קריון בפטגוניה - תשעה תקשורים - מרץ 2016


קריון מצ'ילה – 18 במרץ 2016

(במסגרת תשעה תקשורים מפטגוניה P-A-T-A-G-O-N-I-A)

הראשון – האות P – Perception – תפיסה

ברכות. כאן קריון מהשירות המגנטי. אצייר בפניכם תמונה, אנו מעטים כאן אך רבים מקשיבים. ומאחר ואנו חסרי-זמן, הכל יחסי, לכן הכל קורה עכשיו. ההרפתקה החלה. אנו בתחתית הפלנטה במקום קסום בגאייה בשם – פטגוניה. כל אחד מכם הוא חלק מהאלוהים. לא אלוהי הדוקטרינות, אלא האלוהי שהוא חלק מה-DNA שלכם. המקור היצירתי הנמצא בכם – מוחבא, כי נדרשת בחירה חופשית להביא אותו לקדמת הבמה. התכנית האלוהית היא מעניינת כי ניתן לעבור חיים שלמים מבלי להתעורר לאמת הזו שמתגלה רק באמצעות בחירה חופשית. אך שכאתם בוחרים להתעורר, אנו אוחזים בידכם ולוחצים אותה באחיזה שאינה משתחררת יותר לעולם. לחיצת יד לחיים שאינה שופטת אתכם ומזכירה לכם את נצחיות נשמתכם בה אתם לוקחים חלק מתכנית גדולה יותר.

כל האזור הזה הוא בלתי-רגיל. רוב התפיסות בנוגע להיסטוריית המקום הזה אינן מדויקות. האנוש אינו מסוגל לראות מה קרה כך אך חלקכם אזוטריים מספיק כדי להרגיש. גאייה הוא שמה של אמא אדמה, ישות חיה ונושמת. למרות שאינה אנושית, אתם מכירים את כוח החיים שבה, לחוש בו. אוהבי הטבע מביניכם יוצאים לשדות, להרים, פורשים את ידיהם וחשים אהובים ואת נצחיות האל הבורא, כי גאייה היא חיה ומדברת אליכם בדרך שרק אתם שומעים. תוכלו לשאת אתכם תסכול לפסגת ההר ולהשאירו שם. ביכולתה של גאייה להמיס את כל בעיותיכם הקשות. זו אדמה קדמונית אשר נשמרה טהורה מסיבות רבות. הטמפרטורה, הטופוגרפיה, זו אדמה של אש וקרח. בני-אנוש נמצאים על הפלנטה הזו רק כמה רגעים. ההיווצרות של גאייה קרתה במשך ביליוני שנים. אתם הגעתם ממש בשניות האחרונות. מה היה מעבר להרים ולאגמים שאתם רואים כאן? האם ידעתם כי הרי הגעש עיצבו את הנוף הזה? הייתה תקופה בה כולם היו פעילים וכל זה עוצב עבורכם, שתוכלו לחזות בזה היום וכדי שהפלנטה תוכל לדבר אתם על ההתרחשות האנרגטית של כל הדברים.

מזג האוויר משתנה אך במקום הזה הנאתכם אינה תלויה במזג האוויר. זה לא רטוב או קר מידי, זו מלכות ותפארתה של גאייה. כל סוג של אקלים מביא עמו יופי, עצה וגם אתגר. כל זה הוא חלק מהאנרגיה המדברת אליכם כעת. הילידים היו כאן. מזג האוויר החמור סחף ומחק כמעט הכל בפחות מעשור. גאייה מנקה את עצמה בדרך הזו ויש גם מסתורין. חושו בו. היו כאן שמאניים ודברים התרחשו מתחת למים הללו. מתנת ההבחנה שלכם תאפשר לכם לחוש דברים באזורים השונים. אוכלוסיית הילידים כאן הייתה אזוטרית הרבה יותר ממה שחשבתם. הם חיו בארץ של אש וקרח ולפיכך היו חייבים להכיר את גאייה ולדבר איתה. דברים רבים עדיין לא התגלו, כי דברים הם אינם כפי שהם נראים. לאבות-אבותיהם של הילידים יש מסר עבורכם. בואו ניתן להרפתקה להתחיל. וכך הוא הדבר.

השני – האות A – Always Ready – תמיד מוכנים

הרשת המגנטית אחראית על שינויים בתקשורים בהתאם למיקום בו אנו נמצאים והיא גם זוכרת את כל הפעילות האנושית במקומות חזקים בהם התרבויות כיבדו את הרוח. כגון דרום אמריקה, או אוסטרליה ומקומות קדושים אחרים. תרבויות רבות באות והולכות ומותירות חותם על הפלנטה. הרשת הקריסטלית זוכרת ומשפיעה על איכות האינפורמציה שעוברת. כאן בפטגוניה לא קורים אירועים גדולים או דרמות אנושיות. אמנם הילידים הוברחו מכאן, אך לא חוו מלחמות גדולות ולא היו תרבויות שבאו והלכו. לכן האדמה כאן קדמונית ובהירה מכל מקום אחר, גם בגלל מזג האוויר שאינו מאפשר לחיות כאן. אך היופי? ברור כשמש.

ברצוני להציג בפניכם רעיון מתקדם בנוגע לביטוי – "תמיד מוכנים". אספר זאת באמצעות משל ואציג בפניהם אדם בשם וואו. הוא אינו אמיתי. הוא רק חלק מהמשל. הוא גבר אך יכול להיות בכל מגדר. וואו הוא אדם שיכול להיות גבר או אישה. אספר לכם כיצד הוא חושב ומדוע. וואו הוא אקדמאי. הוא חושב באופן לוגי, ממש כפי שגבר חושב. דעו כי ישנו הבדל, שנוצר בכוונת תחילה בעיצוב, בתהליך החשיבה המגדרי. ככל שאתם רוצים להיות שווים – זה לא המצב. המוח שלכם שונה בדרך בה הוא חושב והוגה אצל גברים ונשים. לנשים יש מחלה גדולה יותר והמון רגשות והן זקוקות לזה עבור ילדיהן. האינטואיציה שלהם גדולה ועצומה יותר. זה חייב להיות כך בכדי לגדל ילדים ולהגיב לתינוקות באהבה. אצל הגברים זה שונה. הם חזקים יותר. ובהישרדות עליהם למצוא את האוכל. הם פחות אמוציונאליים מסיבה אחת בלבד. כדי שלא יעבירו את רגש הפחד אל החיה העומדת להיות ארוחת הערב שלהם....לכן עליהם להיות מחווטים אחרת ולהרגיש שונה.

זה יוצר סיטואציה בו נשים יותר פתוחות ומוכנות לקבל מסרים רוחניים יותר מגברים. הרגש והאינטואיציה חדים אצל האישה ואצל הגברים זה נרכש. אך למרות השינויים עדיין המבחר הוא רבגוני. ישנם גם גברים רגישים ונשים חזקות. המסר הזה הוא לכולם בכדי שתבינו את וואו. הוא שורד. אדם מודרני החי על פי הגיון ולא רגש. וואו התוודע לרעיון האל שבפנים. לקח לו מעט זמן להאמין בזה אך ההיגיון ניצח לבסוף כי הוא הביט על הפלנטה בעיניים אקדמיות הגיוניות, למד את המאסטרים ואת דבריהם, חזה בניסים והבין כי חייב להיות מקור יצרתי. אהבת האלוהים היא לכלל האנושות ואינה שמורה למגדר כזה או אחר. כולם מסוגלים לחוש אהבה. וואו האקדמאי ידע כי אלוהים הוא אמיתי בחייו, אך הזדקק לחוש זאת. למרות הוכחות האקדמיה וההיגיון שבמוחו שאמר – כן!! הוא התחיל ללמוד רוחניות ולשמוע מסרים ממש כמותכם. מי שמושיט את ידו, מקבל את הכלים החדשים הרבים המביאים עמם שלווה, חיבור רוחני, שמחה ושינוי בגישה. כל הדברים הללו הם שלכם כאשר אתם נרגעים בזרועותיו של הבורא. בזכות זאת תתחזקו, תחיו יותר שנים, תעברו את החיים אחרת, כמעט כמו המאסטרים. אנשים יחוו את האיזון שבכם.

וואו אמר – אני רוצה את כל זה. לאלוהים הוא אמר – "אני מאמין בך. אני יודע כי אתה חלק מגופי, מהכימיה שלי. אני יודע שאני חלק מהבריאה, ממש כמו הפלנטה. ואני רוצה את כל זה, לחוש את אלוהים בחיי. הביאו לי זאת". וואו עשה הכל בסדר וכעת הוא נתן רשות לאפשר לכל הדברים הללו לחדור פנימה. הוא אפילו הגדיל לעשות ואמר לרוח:"זה לא חייב להיות לוגי. רק תן לי את זה". הוא היה מוכן. ניתן לאמר כי הוא תמיד היה מוכן. ואז הוא קיבלת משהו גדול. הוא קיבל ריפוי חשוב שאפשר לו להמשיך בחייו. וזה הכל. וואו ישב במדיטציה והודה על הריפוי, ההילינג. אך איפה כל השאר? וואו היה זקוק להרבה יותר מריפוי. הוא לא ישן, הוא דאג בלילות ממחלות, הוא לא היה מאוזן וקרא לרוח ואמר:"קיבלתי רק דבר אחד ואתם הבטחתם הרבה. מה עומד לקרות לי"?

נעזוב את וואו לרגע ונסביר את משמעות הביטוי – "תמיד מוכן". אשאל אתכם שאלה. כשאתם פונים לרמות גבוהות של השכלה, כיצד זה עובד? האם הדלת באיזור הלמידה נפתחת ואתם מקבלים את כל מה שעליכם ללמוד ברגע אחד? ממש לא. אתם נרשמים לקורסים. ואחד אחרי השני, מתרחש תהליך הלמידה ומשתלט עליכם דבר הנקרא – מיזוג של אינפורמציה. ולאט לאט מגיעה המודעות ואתם אומרים – אה הה!!! משנה אחת, לשנייה, לשלישית, לרביעית ובמוקדם או במאוחר כל סטודנט למד עיקרון אחד, תכונה אחת שכאשר למדים בדרך כזו...לעולם אין לדעת מתי תגיע ההכרה. אותו אה הא!! המחבר דברים יחד. כי במהלך חווית הלמידה, אתם מוכנים תמיד. וואו לא ידע כי ישנם שלבים בלמידה. לוגי ואקדמאי ככל שהיה, בהתמודדות האל והידע האלוהי, לא היה לו מושג כי יש שלבים. לאחר שהתחיל, הוא גדל לתוך זה ואז קיבל עוד. מתי? כאשר הכי פחות ציפה לכך. וזה אף פעם לא הפסיק. וואו חי את חיי, תמיד מוכן. הריפוי פתח בפניו את הדלת והוא למד להפסיק לדאוג. זה לקח מעט זמן. הוא לבש את כסות עובד האור זמן רב בטרם קיבל את המתנות והכלים שהיה זקוק להם במשך כל חייו. והוא תמיד היה מוכן. והגיע הזמן בו הוא עמד בפני הרוח ואמר לה – "תודה. תודה ששמת אותי בבית הספר של האהבה. כל זה לא היה קורה אם לא הייתי תמיד מוכן".

אנו צועדים על אדמה טהורה וקדמונית. זהו זמן נפלא לקבלת הבלתי- ידוע והלא-מצופה. זו הזדמנות ללמוד משהו שיישאר אתכם כל ימי חייכם. האם אתם זקוקים לפתוח דלת לאלוהי באמצעות ריפוי מהמקור היצירתי? אולי הייתם צריכים להגיע הנה בכדי לקבל זאת. וכך הוא הדבר.

השלישי – האות T – Time – זמן

ברכות לאלו שאינם כאן. אנו ישובים על החוף. יופייה של גאייה על חופו של אגם, אחד מיני רבים. מולנו ההרים היפים. הביטו עליהם. הקשיבו לרוח. שמעו אינטואיטיבית את הדרך הרב-ממדית שנמצאת כאן המון זמן, לדברי גאייה. ההרים הללו שרדו את כל הדברים. כל אחד מהם שרד את שחיקתה של הרוח והגליישרים מתקופת הקרחונים. הם אפילו עוצבו על ידי המגמה (החומר הסלעי המותך) של הפלנטה. ההרים נשארו ונשארו. לא הייתה להם בעיה עם הטמפרטורה או הרוח או המים. הם אפילו הסתדרו עם הרי- הגעש. הם תמיד היו שם. לגאייה יש מסר גם עבורי. אני קריון, מהמקור המרכזי הגדול. וגם אני מעורב במסר הזה כי אנו מדברים על זמן. אני מכיר את נשמותיכם העתיקות ואת כל מה שהם עברו....אחרת לא הייתם מתעניינים בחומר שאני מעביר. הביטו והרשו לעצמכם לבהות בהרים. האם אתם מודעים לכמות אלפי מחזורי החיים שחייתם? גאייה כל כך עתיקה וגם אתם בדרך האנושית שלכם. מה עשה הזמן בכדי לעצב אתכם, נשמות עתיקות? אתם נמצאים במרכזו של שינוי עצום בפלנטה. כל הדברים עוצבו לזמן הזה. גאייה שקטה כעת כפי שלא הייתה בעבר. היא נרגעה כדי לאפשר לכם לחיות כאן, ללא המהפכה שעיצבה את הסלעים האלה.

יקירים, הזמן הוא חשוב לכם, כי חייתם כל כך הרבה מחזורי חיים. המשמעות היא שהייתם בבית הספר של החיים. ההרים מביטים עליכם כעת. גם הם עברו סוג של בית-ספר שכלל את סחף הרוחות, הקרחונים, הפעילות הוולקנית...זה היה הלימוד שלכם. וגם שלכם דומה, כי המבחנים שבני האנוש עוברים הם עצומים. חיים אחרי חיים למדתם מה מביאה איתה תודעה נמוכה. אתם יודעים כיצד זה מרגיש להתעורר למטרה גבוהה יותר. אתם יודעים כיצד זה מרגיש להיות מוכים על ידי האנרגיה הישנה. ההרים עומדים, ללא קשר למי שמכה כנגדם. רוחות עזות, טמפרטורה קשה, רעידת אדמה שמצליחה להרעיד אותם מעט...ובני האנוש עוברים את כל זה, רק בדרך אנושית. אשאל אתכם כאן, אתם בחיים האלה, האם אתם עומדים איתנים כמו ההרים? או שאתם אחוזי פחד? האנרגיה המשתנה היא רק סוג אחר של רוח. ואתם תמיד מוכנים. גאייה מדברת אליכם כעת. המודעות שלה אומרת לכם כעת כי כל הפלנטה הזו עוצבה בעבורכם, בכדי שתעשו את חלקכם. הדבר החשוב ביותר בפלנטה הוא שינוי התודעה וכל שישנו מכוון לרגע הזה. ישנו קול ברוח האומר לכם – "עמדו זקופים"!! ומורמים!! כי זה הזמן שלכם לשנות את הפלנטה. וזה המסר. פשוט ומשמעותי. ללא קשר לגילכם, אתם כאן בשל סיבה.

הקשיבו לרוח, היא אומרת לכם את דבריי....והיא נשמעת כמו מקהלה. זה אינו קול בודד. זו גאייה. וכך הוא הדבר. קריון.

קריון מארגנטינה – 20 במרץ 2016

הרביעי – האות A – Ascending consciousness – תודעה מתעלה

ברכות. כאן קריון. שוב יהיו כאלו שישאלו כיצד התקשורים מגיעים כל כך מהר. רוב המתקשרים מתאימים מחדש את הביולוגיה שלהם לצורך כך כי לוקח זמן להתכונן לשינוי. תקשור אמיתי דורש סוג כזה של התאמה כדי שהרוח שמגיעה תהיה טהורה. שאלתי את שותפי (לי קרול) לפני שנים רבים אם הוא רוצה לעשות זאת בצורה קלה יותר, אך הוא פחד. הוא תמיד פחד שהרוח תאכלס את גופו והוא יצטרך לעזוב. יש סיבה לכך שאני מספר לכם את הסיפור הזה עכשיו.

יקירים, אתם משליכים את התפיסות שלכם על כל דבר ונוטים להיות יחידים בחשיבה שלכם כאילו שבנשמתכם יש מקום רק עבורכם. אם אשאל – האם תרצו לחלוק את נשמתכם היום עם מישהו אחר? אתם תאמרו – בשום אופן לא. הפחד לאבד את הייחוד שלכם מאפשר לעצמכם לראות רק אחד. שותפי (לי) פחד בדיוק מאותה סיבה. הוא לא רצה שהרוח תשתלט עליו. האדם הנקרא לי קרול רצה להישאר והוא אמר לי (קריון) זאת מראש. זו הסיבה שהוא זוכר את כל התקשורים שהוא מעביר, אפילו כשמכשיר ההקלטה אינו עובד. רבים מהמתקשרים זזים הלאה מהדרך ואינם זוכרים דבר. הוא היה צריך להישאר וכך השתמשנו בטרמינולוגיה הידועה – "שותפי זז הצידה"....אך הוא שומע את המילים גם כשהוא נמצא בצד, במקום אחר.

ואני הצעתי לו, בוא נעשה זאת קל יותר. תאפשר לי להיכנס כל הזמן. ומתוך הפחד הוא שאל – מה המשמעות של כל זה? האם אני הולך להפסיד חלק מעצמי? כיצד זה יהיה? האם זה ישנה את האישיות שלי? ואני (קריון) שאלתי אותו שאלה אחת בלבד. אמרתי לו, יקירי, מה בתוכך גורם לך לפחד מאהבת האלוהים? האם אינך מבין שזו ההגדרה של ההתעלות? כשאדם מכניס אותנו פנימה לכל מה שיכול לקרות, הנשמה שלו פשוט מועצמת אך הוא נשאר הוא עצמו. אספר לכם כרגע כי רבים מכם נאלצו לעשות בחירה בשינוי הזה שקרה. אנו ישובים במקום מאד נמוך בדרום אמריקה. באדמה קדמונית בה לא קרה הרבה. אמרנו כבר. גם אמרנו לכם מדוע ישנו סיכוי רב יותר להבנה.

תודעה מתעלה – אתן הסבר קצר שלא נתתי בעבר. אתם בחדר ורבים מכם המקשיבים כעת, הרבה דברים קורים וחלק מההתרחשויות מסתוריות. רבים מכם פתחו את נשמתם ואמרו את המילים:"רוח יקרה, הראי לי מה הוא זה שעלי לדעת". ואתם מצפים לתשובה שלמה. אך הרוח מתחילה לעבוד אתכם בדרכים שאתם מתחילים לראות ולהבין ולעבוד איתה בחזרה. ולעתים, הצעד הראשון הוא רק לפתוח את הדלת ולהראות את האנרגיה שלכם. זכרו את הסיפור על קריון ושותפו לי קרול. כמהנדס מאנרגיית הממד השלישי נתן רשות להכיר אותי (קריון), כל מה שעשינו זה לפתוח את הדלת ולתת לו אהבה. זה הפחיד אותו. הוא לא הבין את זה ושאל – היכן המסר? מה קורה? מי זה שמדבר? כל שעשינו זה לפתוח את הדלת ולאהוב אותו. כך זה התחיל.

שוחחנו על השינוי שהוא סיפור ישן לרובכם. נבואת העיט והקונדור, ההתעוררות של הפומה, מעבר הסמן הגדול ביום השיווין, תחזיות התודעה ביומן בני-המאייה. הכל מתחבר. השינוי החל ב-2012 ואני רוצה ללמד אתכם משהו דרך מטפורה. האם לדעתכם ההתיישרות בין ההמיספרות הצפונית והדרומית זו מטפורה או אמת? הנבואה בין העיט והקונדור היא בבירור מיזוג בין הצפון לדרום. הצפון הוא המיספרת המלחמה והדרום הוא המיספרת האמא בו יש יותר רגשות ותחושות. זה כללי אך המטפורה ברורה והנבואה היא עתיקה. המשמעות היא שיבוא יום בו התודעה האנושית תתחיל להיות רכה יותר וחכמה יותר. האם זו רק מטפורה? ממש לא. יקירים, אנו יושבים על אדמה כבושה. הביטו בהיסטוריה של מאות השנים האחרונות. האם אתם מודעים לכך כי אתם מדברים את שפתם של הכובשים? האם יש לכם מושג באיזו שפה הייתם מדברים אם הספרדים לא היו מגיעים? אתם תוצר של המיספרת המלחמה. וכל זה כבר התחיל להשתנות. (המספרות = שני חלקי כדור הארץ).

הכל טרי כאן ומשתנה רק ב-50 השנים האחרונות. דרום אמריקה תשתנה דרך התודעה המתעלה יותר מכל מקום אחר בפלנטה. בעוד אירופה נלחמת בכלכלה שלה, דרום אמריקה תגלה כיצד לעשות דברים שלא ניתן היה ליישמם קודם ונראים כיום עדיין בלתי-אפשריים. איחוד יכול להתרחש בין מדינות באמצעות הסכמות של עלו בעבר. ואם תאמרו – כיצד זה יכול להיות? בזכות הפלנטה שמתכווננת לתודעה גבוהה יותר. יש כאן מרכז אנרגטי הנקרא – Nole. לקפסולות הזמן יש תפקיד משמעותי בשינוי. האנרגיה השתחררה. הפלנטה נמצאת כיום בחלק אחר בחלל שהוא בעצם בהכנה לאנרגיה גבוהה יותר. כשהגענו לפני 26 שנה אמרנו כי הרשת המגנטית תזוז משמעותית עד שנת 2002 כהכנה לדבר אחד בלבד – מחשבה אנושית חכמה יותר. אספר לכם משל.

העמידו פנים לרגע כי משהו קורה בפלנטה ואתם מוצאים מקור אוכל טוב יותר. בואו נצא מנקודת הנחה כי הוא לחלוטין מגיע מגאייה ומהגידולים על אדמותיה. אתם מוצאים אוכל חדש שמעולם לא שמעתם עליו קודם. בואו נאמר שהוא התגלה ביער, במקום בו הוא תמיד היה. נדמיין כי פיתחתם את הזרעים ואתם צורכים את האוכל ויש בו משהו יותר מזין. הוא מאפשר לכם לחשוב ביתר בהירות, הוא הופך אתכם לגבוהים יותר, כפי שתזונה נכונה עושה וגם תוחלת החיים שלכם מתארכת. בואו נאמר כי אין רק סוג אוכל אחד כזה, אלא הרבה. והחוואים מתחילים לגדל את זה. אספר לכם על משהו פרקטי שיתרחש מיידית. יהיו ארגונים גדולים שמיד יקראו לזה – "מזון רע". יהיו קמפיינים נגד האוכל הזה, כי זה יפחיד. אלו שיאכלו אותו ישתנו ויהיו כאלה שיאמרו – זו קונספירציה מאלו שבחלל....אחרים יאמרו שזה יתפוס את נשמתכם.

אז מי אלו שיצרכו את האוכל בכל זאת? התשובה היא פשוטה. אלו שלא פוחדים ממנו ואפילו ציפו לו. הנשמות העתיקות של הפלנטה. לא כולם. וזה עשוי לקחת דורות שלמים. זו המטפורה. ישנן נשמות עתיקות דרום-אמריקניות שרבים מהם מתחת לגיל 40 אשר הגיע ליבשת האדירה הזו עם סט של רגשות שהם אינם מבינים את פשרם. חלקם רק מגלים את התחושות האלה כעת. והם אלו שהולכים לגלות ולאכול את האוכל החדש. הוריהם יאמרו להם לא לאכול אותו. הם יורו להם לחזור אל הדרכים הישנות בהן הכל בטוח. אך הנשמה העתיקה תדע טוב מכך. האוכל החדש נגיש בכל הפלנטה, אך אלו שיראו אותו ויאכלו אותו תחילה יהיו אלו היושבים על האדמות הכבושות. הם ירימו את עצמם בדרך חכמה. יקירים, צפו לדברים האלה. הם יתרחשו בקצב איטי. השינויים בכלכלה, בבנקאות, בממשלה, חשיבה חכמה יותר. לבני האדם תמיד היו מערכות מודרניות מתקדמות אך המערכת אינה תמיד מושלמת. לעיתים אנו צועדים שני צעדים קדימה ואחד אחורה. את תתייאשו אם נראה כאילו הדברים תופסים את הכיוון ההפוך. לעיתים האוכלוסייה צריכה ללמוד מה עובד ומה לא. היבשת מלאה ברעיונות טריים ויבוא יום בו כל זה יהיה חלק מהיסטוריית יבשת דרום-אמריקה. וילדיהם של ילדיכם ידברו על הימים בהם השינוי השפיע על האדמה הזו. זהו היפוך גמור ממה שהיה. תודעה מתעלה היא האוכל החדש. וכך הוא הדבר.

תקשור מפורטו מורינו – הגליישרים – 22.3.2016

האות G – Global Climate Change – GAYA – גאייה – שינוי אקלים גלובלי

אנו בחוץ. תוכלו להרגיש את חום השש, להקשיב למים הנוגעים בקו החוף של האגם. בפטגוניה האגם הזה פונה לגליישר (קרחון מעידן הקרח). לא יכול להיות טוב מזה. זה קדמוני, בתולי, יפהפה, מעבר למילים. רבים מכם סופגים את כל היופי הזה פנימה. האם מישהו מכם שמע את גאייה מדברת אליו היום? גאייה מדברת ברגשות. היא מדברת בכל כך הרבה דרכים. הנגיעה העדינה של הקרח הנוקש במים, קולה של הרוח והעובדה שאתם מביטים עליה כאילו הוא קבועה ואינה משתנה. אנו יושבים בשמש, גאייה מסמלת גם את שינויי האקלים הגלובלי. כי כרגע זה היינו הך. יקירים זה הנושא בו חזרתי ושוחחתי עליו במשך 26 שנים. סיפרנו על תזוזת הפלנטה, על הדברים שעומדים להשתנות מבחינה גאוגרפית, על התזוזה המגנטית שהתרחשה. בשני הספרים הראשונים של קריון כתבנו על מקומות בפלנטה שהאקלים בהם ישתנה.

אנו מתריעים על שינויים במזג האוויר במשך יותר משני עשורים. הסברנו כי במקומות בהם יש המון גשם לא יהיה יותר ובמקומות בהם לא היה גשם כלל – פתאום יהיה שם הרבה מאד. זו תהיה האינדיקציה שלכם לשינוי משמעותי באקלים. ברצוני לעצור רגע בעודנו ישובים על גאייה ולהצהיר על כמה דברים עבורכם עובדי האור, נשמות עתיקות. דברים קורים במחזוריות. גם שינוי האקלים אותו אתם חווים כעת הוא מחזורי. הוא לא אמור להגיע כהלם או כהפתעה גדולה. זה פשוט דבר שעדיין לא קרה בהיסטוריה המדווחת של מזג האוויר שלכם. אך יקירים, זה קרה שוב ושוב ושוב. בני אנוש חיים תקופה קצרה מאד. האנושות בכללותה נמצאת כאן על הפלנטה במשך זמן קצר מאד. המחזורים הם הרבה יותר עתיקים מהאנושות. (לכל מי שעדיין לא התעורר מהסרט שהוא מציל את הטבע).

השינוי הספציפי הזה במזג האוויר מתכתב עם הסמן (2012) ואתם תאמרו – איזה צירוף מקרים!!! שעם שינוי תודעתי מגיע גם שינוי עצום באקלים. מדוע זה כך? אומר לכם שוב. המחזור הזה כבר קרה בעבר. מסלולי הקרח, הטבעות של העצים, כולם מדברים על מחזור בדיוק כפי שאתם חווים אותו. מדענים חקרו את מסלולי הקרח וראו מחזור של חום וקור והם מבינים מדוע זה קורה. מה שהם ראו בעבר, קורה במדויק כעת. קיים מחזור של התחממות בתקופה של ארבעת העשורים האחרונים. מה שקדם למחזור הזה הוא העלייה בדו-תחמוצת הפחמן עוד לפני שהאנושות הגיעה לכאן. זהו המעגל. החום מתחיל להמיס את הקרח, לא בכל הפלנטה, אך בחלקים נרחבים בה. רבים מהקרחונים, הגליישרים שאנו רואים ממחזור הקרחונים הקודם, פשוט נעלמים. תופעה זו הופכת להיות בהדרכה תכונה המקררת את הפלנטה ומובילה ל-"מיני עידן הקרח". זהו המחזור כיום ואתם מתחילים לראות אותו. יקירים, אין כאן מקום לדאגה, כל עוד תבינו את המחזוריות ועד כמה התהליך הזה איטי, תוכלו להסתגל.

פטגוניה היא מיוחדת. היא קרה באופן טבעי. היא תמיד קרה. ועבור אלו שגידלו גידולים מסוימים וטיפולו בחיות מסוימות, זהו פאזל, אניגמה. כי הם מתחילים לראות כיצד החום משנה את יצירת כפיהם. ואני אומר לכם כעת, זה ילך ויתחמם אף יותר לפני שזה יתקרר. כל עוד אתם יודעים כי זוהי מחזוריות ולא מצב חירום בפלנטה, ניתן להסתגל לזה, לתכנן את זה. המחזורים הללו אינם מושלמים כי הם אינם לינאריים. בתוך מחזור של התחממות, יהיו כמה מהחורפים הקרים ביותר שנרשמו עד כה. וכשמחזור ההתחממות יסתיים – יחזור הקור. ישנה רק סיבה אחת לזה. אם אתם הייתם גאייה, הייתם נושמים כאורגניזם חי, כפי שאתם. לא קיימת כאן רק התרחבות והתכווצות. גאייה מטפלת בעצמה ובחיים הנמצאים בה. אף אירוע הקשור לגאייה ולאיתני הטבע מעולם לא הצליח לחסל את החיים באופן מוחלט. הם תמיד חוזרים.

ודרך מיליוני השנים, גם גאייה למדה משהו. מחזורים מזדמנים של טמפרטורה, חמים וקרים במשך פרקי זמן הדרגתיים, מרעננים את החיים באוקיינוסים. כעת, ברצוני שתזכרו כי אמרתי זאת גם בעבר. התופעה הזו תופיע ותפתיע את הביולוגים הימיים, יגיע הזמן בו הריף והשוניות יחזרו ובעוד אתם תחשבו כי דגתם יותר מידי עד כדי חיסול דגת הים, יתגלה שפע חדש. גאייה מפיחה חיים באוקיינוסים. והיא עושה זאת בצורה מחזורית ובדיוק בזמן בתאום עם השינוי בתודעה על הפלנטה הזו.

בתקשור שניתן אתמול ציינתי כי תודעת הפלנטה אינה מעלה את עצמה בדרך לינארית. אמרתי לכם כי חלק יראו זאת וחלק לא. הבהרתי שיהיו שני צעדים קדימה ואחד אחורה, וכפי שביקשתי – אל תפחדו מאלו הנלחמים באור. גאייה מוכנה והיא נעה קדימה כדי ליצור חיים עבור התודעה הגבוהה בפלנטה לטובת ההמשכיות של האנושות. האם אי פעם חשבתם על כך בדרך הזו? מילים אלו הם עבור אנשי איכות הסביבה (ושאר האנשים הסובלים משיגעון גדלות). יקירים, לא אתם גרמתם למחזוריות הזו לקרות. אך זיהום האוויר שאתם משחררים לאוויר העולם יהרוג אתכם אם לא תפעלו להפסיקו. גאייה תמיד תשרוד. היא יודעת כיצד לרפא ולתקן את עצמה. היא תמיד ידעה. היא עושה זאת במשך ביליוני שנים.

לבסוף, אומר כי ישנם חיים על הפלנטה הזו שנמשכים ימים ספורים בלבד. אחד מצורות חיים אלו הוא הפרפר היפהפה. הוא קופץ מפרח לפרח ועף לו מסביב באושר רב. אתם בוהים בו ואומרים – איזה דבר יפה!!! לו יכולתם לראיין פרפר או לדבר איתו, או לספר לו על עונות השנה.....עבור יצור כמותו שחי רק כמה ימים בודדים – לא יהיה לו מושג ירוק. ועדיין, עבורכם, עונות השנה מגיעות. אתם יודעים זאת ואף מתכוננים בהתאם. חלקכם אף חוגגים את בואם. והפרפר? אין לו שום מושג. הוא עשוי גם לפחד. גאייה היא עונות השנה. אתם, בני-האדם הם הפרפר. ברצוני שתחגגו את שינויי האקלים ותראו בהם את גאייה המפיחה חיים חדשים בפלנטה. וכך הוא הדבר.

(ההמשך יפורסם בנפרד)

ובנימה אישית,

רגישות ועוצמת הריפוי המגיעה מהמקור המרכזי הגדול פותחים בפניכם את הדלת לבריאות ואיכות-חיים טובה ולהרחבת התודעה. אני תמיד מוכנה לקראתכם. נשימת בראשית.

רחלי גנון – מאסטר הילר מהמקור היצירתי


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים