קריון ממישיגן


קריון מישיגן – תסמונת נקודת המקור – יולי 2016

זהו מעגל של אהבה, של מסתורין מהעבר השני של הווילון. זו בקשה להיגיון רוחני, לראיית תמונה רחבה יותר. לא ניתן לראות את מעגל היופי, המעגל האינסופי של האהבה, כשאתם במצב ייחודיות, כפי שאתם כרגע. תבניות החשיבה החדשה עומדים להעצים את האמת בכל מערכות הדת שיישארו במקומם והאנושות תגיע באמצעותם למקום בו לא תשתמש עוד במלחמה. המסר המרכזי יהיה סובלנות כי המטרות יהיו זהות לכולם. הדבר היחידי שצריך להשתנות הוא נקודת המבט אודות מי ומה הוא אלוהים.

עתיקותו של היקום והגלקסיה בהשוואה לפלנטה ארץ, מראה לנו כי אלוהים גדול מכל אלה. המקור היצירתי שאתם מכירים בו כאלוהים, הוא גם חלק מכם, בני-האנוש. ולכן התקשורת הזו ביננו מתאפשרת. כי נשמתכם היא חלק מהעבר השני של הוילון, ממנו אני מדבר אליכם (קריון). לא קל לתפוס כי למקור היצירתי אין כל התחלה או סוף. הוא בעצמו מעגל. זמן אינו קיים, כשאנו מבחינים בדבר-מה עמוק במעגל, המשמעות היא כי הוא חוזר אלינו שוב. אך זהו אינו זמן החוזר על עצמו. זהו זמן שנמצא תמיד בהווה, ב-עכשיו. הוא תמיד ישנו. נמצא. אתם כבני-אנוש עוקבים אחרי הזמן, אנחנו (קריון) לא. כי אם דבר תמיד ישנו, אין כל עבר. אם דבר תמיד ישנו, אין דבר שעומד להגיע. הוא פשוט כאן. נמצא.

הייחודיות שלכם וכל מה שגיליתם צריכה לספר לכם אודות האל. הפעילו את הגיונכם הבריא. כשאתם נוברים בהיסטוריה, ומוצאים את העתיקים ומוקסמים מכך, רק לאחרונה סיפרנו לכם אודות ההיסטוריה שלפני ההיסטוריה. ויש תופעה מפעימה המעלה שאלה שהיא מסתורין ביניכם. האם שמתם לב לסמלים הזהים המפוזרים בכל הכדור? המחשבה היחידנית שאתם אוחזים בה בנוגע לאבולוציה, לבריאה, להתפתחות, אתם מתווכחים אודות היכן התחילו החיים ומי נשא את הסמלים ממקום למקור. והאמת אינה נמצאת בחשיבה שלכם כלל. סיפור הבריאה לא היה יחידי. היה לכם את גן-העדן שייצג את הארץ, היה לנו את אדם וחווה המייצגים את מגדר הזכר והנקבה בכל מקום על פני האדמה, יש לכם את הנוכחות המלאכית שהעניקה לזכר ולנקבה את האמת אודות חושך ואור, נמוך וגבוה, מודעות או חוסר מודעות, בכל מקום. לא רק בגן אחד קטן באיזשהו מקום יחידי....

כשהפליאדות הגיעו, הם יצרו יבשות מופלאות והזריעו את הארץ הזו. הפליאדות מייצגות אנרגיה כמעט-מלאכית. יקירים, זה מה שמהקבלים לאחר מעורבות בת מיליון שנה. ישנן פלנטות המגיעות לבגרות, ואלו שהיו אנושיות כמותכם, שולטות בפיזיקה, קרובות לעצמי הגבוה שלהן ונמצאות בשלב בו לא ניתן להבחין בין הגוף לרוח. ואתם? נמצאים כאן זמן מועט כל כך. במצבכם המואר, אתם תינוקות עדיין. הייחודיות שלכם מראה לכם כי הכל קורה בנקודה אחת. ובכן, כך זה קרה, בבת אחת, לאורכה ורוחבה של הפלנטה. וכל הסימבולים הן מהפליאדות. אלו ההורים הרוחניים שבאו להזריע אתכם באהבה והסמלים הם בכל מקום. ואין לזה מקור. הכל קרה בבת-אחת. אין נקודת מקור אחת שאנתרופולוגים יכולים להצביע עליה.

הדבר היחידי, המקום היוצא-דופן היה למוריה. כי היא הייתה מוקפת במים. יבשת קטנה, שלפני שהפכה להיות האיים שאנו מכירים כיום, הייתה ההר הגבוה ביותר על פני-האדמה אשר נדחף מעלה באמצעות הנקודה החמה שמתחתיו. מבחינה גיאולוגית זו תופעה שהתרחשה גם במקומות אחרים. אך מאחר ולמוריה הייתה אי המוקף במים, היא לא סבלה מהשפעה חיצונית במשך אלפי-שנים. לכן תמיד נותרה טהורה. ממש כמו מקומות עתיקים אחרים כגון ניו-זילנד, איסטר איילנד, הנושאים עמם טוהר שהמים המכתרים אותם סיפקו להם. היו מקומות מיוחדים בסיפור הבריאה, במהלך כל 50,000 השנים האחרונות. אך הכל קרה בבת-אחת.

ולכם יש חשיבה יחידנית, המצביעה על מקור אחד, דרך חשיבה פלנטארית, שאתם היחידים, וכיחידים, אלוהים שייך לכם. בואו ונחזור בזמן. עד לא מהזמן הארץ הזו נחשבה למרכז של הכל. בספרי ההיסטוריה, האמונה הזו נמצאת בכל מקום. ומדוע לא? כשאתם מביטים לשמיים, הכל נע מסביב לכדור-הארץ. השמש, הירח, הכוכבים, זו פרספקטיבה של עמידה במקום אחד, וממנה להביט החוצה לכל מה שזז. לכן היה מקובל ושכיח לחשוב כי הפלנטה הזו היא מקור הכל. בעצם, כך זה נראה. כאילו הכל סובב סביב הכדור, אפילו הגלקסיה. וכך נראה כאילו הכל סובב סביבכם....ואז הכל השתנה. עם התפתחותכם הבנתם כי זה רק נראה כך, וכי השמש היא חלק ממערכת נוספת הנקראת – המערכת הסלולארית. ואז הגיעה התפיסה כי דברים נוספים סובבים סביב השמש. נוכחתם לדעת כי גם המערכת הסלולרית סובבת סביב משהו גדול יותר.

ואז גיליתם ביליון מערכות סלולאריות, ואף הם סבבו סביב דבר אחר, והדבר לו קראתם – גלקסיה, הפכה לביליון גלקסיות. וכך פתאום פלנטה ארץ נראתה כמו גרגר חול בודד המונח על מיליון חופים. ולמיליוני החופים היו הורים שסבבו סביבם, ועדיין....עם כל הידע והיופי והאלגנטיות אליה אתם שייכים ביקום, יש עדיין קולות האומרים – "המרכז הוא כאן". וזה אינו כך. המרכז היצירתי של היקום אינו מרכז כלל. הוא נמצא במה שאתם קוראים לו – ריק – Void. מקום שלעולם לא תוכלו להבינו, והוא גדול יותר מכל היקומים המרובים, כולם יחד. המעגל שאנו מדבירי עליו הוא מעגל של אהבה, בריאה ומקור הבריאה על כל יופייה, ואלגנטיות הנשמה שאתם מכילים בתוככם. כל דבר פיזי הוא זמני. כל דבר ישן ילך לדרכו. אך אתם לעולם לא תלכו לדרככם. אתם ישנים יותר מישנים, וחדשים יותר מחדשים. היופי שבזה נמצא באמת שבדבריי. ועדיין....אתם אומרים – "אנו המרכז".

ארגונים רוחניים, האם אתם באמת חושבים שאתם לבד בגלקסיה? אתם הילדים החדשים בשכונה. ישנן ציוויליזציות שהן עתיקות מכן במיליוני שנים, וזה קרה הרבה לפני שהפכתם להיות אנושיים. ואשאל אתכם משהו, האם הם הכירו את הנביא שלכם? הנביא הגיע הרבה יותר מאוחר והוא אינו אוניברסאלי. ישנה אמת אוניברסאלית שהיא מעבר לנביאים ולדוקטרינות ולעתיקים. והיא – כי אלוהים נמצא בכל בני-האנוש בצורה שווה. והמערכת היא למען כל היצורים החיים, ואינה סובבת רק סביבנו. וישנם רבים. הפליאדים, הוריכם הרוחניים, עדיין כאן. הגלקסיה מלאה בהם. הם לא חוצנים, וגם לא ET. וגם להם היו הורים רוחניים משלהם. גלקסיה זו נמצאת כאן במשך ביליוני שנים. הפלנטה אינה המרכז. אתם פשוט מרגישים את האהבה המגיעה עם המודעות, שאתם הכל. ואכן, אתם הכל לאלוהים.

זוהי קריאה ובקשה לשפיות, למטרה, לראות את האל כדבר העצום שהוא. זה כל כך שונה מכפי שאתם חושבים. כשאתם מביטים בכל הגלקסיות סביבכם ורואים את נפלאות הבריאה, האין זה רמז לגודלו של האל? זו אהבה הגוברת על כל חוק שלמדתם. אל שאינו שופט בני-אנוש ושולח אותם למקום עונשם, רק בגלל שמבחינה ארצית הם לא עשו משהו כראוי כן על פני האדמה. אלוהים הוא גדול ועצום מפלנטה ארץ. וכך גם אתם. כעת, האם אי-פעם חשבתם, מכיוון שאתם עתיקים אפילו יותר מהעתיקים, היכן הייתם לפני כדור הארץ? היגיון רוחני...מה נשמה עושה? האם היא רק באה וחוזרת הביתה כדי להסתובב בגן-עדן כל היום? לפני שהגעתם הנה, מה עשיתם? מה הייתה המטרה? מי הייתם אז? לפני האנושות....נשמתכם תמיד הייתה ותמיד תהיה. היא חלק מהמקור היצירתי. הרגישו את היופי שבזה. בזמן המוות אתם חוזרים לקבוצת האם. זה לוקח שלושה ימים. כל מערכות האמונה מכירות בימים אלו. זה אמיתי. זה הזמן לכיול מחדש עד שאתם מתחילים לשמוע מחדש את המוזיקה. זה הזמן הנדרש לכם לחזור להיות האור שהוא אתם, ואתם חוזרים למקור היצירתי שהוא הבית שלכם. זהו אינו הבית שלכם. זהו מקום העבודה (אכן כך).

מה עשיתם לפני שהגעתם הנה? בתמונה הגדולה, עשיתם מה שאתם עושים כאן. רק במקומות אחרים, בצורות אחרות שהן תמיד הייתם הומינואיד (דמויי-אדם בעלי מאפיינים אנושיים). יקירים, הפיזיקה של הביולוגיה היא זהה, כי עקרונות הפיזיקה הם זהים, בכל מקום בגלקסיה. ואתם חושבים שנוצרו דברים מוזרים ונוראיים....אך הכל זהה. כוח הכבידה שונה, החום והקור שונים, וזה הכל. יש גבוהים יותר, נמוכים יותר, הומינואיד זה אתם ומי שתמיד הייתם. רוצים לדעת כיצד נראה אוריון ואוקטוריון? ממש כמותכם. לא מוזר ושונה. פיזיקה היא פיזיקה וביולוגיה היא ביולוגיה. וה-DNA עובד באופן זהה בכל מקום. כפי שסיפרנו בעבר, אתם כמו ילד היושב על החול, והוא מביט על החול ואומר – "כמה נפלא.....אך אני רואה רק חוף אחד. לכן זהו החוף היחידי על פני הכדור". ואז הוא מוצא חופים נוספים הנראים בדיוק כמו החוף שלו. איזה שוק והלם!!! וזה אותו הדבר. היו מקומות אחרים שעברו את השינוי שאתם עוברים כעת. לחלק מכם יש אקאשה אינטר-פלנטארית וזו האמת. חלקכם יודעים ומרגישים זאת ואינכם רק כאן. אתם נראים אחרת ואינכם כאן. לרובכם אין את זה כי זה לא נכלל במערכת הבריאה עבורכם. אך זה נמצא בנשמתכם וחלקכם יכול לחוש בזה.

אתם שותפים למערכת הזו בכל הזמנים של הגלקסיה. ומה לפני כן? ישנם יקומים רבים ואחר בונה את הבא אחריו. זו מערכת רב-ממדית שמדענים מתחילים לראות רק עכשיו. זהו חלק מסיפור הבריאה של הפיזיקה המסביר את "המפץ הגדול", שלא היה מפץ כלל אלא שינו סטאטוס מימדי. "אך מהו היקום המקורי?" זה מצחיק.....אין מקור. זה תמיד היה. אז האם הייתם שם? ומה עשיתם? יקירים, לנשמת האנוש יש מטרה לעשות בדיוק את מה שאתם עושים. עשיתם זאת במשך עידנים שוב ושוב. והנה אתם שוב עושים את אותו הדבר. ואתם חושבים שהארץ היא המרכז? הו לא....יום אחד בקו הזמן שלכם, הרבה מאד זמן מעכשיו....לפלנטה הזו יש פוטנציאל כי האדוות כבר קיימות, להיכנס לתוך סטאטוס התעלות בו תהיה לכם שליטה על הפיזיקה והעצמי הגבוה שלכם ירטוט באותו הקצב עם הביולוגיה שלכם. תהפכו לכמעט מלאכים בשלב הזה. לא יהיו יותר בעיות של פיצוץ אוכלוסין.

כל מה שתאכלו יומר למשהו אחר, יפהפה. אוכל לאמר שזה יהפוך להיות התמצית של האור והאהבה. אתם לא תבינו...כי זה מעבר להבנה שלכם. אתם עדיין במצב הישרדותי ביקום שהוא עדיין פראי. רק כעת עברתם את הסמן שבזמן מאוחר יותר יהפוך למשהו אחר – לפוטנציאלים של כדור-השלג המתגלגל מהגבעה, בו סטאטוס ההתעלות נמצא במקומו בצורה איתנה. ואתם כרגע במעבר. התודעה מתחילה להתגבר לאט, דורות אחרי דורות יתחילו לראות זאת. אנו (קריון) מלמדים זאת כי ראינו זאת בעבר. יקירים, שכזה יושלם, גם אתם תלכו למקום אחר ותבחרו בתשומת-לב גן-עדן חדש, ותזריעו עולם חדש, שיהיה מלא ביופייה של אהבת האלוהים. זו מערכת שלעולם אינה עוצרת. ואתם ממש באמצע המעבר לקראתה. ואתם עדיין חושבים שהמרכז הוא כאן?

חלק מכם יבינו את המסר הזה וירחיבו את חשיבתם שתכלול טריליונים כל גבי טריליונים של נשמות, היודעות מי אתם. חשבו על זה. אתם חלק מזה. לנצח. אני קריון, מאוהב באנושות, וכך הוא הדבר.

תרגום ועריכה – רחלי גנון


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים