותחו על ידי ד"ר טוד אבוקייטיס, דרך היזכרות של האקאשה שלו. הוא התחיל ללמד אחרים כיצד להשתמש בהם עבור הילינג והרחבת התודעה, ואחרי כמה שנים כבר היה לו רפרטואר של טונים רבים.

לפני שנים רבות, ד"ר טוד החל לשיר טונים בפגישות עם לי קרול. כשזה קרה, לי לא ידע כיצד להתייחס לקולות המצחיקים והמשונים, הנשמעים כמו רעש של מטוס, המגיעים מפיו של ד"ר טוד....אך קריון קפץ למעלה ולמטה משמחה, כי הוא ידע שזה קורה. הרעשים המצחיקים המדמים מטוסים, הם בעלי מבנה של אובר-טונים רב מימדי, היוצר אור בתוך שדה הדי אן איי, כאשר שרים אותם עם כוונה. זה מפעיל לא רק צד אחד של די אן איי אלא גם את הצד הפליאדי של הדי אן איי. ואז מתחיל תהליך של תקשורת בין הבורא ומטרותיו.

במשך יותר מעשור, ד"ר טוד נסע בעולם ולימד אחרים כיצד לשיר את הטונים המוזרים, המצחיקים שהם בעצמם קולות ורעשים עמוקים ומעמיקים, הידועים בשמם כטונים של בלוטת האצטרובל. בנובמבר 2010, קריון נתן הנחיות נוספות לד"ר טוד אודות מה עליו לעשות עם הטונים. כגון: לשיר אותם בזוגות בכדי ליצור קוהרנטיות. כאשר שרים צמד יחד – הם יוצרים אנרגיה שלישית, ההופכת למשדר קוונטי אשר נקשר עם מרכז הגלקסיה. בשלב הזה ד"ר טוד קיבל מקריון הוראות ליצור מקהלה לקוריאנית שתשיר מספר מסויים של טונים בסדר מיוחד. קריון הורה כי המקהלה תשיר בהוואי או בהר-שאסטה ב-21.12.2012 . הרבה מכם היו שם, בהוואי, הרגשתם בעצמכם את האנרגיה המשמעותית של האירוע. קריון הצהיר שהזכרון של ד"ר טוד מהמקהלה הלמוריאנית מלפני 26,000 שנה – היה "מדויק באופן מחריד להפליא".

אחרי המקהלה בהוואי, החלה להתגלות על ידי קריון האינפורמציה אודות הבלוטות והקשרים של הפלנטה. Nodes and Noels. לכל Noel ישנו Node תואם וביחד הם יוצרים אנרגיית דחיפה/משיכה המעצימה את הרשתות של הפלנטה. הפליאדות הקימו מערכת המורכבת מ- 12 מערכות גדולות של נקודות אנרגטיות שנמצאו ב-24 אתרים גיאוגרפיים. 12 מערכות אלו נקראות גם קפסולות זמן. השם הזה הוא כמובן רק מטפורה, כי בקפסולות אלה אין דבר. כאשר הן נפתחות, הן מביאות אנרגיה קוונטית בזמן אמת לרשתות, המאפשרת תודעה גבוהה, כושר המצאה ואבולוציה בדי אן איי האנושי. קריון אמר כי המקהלה הלמוריאנית "שמה את המפתח במנעול", בכדי לאפשר ל-12 קפסולות הזמן להיות מוכנות לשחרור.

המקהלה הלמוריאנית הראשונה התקיימה ב-Node במאווי, הוואי, וה-Noel התואם שלה הוא בהר טבסטי בדרום אפריקה. מאז האירוע הזה קרו עוד שלושה אירועים משמעותיים. הראשון, היה הגשמה של חזון עתיק, כשהעיט פגש את הקונדור. במהלך סיור הקונדליני של קריו ב-2013 , תקשור שניתן באגם טיטיקנה הסתיים בטכס קדוש שניתן על ידי קהונה קליי. קריון ציין כי קרונה הייתה חייבת להיות שם, כי האנרגיה של כל 900 הזמרים של המקהלה התגלמה בתוכה. מי שנכח באירוע ואלו שהקשיבו לתקשור, עזרו לשחרר את קפסולת הזמן שהוחזקה בין אגם טיטקנה בבוליביה והר קיילאש בטיבט.

האירוע השני היה בקנקון, מקסיקו, בו ד"ר טוד יצר את מקהלת החמלה, הוא בחר במקום אינטואיטיבית עוד לפני שנודעו המיקומים של קפסולות הזמן. ל-Node במקסיקו יש Noelתואם והוא הר הקילמנג'רו בטנטורי – אפריקה. זו הייתה קפסולת הזמן השנייה שהופעלה.

האירוע השלישי קרה ממש לאחרונה, ביום האחרון של אירועי קריון כאן בהר שאסטה. קריון דיבר על אנרגיית הדחיפה/משיכה הקיימת בתוך הגלקסיה. אכן קיימת נערכת נדיבה שכזו המשודרת ומועברת מהמקור המרכזי הגדול לכל הפלנטות בעלות בחירה חופשית שעברו לסטטוס של התעלות. לכל פלנטה בעלת סטטוס של התעלות יש את היכולת לקבל את האנרגיה הזו. קריון סיפר לנו כי פלנטה ארץ היתה בנויה כמו סיר לחץ, ללא מקלטים. היינו חייבים לעבור סמן מסויים בתודעה ובזמן, בטרם נהיה כשירים ומסוגלים לקבל אינפורמציה הקשורה להתעלות. חציית הסמן כמחסום, מספקת אפשור למקלטים הארציים שלנו להיחשף ולהתחיל בתהליך. 12 הזוגות זוהו, כי הם המקלטים. עד כה, 3 מתוך ה-12 הופעלו ועל פי קריון הפלנטה זקוקה לאחוז מסויים בכדי שתזוהה ותופעל. לפחות 30% או 4 זוגות בכדי להניע את התהליך. מקהלות העבר יחד עם מה שארע באגם טיטיקנה הפעילו 3 מתוכם. במהלך התקשור האחרון בועידת האור בשאסטה, ה-Nole התואם להר שאסטה התגלה כ- הר אררט בטורקיה. וזה הופעל על ידכם. הייתם שם. אנו בטוחים כי אתם עדיין מתכיילים עם האנרגיה העצומה שהיתה באירוע הזה.

בשיחה מוקדמת עם לי קרול, אודות מה שהתרחש באירוע, קריון הצטרף לשיחה בכדי לספר לנו שההפעלה שנעשתה מפעילה את מפסק ה-ON של המקלטים. קריון הוסיף ואמר שהכיול של קפסולולות הזמן עומד להסתיים במקהלה בה אנו עומדים לשיר, המצטרפת לשניים שכבר היו. כך שאנו, המקהלה, שמנו את המפתח במנעול, פתחנו את הדלת, וכעת הכל מוכן לכיול. המשמעות היא שאנו נאפשר לכל התהליך להתחיל עבור הפלנטה וכל ארבעת זוגות הקפסולות יקבלו אינפורמציה מתאימה מהמקור המרכזי הגדול. הזוגות האחרים ייחשפו בעתימד ויכויילו בעתיד על ידי המקהלה באירועים ספציפיים אחרים על הפלנטה.

השלמנו את לימודנו. אנו בדרכינו להיות פלנטה בהתעלות. זה עשוי לקחת דורות רבים, עד שנראה ממש את התהליך הזה מתפתח, אך יש בידנו את היכולת למסלול מהיר של תודעה גבוהה על פני הארץ, כי זהו רצוננו ומשאלת לבנו. זו היא הכוונה שלנו.

ברוכים הבאים למקהלת החגיגה. הגיע הזמן לחגוג.

רחלי גנון – טיפול חדשני בחרבות למוריאניות לאיזון, כיול, קרקוע וריפוי. להזמנות: 054-4739889


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים