הוואי - חלק רביעי


הוואי - חלק רביעי

חלק רביעי – Kauai

כאן קריון בשירות המגנטי. שוב אומר, אני יודע היכן אני נמצא. מקום זה נולד בגלל תקשור וכך קוראים לו כאן. מסרים מאלה שהם מעבר לעצמכם, ועדיין, איכשהו מגיעים מתוככם. לפני שנדבר על השיעור של היום, אני רוצה לעדכן את אלו שמקשיבים (וקוראים ומתרגמים) שאינם כאן. אנו נמצאים במעבר הגן של קוואי במקום בו אני מלמד עליו 25 שנה ונקרא – למוריה. מקום בו היו לקוריאנים ולכן ההרפתקה שאתם חלק ממנה כעת, נקראת ועידת למוריה. ואנו מתקרבים למנזר בפסגת הגבעה, המנוהל בעדינות על ידי ההינדו, המאמינים כל כך באותם דברים. הם עוקבים אחר האינפורמציה שלהם בתקשורים עם גורו דווה, במשך כל השנים הללו. הדמיון בין התקשורים שאני נתתי לכם, שהם טוטאלים ובנפרד לכל מה שניתן למצוא בספרים כאן, ועדיין, כל כך דומה. אנו אומרים לכם, האם אתם מודעים לזרעים מן הכוכבים? האם זה אפשרי שבתוככם יש יותר ממה שאתם חושבים? האם זה אפשרי שבאתם ממקום אחר? הם מאמינים כך כאן. זה היה התקשור ועדיין ישנו.

האם שמעתם את האינפורמציה אודות אלו שעדיין כאן? שנשארו למוריאנים? זה מה שאנו לימדנו. על המורים מהפליאדות שנמצאים כאן ועדיין קיימים, וזכיתם לשמוע זאת מתוך אינפורמציה עתיקה שהיא בנפרד מקריון, ביום הזה ממש, האם שמעתם על כל התגיות שהולבשו במיוחד עבורכם בני האנוש, ארבעת ההתקנים של האנושות הנעה לכיוון המימד החמישי...השמעתם על הלימודים המפותחים האומרים כי דברים מתחילים להשתנות? זו היא שנה מספר אחת. האם שמעתם את השיעורים שלי כשאמרתי שסוף המלחמה על הפלנטה היא בעצם ההתחלה של האבולוציה? להרוג אחד את השני? האם שמעתם לימוד כזה במקום הזה? כל מה שניתן ובנה את המקום הזה הגיע מהאקאשה. האדם שחי כאן, הגורו, המורה של היום, זה שציין את פתיחת שערי למוריה וקרא את האינפורמציה, הוא היה אדם המחובר לאמת. הספרים נפתחים, האינפורמציה זורמת החוצה והאמת היא האמת.

הגענו לאות R – האות הזו משמעותה הרבה דברים כיום. והמילה הראשונה היא התגלות. גילוי האמת, האמת היא האמת. גם מה שרואים בחדשות, יגיע לשם. ומדוע שלא תדעו זאת? אלא אם כן היא הוחבאה במשך עידנים. אנו מגיעים לחלוקה החמישית של הזמן. מספר 5 בנומרולוגיה הוא – שינוי. אמרנו לכם כי לאבולוציה של רוח האדם והנשמה יש רמות של למידה. גם אמרנו לכם כי הנשמות העתיקות הן אלו המקשיבות לזה, אלו שבכיסאות, ואלו המגלות את האמת. אנו מכבדים את האות R במיוחד כאן. כי המקום הזה הוא בזמן ובמקום הנכון על הפלנטה, ובעצם אוחז באנרגיה עבור למוריה, עבור הפלנטה, עבור הזרעים של הפליאדות. זה הולם ונכון, מכובד ואהוב. המסירות של אלו שהלכו בגנים, נראתה וכובדה והייתה אהובה. האקאשה שלהם ידועה על ידי אלוהים. המקדש שהם בנו מכבד את המורים מהפליאדות שעדיין כאן.

האות ר' היא גם אחריות. האם זה נכון? אתם אחראים על ההבחנה שלכם כרגע, ואתם יכולים לשבת שם, או ללכת לישון ולאמר – אני מתנתק, כי אינני רוצה להיות אחראי. זו היא בחירה חופשית. הלא כן? כפי שאמר הנזיר. חלק יראו זאת וחלק לא. מה היא האחריות שלכם על האקאשה הפרטית שלכם? כמה פעמים הייתם כאן דרך מחזורי הלמידה, דרך מחזורי ההתנסויות, כדי להביא אתכם למקום בו אתם יודעים טוב יותר? למקום בו האמת תתחיל להתגלות בקושי, הרי יש יותר מרק אתכם. מה זה יכול להיות? האם זה יכול להיות האלוהות שבפנים? אתם כבר מודעים, אולי מרוב הרבה מחזורי חיים שחייתם, האם אתם חושבים שרק פסעתם דרכם או אולי הייתה שם איזו מערכת, תכנית? האם יכול להיות שהמתיקות והתמצית של אהבת האלוהים מכירה אתכם? שהייתם כאן על הפלנטה הזו, דרך כל המחזורים, אולי, ואתם אפילו מוכנים למחזור הבא...האם תוכלו לקרוא לעצמכם לקוריאנים, מה היא האחריות שלכם בהבחנה של האמת הזו? בהתבסס על מה שעברתם, על מי שאתם, אינכם נזירים. יכול להיות שאין לכם את אותה מערכת אמונות כמו של אלו שבנו את המקדש הזה, זה אינו משנה. הם כאן אוחזים באנרגיה. אתם אלו הבאים לעולם להראות מי אתם על ידי ההתנהגות שלכם. האם הם יכולים לראות את האלוהים שבתוככם? האם הם יכולים לראות את בן האנוש המתעלה בעיניכם שלכם? או שלא? אתם הולכים לעבודה, ויש לכם ילדים, ואתם עושים את כל הדברים הרגילים שהם אינם יכולים לעשות, בעודם אוחזים באור של המקום הזה.

האחריות של האמת חלה עליכם. אתם באים הנה לשבת, או להקשיב לזה היום. זה משמעותי כל מה שהולך להיות בפלנטה הזו. וכן, זו היא תקופה חשוכה, בה האנרגיה הישנה מנסה להשיג אחיזה. היא איננה רוצה להפסיד. אתם רואים זאת בחדשות. היא איננה רוצה להפסיד ועדיין....היא תפסיד. שכי ישנם הרבה המתעוררים לאמת שבתוכם, ויודעים כי הם ניצוץ אלוהי ממקום אחר שהובא לפלנטה הזו על ידי הפליאדות. זה מה שנלמד ותוקשר כאן. גורו דווה צדק בשחררו את המידע בפומבי בזמן הנכון....וראו את כל מה שקרה בחצי המאה האחרונה. לפני 30 שנה אמרנו כי הכל ייכרך סביב העידן החדש. זה המסר להיום. אז מה אתם הולכים לעשות עם האות ר' , אחריות וגילוי האמת? תיכף נעלה על האוטובוס ונעזוב. והם יישארו, אוחזים באנרגיה הזאת עבור האי הזה, ממש כפי שהם אמורים לעשות. המקום הזה מוגן לחלוטין בכל כך הרבה דרכים שאינכם מודעים להן. אך המקומיים מודעים. גם אם הם לא מדברים על זה, הם יודעים. עזבו את המקום הזה בידיעה כי הוא גדול הרבה יותר ממה שאתם חושבים. האנרגיה כאן עושה משהו שהוא בעצם קוונטי (רב-מימדי). שיהיה ידוע. אנו יודעים מי אנחנו. וכך הוא הדבר.

Racheli Ganon – Master Chanel Healer of Divine Source


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים