קריון מפורטלנד - אפריל 2016


קריון, פורטלנד, אפריל 2016

מאנגלית – רחלי גנון

בזמנים עתיקים המלאכים דיברו על השליחים שהעבירו את דבריהם הלאה. גם המאסטרים תקשרו כך, בדרכך הזו. אך התודעה העכשווית הופכת את התקשורת הזו זמינה בכל עת. וזה כמעט כאילו אתם המלאכים של עצמכם. בעודכם יוצאים מתודעת הישרדות, אתם גדלים לתוך תודעה בוגרת וזה לא קל. למרות שכל הכלים נמצאים אצלכם, עדיין...עליכם לחפור מעט בכדי להגיע אליהם. ולעיתים זה ההיפך ממה שנאמר או נלמד.

כך תוכלו לעשות דברים ממקום של מאסטריות מבלי לראות מאסטר. המאסטר העתיק ניגש לנשמה העתיקה בעידן החדש הזה, הוא מגיע מהעבר השני של הזמן, מיישם ומוציא לפועל. רבים עדיין מחכים לשובם של המאסטרים, אך במסגרת הזמן הזו, לאחר המילניום, המאסטרים כבר כאן מזה זמן מה. לא כבני-אנוש המהלכים על הפלנטה הזו, ולא כדי שתוכלו להעריצם או לבנות כנסיה חדשה לכבודם לאשר או להכחיש את צדקתם.

המאסטרים נמצאים ביחד כהתמזגות של אנרגיה הנוכחת בתוך כל רשתות הפלנטה ומשפיעה על תודעתה. הם שם בכדי להעביר לכם את כל מה שהם למדו. זהו סוג החוכמה הנגיש כעת, אך רק תיפתחו אליה. זה השינוי. יש כל כך הרבה כלים שעדיין לא דובר עליהם, כי הם חדשים. זו רשת המאסטרים והיא חלק מהעזרה העצומה שאתם מקבלים עכשיו. קפסולות הזמן, מרכזי האנרגיה בעולם המשעים לתוכן את הישן ודוחפים את החדש במצב דחיפה-משיכה, כל המטפיזיקה הזו היא עבורכם. ולמרות שאתם חשים בזאת, עבור רובכם זה יותר מידי וזה מציף עד כי אינכם יודעים מה לעשות.

הפסיקו לחשוב בצורה ליניארית וספגו משהו מאד מיוחד. ישנם רגשות רבים בפלנטה, תוכלו להכין מהם רשימה. באנרגיה החדשה, כפי שציינו, ישנה בדיקה מחדש בנוגע לעוצמותיהן של אנרגיות מסוימות בהשוואה לאחרות. סיפרנו כי חמלה ונדיבות מתחילות לנצח במאבק יותר מכל דבר אחר. במדיה החופשית (לא בחדשות) ניתן לראות את הניצחון הזה. אנשים רוצים לראות אנשים וחיות וטבע ודברים שצומחים ודברים יפים. עשרות מיליונים כבר מתעניינים בכך. זה מתחיל לקרות. אנשים משנים את הדברים שברצונם לראות ולהראות לילדיהם. גם תכני השעשוע משתנים והפלנטה מתחילה להתנגד לרעיון המלחמה באופן כללי.

אתם עדיין בשלב העוללות של האנרגיה החדשה, אך הגעתם למקום הזה. עוד יהיו קרבות, בעיקר של הדרך הישנה מול הדרך החדשה. קרבות של תסכול מול שלום. לעיתים תנצחו מעט, לעיתים תפסידו מעט. את ההתקדמות תנצח והפלנטה תמשיך לגדול אל מחוץ לתודעת ההישרדות.....זו תהיה תחושה גורפת. אם אי-פעם נאמר לכם כי רק מעטים יהיו מעורבים בשינוי העצום הזה, אינכם מבינים....ישנם הרבה רגשות, אך הרגש השולט הוא אהבה והוא מנצח.

ובמחלקת החמלה והנדיבות, הפלנטה תתחיל לראות את ההיגיון של להפוך להיות נדיבים יותר ועדינים יותר באופן כללי. יבוא יום ותביטו על כל מה שקורה היום ותאמרו – "מה חשבנו לעצמנו?" בעתיד, תימשכו למחשבות בוגרות יותר שהן הדרך הגבוהה של הנדיבות. זה מגיע. וגם אם זה נשמע לכם כעת טיפשי ובלתי-אפשרי, אומר לכם, חכו עד שזה יקרה. דברים אינם תמיד כפי שהם נראים.

הפלנטה מתבגרת. אפשרו לעצמכם לספוג את האנרגיה הזו. הזמן הוא מוזר. אינכם יכולים למחוק את כל מה שראיתם. אין כפתור Delete במוח שלכם. האינפורמציה הזו מציפה אתכם ומביאה עמה את אהבה האלוהי. המשך יבוא. וכך הוא הדבר.

Racheli Ganon - Master-Healer of Divine Source


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים