קריון - הגיון פשוט - אפריל 2016


קריון – על הגיון רוחני פשוט

מקובץ השמע – רחלי גנון

ברכות. כאן קריון מהשירות המגנטי. מה שאנו רוצים לעשות הלילה הוא לתת תקשור שיכלול את כל הנושאים ששוחחנו עליהם במשך זמן כה רב, וכולם אודות אלמנט אחד משותף – השכל הישר - ההיגיון הפשוט. נגדיל לעשות ונקרא לזה אפילו – השכל הישר הרוחני. תקשור זה עשוי להיות פוגעני לחלק מכם, אשר במשך שנים רבות למדו דברים מסוימים, בעיקר אודות אלו שהם אוהבים ומעריכים ומכבדים. ועדיין, זו הזדמנות לרבים מכם להבין משהו שעדיין לא חשבתם עליו.

המטפורה המוצגת בפניכם, התמונה הראשונה במסר הזה היא....ילד היושב על חוף הים. הילד מייצג את בני-האנוש. הוא מייצג את החלק בתודעה שאתם נמצאים בו כעת כציוויליזציה שקיימת בתוכה ינקות עדיין בכל מה שקשור לידע וחוכמה וגם הרבה תהיות. חוף הים במסר הזה, מייצג את גאייה, עליה אתם יושבים ואשר היא חלק מהמציאות שלכם.

הילד היושב על חוף הים, מתחיל לשאול שאלות. אעבור אתכם יחד על כמה מהשאלות הללו ובכל מקרה לגופו, נחדד סיטואציות בהן אינכם משתמשים בהיגיון רוחני בריא. הבחירה היא בידכם, לחוש אמת או ללכת אחר מה שלימדו אתכם עד כה. עבור ביליוני אנשים, זהו גשר שלעיתים קשה לחצות אותו. הילד יושב על החוף ותוהה, האם יש אלוהים? הילד אינו מודע ליקום, לגלקסיה, לתפארת המלכות, להוד ולהדר, לאלוהות, לאהבה, הוא אינו מודע למקור המרכזי הגדול של הבריאה, שאינה מגיע מהבורא, אלא מהאנרגיה הנדיבה המשפיעה על כל רמה אטומית.

הילד אינו מודע לשיר המושר מהמקור היצירתי, לכל שישנו, לכל החיים, שיר ההלל ליופיו של האלוהים. הילד אינו מודע לקסם שבבריאת הפלנטה, שקרה בזמן ובמקום מאד מסוימים, ממש עבורו, כדי שהוא יוכל כך, לשבת על החוף. הילד אינו מודע להיגיון הפשוט שבלהביט על האנושות ופשוט לשאול – "מה היא מחשבה אינטואיטיבית"? הילד אינו יודע כי יותר מ-80% מאמינים בחיים שלאחר המוות, ויודעים כי ישנו אלוהים. הילד אינו יודע כי עצם השאלה – "האם יש אלוהים".....מקורה במה שכבר נמצא בתוכו. הרי פיסה מהאלוהי עצמו נמצאת ב-DNA שלו, והיא זו המעוררת את התודעה השואלת את השאלה – "האם יש אלוהים"....היגיון פשוט. הרי אם לא היה כל אלוהים, מדוע הייתם שואלים בכלל שאלה שכזו? (לי צוחק)...הביטו סביבכם, יקירים, ואמרו לי כי אין אלוהים.

וחלקכם יאמרו: "הבטתי סביב, ויש רוע וזה נוראי". ואני אומר לכם: לא הבטתם ביופי, לא הבטתם בסיטואציות שלא ידעתם הקשורות לתזמון של הפלנטה הזו, עדיין לא הבנתם במה אתם מעורבים או מה הולך לקרות הלאה. אם תלכו רק עם מה שלמדתם ולא תשמשו בהיגיון פשוט, אתם תחיו בקופסה שהיא כולה פרי יצירתכם. וחלק מהקופסאות הללו מאד חשוכות. זו הייתה הסוגיה הראשונה. הילד מגיע למסקנה – כן!!! יש אלוהים. ואז הילד מתחיל לשאול את השאלות האחרות שכל האנושות שואלת. האם זה אפשרי שקיימים חיים אחרים במקומות נוספים? במשך מאות בשנים האנושות ישבה על החוף, הביטה על הלובן המופלא של החול, כפי שהילד מעביר אותו כעת בין אצבעותיו ובונה ממנו ארמונות. במשך כל הזמן הזה האנושות השתמשה באינטלקט ובהיגיון שלה ואמרה: "בגלל שאני יושב על חוף אחד, אין לי שום הוכחה כי ישנם חופים אחרים על הפלנטה. לכן, אני נוטה להאמין כי זהו החוף היחידי. כי זה החוף היחידי שאני יכול לראות.

וזה בדיוק מה שעשיתם. מאחר ואינכם יכולים לראות את החיים האחרים, החלטתם כי אם משהו אינו בא לבקר אצלכם בצורה ברורה ומשמעותית, הוא פשוט לא קיים. אתם מביטים החוצה על היקום רחב הידיים וממשיכים לתהות האם ישנם שם חיים, וזה בדיוק כמו הילד היושב על החוף ואומר – "כנראה שאין יותר חופים, כי אינני יכול לראות אותם, כי הם אינם מבקרים אותי. אין כל הוכחה. אני יושב על החוף היחידי". ברצוני שתתחילו להשתמש בהיגיון רוחני בריא.

בורא כל הדברים, האנרגיה היפהפייה הזו, שאינה רק אהבה וחיים, אלא אנרגיית כל הדברים שקיימים, התודעה הזו שאינכם יכולים אפילו להתחיל להבינה, המאפשרת למבנה המולקולארי של האטומים ליצור את הכול, כשהאנרגיה הזו נוצרה ביקום ובגלקסיה שלכם, האם אתם חושבים באמת שהמקום היחידי, מתוך טריליוני פלנטות, יהיה שלכם? וגם תתקיים בו צורת-חיים אחת? זה לא הגיוני שתהיו לבד. ואינכם לבד. יבוא יום ותדעו זאת בוודאות וזה לא יהיה כפי שאתם חושבים. הגלקסיה הזו שלכם חוברת עם כל החיים, וישנם כל כך הרבה חיים. אך זה גדול ורחב, וכך זה עוצב. טבעי שלא תוכלו לראות זאת. כל החיים עוצבו בדרך הזו.

הילד היושב על החוף אינו רואה חוף נוסף. כי אוקיינוסים אינם עובדים בדרך כזו. חופים אינם מופיעים רק כדי להכיר חופים אחרים. הילד ייאלץ לנסוע מרחק עצום בכדי לראות שהוא טועה. בעוד החופים הם בכל מקום! בכל מקום! והם כל כך יפים! לו רק היה משתמש בהיגיון בריא, היה מבין כי העולם חייב להיות מלא בחופים מופלאים. ולו בשל העובדה כי כך הדברים עובדים. כל חוברים להם כל האלמנטים יחד ובוראים חופים, ובוראים חיים, ממש כמו כאן. התהליך עצמו שברא חיים כאן בפלנטה הזו, ברא אותם בכל מקום. אינכם לבד.

ואז הילד יאמר: "ובכן...אם זה אכן כך, אני תוהה כמה סוגים של חיים ישנם". והילד מוסיף ואומר:"זה בטוח לא ייראה כמו אצלנו.יהיו שם בטוח טיפוסים שנראים מוזר עם ארבעה אפים וחמישה זרועות, ועוד כמה עיניים התלויות על מרפקם". אכן, לילד יש דמיון פרוע בכל הנוגע לנראות של כל החיים האחרים, בחלקים אחרים ביקום, בחלקים אחרים בגלקסיה. אך אם נשתמש בהיגיון בריא, אספר לך משהו. יופיו של ה-DNA נמצא בכל מקום. בכל מקום. בסופו של דבר תהיה גם תגלית של חיים מיקרוביולוגיים במערכת הסלולארית האישית שלכם. וכשתתחילו לבחון אותה, כן, אתם עומדים למצוא את ה-DNA. המבנה עשוי להיות מעט שונה, אך זהו DNA. הסליל הכפול (היליקס) נמצא בכל מקום. ומדוע בכל מקום? כי אותו עקרון ממש, של הפיזיקה, של הבריאה, של הנדיבות, של האור והחושך, של החום והקור, הוא זהה בכל מקום בגלקסיה.

היגיון פשוט. אם הפיזיקה זהה, והחיים מתפתחים באותה הדרך, הם מתפתחים בצורה דומה בכל מקום. אל תופתעו אם יום אחד תפגשו את הדבר הנקרא – "זרע הבריאה" שלכם, אלו הבאים ממקום מאד רחוק. כשהזמן יהיה נכון, כשתהיו מוכנים, אתם תבואו אליהם בזרועות פתוחות והמון אהבה. וכשהם יצאו החוצה להכיר אתכם, הם יהיו נפלאים ממש כמותכם. ולא יהיו להם ארבע עיניים שיצאו מהמרפקים שלהם. זהו היגיון רוחני. אמנם יהיה גיוון, אך התהליך הוא זהה. החופים נראים בדיוק אותו הדבר. בחלקם יש חול שחור ובחלקם חול לבן. אותו תהליך שברא את החול מן האוקיינוס, הוא זהה בכל מקום בפלנטה כמו גם בפלנטות אחרות. צפו לגיוון אך גם לדמיון רב. היגיון רוחני פשוט נמצא בכל מקום.

אך הילד עדיין שואל את השאלות, כאילו לא היה היגיון בכל הדברים. כי לעיתים הילד חושב בלדרך בה לימדו אותו לחשוב, ולא בצורת חשיבה פתוחה המלאה בהגיון בריא. "ואם יש חיים אחרים, מהו התזמון בכל זה? כנראה שיש להם היסטוריה בדיוק כמו שלנו, אולי זהה לחלוטין בו התזמון מעורב". אך הילד אינו לוקח בחשבון את גילם של כל הדברים. הילד אינו יודע דבר על גדולתם של אלו שצעדו לפניו. הילד מכיר את הילד ואת ההיסטוריה האנושית שאינה רחוקה ממנו בהרבה. וההשערה שהילד מעלה היא כי כל החיים בכל מקום מתקיימים במשך אותו הזמן. ההיסטוריה, הבריאה, מה ההיגיון הפשוט שלכם מספר לכם על גלקסיה שהיא בת ארבעים ביליון שנים? האם זה אומר לכם שכל ההתפתחות קרתה באותו הזמן, או אולי זה אומר שייתכן, רק ייתכן, כי ישנן פלנטות וציוויליזציות הנראות ממש כמותכם, שנמצאות בסביבה כבר במשך מיליוני שנים?

ואם תבחרו לחשוב מחוץ לקופסה ותשתמשו בהיגיון בריא, הפוטנציאל של זה הוא מפעים ומדגיש את העובדה שאתם הגעתם רק לפני רגע, וכי יש מטרה לכל זה. זה המקום בו המערכת הסלולארית עצמה והגלקסיה שבתוכה, היא בעלת היסטוריה של ארבעה מיליון שנה, והאנושות נמצאת כאן רק בכמה מאות אלפי שנים. רק בשנים האחרונות....כפי שאמרנו בעבר, מה ההיגיון בזה? בגלקסיה בעלת שעון של 24 שעות, אתם הגעתם לפני שתי שניות בדיוק. אז מה האפשרויות לכך שהיו תרבויות הרבה, הרבה יותר רחוקות ועתיקות? ומה האפשרויות שבגלל גילכם ובשל הידע שלכם אודות תודעת הבורא, חלק הם אלים בעצמם דרך מבנה ה-DNA שלהם והם בעלי מיליוני שנים. אז מה הסיכויים שכל מה שקורה כאן ועכשיו קרה גם שם, אז מזמן? כשהארץ התגבשה לה? ואם זה אכן כך, האם זה הגיוני? אולי הרבה יותר הגיוני מאשר לחשוב שכולם הגיעו בשתי השניות האחרונות...הא הא הא....ואם זה המקרה, האם זה אפשרי שהם לקחו חלק בסיפור הבריאה של הפלנטה? האם ייתכן כי ישנם זרעים של הביולוגיה האישית שלכם, שהם בוגרים ונהדרים ועצומים ועתיקים ובני מיליוני שנים?

ויתכן כי הפלנטה הזו עשויה אפילו להיות מוגנת בדרך המעניקה לה בחירה חופשית ובמיוחד במהלך השינוי שקורה כעת. קורים כאן דברים על הפלנטה שיעצבו את ההתרחשויות עבורכם, ויעניקו לכם גם דברים מסוג זה. האם תוכלו למתוח את ההיגיון ולהכיל את כל זה? והילד ממשיך ושואל:"מי הוא אלוהים? מה היא הגישה של אלוהים? האם אלוהים מכיר אותי? ואם כן, האם הוא מרוצה ממני או שלא? האם אני יכול לפגוע באלוהים? ומה יקרה אם אפגע בו?" זו שאלה שתפסה אותי (קריון) ואת תשומת ליבי יותר מכל דבר אחר, ולכן חזרתי ואמרתי את הדברים הללו יותר פעמים מכל דבר אחר. אמרתי שוב ושוב, כי בני האנוש הם כל כך מוגבלים בתצורת התודעה שלהם, עד כי הם יצרו ובנו את אלוהים והפכו אותו לבן-אנוש. אלו הדברים הבסיסיים שדיברתי עליהם בעבר. אם זו הייתה פלנטה של כלבים, אלוהים היה כלב. אם זו הייתה פלנטה של אופוסומים- אלוהים היה אופוסום. זהו כל מה שאתם יודעים. וכך אתם מניחים ומשייכם את כל הדברים שאינם מתפקדים באנושות – להוד רוממותו. ואין בזה כל היגיון מכל סוג שהוא.

בורא העולם הוא גדול מכפי שתוכלו לתאר, ועדיין קטן מספיק כדי להתאים לגודלכם. כדי להיות בכם. יש בו גדולה, כל כך הרבה יותר ממה שתוכלו אי-פעם לחשוב עליו....(קולו של לי רועד מהתרגשות ). ואתם החלטתם שיש מלחמות בגן-עדן? ומלאכים שנופלים ונושרים, ועונש? ושיפוט? האם זה באמת היגיון רוחני בריא? או אולי זה אתם, החיים בקופסה בה אלוהים הוא בדיוק כמותכם? מה היא אותה תכונה אנושית של האנושות, הרוצה כי אלוהים שלה יהיה אנושי ובלתי מתפקד?

אלוהים הוא אהבה. לא שיפוט. אין דבר שתוכלו לעשות שלא ימצא חן בעיני האלוהים. אתם חלק ממנו, כל זה שנוי במחלוקת בגלל כל מה שבניתם לעצמכם כדוקטרינות. יש לכם אלוהים שמפחיד ילדים, יש לכם חזיונות זוועתיים מרגע המוות שלכם, ובורא היקום אוהב אתכם בכל מצב. גם כשהשכל שלכם אינו ישר. ההיגיון האופטימאלי עבורכם הוא להבין כי אתם נמצאים כאן בכוונה, למען סיבה. ולא רק למען סיבה אלא אתם חלק מהפאזל. יש לכם נשמה. נשמה שנוצרה על ידי אותו מקור מרכזי. הדבר שאתם קוראים לו נשמה, הוא פיסה וחלק מהמקור היצירתי. זה בכם. אז אם אתם אכן חלק ופיסה מהאלוהי, בואו ואשאל אתכם, האם זה הגיוני שתשלחו את עצמכם לגיהינום להישרף שם לנצח? זה תמיד אתם עם עצמכם, וזה עוד דבר השנוי במחלוקת. היגיון בריא הוא להכיר בכך כי אלוהים הוא אהבה. לא שנאה, לא שיפוט, ובניית מערכות מסוג שבהם עליכם להתנהג באופן מסוים, או שתסבלו עינויים לנצח, היא כל כך אנושית. כל כך אנושית. והיא מגיעה מתודעה נמוכה. תודעה המבקשת לשלוט באנשים. זו אינה תודעה של חופש.

הילד עדיין יושב על החוף ואומר:"יש לי את החיים האלה. אך מה קורה כשאני מת? האם אני מגיע רק לרגע אחד בזמן, לזרוח כמו השמש, עם תודעה שאוהבת את אלוהים ואז אני פשוט מת? וכל מה שהוא "אני", נמצא כאן רק לרגע קט ואז אני הופך לאבק לנצח, ואז כבר אין יותר "אני"? ובעקבות השאלה הזו הילד מתחיל להתעורר. והילד מתחיל לראות חופים רבים, והילד מתחיל לפתח היגיון פשוט. הוא מתחיל להרגיש את הבורא שבתוכו, הוא בעצם מתחיל להרגיש את התודעה של הבורא שבתוכו. והוא מתחיל לתרגל מאסטריות. וברגע אחד של הכרה ותובנה הוא חווה – אאההההה! וזה עצום. והילד אומר:"אני נצחי!! ידעתי זאת!!" הילד מוסיף ואומר:" אני זוכר! הבטתי על הפלנטה הזו בשלבי בנייתה. היא נוצרה בשבילי, עבורי, ועבור כל אלו שאיתי. ראיתי את כל הדברים הללו, את כל היופי הנבנה הזה. באתי כבן-אנוש וכשהלכתי לעולמי, חזרתי שוב כבן-אנוש. כי נשמתי היא נצחית!!! אני לנצח!!! וכשאמות, אחזור שוב, כי ישנה מחזוריות והיא יפהפייה והיא מחזוריות המורכבת מהיגיון פשוט. כי זה פשוט. בורא כל הדברים לא היה יוצר חלק מעצמו שייכחד וימות. לא קיים מוות אצל הבורא. הזמן הוא במעגל.

יקירים, אתם הילדים שעל החוף, המשתמשים בהיגיון רוחני ומתחילים להתעורר לאמת. גם היא, כמו כל הדברים, מחזורית. מלבד העובדה כי המחזור הזה, שאתם חיים בתוכו, מתחיל להשתנות ועם השינוי מגיע יותר שכל ישר. גם אם אינכם מאמינים לכך עכשיו, עוד תאמינו. אתם תאמינו. כל אדם בעולם הזה ינשום את נשימתו האחרונה בתוך גופו. כולכם. כולנו. מה דעתכם על זה? ואתם חושבים שהמשמעות היא מוות.....אומר לכם מה זה. זהו מחזור ההתחדשות והתחייה. כי אינכם חיים מחזור ארוך במיוחד. ואחרי הנשימה האחרונה, ואחרי זמן מועט, תתעוררו שוב. לא כאן, אלא לאנרגיה שאיננה אפילו מקום. ואתם תשמעו את רוחו של השיר הנשמע לאורך כל הגלקסיה הזו, המייצג את אהבת הבורא. ואתם תדעו כי כל דבר שאמרתי לכם הוא אמיתי ונכון. ודרך אותה מערכת שחוויתן שוב ושוב, נשמות עתיקות, אתם תחזרו לפלנטה הזו עם תכנית חדשה או כזו שהייתה לכם בעבר, אתם תבחרו אחרים שישובו אתכם כפי שעשיתם בעבר, ואתם תהפכו להיות צעירים שוב.

הכול הוא מחזורי. אך בפעם הזו, הנעורים שלכם יישאו עמם חוכמה מיוחדת. באנרגיה החדשה אתם תזכרו. הטעויות שעשיתם לא יחזרו על עצמם. תהיה לכם חוכמה שעדיין לא נראתה כמותה על הפלנטה הזו, כי היא חדשה לגמרי. ומחזור החיים הזה יסתיים באותה הדרך, מלבד העובדה כי כאשר תנשמו בפעם הבאה את נשימתכם האחרונה, תעשו זאת בחיוך גדול. כי אתם תזכרו כי זהו מעגל מחזורי. ולא יהיה יותר פחד. ואלו שמסביבכם שהתגעגעו אליכם, יחגגו אתכם את העובדה כי מוות לא קיים. זו חוכמה. לעמוד סביב האדם העומד להחזיר את נשמתו ולשיר לו שירים מרוממים, בידיעה שלמה כי זהו המחזור שלהם והוא יפהפה. וזה יקירים, הוא היגיון רוחני פשוט.

אז מה תיקחו מכאן? האם זו תקווה ורודה או מציאות? מה אומר ההיגיון שלכם? האם תלכו עם מה שלימדו אתכם, או עם מה שמרגיש לכם אינטואיטיבית כאמת? ואם זה מתחיל להיות אמיתי עבורכם, מה תעשו עם זה? יקירים, ישנם כלים על הפלנטה כעת שיהוו קריאת השקמה להגיונכם הבריא. חלקכם יתנגשו בכל הדברים שלמדתם ושלימדו אתכם עד כה....אך האנושות תתחיל יותר ויותר להביט על הדברים כפשוטם. האם זה הגיוני שאלו המבינים את אהבת האלוהי, מקיפים את עצמם באנשים הנלחמים על מי צודק יותר? התשובה היא – לא.

זהו אוקסימורון עבורכם להתמודד עם שכניכם, לבנות גדר רק כי אינם אוהבים האל בדרך שלכם. ההיגיון הרוחני ינצח גם שם. ובסופו של דבר, תחיו בפלנטה שיהיו בה סוגים רבים של אמונות וכל אחת מהן תעבוד את האל בדרכה. וכולם יסכימו כי ישנו גיוון של תרבויות וכי אלוהים הוא אהבה. וכי אין נכון או לא נכון. יש רק בחירה. זו חוכמה. זהו הגיון בריא והוא מגיע. כיצד זה משפיע עליכם כעת? זו תשובה שאני (קריון) אינני יכול לענות עליה, כי לכם יש בחירה חופשית. תוכלו לעזוב ולצחוק על כל מה שקראתם, או לבחור לחיות אחרת לחלוטין. לחלקכם זה רק אישור על כל מה שאתם כבר יודעים.

נשמות עתיקות, ברוכים הבאים לפלנטה משתנה. אתם במקום הנכון. אין טעויות. לכו מכאן והדגימו לאחרים את חייכם. ואם תהיה לכם הזדמנות – הראו להם היגיון בריא ופשוט. די להיום. וכך הוא הדבר. קריון.

ובנימה אישית,

נשימת החיים שאין לה התחלה או סוף, המלאה באהבה לנצח נצחים מזכירה לנו גם ביום הלא פשוט הזה, כי הפרידות הכי כואבות אינן לנצח. וכשיגיע הזמן, נשיר את נשמתנו הביתה בחיוך ונתאחד עם כל יקירנו. חג עצמאות שמח.

מאנגלית – רחלי גנון

(התרגומים שאני מציעה לכם הם תמלול ישיר מקובץ השמע. הדגש כאן ובכל פעם, אינו על עריכה ספרותית, אלא על העברת האנרגיה המופלאה המשתמשת במילים כמוליך.....ישירות אליכם. אני שומרת על המבנה האנרגטי של כל תקשור. אינני מדגישה עבורכם משפטים חשובים, כי המילים לובשות צורה מדויקת לכל אדם הבוחר לקרוא אותם).

Racheli Ganon – Master Healer of Divine Source


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים