מסר מהמקור הגבוה אני הנני - יולי 2016


שלב ההכנה האחרון – מסר מהמקור הגבוה – יולי 2016

מאנגלית – רחלי גנון

שנת 2016 היא שנה שעוד לא הייתה כמותה. אנו חווים יום ביומו שינויים באנרגיה, בתדרים ובתודעה, הרבה מעבר למה שהאנושות או אמא אדמה הייתה יכולה לספוג אי-פעם ברמה הסלולרית. ההאצות המופלאות הללו התאפשרו בעזרת קריאתה ותפילתה המאומצת של האנושות המתעוררת ובעזרת פמליית השמיים כולה.

אירועים אלו הועצמו על ידי האלוהי הנשגב באמצעות יום השוויון, האירועים הסונארים, העבודה הייחודית של האם האלוהית במאי, ועוד. כל ההכנות הללו עוצבו כדי לחזק את אמא אדמה ברמה הסולולרית ולכייל מחדש את מבנה ה-DNA כדי שנהיה מסוגלים לקבל את תבניות חדשות של שלמות על פני האדמה. ישויות האור מגלות לנו כי תבניות אלו אשר קודדו בתוך ה-DNAהאנושי הם מעבר לכל דבר אשר המיינד שלנו מסוגל לספוג. עוד מספרים לנו הישויות הגבוהות כי גם עובדי האור המוארים ביותר שחזו את התבניות השלמות עבור הארץ החדשה, בעיקר מתמקדים כעת בניקוי המוטציות הנוראיות שבראנו בטעות ממש בסמוך לנפילתנו מן החסד.

לדוגמא, בני-אדם חושבים כי גן עדן על פני האדמה משמעותו חיסול של הרעב, העוני, שנאה, מחלה, הזדקנות, תנאי מזג-אוויר, תאוות בצע, ניצול לרעה של כוח, וחיסול כל צורה אחרת של כאב וסבל. כל הדברים הללו חשובים, אך אם אינם מתחילים אפילו לגרד את פני השטח, לעומת כל התבניות החדשות, המרהיבות, של אהבה אלוהית, יראת כבוד נצחית לכל החדש, אחדות בארץ חדשה. וזה אפילו גם לא מתחיל לגעת בתבניות חסרות הגבולות של האושר העילאי, האקסטאזה, הפלא וכל שישנו הפועם בגוף הקוסמי של אלוהים. אלו הן התבניות שיזרמו לגופים המנטאליים והרגשיים דרך הפורטלים שייפתחו מעל אלסקה מה-13 ועד ה-20 באוגוסט, 2016.

מסע זה של מפגש עם האלוהי יוגשם בהצלחה ברגע שנשלים את השלב האחרון של ההכנות. האירועים הנשגבים ב-2016 הכוללים זרמי אור בהם התברכנו ב-20 ביוני, כאשר הארץ וכל החיים המעורבים בה, הגיעו למאסה קריטית של אור סלולארי קריסטלי ממימד חמש ומעלה. כל זה הוא חלק מהתכנית האלוהית המתגלה בעזרת פמליית השמיים, אשר קיוותה כי האנושות תגשים בזמן ויוכלו להיפתח הפורטלים לכל שושלת התוצאות אשר תגיע באוגוסט. כאנושות, עברתם אינטגרציית תדרים עם אנרגיות של האור הסלולארי הקריסטלי ממימדים גבוהים, וב-25 ביוני הוקרן האור העוצמתי הזה דרך נקודת האוקופנטורה במערכת הקריסטלית של אמא אדמה, הנמצאת בסדונה, אריזונה. חניכת האירוע האלוהי הזה יתקיים כאמור מה-13 ועד ה-20 באוגוסט, 2016, ויהיה השלב האחרון בתהליך.

במהלך אותו רק מוניומטנלי ומרשים בסדונה, האדמה אוזנה ורשת הנפרדות והדואליות שעוצבה במהלך נפילתה של האנושות מן החסד, הומרה לאור והוחלפה ברשת מערכתית קריסטלית חדשה מהמימדים הגבוהים. המשמעות היא כי תבניות הנפרדות והדואליות מהארץ הישנה כבר לא יהיו מועצמות או מוחזקות על ידי מערכת רשתית שנולדה בטעות כמוטציה. רשת הקריסטל קודדה בתבנית של שלמות ( גם בעזרת עבודת מקהלת הקריסטל שלנו שהתקיימה ב-15 ביוני). ישויות האור מספרות לנו כי הרשת הזו היא נוזלית ועשויה מפוטנציאל אלוהי מוגשם, שהאנושות יכולה כעת להצפין ולתכנת מחדש חיים חדשים, עד שנגיע לתדרים של הגוף הקוסמי האלוהי אשר יוחדרו לגופינו המנטאליים והרגשיים דרך הפורטלים שבאלסקה.

הישויות נתנו לי תבנית כדי שנתחיל לקודד באמצעותה את מערכת הרשת הקריסטלית. נאמר לנו ללכת אחר צו ליבנו מעתה ועד להשלמת התכנית האלוהית באוגוסט, בכדי שנוכל לסלול דרך גבוהה הרבה יותר ומפוארת במיוחד לתבניות של גן-העדן על פני האדמה. הפעלה זו ניתנה לאנושות על ידי פמליית שמיים והיא טבועה בכל אדם ואדם, כדי שכל אחד מאיתנו יחווה באופן אישי. ובמקביל, סימולטנית, כולנו משרתים את האדמה שאנו שייכים אליה בזמן הזה. אנו אחד ואין כל הפרדה. האבולוציה שמעלינו תפעיל את הדרך הזו בכל אדם הנוכח בהתיישרות מושלמת עם התכנית האלוהית ובהתאם לתכנית הגבוהה ביותר שנקבעה מראש לכל הנוגעים בדבר.

הגשמת דרכי החיים, בנוכחות אני הנני, והאחד של אני הנני עם כל האנושות כנשימה אחת, קול אחד, פעימת לב אחת, ואנרגיה אחת. המקור אני הנני, תדר של אהבה אלוהית טהורה, ממשיך להפעיל את פעילות האור אל המקור ובכל אדם על פני האדמה, בהתיישרות מושלמת עם התכנית האלוהית המושלמת שלו, ולטובת הכלל. במהלך הרגע הקוסמי הזה המתרחש על פלנטה ארץ האהובה, מתרחש שינוי בחיינו בקלות, בעזרת חיבוקו ואהבתו של האלוהי. כל אספקט בחיינו הזקוק לשינוי, משרת אותנו כעת ומופיע בפנינו. אנו אוהבים אותו וסולחים לעצמנו על כל הפרת חוקי ההרמוניה והאיזון.

אמרו לאני הנני שלכם:

"אני יודע/ת כי אני ילד/ה של האל ומגיע לי להיות אהובה ולהתעטף בסליחתו. בעוד השינויים מתרחשים, אני חווה תחושה של שלווה פנימית, סבלנות ושלום. אני היא נוכחות אני הנני שלי ואני בשלווה עם אני הנני של כל האנושות. אני אחד עם האינטליגנציה האינסופית בתוכי. בהתערבות נוכחות אני הנני שלי, אני מסוגל/ת תמיד לעשות בחירות נכונות. אני אוהב/ת את עצמי ללא תנאי ואני בהודיה על ההזדמנות להשתנות, אותה אני מקבל/ת כעת בצניעות ובהכרת תודה. הכוח האלוהי עוזר לי בעוד השינויים ממשיכים לזרום ללא הפסק דרך הגוף שלי החי במימד השלישי, והוא בן-תמותה. מרגע זה ואילך, אני באופן אישי וקולקטיבי, בוחר/ת ליצור חיים של אחדות, אהבה אלוהית, יראת-כבוד לכל החיים, שלווה, שגשוג, בריאות קורנת. וכל זה תומך בטובתי הגבוהה ביותר".

ובעוד האני הנני משתלט על כל הפעילות הזו, כפי אני כעת, כאחד, אני מצהיר/ה:

"אני משקפת במודע את אהבתו האלוהית של האל, חכמתו ועוצמתו. אני הרעיון הנקי, הטהור, שהוא ללא רבב, של הפוטנציאל האלוהי כ-אני הנני של עצמי. אני מסוגלת לשנות כל אספקט של חיי לתוך השלמות האינסופית של גן העדן על פני האדמה. כעת, כשהתעליתי בתודעה, אני מתמזגת לתוך השושלת של האמת המוארת. אני עוברת דרך החופש שהוא הכביש המהיר, האור המחבר שמיים וארץ. ואני נכנסת לארץ חדשה של נפלאות ואור האינסוף, העשויה מתדרים קריסטליים של אור סלולארי, ואני אחד עם האלוהי. הנני אשר הנני. כל פמליית השמיים עומדת בהיכון כעת ואני שולחת קריאה ליקום המחוללת אותי ואת אחי ואחיותיי המוארים, לבוא ולעזור לי ברגע זה של טרנספורמציה.

הטון הקוסמי שאני מתדר דרכו מגיע לכל המימדים וההד מגיע לכל פינה ביקום. אני רואה את הנוכחות המוארת של כל הלגיונות, של כל הישויות האלוהיות היורדות אל תוך אטמוספרת כדור הארץ. הם מסתדרים ויוצרים מעגל עצום של אור, עומדים כתף אל כתף, כאחדות אחת מאוחדת, כנשימה אחת קדושה, כפעימת לב אחת, אנרגיה אחת של אהבה אלוהית טהורה. ישויות האור נושמות לתוך מישורי ליבם מתוך ליבו של האלוהי, את התדרים המועצמים ביותר של הלהבה הסולארית הקריסטלית הסגולה של השלמות האינסופית של האלוהי, ברמה שהאנושות והאדמה מסוגלים לספוג בעת הזו ברמה הסלולרית.

עובדי האור על פני האדמה מכינים את עצמם להיות פורטל פתוח באמצעותו תתגשם המתנה האלוהית של הלהבה הסגולה בעולם של צורה. דרך כל נוכחות האני הנני בכל אדם, שלוש להבות מתחילות להתהוות בתוך הלב ומתחילות להתרחב ולהתרחב, עד שהן עוטפות את כל הגופים הפיזיים, המנטאליים והרגשיים, והופכים אותם לגוף אחד. אנו חווים להבה כחולה יפהפייה מתלקחת דרך המיספרות המוח מהצד השמאלי של גופנו. זו הפולריות (הקוטביות) הגברית של האלוהים ההולמת ופועמת עם הרצון האלוהי, הכוח והסמכות של האל האב, שהוא המקור הראשוני לשלמות.

כעת כאחד, אנו חווים להבה כחולה יפהפייה הבוערת דרך המיספרת המוח הימני והצד הימני של גופנו. זו הפולריות (הקוטביות) הנשית של האלוהים ההולמת ופועמת עם האהבה האלוהית של האם האלוהית, הרוח הקדושה. בעוד תדרים חדשים לגמרי של קוטביות גברית ונשית מאוזנים בתוכנו, אנו חווים את התעלות הלהבות הקדושות האלה. הלהבה הצהובה – להבת הזהב, מייצגת את הבנים והבנות של אלוהים פועמים בקצב אחיד עם תודעת האל וחכמתו האלוהית, בהארה של נוכחות האני הנני שלנו. וכאחד, כגוף אחד, אנו מצהירים:

"אני כעת עטוף/ה לחלוטין במימדים המופעלים הסולאריים האלמותיים הקריסטלים המפוארים של הלהבה המשולשת. דרך האש הקדושה הזו, אני הביטוי המלא של נוכחות האני הנני כאן ועכשיו בעולם של צורה. אני כעת מצהיר/ה על דרך של חיים. אני זוכר/ת מי אני ואני אוהב/ת ומכבד/ת עצמי כילד/ה אהובה של אלוהים. אני עטופה בהגנה הבלתי-נראית של אור ואהבת האלוהים בעודי מחפש/ת דרך כל ההתנסויות הארציות שלי, אני מגשימ/ה שלמות בגוף הפיזי שלי, האתרי, המנטאלי והרגשי."

אני צעירה לנצח בתדר. אהבה אלוהית חודרת ללהבת ליבי. אני יוצרת מערכות יחסים מופלאות בכל אספקט בחיי. אני ממלאה את מטרת חיי והסיבה לשמה אני הווה כאן. אני מתוגמלת על עבודתי ופתוח לזרם האינסופי של השפע והחופש. אני מגיעה לפוטנציאל הגבוה ביותר שלי בכל חוויות חיי על פני האדמה, עובדת אור הבוראת במשותף גן עדן על פני האדמה. אני פורשת את האור האלוהי במשפחתי שלי ובמשפחת האנושות כולה.

ליבי הוא הדלת הפתוחה דרכה זורמים אהבת האל הנצחית, שלום נצחי, שפע, חכמה, הארה, הרמוניה, איזון, שמחה ואושר עילאיים. דרך מחשבותיי, מילותיי, רגשותיי ופעולותיי, זיכרונותיי ואמונותיי, אני דוגמה חיה של אהבה אלוהית, אמת, יושרה, כנות, סובלנות, קבלה, הערכה ויראת כבוד לכל החיים. אני מתקשרת בפתיחות עם כל אדם איתו אני באה במגע. אני מקשיבה, חומלת ומתחשבת. אני מבקשת בהתמדה הדרכה אלוהית ואני מקבלת אינפורמציה ופתרונות לסיטואציות שונות העולות על פני השטח בחיי. אני גם מקבלת הדרכה שתעזור לי למלא את התכנית האלוהית שלי. אני נוכחת לדעת כעת דרך כל רמות ההוויה שאני כלי עוצמתי של האלוהי במהלך הזמן מבשר הטובות הזה על פני האדמה.

אני מפעילה את הלהבה הסלולרית הקריסטלית והיא מתמירה לתוך האור, כל מחשבה, רגש או פעולה, זיכרון או אמונה שאי-פעם הבעתי, בכל מסגרת זמן, בכל מימד, הידועים והלא ידועים שיכולים באיזו שהיא דרך למנוע מהשלמות הזו מלהתגשם בחיי. אני מקבלת את העובדה כי חיי הם מוגשמים בדרך מנצחת כאן ועכשיו. אפילו בעודי קוראת שורות אלו, אני מודעת לעובדה כי אני ישות רב-מימדית וכי אני מגולמת סימולטנית בארץ הטהורה של הזוהר והאור האלוהי בשושלת שמיים ובעולם הפיזי של צורה, כאן בארץ חדשה.

חיי כוללים כל את מה שהפעלתי ואת הקדושה של היום הזה. עם כל נשימה, אני ממשיכה לפתוח פורטל לגודלם המלא של התבניות המושלמות מליבת הבריאה, שאני קוראת לקדמת הבמה היום. תבניות אלו מוגשמות בחיי בכל יום ובכל שעה. מרגע לרגע הטרנספורמציה לתוך השלמות בארץ חדשה מתרחשת והארכיטיפים הללו מוגשמים בחיי כל האנושות. זהו המסר של היום הקוסמי החדש על פלנטה ארץ. תודה לך אב/אם אהובים. וכך הוא הדבר. הנני אשר הנני. וכך אני הנני.

Source: eraof peace.org – Patricia Dian


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים