קריון מקנדה - חמשת הרעיונות עבור האנוש החדש


קריון מקנדה - חמשת הרעיונות עבור האנוש החדש

קריון – חמשת הרעיונות עבור האנוש החדש -7.2.2016

תרגום ועריכה – רחלי גנון

ברכות. כאן קריון מהשירות המגנטי. השם "השירות המגנטי" הוא מטפורה. כי הרשת המגנטית של הפלנטה הזו מכילה בתוכה את מה שאנו קוראים לו – "מיצוב" התודעה. כבר הסברנו לכם בעבר כי לא הייתם יכולים לחיות ללא הרשת הזו. העובדות מצביעות כי היא הייתה צריכה להשתנות בזמנים הקדומים ולמצב מחדש את עצמה בכדי להתכונן למה שמגיע. זה השירות. הגעתי עכשיו. אני השליח. אנשים שואלים: "מהיכן הגעת, קריון"? כפי שכבר סיפרתי לכם, אינני ישות יחידה. אני מגיע מהמקור היצירתי בדיוק כמותכם ואני מציג תודעה טהורה של אהבה וחמלה. וכך אני מדבר אליכם, דרך האדם הזה (לי קרול) היושב בכיסא. זה אינו תהליך מוזר או בלתי-רגיל או מפחיד. אלא הוא מלא בחמלה, אהבה ויופי.

אין שיפוט בכל מה שנוגע לאמונותיכם. אנו רק מבקשים שתבחינו, תבינו, תקשיבו , הרגישו את החמלה ואת האהבה אליכם. ואז עשו את ההבחנה אם כל זה אכן קורה. התקשור היום הוא אודות השאלה שכל נשמה עתיקה העובדת את האור עוסקת בה כיום. כל אחד מכם המתעורר לאנרגיה כל כך שונה, זה המודע לכך כי דברים משתנים רוחנית, פיזית, ממש כעת. אדם כזה ישאל את השאלה הבאה:"קריון היקר, רוח יקרה, אלוהים היקר, באנרגיה החדשה המשתנה הזו, מה קורה לאדם רגיל שהוא נשמה עתיקה ומה הוא יכול לעשות כדי להעצים את האנרגיה הזו עבורו וגם לעזור לכל מה שעומד להתרחש? מה נוכל לעשות? מה עלינו לעשות? מהו הדבר המכובד ביותר שאנו יכולים לעשות בכדי להיות מתואמים עם האנרגיה?"

אז אומר לכם. וזה כבר נאמר קודם. אך בכל פעם שנשאלת שאלה, מגיעה תשובה מפותחת ומתקדמת יותר מקודמתה. כי בעוד שהזמן הלינארי שלכם עובר, הפוטנציאלים משתנים ולכן אתם יושבים במציאות שלא חוויתם אותה עדיין. זה חדש. גם אם זה מרגיש לכם כתמול שלשום, זה אינו כך. זה טוב מכך. הפוטנציאלים השתנו. התזוזה או השינוי שציפיתם לו עשוי לא להגיע. משהו טוב יותר עשוי להגיע. כי ייתכן ושיניתם זאת, הדינמיקה תמיד קיימת. אין כמות מוגדרת של אנרגיה הנשלחת אליכם על פי לוח זמנים מסוים מוגדר, יקירים. כי התודעה שלכם משנה זאת בכל שעה! כל הזמן! וזה יפהפה!!! הדברים שאעביר לכם היום מתאפשרים כי יש תקדים שהוצב כבר בעולם אחר, ממש כמו שלכם. וחלקכם עברו כבר את התהליכים הללו. אז הנה זה הגיע שוב. אני יודע מה התרחש. ראיתי זאת. זו אינה הפעם הראשונה. אתם יושבים בקצה קצהו של שינוי אנושי עצום בפלנטה. אז מה תוכלו לעשות בכדי ל-"התחתן" עם האנרגיה? אתן לכם חמישה רעיונות והן אינם קלים. זו לא רשימה שיש לבצע. איננו נותנים רשימות. אלו רק תפיסות רעיוניות.

הראשון – Cognize – הטמעה עמוקה

ראשון אינו חשוב יותר מאחרים אך הוא ראשון. יש הבדל. המילה עדיין לא קיימת במילון שלכם. המילה - Cogitation בתרגום חופשי הוא - הטמעת אמונה (כמו מלט ההופך לבטון). אתם מאמינים בכוח המשיכה, כי ראיתם זאת מאז שנולדתם. זה בלתי-נראה, ועדיין אתם מאמינים בזה כל כך בחוזקה, עד שכל דבר שאתם עושים הוא כדי שתוכלו לעבוד עם זה. זה התהליך. אתם הטמעתם את חוק המשיכה. זו לא אמונה כפי שאתם מאמינים בפיית השיניים למשל. מאז ומתמיד זה מוטבע בכם. כמו ידיעה שהיא חלק מכם. ועד לנשימתכם האחרונה אתם מאמינים בכוח-המשיכה. אתם יודעים שזה שם, למרות שאינכם יכולים לראות זאת. זה הדבר המושך אתכם לאדמה וזה לעולם אינו משתנה.

אנו מבקשים מכם להטמיע ברמה כזו את האמונה, כי האנרגיה שאתם נכנסים לתוכה היא שונה בתכלית השינוי מהאנרגיה שהגעתם ממנה. זה ראשוני. עליכם לצרף זאת למערכות האמונה שלכם כך שכל דבר שתעשו מעתה ואילך, יכיר באנרגיה החדשה הזו כ-"הנורמאלי החדש". זה לעולם לא יחזור אחורה כי זה חלק מתכנית חדשה, כאילו מתתם וחזרתם חזרה עם כוח משיכה חדש. כאילו פתאום כוח הכבידה הופחת, מה שמאפשר לכם לעשות יותר דברים. וזה יישאר כך לנצח. אז הטמיעו זאת. זה חייב להיות הרעיון הראשון מבין כולם, כי אין אפשרות להטמיע כל דבר אחר אלא אם כן תאמינו כי השינוי הזה קרה והוא אמיתי.

ותזוזה היא דינמית. היא ממשיכה להשתנות. כמו שהופכים דף וקוראים דף חדש בספרות חדשה. רק שהפעם לא ניתן לחזור ולעלעל בדפי שנקראו כבר. הדף החדש דבוק לכל הדפים שבאו לפניו, ואינכם יכולים לחזור ולקרוא בהם שוב. אתם נמצאים בדף חדש לחלוטין עם כוח כבידה חדש ואתם חווים את כל זה. ואתם יודעים ומטמיעים את האמונה העמוקה הזו כי זה מה שקורה. תמיד יהיה חלק בכם שיאמר: " ובכן... אולי זה לא באמת קורה". עליכם לעבור את השלב הזה. בכל רגע ער שלכם נמצאת אנרגיה חדשה שאתם חלק ממנה וזו הסיבה שבזכותה נולדתם בזמן הזה, יקירים. נשמות עתיקות בכל המקומות, אתם תוהים מדוע נולדתם כעת. האם תרצו לדעת מדוע הדברים שקורים לכם צריכים לקרות כעת? אולי כדאי שתתחילו להאמין. עבור החלקים השליליים המתרוצצים במוחכם ושואלים – "מדוע אני?" אומר לכם משהו בעדינות....אתם כל כך עקשניים!!! (הא הא הא) עשו את מה שאתם צריכים לעשות עבור עצמכם בכדי להיווכח שכל זה חדש ועברו את המשוכה הזו. אז תיווכחו לדעת כי אין דבר שאינכם יכולים לעשותו. זו הדרך בה אלוהים עובד עם בני-האנוש. ועד כדי כך אנו אוהבים אתכם. הפנימו!

השני – Allowance of Change – לאפשר שינוי

אדם עקשן! התרגל לזה. דברים משתנים ויתכן והם משתנים לא בכיוון שתכננתם. כיצד אתם מרגישים אודות זה? אתם בני-אנוש בעלי מטרה ייחודית ורעיון ייחודי של מי אתם ומה עליכם לעשות. התרגלו לזה. אפשור! אפשרו לזה או למשהו טוב מזה להגיע. "אני מאפשרת צמיחה. אני מאפשרת שינוי תודעה בתוכי שעשוי לשנות את חיי, בדרכים שמעולם לא חשבתי שהם יכולים להשתנות". עד כמה אתם מפחדים מזה? הפחד הוא אודות שינוי. עצם המילה עצמה – "שינוי" מעלה בכם פחד. אז הרעיון השני מתוך ה-5 הוא אפשור לשינוי להתרחש. הביטו על הנומרולוגיה של הדברים.

מספר 1 הוא תמיד התחלות חדשות. עליכם להאמין. מס' 2 עוסק לעיתים קרובות בדואליות, שהיא הפחד הראשוני משינוי. פשוט אינכם רוצים שהדברים יזוזו מנקודת המרכז אליה אתם רגילים. האין כך? בין אור וחושך, הדואלית שהייתם רגילים אליה, המאזנת בין אור וחושך, היא נוחה לכם. ואז פתאום הרוח רוצה לדחוף אותה מעט, בכדי שתוכלו לתפוס מעט יותר אור, בכדי שהחושך יתחיל להיעלם מחייכם. וזה הולך לשנות את הכל. האם תאפשרו זאת, או שלא? אמונה! אפשור! אפשור של שינוי. בצד האחר של הווילון אנו מביטים עליכם ואומרים כי כל דבר שאתם עוברים הוא כמו שבירת הרגלים ישנים. אלו רק הרגלים. זה הכל. אתם כמו מישהו בעל כוחות-על. אתם יכולים לעוף. זו מטפורה. ואתם הולכים על פני האדמה בידיעה שכל דבר שנאמר קודם ציין מפורשות כי אינכם יכולים לעוף. ואנו אומרים לכם – אתם יכולים. אך רובכם לא יעוף, כי זה פשוט מאד נוח מידי לכם להתהלך על רגליכם. הא הא! המטפורה ברורה.

אפשור של שינוי. אז שלושת הרעיונות הבאים הם יותר פרקטיים אך מאד לא פשוטים. באמונה בלתי-מתפשרת ואפשור לדברים להשתנות, אתם מנצחים את הדואליות ומוכנים כעת לאחד מהצעדים הגדולים ביותר.

השלישי - Compassionate Action – פעולה חומלת

מצב בו כל דבר שאתם עושים הוא מנקודת מוצא של חמלה. אתם נוהגים במורד הדרך ברכבכם כשמישהו חותך אתכם וצופר לכם וצועק לכם – "אידיוטים וטיפשים". איך אתם מרגישים? האם ניתן להעלות את התסריט הזה לרמה של חמלה? התשובה היא – כן. נתחיל מכך שלא תתנו לזה להשפיע עליכם. מאחר ואתם אנשים חומלים, כפתורי הכעס והתסכול הם כל כך מנותקים, עד לנקודה בה כל מה שאתם חושבים עליו בסיטואציה הזו הוא כי על האדם הזה עובר יום קשה. אז אתם מאטים את הרכב, אתם מאפשרים, אתם נותנים לו יותר מקום להרגיש טוב יותר. אינכם אוחזים בטינה. אינכם צועקים עליו חזרה. אתם משלבים פעולה חומלת בכל דבר שאתם עושים.

דברים קורים לכם עם בני-אנוש אינדיבידואלים אחרים, שבדרך כלל היו פוגעים ברגשותיכם. כי חייכם הם ייחודיים וישנם דברים שאולי יכאבו לכם, בדרך בה אנשים מתנהגים או בדברים שהם אומרים, או במה שהם עושים או לא עושים. אפילו אכזבה שיכולה להתרחש אצלכם מאנשים סביבכם. כל הדברים האלה הם מאד אנושיים. אך מה אם כל מה שתעשו, הכל, יבוא מתוך נשמה חומלת הרואה את כל זה בצורה שונה בתכלית? יקירים, בדרך של החמלה, אין אף לא אחד שיכול לפגוע ברגשותיכם. לעולם. כי אתם יודעים מי אתם. והם? עליהם עובר רק יום גרוע. חמלה.

האם אתם מבינים את דבריי? פעולה חומלת מגיעה מלב חומל ולא משנה מה. זוהי עמדה של כוח. ואני מדבר לכל היבשות בעולם. זו אינה חולשה להיות בחמלה. המאסטרים של הפלנטה הזו שאתם כל כך מעריכים הדגימו חמלה. כל מהותם הייתה אודות חמלה. הם לא היו חלשים. אך את כל מה שנאמר לכם אודות אדם נדיב וחומל, יהיה עליכם לארגן מחדש את התפיסה סביב זה. כי זו משמעותה של עוצמה. חמלה היא כוח. אדם מאוזן אינו תופס מחלות. האם ידעתם זאת? לאדם מאוזן יהיה מה שקוראים לו – סינכרוניות. אחרים יקראו לזה מזל. סינכרוניות להיות במקום הנכון בזמן הנכון בכדי שהדברים הנכונים יקרו, כי הם מלאי חמלה. זו חבילה מופלאה.

כשאתם מתחילים לצעוד בדרך הפעולה החומלת, הכל משתנה. זה הרעיון השלישי. 3 בנומרולוגיה היא קטליזטור (בכימיה כאשר קטליזטור מופיע הוא משנה משהו סביבו, בעוד שהוא עצמו לעיתים תכופות נותר כשהיה, ללא שינוי). אדם חומל משנה את אלו שמסביבו ודבר אינו נדבק בו. אף שליליות אינה נצמדת אליו. זו עמדת כוח כזו שכולם ירצו להיות אתכם החומלים. אתם משנים את הפלנטה בצעדיכם.

הרביעי – Spiritual Sight – ראייה רוחנית

התחילו לראות את התמונה הגדולה יותר. ראו את אלוהים בכל דבר. הביטו החוצה ותראו את אלוהים בעצים, באדמה ובאור המגיע מהשמש. חושו בחום של אהבת האלוהים הזורחת מעליכם אפילו בחושך. ראייה רוחנית היא משהו שיש לרבים בכל מקרה. הם כל כך מודעים, ממש מודעים לעובדה כי אלוהים נמצא בכל הדברים. אך זהו חלק ממעגל של חמשת הדברים שרצינו שתדעו כי אתם מסוגלים לעשות. חמלה היא דבר אחד, אך ראייה רוחנית היא בעצם הדבר המוכיח כי חמלה עובדת. כך אתם מתחילים לראות את אלוהים באנשים אחרים. גם האדם שחתך אתכם בכביש, יש לו אלוהים בתוכו. הוא רק אינו יודע זאת עדיין. והראייה הרוחנית שלכם, הנשואה לחמלה שלכם, אומרת – "הנה הלך לו יצור, ממש כמותי, שאינו יודע אודות עצמו עדיין. עדיין לא". הנשמה החומלת בעלת הראייה הרוחנית היא זו היכולה לראות את אלוהים בכולם. היא עוזרת לנו להפוך ולהיות חומלים.

גם כשמישהו צועק מול פרצופכם, וכל מה שאתם רואים בפרצופו הוא את אלוהים. האם תוכלו לעשות זאת? עליכם להתחיל לחשוב אחרת. ייתכן ואולי תצטרכו להידמות מעט למאסטרים. זה מה שהיה להם. זהו האנוש החדש. אינכם הולכים להיות מוצלחים במאת האחוזים באף אחד מהרעיונות הללו, אם לא תתחילו להתאמן עליהם. מס' 1 מטמיע שינוי. זה לא קורה מיידית. עליכם לעבוד על זה כדי להשריש בהדרגה ולראות את ההוכחה לכך. ובסופו של דבר זה יקבע את עצמו. כך תאמנו את עצמכם להפוך אמונה לידיעה עמוקה. אפשור לשינוי. עליכם לאמן את עצמכם לקבל כי דברים עשויים להיות שונים, ולעבוד על זה כל הזמן.

החמלה מגיעה באטיות. לא בבת-אחת. אל תרגישו שנכשלתם בכל הבעת תסכול או כעס שלכם. זו רק תזכורת כי אינכם בחמלה עדיין. וראייה רוחנית? היא מגיעה עם הזמן, יקירים. יגיע הזמן בו כל דבר שתביטו בו יהיה באורו של אלוהים. כל דבר. המלצר שיגיע לשולחנכם אינו מלצר. הוא יצור אנושי יפהפה הנושא את אורו של הבורא. ואתם תחייכו למלצר הזה ורק תרצו לחבק אותו. ותאמרו לו תודה על שהוא בא לשולחן שלכם.

אנו נתחיל להתנהג אחד לשני אחרת. בנדיבות. וזו אינה חולשה. זו עוצמה. זה הכוח החזק ביותר אותו תוכלו לקבל אי-פעם כבני-אנוש. היכולת לראות את אלוהים באחרים. צאו החוצה וראו את אלוהים בעצים. אנו יודעים כי זו מערכת שאתם חלק ממנה והיא חלק מכם. אתם יכולים להיות נפעמים ולחוות שמחה עילאית ואהבה, רק מלהיות חלק ממערכת שלמה. (כמו ההנאה הצרופה של להיות חלק ממקהלה....) וכל זה כל כך שונה מכל מה שלמדתם. אכן כך.

החמישי - Patience - סבלנות

בנומרולוגיה 5 הוא שינוי. והוא הקשה מכולם ושמו סבלנות. בן-האנוש רוצה הכל כאן ועכשיו. זה מוטבע בכם. דובר על כך פעמים רבות. כשסמכות מדברת, אתם רוצים לקבל הכל כעת. בכל פעם יש משהו להשיג, ישנה דחיפה לעשות זאת מהר יותר מאשר מאוחר יותר. בני-אדם רוצים שדברים יישלחו אליהם במהירות. והם רוצים שפעולה תתרחש מיידית. יהיה עליכם ללמוד להירגע עם הסינכרוניות. כל הדברים שרבים מכם מבקשים, הקשיבו לזה, זה חשוב, התעוררו....הדברים שרבים מכם רוצים תלויים בדברי אחרים שעליהם להתרחש תחילה, ולכם אין כל שליטה עליהם. אך הפוטנציאלים של השינוי עוברכם כבר נמצאים. אם תוכלו או תצליחו לחכות לזה, ולא להיות מתוסכלים או כעוסים, זו המטלה.

לפני שנים רבות, כשרק התחלתי לתקשר עם שותפי (לי קרול), שוחחנו אודות רכישת כרטיס לרכבת ועמידה על הפסים. אתם כבר הרווחתם ושילמתם על הכרטיס במלואו. הרכבת מגיעה. אתם פשוט אינכם יודעים מתי. וכך, אדם סבלני ידע שהרכבת מגיעה. הוא ירגיש בנוח עם זה ויבלה את זמנו בנעימים בעודו מחכה לה, במקום להתלונן על כך שהיא מאחרת. סבלנות. סבלנות רוחנית שווה זהב וזה לא קל.

כל אחד מחמשת הדברים הללו אינו מובנה באף אחד מכם. לא נולדתם עם אף אחד מהרעיונות האלה. וזו הסיבה שהם לא פשוטים אך ניתן להשיגם וליישמם. קבלו את הרעיון הראשון, הטמיעו את מעשיכם, הבינו והאמינו. ועל כל השאר תוכלו לעבוד בבת-אחת. כל אחד מכם הוא טוב ברעיון אחר כי אתם ייחודיים. אל תשוו תוצאות שיגרמו לכם לחשוב שאתם עושים משהו לא נכון. הקשיבו לי. יש לכם נטייה להתקבץ יחד ולאגד את כל זה לכדי רשימה. ואז אם אינכם משתווים בהתאם לרשימה, אינכם עושים זאת נכון.

אין מקום להשוואה ברעיונות האלה. במיוחד לא עם הנשמה האינדיבידואלית שהיא אתם, שחיה כבר כל כך הרבה מחזורי-חיים. האם אתם יודעים מה עשיתם בפעם האחרונה בה הייתם כאן? חלק מכם מוכן לחמשת הנושאים האלה. חלקכם לא. חלק יצטרכו להתאמן חזק יותר מאחרים. אך תדעו כי הכל מקובל ונורמלי בפני האלוהים. אינכם עומדים להיכשל. אל תשוו את עצמכם לאחרים. הביטו ישירות קדימה לתוך עיניו של הבורא. ודעו כי אתם אלוהים. וכי כל מה שאמרתי לכם הוא נכון. וגם כל מה שאמרתי לכם שהוא אפשרי – הוא אכן כך. וזו רק ההתחלה. זה מה שבאתי לאמר להם היום.

אני קריון מאוהב באנושות. וכך הוא הדבר.

לקריאה חוזרת של תרגומי התקשורים בנושא - "האנוש החדש":

http://www.healingwithinthelight.co.il/document/98,0,1084.aspx

http://www.healingwithinthelight.co.il/document/98,0,1085.aspx

האלוהים שהוא אני רואה את האלוהים שהוא אתם. נמסטה. נשימת בראשית.

Racheli Ganon – Master-Healer of Divine Sourced

#חמשתהרעיונות #קריוןקנדה

פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים