קריון - הכל אודות הקריסטל


תקשורי קריון מארקנסו – יוני 2016 - שני התקשורים הראשונים מתוך ארבעת הטיולים

תרגום ועריכה – רחלי גנון

הראשון – החוליה החסרה – 23 כרומוזומים - 7 ביוני 2016

ברכות. כאן קריון מהשירות המגנטי. אנו נמצאים במקום מאד מיוחד. לאלו המקשיבים והקוראים שאינם כאן, אנו בטבע יפהפה שהוא חלק מגאייה. הרוח נושבת ברכות, על המקום הזה הידוע בנכסיו הקריסטליים. בזמן הזה אתם קוראים לו – הר אידה, אשר בארקנסו. וברצוני לשוחח אודות תדרים. המסר הוא זהה. הוא תמיד חוזר על עצמו. כמה פעמים אמרנו לכם מילים אלו? היו שקטים ודעו כי אתם אלוהים.

האם זה אפשרי שתוכלו לחוש בדברים אם רק תזוזו מעט מעצמכם? אדבר על האדמה שאתם עומדים עליה ועל הסיבה שהיא כפי שהיא. יקירים, כשאתם נכנסים למוזיאון ורואים תמונה אומנותית ובוכים, עומדים מול ציור ובוכים, עומדים לפני פסל ובוכים, אשאל אתכם, האם אי פעם חשבתם מדוע אתם בוכים? אולי זו הקדושה של הצורה הנגלית בפניכם, כפי שנתפסה בעיני העדשה, או נוצרה כפסל, או הושמה על בד קנבס. או אולי יש לה תדר או אנרגיה הנכנסת אליכם? בכל פעם שזה קורה, האדם הבוכה עושה זאת בשקט מופתי. משהו בו משתחרר ומתיישר את האמן או הצלם והוא רואה או מרגיש משהו שונה לחלוטין ממה שאתם קוראים לו – מציאות. הוא מביט ובוכה לנוכח היופי. כולכם חוויתם זאת. אני מדבר על חוויות מהמימד השלישי. מהו הדבר שקורה? כל מוזיקאי יודע כי ישנם כמה סוגי מוזיקה כל כך מיוחדים עד כי נראה כי הם מתרחשים באופן קסום. הם אולי אפילו מגיעים בתקשור.

כשמודליות נכונה והסונאריות מושלמת, כולם פשוט מפסיקים הכל ומקשיבים. ואז ישנו בכי רב ושקט מופתי....ואתם יודעים זאת. אלו הם תדרים. וזו עובדה ידועה במוזיקה. ואני שואל אתכם, מה זה באמת? מהו הדבר שיכול ליצור תחושות ורגשות ולדבר אליכם כך דרך המדיה הזו? ואתם שקטים, כי אינכם יכולים להתחרות במוזיקה ולהעריך אותה בעת ובעונה אחת. זהו תקשור בן ארבעה חלקים, אך כל אחד מהם שלם בפני עצמו. נדבר על המקום בו אנו נמצאים. מהו הדבר הקריסטלי, הצלול, במיוחד או קריסטל קוורץ המדבר לרבים כל כך על הפלנטה הזו? אם תדברו עם גיאולוגים או פיסיקאים, הם יתייחסו לקריסטל כמשהו שמשמר ומחזיק בתוכו תדרים. וזה דבר מוכח שניתן לסמוך עליו. ישנה אבן הגדלה באופן ספציפי היכולה לאחוז תדר בתוכה. וזהו החלק הפיזי שאינו מטאפיזי כלל. האם אי-פעם הייתם במקום בו שמעתם תקשור דומה לזה, או הלכתם בדמיונכם או במדיטציה למקום בו יש קריסטלים ענקיים, והתאספתם סביבם? ומה עשיתם אז? הייתם שקטים.

ויש שיאמרו כי ניתן להרגיש את הקריסטלים ואחרים שיאמרו כי הקריסטלים מדברים אליהם. אז מה באמת קורה? על זה אדבר כעת. נשמה עתיקה, עובד אור, אדם מטאפיזי, נמצא על הפלנטה במשך הרבה מאד זמן. גילה של נשמתכם קשור לדבר נוסף שקורה – רגישות אזוטרית מתקדמת. ובמילים פשוטות, אתם חשים באנרגיה. ממש כפי שאנשים רגישים חשים באנרגיית הציור או המוזיקה אשר מפעילים את רגשותיכם, כך בדיוק קורה גם עם קריסטל שיש לו תדר. אז מה אתם חשים? מדוע אתם הולכים למדוט בטבע וחשים את יופיו ומדוע אתם חשים דברים מול קריסטל קוורץ שפשוט רוטט? האם הוא שר? האם הוא מצייר? או....לא. הוא משדר. ואתם יקירים, משמשים כקולטנים. הדבר שנספר כרגע תלוי בשינוי העצום שקורה. אתם חשים בקריסטלים ואוהבים אותם ומפזרים אותם בכל מקום, אך אינכם יודעים באמת מה הם אומרים. האין כך? ולפתע פתאום – אתם יודעים.

נזכיר לכם היכן אתם יושבים באופן מטאפיזי בסקירה קצרה. ביולוגים עדיין לא מצאו את החוליה החסרה, ואתם יודעים זאת. מדוע לבני-אנוש יש 23 זוגות של כרומוזומים כאשר לכל האבולוציה שמתחתם יש 24 זוגות? במילים אחרות, משהו קרה כאשר ניתנו לכם 23 הזוגות. לא הגעתם משום דבר שאי-פעם נלמד בביולוגיה על הפלנטה הזו. האם אתם מבינים זאת? לאף דבר אין 23 זוגות כמותכם. סיפור הבריאה, המיתולוגיה של רוב המערכות הרוחניות, מספר אודות אלוהים שירד ונתן לאנושות את הבחירה, את היכולת לראות לבסוף את המקור, ואת האור והחושך. וזה קרה לאחרונה. רק לפני 200,000 שנה, כאשר סיפור הבריאה של בני-אנוש כמותכם החל. ולא מדובר כאן על הביולוגיה, אלא על התודעה. תודעת האל שבפנים. זה חדש. האם באמת אכפת לכם כיצד זה קרה? האם זה חשוב לראות את התכנית ולדעת בדיוק אילו מלאכים היו אחראים לזה או אולי מישהו אחר שהיה קדוש באותה המידה? וכבר גילינו לכם. היו אלו הפליאדות.

האם זה אפשרי כי גלקסיה שהיא בת ביליון שנים והיו בה חיים שהתקיימו במשך מיליוני שנים בתרבויות שהן הרבה מעל שלכם, פלנטות בוגרות שיצרו חיים והשתנו, היודעות את אלוהים ומיושרות עם המקור המרכזי? האם זה אפשרי, בני-אנוש יקרים, שאתם נמצאים כאן זמן קצר כל כך עד כי ישנן תרבויות וציוויליזציות הנמצאות כאן כבר ביליוני שנים, במקומות אחרים בגלקסיה הזו? והם, באו להזריע אתכם בכל הידע הזה. הם גם הביטו על הזמן הזה וניבאו אותו. שאם תשרדו מחזור של 26,000 שנה, על פני נבואות העתיקים, הרבה דברים יקרו. השינוי ילווה על ידי התעוררות של גאייה, בדרך שלא התרחשה בעבר. יקירים, אתם יושבים על מרכז אנרגטי המתואר כ-Node על הפלנטה אשר יש לו Nole תואם. ובסך הכל יש 24 כאלו (12 זוגות). המרכז האנרגטי הזה הוא קריסטלי. אם תלמדו את מרכזי האנרגיה תיווכחו כי לרובם יש הדגשים, חלקם הרים הנמצאים במקום כל כך גבוה, בלתי מושגים, שלא ניתן לגעת בהם או להגיע אליהם.

אך הר אידה אינו באמת הר. זהו שמו של האזור. אתם יושבים כעת על אחד ממצורי הקוורץ הקריסטלי הגדול ביותר בפלנטה. ישנו מקבץ גדול מזה, אך הוא מתחת למים ועדיין לא מצאתם אותו. אך כאן הוא מקום שאנשים יכולים להגיע אליו והוא אכן הר, רק הפוך!!! זהו הר גבוה הנכנס עמוק לתוך הפלנטה. זהו הר קריסטל הפוך. והוא מדבר לרשת הקריסטלית . כיצד הוא מדבר אליה כאשר היא איננה פיזית כלל? הרי הרשת הקריסטלית היא אזוטרית. היא מטאפיזית. ועדיין, ה-Node הזה מדבר אליה בבהירות רבה. על מה לדעתכם הוא מדבר? הנה כמה שאלות לתהות לגביהן. אילו מסרים הקריסטלים נותנים לכם? האם זה אפשרי שקריסטל יהיה קטליזאטור של אינפורמציה אישית עבורכם שעליכם לשמוע? ואיך כל זה עובד? כיצד אתם לוקחים קריסטל הביתה, מניחים אותו והוא מתחיל לדבר על הדברים שאתם אמורים לדעת אודותם? כיצד זה יכול להיות? אספר לכם.

האם זה אפשרי כי מבנים קריסטליים בזמן הזה על הפלנטה, הם בעלי מערכת היזכרות רב-ממדית? ואם כן, מה הם אומרים לכם? האם זה אפשרי כי ברגע הזה בזמן, קריסטלי קוורץ יקראו לכם בקול רם כל כך עד שתזהו אותם, תיקחו אותם הביתה והם יאמרו לכם את כל מה שעליכם לדעת? וזה הכי עידן חדש...אומר לכם משהו, יקירים. ישנה אמת בכל זה. והנשמות העתיקות היושבות כאן, האוחזות בקריסטלים כל ימי חייהם ומדברות אליהם, מחייכות עכשיו. דעו כי אתם חשים אנרגטית, והרגישות שיש בכם אפשרה לכם לחוש את האבנים הללו כדבר חי. הרגשתם את נדיבותם. ושאלה אחרונה שתעלה בזמן עתידי, האם ההזכרות בקריסטל יכולה להשתנות? האם ניתן למחוק את כל מה שיש שם ולתכנת הכל מחדש? האם ניתן הלכה למעשה לשנות הזכרות שלקחתם אתכם? ברצוני שתהרהרו בכל הדברים הללו, כי הם חלק ממה שאנו קוראים לו – האינפורמציה שהגיעה לאחר הסמן. ישנה סיבה למקום הזה. הפליאדות משתמשות במרכזי האנרגיה כמסלול אנרגטי מהיר להתעוררות. אין כאן מסתוריות או מקריות. לא בכדי העתיקים כאן יודעים ומרגישים את הדברים הללו.

האם אתם חושבים שזו רק מקריות? שהמקום הזה הוא רק מכרה? תמיד הייתה התיישרות בין העתיקים כאן שיודעים את הדברים הללו לבין האדמה, לבין היותכם כאן, עם השינוי והתזוזה והקריסטלים היוצאים מתוך הגבעות כאן. זהו גודלו של המסר היום. אתם יושבים במקום מאד מיוחד. האנרגיה משתנה והיא מתחילה לדבר אליכם בדרך רב-ממדית. ישנו הר הנקרא – הר אידה והוא נמצא מתחת לרגליי. והוא מאד מאד גבוה. האם כל זה יותר מידי מטפיזי עבורכם? אני יודע מי כאן, חלקכם לא באו לשמוע זאת. אין מנוס. לא תוכלו להפסיק לדעת את כל מה שסיפרתי לכם זה עתה. תוכלו לצחוק על זה, אך לא קיים כפתור "מחק" במוח שלכם. וכל האינפורמציה הזו עשויה להופיע במקום אחר יום אחד. ואתם תשמחו להיזכר כי שמעתם אותה כאן. השיעור ימשיך. זה אינו מקרי כי כולכם כאן. זה כאילו אתם ישובים על מכרה הזהב והוא מדבר אליכם. ברצוני שתחושו את גאייה המקבלת את פניהם של הנשמות העתיקות כאן, בברכה אמיתית. וכך הוא הדבר.

השני – הרשת הקריסטלית וזיכרון האקאשה - 9 ביוני, 2016

ברכות. כאן קריון מהשירות המגנטי. זו הפעם השנייה שאנו יושבים לפניכם במקום הקריסטלי הקסום הזה. המסר היום מורכב ואנו נאט מעט. רבים מכם אינם מעוניינים באמת במפרט, או שאולי לא שמעתם תקשורים קודמים, ואולי זו הפעם הראשונה שלכם באנרגיה הזו, אז אפנה אליכם תחילה. יקירים, זו הזדמנות עבורכם להרגיש את אהבת הרוח. המקור היצירתי נמצא כאן וללא מילים כלל, תוכלו להרגיש את האהבה ואת החמלה שהיא רק עבורכם. אין כאן אג'נדה. אתם יכולים לשבת באנרגיה הזו ולקבל ריפוי בעצמכם. אין כל הוראות, אין מה לעשות. אחרים מושקעים היטב באינפורמציה ורוצים יותר. הם רוצים לדעת יותר על האנרגיה הקריסטלית, על מה שקורה בפלנטה וכיצד זה תואם לחיים שלהם. זהו תקשור מורכב. הוא לא חייב בהכרח להיות כזה, אך האנושות המשוחדת באמונות מגבילות יוצרת לעיתים פאזל גם כשלא צריך.... זו נקודת ההנחה שלנו.

אנו נמצאים במרכז אנרגטי קריסטלי. ההר שמתחת מכיל הרבה יותר, אפילו הגיאולוגים מכבדים זאת. הוא עמוק יותר מעמוק. אני מציין זאת כי זהו הר הפוך, והוא מפתיע גם את המומחים בכל הדברים שהוא מכיל. וההר הזה משפיע על הפלנטה במיוחד באופן מטאפיזי. בעוד רגע נרחיב על התכונה הפיזית הנקראת – קריסטל קוורץ. הדבר השני שנשוחח עליו הוא הרשת הקריסטלית של הפלנטה שהיא נפרדת מהפיזי ולגמרי אזוטרית. היא נקראת קריסטלית בשל התכונה העיקרית שלה – הזכרות. מרכז הקריסטל שאנו נמצאים בו הוא פיזי. אציין בפניכם דברים מעניינים מתחילתו של הזמן. אתם אוהבים קריסטלים. בכל פעם שקריסטל נשלף מהאדמה ואתם מרגישים משהו – זו תמיד נדיבות. כמה ביליוני קריסטלים נמצאים על הפלנטה? אתם לוקחים אותם הביתה בכדי שכולם יוכלו ליהנות מהם, אתם מפזרים אותם בכל חדר בבית. מדוע? כי אתם מרגישים את האנרגיה של הקריסטל המדבר אליכם. זו אנרגיה נדיבה. הרי מעולם לא שמעתם על קריסטל שיצא מן האדמה ואמר לכם – "מחכה לכם חורבן"...הההה....מה הסיכויים לתופעה גיאולוגית שכזו הגדלה בתוך האדמה וכשאתם אוספים אותה, כל שהיא נותנת לכם זו נדיבות. משהו מתרחש כאן וזה אינו עיוות של הטבע. לעולם לא תראו חנות קריסטלים טובים שיש בה גם קריסטלים רעים, או חושך ואור, או חורבן ושמחה. כל קריסטל על כל תכונותיו, מכל סוג שהוא, הוא נדיב מבחינה גיאולוגית. הוא מדבר אליכם ואתם מצליחים לעשות עבודה אנרגטית טובה יותר במחיצתו.

בשנים האחרונות אף התחלתם לקטלג אותם מבחינה פיזית. האם שמעתם על הקריסטל הלמוריאני? זהו קריסטל אנרגטי והשם שבחרתם עבורו הוא מעניין מאד. בעיקר בשל היותכם עובדי אור ונשמות עתיקות שעדיין אינן יכולים להסכים על היכן או אפילו מה הייתה למוריה. היא הייתה רעיון של התחלות מקוריות. אז האנושות מתחילה להתעורר לפוטנציאל החדש של הדברים שהקריסטלים מנסים לאמר לנו. ניתן לזהות קריסטל למוריאני בצורה פיזית ועדיין, זהו כינוי אזוטרי. צריך להתקרב אליהם יותר בכדי להבין מה הם מנסים לאמר לכם. והם כולם נדיבים, מהקטן לגדול. בעוד כמה דקות תעלו לרכבים לאזור החפירות, ותוכלו להתייחס לקריסטלים מתוך הקרקע. זה מיוחד. וגם תמצאו חלק ואולי אף תבחרו להחזיר חלק חזרה לאדמה. ומדוע שתעשו זאת? כי לחלק מהקריסטלים יש מסרים שונים וגם בעלי-בית שונים. מה דעתכם על זה? האם הם מתיישרים עם התודעה של האינדיבידואל? לקבוצה שכמותכם אינני צריך לאמר כן או לא. הם קוראים לכם. יש יותר קריסטלים מאשר בני-אנוש, כך שהם בהחלט יכולים לקרוא לכם בדרכים ספציפיות.

הרעיון המרנין הזה מביא אתכם לכאן. בהביטכם בהם, עולה חיוך על פניכם. זהו הקריסטל הפיזי. זכרו את התכונות הללו כשנדבר על הרשת הקריסטלית שאינה פיזית ונתאר את מערכת היחסים בין המקום הפיזי כאן והאזוטרי הבלתי-נראה, אותה רשת של הפלנטה הנקראת – קריסטלית. למדנו רבות עליה. תארנו אותה, אך כאן הכל חובר לו יחדיו. אספר לכם סיפור שיסביר את תפקידה של הרשת הקריסטלית וכיצד היא פועלת. דמיינו כי היה קרב על האדמה הזו ולעיתים קרובות זה אח נגד אחיו. אני מתאר את המלחמה האזרחית. דמיינו כי אתם במלחמה הזו ואתם חיילים או חוואים. נתנו לכם נשק, אתם מייצגים רעיון, שמים אתכם בשדה הקרב, נותנים לכם מדים, ואז בקרב הכדור מוצא את כתובתו ואתם יודעים שאתם בני תמותה ואתם פצועים. אציין כי כל הנשים והגברים בעולם מתים באופן שונה. אך יש דבר אחד שיש להם במשותף, ואלו הם הרגעים האחרונים שלפני המוות, בו הם שוכחים את הקרב וכבר לא אכפת להם מי מנצח. דמיינו את הדם עוזב, את כוח החיים הולך מאיתכם וכן, זה נכון מה שאומרים, כי המוח והנשימה משתפים פעולה בכדי להאט את כל הדברים ברגעים אלו.

והדברים שרצים אצלכם בתנועה איטית אינם הקרב. האוזניים אינן שומעות דבר יותר. לא את קולות המלחמה ולא את הצעקות ולא את הריבים. במקום זאת, אתם שומעים את קולה של אמכם. והאהבה משתלטת, באותם רגעים של מוות האהבה והחמלה מנצחים. ואפילו כשאתם פצועים וכואבים ונאנחים, נשמתכם והמוח שלכם סורקים את חיוכה של אמכם ושל אחיכם ואחיותיכם ובני-זוגכם. יש שם דרמה. המוות שמתרחש. ואז, הכל הופך להיות שקט. ובשדות הקרב האלו של המלחמה האזרחית נמצאים עשרות אלפי אלפים של סיפורים כאלה. כעת, ברצוני לשאול אתכם משהו, בני-אנוש, ממש כעת, היום, חלק מכם חזרתם לאותם שדות קרב, בעיקר לאלו שנשמרו כמצבות זיכרון והביאו את המדינה הזו לחזון בו היא אוחזת כיום. וכשפסעתם בשדה הקרב, בהיותכם אנשים רגישים, האם הרגשתם משהו? חלקכם יאמר – כן!! וחלק מכם אינו מרגיש בנוח כשהאקאשה שלכם מתחילה לגלות דברים שגם אלו שלא היו בקרב מתחילים להרגיש בכל זאת. אז מדוע אנו מרגישים את כל הדברים הללו? האם לאדמה יש זיכרון? האם לחצתם על כפתור שהפעיל סרט? בעצם...כן. זה מה שעושה הרשת הקריסטלית. היא זוכרת את הדברים הדרמטיים ביותר שקרו בהיסטוריה. וזה לא רק בשדות הקרב. אני מדבר על יבשת אמריקה הנמצאת ממש כאן ועכשיו.

"קריון, מדוע אינך מדבר לעולם על העתיקים באזורים השונים באמריקה?" אומר לכם. ראשית לא היו כל כך הרבה. שנית, הם היו מיושרים עם האדמה. הם ידעו את גאייה. לפני שהיה עליהם להתעמת עם ההשפעה האירופאית, הם הרגישו בבית עם גאייה. לא הייתה שם דרמה. הרשת הקריסטלית הייתה כמעט נייטרלית. הם ידעו אודות האנרגיות של אבות-אבותיהם ועל הצפון והדרום והמזרח והמערב, אך היום אנו מדברים אודותיכם ואודות השושלת שלכם. נשים, הקשיבו, כי זה נמצא באקאשה שלכם. אם אתם כאן כאמריקאים, דמיינו מסע שנמשך שנים, בו אתם נעים ממזרח למערב. וזה כל כך שכיח שתביאו לעולם ילדים ותאבדו אותם מיד לאחר מכן. זה היה כל כך נפוץ עד כי איבדתם יותר ילדים מאלו שנותרו לכם. והם מתו בלידה כשלידתן לבד ללא עוזרה. או מיד לאחר מכן. האם ידעתם כי הנשים צעדו ליד הכיכרות? העגלות היו מלאות בחפצים. כל מי שעה את המסע, צעד ברגל. ולנשים זה היה קשה במיוחד. כי גם כשהן היו בהריון ונשאו ילדים בתוכם – הם לא הפסיקו, וכך איבדו הרבה מאד ילדים. הם קברו אותם בחור קטן באדמה, ללא שמות. וזה היה כל כך שכיח עד כי האמהות לא נתנו שם אף לא לילוד בן שלושה חודשים, כי לא ידעו אם יתאפשר להם לשמור אותו. וכל האינפורמציה הזו נמצאת באקאשה שלכם, ברשת הקריסטלית שלכם, בארץ הזו.

אז מה זה אומר לכם? לאדמה אכן יש זיכרון והזיכרון שלה הוא הרשת הקריסטלית. אם תביטו על כך באופן גלובלי, מה הגדיר את האנושות כפי שאתם מכירים אותה כיום? המלחמה, הסבל והדרמה. זה מה שהגדיר גם אתכם בדרום אמריקה ובכל מקום בו השפה מוכרת ומדוברת. הכל קשור למלחמה. הדברים המשמעותיים ביותר שאתם מרגישים קשורים לסבל ויקירים, זו ההיזכרות של הרשת הקריסטלית. היא לא יצרה את הסבל, היא רק זוכרת אותו. ותפקידה הוא להדהד את הטבע האנושי, לספק שושלת של היזכרות. להאכיל את האקאשה. ולכן ציינו כי מה שהתודעה עושה – נשאר על הפלנטה. ולפתע עברתם שינוי ב-2012 שכל העתיקים חזו אותו והמרכז האנרגטי הזה שהוא פיזי, הפך להיות פעיל. והקריסטלים? יש סיבה לכך שהם נדיבים. הם חיכו בכל הפלנטה בכדי לתת לכם מסרים ופתאום יש להם מסר גדול באמת. כי הם מתחילים להניע את המסלול המהיר של הרשת הבלתי-נראית באינפורמציה נדיבה העומדת למזג את כל הסבל, את כל המלחמות, ואז הם מתחילים לשכתב את הרשת הקריסטלית. הקשיבו למסרים של הקריסטל שמולכם, הביטו ביופיו, בשקיפותו. המסר אינו קל. זהו השכתוב מחדש של העתיד. הם מתחילים לספר לכם על עתיד שאינכם מכירים הכולל היסטוריה עתידית, כי כמעט לכל נשמה עתיקה יש היזכרות של הכחדה. הביטו בהוליווד, בסרטים שלכם אתם חוסלתם.

כל מספרי הסיפורים הטובים ביותר שמתפרסמים הם אלו המראים כי נועדתם לאבדון. הם מדברים על המלחמה האחרונה. היכן הם הסרטים והסיפורים והספרים שמדברים על פלנטה חדשה שאין בה מלחמה? הם בתוך הפאזלים שהונחו והם אודות החמלה שביופי. הם עדיין לא כאן, אך הם יגיעו. כי הרשת נכתבה מחדש על ידי המקום שאתם יושבים עליו והמסלול המהיר מגיע. הקריסטלים שלכם יתחילו לדבר אתכם ויאמרו – "אין לכם מושג לאן אתם הולכים וזה נפלא. כתבו מחדש את העתיד שלכם". אך אתם עדיין חשים עתיד ישן וניתנת לכם אינפורמציה על דברים איומים שקרו לכאורה....וזו אינפורמציה על מה שהיה. לא על מה שישנו. דבר נוסף, האמריקאים שהגיעו לפני 200 שנה, לא הילידים, טוענים כי אין להם שורשים ואינם יודעים כיצד לכבד את העתיקים. מאחר והגעתם מהרבה מקומות, תנו לי להגדיר מחדש את אבות-אבותיהם. הם אלו שבשדות הקרב, האמהות הצועדות לצד העגלות, המשפחות שלא שרדו וגם אלו שכן. העתיקים שלכם הן בני 200 שנה בלבד. הם אלו שעיצבו את הרשת ואת ההיזכרות שלכם.

זהו דבר שנוי במחלוקת. לאפיזודות האלה ברשת הבלתי-נראית יש השפעה על אנשים רגישים ואפילו לאלו שאינם רגישים. כשמשהו טרגי בלתי-רגיל קורה, האנרגיה נשארת שם גם אחרי שהבית נהרס. זוהי מערכת שאתם קוראים לה – "רוחות". מערכת פלייבק של הרשת הקריסטלית של יום מסוים וזמן מסוים. יש לזה תדר, ניתן למדוד את זה, המכשירים מזהים את זה וכך גם אתם. ההבדל בין "רוח" לבין משהו אחר שיש לו אנרגיה, הוא כי באפיזודה הספציפית הזו אין לכם ממשק איתם, אינכם יכולים לדבר איתם, זה פשוט כמו סרט שחוזר על עצמו שוב ושוב. אף אחד אינו לכוד. אין ישויות שם. זהו רק וידאו אזוטרי. ואתם יכולים לסמוך על כך. אפילו המצלמות שלכם מסוגלות לתפוס זאת. זו הרשת הקריסטלית. כשאתם נתקלים בדברים בלילה, לא כל דבר הוא "בלתי רגיל". חלק מזה פיזי ונורמאלי. יבוא יום בו תצחקו על עצמכם על שפחדתם ממשהו כל כך יפהפה. ואז תוכלו לראות באמצעות הרב-ממדיות בדיוק מה קורה. כי הרשת הזו עוצמתית עד כדי כך.

"קריון, האם אתה אומר שאפילו דברים אלו יכולים להשתנות"? התשובה היא – אכן כך. הם ישתנו. האנרגיות לא יהיו שם יותר. פרחים יפרחו במקום בו אנשים מתו. השמש תצא מכל המקומות החשוכים. זהו הצפי לפלנטה לאחר 2012 וזו הסיבה למקום הזה. זה תמיד היה כאן וחיכה. המסר עבורכם ספציפית הוא – כתבו מחדש את העתיד שלכם. כי כעת הקריסטלים שבביתכם אינם רק נדיבים......המסר הוא ברור. האם יש לכם עדיין אמונות כי סוף העולם קרוב? נקו את זה. כי זהו אינו העתיד שלכם. אם אתם מצפים שהעל השנייה תיפול, שמשהו רע יקרה, מהי האמונה הישנה שלכם המפעילה את זה? אודות גילכם, חייכם, את כל זה ניתן לשכתב וזהו המקום שיעשה זאת. אם תלכו למכרה היום, הקשיבו כי ידברו אליכם. והקריסטלים לא רק יאמרו – "קחו אותנו הביתה". הם יאמרו – "אה!! חיכינו מיליוני שנים עבורכם. קחו אותנו הביתה". וזהו השוני. וכך הוא הדבר. קריון.

(חלקים 3 ו-4 יפורסמו בפוסט נפרד מפאת אורכם.....)

Racheli Ganon – Master-Healer of Divine Source


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים