קריון - חיבורים עם הרוח - 10.1.2016


קריון - חיבורים עם הרוח - 10.1.2016

קריון – חיבורים עם הרוח – 10.1.2016

ברכות. כאן קריון. יש כאלו הממשיכים לאמר שתקשור הוא מוזר ואינו תואם למה שלימדו אותנו כאמת. יש שיאמרו זאת בשל סיבות רבות. ראשית, מי אני? קריון. אני המאסטר המגנטי. ומה עושה אותי מגנטי? ומה עושה המילה הזו – "מגנטי" בהקשר הרוחני? הכרתי את שותפי (לי קרול) במימד השלישי בפלנטה על פי בחירתו לפני 26 שנה. וייתכן והוא כבר סיפר לכם על הפגישה, על חוסר רצונו לשבת על הכיסא בפעם הראשונה ולאמר לי: "אם אתה שם, הראה לי!" ברגע הזה, ליבו, בלוטת האצטרובל שלנו, המיינד שלו – כולם היו בסנכרון בעודם מבקשים סימן. הוא לא היה בטוח. אך הוא קיבל הזמנה לראות, לאחר שנתן את רשותו, והראו לו. והוא לא ציפה למה שהוא קיבל, אז הוא ישב בכיסא ובכה. הרגשות הציפו אותו ודמעות ירדו על לחיו. הוא הרגיש חוסר יציבות בכסא והוא כעס. כל הסיפור הזה נכון. כולו.

ממקום של שליטה, הוא לא ביקש לחוש רגש, אך גמלה החלטה בליבו והוא אפשר לעצמו להרגיש ואף לעשות זאת שוב ושוב. הסיבה היא כי המהנדס והמדען שבתוכו היו במערכת יחסים של סיבה ותוצאה שלא היית לה הסבר. אז הוא עשה זאת שוב. אז לא היו עדיין מילים או מסרים כאלו. לא היו עצות, שום דבר מלבד רגש. אך יקירים, זה מה שהצית את ליבו כשדברים התחילו לצאת מתוכו. לקח שנים עבורו להבין מה קורה, להיות בנוח עם זה, ואז גם להבין שהוא צריך לחלוק את זה עם אחרים, כי זה היה גדול מידי ומאד לא שכיח. כשהוא מספר את הסיפור, הוא מציין בפני אנשים כי אלוהים נהיה גדול יותר מהקופסה שהוא היה בה. הוא התחיל להשתמש במונחים כגון – "המאסטר הפיזיקאי של היקום הוא אלוהים". ככל שאתם למדים יותר אודות המדע, כך אתם למדים יותר אודות הבורא. ואין כל הפרדה. יש כאלו הבוחרים להפריד את עצמם מאלוהים כחופש בחירה. ויש אותנו. אלו המקשיבים, אלו שעדיין רוצים לדעת מי הם.

ומה אם לא היה מעולם "מי" אמיתי? ייחודיות משוחדת הטוענת כי חייבת להיות ישות אחת, הוויה אחת. אלו המבקשים לצייר אותי (קריון), שמים עלי עור וכנפיים, נותנים לי שם, הופכים אותי למלאך, הופכים אותי לישות אחת, כי אתם חושבים שיש ישות אחת. וגם אתם ממש לא ישות אחת. לו הייתם יכולים לראות את תמצית הנשמה שלכם, הייתם רואים כי היא באה בכפולות. כי אלוהים אינו יחיד. הדבר לו אתם קוראים אלוהים אינו יחיד במינו. הדבר שאתם רואים כמקור יצירתי – אינו יחיד. זהו מחר של אהבה ונדיבות שלא ניתן לכמת אותה בדרך קוונטית. זו תמצית כל שישנו. וזה גם מי שאתם. והתחפושת שאתם עוטים על עצמכם היא של יחידניות. אתם קמים בבוקר ומביטים במראה ורואים את אותו הפרצוף במשך כל השנים האלה. וזו בדיחה! זה טריק! אתם הרבה יותר גדולים מזה. אך עבור המבחן הזה וההתנסות הזו, יקירים, על הפלנטה זו הדרך בה זה חייב להיות.

רבים מכם מתחילים לראות אמת גדולה יותר. וככל שהיא גדלה, היא הופכת להיות נדיבה יותר ויותר. מעולם לא נתתי לכם מסר שהוא אחרת ממסר יפה של אהבה אליכם. סיפרתי על מה שאתם עושים כאן על הפלנטה, על המקומות שהייתם בהם, על מה שהפכתם להיות, המקום ממנו אתם באים....מעולם לא אמרתי לכם כי עליכם להיות משהו או להיות במקום מסוים. רק ציינתי כי בבחירה חופשית ישנם כמה כלים. ואם תפתחו את ארגז הכלים – תוכלו לראות אותם. אוכל למנות את הכלים שכבר שוחחנו עליהם. היכולת לחוש אהבה, לא למהר לכעוס, להתעלות ממה שאתם קוראים לו הטבע האנושי, היכולת לרפא את עצמכם, היכולת להישאר כאן זמן רב מאד. כל זה בנוי ומובנה בכם. שמעתם גם את המדע תומך באותם הדברים. אמרנו כבר לפני שנים כי שינוי מזג האוויר שלכם הוא מחזורי. ציינו כי התחממות כדור הארץ קודמת להתקררות שלו. גם סיפרנו לכם מדוע והבהרנו שוב ושוב כי לא אתם יצרתם זאת.

המדע יתמוך תמיד במה שנוצר על ידי הבורא. המחזורים נוצרו בשל סיבה. כי מאחורי האנרגיות המחזוריות של הפלנטה הזו, של חייכם, של הביולוגיה, של הכלכלה, יש סיבה. זה מגיע שוב ושוב, אתם חשים בנוח עם זה ויכולים לעשות כרצונכם. אין בזה הלם או הפתעה. אך כעת אתם ישובים באנרגיה שלא התנסיתם בה בעבר מעולם. התרבות שאתם קוראים לה – כדור הארץ, היא מאוזנת על גבול הבחירה החופשית. אך זה לא קורה מיידית. למרות שזה כבר התחיל, עבור חלקכם ז הו מסע בן 50 שנה. הבחנות בנוגע לשינויים אנרגטיים ותזוזות העסיקו עשורים שלמים. אתם כבר לא ינוקות, כפי שנהוג לאמר. כל כך הרבה מכם היו מעורבים במה שאנו קוראים לו – רוחניות, ההתעוררות ליכולות האישיות שלכם. אלוהים הוא בפנים. אתם אלוהים. אמרנו לכם זאת מן ההתחלה. האין זה נפלא לדעת כי אין איזושהי ישות בשמיים ששופטת אתכם? ובמקום זאת, היא חלק מתסריט אהבה שאתם התחלתם ובראתם עבור עצמכם. זה נדיב וזה ימשיך להיות כך. אך משהו קורה.

הבינו, כשהאנרגיה על הפלנטה זזה, משתנה ומאפשרת לכם להיות יותר מודעים לדברים שנלמדו כאן על תקשורות מהצד השני של הווילון, איך שלא תבחרו לחשוב על זה, הכל מתחיל לזוז במתודולוגיה שלו (שיטות המחקר והחשיבה המדעיות – משתנות). הבוקר דיברנו כדוגמא על ההבדל בין הורות לילד בן 8 לעומת הורות לילד בן 19. זה נעשה בכדי שתראו כי כאשר התודעה שלכם, בני-האנוש, משתנה ומתבגרת, כך גם המסרים מהמקור היצירתי משתנים בדרך בה הכל עובד. וזה מתחיל להיראות ולהרגיש אחרת, זה הרבה יותר מתקדם. את חלקכם זה מפחיד. בעבר קיבלתם עצה אודות תקשורת עם הרוח. נאמר לכם כי הרוח ואתם מתקשרים בתבנית שונה מאשר התקשורת שלכם עם בני-אנוש אחרים. התזמון אינו זהה. צריך להתרגל לעובדה שהתבנית האמיתית של התקשורת שאתם רגילים אליה בהורות, והיררכיה, אינה הדרך בה אנו פועלים. כאן אין זמן. הזמן הוא שלכם, לא שלנו. אתם יצרתם אותו. הזמן שלנו הוא במעגל. כרמז, תוכלו להביט באנרגיות הקוונטיות וכל מה שהתגלה כבר אודות הזמן. תוכלו להיווכח כי צפי מנקודת מבט של המימד השלישי הוא מאד נוקשה ומובנה ומחולק בתבניות ולכן אתם חייבים את אלמנט הזמן. אך ברגע שאתם יוצאים מהממד השלישי, אינכם הולכים לממד הרביעי, אינכם הולכים לממד החמישי, או אפילו לשישי או לשביעי....אתם הולכים לכולם!!!

הכל הופך להיות רב-ממדי, כזה שאינו ממוספר כמספר 6 או 7 ואם אתם מוצאים את עצמכם עדיין ממספרים את זה –זו הוכחה ניצחת כי אתם עדיין ליניאריים, ועדיין חיים עמוק מאד בממד השלישי. וזה מבלבל. ולשם אתם הולכים. כשאתם מקבלים מסר מהרוח כי אינכם שייכים לעיר הזו ואתם שייכים למקום אחר ועליכם לעבור לשם, דברים יקרו. אתם קופצים על המציאה, עוברים לשם, ודבר אינו קורה. מדוע? הסברנו הרבה פעמים. שותפי (לי) מלמד זאת בשאלה – "מי אמר לכם לעשות זאת כעת"? וזהו רק שינוי קטנטן בתבנית התקשורת בין הצד השני של הווילון ומה שנהגתם לשמוע. הרוח תגלה דברים שהם פוטנציאליים עבורכם, הרבה לפני שהם יופעלו בממד השלישי שלכם. אתם לא מגשימים אותם מיידית. אך זו הדרכה עבורכם בנוגע לבאות, לחוש ולהיות חכמים ולנוע כשאתם מרגישים שזה נכון לזוז. וזהו רצון חופשי! עם דחיפה קלה מצידנו...אם הרוח הייתה אומרת לכם – "קומו וזוזו", לא הייתם זזים. כי זו לא הייתה בחירה חופשית. אז, כשאתם מקבלים מסרים שכאלו, היו שקולים וזהירים והבינו שניתן לכם מסר מופלא ביותר, המצביע על פוטנציאל בו יש יותר עבורכם במקום אחר. ואז הרגישו, וחפשו סביבכם והשתמשו באינטואיציה שלכם, בכוח ובכלים שפיתחתם. הם יובילו אתכם לאן ללכת ומתי.

כאשר דברים מתחיל לזוז ולהשתנות, בני-אדם מתחילים לחשוב בדרך מסוימת ולהגיב בדרך אחר. כך נהגתם תמיד. כשלמדתם לקרוא, היה לכם סיפר לימוד למתחילים. חלקכם זוכר זאת. וכשהנוירונים במוח התחברו והשפה הופיעה שם, זיהיתם את האותיות והמילים ויכולתם להתחיל לקרוא. זה היה כלי בו השתמשו בתודעת התרבות שלכם בכדי לאפשר לכם לקרוא. וזה עבד. כעת, אשאל אתכם, היכן אותו ספר לימוד היום? האם אתם נושאים אותו אתכם? התשובה היא – לא. הוא כבר נספג ונקלט לתוך האינטלקט שלכם, לתוך הידע הסלולארי והמבנה שלכם. אתם פשוט יודעים לקרוא. ברצוני שתיישמו את הדוגמה הזו בדרך בה הרוח עובדת אתכם. כיצד זה נראה למי שאינו מאמין כאשר קורה משהו שהוא לא ציפה לו? שאפילו לא חלם על זה? לעיתים אתם חולמים חלום בעל תחושה חזקה מאד באמצעותה מראים לכם משהו. הנוירונים מתחילים להתחבר ופתאום אתם מתחילים להבין כי יש יותר בחיים האלה משחשבתם. "יש לי חזיונות, יש לי חלומות, מראים לי דברים. האם זה אלוהים? נפלא! קיבלתי מסר נפלא"....

ואז פתאום הכל נעצר. אז מה עושה בן-האנוש? הוא שואל את אלוהים, "מה עשיתי לא נכון שהכול נעצר?" האם חשבתם אי פעם כי אולי החיבור כבר קיים וכי אינכם זקוקים יותר לדברים הללו, שהפכו להיות אינטואיטיביים אצלכם? אתם מתהלכים בפלנטה עם ידע שנהג בעבר להגיע עם חזון מקדים. מה תאמרו על זה? אתם בוגרים. אז כל אלו שתהו שהם איבדו את זה, הבינו, התבגרתם. חלק מהדברים שהבאתם אתכם לכאן, האהבות שלכם, הרגשות, כבר נעו מעבר לזה וההתנהלות היא שונה. זה נמצא בכם. אתם יודעים את האמת. אינכם זקוקים לדברים הפשטניים האלה יותר, שייקחו אתכם למקום של אופוריה בהפתעה. כעת אתם מתבקשים לחולל כל זאת בעצמכם. לשבת בשקט וליצור את השלווה. את אותה התחושה שהופיעה בחזון שלכם, אותה הרגשה שהייתה לכם בחלום, בו טיפלו בכם ואהבו אתכם, אולי אפילו יצא לכם לראות את פרצופו של המטפל....והיום..אתם עומדים בפני עצמכם כי אתם חלק מהמקור היצירתי המתבגר.

וזה רק דבר אחד. ישנם דברים נוספים שמעולם לא שוחחנו עליהם. אתם מסיקים מסקנות כי דברים הם ליניאריים ויחידניים. דיברו על נשמה ערה, יש שם יותר ממה שנאמר לכם, ואתם מתחילים לעשות את החיבור. אתם חלק מכם זה והופכים להיות ערניים ודרוכים ומתעוררים. ואתם משתנים, לנגד עיניהם של שכניכם ומשפחתכם והאנשים איתם אתם גרים, וזו עדיין רק השערה....קיבלתם שיעור משמעותי אודות המחזוריות ואם שמתם לב, ראיתם כי המחזורים הם ייחודיים לתבנית עליה אתם מביטים. יש לכם מחזור של כדור הארץ, מחזור רוחני, מחזור של מזג האוויר, מחזור אישי, ועדיין...איכשהו, באיזושהי דרך, אתם אוחזים ברעיון כשכאשר תתעוררו, הכל יתחבר לכם יחד בבת-אחת. וזה אינו כך. אספר לכם. ישנם גלים של בגרות ומחזורים. ואינכם מקבלים את כולם בבת-אחת. מה שמכניס אתכם שוב לחדר בו אתם שואלים – "מה עשיתי לא נכון? רוח יקרה, יש לי הכל. אני יודעת שאת שם, אני מרגישה שאת שם, אני מרגישה את האהבה, אני ערה! ערה! אז מדוע כל זה קורה בגופי? מדוע אינני יכולה לנער מעלי את ההרגל הזה, מדוע אינני יכולה לקבל את התפקיד שרציתי? אמרת שאני טובה ואני ערה. הבט! אני מאמינה בך...." (בחיוך..)

כמה סבלנות יש לכם להבין שכל הדברים קורים כפי שהם אמורים לקרות במחזורים שעוצבו עבורכם, בזמן הנכון ובמקום הנכון. ואם הייתם מקבלים אותם מוקדם מידי או מאוחר מידי, הם לא היו עובדים. זה פשוט לא היה עובד. אז דעו כי שמענו אתכם. האם ידעתם כי אתם בעצם אלו שבשליטה? וככל שתבינו את הדברים שקורים, את הגלים והמחזורים והתזמון של כל המרכיבים בסיטואציות שלכם, כך תוכלו להירגע ולאמר – תודה. זה כאן. יש כאלו המחכים לריפוי. אני יודע מי אתם. הריפוי מגיע בצורה הולמת ומתאימה. וכשהזמן יהיה נכון – יגיע הריפוי המלא. זה קשור לתזמון. במחזוריות החיים האישיים שלכם ישנו זמן מתאים יותר לשינוי, בו קל יותר לשנות. האם אתם מבינים מדוע ישנה אנרגיה באסטרולוגיה, בנומרולוגיה? כי הדברים שמסביבכם הם חלק מכם. הרשת המגנטית היא חלק מהתודעה שלכם. היא מגיבה לתודעה שלכם, מה שהופך אותה חלק מהליו ספירת השמש (המקום בחלל המקיף את מערכת השמש) שמגיבה אף היא. המשמעות היא כי המערכת הסלולארית מחוברת אליכם. אז אין פלא שאסטרולוגיה עובדת. האם חשבתם על כך? הביטו אל תוך הדברים בכדי לדעת כי יכול להיות זמן מאוחר יותר שיהיה מתאים יותר עבורכם להירפא. חלקכם ניסה במשך זמן כה רב לצאת מהמחזור בו אינכם מצויים בשפע. אתם מודאגים מזה וזה הופך להיות חלק מתסריט הפחד שלכם. ומה גרוע אף יותר מכך? העובדה שלא הבנתם כי זה בגלים. לא הכל מגיע יחד. ומה אם עליכם להתעורר תחילה כדי ליצור בגרות? הבגרות יוצרת חיבור ויכולת עבורכם להאמין בפועל כי דברים קורים ואפילו לראות אותם בעתיד שלכם. דבר אחד מוביל למשנהו. כשאתם מתבגרים זה מתחיל. אתם מוצאים את עצמכם בזמן הנכון ובמקום הנכון, זוחלים החוצה מההרגלים שהיו לכם, או מאתגרי השפע שחוויתם. חלקכם יאמרו – ובכן....זה לקח מספיק זמן. אך הכל מתוזמן בצורה מושלמת.

כמה מכם כבר ויתרו ואמרו – "הבנתי חצי מזה, אין מושג בנוגע לחצי השני"? ואינכם מבינים שזה שם. זה מגיע. זה עדיין בעתיד שלכם. ומה אתם עושים? אתם נוקשים באצבעותיכם ואומרים: "בכל עת...רוח."..אם יש שם רוגז או כעס זה כי אינכם מבינים. זה שלכם. אתן לכם רמז שהוא סוד. אתם הם אלו החוסמים את הבריאה והיצירה של מה שאתם מבקשים. אתם החוסמים!! התזמון הולך ובא. ייתכן ויהיה מחזור נוסף. האם תמשיכו לנקוש באצבעותיכם גם במהלך המחזור החדש? או שבמקום זאת, ראו את זה קורה, מבוצע בעיני רוחכם, ותחגגו את עצם היותכם בשפע, בבריאות, ובכל הדברים שביקשתם. כי אנו רוצים שתישארו כאן. אתם הם בוראים של מציאות, אך אינכם יכולים ליצור דבר עם תבניות של המימד השלישי...!!! אינכם יכולים לעשות זאת כפי שחינכו וגידלו אתכם. במשמעת ועונשים וכל הדברים שאתם עדיין חושבים שהם חלק מהאלוהים. זה לא עובד בדרך כזו. האם זה מפתיע אתכם? יקירים, זה הרבה יותר מורכב ממה שאתם חושבים, ועדיין זה כל כך פשוט. בעודכם מתעוררים ומגלים חמלה ואהבה לעצמכם, רק אז אתם יכולים ליצור ולחולל זאת עבור אחרים. כפי שציינו בעבר. עליכם לאהוב את עצמכם תחילה. רק אז מתחילה להיווצר חמלה שהיא כל כך טהורה, ממש כמו של המאסטרים. אנשים יימשכו אליכם. זו הדרך בה אתם משנים את הפלנטה. זהו רגש. זו חמלה שהסביבה משתנה בעקבותיהם. תכנסו לחדר ותוכלו לחוש מיד אם ישנו מתח או כעס שם, או אם לחילופין יש אושר, שחרור ושמחה.

הבינו, אתם הבוראים של כל זה. אתם הם מנוע החמלה של עצמכם. דברים משתנים. כבר סיפרנו על האינייט ועל היכולת שלו להקשיב כאשר מדברים אליו בקול רם. כשאתם מדברים בקול רם לתוך האטמוספרה שמסביבכם החוזרת חזרה לתוך אוזניכם ואז אתם שומעים את עצמכם אומרים משהו שיש לו יותר כוח מאשר אי פעם בהיסטוריה של הפלנטה הזו. האנרגיה משתנה עם התזוזה המגנטית ותבנית חדשה כבר נמצאת כאן. דברו בקול את האמת שלכם ואשרו לדברים שאתם מאמינים בהם כפוטנציאלים. הם מציאות. וככל שתאשרו אותם לעצמכם, כך הם יהפכו למציאותיים ויופיעו מהר יותר, כי המחזורים יתאימו את עצמכם עבורכם. זהו מעגל שלם שהוא עם עצמכם ואשר מעולם לא היה עוצמתי יותר. בשונה מבעבר, הרווחתם זאת. אתם עושים דברים נכון ומקבלים את האינפורמציה הזו כדי לקדם את כל מה שהוא כבר זמין עבורכם. ממש עכשיו. עזבו כאן אחרת משהגעתם. אני יודע מי כבר ישן עכשיו...אני שומע אותו נוחר...חחחח. אך יש משהו הנקרא – השפה השלישית. אינכם יכולים לברוח ממנה. הכל נקלט בכל מקרה. הסיבה היא כי נתתם רשות וכוונה לשבת ולשמוע.

גם אם הגעתם הנה בטעות, גם אם לא ידעתם לאן נכנסתם ואתם סתם יושבים בנימוס, אינכם יכולים להתחמק מכך. הבחירה החופשית היא שלכם, להיזכר בכל זאת או שלא. האנרגיה שנוצרה על ידי מודעות והקשבה והבנה, היא משנה חיים ואתם מתחילים לשמוע את הקול הפנימי היפה שלכם שואל –"האם זה יכול להיות נכון? האם זה אמיתי? גם אם זה מוזר ותקשור זה לא בשבילי...אך היה משהו שם".

המשהו הזה יקירים הוא האמת של הרוח שלכם. אמת המצלצלת ושרה. ובין אם זה מגיע ממדען או ממתקשר או בין אם זה בא מכם – הבינו כי מה שיש לכם כרגע אינו חשוב. זה יפתח אתכם ולעולם לא תהיו כבר כפי שהייתם. זה המסר שתמיד היה ותמיד יהיה ואנו נחזור עליו שוב ושוב. עבור כל האנשים החשים שעובדים על הפאזל של הפלנטה, באנרגיה חדשה שמעולם לא הייתה כאן קודם. וכך הוא הדבר.

תורגם סימולטנית באהבה על ידי רחלי גנון


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים