קריון מקליפורניה - יולי 2016 - החלק השני


קריון מקליפורניה – 3 ביולי 2016 – חלק שני

ברכות. כאן קריון מהשירות המגנטי. שותפי (לי) זז הצידה, אך הנושא אינו הוא אלא אודותיכם. זה לוקח רק שבריר שנייה עבורו לאפשר לאינטואיציה גדולה יותר להגיע. כי הוא למד כיצד זה עובד, וכי אין בזה פחד ואין לו צורך להטיל בזה ספק, או להישאר בהיכון, או לבדוק את זה. והדברים הללו הם עבורכם. יקירים, נמצאת בכם נוכחות אלגנטית של הבורא היצירתי. והיא נמצאת בכל תא ובכל פיסת DNA בכם. וזה ניתן לכם בכוונת תחילה, לפני זמן כה רב, בכדי שתוכלו להשתמש בזה כשתגיע העת.

ההיסטוריה האנושית מלאה באלו שנתנו אפשור וזזו הצידה, וזה כל כך ברור שחלקם עשו זאת באופן כל כך מושלם, שהכול סביבם השתנה. המאסטרים שאתם קוראים אודותיהם בכתובים, שחיו 600 ואף 900 שנה. כל מה שהם עשו זה פשוט לזוז הצידה ולתת לתאים לעשות מה את שהם נועדו לעשות. לשכפל ולהעתיק את עצמם ולחיות ולחיות ולחיות. מה שהאדם מתחיל להבין כעת אודות מחלות, כל זה נמצא במוח. זו ביולוגיה המופעלת ומונעת מתודעה שיש לכם וזה אפילו מוכח כבר על ידי המדענים. תוכלו להאריך את חייכם ולהירגע.

אפילו אלו שאינם רוחניים יאמרו לכם שאם תצחקו יותר, תהיו בריאים יותר ותחיו זמן רב יותר. כל הדברים האלה קשורים אחד לשני. חברו את הנקודות. כל זה קיים כדי שתזוזו מהדרך. האמונות המגבילות של בני-האנוש הן כל כך חזקות שאפילו לאלו המלמדים זאת, המורים, יש אמונות מגבילות. הן מוטבעות בכולכם לחלוטין, כי אתן נשמות עתיקות. הלכתם בפירוש לבתי-ספר כדי ללמוד כיצד דברים עובדים, במשך עשרות אלפי שנים. כעת, אם זה המצב, אתם יושבים כשכל הידע הזה הוא חלק מתפיסת עולמכם ומוטבע בכם. וכעת אנו אומרים לכם, שכחו מכל זה, זוזו הצידה. וזהו הדבר הקשה ביותר עבורכם לעשותו. אני יודע מי כאן ומי סובל מבעיית לב, פיזית או רגשית. אני מכיר גם אחרים המקשיבים עכשיו וזקוקים לשמוע כי הכול טוב.

הכל טוב, כי בכם נמצא כוח הריפוי המופלא ביותר. מרפאים לאורך כל ההיסטוריה וגם בחדר הזה, הקשיבו לזה. יש לכם כבני-אנוש כל כך הרבה דרכים בהם ניתן להגיע לנקודה ההיא שבה משחררים. ובין אם המסייעים שרים לכם, או נותנים לכם סימנים שהייתם צריכים לשמוע, ובין אם הם שמים את ידיהם במקומות שונים בגופכם בכדי שתרגישו את האנרגיה שהיא זמינה עבורכם....אף אחד מהם לא יכול לגרום לכם להירפא. מה שמרפאים עושים הוא להעניק לכם איזון. והבאלנס הזה, הוא הדבר שבעקבותיו מתאפשר לכם לחוות את ה-אה הא! ואז קל יותר לזוז מהדרך. זהו מסר כל כך חשוב שעובר דרך כל התאים שלכם.

מה לימדו אתכם שהיא הדרך הטובה לחיות, להתנהג, לאכול? כל הדברים הם ייחודיים לכם. יקירים, בני-אנוש נוטים לחשוב לא רק בדרך ליניארית אלא גם בדרך כללית. בעבר נהגתם לקחת כדור שהתאים לכולם. גלולה אחת שהקלה על הכאב לכלל האנושות, כי כולכם בנויים באופן זהה.

אך כעת הגעתם למקום אזוטרי יותר והוא אישי ויפהפה ואלגנטי, ואני אומר לכם – סינדרום הכדור הזהה לכולם, לא עובד כבר עבורכם. כל אחד מכם הוא ייחודי וכשתלכו למסייע/מאזן, הוא יוכל להצביע על הייחוד הזה שלכם ולטפל בכם בדרכים ייחודיות לכם. כי אתם מיוחדים. ולכן אתם הולכים לאדם שמכיר את הדברים האלה, והוא עובד אתכם, כדי שתוכלו לגלות עבור עצמכם, ואז....תוכלו לזוז מהדרך".

"קריון, מה היא הדרך הטובה ביותר למדיטציה, אמרו לי כי עלי לעשות זאת במשך דקות או שעות בכל יום, כדי שיהיה לי חיבור לאלוהים." ובכן, אל תשאלו את שותפי (לי) כמה זמן הוא מודט. הוא יאמר לכם שהוא עושה זאת בנהיגה. נשמע מסוכן אך לא כך הוא. כי המדיטציה החיה עם העצמי הגבוה שלו תמיד פועלת, ללא הפסק. המחשבות הגבוהות המתרחשות במוחו הן של הבורא. והן מספרות לו אודות הדברים הבאים עבורו, שיניעו את אנרגיית הריפוי והידע, בדרך הטובה ביותר. מחשבותיו הן של העצמי הגבוה שלו. זו מדיטציה. וזה כך גם עבורכם, אם תחפצו בזה.

נאמר שוב, אל תקטלגו את מערכת היחסים עם אלוהים לזמן ומקום בו תוכלו לשים לב ולהיות שקטים. כל הדברים הללו יכולים לעבוד עבורכם. תוכלו להתקדם מהם וכשזה יקרה, תמצאו משהו מדהים! הרוח המתלוננת שבכם תיעלם. ובמקומה, פקטור השמחה יתחיל לפלוש לכל תא בגופכם. כעת אתם יודעים מדוע שותפי (לי) מספר יותר מידי בדיחות. אלו הם חלק מהתכנים של החמלה. אינכם הופכים להיות מושלמים. אתם רק הופכים להיות חומלים יותר. ואתם עושים את המיטב לראות את אלוהים בכל דבר, בכל אחד. והשינוי הזה אינו רק תחזית עבורכם ועבור חייכם. התאים שלכם סופגים את זה.

זהו המסר של קריון שתמיד היה. הפלנטה משתנה ואתם משתנים איתה. ואינכם חייבים לשרוד את זה. אתם יכולים להפוך להיות – זה. וכל זה מגיע ממשהו שנקרא – המקור היצירתי. זהו משהו שאתם יודעים עליו הכל יקירים, כי זהו המקום ממנו אתם באים. יש בכם משהו המבקש להתעורר. משהו שבני-אנוש לא השכילו להבין עדיין. ובתזוזה הזו הוא שלכם יותר מבעבר. יהיה קל יותר למצוא את זה וקשה יותר עם כל הסובבים אתכם....כי כבר לא קיימת אפשרות של ישיבה על הגדר. אמרנו לכם זאת. יהיה קשה יותר ויותר להישאר בלתי-מחויבים. נדבר על זה בהרחבה.

עתה רק להירגע. אני קריון מאוהב באנושות וכך הוא הדבר.

ובנימה אישית (שהיא לטובת הכלל),

מדיטציה ערה היא בת לוויתי משחר ילדות. מאז ומעולם אהבתי לבהות בעיניים פקוחות על נקודה אחת ולנדוד למחוזות אחרים. ואפילו יותר, מאז שנשמתי הגבוהה בחרה להתחתן איתי לפני שנים רבות. לימים למדתי הכל אודותיה, כמו כל ההסברים והאישורים שהרוח מספקת לי לאחר מעשה.....תמיד בדיעבד. זהו המבחן האולטימטיבי של נעשה ונשמע. בסנסקריט היא נקראת - Samadhi . אם יבקשו ממני ללמד זאת, לא אדע. ממש כמו שאר הדברים שכל כך קרובים לטבעי האמיתי, ואינני מוצאת את ההבדלים. אז אמצא כמה מילים. מדיטציה בעיניים פקוחות היא התורמת להרמוניה שאנו רוצים לראות בעולם. כשאנו עוצמים עיניים, זה רק כדי לעזור לאגו להירגע וברוב המקרים קורה דבר והיפוכו - המיינד נתפס במחשבות אינסופיות ואיננו מגיעים לרגיעה.

אז פקחו את עיניכם, והדבר שהוא זה - כבר ימצא אתכם, מקווה שלא בנהיגה, כי החוק שלי הוא תמיד – "כשנוהגים לא מודטים".

אנו בתקופה של חסד, בה כל הדברים, מכל הקצוות, מכל העולמות והמימדים והביטויים של החיים, לא רק מהגלגול הזה, אלא מכל תקופות החיים כולם, מתאחדים ומתמזגים ונפתרים ומגיעים לאיזון. מפסיקים להיזרק כמו כדורי פינג-פונג לקצוות ומוצאים לעצמם את נקודת האמצע.

אני הייתי כדור פינג-פונג בסרט הזה שכבר הזדכיתי עליו......החיים היו עבורי רכבת הרים מטורפת של עליות מטאוריות ומורדות תהומיות. והמשכתי ונזרקתי בעוצמות מקצה אחד למשנהו, רק כדי להסכים, להיות זה, ולהתמסר כל הדרך אל האיזון. נעורתי באנרגיה ישנה ודחוסה כאשר כל המסע המפרך עוד היה מלפניי....עוד לפני שהבנתי כי אין נקודות יציאה, רק תחנות בדרך. וזה כל שישנו, תחנות במסע ללא התחלה או סוף.

והתעוררות מתרחשת מעצמה... או עם דחיפה קטנה....הרמוניה בין הגברי והנשי, האור והאור, ואפילו הטוב, הרע והמכוער כבר מתפוצצים מצחוק...ואני, נשמה הפוכה שכמותי, ליצנית חסרת תקנה, ממש כמו קלף השוטה, כבר אינני צריכה לעמוד הפוך...העולם הוא זה שמתהפך ממש מולי, וכולי השתאות. החיים יפים.

Racheli Ganon – Master-Healer of Divine Source


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים