קריון מבזל - תודעת ה-DNA - מאי 2016


קריון מ-בזל – 13/14 במאי – תודעת ה-DNA

(שלושה תקשורים רצופים)

תרגום ועריכה – רחלי גנון

הקדמה

ברכות. כאן קריון מהשירות המגנטי. מה דעתכם על מה שקורה? נדבר על תקשור מלא ברגעים הקרובים. אתם, החשים את האנרגיה כאן, יודעים מה מתרחש ומרגישים את השינוי ואת הלבבות המתיישרים עם המסר הזה. וזה פשוט כי זו ברית של אהבה. וממש לידכם, יושב אדם החושב שכל זה – הונאה אחת גדולה. וההבדל בין שני האנשים הללו אינו רב. אחד מסוגל להרגיש את האנרגיה הזו, השני בוחר שלא. אם תביטו לתוכם, תמצאו את האל שבפנים, עם כל הכלים החדשים הזמינים. אלו שאינם מאמינים כי זה אפשרי או ראוי, הם אלו שעדיין מודבקים לקופסת האמונה שלימדה אותם מרגע היוולדם, ולא על פי בחירה.

אם תבחרו משהו, בחרו להשתמש בחמש מילים – מי, מה, היכן, מתי ומדוע. נעבור עליהם בקצרה.

"מי"? מי מסוגל לתקשר? מי האוטוריטה שיכול לשבת על כסא ולפתוח את הוילון בצורה כזו? האם זה אמיתי? אנשים מתקשרים כבר מאות ואלפים בשנים. אתם קוראים לזה בשמות רבים. האם ידעתם שכאשר האפיפיור בוותיקן יושב על כסאו הוא בטוח בעצמו ולעולם אינו טועה? כי הוא מתקשר. ואתם תאמרו....ובכן...זה האפיפיור....כמובן! וכך לפחות אתם מודים כי התהליך הזה הוא אפשרי. אז מי יכול לתקשר? כשמלחין גדול יוצר מלודיה המשנה את כל הפלנטה, האם ידעתם שהוא מתקשר? כשאתם רואים תמונה או פסל שגורמים לכם לבכות לנוכח יופיים, האם ידעתם כי זהו תקשור? אז מי יכול? התשובה לשאלה זו היא – כולם. כל אחד. זה רק תלוי ברמת התודעה של האמונה שאתם אוחזים בה.לכמה מכם הייתה אינטואיציה שהפכה לרעיון גדול? משהו שהיה ברור לכם, אך לא לאחרים? האם הבנתם כי זהו תקשור? כך שעל ה-"מי" קל לנו לענות.

"מה"? מהו תקשור? האם יש מישהו שאתם מכירים, שתקשר בעבר? נאמר זאת שוב, בכתבים הקדושים ישנו כתב של בני-אנוש רבים. לעיתים הם מדברים על היסטוריה, לעיתים אנרגיה משמעותית מעורבת בזה. לעיתים הם כותבים במילים מלאות תשוקה ולפעמים הם כותבים מהכלא...ואתם קוראים לזה – מילות האל. ועדיין...אלוהים לא כתב דבר מכל זה. בני-אנוש כתבו. זהו תקשור. ניתן להגדירו כאנרגיה הנכנסת לתוך האדם והיא משמעותית ואלוהית ואמיתית ואז היא ניתנת באמצעותו לאחרים. ועדיין יש כאלו החושבים כי זה מוזר מידי, הזוי מידי. הם אינם מבינים כי זו שפת האהבה. וזהו ה-""מה" שכרגע עניתי עליו. משהו שקורה באופן טבעי, אם תאפשרו זאת. תקשור זה לא רק אדם היושב בכסא ומדבר למאות אנשים. זו אישה שיש לה בן/בת אשר מקבלת אינטואיציה בנוגע לצרכיו של הילד שלה. היא מתקשרת פתרונות ותשובות כאם. וזה מה שזה. וזה שייך לכלל האנושות. וזה מתגבר בעקבות התזוזה והשינויים.

המרפא העומד מול המטופל שלו ומבחין מה הוא באמת צריך. לא מה שהמטופל אומר שהוא צריך...כשהוא ידבר על כל מיני דברים בעייתיים בגופו. וכמרפאים, כל מה שאתם רואים הוא האיזון. לנקות את הפחד ולהגביר את האהבה. מהיכן קיבלתם את האינפורמציה הזו? התחברתם למקור ותקשרתם זאת.

"היכן"? איפה מתקשרים, זו השאלה הבאה בתור. והתשובה היא – בכל מקום. אלו שיאמרו לכם כי זה ראוי רק במקומות מסוימים, הם אלו שלא חוו באמת תקשור אמיתי ומלא. אין מקום טוב או רע. תקשור יכול להיות פשוט שלכם עם עצמכם. משהו שקורה לכם, אולי, אתם נוהגים על הכביש המהיר ומישהו חותך אתכם. ופתאום, אתם מתעלים אנרגיה של שלווה....הרגע תקשרתם את מה שהייתם זקוקים לו כדי להישאר שלווים ורגועים, לחייך ולהבין כי לכעוס זה חסר טעם וחסר משמעות. האם אי-פעם חשבתם על כך? (הדוגמה הזו פחות מתאימה לנהג הישראלי....חחחח)

"מתי"? מתי מתקשרים? ישנם כאלו אשר ממדרים ומחלקים את המדיטציה והתקשור למקומות ולזמנים מסוימים. זו התשובה.....מתי שתרצו. מתי שזה ראוי. מתי שאתם מרגישים את אהבת האל שבכם. ומה אם תקשור הוא אינו מה שחשבתם? ומה אם זהו האל הטבעי שבפנים, שהוא אתכם כל הזמן, 24/7, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, בכל שעה ערה. זה ה-"מתי".

"למה"? למה מתקשרים? דמיינו לרגע משהו יחד איתי. בואו נאמר לרגע כי יש בכם תודעת-בורא וכי ישנה בכם מערכת באמצעותה אתם בונים ובוראים בני-אדם. פיסה שלכם נמצאת בהם. אתם יוצרים אותם בדמותכם, בדמותה של האהבה. אך במקביל אתם גם נותנים בחירה חופשית באמצעותה הם יכולים ללכת לכל כיוון שהם חפצים בו. הם אפילו יכולים להתייחס אליכם כבוראים, או שלא. כבוראים, האם לא תרצו לשחרר אותם כדי שיאהבו אתכם חזרה? למה ומדוע? זה אמור לאמר לכם הכל. כי אתם אהובים מעל לכל מידה. בבחירה חופשית, אנו רוצים לקבל מכם אהבה בחזרה. ה-"מדוע" הוא כדי שתיקחו את האנרגיה הזו של האהבה שבכם ותשנו את עצמכם. ה-"מדוע" הוא כדי שתוכלו לרפא את הביולוגיה של עצמכם. כדי שתהפכו להיות מלאי חמלה לאחרים. זה הכל.

כל אדם כאן ואלו המקשיבים כעת, ידועים באופן אינטימי על ידי האלוהים. ישנו חוט כסף העשוי מהתודעה שיוצא מכם ישירות את הבורא. הוא תמיד היה שם. גם אם אינכם מאמינים בדבר מכל זה, הוא עדיין שם. ולא משנה במה אתם מאמינים, הפיזיקה של זה קבועה ורצופה ומדויקת, והיא לנצח. הדבר היחידי שמשתנה הוא האמונות שלכם. אתם נמצאים באמצעו של שינוי גדול בהיסטוריה. המשמעות היא כי ממש כעת, ישנו סיכוי עבורכם לראות אמת יותר מבעבר. האמת היא ה-"למה" שלכם. כי אתם חלק מבריאת האלוהים ואהובים מעל ומעבר לכל מידה. ישנה יד המושטת לכם. היא נמצאת בכם. אלו ידי הבורא המזמינים אתכם להבחין באנרגיה הזו. יש כאן משהו שפספסתם או שאתם עדיין פוחדים מאהבת האל. האם אתם פוחדים? אולי זה הזמן לשנות זאת. אנו נשוב. וכך הוא הדבר.

בזל – התקשור המרכזי

ברכות. כאן קריון. שותפי (לי) זז הלאה, זהו ביטוי חוזר לתודעה שלו שהוזזה. זהו משהו שהוא מתרגל שוב ושוב כדי שמה שתשמעו יהיה טהור ככל ניתן בתהליך הזה הנקרא – תקשור. אדבר יותר על הברית הקיימת בתוך גופכם. ברית שהפרנו פעמים כה רבות. אנו מדברים ללא הרף על תודעה, מנסים להגדיר אותה כשמשהו פיזי שתוכלו לראות ולמדוד. ישנה ברית בין התודעה וה-DNA שלכם. ויחד עם זה לא ניתן להתעלם מהתבריג המשולש דרכו אנשים חושבים. הלב, בלוטת האצטרובל והמוח. ועדיין, כל זה נכשל כשאתם מתחילים לדבר על הרגש הפשוט הנקרא –אהבה חומלת – Compassionate Love. כל אדם ברגע או בגיל מסוים חווה אותה להורה, לילד, לאח או אחות, או אהבה לכל אדם אחר. אתם כבר יודעים כי תכונה ספציפית זו של אהבה חומלת היא חוויה בו משתתף כל הגוף. המוח מפסיק לתפקד מעט, האם זה הדבר שאתם קוראים לו לב? הרי זה חייב להיות יותר מזה. וזה משפיע על הנשימה ועל האכילה שלכם, כשאתם בוכים ללא סיבה מרוב אושר. כל הפיזיולוגיה של בן-האנוש מעורבת בזה וזה אכן כך.

אנו חוזרים ללא הפסק לביטוי הזה – אהבה. חלק יאמרו כי זהו רק רגש. וזה מה שיש לאנושות כשמשו שנשלט לחלוטין על ידי המוח. אך אלו שחוו זאת, יודעים טוב מכך. אם תיקחו את הצעד הבא, אהבת הבורא, השותפות שלכם עם הרוח, הברית שיש לכם, לכל זה ולכל דבר שאתם חווים, מתווסף משהו עכשיו ויש בו אהבה חומלת. זו המטפיזיקה שאנו מדברים עליה. היא מעל הרגש, והיא מתחילה ליצור דברים משלה. כמו רגשות של שלווה במקום שלא נדרש, רגשות של הוויה טובה – Well Being, שהיו כל כך מטעים עד כה. איזה חלק מהתודעה משחק תפקיד כאן? התודעה עטופה בזה. לא קל לאדם בתודעה נמוכה לחוש אהבה של חמלה מלאה עם האלוהים.

קיימת ברית בין התבניות, בין הפיזיקה של התודעה והאהבה. אני אומר לכם זאת בעקבות השיח אודות ה-DNA. אם ה-DNA הוא התבנית המקורית, ה-Blue-Print הממשי, העובדתי של כל דבר שיש לכם, אינכם יכולים אך להפריד אותו מלחשוב או לאהוב או מההיגיון או מהאינטלקטואל. הרי כל אלו עוצבו על ידו. האם יכול להיות שה-DNA מעורב בכל מה שאתם עושים וחושבים ושיכול להתרחש? המדע יאמר לכם כי אין הוכחה ממשית לכך. ה-DNA הורד לדרגת מכניקה, למרות שהוא מייצג את השינוי והוא המדריך, ספר ההוראות עבור החיים. אך מה אם הוא הרבה יותר מכך? ומה אם הוא מגיב לתודעה? ומה אם תמיד היה גשר בין הדרך בה אתם חושבים לבין ה-"איך" והבריאות שלכם?

כל מרפא בחדר יודע זאת. אינכם יכולים להפריד את המוח מהכימיה של הגוף או מהשילוש הקובע כמה זמן תחיו. ישנו ניצוץ שלא הרבינו לשוחח עליו. הביאו בחשבון כי ה-DNA שלכם נמצא בכל מקום. בכל מקום. טריליונים של מולקולות בכל לגופכם. האם אי פעם חשבתם שהם שחקן שווה כוחות לכל דבר אחר שהוא חשוב בעיניכם? שדה האנרגיה שהוא יוצר נקרא – מרכבה, והוא בכל תבנית קדושה ומופלאה. ישנם כאלו שלמדו זאת והפכו זאת לעבודת חייהם. הם יודעים כי בהבנת התבנית, כל תהליך החשיבה משתנה. ישנה ברית יפהפייה בין ה-DNA לבין התבריג המשולש של לבכם, בלוטת האצטרובל והמוח. ומה עושה הברית הזו? אתם מתחילים לבנות באמצעותה גשר שהוא תודעה אנושית, פיזיקה וביולוגיה. עדיין לא הרכבתם את כל המרכיבים במלואם יחדיו.

ומה אם כבר אמרתי לכם כי התודעה יכולה למעשה לדבר עם ה-DNA שלכם? וה-DNA האקטיבי שלכם הוא הדרך של גופכם להגיב לדברים. שמעתם כבר בעבר על רמיסיה ספונטנית. האם אתם יודעים מה היא? זהו שיתוף פעולה מלא בין התודעה ל-DNA. היום הוא יום של ריפוי, בו אנו מדברים על תכונות הריפוי, ואתם חוזים בהדגמות של זה. האם להילינג עצמו יש תבנית? אכן כן! ואתם לא תהיו מסוגלים להבין את ההבדל בין אהבה וחמלה. ומה אם באיזושהי דרך התודעה שלכם יכולה לשכנע אתכם שאתם אוהבים את עצמכם? לא בדרך אגואיסטית, אלא בדרך מכבדת? ומה אם תיקחו את האהבה והחמלה שיש לכם עבור אדם אחר או ילד ותפנימו פנימה? מה תהיה התגובה? אומר לכם. תחוו רמיסיה ספונטנית. הגוף יתחיל לנקות את עצמו. דברים שאינם ראויים בו – יעזבו, כי הם הצליחו לבסוף לגעת בחמלה שבתודעת האנוש אשר נגעה בצד האחר של הוילון. אומר זאת שוב, בני- אדם, אתם מחוברים לצד האחר של הוילון והגיע הזמן להשתמש בחיבור הזה. (מהפך!! זה הזמן להזיז את הוילון....)זהו החלק החסר העוזר לכם בפיתוח התודעה.

כבר לא יהיה לכם כל כך קשה לאהוב את עצמכם כשאתם אוהבים את הבורא והאל שלכם עצמכם. אהבה היא הסוד לריפוי. לחלוטין! כל מרפא יודע זאת. כל מרפא עושה איזון אנרגטי לאדם המגיע אליו, וביכולתו אף לאזן ברמה שהאדם יוכל להתאהב בעצמו מחדש, להיות בשלווה מול כל הדברים גם אלו המדכאים, וגם אלו היוצרים פחד ותסכול. ומה אם הייתם יכולים להתמודד עם כל אלו ובאותו הזמן לחוש שלווה עמוקה? ומה אם רק תנשמו נשימה עמוקה ותמיינו ותסווגו את הדברים הללו בזמן בו אתם חשים אהבה לעצמכם? אם אתם עדיין מתקשים בזה, אומר לכם מדוע. כי ברמה מסוימת אינכם חושבים שאתם ראויים לזה. מי אמר לכם זאת? מיהו האיש שאמר לכם כי אתם מופרדים מאהבת האלוהים? היכנסו למקום מבודד או אפילו לארון וצעקו זאת, אם תבחרו – "אני חלק מהבורא ואני ראוי/ה לזה!!!". כל הדברים סביבכם כבר מוכנים. הרגישו את הפמליה המחכה לצעוד לתוך חייכם. בחירה חופשית.

זה חייב להיות ההיגיון הרוחני עבורכם. אם תאמינו כי ישנו אלוהים, והאל הזה יצר אתכם וישנה תודעה ביניכם, כפי שרוב הפלנטה שלכם מאמינה, אז תדעו כי כבר ישנה דרך מהירה בה תוכלו לצעוד במסע שלכם. אינכם בונים או יוצרים את הדרך הזו. היא כבר קיימת. עליכם רק לפתוח את השער. זהו השער לאהבה עצמית, גשר לריפוי עצמי ולחיים ארוכים יותר. המסר שהענקנו כל השנים מתחיל להיות ברור יותר. כי הכימיה של ה-DNA היא קוונטית. וכך הוא גם הבורא היצירתי. חשבו על זה. ישנה ברית בין ה-DNA והמקור היצירתי. ובתוכה פתרון הסוד לכל סוג של פאזל, כולל נושאי החיים המאתגרים. מה תקרינו לאלו שאתם הכי אוהבים? אם הייתם יכולים לצייר עבורם תמונה מושלמת, מה תשאירו לילדיכם כשתלכו, או לבן-זוגכם? לו יכולתם ליצור את המציאות, מה היא הייתה? התשובה היא כי אתם תמיד בונים את התסריט הטוב ביותר עבור אהובכם. אתם מציירים חיוך על פניהם ובדמיונכם יוצרים חיים ארוכים, חפים מתסכולים והמון אהבה.

אשאל שוב, האם אתם חושבים שהבורא הוא פחות מכל זה? מהו לדעתכם החזון של אלוהים עבורכם? חשבו על האהבה שלכם למשפחתכם והגבירו זאת פי אלף. כך אלוהים רואה אתכם. ואתם ישובים כאן, מתוך בחירה חופשית ותוהים אם אלוהים בכלל נמצא שם....אולי הגיע הזמן לשאול את השאלה – "האם זה אפשרי שאינני לבדי?" וכשתתחילו לשאול, זה הזמן בו תתנו רשות וכוונה לחייכם לגדול ולהתעצם. אני יודע מי כאן. נשמו, הירגעו, הרגישו את זה מתחיל ממש כעת, ועזבו כאן שונים משהגעתם. וכך הוא הדבר.

בזל – סיום – עבודת האור

ברכות. כאן קריון. ברצוני להעביר מסר אודות אור, בדרך שלא דוברה עדיין. זה הזמן להביט באופן עמוק יותר על הדרך בה הדברים הללו עובדים. שותפי (לי) זז הצידה. כמה שנים אתם כבר שומעים את הביטויים המתארים את עבודתכם עם האור? לעיתים אתם נקראים – עובדי אור. כל כך הרבה פעמים השתמשנו במטפורה של אור, של אור וחושך. אמרנו לכם ללא הרף כי אור היא אנרגיה פעילה וחושך הוא פסיבי. ואפילו כשיש חשיכה אינטנסיבית, כל מה שנדרש הוא מעט אור וכבר החושך לא קיים. אך כעת זה נהיה מורכב יותר. ישנה אנרגיה חדשה על הפלנטה וכל הרעיון של הדבר הזה שקראנו לו – "אור" - משתנה. כדי להעביר את האינפורמציה הזו, אשתמש במטפורה שהתחלנו לספר אותה כשהיינו בישראל. ויש סיבה לכך. אנו השווינו את ההארה או ההתעוררות של הפלנטה לשחור, לבן וצבע. ובתוך המסר האישי הזה, נעשה זאת שוב, כדי להראות לכם כיצד זה עובד.

תארו לעצמכם אדם, שכל עולמו הוא שחור ולבן. והוא שלם עם חייו. זו מטפורה לממדיות, אם תרצו. לממד נמוך יותר אם תרצו, ממד רביעי אם תרצו, והוא בשחור ולבן. ומה קורה בנקודה הזו, כשהאם באמצעות בחירה חופשית מרשה לחייו ולחיי אלו שמסביבו להיות מוארים? בואו נאמר שההארה יוצרת משהו שהוא לא ציפה לו. בפעם הראשונה בחייו הוא רואה צבע. וכשהתגלית תופסת את מקומה, מתחיל השלב הבא. הוא מגלה את המשמעות ועליו להטמיע את כל מה שהוא רואה (כדי שזה לא יהפוך להיות רק חלק מהידע שלו). זהו תהליך שאינו אוטומטי. לעיתים הארה יוצרת פחד. תארו לעצמכם, לראות צבע בפעם הראשונה.....ייתכן ואפילו לא תדעו מה זה. הנה שאלה מעניינת עבורכם המתארת את רוב האנושות. האם הצבע תמיד היה שם או שהוא נוצר על ידי ההתכוונות להארה? כולכם יודעים כי הוא תמיד היה שם. ועדיין, אם היינו אומרים זאת לאדם שחי בשחור ולבן, הוא היה מכחיש זאת מכל וכל.

אז אני שואל כעת את כל מי שיכול לשמוע אותי. האם יש שם יותר לדעתכם, מעבר למה שאתם יודעים? האם יש שם יותר ממה שאתם חושבים, במקום שהוא מעבר למה שאתם יודעים? האם דברים יכולים להיות גדולים מכפי שנאמר לכם? זו שאלה אמיתית. האם אתם יודעים הכול? רוב האנשים יענו – כנראה שלא. ואז אומר לכם, מדוע הנכם כל כך מפחדים להביט? ורבים מכם יאמרו – "אינני פוחד כלל...אני מביט בכל פיסת מידע חדשה שיוצאת". אך מה בדבר שינוי בתודעה? הדבר הרוחני החדש? ותמיד יהיה חלק במוח שיאמר – "לא נוח לי. אני יודע כל מה שעלי לדעת". גם אם האדם קילה את הצבע והסכים לקבל אותו, זה עדיין לא מסתיים שם. מה אתם עושים עם צבע שלא ראיתם אותו קודם מעולם? אה.....אז אתם מתחילים לצרף ולחבר בין הצבעים. ולראות דברים שלא ראיתם קודם. תמונות יפהפיות מתעוררות לחיים.

ומה אם האדם ההוא, עדיין באופן מטפורי, לא רק ראה, אלא גם שמע בשחור ולבן? (שמיעה סלקטיבית), כאשר רק טונים מסוימים הוצגו בחייו? ומה עם התגלית כוללת את כל התדרים שהוא יכול לשמוע? את מוזיקת גן-העדן בכבודה ובעצמה? זה היה מזיז את מעטפת האמונה שלו וכאן הסיפור מתחיל להיות ממש טוב....יקירים, בעולם של הממד הרביעי, אתם רוקמים את העלילה והקנוניה של דברים מסוג זה בעצמכם. הדברים מוארים ואתם מגלים תגלית. וניתן להתחיל ולהפסיק את התהליך הזה בכל עת שתרצו. אך זו עובדה, כי תגלית אכן מובילה ומוליכה אותנו לצבע. כשאתם עם עצמכם, יושבים ומשחקים עם צבע וחושבים שכך זה עובד גם אצל האלוהי. ואתם מתחילים להטיף שאם רוצים לדעת יותר אודות צבע, אם רוצים להאיר את החיים – אלוהים רוצה שתעשו את זה ואת זה וגם את זה...ועל הדרך מה שיעזור זה גם אם תסבלו קצת....ואז אם תצליחו לטפס על המדרגות הנכונות – אלוהים יביט בכם. זו כמובן גישה של הממד הרביעי.

מה שאני מבקש לתאר בפניכם, בזמן המועט שנותר, הוא אחד הדברים המשמעותיים ביותר באנרגיה. הזכרתי זאת בעבר. קוראים לזה – אנרגיה מתנפחת. ככל שתביטו עליה יותר – כך היא תגדל. (במקום בו אנו שמים את תשומת לבנו – שם מתרחבת האנרגיה). ככל שתגלו יותר ממנה כעת, כך תהיה לכם עזרה גדולה יותר בשלב הבא. באנרגיה החדשה הזו, האם מישהו מכם מרגיש כאילו הוא איבד את המתנה? מתנת הקריאה האינטואיטיבית, מתנת הריפוי, מתנת האהבה? אומר לכם מה איבדתם. הפסדתם הרגע את השחור והלבן. קחו נשימה עמוקה ודעו זאת. הכיול מחדש שאתם עוברים יחזיר אליכם את כל המתנות. רק שכעת הם יהיו בצבע. זה יתנפח וייבנה בעצמו, ולא רק יחזור אליכם צבוע בצבע. זה יהיה דינמי, לא סטטי. תוכלו לחפש למצוא ולבנות בצבע כל שנה במשך כל ימי חייכם. אתם אוחזים באיזשהו רעיון סטטי שהוא בממד שלישי ואתם אומרים – "אני בהודיה שהכול חוזר אלי בצבע. המשמעות היא כי אוכל לתפקד ברמה אחרת לגמרי...." אך זה אינו נכון. כל שתקבלו הוא סולם עליו תוכלו להמשיך ולטפס במשך כל ימי חייכם. והסולם ימשיך להשתנות ולהשתפר.

אם אינכם מרפאים ואתם רק חיים את החיים, אתם כנראה חיים אותם בשחור ולבן. תגלית הצבע תוביל אתכם לאנרגיות חדשות שיגדלו ויגדלו ויגדלו...זהו תהליך רב-ממדי אשר משמעותו היא, כי כאשר אתם מתחילים את תהליך ההארה שלכם, תהיו מודעים לכך כי אינכם לבד לעולם. דברים ניתנים ומוגשים לכם על בסיס יומי. לא הייתי מציין זאת לו זה היה אחרת. יקירים, זו הדרך והיא חדשה. הרוח לוקחת את הכוונה שלכם ומגבירה אותה תוך כדי תנועה. וזה מעולם לא היה כך! מעולם לא הייתה תקופה בה האנרגיה מתגברת כל הזמן!!! יותר הארה, יותר אור, יותר תגליות חיצוניות ופנימיות כגון – כיצד להאריך את תוחלת חייכם, כיצד לרפא את גופכם. זה מה שמגיע. ועבור נשמות עתיקות זה מגיע כעת. אלו המקשיבים לקולי יוצאים נשכרים. עזבו כאן אחרת משהגעתם.

זהו תהליך חדש שעוד לא נראה על הפלנטה ויש עוד כל כך הרבה דברים לספר לכם, על איך זה עובד ואיך זה מרגיש, אך אחתום עם זה. אל תפחדו מאהבת האלוהים. אל תשאלו אם אתם טועים, אל תשאלו אם זה בטוח לנסות משהו חדש, כי שאלות אלו הן במילים אחרות הצהרות שפירושן – "אני פוחד מאהבה". הגיע הזמן באמת לתבנית חדשה של אור. רוחניות האומרת – "אני בסדר עם כל זה. הביאו לי את זה. חייתי מספיק זמן באנרגיה הישנה". מוכנים לזה? מרגישים את זה? הירגעו ותנו לזה לבוא אליכם. לעיתים הביולוגיה שלכם תדחה זאת כי היא הייתה במודל של הישרדות במשך עידנים ומחזורי-חיים רבים. וכעת, הגיע זמן ה- מאסטריות. האנרגיה החדשה הגיעה. זה המסר ותמיד יהיה. וכך הוא הדבר. קריון.

ובנימה אישית,

התעוררות קולקטיבית באנרגיה החדשה מתרחשת בקלות, כשמעזים להסיר את הפחד ולהתמסר לתהליך שקורה מעצמו. להתעורר באנרגיה ישנה, לפני 31 שנה, כפי שנשמתי בחרה לעשות, זו קריעה....היו לי שנות רבות להתיידד עם הפחד וגם עם העוצמות שלי, עם הפחד בעיניהם של האנשים, ואף הקרובים ביותר, הפחד מהבלתי-ידוע הזה, הלא-מובן הזה, המוזר והשונה. ומה עושה כוח-טבע מוחבא שרוצה רק להיעלם? מכלה את עצמו, שורף את עצמו מבפנים, ממלא את עצמו בחוסר-ערך, בשפיפות, בצמצום. אך האם הר-געש באמת יכול לא להגשים את ייעודו? כאילו דה.....

זהו מסר של ריפוי. היפתחו לשפע שהוא אתם. התעוררו והפסיקו להאמין לסיפור חייכם....."החול יזכור את הגלים, אבל לקצף? אין זוכר. הכל ישוב אל המצולות זולת הקצף הלבן"......זכרו כי מרפא טוב מחבר אתכם לעצמכם. כל מרפא יודע כי אהבה היא סוד הריפוי. מרפא אינו "מרפא", אלא מביא אתכם לאיזון פנימי אופטימלי. ריפוי מיידי הוא אפשרי. כל מה שאנו מקבלים הוא כלי, סולם המשתפר כל הזמן. ותקשור? מצאו את הדרך האישית לתקשר עם הבורא בצד האחר של הסולם.

ב-בזל נוסדה מדינת היהודים. אתם ראויים. ישראל, זכרו את סולם יעקב. מברכת אתכם שתעלו ותרדו ממנו בקלות, בשמחה ובאהבה. נשימת בראשית.

רחלי גנון – מאסטר-הילר מהמקור האלוהי


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים