מאסטר האהבה - 2016 הוא סופו של רוב הסבל האנושי


מאסטר האהבה - 2016 הוא סופו של רוב הסבל האנושי

מסר ממאסטר האהבה – ב-2016 יסתיימו רוב הסיבות לסבל האנושי

שנת 2016 החלה טוב. דברים חשובים מתרחשים כהכנה לאירועים המגיעים ואשר יתגלו במלואם בצרה דרמטית וספונטנית כאהבה שכה רבים מכם אוחזים בה כעת ומרחיבים אותה לכל האנושות. זה יביא שינויים עצומים הנחוצים למיגור הסבל והעוני של הרוב על פני האדמה.

ב-2016 כל הסיבות המרכזיות של הסבל האנושי יסתיימו. עידן הזהב החדש של האנושות הגיע והסימנים הראשונים כמו הצמחים המסמלים את בוא האביב לאחר גשם אכזרי, עומדים להופיע.

אל תאפשרו לאנרגיות השליליות שעולות כשאתם שומעים או רואים חדשות בהן יש סבל אינטנסיבי, לייבש ולהתיש אתכם בעודכם מציעים אהבה וחמלה לכל אלו שאכן הושפעו מכך. זה קורה בכל פעם בה אתם בוחרים להיכנס לכאבו של אחר. ומדוע אתם בוחרים להיכנס לכאבו של אחר? אולי אתם מרגישים אחראיים באיזשהו אופן? הרי כל אדם על פני האדמה הולך בדרך שנבחרה בחוכמה גדולה ובראיית הנולד, עוד לפני התגלמותכם בגוף. כל אדם נמצא בדיוק היכן שהוא התכוון להיות כתוצאה מבחירותיו ה-טרום לידתיות.

כמובן שעבור רבים מכם הבחירות הללו הובילו לכאב אינטנסיבי וסבל. אך מה שאתם עושים ומה שבחרתם לעשות, גם אם מודעות הבחירה הזו נשכחה ברוב המקרים, הוא לעזור לאנושות להתעורר באמצעות ניקוי השליליות העמוקה שנבנתה במשך עידנים, כדי שהאהבה תוכל לזרום ולהביא אור אל החושך שהפך להיות ממוסד בכבדות באזורים מגוונים בעולם.

במשך הזמן, בתוך האשליה היו במשך תקופות חיים הרבה תרבויות מתפתחות מבחינה טכנולוגית על האדמה. תרבויות שהיו מונעות מכל כך הרבה אגו ורעב לכוח, עד כי כל המקורות האלוהיים נשכחו לחלוטין. כל הישויות המודעות נוצרו באהבה על ידי אלוהים ואהבתם נותרה תמיד טבעם האמיתי, גם כששיחקו את משחק הנפרדות מאלוהים. כבני אדם המוגבלים בצורה חמורה על ידי "חוקי המשחק", הם אפשרו ללב שלהם להיסגר ובמסגרת התהליך להחביא את הטבע האמיתי שלהם. במקום לפתח אינטליגנציה גבוהה בתוך המגבלות שנקבעו מראש בגופם האנושי, הם התפתחו יותר כדי "לנצח" את משחק הנפרדות מול בני-אנוש בעלי דעות ומערכות חשיבה דומות. והאינטליגנציה הזו, שהיא מערכת של יכולות מאד מוגבלות אך עוצמתיות, שימשה כדי לבנות אומות, תרבויות, צבאות וכלי נשק הכרחיים שיאפשרו להם לכפות את רצונם על אחרים, על ידי התמקדות מכוונת במה שנקרא – הצד החשוך או הצל של טבעם האנושי.

האנושות עובדת כרגע בצורה קולקטיבית להגיע לאיזון שבין החושך והצדדים המוארים של טבעו, בכדי ששני הצדדים יהפכו להיות באינטגרציה. זהו המצב בו הלב נפתח והצעיף שהחביא את האור מתמוסס לו, היכולת היצירתית של הצד האפל תוכנע ותתקבל ללא תנאי על ידי האהבה. אז נפסיק לשחק את המשחק הלא אמיתי של הנפרדות.

כשמשחק מסתיים באמצעות בחירה קולקטיבית אנושית, בה הצדדים המנוגדים של הטבע האנושי האינדיבידואלי משתלבים ועוברים אינטגרציה, אז עולות יכולות יצירתיות עצומות על פני השטח שיאפשרו לכם לשתף פעולה במצב פלאי של הרמוניה, וירפאו מהר מאד את כל הנזקים שהתרחשו במהלך כל העידנים כולם.

נפרדות היא מצב של חוסר הרמוניה בה היין והיאנג זזו הרחק ממצב האחדות שלהם, הפכו להיות מבולבלים ביותר ואז בחרו לראות אחד את רעהו כאויב פראי ואכזרי. בדיוק על נקודה זו הצביעו המשכילים והחכמים במשך הדורות וההכרה במשמעות האמיתית של זה הופכת נראית, כאשר הקולקטיב האנושי מחפש להזיז באהבה יחד את החלקים למקומם. כשההכרה באחדות של הכל הופכת להיות נראית בצורה שלא ניתן לברוח ממנה.

המציאות האלוהית היא מצב של אחדות, בו לכל בריאה של האלוהי יש קיום אינסופי ונצחי. אין מציאות אלטרנטיבית או מקום מסוים בו הרוע קיים. ישנו רק אלוהים. רוע אינו אמיתי. ואף על פי כן, באשליה, אתם משחקים את המשחק עם הרבה העמדות פנים ורוע הוא רק אחד מהם. רוע נראה מאד עוצמתי רק בגלל שזה מפחיד אתכם. כשאתם פותחים את לבכם לשדה האהבה של האלוהי אשר אתם עטופים בו מבפנים, אז הפחד נעלם. וכשהפחד מתמוסס, הוא ממיס עמו את הקונפליקט, שהוא תגובה לפחד בלבד. זה דומה להתעוררות מסיוט שאינו אמיתי, ברגע שבו זה נראה מאד אמיתי, ולהכיר במה שזה באמת. כתוצאה מכך זה מתמוסס ומתעמעם מהזיכרון יחד עם הפחד שהוא מייצר ומחולל באותו הרגע. (אלא אם כן אנו טורחים לרשום זאת על דף נייר במיידי)

ההתעוררות האנושית היא זהה באמת מידה רחבה במיוחד. וכשהיא תסתיים, לא יהיו יותר סיוטים שיפחידו אתכם. מציאות האהבה תעטוף אתכם בשמחה מציפה וכל הדאגות הלא מציאותיות שלכם, החרדות, הפחדים שלא ניתן לטעות בהם, יתפוגגו ויאבדו לנצח, מאחר והם מעולם לא היו או קרו באמת.

אתם ישויות אלוהיות נצחיות, אהובות לנצח נצחים על ידי האלוהים, מקור כל שישנו. ואתם חיים כעת. ברגע הבלעדי הזה. בשמחה תמידית. ועדיין, על ידי הבחירה לבנות ולעסוק באשליה, בכדי לנסות ולחוות מציאות שהיא נפרדת מהמקור, אתם סוגרים את עצמכם מפני האהבה ועוטים על עצמכם צעיף של חושך ופחד שאינם אמיתיים. זה יכול מאד להתאים לילד קטן המתחבא בארוך חשוך ומפחיד את עצמו, למרות שאין בארון שום דבר מפחיד.

כל מה שמפחיד אתם – אינו אמיתי.

פחד אינו אמיתי כי הוא לא היה אמיתי גם כשהמצאתם אותו. יצרתם זאת כדי לשחק משחק רגעי גם אם מפחיד, של להיות נפרדים מהמקור. אך אינכם יכולים לעולם להיות נפרדים מהמקור. זה בלתי-אפשרי. כי המקור הוא כל אשר ישנו. כל אשר קיים. ולמרות זאת, דרך עידני האשליה בהם שיחקתם את המשחק הזה, המציאות הנראית התגברה עד לרגע הזה באבולוציה האנושית הרוחנית. אבולוציה זו היא רק הדרך שלכם להתעוררות. זה הרגע בו אתם מוצאים את עצמכם במקום בו אינכם מוכנים יותר לעבור ולחזור ולהתנסות בכאב ובסבל שהמשחק הזה מספק לכם ללא הפסקה.

לכן, החלטתם באופן קולקטיבי – להתעורר.

על שעליכם לעשות הוא להיפתח לכל מה שעולה בחייכם ולהבין שזו בדיוק הדרך בה בחרתם לצעוד בה להתעוררות. כי ההתעוררות שלכם מורכבת מהרצון שלכם ושל האלוהי. כך שהצלחתכם המטאורית המהדהדת היא הבטחה אלוהית וככזו היא בלתי נמנעת לחלוטין.

היכנסו פנימה בכל יום, למקדשכם הקדוש, בו אורו של האלוהי בוער תמידית, ובקשו עזרה בהתעוררות שלכם. הבחינו כי תהיו מוקפים בעזרה מיידית. אם תאפשרו זאת, תוכלו לחוש את השדה האלוהי של האהבה עוטף ומחבק אתכם.

המילה המרכזית של 2016 היא – Freedom – חופש.

אחיכם האהוב, JESUS

Racheli Ganon – Planetary Service


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים