קריון מוועידת האור בשאסטה - יוני 2013 - להתחבר לכוחה של נשמתכם


קריון מוועידת האור בשאסטה - יוני 2013 - להתחבר לכוחה של נשמתכם

קריון משאסטה - יוני 2013 - להתחבר לכוחה של נשמתכם

היום הראשון מוועידת האור בשאסטה שהתקיימה ביוני 2013 (פורסם ב-10.2.2016)

תרגום ועריכה – רחלי גנון

אני, רחלי, הייתי שם, באולם ההוא...כשהשיעור הנפלא הזה של לי קרול ניתן לנו. ההתרגשות ניצתה בי מחדש מלהקשיב לו. כל כך הרבה דברים קרו מאז. בתוכו היה גם המסר הראשון שהעביר לנו קריון במסגרת וועידת האור בשאסטה ביוני 2013. השנה הראשונה באנרגיה החדשה לאחר שעברנו את הסמן בהוואי – ב-21.12.2012. הוא ניתן במיוחד לנשמות העתיקות שהיו בחדר ולמקהלה הלמוריאנית שהפעילה בהצלחה את ארבעת המוקדים של מרכזי האנרגיה בעולם, אשר בעקבות הפעלתם, כל קפסולות הזמן – 12 הזוגות, נגישות כעת לאנושות. הנכדים שלנו ידעו לספר בגאווה כל פיסת ההיסטוריה שלקחנו בה חלק.

לי קרול דיבר על המסרים העוברים בשירה שלנו, בטונים שלנו. כי כל כך הרבה יכול להיאמר באמצעות המוזיקה כי היא מרככת את ליבנו. ותקשור הוא מוזיקה. הוא דיבר על כך שהתאגדנו כולנו בצילו של ההר בו מורגשת אנרגיית גאייה בעוצמה. הוא חזר על ההיסטוריה ועל סיפור הבריאה, בו הייתה קיימת מערכת בגלקסיה הזו שאפשרה את ההתרחבות של האל שבפנים. ישויות עתיקות. ההתערבות הפליאדית הזו קרתה לפני 200,000 שנה, ממש לא מזמן. תחילת התרבויות בה החלו להשתנות בני האדם הייתה לפני 30-40 אלף שנה. הציוויליזציה שהייתה מבודדת בצורה ייחודית הייתה למוריה וזה קרה לפני 26,000 שנה (מחזור חיים שלם). הפליאדות הגיעו לכל הפלנטה, ברכו את בני-האנוש, הזריעו אותם, שינו את ה-DNA שלהם והפכו להיות חלק מהם. בני-אנוש כמותם במימד השלישי. זהו סיפור הבריאה ששלוחות שלו נמצאות גם בכתבי הקודש שלנו. זה היה הזמן בו בני-אדם יפים, תבוניים, חכמים, מפותחים, העבירו לאנושות את הידע של אור וחושך. זה סיפור הבריאה והוא הגיע מהכוכבים והוא סופר כבר הרבה פעמים. כן. כולנו אוחזים ב-DNA פליאדי. בלמוריה כמו בשאר חלקי היקום.

ואנו לא היינו הראשונים. הפליאדות היו 3 פלנטות בהתעלות שגילו את האנרגיה הקוונטית וידעו כיצד להגיע לפלנטה שלנו בהינף עפעף. גם הם הגיעו לרגע המכונן כמותנו וגם להם היו הורים שהזריעו אותם ולהורים שלהם היו הורים שהזריעו אותם...וכן הלאה. האם אי-פעם ראיתם ספינת חלל המגיעה משם? האם אתם יודעים כי זה משהו שהם עיצבו כי אתם רציתם לראות את זה? כשאתם קשורים ומלופפים אחד בשני ניתן להיות בכל מקום מיידית. אתם הילדים החדשים בשכונה. החיים לא נמצאים כאן זמן רב ואתם יודעים זאת. בשלב ההתבגרות באתם והלכתם וכמעט הרסתם את עצמכם במשך ארבע פעמים. בניתם, הרסתם, עד שהגעתם לפעם הזו, החמישית של הבנייה מחדש, עברתם את הסמן וניצחתם את הנבואה שניבאה את חורבנכם.

ואז החל המסר של קריון שהוקדש במיוחד לכבודה ולזכרה של אורלייה לואיז ג'ונס. והוא מובא במלואו:

אני קריון. באתי הנה לפני 24 שנים מיד לאחר שהתגלה הפוטנציאל שתעברו את הסמן, כפי שאכן עברתם (21.12.2012 ). אספר לכם את ההיסטוריה. למוריה, שנמצאה על ידי הפליאדות הייתה כמו סיר לחץ, כי אף אחד לא יכול היה לברוח ממנה. בניגוד לתרבויות אחרות שהתפתחו אף הן דרך הלמוריאנים הפליאדים. אצייר לכם אינפורמציה שלא תוכלו להבינה כי שמעתם אינפורמציה סותרת גם ממני (קריון) אז הסתירה קיימת רק במימד בו אתם חיים. אז מי נמצא בהר? פליאדים או למוריאנים? (צחוק רועם באולם). אסביר לכם כיצד זה עובד.

למוריה הייתה מורכבת מסוג מאד מיוחד של בני-אנוש שלא היה בהכרח מפותח תרבותית. הם נחשבו לראשונים בתרבות האנושית. היו להם שושלות במקום דמוקרטיות, כי הם היו רב-ממדיים ויעילות ה-DNA ההתחלתית שלהם עמדה על 50% (רוב האנושות נמצאת כיום ב-33% ) ומשם התאפשר להם לעלות ולהגיע לכל מקום. ככל שאחוזי ה-DNA המתפקד גבוהים יותר באדם התבוני, כך גם המעורבות בתודעה. הטבע האנושי אינו סטטי. הוא משתנה עם התרבויות המחליטות בעצמן עם להגביר את ה-DNA שלהם לרמה גבוהה יותר של תפקוד, וזה הדבר הפותח את המימדיות. וכשזה מתחיל יקירים, הכל משתנה. זוהי דלת שנפתחת ואינם יכולים לסגור אותה.

הפליאדות ווידאו שהלמוריאנים יהיו עם DNA של 50%. לא תוכלו להבין זאת, אך זה יותר מתוחלת חיים. אלו הם חיים בתוך חיים. הפליאדים חיו בתוך הלמוריאנים. ואתם אינכם יודעים כיצד זה פועל אך תדעו בעתיד. האם אתם אינכם עצמכם? אתם עשויים לשאול – "האם נשמתי לא הייתה שלי? האם הופריתי על ידי נשמה אחרת מפלנטה אחרת, והם אנו נמצאים יחד באיזשהו אופן" ? והתשובה לכל זה היא – כן! ואתם לא תאהבו את זה, כי לא חוויתם את זה באמת. חלקכם (הנשמות העתיקות) חוו את זה ואתם יודעים איך זה מרגיש. אתם שואפים לזה. לכן אתם יושבים ואומרים כי חייב להיות יותר מזה ומבקשים מאלוהים שימלא אתכם. נשמות עתיקות, אתם יודעים שיש יותר ולכן אתם עומדים לצאת מהמימד השלישי. זהו תהליך שעשוי להתרחש במשך דורות רבים אך זה אינו חשוב כי אתם תשתתפו בכל זה. ייתכן ותיראו אחרת מכפי שאתם נראים כעת. תשאלו את הפליאדות.

כשלמוריה נגמרה והגיע הזמן לצאת, סירות הקנו הורדו אל האוקיינוס בו היו פליאדים ולמוריאנים בעלי תודעה רב-ממדית. כך הם היו בהרבה מקומות שונים על הפלנטה. האומץ שלהם לקח אותם לאורכו ולרוחבו של הים. הם נגעו בכל כך הרבה יבשות. דרום אמריקה, כל האיים, דרך כל החופים של ארה"ב ויבשות אחרות. ואז הם הגיעו ליבשה וראו את שאסטה. כאן הסיפור מתחיל להיות ממש טוב. החלק הלמוריאני שהיה רב-ממדי עשה כמה החלטות שהתבססו על הדברים העשויים לקרות בפלנטה בתכנון מראש. הם שמו את עצמם בתוך ההר, בתוך דבר שנקרא – "קפסולת זמן". עבורם זה היה דבר אחר, כי הזמן פועל אחרת עבורם. אז האם הם למוריאנים או פליאדים? והתשובה היא – כן!! זה נפלא. זה לא מוזר. דמיינו לעצמכם את האהבה של גזע אחד שמגיע ומחדיר בכם את האלוהות שבו. הוא שינה את ה-DNA שלכם והתיך את כרומוזומים 2 ו-3 יחד כדי שלא תהיו כמו אף חיה על הפלנטה.

ברצוני להציג בפניכם אישה שאני מבקש לכבד על הבמה הערב. אורליה לואיז ג'ונס. אורליה, אני רוצה שתבואו ותשבי על ברכיי.... (זכרון הרגע זה מצמרר את גופי מחדש....) ואני מבקש מכם, העתיקים שבחדר, להביט על האנרגיה, כי היא כאן. היא חיכתה לרגע הזה. והשנים בה לא הרגישה טוב לא היו משמעותיות. במיוחד לא כעת, כי היא כאן. כשהיא הגיעה למקום הזה, האישה הזאת ראתה "אותם". ובאנרגיה הישנה זה לא היה קל לראות דברים מבלי לרצות לפרש אותם ממימד שלוש. היא פגשה את אדמה. הוא סיפר לה אודות טלוס ואודות שאר הדברים שהיו כולם מטפורות והם היו דברים מופלאים, לואיז. אני מבקש לכבד אותך ממש עכשיו, על שפרסמת את האינפורמציה שהיום אנו יכולים להביט אחורה ולאמר – צדקת, יקירה. אנו מודים לך. הגיע הזמן לכבד את הרצה הראשונה של האינפורמציה הזו, כי היא הייתה זו שסיפרה לנו מה אומר אדמה. אכן, לואיז ציפתה לעיר אמיתית. עיר במימד השלישי. כן, היא ציפתה לראות אותם בצורת גוף, כי זו הייתה תכונה של האנרגיה הישנה, שאינה מדברת במטפורות הנראות כל כך אמיתיות. וזה היה אמיתי עבורה. היא ראתה זאת ודיווחה על כך בספרה על טלוס. לואיז, צדקת. הם תמיד היו שם.

ישנה נבואה, כך היא אמרה. כך אדמה אמר לה. אדמה הוא הישות שהוסמכה לתת את המסרים מההר. והוא עדיין כאן. (אדמה הוא המתקשר של התודעה הקולקטיבית של הר שאסטה, ממש כפי שלי קרול מתקשר את התודעה הקולקטיבית הנקראת קריון). ישנה התרגשות במקום הזה, כי זו שנה 1 (2013). הפליאדים זוכרים את ההיסטוריה שלהם, הם כתבו אותה, הם חגגו אותה. היו זמנים מסוימים במחזורי החיים שלהם בהם הם חגגו את מעברם לעבר השני, את מותם, את מעברם לאנרגיה החדשה. הם חגגו את המעבר לארץ המובטחת. המטפורה של "העיר על הגבעה" הוא הדבר שהיה אמור להתרחש בתנאי שנגיע למקום בו אנו יכולים לפסוח על פני האנרגיה הישנה של העבדות, הכיבוש, השנאה....ואתם עברתם את הסמן הזה. כעת, אורלייה, מה אומר לך אדמה? שיבוא היום בו הפליאדים יצאו מן ההר ויתהלכו ברחובות שאסטה. זו מטפורה. אל תתנו לה לבלבל אתכם. מה שהיא באמת אומרת הוא כי יגיע הזמן בו אנרגיית הבריאה תאפשר ליצור מבנה רב-ממדי שיהיה חלק מכם שוב. יועברו מסרים שיהיו חלק מהאבולוציה שלכם. תרגישו אותם נכנסים אליכם לאט ומשנים את הטבע האנושי.

אז האם אתם הם אתם או אולי אתם עומדים להיות הם? והתשובה לכל אלה היא – כן!! עוד תבינו על מה אני מדבר. ברצוני שתשאלו את אליהו הנביא משהו. אליהו הלך בשדה והתעלה. על ידי בחירתו האישית הוא התעלה. כעת, הנה השאלה – "אליהו, היכן גופתך המתה? האם אתה מת או האם אתה בחיים?" כן!!! אתם, בני האדם היקרים בגוף במימד השלישי של ייחודיות, אינכם מבינים את התשובות האלה. אך אני אומר לכם, אם תביטו ותקראו בין השורות ותבחינו בסדקים תוכלו לראות כי אליהו הוא ממש כמו הפליאדות. הוא אינו מת. אין גופה. הוא רק שינה את הממדיות שלו. בדיוק כפי שעשו הלמוריאנים כשהם נכנסו לתוך ההר. המימדיות הזו תהיה חלק מכם לאט מאד, דרך קפסולות הזמן ששוחחנו עליהם, דרך המצאות שיתחילו להגיע דרך תודעה, דרך הטונים של בלוטת האצטרובל, דרך הסיוע שבדרך. הרבה דברים יינתנו לכם בשלושת הדורות הבאים. וכל זה מגיע.

האם את רואה, אורלייה, מה התחלת? ברצוני שתכבדו את האישה הזו. זה הזמן שלה. הרגע שלה. אמרתי לשותפי (לי) שיחזור לשאסטה בשנה 1 (2013) בכדי לכבד אותה ולכבד את אלו שבהר. הייתם שם למעלה וחשתם בזה. ישנה התרגשות בהר. כי הם יודעים מה עשיתם, מה אתם עוברים והם גם מכירים את כל האתגרים של הכיול-מחדש. הם יודעים כי גם הם עברו את זה. חשבתם שאתם יודעים מה זה העידן החדש, חשבתם שאתם יודעים מה זו אנרגיה, חשבתם שאתם מרגישים טוב עם זה ופתאום – הכל זז והשתנה. וזה בדיוק כפי שזה אמור להיות. אינכם יכולים להישאר במימד השלישי, באנרגיה הישנה, להרגיש באותה הדרך ולעשות את אותם הדברים.

ואתם שואלים: "קריון, מתי זה יחזור לקדמותו? לנורמליות?" זה לא עומד לחזור לעולם. הנורמאלי עומד להשתנות (מוזמנים לקרוא בלשונית התקשורים באתר שלי את תרגומי קריון ה– הנורמאלי החדש).

זהו מסר המלא באהבה על הפליאדות, ההורים הרב-מימדיים שלכם מהכוכבים. זו אמת יקירים. האם תוכלו להרגיש את מה שהם מרגישים כעת? הם חיכו זמן כל כך רב עבורכם להתעורר לידע של המציאות שלואיז ג'ונס הביאה אליכם. ומה אם אתם הייתם הורים שצריכים לחכות במשך כל כך הרבה זמן עד שילדיכם יתעוררו? רובכם מרגישים שאכן חיכיתם... (חהחהחה). ואחרי שילדיכם התעוררו, מה הייתם אומרים להם? כשהם יכירו אתכם כהוריהם, כאנשים האוהבים שאתם עבורם, אשר ילדו אתכם והם אפילו לא ידעו זאת...האם אתם יכולים לתאר לעצמכם את האיחוד? אני מבקש מכם שתרגישו את זה. אמא, אבא, כי זה מה שעומד להתרחש בהר. כשאתם עולים להר, אינכם מחפשים אחריהם. הם מחפשים אתכם. ישנו איחוד רב-מימדי כאן. ייתכן ותרגישו מוזר וכבר לא אותו הדבר ואתם עשויים לתהות מה בכלל קרה כאן.

זוהי אהבת האלוהים במערכת שהיא כאן בכדי להישאר. לבסוף, אומר רק שוב ושוב.... "קריון, מדוע אתה חוזר על זה כל כך הרבה?" כי אתם לא מקשיבים. אל תמדדו את הצמיחה שלכם עלפי מה שאתם רואים בחדשות. החדשות ישתנו בבוא הזמן. אני רוצה שתביטו על הדברים הטובים בפלנטה הזו המפתחים את השמחה, את השלווה, את הצעירים שאינם רוצים לחזור על הדברים שזקני השבט אמרו. הביטו על הדברים בבהירות, באזוטריות וראו את האמת. דברים משתנים. האנשים המושקעים באנרגיה הישנה, בהיעדר היושרה בכל מה שקיים אצלכם, הם ינסו למשוך אתכם אחורה. ואמרנו לכם זאת שוב ושוב שהרע ינסה לתפוס את תשומת לבכם. לא הטוב. וחלק מכם ינידו בראשם ויאמרו – זה לא אמיתי. זה לא קורה. הירגעו ותנו לזה להיות. אין להם סיכוי מולכם. זה מה שאני מבקש שתדעו. האנרגיה הישנה, שאתם קוראים לה חושך, שהיא הדרך בה הדברים עובדים בתודעה הנמוכה יותר, תילחם בכם!!! ואין להם סיכוי!! כבר לא. לא אמרתי לכם את כל זה בעבר כי היה עליכם לעבור קודם את הסמן לפני שיכולתי לאמר לכם כי אין להם סיכוי. ואכן אין להם סיכוי.

כן!! אתם שולטים בעתיד שלכם. אין פאזל לפניכם או יעד מוקדם, וכדור השלג הזה כבר מתגלגל ואוסף אליו בני-אנוש חדשים, נשמות עתיקות חדשות המתעוררות בכל יום ויום. האם אתם מרגישים מה שקורה בחדר? כל הישויות בהר עוזבות עכשיו, חודרות אל החדר והפמליה תישאר כאן עד לפגישה האחרונה, עד שכל שירת הטונים תסתיים. ואני רוצה שתרגישו את זה (ועוד איך הרגשנו). הרגישו את זרועותיהם סביבכם, תנו לזה להיות התחלת ההשרשה שלכם עם הפליאדים היוצאים החוצה מההר אל תוך האודיטוריום הזה. ברצוני שתכירו את ההורים שלכם. אורלייה, תראי מה התחלת. זהו המסר שלנו. זהו המסר הפותח את הוועידה. ברצוני שתחושו זאת ותבינו באמת את היופי, הפשטות והמציאות של מה שמתרחש. העיצוב שלכם מחדש מתחיל כעת. ואתם חלק ממנו, נשמות עתיקות. ברצוני שתחושו בכך ותבחינו באמת שיש בזה. אל תקשיבו רק לי. הקשיבו לכל הישויות שמסביבכם האומרות לכם – כן!!!

ברצוני שתצעדו לבדכם ותאמרו לעצמי האישי שלכם, האם זה באמת נכון? ותנו לתאים שבגוף שלכם, היודעים הכל אודות הפליאדות לרטוט בצמרמורות ולאמר: תודה שאתם שואלים לבסוף!!! וזה המסר להיום. לכו למקום הזה מוכנים. מוכנים להשתנות לעד. וכך הוא הדבר.

ובנימה אישית,

מי הן הנשמות העתיקות? הנשמות העתיקות מהוות חצי מאחוז אחד מכלל האוכלוסייה. הן אלו שהיו כאן מן ההתחלה. אנו, אלף חברים מהמקהלה הלמוריאנית שייכים לקבוצה הזו. התנדבנו, עמדנו בתור ודחפנו בכדי להגיע מביתנו שבפליאדות, סיריוס, ונוס ומכוכבים אחרים במרחק מיליון שנות אור מכם, לבוא לכאן ולהזריע את האנושות ואנו נמצאים כאן במחזורי חיים כבר 30-40 אלף שנים. לא ידענו כי ברגע שאנו מתמזגים עם בני האנוש, לא יתאפשר לנו יותר לחזור אל כוכב הבית. כעת אולי תבינו יותר את בת-הים הקטנה המבקשת לה רגליים ואותנו המתגעגעים לכנפיים, ואולי אפילו את ET שרצה לחזור לביתו שבשמיים....רכשו כבוד לנשמות העתיקות. הם אינן טובות יותר. הם פשוט חיות כאן זמן רב יותר.

וכך, במהלך הימים עם קריון בשאסטה, התחברנו יותר ויותר למימד שהוא אנחנו, לחלק שבנו שנמצא בתוך ההר. בסוף שירת המקהלה קריון סיפר לנו באמת מי אנחנו. אנחנו האמהות הפליאדות ששרו שיר ערש לילדיהן לפני השינה. אה-אי-או...ה-אי-או....ובאותו היום שרנו את אותם שירי ערש להורינו הפליאדים הלמוריאנים שבתוך ההר, שהם אספקטים שלנו עצמינו במימדים אחרים....אנו האמהות ששרו טונים לילדינו בביתנו שבפליאדות לפני עידנים. וכך שירתנו העירה את ההר כולו, על כל הישויות שבו. כי הם חיכו במשך כל כך הרבה זמן שנשיר להם בשפתם וכך הפכנו להיות מחוברים לעולם, כמו שני סלילי DNA, ואנו מתעלים....וכולנו. כולנו יחד חזרנו הביתה. חזרנו הביתה. כולם מכירים את טון החזרה הביתה. ברוכים הבאים הביתה.

אנו המלאכים האלוהיים שבאו לחוות כאן חוויה אנושית בגוף אנושי. אנו התגלמות הרוח על פני האדמה. כולנו בנו משם וחוזרים לשם. אז מה נותר לנו לעשות כאן מלבד להיות בני-אדם? כל אחד מאיתנו הוא חלק מושלם מהמנגנון האלוהי. אז מתי נפסיק לשאול מי יותר רוחני?

שלכם, נשימת בראשית.


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים