קריון מקולומבוס - התחברות לאלוהים - אפריל 2016


קריון מקולומבוס – אפריל 2016

תרגום ועריכה – רחלי גנון

ברכות. כאן קריון. הפמליה עדיין כאן. המקשיבים של העתיד נמצאים כאן. מקשיב יקר מן העתיד, האין זה מעניין כי מסר זה הוא העבר עבורך? כולנו יחד. רבים מאיתנו. הלימוד המתוכנן להיום הופך להיות מעט יותר רב-ממדי. תהליכי המציאות שלכם והחיים שלכם יוכלו להשתנות באמצעותו. הכלים שיש לכם שהם אפילו חלק מהתודעה שלכם, הטבע האנושי, כל זה יכול להשתנות. אך השינוי הוא במודעות שלכם, בתרגול שלכם, בהם תעקפו את ההרגלים והדרכים הישנות, אם תבחרו.

שינוי זה מאתגר כי הוא יוצר דברים נוספים שהם קשים. אתם משנים דבר אחד, ודברים נוספים סביבכם משתנים אף הם. אתם יודעים זאת מבחינה אינטואיטיבית ולכן יש התנגדות לכך. זה נורמאלי לחלוטין ושכיח שאתם אכן תעברו את זה. הדבר המעניין שעלינו לספר לכם אודותיו ואולי אפילו לשכנע אתכם בו הוא כי השינויים שאתם עושים היום לא רק יביאו שינויים נוספים, אלא גם נדיבות. כי אלוהים מאוהב בכם כל כך, והאל הזה, המקור היצירתי, רואה מה שאתם עושים ועד כמה אתם מושקעים באמונה שיש בידע של משהו שהוא שונה לחלוטין, שהוא מאתגר את המציאות שלכם ואת הפיזיקה שלכם לבטוח ולהאמין בדרכים הבלתי-נראות של הרב-ממדיות. אלוהים אוהב אתכם כל כך, שהתמורה תהיה כי כל דבר שתעשו מעתה ואילך, יהיה מעליו זוהר נדיב.

אתם תרגישו טוב יותר בעקבות מעשיכם, הרבה יותר מבעבר. דמיינו עצמכם צועדים אל תוך הבלתי ידוע והופכים להיות סקרנים במקום מפוחדים. דמיינו את עצמכם דוהרים לכיוון אותו גשר בלתי-ידוע ששוחחנו עליו לפני כל כך הרבה שנים. מאיצים לכיוון הבלתי-ידוע במקור לעצור כדי להבטיח כי תוכלו לעצור את הזמן. והרוח רואה זאת. היא רואה מי אתם. ה-DNA שיש לכם, המייצג אף הוא את התודעה שאתם נהנים ממנה, גם הוא רואה זאת. הלב שלכם, בלוטת האצטרובל, המוח הלוגי, כולם רואים זאת ועובדים יחד כדי להפוך כל זאת נוח ונגיש עבורכם.

זה חדש. בעבר כשפסעתם החוצה, לא היה שם צוות תומך בחוץ. באנרגיה הישנה זה לא היה קיים. לא יצרתם זאת עדיין. אך כעת זה נמצא. ושוב אנו אומרים זאת, דברים אינם תמיד כפי שהם נראים. ומה שאתם מנסים כיום, יכול לעבוד, גם אם זה לא עבד בעבר. ברצוני לתת כותרת למסר הספציפי הקצר הזה. זו תוספת העומדת גם בפני עצמה בכל מקרה. שוחחנו על כך בסקירה, כי על ה-DNA יש סיבוב – ספין רב-ממדי. כלומר, הוא קוונטי באופן חלקי ולכן יכול לחולל אירוע קוונטי. גם אמרנו לכם, כי האנרגיה החדשה הזו משנה את האנושות. ולא רק את הנשמות העתיקות. רבים מתחילים להתעורר לאפשרות מ סוג חדש והם משתמשים באפשרויות הללו לעשות דברים רבים הנקראים קסומים בשפתכם. גם אנו ציינו כי הרשומות האקאשיות שלכם השוכנות בזיכרון הרחב של ה-DNA שלכם, יתחילו להציג את עצמן בדרכים שלא ציפיתם להם. ואתם לא תאמינו לזה.

דברים יתחילו להתרחש לבני-אנוש אינדיבידואלים ואתם תבחרו לבטלם כאילו לא היו, כי האדם שהוא אתם חי בממד השלישי במשך כל חייו. מה אתם עושים, במיוחד באנרגיה הישנה, כשאתם מוצאים מישהו שהוא רוחני, או בעל כוחות מטאפיזיים? כל אחד רוצה לתלוש חתיכה ממנו. או שרוצים לברוח ממנו, או שרוצים לתייג אותו כ-קסם, או רשע....הצבא רוצה אותו ואינו יודע מה לעשות איתו. ומה אם הייתי אומר לכם שכל שזו רק הצצה למה שעומד לקרות? אדם סופר-רוחני, כזה שאתם עשויים לקרוא לו – נביא, כזה שיכול לראות את הפוטנציאלים של הפלנטה ולשוחח עליהם כאילו הם אמיתיים, יסלקו אותו או שיסגרו אותו בחדר פרטי. אדם רוחני יכול לעזור למשטרה שוב ושוב, אך הם רק יסגרו את הדלת מפניו, יגלגלו עיניים ויאמרו – זה לא נכון. זה לא אמיתי. כי כל הדברים הללו לא אמורים להתרחש., הם לא חלק מהממד השלישי. האם אתם מבינים? וכל זה עומד להשתנות.

יותר ויותר בני-אנוש הולכים להיות מודעים לדברים המיוחדים שהם לא רק יוכלו לעשות, אלא יחוו גם היזכרויות ממדיות והם לא יידעו מה לעשות איתן. אז אפשט זאת עבורכם. ברצוני להציג בפניכם את וואו. כרגיל זה משל. אך הפעם לא באמת משל. וואו הוא שמו של ילד שהוא בטווח גילאים שבין 4 ל-6 שנים. וואו נמצא באנרגיה החדשה ממש כעת. וואו מתחיל לספר להורים שלו מי הוא היה בעבר.....הוא מתחיל לספר להם כיצד זה היה כשהיה חלק מהמשפחה בדרך אחרת. הוא אומר לאמא שלו – "את האמא הטובה ביותר שאי-פעם הייתה לי, עד כה"....הוא מתחיל להיזכר בדברים שהם מוזרים ומשונים. והילד הזה, שהוא וואו, זוכר כל כך הרבה. בואו ואספר לכם מדוע וואו מסוגל להיזכר. הוא ילד חדש באנרגיה חדשה, עם DNA בעל יעילות מוגברת, יש לו תודעה שונה, אם תרצו לקרוא לה – גבוהה יותר, אנו נאמר שהיא שונה. הוא רוטט בתדר גבוה יותר. התודעה השונה הזו מאפשרת לוואו להיזכר בדברים בזריזות.

הבינו, לילד אין כל מגבלות. עדיין אין לו קופסת אמונה. הילד אינו יודע טוב מכם, אז הוא פולט החוצה את כל מה שהוא רואה, מרגיש, זוכר. הוא מביט על תגובותיהם של הוריו. הוריו הם הכל עבורו. הדרך שבה הם יגיבו תקבע כיצד וואו ינסח את משפטו הבא. האם הם הולכים לסגור אותו? לאמר לו כי כל זה אינו אמיתי? או שהם יקשיבו לו? וואו ממשיך לספר מי הוא היה, היכן הוא היה ומה הוא עשה. אין לו מגבלות. אין לו קופסה שעליו לצאת ממנה. הוא לא חי חיים סביב אנשים אחרים זמן רב מספיק בכדי לשתוק, כי הם חושבים שהוא מוזר או משונה או תימהוני. וההורים שלו, זה כל מה שיש לו בזמן הזה. והוא מביט בזהירות, הוא יכול לחוש כיצד הם מגיבים לזה. והוא פשוט מצהיר אמת. וואו הוא בשלבי התעוררות באנרגיה החדשה, כילד.

אז הדבר הראשון שברצוני לאמר לכם הוא מה לעשות עם הילדים שלכם שמתעוררים. בין אם אלו ילדיכם או הנכדים שלכם, רבים יעברו זאת. אני מדבר לאמא המצפה לילד כעת. היא איננה בחדר הזה. "את עומדת לקבל את זה מהילד שלך, יקירה. יש לך כרגע מערכת אמונה שנמצאת עמוק בתוך הקופסה, יקירה. אני יודע למי אני פונה. אינני רוצה שתפחדי מזה. אתן לך הוראות שהן גם עבור הכלל". והנה הן: כאשר כל ילד באשר הוא, מתחיל לדבר אודות הדברים שהוא זוכר מהאקאשה המידית שלו, לא משנה מה אתם עושים באותו הרגע, ברצוני שתעצרו ותקשיבו. אם אתם מאחרים לבית הספר, ברצוני שתפסיקו ותקשיבו. בית הספר יכול לחכות. אם אתם מאחרים לעבודה, ברצוני שתעצרו ותקשיבו. כי העבודה יכולה לחכות.

והסיבה שאני אומר לכם זאת היא כי סוג כזה של היזכרות לא נשאר בהכרח לאורך זמן. ייתכן ולא תשמעו זאת שוב. כי כשהילד יגדל, הוא ילמד אודות הקופסה....אודות אלו שמסביבו, כולל העמיתים שלו ועל מה שהם מרגישים שהוא מדויק ונכון. החברים ידברו על המלאך שבחדר שהילד מדבר אליו ומתייחס אליו כאילו הוא אמיתי לגביו....ויקרים, הוא אכן אמיתי. ואז, הילד יספר זאת לחבר בוגר מעט ממנו שאינו מוכן לשמוע זאת ויצחק ממנו על כך שהוא מאמין בפיית השיניים....ואז מה קורה לילד? הוא נסגר. לחץ מהחברים, מההורים, האנטנות שלו קולטות כיצד יתקבלו הדברים. ואם אתם לא תקבלו זאת, הילד ייסגר. ברצוני שתפסיקו את כל מה שאתם עושים ותקשיבו לו. ברצוני שתשקפו לילד כי אתם מעוניינים לשמעו את דבריו, ושאתם מאמינים לו. אמרו כי אתם מוקסמים מדבריו ואוהבים את מה שהוא אומר. ברצוני שתשדרו את הקבלה שלכם ואת אהבתכם, בכל דבר שהוא אומר לכם. ואם תהיה לכם הזדמנות, ברצוני שתשאלו אותו שאלות ותאמרו לו – "ספר לי עוד. זה כל כך נפלא. זה נהדר שאתה מספר לי את הדברים האלה. ואנו אוהבים אותך אפילו יותר בעבורם. בבקשה ספר לי עוד".

כשילד רואה ומרגיש קבלה כזו אצל האם והאב, אומר לכם משהו. זה לא משנה מה יעשו עמיתיו, תמיד יהיה להם חבר אליו יוכל לפנות ולדבר אודות המלאך שבפינה, או על מי שהוא היה, או כמה פעמים הוא חי.....ומה הוא עשה. זה עומד לקרות יותר ויותר על הפלנטה הזו. עם בחירה חופשית, הורים חדשים, יש לכם את היכולת למסלול מהיר ומקוצר לכל מה שעומד לקרות, רק בדרך בה תבחרו כיצד להתנהג לילד המתחיל להיזכר מי הוא. כעת, בואו ניסוג מעט, וכבר אין לנו את הילד ששמו וואו.

תודעה גבוהה יותר של נשמה עתיקה אף היא תתחיל להיזכר. אולי המלאך שבפינה יתעורר לחיים. אולי תהיו מסוגלים לדבר ממש בצורה פיזית, לא לרוח, לא להתגלות, אלא לזה המאניש (הופך לאנושי) את אהבת הבורא. החבר הקסום שהיה לכם כילדים מתעורר שוב לחיים. ואני אשאל אתכם....האם תאפשרו זאת? או אולי אתם מושקעים מידי בקופסה? כשתתחילו להיזכר ולקבל אפשרויות שיציגו את עצמן מהאקאשה שלכם, אשר ינסו לספר לכם מי אתם ועל הנפלאות של חייכם, האם תתייחסו לזה כאל חלום? כאל פנטסיה? או כאל דבר מצחיק ותשכחו מזה ואפילו תסגרו את הדלת מבלי לספר על זה לנפש חיה? או אולי במקום כל זאת, תצעקו זאת בקול רם לכל מי שמוכן להקשיב ולהאמין ולהבין ולחגוג את זה? הבינו. זה עשוי לקרות.

נשמות עתיקות, אתם הם אלו שיתחילו לחלום את החלומות האלה, כאשר ה-DNA שלכם יתחיל לעלות ביעילותו וכאשר תיתנו רשות לתודעה גבוהה יותר. זו לא תהיה רק נחלתם של הילדים. זה לא יכול להיות כך. זה חייב להיות אתם. כי אתם אלו עם הניסיון. הילדים יגיעו לשם, אך עליכם להושיט את ידכם וללחוץ את ידם. ולהבין, כי הם נשמות עתיקות, ממש כמותכם. התנהגו אליהם בנדיבות ובאדיבות. התנהגו אליהם כאל מבוגרים כשהם יספרו להם אודות האקאשה שלהם. ברגע שזה קורה, אתם מקשיבים. אתם מפסיקים את כל העשייה באותו הרגע ופשוט מקשיבים. המסלול המהיר לאמת הולך בדרך ארוכה בכל מה שמתרחש בפלנטה הזו. זה המסר.

כשדברים אלו יתחילו לקרות לכם כמבוגרים, ולא משנה בני כמה אתם, נשמות עתיקות, ישנה נטייה להדחיק את הכל. ללכת למישהו אחר ולספר לו על הדבר המוזר שקרה לכם. שלא תעזו לאמר כך!! זה לא דבר מוזר!! זה דבר רגיל ונורמאלי עבור נשמה עתיקה שהרוויחה זאת ביושר ועזרה לכל זה לקרות. אם אתם כאלו היכולים לשדר זמן, וחלק מכם יודעים בדיוק על מה אני מדבר, אם אתם נמנים על אלו שחווים חוויות רב-ממדיות מכל סוג שהוא, אינני רוצה שתספרו למישהו כי הן מוזרות. אני רוצה שתעמדו ותכריזו על יציאתכם מהקופסה הנוכחית, כדי להתחיל ולחוות לוויות שאהבתם וזכיתם בהם ביושר. הגיעה העת. זה מה שהשינוי חולל בכם. חלקכם תחוו דברים מוזרים. שלא תעזו לקרוא להם מוזרים!! רק לי(קריון) מותר לקרוא להם כך. חחחח....האם מחוץ לקופסת האמונה שלכם, האם יש לכם האומץ לחגוג קול שאתם שומעים בפעם הראשונה, או שפשוט תרוצו לרופא? זו הבחירה שלכם.

זו התוספת שאני מבקש להוסיף למציאות החדשה. התחברות עם האלוהים. זה מספיק להיום. צאו אחרת משהגעתם. שבו לרגע והרהרו אם כל זה אמיתי לכם או לא. מה שנאמר ונלמד היום הוא הרבה מעבר לקופסה. ומעבר לקופסה נמצא העולם האמיתי. העולם שחייתם בו עד כה הוא העולם המוגבל. המודעות הזו בפני עצמה תאפשר ריפוי לכל מי שזקוק לו. והיא מעבר למציאות שמנעה מכם מלהאמין למשהו מכל הדברים הללו. זה נמצא כאן עבורכם כעת. בפעם הבאה שתהיו במדיטציה, אמרו – כן! "רוח יקרה, אני מאוהב במקור היצירתי. אינני מבין דבר מזה, ומאחר ואני מאוהב – המשמעות היא שאינני חייב להבין. רוח יקרה, הראי לי מה עלי לדעת, תני לי את האינטואיציה שתדריך אותו למקום שאינני מצפה לו. ובתהליך זה, תני לי אושר בחיי בעודי צועדת לתוך מה שנראה לי כאילו הוא החושך, אך בעצם הוא האור." וכך הוא הדבר. קריון.

ובנימה אישית,

החג הזה מזמין אותנו לעשות סדר בסביבתנו ובתוכנו. רגשות צפים ועולים מחדש בכדי להשתחרר ולחזור למקורן. וגם אני מרשה לעצמי מעט יותר בעת הזו, ללקט משהו מזיכרונות הילדות שלי. נוגעת בציר הזמן בו לא הייתי דבר מלבד טבעי האותנטי. דמותה של הילדה שעדיין חיה ובועטת בתוכי חוזרים לחיים, אני רואה אותה רצה בשדות באושר ובחופש אינסופיים, תמימותה שלמה ואמונתה חזקה כאחת שלא חלה עליה חובת ההוכחה.....וליבה עולה על גדותיו מאהבה וידיעה צרופה. רואה את שערה מתבדר ברוח בעודה מחוברת בחוטי כסף לבורא, ללא דאגה אחת לרפואה. וכך הן מציפות אותי המראות שראיתי, שחוויתי, ששמעתי, שהרגשתי בילדותי. החיבור החזק עם הרוח, אנרגיות שרקמו עור וגידים מול עיני, שלל צבעי הקשת שרקדו לכבודי מתוך האור שנשבר בתוך שלולית בשכונה, שיר ברדיו שהתנגן לו בזמן הכי נכון והכי מתאים רק בשבילי.....

מתחברת גם להתלהבות ולתשוקה שעלו בי כשחזרתי הביתה לשתף את משפחתי בחווייתי ובאותה נשימה נזכרת גם בעלבון העמוק שחוויתי מתגובותיהם. אוחזת בליבי שנשבר אינספור פעמים כי לא היה אף דבר ולו אחד חיצוני שהיה מסוגל לאשר ולהביא מזור לנפשי הרגישה והמרגישה....ולא תמיד במידה..... ואז עולה בי אנחת רווחה כשעולה זיכרון הפתיחה הגדולה, הפעם הראשונה בה סיפרה לי חברה על המלאך האישי שלה. זה היה הרגע בו הפסקתי להיות כוכב שהלך לאיבוד. והלב שלי מתמלא בהתרגשות רק מעצם המחשבה על הנכדים העתידיים שלי. אני משוכנעת שהם יספרו לי המון סיפורים ואני אקשיב להם ברוב קשב. וכך האנטנה שלהם לעולם תישאר פתוחה לעולמות ולמימדים ולפלנטות והגלקסיות ואני אהיה עבורם גם סבתא וגם חבר מכוכב אחר.

בזמנים המיוחדים האלה בהם העולם עובר תיקון והתעלות....בהם גם אני כהילרית מסייעת בריפוי אחרים, אני בוחרת לחבק ולאהוב חזק אף יותר את הילדה שבתוכי, את התמימות האינסופית הזו, שעברה כל כך הרבה חוויות לא פשוטות ובחרה לצמוח מהן ולהפוך לישות עוצמתית ומופלאה בפני עצמה. הילדה שבתוכי היא המלאך השומר שלי שהתעורר למהותו. המאסטר בהתגלמותו. והיא הרי היא לא הייתה זקוקה לכל תיקון ממילא, מלבד אהבתי האינסופית אליה, מהסוג שרק אני יכולתי להעניק לה. אני אוהבת אותך, נשימת בראשית.

ומהרדיו בוקע שיר, כך סתם בעיתוי המושלם......

"היא אמיתית היא ולא סמל ולא דגל ולא אות. העבר מאחוריה היא צופה אל הבאות".

תודה אבא שבשמיים. כמה אהבה יש לך אלי, בורא עולם.

חג שמח ובשורות טובות, רחלי

Racheli Ganon - Master Healer of Divine Source


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים