קריון מצפון קרוליינה - אפריל 2016


קריון מצפון קרוליינה – 3.4.2016

תרגום ועריכה - רחלי גנון

סיומו של הכיול מחדש

הקדמה

ברכות. כאן קריון. לכולם יש בחירה חופשית. לא קיימת ביקום אנרגיה היכולה "לדחוף" את אלוהים לתוככם. עליכם לבקש יכולת הבחנה. להיות מוכנים לקחת את הצעד הבא. הבחירה להבחין נעשית תמיד בדרך הזו. יש כאלו הטוענים כי כל זה אינו אמיתי. זו אינה הבחנה, אלא החלטה. וזה השוני. הרעיון המופרך הקורה כבר 26 שנה בכל כיסא ששותפי (לי) יושב בו מתוך הבחירה החופשית ויכולת ההבחנה שלו המאפשרים תהליך מקודש של תקשורת.

המסר ברור, המאסטרים שהיו כאן ביצעו נס אחר נס שהתאפשר בזכות כי האלוהים הוא בפנים. לא בחוץ. וגם בכם קיימת אותה תמצית של הבורא היצירתי כמו שותפי המדבר את המילים שאני נותן לו. הוא הופך למתרגם ואינו אפילו מודע לכך, כי אינו כאן. זהו קול מהצד השני של הווילון, ממקור נדיב האוהב אתכם מעבר לכל מידה. הקשיבו לי. הרעיון בו בורא היקום יהיה בלתי-מתפקד ברמה מסוימת הוא אנושי. אין מלחמות בשמיים, יקירים. היררכיה זה דבר מאד אנושי. אין מלאכים שנפלו מן החסד. גם זו תכונה מאד אנושית. קיימת רק אהבת האלוהים העצומה, המדהימה, המפוארת, המחלחלת ומתפשטת בכל היקום. והיא נוחתת על הגלקסיה שלכם כמו על כל מקום אחר. היא נוחתת מעליכם ובזרועות פתוחות אומרת לכם: "מצאו אותי"!! "מצאו אותי"!! מצאו את זה שהוא אני הנמצא בכם. וצעדו דרך חיים שלא צעדתם בהם קודם.

זהו גם המסר של המאסטרים. ואין בו דוקטרינות וחוקים ושיפוט. בו לא מתרחש רעיון האימה והפחד כי אינכם עושים את הדבר הנכון. כי איזה הורה יענה את ילדיו לנצח עבור דבר לא טוב שהם עשו? איזו מן אהבה היא זו? ואם זה רעיון אנושי שגוי, כיצד תוכלו לייחס אותו למקור היצירתי של היקום? בחירה חופשית משמעותה כי אתם יכולים לעשות ככל העולה על רוחכם. ישנו נתיב לכולם כפי שאמור להיות. ישנה ייחודיות לכל נשמה. לכולכם היו חיים קודמים והנשמות העתיקות יודעות זאת אינטואיטיבית. הם חשים בחוכמה שהיא מעבר לשנותיהם שהיא קולקטיבית ומצטברת, התמזגות של אנרגיה שהיא מעבר לשנותיכם כאן על הפלטה. רובכם חשים בכך, במיוחד המקוריים שהיו כאן מן ההתחלה. כבר הייתם ועשיתם הכל, בשני המגדרים (כגברים וכנשים), הגשמתם כל כך הרבה דברים....

והנה אתם באנרגיה החדשה, עם קולקציה מרשימה של חוכמה וניסיון, מוכנים לקחת את הפלנטה לרמה חדשה. זו האמת. ועדיין, רבים מכם לעולם לא יפתחו את הדלת לאפשרות המתרחשת הנקראת – תקשור. הסיבות לכך רבות, אך גם אם תחיו חיים שלמים בחשיבה כל הכל מזויף, אותו מספר של מלאכים ילכו אתכם, ממש כמו עם המרפאים והמתקשרים. אנו תמיד מוכנים אם תשנו את דעתכם, אם תשאלו שאלה, אם תהיה לכם התגלות שאפילו תפתח פתח קטן לשאול אותנו – "האם אתם אמיתיים? הראו לי!" זו נחשבת הזמנה, ואנו נראה לכם.

זו בחירה חופשית. וגם אם תעזבו את הפלנטה הזו דרך מוות ולעולם לא תמצאו את האמת על אלוהים בנמצא בכם. כשתחזרו לצד הווילון שבו אני נמצא....פניכם יזהרו כמו השמש, ותהיה לכם חגיגה שהיא זהה לכולם. כי נשמתכם היא נצחית. זהו מבחן של בחירה חופשית. זה אינו מקום של שיפוט. וזו האמת. ישנה מערכת של נדיבות ואהבה המתחננת בפניכם כי תמצאו אותה. אשוב. וכך הוא הדבר.

הכיול מחדש הושלם

ברכות. כאן קריון. ברצוני לפנות לכל הנוכחים והמקשיבים ולדבר על נושא שלא נגענו בו מספיק לעומק. כשהנקיפה של נקודת השוויון התעלתה והתרחשה (כשעברנו את הסמן ב-21.12.2012), דברים החלו להשתנות. השינוי הגדול ביותר התרחש באלו שהיו מעורבים בעבודה אזוטרית ובעיקר בנשמות העתיקות. השינויים ששוחחנו (קריון) עליהם כפוטנציאלים, החלו להתרחש באופן קבוע בכל הפלנטה, בעיקר לאנשים בעלי חשיבה דומה. אלו שהאמינו כי תודעה גבוהה יותר אגן מגיעה. מרפאים בכל העולם וגם אלו הקוראים לעצמם אינטואיטיביים וגם עובדי אור שהעבירו את חייהם מבלי לעשות דברים גדולים או לכתוב ספרים....הם היו הראשונים שעברו את הדבר הזה שאנו קוראים לו – "כיול מחדש".

שיתפנו אתכם כי 2013 תהיה שנה קשה ואכן היא הייתה כזו לרבים מכם. זו הייתה השנה הראשונה לכיול מחדש שחלקו התרחש מיידית וחלקו בשלב מאוחר יותר. מעולם לא שוחחנו על התחושות שיתלוו. לצמוח זה אינו דבר קל ושינוי תבניות ישנות הוא תהליך כמעט בלתי-אפשרי. וכל הדברים הללו עמוד להתרחש, הפלנטה עצמה החלה להשתנות, האיזון שבין האור והחושך הופר (לטובת האור), שוחחנו על המגנטיות המשתנה ואפילו סיפרנו לכם לאיזה חלק בחלל אתם נכנסים ועל האפקט שיהיה לו על הילייספרת השמש שלכם, אשר יתורגם ישירות לתוך הרשת המגנטית שלכם. כל זה נאמר לכם בכדי שתהיו מודעים להתחלות החדשות. והיו לכך השפעות מעניינות על רבים מכם.

ישנם כאלה הזקוקים מאד לקרוא את המסר הזה בכדי להבין מה קרה אז, מה קורה עכשיו, וכדי לא להתבלבל בעקבות האירועים. היכולת להמיר תסכול, פחד וכעס לכיוון שלווה, שמחה ונדיבות נעשה מאתגר יותר ויותר, כי הדבר הראשון העובר על בן-אנוש החווה תזוזה משמעותית ושינוי – הוא תסכול ופחד. כשמשהו קורה, אתם כועסים על אלוהים, על העולם ואפילו תוהים כיצד דבר שכזה היה יכול לקרות לכם. רבים מכם עבור דברים כאלה, אפילו שותפי (לי). אספר במה דברים אמורים. אך לפני כן, אציין כי לא הייתם מחמיצים דבר מכל זה. החיים שאתם חיים ממש כעת על הפלנטה, הם החיים שבחרתם לחיות בזמן הזה של ההתעוררות. היה פוטנציאל עוד לפני שה-"קלף החופשי" התרחש עדיין. אומר שוב כי היה לכם אותו סיכוי למות בשואה (כללית....משהו כמו סוף העולם) או לחכות ולחצות את הגשר הזה לכיוון 2012. ובאתם בכל זאת. אתם בחרתם לבוא בכל זאת.

הפוטנציאל כל הכיול מחדש וכל התסכולים שעברתם, היו ידועים לכם לפני שהופעתם ובאתם בכל זאת. ולעתים אתם תוהים מדוע ישנה כזו אהבה וכזו נדיבות. מדוע הבורא של הגלקסיה וכל היקום יודע את שמכם? כי אתם חלק מהשלם. גם כשאתם כועסים ומתוסכלים, אתם חלק מהשלם, חלק מהנדיבות שנמצאת שם. האמת היא אמת. אתם עשויים לקבל אותה או לדחות אותה, אך אתם חלק מהשלם וכל כך אהובים בזכות זאת. האם אתם יודעים מה קרה לכל כך הרבה נשמות עתיקות? כמה אנרגיות של כיול-מחדש, כמה תסכולים, כמה פחד. בואו נאמר כי בראשית אתם מרפאים, קוראים אינטואיטיביים. אתם מרפאים את האישיות של בני-האנוש דרך הנדיבות שלכם, התקווה ואנרגיית הנשמה שלכם. קשה להבדיל בין קורא ומרפא. הם עושים עבודה דומה. אך ב-2013 ומעבר לה, לפתע, הדברים שסמכתם עליהם, שעבדו עבורכם בדרך מסוימת, פשוט הפסיקו לעבוד. לא כולם חוו את אותם הדברים, לחלק זה קרה בשלבים ואחרים חזו בחוסר-איזון בעקבות זאת. ואז הפסקתם.

הדבר הראשון שהתרחש הוא שזעקתם:" מדוע אני?" התחלתם להביט פנימה ואמרתם: "אני יודעת שאני נשימה עתיקה, אני יודעת שאני עוזרת לפלנטה, אני עושה את זה וגם את זה... ולפתע כל זה נעלם"? ומיד לאחר מכן שאלתם: "אלוהים, מה עשיתי לא נכון"? ואז נכנסו הפחד, התסכול, העצב, חוסר-הוודאות, של הדברים השייכים למימד השלישי. ואני אמרתי לכם שזה מגיע והסברתי כי כיול מחדש עשוי להיות שתחנת הרדיו שהקשבתם לה, השידורים או הדברים שאתם זקוקים להם לריפוי, לתקשור, התדרים עצמם יתעלו וישתנו, ולא תוכלו לקלוט אותם יותר במקלטים שלכם. אמרנו כי אם תמתינו מעט, יהיה זמן בו לא יתרחש דבר, שיוביל אתכם לחשוב כי איבדתם את זה.

כעת זה מתחיל לחזור. גם אם עבר זמן רב יותר משרציתם, השוני בין החושך לאור מתחיל להיות מורגש באמת. אנרגיות אור בחדר חשוך – ממש מורגשות. אנרגיות חשוכות בחדר מואר – ממש מורגשות. וזהו תהליך מתסכל לכל הצדדים. ובתוך כל הדברים הללו אתם מנסים לעבור כיול מחדש. וחלק מכם פונה לכיוון הפחד. אני פונה לאלו הנמצאים הרחק מכאן וזקוקים להקשיב לזה. הייתם צריכים להתחיל מחדש. יקירים, אל תפסיקו. הבטחנו לכם שהכול יחזור ואפילו בעוצמה גדולה יותר, וכך קרה. אם חיכיתם, זה הזמן. הגיע העת אך חלקכם מתוסכלים וציניים, כי זה לא קרה כפי שקיוויתם. אהבת האלוהים היא כל כך הרבה יותר מועצמת כעת בחייכם ומורגשת ברמת הפוטנציאל כפי שלא הורגשה מעולם. מרפאים, הכוח שלכם הוכפל. אתם בעלי הכוחות העל-טבעיים, התכוננו לדברים שלא ציפיתם להם. זה מגיע.

"קריון, לא ציפיתי לחלות". הו, האמת? האם חשבתם שה-DNAוהתכונות המולקולריות שיכולתם לשאת לאורך כל האנרגיה הישנה, פשוט יישארו ואתם תהיו בסדר? זה מה שהרגשתם. אך האם זה הגיוני? ולעתים כדי לכייל-מחדש את הביולוגיה של בן-האנוש, עליכם להגיע לנקודת האפס, בה מתרחשות המחלות, ולפעמים לרדת אף מתחת לנקודת האפס. ואתם מפוחדים ושואלים:"האם על זה חשבת עבורי, אלוהים? שישדדו אותי מהיכולות שלי? שאחלה במחלות? איפה השמחה בכל זה? כך תשאלו. ואנו יושבים שם, במשך כל הזמן הזה, אוחזים בידיכם ואומרים:"היו סבלניים. סבלנות. סבלנות. סבלנות. סבלנות". כי כיול מחדש של מערכת סלולרית דורשת סבלנות רבה. וזו המשמעות בדיוק.

כאשר מחשב מקבל מערכת חדשה או עדכון חדש, הוא נסגר. החשמל נסגר. המתג יורד. הוא יושב שם, כמעט מת, עד שאתם לוחצים על כפתור והוא מאתחל את עצמו מחדש. ואתו עולות כל התוכנות החדשות. אך המחשב ירד לאפס. זה היה הכרחי כי היה עליו לעבור "כיול מחדש". האם חשבתם על זה? התסכול אודות מה שקורה בגופכם עדיין קיים, אך אנו אומרים לכם כעת כי ישנן תכונות שהן זמינות עבורכם. לעולם לא תצטרכו לדאוג אודות המחלות ההן שוב, או אודות כל דבר לא תקין בנוגע לגופכם. כי מחלה היא אנרגיה נמוכה. וכשאתם מהווים אנרגיה גבוהה – מחלה אינה יכולה להתקיים בכם. האם ידעתם זאת? אז אם אתם יושבים כעת ואתם שבורים, הרגע הסברתי לכם מדוע.

ישנה תודעה הרבה יותר גבוהה היושבת שם ומחכה להיות מועברת אליכם, אם רק תאפשרו זאת. או שתבחרו לשבת שם ולהתפלש במצבכם. נשמות עתיקות, אתן כל כך עוצמתיות. רבים מכם זקוקים לשמוע זאת כעת. גם ההבטחה גדולה כעת. הכיול מחדש אינו חייב להרוס אתכם, ועדיין, הוא הרס רבים מכם כי ציפיתם לזה או הבנתם את זה. ואולי אפילו לא הקשבתם. זהו מסר בעל נקודת מפנה משמעותית עבורכם, אם תרצו בכך. האם ידעתם כי אפילו מערכת היחסים שלכם עם גאייה סבלה בזמן הכיול מחדש? אתם מחבקי העצים, האם התאכזבתם כשלא יכולתם לראות יותר את הדיוות שביער? כשהגבעות והעשב לא שרו לכם כבעבר? כשהחיות לא דיברו אתכם? כשחשבתם שאיבדתם את זה....ושמערכת היחסים ביניכם לבין כל מה שהיה הסתיימה לתמיד?

ברצוני שתחזרו לשדה ותפרשו את ידיכם ותאמרו:"תודה שחזרתם"!! כי הכל מחכה לכם שם, בעוצמה כפולה מכפי שזה היה. והאדמה תדבר אליכם ותשיר לכם, ואור השמש ימלא אתכם בחומו. פרחים יפרחו מתחת לרגליכם רק בשל העובדה שצעדתם מעליהם. והארץ תדע כי אתם עובדי אור ונשמות עתיקות שהם חלק מהשינוי, ולא קורבנות של השינוי הזה. ישנם כאלה הזקוקים לשמוע זאת. בעודכם ישובים במקומכם, ברגע הזה, האם אתם מפחדים? האם אתם מתוסכלים? האם אתם מקווים כי דברים ישתפרו? אני מחולל כעת אנרגיה עבורכם ואומר לכם כי דברים עומדים להשתפר. הגיעה העת. שותפי (לי) דיבר במשך יום שלם על עוצמת התודעה שיש לכם בפנים בדרך חדשה שניתנה לו על ידי רק כדי להדגים כי אלו אכן זמנים חדשים שמעולם לא התרחשו בדרך כזו בעבר. מעולם!! הפרויקטים שאולי התעלמתם מהם בעבר זקוקים להצתה מחדש. כל הדברים נמצאים והם ניתנים לשינוי. וזה כולל גם אתכם, את העתיד שלכם ואת הדרך בה אתם מרגישים.

זו הבטחה לכל הנשמות העתיקות המקשיבות לזה שאנו (קריון) נותנים לכם כעת. הכיול-מחדש הסתיים עבורנו. אך האם הוא הסתיים גם עבורכם? זה הזמן לאסוף את השברים, לנוע קדימה ולדרוש את מה ששייך לכם, נשמות עתיקות והוא – חוכמת הפלנטה, חיסול המלחמות, יופייה ונדיבותה שלה ארץ שלווה, שאתם תיצרו במחזור החיים הזה וגם במחזורים הבאים. זה מי שאתם. ועבורכם זה לא הגיוני לשבת אפילו לרגע ולתהות אם יש לכם את זה. חושו בכך. אתם מסוגלים להשתנות, להפוך ולהיות כל אשר הייתם ואף יותר מכך. חסלו את כל המתסכל והמפחיד, המחלות שאתם חושבים שחליתם בהם וכבר מוכנים להבריחם. אתם אוחזים בתדר כל כך גבוה שמחלות אינן יכולות לסבול אותו, או להתקיים בו.

האם שמתם לב כי אנשים מתחילים להגיב אליכם אחרת? יקירים, האם משפחתכם מתחילה להתנהג אליכם אחרת, או האם אתם מרגישים מנודים ומוחרמים יותר מאי-פעם? כל זה קורה בגלל שהפער בין האנרגיה הישנה והחדשה מתרחב. ואתם חיים בתוך משפחה ישנה שעדיין סובבת סביב דרמה. האם קרה משהו בחג האחרון שתרצו לשוחח עליו? אולי כבר יצא לכם לראות בפעם האחרונה, כי הדרמה העושה ספינים מסביבכם אינה משפיעה עליכם יותר. הסרתם את עצמכם אפילו מהמשפחה הביולוגית שלכם בשנים האחרונות, כדי לעשות את השינוי הגדול הזה. והפער הופך להיות רחב יותר ויותר. כבר לפני שנים סיפרנו לכם שכך יהיה. שהמאבק האחרון על הפלנטה יהיה בין אור וחושך ולא בין מדינות. לכן הנחינו אתכם לקרוא לעצמכם עובדי אור ולוחמים של האור. וכעת אתם יודעים מדוע.

אך כשיצאתם למלחמה הזו, לא באמת ציפיתם למצוא מאבק כל כך קשב בתוך הביולוגיה האישית שלכם. האין כך? מאבק פנימי בתוך הזיכרונות הפסיכולוגיים המוטבעים והחקוקים בתודעתכם, האין כך? כל מאבקי הכוח הפנימיים...וכעת סיימתם. ברצוני שתאספו את השברים ותבננו ותשקמו מחדש את הדבר שחשבתם כי השלכתם מעליכם. אני מדבר ספציפית לעשרות מתוך כל המקשיבים לתקשור זה. אתם זקוקים להקשיב ולהתחיל לחשוב אחרת, אודות מי שאתם, ומה שקורה סביבכם ומה קורה הלאה עבורכם. זה טבעי לחשוש משינוי, אך השינוי הושלם, תכונותיו הסתיימו. חלקכם משתנים בקצב איטי מאחרים. אם אינכם ממהרים להשתנות, התחזקו בעובדה כי השינוי מעתה ואילך הוא נדיב וחיובי. אם תאזרו אומץ ותכנסו לתוך כוח החיים הקוונטי הנדיב, הוא ייכנס לתוך גופכם ולא יעזוב בשנית לעולם.

ומה דעתכם על זה? שינוי אמיתי הוא בהישג יד בתחומי העבודה, הבית, עם גאייה, עם האינייט שלכם (הגוף החכם), עם המערכת הסלולרית שלכם. המסר של קריון נותר בעינו. ונשמיע אותו שוב ושוב עד שייספג וישקע היטב פנימה. כולם ידועים אצל האלוהים. לכל אחד מכם תכונות מחיים קודמים. לכולכם. אתם ישובים בתוך מערכת יפהפייה ואינכם לבד. אם אי פעם תחושו בדידות, השיטו את ידכם והרגישו את ידו של האל. אחזו בה, קחו צעד אחד קדימה וגלו מה מתרחש. בזמנו, כאשר שותפי (לי) ישב בכיסא בפעם הראשונה הוא אמר:"אני נותן לכם רשות להראות לי מי אתם". והראינו לו בדרך שלו במשך זמן רב. כל שהיה עליו לאמר הוא – "הראו לי". בקשו מאיתנו. האם אפשרי כי הדברים שאתם מאמינים בהם הם ברי-שינוי? התשובה היא – כן. אני יודע מי אתם, מהו שמכם ועם מה אתם מתמודדים.

אז חייכו והירגעו, וראו את כל זה מיושב כבר לחלוטין. אתם מושכים אליכם כרגע מציאות הקיימת עבורכם שאינה בהכרח בעתיד אלא בהווה. והיא כבר נמצאת מעליכם במידה רבה מאד, ומחכה, כמו מעיל שאתם לובשים שהוא בעל צבעים רבים (כותונת פסים....) והצבעים הם צבעים של שלום על פני האדמה. שמחה לאנושות, תוחלת חיים ארוכה, פלנטה המבינה כי אלוהים אינו מעניש ואדמה המבינה כי יכולים להיות דרכים רבות לעבוד את האל וכולן נכונות. זה מגיע. אספו את השבים ונועו קדימה. וכך הוא הדבר. קריון.

ובנימה אישית,

מכל הפעמים בהם נשברתי ונבניתי מחדש, הכיול-מחדש האישי שלי בשנים האחרונות נעשה בנשימת אפי האחרונה. אני עדיין אוספת את השברים. תחושת סיום היעוד, ההתמודדות עם הקשיים והאבדנים הרבים, הבחירה להישאר כאן, ניפוץ התבניות הישנות, היוולדות מחדש ללא מוות, קפיצה כה גדולה שהמילים קטנות מלתארה. ניסיתי לשים רגל אחת באנרגיה הישנה ואחת בחדשה, אך כשהרווח נוצר, רגליי נזרקו לצדדים וכדי להימנע מ-"שפגאט" בלתי-אפשרי (הא, הא הא) קפצתי, זזתי הלאה, אל המעל, אל המעבר החדש הבלתי-ידוע ונותרתי כאן. מחוזקת לעולם.

הנה משהו שנכתב לפני שנים רבות......(כל הזכויות שמורות)

"הנשמה שלי סיפרה לי כי קיים סבל, ואז הובילה אותי אל תוך ממלכות חשוכות בהן גרו ישויות חשוכות.

עמוק אל תוך החושך מבלי אור; היא אימנה אותי בכל מישורי התשוקה וההתלהבות של פריצת החושך, דרך ההמתנה ללא תקווה, בלילות הארוכים והחשוכים ביותר.

הנשמה שלי אמרה לי כי ישנו סבל, ואז הפשיטה את חלוק התהילה והתפארת ממני; היא הפשיטה את בשרי ואחר כך את עצמותי.

'הרגישי עמוק כעת אל תוך הריקנות', היא אמרה לי, 'למדי את כל מה שיש לה ללמד אותך; אך תחילה, זנחי ונטשי כל חלום של "הליכה הביתה"....

ועוד היא אמרה לי, 'את פתוחה כעת. הפכתי את לבך לשקוף, ברור, גלוי'. ואז היא ירדה ממרומים, כמו מלכה הטוענת לכתר שלה.

הנשמה התלקחה והתלהטה, בקרינה, בזוהר שהאיר את כל החושך. וידעתי את עצמי, כך לפתע פתאום...לבסוף... הייתי אורו של החושך והכול מסביבי הפך להיות הבית.

הנשמה הוסיפה ואמרה לי, 'אני אור המביא את הסוף לסבל, אני כוכב המסתורין המבשר על לידת התעלומה. אני נכנסת אל תוך החומר בכדי לגאול אותך מלהאיר מתוך החושך. כעת התעוררת בלבך ואת הולכת איתי על פני האדמה'.

ואז שאלה אותי הנשמה, 'האם תהיי בשירות עכשיו? אהפוך אותך לכלי; ישנו סבל, כל כך הרבה ישויות אבודות ובודדות...' בדמעות עניתי, 'כיצד את יכולה לשאול אותי זאת? כאילו יכולתי לסרב לך....כאילו כל תא בגופי אינו שלך'....

נשמתי, האחת שאיתי, המשיכה ואמרה לי, 'אני אשא אותך, כי מסעך הוא רחוק מלהסתיים....אך מכאן, כל צעד שלך שייך לי; אני אדריך אותך כדי לאחוז ולתמוך בך, ככלי ביד היוצר, אהפוך ואשנה אותך, אפעל ואציג את מעשיי דרכך, כמעיין המתגבר ולא אחדל עד שכל ישות תהיה חופשיה'. לעולם לא תוכלי יותר להסתיר את אורך."

ומאז, בכל יום אני אומרת לה, 'עשי בי כרצונך, נשמה טהורה' ". נשימת בראשית.

כיצד אוכל לשרת אתכם היום?

RACHELI GANON - MASTER-HEALER OF DIVINE SOURCE


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים