קריון מהמבורג - גורם החמלה - מאי 2016


קריון מהמבורג - פקטור החמלה - 15 במאי 2016

תרגום ועריכה – רחלי גנון

הקדמה

ברכות. כאן קריון מהשירות המגנטי. חשבו על מה שעומד לקרות כעת. המוח מתקשה למצוא היגיון בכל זה, כי במשך כל חייכם נאמר לכם כי תהליך כזה אינו אפשרי. אך האם תוכלו לחוש באנרגיה? אותה אפשרות רב-ממדית שכולנו קשורים אליה? הרי אתם קוונטים. כולכם מושכים יחד את האנרגיה הזו באחריות ובחמלה הדדיים. זהו קטליזאטור למה שעומד לקרות לכולכם יחד.

אני מדבר אליכם מהמקור היצירתי. שותפי (לי) מאפשר לאנרגיה טהורה של אהבה וחמלה לחדור הנה. אני יודע מי כאן ומי מקשיב. חשבו מחוץ לקופסה הליניארית וקחו בחשבון, כי בזמן עתיד, במרחק של ימים ספורים בלבד, ישנה אפשרות כי אלפים ישמעו את המסר הזה. שברו את התבנית לרגע. הם יהיו ממש כאן, אתכם, כשהם יתחילו להקשיב. כי ברב-ממדיות אין זמן. אלו שקוראים מאוחר יותר, גם הם נמצאים כאן עכשיו. וכך, אלפים תומכים בכם בעודכם חושבים שאתם יושבים כאן לבד.

מהו הדבר המשאיר אתכם מחוץ לאלוהי? מה נאמר לכם בחייכם שמשאיר אתכם מחוץ להתנסות האישית? בכל האספקטים, המטפיזיים, מהאנרגיה האזוטרית, האם תוכלו לרכך את לבכם לרגע ולקחת בחשבון שיש כאן יותר ממה שאתם יודעים? האם כבר החלטתם שאתם יודעים הכל, או שזה אפשרי שהאלוהי גדול משחשבתם?

המסר של קריון הוא הזמנה לאהבה. הפכו להיות רכים והקשיבו היטב למה שמגיע. וכך הוא הדבר.

המסר המרכזי

מה אתם חשים? מה שמעתם או ראיתם, שעזר לפתוח את קופסת האמונה שלכם? נעשה משהו עבורכם הערב. נחשוף רשימה עבורכם של פוטנציאלים יפהפיים ורובם פשוט לא יאומנו. תבניות חדשות של קיום שיתרחשו בפלנטה ויכללו בתוכם את הדרך בה תתעוררו ותבצעו דברים, וגם את הדרך בה תלכו לישון. הקרינו את עצמכם כרגע דור אחד או שניים קדימה מהיום, ואני אתאר בפניכם את הפוטנציאל של מה שאתם עשויים לראות.

נקרא לתהליך זה – גורם (פקטור) החמלה. כפי שאמרנו בעבר, כלי המדידה של התעוררות בכל ציוויליזציה הוא גורם החמלה. האם יש חמלה במעשים ובתכניות? האם בונים מבנים מיוחדים לחמלה? כי זה מה שעושה את ההבדל, בין אנושות בעלת תודעה גבוהה לבין כזו עם תודעה נמוכה. כבר שוחחנו בתקשורים קודמים על התגברות פעולות החמלה על הפלנטה. היום אדבר אתכם על הפוטנציאליים שעדיין לא קרו. ישנו מקום על הפלטנה בו יש מאבק הנמשך כבר במשך אלפי שנים, בו שני אחים נלחמים אחד בשני. ואתם יכולים לראות זאת כיום בישראל. השושלת שלהם זהה (בני-אברהם), חלקם חולקים את אותו הדם. אך תודעת הישרדות ישנה שמה אותם במצב מוזר, בו לכל צד ישנן סיבות לשנוא את האחר. ואתם תתחילו לראות את כל המצב הזה מתמוסס. זה יקרה בזכות כמה אנשים שיגיעו לפלנטה, בזכות ניסיונות ותכניות שיתרחשו. ואז אתם תיזכרו את הרגע הזה. אם חמלה תהיה הגורם שיעשה שם את כל ההבדל? יקירים, השינוי יהיה איטי. כי הדרך בה דברים מתפתחים היא שני צעדים קדימה ואחד לאחור. אל תיבהלו אם משהו יהיה גרוע יותר בטרם ישתפר.

אבולוציית התודעה תמיד אוחזת בתכונה הזו. אין דרך שהיא חלקה בכל מה שקשור לתזוזה ושינויים בתבניות. ישנם רבים שאינם רוצים לזוז, ורבים שרוצים לזוז אך אין להם מושג כיצד עושים זאת. הרי אינכם יכולים לראות את הדבר שאינכם יודעים עליו דבר. אז אתם יוצאים ומשיקים ומנסים דברים חדשים. לעיתים נכשלים ומנסים שוב. וכך זה מתרחש.

שוחחנו על משהו שעומד להתרחש שבעתיד הוא לא ייקרא כך, אך כעת אנו מתייחסים לממשל ולשיטותיו על הפלנטה. בנושא זה, מחלקה כלל עולמית של חמלה צריכה להיבנות ויש לממן אותה. חמלה שתעזור למשפחות הרוצות לברוח מהצד החשוך. זהו נושא עצום ומשמעותי ואין מחלקה של חמלה בשום מערכת, אף אחד אינו מטפל עדיין באירועים מלאי חמלה. אך אלו חדשות ישנות. דברים חדשים הם בדרכם אליכם. ואתם לא תאמינו למראה עיניכם, למשמע אוזניכם. באנרגיית ההישרדות, זה אינו אפשרי וזו אינה הדרך, כך תאמרו, ואני אומר כי אתם צודקים. מה שאני עומד לתאר לא היה מתרחש לעולם באנרגיה הישנה. יש אנשים שיתחילו לדחוף קדימה את נושא החמלה. בתי-עסק, עד כמה יש חמלה בהם? לא ממש....חייתי ועבדתי בגישת חברות בע"מ בעולם של שיווק וחוזים, ואין באמת הרבה חמלה שם. ומה אם הייתה? אנרגיות החמלה נמצאות בכל מקום. הן פיזיות. אך אין להן שם עדיין. עסקים בהם המטרות יהיו שונות ויתמקדו לא רק במוצרים וברווחים.

חייב להיות משהו אחר. פעולות חומלות בתוך המבנה העסקי בו תהיה חובה לעזור לאנשים. משהו חדש לגמרי שלא ציפיתם לו. כל חברה תבטיח את הצלחתה ברגע שהפקטור הזה יוטמע בתוכה. כל קונצרן ירצה בזה, אך מעטים יבצעו זאת בשטח, והם אלו שינצחו. וגם אם זה יגיע במנות קטנות – תוכלו לראות פרסום של זה. תבנית חדשה בעסקים תראה את עצמה, בה בכל פעם שמוצר כלשהו יימכר – מישהו אחד יזכה לעזרה. חמלה בפעולה. יהיה מימון פנימי בתוך כל קונצרן שיהיה עזרה לאחרים. ועסק מצליח לא יימדד רק על ידי הרווחים שלו, אלא בעיקר על גורם החמלה. ממש כפי שהפקטור האקולוגי נמדד כיום. ויישאלו שאלו. האם זו חברה ירוקה או שלא? האם זו חברה חומלת או שלא? זה יבוא לידי ביטוי גם במערכות ההמרה.

חלק מכם קורא וחושב כי הלכתי רחוק מידי....ומה אם חמלה היא משהו שהייתם רוצים לראות? התחילו לחפש אחריה בכל מקום. כיום, אף לא אחת ממערכות הכלכלה שלכם היא חומלת. כולן מושתתות על קיום. האם קיימת דרך טובה יותר? ומה אם הייתם מעצבים מערכת כלכלית שהדרך בה היא עובדת היא עזרה לאחרים? חלקכם יאמרו כי יש מערכות כאלה כבר כעת...או דומות....ואני אומר לכם, לא באמת. ישנם חלקים חסרים רבים. אינכם יודעים את מה שאינכם יודעים. ישנם מוחות צעירים שממש בזמן הזה מרכיבים ניסויים במערכות כלכליות בסימולציות של תכניות מחשב. זהו מודל של מערכת כלכלית שתהיה מסוגלת לצמוח בעודה עוזרת לאנושות. איננו מדברים על תכניות פילנתרופיות שאתם כבר מכירים....אנו מדברים על חמלה בפעולה.

ובמסגרת הפעולות החומלות, חלקכם יאמרו כי תכניות כאלו לא יוכלו להתקיים מחלק מהכלכלה שנו. והם יתקיימו, פשוט עדיין לא ראיתם זאת. אדבר על נושא נוסף – פוליטיקה.....ואתם ישר תאמר, שם? חמלה לעולם לא תתרחש. אך בהמשך מחכה לכם פוליטיקה שהיא מלאה בחמלה, בה המתמודדים הנבחרים הם נדיבים ונחמדים אחד כלפי השני. הם עדינים ובעלי רעיונות מופלאים וגם התחרות ביניהם מתקיימת בדרך עדינה. הם מתחרים למי מהם יש את התכנית החומלת הטובה ביותר. כזו שעובדת וניתן לחשב אותה כמותית. ואתם תאמרו, לעולם לא יקרה. מדע בדיוני.

צעד אחד קדימה, שניים אחורה (סקובידו...הוא לא הבטיח שלנצח תרקדו....). לעיתים, שני צעדים קדימה ואחד אחורה. אשאל אתכם, מה דעתכם על הבחירות? (בארה"ב). האם ראיתם שם כמה דברים מוזרים? זה אכן מוזר מכפי שהיה אי-פעם. והסיבה לכך היא כי עשרות מיליוני אנשים רוצים תבנית חדשה, שאפילו הם אינם יודעים מה היא עדיין. והם מוכנים לעשות שינויים עצומים רק כדי שההיסטוריה לא תחזור על עצמה. רק כדי שהדברים לא ימשיכו להיות מונצחים. כל האנשים הללו היו שמחים לראות חמלה בפוליטיקה. אך לא עדיין. מה שאתם רואים זה הרצון העז שלהם למשהו, לכל דבר ולו הקטן ביותר, שיהיה שונה ממה שהיה עד כה. והוא ייראה בכל הפלנטה כולה. יהיו פוליטיקאים שינסו זאת וייכשלו, כי המערכת אינה מוכנה עדיין. תראו רבים שיהיו החלוצים ובמשך הזה, תמצאו את המילה הזו באוצר המילים שלכם – פוליטיקה חומלת, גם בארצכם.

ומה בדבר אזוטריות חומלת? ואתם תאמרו – "קריון....אזוטריות היא כבר חומלת"....אך גם כאן תמצאו דרכים חדשות וחמלה אזוטרית שלא ראיתם בעבר. ואתם תשאלו: "כיצד נוכל להיות חומלים יותר מכפי שאנו כעת"? אינכם יודעים עדיין את מה שאינכם יודעים. ישנם רבים המגיעים מתחומים אזוטריים שאינם מרווחים מספיק למחייתם. אך בסופו של דבר, אלו שנועדו לחיות מנושאים אזוטריים, החייבים להרוויח את מלוא מחייתם מתחום זה, יהיה איזון חדש ותבנית חדשה לבניית עסק מסוג כזה. מרפאים, עליכם לגבות כסף על כל ריפוי שאתם מעניקים, כדי לשמור על האיזון, שלא יופר. זהו נושא שעדיין שנוי במחלוקת, כי אינכם מצפים כי משהו מסחרי יוכל להתקיים לצד משהו אזוטרי. אך תוכלו להביט על המודל היפהפה הזה בעל תבנית אזוטרית המלאה בחמלה הרבה יותר מבעבר.

ובאופן אישי....כיצד תוכלו להיות מודעים לגורם החמלה? לכו איתו בכל יום. אני מדבר לנשמות העתיקות שביניכם. רובכם מקשיבים. לא תהיה חמלה בחייכם כל עוד אתם מחלקים את אלוהים למחלקות. חייבת להיות התמזגות לאורך כל היום, ללא קשר למעשיכם. השתמשו במילה – "האל שבפנים" כשאתם הולכים לאכול צהריים, כשאתם מבשלים ארוחה, כשאתם מטפלים בילדים, כשאתם עסוקים בעבודות הבית. אלוהים בפנים!!! כשאתם מתחילים להפנים כי אלוהים אינו מחולק למחלקות, הוא נוכח 24 שעות ביום, 7 ימים בשבוע, אז תוכלו להתכוונן לתחנה. והתוצאה תהיה - חמלה. תתחילו להביט על דברים אחרת. תבנית חדשה.

והדבר הראשון שיקרה, הוא כי תתחילו להתאהב באדם הנקרא – אתם. תתחילו להבין כי אתם שייכים לכאן. "אני באמת שייכת לכאן!!! אני במקום הנכון בזמן הנכון. איזה צירוף מקרים!!!" האם תוכלו לאמץ 24/7? אני מקווה מאד. כי הדברים במסר הזה ניתנו לכם בהיפוך. הבינו, הכל חייב להתחיל אתכם.אלו אשר ייהנו מחיים מלאי חמלה הם אלו שיקבלו על עצמם את הרעיונות החדשים וימציאו עסקים כלכליים מלאים בחמלה. הם אלו שידגמנו לילדיהם כיצד זה נראה לחיות בחמלה, להצית רעיונות חדשים לפוליטיקה חדשה. דרכים חדשות של יושרה בתחומי הרפואה והתרופות, וכן, אפילו פוליטיקה. פקטור החמלה מגיע. לחלקכם אין שום מושג כיצד הוא ייראה. ואינכם חייבים לדעת. כל שעליכם לעשות הוא להתחיל עם עצמכם. האם פתרתם זאת כבר? אתם מרגישים משהו עם עצמכם, בו הכל מחובר. אנו כולנו מחוברים.

אני מדבר אליכם מהמקור המרכזי, הנקרא המקור היצירתי. אנו מחוברים, אתם ואני. כי חלק מכם הוא בי וחלק ממני הוא בכם. הניצוץ של הבורא היצירתי חי בתוך כל האנושות. אני מזמין אתכם להרגיש זאת, להאמין בזה. וכעת אסיים. מה תיקחו אתכם מכל זה? האם חוויתם ריפוי? לא בהכרח של הגוף...אלא של המוח, בדרך בה אתם חושבים על דברים? מה היו חוויותיכם? אתן לכם תרגיל ישן. לכו הביתה, היכנסו לחדר קטן לבדכם, וסגרו את הדלת. היכנסו אפילו לתוך הארון. כבו את האור וראו אם אתם באמת לבדכם....הא הא הא....אתם תרגישו זאת סביבכם. את המגע בראשכם, בידיכם, ותוכלו אפילו לבקש – "הראו לי שאתם כאן". ואתם תרגישו זאת פיזית. כי אינכם לבד אף פעם.

אהבת האל יושבת מעליכם, מוכנה לאהוב אתכם בכל רמה שתאפשרו זאת. וזו האמת של השינוי היום. וכך הוא הדבר. קריון.

ובנימה אישית,

פעם, לפני שנים רבות התאהבתי ברוח החיה ונושמת בתוכי, ומאז היא מדליקה ניצוץ בנשמתי בכל פעם מחדש. זיקוקים. השמיים שלי תמיד צמאים לזיקוקים.....וכמה נוח שהמעיין הבלתי נדלה הזה נמצא בפנים. כל שתבקשו – כבר ניתן לכם. אז שבו, התרווחו, ותיהנו מהדרך ומהנוף המתחלף.

תבורכנה עיניכם לראות טוב, לדבר נדיבות, יבורך לבכם לחוש חמלה, תבורך נשמתכם להדהד אהבה. מבורכים אתם. נשימת בראשית.

Racheli Ganon – Master-Healer of Divine Source


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים