קריון - כלים חדשים


קריון – ריפוי הדדי

למרות שהאנוש הוא רב-מימדי, השתמשתם במימד השלישי במשך עידנים רבים. כעת משהו קורה בנוגע לפיזיקה. המקום בו אתם נמצאים הוא ורך וקל יותר עבורכם לשתול זרעים של ריפוי ויכולת מטאפיזית. תקופת ההערכות וההסתגלות מחדש עשויה להיות מאתגרת לחלק מכם, כי עברתם שינויים שגרמו לכם להפסיק דברים וכעת הכל חוזר אליכם. קוראים, מרפאים, אל תעזבו את זה. האם אתם מקשיבים? הכל חוזר אליכם כעת מועצם פי עשר.

אומר לכם שוב, אם תטבלו אצבע אחת במים ותצפו שהיא תהיה קרה או חמה מידי, כך זה יהיה. אדם היוצר את המציאות שלו, יוצר את המציאות שלו. אם האצבע שלכם תיגע במים והם יהיו קרים מידי, אתם לא תרצו להיכנס, באחריות. אז מה אם פשוט תיכנסו ותשנו את טמפרטורת המים לשביעות רצונכם? מה דעתכם על זה? אין צורך לבדוק את המים מראש יותר. הבינו זה הזמן שלכם.

זהו כלי חדש המשנה את התודעה שלכם, התפיסה שעליכם לאמץ, היכן לפעול, מהי היכולת האינטואיטיבית שלכם כיום, לעומת מה שהיה בעבר. אל תיקחו בחשבון דבר ממה שהיה מבחינה ביולוגית. האם אתם מקשיבים? כל מה שקורה עם הביולוגיה שלכם כעת, בין אם זה משהו שישנה את חייכם או משהו שיגרום לכם לחיות חיים ארוכים יותר, כל מה שיש לכם כעת ואתם נאבקים עמו, אומר לכם משהו....התבנית החדשה היא כמו מפת הדרכים למחיקת כל האמונות הישנות שלכם. אינכם יכולים לעבור מנקודה א' לנקודה ב' כשמשהו מפריע לכם בדרך.

והדבר הזה הוא האמונה הישנה שאתם נושאים אתכם, האומרת כי "עדיף שלא נעשה זאת, כי איננו יכולים לעשות זאת, כי עשינו זאת בעבר וזה לא עבד, וגם החברים שלנו לא הצליחו לעשות זאת..." הבינו. כל מה שהחלטתם מראש, מבוסס על העבר באנרגיה הישנה. האם אתם מצליחים לראות מה שגוי בתמונה הזו? שימו אצבע במים. אתם עדיין מצפים לדברים מאד מסוימים. אך זוהי אנרגיה חדשה, בה אתם נדרשים למחוק לחלוטין את כל מה שאתם חושבים שלא יכולתם לעשות קודם, ופשוט לעשות זאת.

אם יש לכם חוסר-איזון בגוף, שבא לידי ביטוי בכל דרך שהיא, ממש כעת, ואני מדבר לכולם. שותפי (לי) כלול בזה אף הוא. הוא מגיב לזה. אם יש משהו כאן שאינו נכון עבורכם, מבחינה ביולוגית, תודעתית, האם ידעתם כי קיים מחסום בכם, משהו המעלה בכם חרדה, שלא מאפשרת לכם לעבור דרך דברים מסוימים? אם יש משהו כזה, בוא נחבור כעת יחדיו וננקה זאת. יש פמליה שלמה כאן. ולא אכפת לי אם אתם מקשיבים מאוחר יותר. הפמליה הזו היא רב-ממדית והיא מחוץ לזמן. אתם, המקשיבים מאוחר יותר וחושבים שאתם לבד, אני כאן אתכם. כולנו יחד ממש עכשיו.

האם אתם מאמינים כי לתודעה יש אנרגיה? כולנו יחד, מדוע שלא נחבור לחוטי האנרגיה המחברים את האנושות, בעבר, בהווה, בעתיד, הכל הרי מחובר. וממש ברגע הזה, נדמיין יחד מהו הדבר שאתם הולכים להיות? לא מה שאתם רוצים להיות, אלא מה שאתם עומדים להיות!!

חופשיים מחוסר-איזון, חופשיים ממחלות, אז ממש עכשיו, נבצע זאת. יש כל כך הרבה כוח כשהפמליה נאספת יחד. הצטרפו לשכנים שלכם. אף אחד מכם לא ימנע ממישהו אחר משהו שהוא כל כך יפהפה. אתם מלאים בחמלה. אז התחילו להשתמש בפילוסופיה הזו בדרך רב-ממדית. וכרגע, כולנו אחד. לכולנו אכפת. כולנו מרפאים אחד את השני, כולנו חלק משינוי האיזון. הרגישו את זה קורה כעת, וזכרו את היום הזה. בואו ועשו זאת יחד איתי.

"רוח יקרה, אני חלק מהמקור היצירתי, וכל דבר כאן שאינו מושלם הוא זמני. רוח יקרה, עבור החברים והשכנים שלי, המצטרפים אלי כעת בכל מימדי הזמן, אני רואה שלמות. ממש כמותי. רוח יקרה, יחד, כנשמות עתיקות על הפלנטה הזו, ולכל מי ששומע בכל זמן שהוא, אנו מרפאים אחד את השני באהבה".

האם תוכלו לחוש בזה קורה? ההילינג יכול להיות תודעה, חרדה, זה יכול להיות כל חוסר איזון כימי שאתם חושבים שיש לכם, זה יכול להיות ברמה האקאשה, אתם כל כך אינדיבידואלים!!! זו הפעם הראשונה שעשינו זאת בדרך הזו. וזה כלי חדש. האנרגיה בפלנטה הזו מוכנה עבורכם. אינכם עושים זאת לבד. כי כרגע, בעודכם מדמיינים את החוטים האלה, מרפאים אחד את השני, מחברים אתכם לכולם, אומר לכם....הפלנטה חיכתה לזה. אתם באנרגיה הזו כרגע והיא מתקדמת. לתודעה הזו יש אנרגיה, יותר ממה שאי-פעם חשבתם. זה לא כמו שזה היה בעבר. ברוכים הבאים לארץ חדש. הרבה דברים חדשים מגיעים. וכך הוא הדבר. קריון.

מאנגלית – רחלי גנון


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים