קריון מפטגוניה - מרץ 2016 - חלק שני


קריון מארגנטינה – מרץ 2016

תרגום ועריכה – רחלי גנון

המשך התקשורים מפטגוניה – חלק שני

האות O – Plea for Oneness – בקשה לאחדות

הגוף שלנו יושב בתחתית הפלנטה, במקום המאוכלס הנמוך ביותר בפלנטה. אנו במקום ציבורי ואני מבקש אחדות. מה שנראה כרגע בפלנטה ברגע זה הוא מאבק של אנרגיה עתיקה וחדשה. במשך אלפי שנים היינו בתודעת הישרדות. וכבר הסברנו לכם מה קרה בחלל שבין האנרגיה הישנה לחדשה. קיים מאבק עצום לשמר את הדברים כפי שהם. זהו המאבק בין האור והחושך. אלו המבקשים להשאיר את הדברים כפי שהם מרכיבים אוכלוסיה המונעת משנאה, מפחד, במקום אור. סיפרנו לכם כי כל הדברים שאתם רואים כיום אכן יקרו וגם הסברנו כי הם יגיעו בזמן הנכון.

אולי כעת תוכלי להבין מדוע הנחנו את המילה – "עובדי" לפני המילה – "אור". עובדי האור. ברצוני לצייר תמונה, מטפורה, ושוב נבצע מסע בזמן ונחזור אחורה אלף שנים. התמונה שאצייר התרחשה כל כך הרבה פעמים, שוב ושוב. דמיינו כי אתם פאי (הצורה) המביט מטה על פלנטה ארץ. מה אתם רואים? שני צבאות גדולים מתאספים. הם מייצגים את התודעה האנושית. הם מוכנים למלחמה והם מתכוננים. בהסתמך על ההיסטוריה, כלי הנשק המשמשים להרג – משתנים. לעיתים אלו כלים מכאניים או כלים המשתמשים בחיות. אך התודעה היא זהה. והיא סביב כיבוש, ואדמה ומשאבים ופוליטיקה. וגם התשובה היא תמיד זהה. ליישב את הסכסוך הזה במוות. הם שם, ואתם מביטים עליהם ממעל ורואים אותם מתאספים.

מנקודת המבט שלכם, אתם מסוגלים לראות את שני הצדדים. כעת עצרו לרגע. מה גאייה, אמא אדמה עושה בזמן הזה? גאייה תומכת בשני המחנות. אתם מבינים? שניהם נושמים את אותו האוויר. כי את האוויר לא ניתן היה לחלק ביניהם. בהתאם לקווי הקרב ולמקום אליו הם נעים, שני המחנות עוברים בין אותם העצים, הולכים ודורכים על אותה אדמה. מבחינת גאייה אין כאן שאלה כלל. כי היא מייצגת סקירה כללית פנוראמית. היא מייצגת אחדות עם כל האנושות, ללא קשר מה האנושות עושה. חלק מהחיילים עומדים למות. חלקם יביטו אחד לשני בגלגל של העין בטרם ימותו. הם עשויים להילחם עד המוות ובעודם עושים זאת, השמש זורחת על שניהם בצורה שווה. הם נושמים את אותו האוויר בצורה שווה. המאבק עשוי להיות קצר כי הם נמצאים באותו המרחב. הם אולי אפילו דורכים על אותו צמח.

ישנה אחדות לגאייה המהווה דוגמה למקום אליו הולכת האנושות. היא תמיד הייתה שם, האחדות הזו. זה מה שחשים אנשי הטבע. הם עומדים על ההר, או צפים ושטים בים, הם מביטים על גדולתם של הגליישרים וכל הדברים שאינם אחדות, פשוט נושרים מהם. מאבקי החיים נעלמים לרגע בעודם חשים רק בטבע העוטף אותם. המסר מהרוח ברור. כולנו נושמים את אותו החמצן. הרוח נושבת על שני הצבאות. זו הדוגמה. אתם מתמודדים עם ארץ הנאבקת כרגע לאחדות כזו. בה התודעה מואצת מאד לאט. וההבדל בין הישן לחדש יהיה כאשר האנושות תצא מהמאבק. אנושות שתצא מהאינדיבידואליות שבה המשמרת את תחושת האחד או האחר. התמזגות התודעה עם תרבות אחרת היא רעיון חדש. ההבדלים התרבותיים הם כל כך חזקים בתודעה השרדותית הישנה. האם תוכלו לתאר לעצמכם תודעה כל כך נמוכה, עד כי תהרגו אדם אחר רק בגלל שהוא עבד את האל האחד אחרת מכם? בורא היקום, בורא גאייה, בורא הגברים, הנשים והילדים, מייצג אחדות שהיא משמעותית. ועדיין, גם היום, ישנם רבים כל כך שאינם מצליחים לראות מעבר למטרות האישיות הייחודיות שלהם.

תקשור זה הוא תחנונים לאחדות כזו. בואו ואספר לכם. ישנה אנרגיה מוחבאת, שהיא כלי שהגיע זמנכם לדעת עליו. ככל שיותר בני-אנוש מתעוררים לאחדות הזו, הם יוצרים אור בפלנטה שהוא משהו שמתפשט. אז כיצד לדעתכם הוא נכנס לרשת הקריסטלית? בדרך שמכינה את הדורות הבאים שיבואו, לאסוף את האנרגיה הזו. כך שמה שתעשו בהמשך – יעשה את כל ההבדל. החמלה שיש לכם עבור אחרים ועבור הדורות הבאים היא ההבדל. ישנו מכניזם, מערכת הנכנסת לתוך גאייה ואז מופיעה שוב באחרים, בעודם מחפשים את התודעה האישית שלהם. יש יותר אור היום מאשר חושך. אך כל כך הרבה מהאור הזה עדיין מתחבא מאחורי הפחדים הישנים. חלק מכם שומעים או מקשיבים לקולי, ויש לכם רגל אחת באנרגיה הישנה ואחת בחדשה. ואין שיפוט. זה מאד טיפוסי לזמן הזה, כי אתם נעים לקראת הבלתי-ידוע.

זו בקשה לאחדות. אל תפחדו מהאחדות שאתם רואים בגאייה. כי ההתיישרות שלכם עם תודעה גאייה היא האנושות החדשה. אתם נושמים את אותו האוויר. אתם הולכים על אותה אדמה, ויבוא יום בו תביטו אחד על השני ותדעו זאת. ותאמרו – אין הפרדה בינינו. אתה תעבוד את האלוהים שלך בדרך שלך ואני אעבוד אותו בדרך שלי. והצדק יהיה עמנו. כי ממש כמו האוויר שאנו נושמים, אנו נושמים אלינו פנימה את אותה אהבה, אותם אמא/אבא הבוראים. ישנה אחדות שתתגלה לאנושות. הבדלי גישות תמיד יהיו בה, אך הפתרונות יהיו הרבה יותר חכמים. זו הבקשה לאחדות וכך הוא הדבר.

על הסיפון – סטלה אסטרליס – Stela Australis

האות N – N' Continue – ואנו ממשיכים....

אנו על ספינה קטנה בתוך המים של פטגוניה. כבר ערב. זהו התקשור הראשון שיינתן על המים, וזה מיוחד. חלקכם שמע זאת קודם, אסביר פעם נוספת. דברים מוגברים במים, אני מדבר על דברים מטאפיזיים וחושב על הדרך בה אתם תופסים את הדברים. החלומות שונים על המים. לעיתים אתם קמים וזוכרים אותם. דברים מוגברים בכל כך הרבה דרכים. אתם עשויים לחשוב על דברים שיגרמו לכם לבכות, כשבדרך כלל זה לא היה קורה ביבשה. כשקבוצת עובדי אור נמצאת במים, היא חווה דברים אחרת לעיתים קרובות, כי על המים אינכם מקורקעים כלל. הרגליים שלכם אינן נוגעות באדמה. וזה יוצר תסריט חדש ושונה לחלוטין בחיבור שלכם עם גאייה ברמה מטאפיזית כמו גם ברמת הנשמה שלכם.

זו תחושה קלסית, ורובכם מודעה לה ואפילו קוראים למים – "מראה לנשמה". ובזכות זה אנו מבקשים להציג משהו. יקירים, נושא הרב-ממדיות יהפוך להיות אחד הנושאים המרכזיים של האנושות כי המדע שלכם עומד לגלות דברים בקרוב שיפרצו דרך למדע רב-ממדי שלא נראה בעבר. וזה לא יהיה מוזר. אך אמשיך לדבר אודותיכם ואודות התפיסה והחשיבה הרב-ממדית. הקינוח יגיע בתקשור האחרון....ובגלל שאנו על המים, דברים מהדהדים כאן בצורה אחרת מאשר על פני האדמה.

נסקור לרגע...סיפרתי לכם כי איינשטיין היה בעצם הפיזיקאי הקוונטי הראשון, כי הוא הצליח להעביר את המימד השלישי לתוך הרביעי. במימד ארבע הוא לקח משהו סופר-ליניארי והסיר מעליו את המיסטיות. הזמן משתנה. הזמן ביכולתו להשתנות. אני מדבר כעת לעובדי אור בכל מקום. חלקכם טוען כי אני מדבר על דברים שאינם פרקטיים, שהם מעל למחשבה הנורמאלית, ולכן קשים להבנה. האם אי-פעם איחרתם לעבודה? כשהיה חשוב מאד שתגיעו בזמן? אתם יודעים כי זמן הנהיגה מביתכם למקום העבודה הוא מספר מסוים של דקות. ואין דרך לעקוף את זה, כי זה הזמן הנדרש. אז אתם נכנסים לרכב שלכם ומבקשים:"רוח יקרה, עזרי לי עם זה. חשוב שלא אאחר". ואתם מגיעים לעבודה ומביטים על השעון ובמקום לאחר – אתם נוכחים לדעת כי הקדמתם.

לרבים מכם זה קרה. דרך תפילה רב-ממדית ותקשורת עם הרוח, שיניתם את הזמן. כיצד תוכלו להסביר זאת אחרת? ועדיין הגיון המימד השלישי אומר שזה בלתי-אפשרי ואם תסבירו למישהו שאינו מאמין את מה שקרה, זה יהיה בדיוק כמו לספר לחבר של וואו בתקשור הקודם. יאמרו לכם כי זה בלתי-אפשרי. האם עפתם? האם הייתם בלתי-נראים? איך זה נראה? האם חלפתם דרך המכוניות? או אולי העברתם את עצמכם ממקום אחד למשנהו? זה בלתי-אפשרי!! הרי מישהו היה שם לב....כך הבלתי-מאמין ייקח חלק בסיפור שלכם באופן ליניארי ויאמר – בלתי-אפשרי. אך אתם יודעים טוב מזה. כי זה קרה לכם.

אשאל אתכם, האם זה פרקטי או לא? אוסיף אינפורמציה. כאשר בן-האנוש מתחיל לקבל יותר מהתודעה הרב-ממדית, זה מתחיל להשפיע על דברים פיזיים והדברים הראשונים המושפעים הם – הכימיה האנושית. מה איינשטיין באמת גילה? שאם תיסעו מספיק מהר, תסירו את עצמכם מהזמן הארצי. כמו אדם העוזב את הפלנטה במהירות האור וחוזר לפלנטה כעבור שנה. הוא יבחין כי הפלנטה התבגרה הרבה יותר משנה אחת. אך זה שעבר האצה – התבגר רק בשנה. אשאל אתכם, כיצד מגבירים מהירות? אם תעשו זאת בדרך ליניארית, מרחק הוא דבר הנמדד מנקודה A ל-B. כמה מהר תוכלו לעבור? אלא אם כן תתחילו לחשוב מחוץ לקופסה הליניארית ותתייחסו למהירות כ-תדר. הרי אתם יכולים לרטוט בתדר מהיר מאד. זו הוויברציה הממדית הבסיסית של החומר.

אם תתחילו לחשוב בדרך רב-ממדית ותעשו את מה שוואו עשה, בתהליך התסריט הזה, התאים בגוף שלנו ירטטו בתדר גבוה יותר. ומה יקרה הלאה? עכשיו זה הולך להיות מאד פרקטי עבורכם....אתם עשויים לחיות יותר מכל אלו שמסביבכם. וזה מוצא חן בעיניכם. אז האם זה לימוד מטפיזי גבוה או שזה פרקטי? האם יש פעם שמעתם על רמיסיה (ריפוי) ספונטאנית? האם ריפוי מיידי של בן-אנוש הוא פרקטי? ואתם תאמרו כי דבר כזה קורה לכם האנשים, גם לאלו שאינם רוחניים אפילו....ומה אני אומר? אלוהים נמצא בתוך כל בני-האנוש. וכשאתם מספיק מפוחדים ופונים למקורות הנכונים, אפילו לרגע, החלק הרב-ממדי שלכם שהוא אלוהים יכול להיכנס פנימה לרמת הסלולארית שלכם וכל דבר שאינו טהור או נכון בגופכם – פשוט יעזוב! המיינסטרים אינו מבין רמיסיה ספונטאנית כי היא רב-ממדית. ובלתי-אפשרית. אז תפסו מדען ושאלו אותו....אולי משהו מזה יגיע אליכם.

חלקכם מתייחסים לתכונות אישיות וגופניות כדברים קבועים שלעולם לא ישתנו. כי אתם מתייחסים למרחק בין A ל-B. כמה ליניאריים תרצו להיות? הכל ניתן לשינוי. הכל. כשאיינשטיין הציג את התיאוריה שלו, היו כל כך הרבה שצחקו עליו, לא איתו. במשך כל ימי חייהם הם לא האמינו בזה וגם לא הייתה דרך להוכיח זאת אז. כעת זו עובדה וניתן למדוד את מהירות האור בדרכים שיוכיחו חד משמעית את דבריו של איינשטיין. יבוא יום בו יתחיל להבין יותר ולמדוד רטט סלולארי, ואלו יהיו האנשים שיחיו יותר מכל אדם אחר כי תהליך התודעה הרב-ממדית כבר קורה אצלם.

נשמות עתיקות, מה שאתם עושים הוא לא רק העלאת התודעה בפלנטה. אתם מצילים את חייכם. אתם מרפאים את גופכם. אתם דוגמה לאחרים. לוואו יש שאלה עבורכם. כמה דלתות פתחתם היום לאנשים אחרים? האם אתם הולכים בדרך הזו רק עבורכם? ואתם תאמרו בוודאי – כמובן שלא. אני רוצה לעשות דברים גדולים. אני רוצה להוכיח את עצמי ולעשות את זה וגם את זה וגם את זה. יקירים, כל זה מאד מאד ליניארי. זה רק אתם המשפרים את מערכת היחסים עם האלוהים שלכם – עבורכם. ליניארי.

כמה דלתות או חלונות פתחתם עבור אחרים סביבכם? ואתם לא תדעו מה המשמעות של זה ומה זה אומר. זה אומר שכאשר אנשים רואים אתכם, כיצד אתם מתנהגים? כיצד אתם מתייחסים ומתמודדים עם סיטואציות של חיי היומיום? האם אתם מאפשרים לאנשים לראות את אלוהים בכם? או שהם רואים רק קו המחבר בין A ל-B ? זהו מסר פרקטי. אנו על המים. אני מקווה מאד שהמסר הזה ישקע...הא הא הא....וכך הוא הדבר. קריון.

(המשך יבוא)

Racheli Ganon – Master-Healer of Divine Source


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים