קריון מבודפשט - התקשור המסכם מאי 2016


קריון מבודפשט – התקשור המסכם – מאי 2016

תרגום ועריכה – רחלי גנון

ברכות. כאן קריון מהשירות המגנטי. בהחלט, זהו סוף היום. יהיו כאלה שיאמרו כי האנרגיה נפסקת לאחר הפגישה, אך היא ממשיכה, כי היא קוונטית. כלומר, היא רב-ממדית, חסרת-זמן. מה שהרגשתם היום ימשיך אתכם, אם רק תאפשרו זאת. יקירים, התרבויות של בני-האנוש הן מאד שונות. אנשים שנוסעים בעולם יודעים זאת. זה כל כך משתנה ממקום למקום עד שלא יודעים למה לצפות. האוכל שונה, הבגדים, חלק אפילו נוהגים בצד השני של הכביש. כולנו שונים. והדרך בה גדלתם וההיסטוריה שחוויתם, אחראית על מזגכם ועל דרך חשיבתכם.

נתתי תקשור בפברואר השנה (לינק לתרגום מצורף לכם בסוף), בו רשימה של חמישה צעדים המורים על הדברים שעומדים לקרות לאינדיבידואלים. זו לא רשימה, איננו נותנים רשימות. אלו רעיונות של מה שעומד לקרות. ברצוני לתת זאת שוב רק מעט אחרת, כי אני נמצא בתרבות אחרת. האם ידעתם כי קיימים הבדלים גדולים ביניכם, אפילו מבחינה אזוטרית? מה נאמר לכם שהוא נכון וראוי בעיני האל? בתרבות אחרת זה יכול להיות שונה בתכלית. הרעיונות הם סביב השאלה – "קריון, אני נשמה עתיקה, מה אוכל לעשות בכדי לשתף פעולה עם השינוי? איך זה ירגיש? מה יקרה לי? אמור לי מה עלי לדעת".

והתשובה היא שונה עבורכם, בשל הדרך בה לימדו ואימנו אתכם. ההיסטוריה באקאשה שלכם היא שונה משל אחרים. מה שנאמר לכם לצפות לו, השלב הבא, הוא שונה בתכלית. זהו הרעיון הראשון שתמיד יישאר אותו הדבר, ולא משנה מה. עליכם להאמין תחילה כי התזוזה היא אמיתית. ישנה מילה באנגלית – Cognize ומשמעותה היא כאשר לוקחים משהו ומפנימים אותו עמוק פנימה כל כך, עד שהוא הופך להיות המציאות שלכם. האם אתם מאמינים במגנטיות? בכוח הבלתי-נראה שבין שני מגנטים? האם אתם מאמינים בזה? והתשובה היא – כמובן!!! זו פיזיקה. לעיתים מגנטים נתקעים יחד עד כי לא ניתן להפריד ביניהם. יקרים, כל זה בלתי-נראה ועדיין אתם הפנמתם זאת, האמנתם בזה והטמעתם את הידיעה הזו עמוק בתוככם. כי ראיתם זאת מילדות ואפילו שזה לחלוטין בלתי-נראה, זה חלק מהמציאות שלכם.

מה הרגשתם בנוגע לתזוזה? לשינוי? לסמן? ליומן של בני-המאייה? לנבואות של העתיקים על הפלנטה? חלק מכם יאמר – "אלו דברים שנחמד לחשוב עליהם, אך זה לא בשבילי. אתם יכולים לתת לי את כל העובדות שתרצו, קריון, אך אינני חושב שזה אמיתי עבורי". אם זה אתם – אינכם צריכים ללכת הלאה. כי כל התכונות שנשוחח עליהם בהמשך, אודות השינוי, לא יקרו עבורכם. אין שליליות כאן, אין שיפוט. יקירים, זו בחירתכם החופשית להישאר כפי שאתם מבלי להשתנות. האם אתם מבינים זאת? אהבת האלוהים היא ללא תנאי. גם אם תצאו מכאן כ-בלתי מאמינים, עדיין המקור היצירתי ילך אתכם. ואנו עשויים לחכות מחזור חיים שלם, אפילו עד נשימתכם האחרונה, ואנו נמתין עבורכם עד שתכירו כי ישנו אלוהים בכם. עובדה שאתם עשויים לא להכיר בה לעולם.

וגם אתם תזכו לאותה חגיגה בצד האחר של הוילון, ממש כמו הנשמות העתיקות. יקירים, זה לא אודות נכון או לא נכון, חושך או אור, או כל מה שאתם בוחרים לעשות. נשמתכם אהובה מעל ומעבר לכל מידה. אך ישנם רבים כאן החשים זאת בעירם, בארצם. חלק מכם חשים את גילה של המדינה שלכם, הפורטלים שנמצאים כאן, הרגשתם כל זאת במשך דורות רבים. אתם באים מתרבות אחרת, אך אם אתם הולכים להשתנות – עליכם להאמין בשינוי. יהיה עליכם להפנים זאת ולאמר – כך הוא. לא משנה על איזו תרבות אני מדבר. זהו תמיד הצעד הראשון. הרעיון הראשון.

כעת, עבורכם, השלב השני, מס' 2 יקירים, עליכם לתת לעצמכם רשות להשתנות. וזה לא קל. כי ישנם כאלו שאתם סומכים עליהם ואוהבים אותם, שאמרו לכם שזה לא מה שעליכם לעשות. ישנם כאלה שכיבדתם שאפילו אינם כאן יותר. שאמרו לכם כי השינוי הזה, זו לא הדרך בה פועלים הדברים. האם תסכימו להשתנות בכל זאת? אומר לכם משהו. אם אנשים אלו אינם כאן יותר, אולי אלו שגידלו אתכם במערכת אמונה מסוימת שאתם עדיין מנסים להצדיקה מול כל מה שמוצג בפניכם כאן היום. ואולי זה מתפרש כאילו זו הפרה של האמון שלכם בהם. מה שאני מבקש לאמר לכם – הם כאן, והם יושבים ואומרים – "כעת אנו יודעים את האמת. אנו בצד השני של הוילון. עשינו כמיטב יכולתנו כשהיינו כאן, אך כעת אנו יודעים אודות השינוי". אולי תוכלו לשמוע את קולם או אפילו להרגיש את נוכחותם כשהם אומרים לכם – "זה בסדר. זה בסדר. באנרגיה הישנה לימדנו אתכם את המיטב ממה שהיה לנו. אך לא ידענו אודות השינוי. לא היה לנו מושג כי הפלנטה עומדת להעלות את התודעה שלה". האם תוכלו לתת לעצמכם רשות לשינוי, כנגד כל הדברים שנאמרו לכם? תצטרכו לעבור דרך זה, תצטרכו לתת כוונה להשתנות ולדעת כי זה נכון ונבון ומושלם.

רעיון שלישי, מס' 3, ברצוני שתשתמשו בדמיון שלכם, כי אתם תתחילו לעבוד עם עצמכם. ברצוני שתדמיינו אתכם פותחים את הדלת הרוחנית של נשמתכם, בזהירות, באיטיות, תנו לאור להיכנס. כשאתם פוסעים דרך הדלת, אתם נוכחים לדעת כי זו לידה מחדש. ודעו לפני שאתם עוברים דרך הדלת, כי זו הלידה המחודשת שלכם. כי כשתהיו בצד השני – הדלת תיעלם ולא תוכלו לחזור חזרה. הדלת הזו אינו דלתו של האלוהים. זו הדלת שהיא אתם. אתם יצרתם אותה, אתם האהובים. זו הדלת שיש לכל בן-אנוש, הדלת של הבחירה החופשית לדעת את אלוהים. לא להעריץ ולסגוד לו. לדעת את אלוהים. לא לסבול למען האל, לא לעמוד בתוך קבוצה ולתהות היכן הוא האל....אלא לדעת את הבורא שבכם. זוהי מערכת יחסים אישית, כי היא חלק מהמקור היצירתי. אין כאן הפרדה בין נשמתכם ובין אלוהים. אלוהים עשוי מנשמות, מסך כל הנשמות. האם אתם מוכנים לזה? בדמיונכם, האם תוכלו לעשות זאת?

"קריון....זה נשמע מפחיד שלא נוכל לחזור חזרה. ואם נעשה זאת, מה עומד לקרות? האם נפסיד את חברינו ומשפחתנו? האם זה מה שעומד לקרות? קריון....אני חלק מתרבות בה משפחה היא נעלה בחשיבותה. אינני יכול לעבור דרך הדלת בידיעה כי אני הולך לאבד אותה". הו יקירים, אתם פשוט אינכם מבינים....בואו ואשאל אתכם משהו, אם תהפכו פתאום להיות בני-אדם מופלאים ומלאים בחמלה, מהסוג שהרבה יותר קל להסתדר איתו, אם תצחקו יותר, האם אתם חושבים ואפילו לרגע כי משפחתכם עומדת להסתכסך אתכם בגלל זה? האם אתם יודעים מהו הסוד? לא לאמר להם דבר. רק תהיו....תנו למאסטריות שיש בכם להתחיל להראות את עצמה בנדיבות ובחמלה. זהו הרעיון הרביעי וזה מה שעומד לקרות.

לפני שנים רבות, מהנדס ושמו לי קרול ישב בכיסא. הוא הטמיע את המציאות של האל שבפנים, וכדי להגיע למוחו וליבשות שלו, כל מה שעשינו הוא לאהוב אותו. גם הוא שאל מה עומד לקרות. ומה שהוא הרגיש הייתה השלווה הגדולה ביותר שהוא חווה אי-פעם. הדאגות שבחייו נעלמו. הסיטואציות היו עדיין שם אך הפחד והדאגה נעלמו. הוא התחיל להרגיש חמלה אינטואיטיבית ששינתה את חייו והחברויות האמיתיות שהיו בחייו רק התחזקו. היחידים שהוא הפסיד היו אלו שלא אהבו אדם חומל כמותו. יקירים, אינכם עומדים להפסיד את משפחותיכם רק בשל העובדה כי אתם עומדים להפוך לאנשים טובים יותר. אם הייתם אומרים להם כי שיניתם את דתכם – אז כן, אתם עלולים להפסיד אותם. אך כאן אין הטפה לדת. זו אינה דת חדשה. זו קבלת האמת כי האלוהים נמצא בתוכנו המתחילה את כל תהליך הריפוי הפנימי ומעירה את פקטור השמחה שאתם יכולים להרגיש ואחרים יכולים לראות. יציאה מדאגה ודרמה, ויקירים, בתרבות שלכם זה מאד אטרקטיבי...התכוננו לחברים חדשים שיצטרפו לחייכם. הם אינם חייבים לדעת אודות הספר שאתם קוראים, אך כשהם ישאלו אתכם מהו השינוי שחל בכם, תוכלו פשוט לאמר כי גיליתם שאלוהים הוא גדול מכפי שנאמר לכם. והם יאמינו לזה, כי הם רואים זאת.

רעיון חמישי, מס' 5, מה באמת קורה לאחר כל זה? מהו האפקט לטווח ארוך? הוא נקרא איזון, חיים ארוכים. כמה אתם מחייכים? האם אתם יושבים עם פרצוף חמוץ כל הזמן, או שזה רק עכשיו? האם אני מדבר למישהו מכם? האם אתם מפחדים לחייך? האם אתם חושבים כי לחוש את שמחת האל מבפנים זו חולשה? מדוע שלא תעריכו מחדש את הבבואה שלכם במראה? האם אנשים יכולים לראות את זוהר האל בכם? אינכם חייבים לעשות דבר. אינכם חייבים לכתוב ספרים, או להיות מרפאים, או מתקשרים, או כל דבר מהדברים הללו. רק צעדו על פני הפלנטה עם האור שלכם. הפלנטה משתנה כי אתם כאן. זו התוצאה לטווח ארוך. אתם משנים את עצמכם וזה משנה את אלו שמסביבכם, וכל זה משנה את הפלנטה. האם יש ברור מזה? יקירים, ממה אתם פוחדים כל כך? האם אתם פוחדים שלא תעשו זאת נכון?

האם אתם מודעים לכך כי כאשר אלוהים מביט בכם, אין נכון ולא נכון? אתם יכולים לעשות כמה ניסיונות שתרצו, וליפול ארצה על הפנים, ועדיין, אתם תמיד יקרים בעיני האלוהים. תמיד. האם מישהו אמר לכם אחרת? האם סיפרו לכם כי ישנו אל כועס שאינו מתפקד שישפוט אתכם וישלח אתכם לכל מיני מקומות? האם אתם מאמינים כי הבורא של נשמתכם הוא כזה? אמרתי זאת כבר מאות פעמים, אתם לא הייתם עושים זאת לילדכם. ואלוהים לא יעשה זאת לכם. כמה מזה מיתולוגיה וכמה אמת? כל מאסטר שצעד על הפלנטה הזו דיבר על האל שבפנים. מה דעתכם על זה? אלו התכונות שרציתי לשוחח עליהם. הם מעט שונים מהדרך בה הועברו בקנדה, בפברואר, כי זה מותאם עבורכם, ההונגרים.

זהו אינו רק המסר של קריון. לכל האנשים על הבמה יש אותו מסר, כל מתקשר מביא עמו מסר זהה. ניתן לשמוע את המסר במוזיקה של המאסטרו (רוברט קוקסון), תוכלו לראות זאת במדע דרך הדוקטור (ד"ר טוד אבוקייטיס), תוכלו לחוש זאת במטרה של זה שכתב את הספרים הסובבים סביב כל התקשורים האלה (לי קרול). המסר הזה מניע את כולם באהבת הרוח. זה לא רק אחד מאיתנו. זה כולנו. וכך הוא הדבר. היום אנו אומרים שלום, אך אין מילה כזו בשפה הרב-ממדית.

האם ראיתם את האור על הבמה? האם אתם יודעים מה זה אומר? שאתם אהובים על ידי האלוהים. פשוט. וכך הוא הדבר. קריון.

חמשת הרעיונות ניתנו באריזה מעט שונה בפברואר בקנדה. לקריאה חוזרת של תקשורים אלה:

http://www.healingwithinthelight.co.il/document/98,0,1115.aspx

http://www.healingwithinthelight.co.il/document/98,0,1114.aspx

ובנימה אישית,

"שמחה היא גישה לחיים. היא איננה רגש שעצב יכול להתנגד לו. שמחה היא ההכרה העמוקה כי הכל נכון עבור המסע שלי. גם אם זה מרגיש אחרת, שכאילו דברים מסוימים לא היו אמורים להיות. שמחה נמצאת שם תמיד, ברמות העמוקות שעדיין לא התגלו. נשמתנו צוחקת ושמחה תמיד. זהו התדר הגבוה מכל. חברו אליו. האם כבר צחקתם היום? הנאה מגיעה כשאנו מקבלים את העובדה כי הדברים שקורים הם הנכונים ביותר לאבולוציה הגבוהה שלנו, אכן כך, גם כשזה נראה אחרת עבורנו. והרמוניה מתרחשת כשאנו מאפשרים לכל החלקים שלנו להיכלל ולהישמע ולהתקבל בברכה. לאור ולצל כאחד, לאורך כל הדרך, במהלך כל המסע שלנו". נשימת בראשית.

ואני בדרכי לגן העדן שמעבר לאוקיינוס. שם אפגוש אותם, את כולם, את קריון/לי קרול, את ד"ר טוד וכל שאר המורים המופלאים, את כל אחי ואחיותיי מהמקהלה הלמוריאנית העולמית....מקהלת הקריסטל. ההתרגשות מציפה אותי להיות שוב באנרגיה המשפחתית הזו.....בזכותה אני חוזרת הביתה בכל פעם מחדש. אז עד שאחזור.... עם מסרים חדשים ואנרגיה מתפרצת....תתגעגעו?

Racheli Ganon – Master-Healer of Divine Source


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים