קריון מקנדה - פברואר 2016


קריון מקנדה - פברואר 2016

קריון מקנדה – 7.2.2016

תרגום ועריכה – רחלי גנון

הפמליה כבר כאן, גם אם תגיעו להכרה כי אינכם מכירים את כל הדברים שהם אמתיים, אם תאפשרו לדברים שונים להגיע, תוכלו לאמץ תפיסה שונה לחלוטין. האם זה אפשרי כי המציאות עצמה היא עצומה הרבה יותר ממה שנאמר לכם, או ממה שניתן למדוד בזמן הזה בהיסטוריה? וכל מה שקורה עכשיו, כולל התקשור הזה, תקף. כל מה שאתם חשים. חמלה, אהבה, ריפוי, מטמורפוזה של מי שאתם...הכל מובן.

בורא כל הדברים הוא בורא פרקטי. יישרו את עצמכם כל הבריאה וציירו חוטי חמלה ואהבה לכולם. כמו מיתרי הלב הם יתנגנו. כי הם יחושו באהבה ויחזירו אהבה, וינגנו את המוזיקה שהיא הדבר הגדול ביותר שתשמעו מהעבר השני של הווילון. הכוח האנרגטי הגדול ביותר בכל היקום הוא החמלה והאהבה של הבורא.

אלוהים קיים בכל הדברים, בכל מקום. האדם הוא יחד. הוא נע בפלנטה בגוף אחד, ונראה כאילו יש לו נשמה אחת ומחזור-חיים אחד. יש לו שם אחד. כל אחד מכם נראה ייחודי באופן עצמאי, כך שקיימת אמונה של ייחודיות טוטלית בה אתם מאמינים כי יש רק אחד מכם, ואותו אתם מקרינים על כל האחרים. זה לא קל לדבר אנרגיה ללא ייחודיות.

בתמונה הרחבה יותר תוכלו לראות כי הבורא יוצר במקטעים פרקטאליים (צורה גאומטרית שתכונתה היא דמיון עצמי) בהן אין ייחודיות. אין אחד שהוא חשוב מאחר, וכולם מתאימים לפאזל יפהפה התומך בעצמו. נשמתכם אינה יחידה. היא חלק מהבריאה של היקום. כל הדברים הנמצאים בנשמתכם ידועים על ידי כל שאר הנשמות. לנשמתכם אין שם כשאתם לא כאן, כי היא נמצאת עם נשמות אחרות בדרך שאינכם מסוגלים להבינה עדיין. כמו שעון שווייצרי בו על כל חלק לפעול לטובת המנגנון כולו. חלק קטן או גדול זה היינו הך. כי גם אם תסירו את החלק הקטן ביותר – הכל ייעצר.

זה נפלא לדעת מי אתם. קריון הוא אינו קריון. קריון אינה ישות יחידה בעלת שם. אני מדבר אליכם כחלק מפמליה גדולה יותר שכל כך קשה להסבירה. אנו מסובכים ומלופפים סביבכם. עם כל הדברים שהם הפיזיקה הבסיסית של היקום. הכל שר יחד לכם. אתם אהובים. פלנטה ארץ היא חלק ממבחן אנרגיה. כשאתם שואלים את השאלה – "מהי משמעות החיים"? "אודות מה החיים האלה"? אספר לכם. זה הכל אודות השאלה המהותית ביותר – "האם אני חלק ממשהו שהוא גדול יותר ממני"? זוהי משמעות החיים כולה. אם לא תשאלו את השאלה הזו לעולם, תמשיכו להעביר את חייכם כאינדיבידואל שהוא ייחודי אך מבודד כדבר יחיד אחד. לבד. ובחברתכם יהיו עוד דברים ואנשים יחידים לבד. וכל זה כמובן הוא רק מחשבה מהמימד השלישי בו אתם חיים. ורבים מכן עדיין חושבים כך.

אך ברגע שאתם שואלים את עצמכם, האם אתם חלק מתמונה רחבה יותר, אז זה מתחיל. מהי התמונה הגדולה? ומהי המטלה שלי בתמונה הגדולה? והתשובות לדברים הללו מבלבלות. כי אין רק מטלה אחת. ניתן לאמר כי חלק אחד משחק עם חלקים רבים אחרים רק בזה שהוא נוכח, רק בכדי לאחוז אנרגיה או רק לשבת שם ולהיות בחמלה. כי לראות את האלוהים בכל הדברים זה משנה את האנרגיה סביבכם ומשנה את הפלנטה. הסברות, ההשערות והאמונות שאתם אוחזים בהם, שעליכם לעבוד בכדי לגרום למשהו לקרות, ואז אתם מגדירים "עבודה" בצורה המבוססת על התודעה שלכם.

האם אתם יודעים מה היא העבודה הקשה ביותר לעובד-אור, לנשמה עתיקה, המתעורר לאמת הזו? הדבר הקשה ביותר הוא להיות נאהב. הקושי הוא להיפתח ולאפשר לחמלה של הבורא לזרום בעורקכם ברמה כזו שתוכלו לזהור, אם תחפצו בכך. כשאתם הולכים לישון ומחייכים בעודכם נרדמים, דמיינו כי מרוח חיוך רחב על פניכם. "אני חלק מכל שישנו. חיי הם אחד מיני רבים. אני עומד לחזור שוב, והייתי כאן בעבר. זו מערכת יפה כל כך של חמלה. אני רואה את אלוהים בכל הדברים. אני מאושר/ת מעצמי. כן, יש לי אתגרים וכולם ידועים על ידי האלוהים". האם שמעתם זאת? יש כאן שאלה עבורכם. האם אינכם עייפים כבר מלהיות לבד? באמת....

המבחן של בני האנוש הוא להתעורר לאמת גדולה יותר, והמבחן הוא באם תוכלו ותצליחו לשנות את הפלנטה בהשראה, בעשייה קולקטיבית. כי זה השלב בו הפלנטה מתחילה לשחק תפקיד הרבה יותר גדול ממשהו שאינכם יודעים עדיין דבר אודותיו, והוא קורה במקום אחר, מרחק שנות אור.

נשמות יקרות, אתם כבר הייתם במקומות אחרים ביקום. נשמות הן נצחיות. אתם נצחיים. הגוף שלכם נמצא כאן רק לרגע. אך הנשמה והאהבה והחמלה ששמכם מתנוסס מעליה והיא רוחנית, היא חלק מהמארז של היקום. היא לעולם לא נעלמת. לעולם לא. האם אינכם עייפים כבר מלהיות יחידים באמונותיכם? חשבו מחוץ לקופסה לרגע. אפשרו לעצמכם להתרחב והתחילו לשאול את השאלות יקירים. מבלי להשתמש באמונות לינאריות ומבלי לחכות לתשובות שיבואו מהשמיים.

ברצוני שתחושו בתשובות. ברגע שתפתחו את הקופסה ותאמרו – "אלוהים היקר, האם אני באמת חלק ממשהו מיוחד? האם אני באמת אהובה על משהו שאינני מבינה או רואה?" פתחו את לבכם עד שיעלה על גדותיו, ואז תדעו כי התשובה היא – כן!!! ואז, מאוחר יותר יהיה זמן גם לשאר השאלות של ה-"איך" וה-"מדוע" וה-"מתי"...שאלו אותן. אך אל תצפו בהכרח לתשובה.

בסוף הפגישה אתם תתניעו את הרכב שלכם, תסובבו את המפתח ותיסעו מכאן. ואני אשאל אתכם – כיצד אתם מסוגלים לעשות זאת מבלי לדעת את כל המפרט כל מנוע הרכב שלכם? כיצד אתם נוהגים מבלי לקרוא בדיוק כיצד המכונית שלכם פועלת? ואתם תענו לי – "איננו צריכים לקרוא את מדריך ההוראות. כל שעלינו לעשות הוא להתניע ולנסוע". ואני אומר לכם – בדיוק!!! הגיע הזמן להתניע ולנסוע.

יקירים, זהו המנוע הרוחני שלכם ואתם אוחזים במפתח בידיכם. אתם יכולים להיות חלק מהמקור היצירתי, או להיות לבד כל ימי חייכם. זה המפתח. מה תעשו? אומר לכם כי אין שיפוט כאן. אנו עומדים ואוהבים אתכם, ללא קשר לבחירותיכם. ולא משנה מה תבחרו לעשות. זהו המסר של קריון. תמיד היה ותמיד יהיה. עוד אחזור. וכך הוא הדבר.

ובנימה אישית,

הכל ידוע מראש, אך נשכח מהלב, כי לאהוב זה לא בהכרח לשלם בכאב. אהבה איננה כאב. לב אוהב הוא תמצית הכל. ולב שמרגיש אהוב – הוא לב אמיץ המנצח ולמד את השיעור החשוב מכל. וכשאנו פותחים במהלך חיינו את ששת כנפי הלב העוטפים ושומרים.....כשאנו מאפשרים באמת לכספת הזו להיפתח, נחשף טפח ומתגלים טפחיים. וכשאנו מעזים לצאת אל העולם חשופים ואפילו עוד יותר רגישים, ללא תופים ומצילות, ללא צעקות והתלהטויות, ללא ביקורת ושיפוט, ללא תארים והגדרות, רק בעצם הרצון להתחבר למיתר טהור אחר או יותר בסביבתנו, להתמזג איתו ולשיר איתו בשני קולות הרמוניים, נקיים טהורים ויפים.

כך היא שירתם של מלאכים. אנו הביטוי האלוהי בכל הדברים, וכשאנו מזהים את האלוהות הזו שהיא חלק מאיתנו גם באחרים, כל נקודת המבט שלנו הופכת להיות פרספקטיבה מלאכית אלוהית. אנו הופכים להיות אחד שהוא רבים. כמו המיית שירתה של פמליית המלאכים שבלבי. ועד שהעולם יהפוך למקהלה אחת גדולה, הרמונית ויפה מאין כמוה, אמצו את דבריו של קריון בכל לילה בלכתכם לישון או המציאו מילות אהבה משלכם לבורא שבכם. החיוך יישאר על פניכם למשך כל הלילה ויתעורר אתם לבוקרו של שחר חדש.

"אני חלק מכל שישנו. חיי הם אחד מיני רבים. אני עומדת לחזור שוב, והייתי כאן בעבר. זו מערכת יפה כל כך של אהבה וחמלה. אני רואה את אלוהים בכל הדברים. אני נמצאת בכל הדברים. אני מאושרת מעצמי. כן, יש לי אתגרים וכולם ידועים על ידי האלוהים". ליל מנוחה בורא עולם מקור כל שישנו. אני נושמת את אהבתך אל תוך ליבי. גם אני אוהבת אותך.

נשימת בראשית – קבוצת נשמות מרפאות הבאות לידי ביטוי בזוג ידיים אחד. בואו לחוות ריפוי של אהבה וחמלה בפעולה.

Rachel Ganon – Master Healer of Divine Source


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים
ארכיון
חיפוש לפי תגיות
No tags yet.
עקבו אחרינו
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

כל הזכויות שמורות לרחלי גנון

Created by GoWeb