קריון החדש מקולוראדו - מה שאיננו יודעים


קריון החדש מקולוראדו - מה שאיננו יודעים

קריון - מסר ראשון ל-2016 מקולוראדו

הקדמה

ברכות. כאן קריון. תמיד יש הפוגה. שותפי (לי) וכל החלק האנושי שבו, זז הצידה ככל שניתן, בכדי לאפשר לי לדבר כפי שאני מדבר אליכם. לקח לו שנים רבות להיות מסוגל לזאת כי היה פחד, פחד משינוי, פחד מאיבוד שליטה, תפיסת חיים שונה, בעצם כל הדברים שאנו מלמדים להתגבר עליהם היום. התקשור הפעם הוא אודות תפיסה. לא רק נקודת המבט שלכם בנוגע למה שקורה על הכיסא הזה, אלא תפיסת המציאות שלכם. של מה שעשוי לקרות בחייכם, ופלנטה.

כי כל התפיסות הללו מבוססות רק על מה שאתם יודעים. רק על מה שאתם יודעים. כששותפי הגיע לפלנטה הוא רצה לעסוק רק בזה. ההיגיון שלו היה הכל עבורו. כל מה שאתם כעת, גם הוא היה. מהסיבות שאתם זה אתם, והוא זה הוא. ודבר ממנו לא כלל כל סוג של הכרה רוחנית, או תכונות שהיו יותר מיופיו של המדע והלוגיקה שמאחורי הכל. וזה היה עולמו, וזו הייתה שמחתו. זו הייתה המוזיקה שלו. וכשהוא התחיל לראות את אלו שהיה להם סוג אחר של מוזיקה, כשהוא התחיל לראות את אלו שהייתה להם מערך של ערך עצמי ואמונה משלהם, שנסב סביב דברים שאינם מוחשיים או נתפסים, שלא הייתה להם הוכחה, זה נראה לו כאילו הם חיים מחוץ למציאות ואולי אפילו כמעט בחוסר שפיות. הוא דחה את כל זה. זה לא היה אמיתי עבורו. בעצם, השיפוטיות שלו גרמה לו להצטער עבור אלו המיינד שלהם הולך לכיוונים האלה.

הבינו, אתם חיים בארץ שאינה אמיתית. אתם חיים בעולם ואתם נתלים על דברים שלא קיימים. הראו לי את ההיגיון! הראו לי את ההוכחה! תנו לי את המדע העומד מאחורי השמחה, שהיא משהו שלא ניתן לראותו. ההיגיון כאן הוא לוגי ואתם תשמעו אותו במסר הבא. אומר לכם זאת שוב ושוב. טיפש אינו יודע שהוא טיפש. אינכם יודעים מה שאינכם יודעים. אם לא חוויתם משהו, אינכם יודעים דבר עליו באמת. מה שיש לכם היא התפיסה שנבנתה על פי מה שנאמר לכם על ידי המורים או ההורים שלכם או האנשים שאהבתם. ואלו הם הדברים שאתם מדביקים על עצמכם ואתם הופכים ובאמצעותם אתם הופכים להיות – אתם. אז יכול להיות שיש דברים בגו, אך הם מחוץ לקופסה הנוחה עבורכם שאתם שורדים בה. אני מזמין אתכם למוסס את הקופסה.

אומר לכם באהבה, אני יודע מי כאן. כולכם חלק מהמקור היצירתי. בתוך כל אחד מכם נמצא בורא. אלוהים, אם תרצו, נמצא בכם. ה-DNA שלכם מורכב מבחינה כימית ומורכב בצורה משמעותית הרבה יותר ברמה האזוטרית. ישנם דברים ב-DNA שלכם שאינכם יכולים לראות, אינכם יכולים למדוד בדרכים האלמנטריות בהן אתם מודדים דברים כיום. תארו לעצמכם חברה שאינה יכולה אפילו למדוד פיזיקה בצורה מדויקת ונכונה. תארו לעצמכם! אין לכם עדיין אפילו מכשיר שיכול לראות שדה קוונטי! תארו לעצמכם. ב-DNA שלכם יש רב-ממדיות שהיא כל כך משמעותית, כל כך יפה. במרכבה שלכם ישנם דפוסים המגלים את האלוהות שבכם. מרפאים, אינטואיטיביים, מתקשרים, יכולים לראות את זה או לפחות חלק מזה. הם יכולים להביט בכם ולראות את האלוהי שבכם בצורה שתותיר אותם חסרי מילים. ואתם? לכם לא יהיה מושג. שום מושג. אתם מבינים? אני יודע מי אתם.

שותפי (לי) שומר על עיניים עצומות בתקשור, כי הפעמים המעטות שהוא פתח אותם, הוא זכה לראות את מה שאני (קריון) רואה וזה לא היה נוח כלל. מה שאני אומר הוא שאינכם יודעים זאת כי לא הייתם שם. וגם אין שום הוכחה. אני יודע מי מלא בספקות כעת, וזה אמיתי, ממש כפי שאני מדבר. אני יודע מי הגיע לראות את הסימנים ולא את האזוטריות שבדברים. משפחה יקרה, מוססו את הקופסה שאת חיים בה ליומיים הקרובים. היא תחכה לכם כשתעזבו, אם תרצו לחזור ולגור בתוכה. ללא שיפוט. אם תאפשרו לדברים שאינכם מאמינים בהם ומעוללם לא לימדו אתכם, להיות מולכם בכדי שתוכלו לבחון אותם מבחינה לוגית היום. תוכלו אז לאמר, שאולי, רק אולי, יש פיזיקה שאיננו יודעים עליה דבר, יש אנרגיה שאינה ידועה לנו, ישנם מחזורים של ידענו עליהם, ישנם דברים שמעולם לא לימדו אותנו. האם זה יכול להיות?

כל הפלנטה נמצאת בתחילתו של מחזור. חלקכם יודעים זאת וחשים בזאת. בואו ואספר לכם. סיימתם את הכיול מחדש. כעת אתם יוצאים לעבודה. זו שנה 3 שהוא קטליזטור בו אנרגיות משפיעות בצורה משמעותית ומפתחות אנרגיות אחרות, אם רק תאפשרו זאת. אך השנה היא גם 9 וזה אומר שהמחזור הושלם ומעגל חדש מתחיל. נרחיב על כך מאוחר יותר. עובדי האור המודעים לכך שהם בהחלט מהווים פיסה מהבורא, יודעים כי משהו קורה. זה מתחיל כעת. דברים מגיעים לסיומם, כל הדברים שרציתם שיסתיימו. וכעת, כל אלו שביקשו בריאות....האם סיימתם עם זה כבר? והתשובה היא – בהחלט!! ישנו פוטנציאל כעת לריפוי משמעותי. זהו סיום של אנרגיה ישנה יותר בגוף שאינו זקוק לה יותר. ללא קשר ל-DNA שלכם או מה הייתה הנטייה שלכם למחלות בעבר, זה לא הכרח המציאות להיות כך כעת.

אנו באנרגיה חדשה כעת וכל כך משמעותית עבור אלו המתעוררים למי שהם יכולים להיות באמת. כאלה שבכוחם לשנות הכל. "אבל קריון...אינך מבין...לאמא שלי היה את זה וגם לאמא של אמא שלה וגם של אמא של אמא שלה....לכן. לכן מה? אתם פשוט נמצאים בכלא של האמונות האישיות שלכם. אין דבר כזה נטייה למחלה שלא ניתן להתגבר עליה באמצעות נטייה לאהבה, שמחה ושינוי. האם שמעתם? אתם נמצאים במעמדה בה שינוי המציאות הוא עניין יומיומי. התחילו לעבוד. העתיקים יודעים על מה אני מדבר. עצם העובדה שחייתם במשך זמן כה רב על פני הפלנטה הזו, נותנת לכם יתרון. אתם יודעים שכבר הייתם, וכבר עשיתם....ואתם יודעים שהשמחה שאתם מפזרים בעודכם צועדים, ולא משנה בבני כמה אתם, נשארת במקום בו הייתם. עקבות רגליכם מפזרות את כל מה שיש בכם דרך החמלה שאתם נותנים. דרך ההבנה של מי שאתם. דרך הכבוד שאתם רוחשים לאלו שבאו לפניכם, העתיקים בני העתיקים. אבות אבותיכם. הכל מתעורר לחיים כעת.

ויש שם כל כך הרבה...הרבה יותר ממה שהיה בעבר. זוהי מודעות קליטה. אנשים מתחילים לשאול אתכם, מה יש לכם? אתם כל כך שלווים כאשר לאף אחד מסביבכם אין שלוות נפש. כולם מצוברחים. האם שמתם לב? האם פתחתם טלוויזיה לאחרונה? איזה סוג של חברה תספק לכם תכניות בידור של אנשים עצובים, כדי שתוכלו לראות אנשים אחרים מצוברחים ואז להרגיש ממש טוב אודות מצב הרוח הירוד של עצמכם. (קריון הוא האח הגדול האמיתי...). זה סותר לכם בפרצוף ואתם מזהים זאת כאנרגיה ישנה שאינה ראויה. וזה אכן כך. זה לא ימשיך להיות כך בעתיד. כלל וכלל לא. מחזורי הפלנטה, מחזורי החיים, מחזורי הנעורים, כל זה כבר כאן. מעליכם. ובחברה בעלת הומניזם ובחירה חופשית, אתם יכולים לבחור לדחות את זה, וללכת רק עם מה שאתם יודעים. תוכלו להיות מה ששותפי (לי) היה כל חייו. עד אמצע שנות הארבעים שלו הוא היה גאה לעמוד ולאמר – "מה שחוויתי חייב להיות כל מה שישנו ואני לא אלך לשום מקום שהוא מעבר למה שאני יודע. זו האמת האמיתית וכל דבר מעבר לזה הוא – טיפשות". וכעת הוא הטיפש....בעודו יושב על כיסא ואני בא אליו ואומר דרכו דברים העטורים בחמלה ובאהבה ומציאות, שגם אתם מוזמנים לראות. שהיא מעבר לקופסה שלכם. וזה המסר להיום. וכך הוא הדבר.

התקשור המרכזי – מה שאיננו יודעים

ברכות. אני קריון מהשירות המגנטי. בשנים האחרונות, סיפרנו לכם אודות שינוי. נתנו לכם רעיונות חדשים שלא היו כאן קודם. אינפורמציה אזוטרית של האקאשה. אמרנו לכם כי כל מה שאתם למדים במחזור החיים הזה ייזכר בפעם הבאה, ואתם תתעוררו עם החוכמה והידע של כל זה. אמרנו לכם גם כי מחזור החיים עצמו משתנה ומתעורר אחרת בפעם הבאה, שלא כמו הפעם. ציינו גם כי הפלנטה נמצאת במקום אחר בחלל ושהאנרגיות שהאדמה תחווה יעצימו את ההמיספרות. השמש תשנה אף היא את האנרגיה וזה בתורו ישנה גם את מגנטיות הפלנטה. אתם תתעוררו לתוך מרק של מגנטיות אשר תמזג את התודעה שלכם ותאפשר דברים חדשים.

תזוזה ושינוי. ודרך כל זה יש בלבול. הבוקר חזרנו ואמרנו – טיפש אינו יודע שהוא טיפש. כי עדיין לא הייתה לו חוויה שהייתה גבוהה ממה שהיה לו עד כה. כשאתם מדברים על מחזורים, יקירים,, ישנה סברה, אפילו במדע כי המחזורים שאנו חווים יהיו זהים. בין אם משייכים את הדברים למזג האוויר, לכלכלה, לכל דבר. אתם אוחזים ברעיון כי מחזור החיים הזה יהיה זהה. בפיזיקה זה כך. כך דבר במעגל חוזר על עצמו. כשאתם מביטים על קול, על תדר באוויר, מחזוריות של דברים, אתם רואים אותו המחזור החוזר על עצמו כל הזמן. אך יקירים, השוני הוא כי המחזורים שאתם למדים ודורשים לעצמכם, המחזורים שהעתיקים דיברו אתכם עליהם, האנרגיה שב-2016 אינה מובטחת להיות מחזור החוזר על עצמו כלל. זהו מחזור שיש לכם בו בחירה כפי שלא הייתה לכם מעולם. תודעת תדרים גבוהה יותר נגישה בארגז הכלים של אלו המתעוררים לחוכמה. חוכמה שלא הייתה כאן קודם. חוכמה שאינה נמצאת רק בעובדי-האור. חוכמה שהיא זהה לגברים ונשים, חוכמה המכינה את עצמה ל-2016 שתהיה הרבה יותר כתוצאה מאנרגיית ה-9, שמהווה סיומת להרבה מאד מחזורי חיים יחד.

גרג בריידן, המדען, פתח את הדלת עבורי לאמר את הדברים שאני אומר לכם כעת. המחזור עומד להיות שונה ואדבר על כך כעת. כשאינכם יודעים את מה שאתם יודעים, כשלא עשיתם זאת קודם, זה יכול להיראות כדבר שונה. אם כל מה שידעתם בעבר, בסוף מחזור או בתחילתו, (לידה ומוות) היה רק בלבול, או פחד, או חשכה....יהיו כאלו שיאמרו שהנה, זה מגיע שוב. החושך. האבדון והקדרות. ואז יהיו כאלה שיחושו וירגישו שזה שונה כי יש דברים שאין צורך שיתרחשו שוב. לפני יותר מ-10 שנים שותפי (לי) שיתף אינפורמציה הקשורה לילדים החדשים. הילדים הם שונים. התודעה שלהם שונה. אמהות בוגרות בחדר הזה ומחוצה לו, יודעות כי הנכדים והנינים שלהם שונים בתכלית השינוי מהילדים שלהם. יש בהם חוכמה הבאה לידי ביטוי גם בגיוון ובשוני בין היבשות השונות בעולם. הם חושבים אחרת. זה כבר התחיל, יקירים.

כשאתם מדברים על שחרור והפצה של אנרגיה, זה לא קורה בשעה ואף לא בשנה. זה לוקח דורות. אך אם פוטנציאל השינוי נמצא שם – זה יתחיל וזה קרה. 2016 תהיה שונה, כי הייתה האצה לקראתה במשך שנים רבות. ועדיין ישנם כאלה בחיים הרגילים שאינם ישובים בחדרים כאלו או מאזינים לדברים אזוטריים, אך יש להם את הציוד הנדרש להבנה כי הפעם זה שונה. ומה אם אומר לכם כי יש כאלו שנולדו לזמן הזה, ממש עכשיו, שהיו צריכים להיוולד עכשיו, בכדי שתהיה להם האפשרות להבין את ההבדל? אני אומר זאת לשותפי (לי) כדי שיידע שיש דברים שהם חשובים יותר מהצער שלו. (לי איבד לפני שלוש שנים את חברו הטוב). כי לעיתים הישויות הענקיות ביותר בחשיבה, בחוכמה, חייבות לעזור מוקדם, רק כדי לחזור ולהקל ולסייע במה שעומד לקרות. זה מבלבל. אם לא חוויתם זאת – איך תדעו? זה מעולם עוד לא קרה לכם. כשאתם עומדים מול חומה, ואינכם יודעים מה קורה הלאה, אתם רק משערים שאתם יודעים.

אספר לכם סיפור קטן על סקיפר רב-החובל, שהוא מטפורה ועדיין יש כל כך הרבה מציאות בסיפור. בבסיסו, סקיפר חי בעולם שונה לחלוטין מזה שאתם חיים בו. ממש שונה. המציאות הייתה שונה, התרבות הייתה שונה, בצורות וסוגים שונים, הכל היה שונה. ובתוך החברה הזאת בעולם הו הוא חי, הביולוגיה שהייתה לו הייתה שונה משלכם. אחת התכונות המרכזיות שהיו לו בעולמו הייתה הידיעה מתי יסתיימו חייו. דמיינו לעצמכם לחיות עם ידיעה כזו, המגיעה כמה ימים לפני העזיבה, שמודיעה לכם כי אתם עומדים לעזוב. תארו לעצמכם לדעת כל כך בבירור, שאפילו יהיה לכם זמן להיפרד לשלום. שממש תוכלו להתכונן לסוף. אז מה קרה? סקיפר חי את חייו ואלו היו חיים טובים. ואז הוא קיבל את הסימן מתוך הביולוגיה האישית שלו, שהגיע הזמן ללכת. סקיפר עשה את כל מה שהוא ידע לעשות, מה שהוא חש אינטואיטיבית שעליו לעשות, שזה גם מה שכל האחרים ידעו. הוא הפסיק לאכול. זה היה חלק מהטריגר, המזנק שהשתיק את הביולוגיה שלו. וכל מה שבתוכו ידע שזה הסוף, לא היה שם סבל. זה היה נורמאלי שדבר כזה יקרה, שיגיע הסוף.

אך סקיפר לא הבין באמת מה קורה. הוא רק ידע שהוא עוזב. בעולם שלו בסביבת אנשים כדוגמתו ומסוגו, זה עשוי להישמע מוזר. אך זכרו, תרבויות הן שונות. סקיפר הכין לעצמו את הארון שלו. הוא היה יפהפה, וכולם עשו כמותו. זה לא היה ארון מעץ, הוא היה עשוי מחוטים ומכוסה בסיבים ומארגים והוא בנה אותו בזהירות, בידיעה כי בסופו של דבר הוא ייכנס לתוכו, ויפוג תוקפו. יגיע סוף לחיים כפי שהוא ידע אותם. זה מה שסקיפר ידע. זה כל מה שהוא ידע. והוא חי עם זה בשלום, כי הוא לא ידע את מה שהוא לא ידע. אז הוא טיפס אל הארון, סגר אותו מסביבו ונפטר. האם באמת מת? בואי איתי לארון שלו, רק לרגע, כי הארון לא החזיק מעמד הרבה זמן. הוא התחיל לנוע ואז התפוצץ לכל צבעי הקשת, ו....סקיפר נולד מחדש כפרפר. הוא לא ידע זאת. האם אלו הם החיים שלאחר המוות, או החיים שלאחר החיים? האם זו תבנית שהוחבאה במתכוון? ומה היה עושה אילו ידע? האם הוא היה עובר בכלל את כל החיים האלה? סקיפר היה עדיין סקיפר, אך הוא היה שונה כי כעת הוא פרפר יפהפה שיכול לעוף. וכך גם אתם.

השינוי שאתם עוברים הוא כל כך עצום עד כי אינכם יודעים דבר אודותיו. וזה מעולם לא קרה בעבר. לא לאנושות, לא בדרך הזו, וללא שום בטחונות. אמרנו זאת שוב ושוב. אין כל ערובה לכך. הפלנטה הזו אוחזת בבחירה חופשית ללכת למקום אליו היא הולכת. אך הפוטנציאלים הושמו במקומם על ידיכם בדרך כזו שאנו כבר יכולים לנבא שכל זה הולך לקרות. פשוטו כמשמעו. תחילתה של תרבות שמעולם לא ראיתם, בשום מחזור, אי-פעם. וזה יקרה לאט ולעתים יכאב, כי אינכם יודעים מה הבא בתור להגיע. אני מבקש שתהיו שלווים עם כל מה שמתרחש, ללא קשר למה שאתם רואים. ישנם כמה אלמנטים מוזרים אודות אנרגיה נמוכה וגבוהה יותר. האנרגיה הנמוכה איננה מסוגלת לראות מעבר לעצמה. כשתרבות או חברה או אדם בעל אנרגיה נמוכה נחשף לרבות בה יש אנרגיה גבוהה יותר, הוא לא יוכל לראות אותה. היא אינו מבין זאת. זו הסיבה שהחושך אינו מתפקד. נתתי לכם דוגמאות לכמה דברים הקורים על הפלנטה הזו שהם מפחידים בעבורכם. נראה כי לחושב יש סיבה פתאום....וזה היה ניבוי שיכולתם להתכונן אליו. ושמעתם את זה כבר באיזשהו מקום....ניתן להבין את זה, להתכונן לזה ואין חובה לחשוש מזה. ברצוני לפרוש בפניכם מנקודת עמדה אנושית את האירועים העכשוויים .

לפני שנים רבות סיפרתי לכם משהו על צפון קוריאה. שכאשר האב ימות, הבן שלו יירש הכל. את כל היבשות, הצבא, האגואיזם שהוא למד מאביו אשר נהג ליישר את ההדורים באנוכיות. האב היה מלווה במצלמות כל הזמן, כדי שכל דבר שהוא אמר או עשה יהיה מתועד עבור ההיסטוריה הבלתי-ידועה של עמו. הוא היה מתבוסס בתוך גאוותו ואומר דברים שלא הייתה להם כל משמעות, אך אפשרו לו לפרוש בתחושה שהוא נבואי. הוא היה בעל תפקוד לקוי. כמו איזה אל בעל בריאה משל עצמו. ובנו, היורש, היה שם בכדי לחזות בכל זה. אמרנו לכם להתמקד ולהביט בבן שלו, כי בתוכו הכוח לעשות משהוא נפלא, או שלא. כי האנרגיה תגבר עליו בדרך כזו או אחרת. הבן זכה לראות את המערב וגם לרכוש השכלה שם. הוא ידע טוב יותר. האם ילך אחר צעדי אביו וימשיך את הפרודיה? האם הוא יהפוך להיות האגואיסט שאביו היה או שאולי הוא יוכל להיות אגואיסט העושה משהו שונה עבור האגו שלו? משהו שיהווה הבדל עצום עבור הפלנטה.

הוא זכה לצומת של 60 יום שהיו נקודת מפנה גורלית מאז מת אביו, בהם יכול היה לעשות כמה החלטות. והוא עשה. ולפני כמה ימים ראיתם את התוצאות של זה. ראיתם אגואיסט שרצה שיעריצו אותו, שרצה שכל מילה שלו תוקלט כדי שיוכל להיכתב בדפי ההיסטוריה כאדם החשוב ביותר על פני האדמה. כן, הוא ירש את כל זה. הוא היה כל זה. והייתה לו בחירה חופשית. כעת, הקשיבו לי היטב. יכול להיות שהוא היה אגואיסט שאינו מתפקד כהלכה בפסיכולוגיה שלו, אך עדיין היה היגיון במה שהוא עמד לעשות הלאה. הוא יכול היה לעשות כל מה שרצה. אז מה עשה האגואיסט? מה היה יכול לעשות כדי להיחשב אפילו גדול יותר מאביו? ממש אז, דרך הסיוע של האומות המאוחדות הוא הצליח לעשות זאת. למרות שלא היה חייב לחבור למערב ולא היה חייב להיכנע לדבר. הוא היה יכול לאמר לעצמו שהוא הולך לשנות את הפלנטה הזו. שהוא הולך לגשר בין הצפון והדרום קוריאנים. הוא היה יכול לאחד משפחות, לפרק את הנשק הגרעיני, להביא שפע לתושבים, לפרק לחלוטין את כל הפחד בארצו מכל מה שהוא עומד לעשות. והוא היה יכול לעשות את כל זאת באופן מיידי.

"אני יכול להיות שומר השלום החשוב ביותר על הפלנטה". הוא יאמר, "והם יריעו לי באומות המאוחדות, תמונתי תהיה על כל מגזין, אזכה בפרס נובל לשלום"....אך הוא לא עשה את כל זה. כי האנרגיה הנמוכה והבלתי מתפקדת שלו לא יכולה לראות דברים שהם גבוהים ממנה. האם תוכלו לראות זאת? במקום הפוטנציאל היפה הזה, הוא הגביר את הפחד והתחיל ללכת בשביל שיוביל להרס העצמי שלו. וזה עשוי לקרות מוקדם הרבה יותר ממה שאתם חושבים. זו תהלוכה של אנרגיה ישנה בה הרבה אחרים אמרו את אותם הדברים. דיקטטור המעביד ושוחט את עמו בכדי לצבור יותר נשק. ויקירים, אמא אדמה אינה הולכת להסכים עם זה. כי הפלנטה הזו כבר החליטה לאן מועדות פניה. יהיו זמנים קשים מסביב לנושא הזה, בהחלט. האם תהיה עוד מלחמה? ייתכן. אך היא תהיה מהירה, החלטית, ושונה מכל מה שאתם חושבים. כי הפלנטה הזו פונה לכיוון משהו שכבר ניתן להרגיש אותו. האם תוכלו לחוש זאת? יהיו כאלה שיקראו או ישמעו את הדברים האלה ויאמרו כי הם אינם מבינים.

האם ראיתם חדשות לאחרונה? האם שמתם לב כי ישנן שתי מדינות מוסלמיות שנפרדו זה עתה? האם אתם מבינים את גודל ההשפעה של זה? היכן נמצאת מכה היום והאם כל אלו המבקשים להתפלל בזמן הנכון, הולכים לשם כעת? או לא? ומה זה יעשה? חשבו על זה. צדדי הקיצון כבר צוירו. דברים מגיעים לפיק שלהם ואינכם יכולים לשבת ולא לעשות דבר. עליכם לקחת צד. ואלו שאינם לוקחים צד ייראו כחלשים. והצדדים שתיקחו הם – תודעה גבוהה של כל מה שקורה בפלנטה הזו, או התודעה שהיא אותו הדבר, אותו הדבר בדיוק. אותה אנרגיית חושך באותה דרך בה היא תמיד הייתה. כי המחזור לא יחזור על עצמו. זה המסר. והוא פלנטארי. מהי משמעות המחזור הזה עבורכם? מה 2016 הולכת להביא לכם? זה יהיה שונה ממה שחשבתם. אמרנו כבר הבוקר, מהו הדבר התמידי ביותר עבורכם? הדבר הפיזי שבכם שמתמשך מבחינה בריאותית ואתם מאמינים כי יש בו מחזוריות? ואז אתם כל משקיעים את עצמכם בתוך זה עד לרמה כזו שזה הולך לקרות, להגשים את עצמו. או שלא. דברו עם סקיפר. הוא רוצה שתראו את יופיו, בעודו עף וחג מסביב לראשכם. הקשיבו, הוא שר לעצמו שיר בדרכו שלו, והוא יאמר לכם –"לא ידעתי! לא ידעתי! לא ידעתי! שכבתי כדי למות. בניתי את ארון המתים של עצמי. ואני כל כך יפהפה! לא ידעתי".

זה מה שאנו צופים לכם. חשבו על הדברים האלו ועל יופיים. חשבו אפילו כחוסר-וודאות המבינה כי דברים הם אינם כפי שהם נראים. רק להיום. וכך הוא הדבר.

תרגום – רחלי גנון

ובנימה אישית,

"אנו עוברים חיים שלמים בכדי להבין את סיפורה של האשליה. אנו מתים כל כך הרבה פעמים, רק כדי לדעת את נצחיותה של הנשמה. לישון כדי לצלול לתוך המציאות, להתעורר שוב אל החלום, אל חיי האשליה שהביאונו עד הלום. להבין עד תום מי היינו קודם, מי אנו עכשיו, ומיהו המלאך שבלבבנו שתמיד הביתה שב. מתוך האשליה, אל הנצח. כמו עכשיו". באהבה, נשימת בראשית.

סיפור השראה (הצטרפו לקבוצת ההשראה)

"פעם חלמתי, אני, צ'אונג טסה, שאני פרפר, מתעופף הנה והנה, פרפר לכל תכלית ומטרה. הייתי מודע אך ורק לשמחתי כפרפר, ולא לעצם היותי טסה. תוך זמן קצר התעוררתי והנה שוב הייתי אני עצמי ממש. וכעת אינני יודע אם בראשונה הייתי אדם החולם שהוא פרפר, או אם עכשיו אני פרפר החולם שהוא אדם. בין אדם לפרפר ישנו בהכרח שוני מסוים. זה נקרא – "הטרנספורמציה של החומר". (צ'אונג טסה).


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים