קריון - הכל אודות הקריסטל חלק שני


התקשורים השלישי והרביעי מתוך ארבעת הטיולים להר אידה, ארקנסו

תרגום ועריכה – רחלי גנון

השלישי – מסר למשתתפי מקהלת הקריסטל – 16.6.2017

ברכות. כאן קריון מהשירות המגנטי. שותפי זז הצידה שוב. ואנו יושבים במקום מופלא בפלנטה, מעל המרכז האנרגטי הקריסטלי שתיארנו בפניכם קודם. הסברנו כיצד הקריסטל שונה מכל אבן אחרת על הפלנטה. וגם ציינו מה אומרים הקריסטלים. השתמשנו במונח – "שכתוב ההיסטוריה". יש מסר כעת בקריסטלים ולא רק נדיבות ותחושה טובה שהם מעבירים. והמסר הזה מתכתב עם השינוי שעובר עליכם. אתם העומדים בפניי כחלק מהמקהלה הקריסטלית. המסרים היום יועצמו, כי יש כל כך הרבה דברים שניתן לאמר לכם היום אודות הקריסטליות. וכולם חדשות טובות. ישנה חגיגה אמיתית כאן כי ה-Node הזה הופעל (זה הטיול שהתרחש יום לאחר שמקהלת הקריסטל סיימה את עבודתה). בפעם הקודמת שישבנו כאן, לפני ימים ספורים, זה עדיין לא קרה.

ייתכן וזה יישמע אזוטרי לרבים מכם, ועדיין, ישנם כאלו שכבר מרגישים את ההבדלים. המכרות הנמצאים כאן קוראים לכם לקחת אתכם יותר אבנים. הם רוצים להעביר את המסר הזה הלאה לכל אלו שייקחו אותם אל ביתם. זהו מסר של נדיבות והוא כולו אודות תקווה לעתיד. כשאנו אומרים – "לשכתב את היסטוריית העתיד", המשמעות של זה היא כי עד לנקודה זו, יקירים, התודעה האנושית, דרך ציפייה ואמונות מגבילות, חשבה כי היא יודעת מה יביא העתיד. הפרקטלים של הזמן (בצורתם הפיזית בה הזמן חוזר על עצמו) יקראו לכם לקבל את אותם הדברים שהיו לכם בעבר. וכי מודע לא? הרי כך היה תמיד. ואתם שואלים – "אז מהי היסטוריית העתיד של הפלנטה"? ותשובו ותפנו לכתבי הקודש שלכם, ולכל אלו החוזים את העתיד ותשמעו את אותם הדברים שהם אמרו לכם מאז ומעולם. שיהיו מלחמות מתמשכות, ובעיות ושהאנושות לא השתנתה כל כך.....אך ישנו רגע של שלווה כרגע והוא נתמך במנוחה בת 70 שנה (מאז מלחמת העולם). זה מרגיש כמעט כאילו אנו קורבנות של הזמן.

מה שהעתיקים אמרו לכם הוא היפוך מוחלט ומושלם. הקשיבו לחכמה ולנבואת העתיקים האומרת כי עתיד הפלנטה ניתן לשינוי. אך בכדי לשנות אותו, עליכם לצעוד דרך שינוי משמעותי ספציפי...ואכן עברתם אותו. העתיקים השתמשו ביומנים ארוכי טווח, הם הביטו על הכוכבים, על השמיים, ולא השתמשו בפרקטלים של הזמן כמעשה המדענים. והעתיקים אף יאמרו לכם, באופן מיוחד כי יש לכם כעת את היכולת, ממש עכשיו, לשנות את כל הפלנטה ואת כל הפרקטלים של הזמן ולהתחיל מחדש את השעון. אתם ישובים על מרכז אנרגטי קריסטלי שאנו קוראים לו- מכרה זהב. האינפורמציה מעולמם של אלו שיצרו אותו, הפליאדות, מוחדרת ומושרשת כאן והיא אודות כל מה שקורה כאשר פלנטה עוברת תזוזה ושינוי שכזה. אתם מעולם לא הייתם שם. אינכם יודעים. וכך אני מעצים את האנרגיה עבור התקשור האחרון. הקריסטלים זוכרים. הם מאחסנים. במשך כל הדרך הם היו מוכנים לתת לכם את כל האינפורמציה הנדיבה ביותר שאי-פעם שמעתם, אודות עתידה של הפלנטה הזו.

זו הסיבה שבמשך דורות הוצאתם קריסטל מהאדמה וחשתם את הנדיבות והשמחה. הם תמיד משפרים את מצב רוחכם. אך כעת, לפתע, הם מספרים סיפור. והם אומרים לכם – העתיד תואם לשינוי. הפלנטה יכולה לנוע כעת קדימה ממצב של הישרדות ותהפוך להיות פלנטה של הרמוניה והבנה. זהו מעבר איטי אך הוא כבר בפעולה. אנו אומרים כי כדור השלג כבר מתגלגל במורד הגבעה. אך זה הרבה יותר מזה. הרשת הקריסטלית של הפלנטה היא אזוטרית. לא פיזית. אך מה שנמצא כאן לפניהם הוא פיזי. ישנו גשר המחבר בין הפיזי לאזוטרי. והגשר הזה הופעל בחוזקה אתמול על ידי הקבוצה היושבת לפניי, הנקראת – מקהלת הקריסטל. המקהלה שרה טונים עתיקים של בלוטת האצטרובל שמאסטר יאהי (ד"ר טוד) נזכר בהם. הם נישאו באוויר הפתוח והמרכז הקריסטלי הזה זיהה אותם. זה מרגיש כמעט כמו לסובב את המפתח במנעול פעם נוספת. (סובבנו את המפתח במנעול בפעם הראשונה במקהלה הלמוריאנית בהוואי ב-2012). כשנאמר לנו – "בסדר, בני-אנוש, עברתם את הסמן, הראו לנו כי אתם זוכרים מי אתם".

ואז הטונים שרים את ההיזכרות הזו ופותחים ומפעלים את ה-Node שאתם נמצאים עליו. והוא מעביר את האינפורמציה לרשת הקריסטלית האזוטרית, שעד עתה עמדה בפני עצמה על הפלנטה הזו. המשמעות היא כי הרשת הקריסטלית זוכרת רק את מה שבני-האנוש עושים בה. אמרנו לכם זאת. זו הסיבה שאתם מרגישים דברים שקרו במקומות מסוימים. אך כעת, פתאום, זה מתחיל לשדר דברים רבים שמעולם לא קרו. יבוא יום בו תצעדו לתוך שדות הקרב בהם חשתם דברים רבים וכבר לא תחושו דבר. כל הכל עבר כיול מחדש ואתחול מחדש, וזה מתחיל לשדר את המסרים שצריכים להיאמר. אודות מה זה ומדוע זה נדרש? כשתינוק נולד בפלנטה, ישנה התיישרות בין גאייה וכוח-החיים שלה. העתיקים יודעים זאת. בלמוריה הם יצרו אגמים ששימשו ללידה מתחת למים, כך שהדבר הראשון שהתינוק ידע, היה לעבור מהנוזל של אמו לנוזל של גאייה. זו הייתה חניכה לאנרגיית הפלנטה עצמה. הלמוריאנים וכל העתיקים יודעים כי זו הדרך הנכונה ללדת. במים. להרגיש את גאייה. הדבר הראשון שמרגישים הוא החום והיופי של המים שבפלנטה וזה עוטף אתכם מסביב. אלו המים של החיים, זה מתחיל וממשיך משם.

התיישרות עם גאייה נדרשת לאיזון רוחני. זהו אחד הדברים שקורים כעת. בעודכם יושבים במרחב הפתוח, מביטים על עץ מופלא ומסביבכם רק טבע, בעודי מתקשר מעל מצע של קריסטלים. האינפורמציה שנתתי אתמול הייתה אודות הלווייתנים ומדוע הם כאן. ואומר זאת שוב. בני-אנוש אוהבים לווייתנים ודולפינים והם תמיד אטרקציה. ואתם רוצים להיות איתם וללמוד אודותם ולדעת עליהם יותר ויותר. ילדים מתעניינים בהם יותר מכל חיה אחרת, ואף לומדים את השמות שלהם. בהתאם לביולוגיה ולדרך בה דברים עובדים, דולפין מסווג אף הוא כ-ליוויתן. כך כשאנו אומרים ליוויתן, אנו מתכוונים לכל הדולפינים ולכל הלווייתנים מכל הסוגים. גילית אתמול מדוע הם כאן. הם הרשת הקריסטלית החיה. כעת אסביר זאת מעט יותר ואתן לכם אינפורמציה נוספת. הרשת הקריסטלית של הפלנטה מגיבה למה שבני-אנוש עושים ומשדרת להם דרך עפר האדמה. אך האוקיינוסים מכסים יותר מ-70% מהפלנטה. לכן גם האוקיינוסים זקוקים לאינפורמציה הזו. והיא נישאת על ידי הלווייתנים.

ה-Node שאנו יושבים עליו חובר אתמול ל-Noleבפטגוניה. פטגוניה כיום היא צירוף של צ'ילה וארגנטינה. אך כשהיא הוקמה, זה לא היה כך. אתמול, כאשר ד"ר אבוקייטיס (טוד שלנו) יצא למסע כדי לפגוש ליוויתן בצ'ילה, אמרתי לו בזה לא בדיוק כך. וכי הסיבה לכך היא כי ה-Noleנמצא בפטגוניה. לא בארגנטינה או בצ'ילה בדרך בה אנו חושבים. שמות אלו יכולים להשתנות באלפי השנים הבאות. הם שונו גם בעבר. אך פטגוניה היא הכרה יבשתית המייצגת את תחתית הפלנטה, ולשם הולכים הלווייתנים כדי להזדווג ולהביא לעולם ילדים. וכשלליוויתנים נולדים צאצאים, הצאצא הראשון שיצא כבר תהיה לו האינפורמציה החדשה שאתם הפעלתם מהמרכז האנרגטי הזה, שעבר ישירות למרכז האנרגטי בפטגוניה הנקרא – הר פנצ'רו. ולכן זה היה חייב להיות כאן. ללא קשר מה יש ללווייתנים באקאשה ובאנרגיה שלהם. לילדים שלהם כבר תהיה התחלה של אינפורמציה פליאדית והם ישחו בימים ובאוקיינוסים. ובפעם הבאה שיהיו להם ילדים, הם ידעו הכל, אודות כל זה.

שאר המקומות בגאייה, מעל 70% הנמצאים במים, צריכים שיהיה להם זאת, עבור האיזון. ותוכלו לחזות בזה. לכן אנו זקוקים כל כך ללווייתנים ולדולפינים. הם כולם נושאים את האינפורמציה הזו. "קריון, האם הם יודעים מי הם"? אשאל אתכם, בין אם זה בטבע הפראי או בשבי, האם אי פעם הבטתם לתוך עיניו של דולפין או ליוויתן במשך זמן ממושך? במיוחד בטבע...ואם ראיתם, אינני צריך לענות על השאלה הזו. אתם רואים את החוכמה שבהם. ישנה שם כמעט קריצה האומרת –"אנו יודעים מי אתם". שותפי (לי קרול) הוביל הרבה מסעות לשחייה עם דולפינים בים הפתוח סביב למוריה. ובפעם הראשונה שזה קרה, הוא בקושי האמין לתהליך. אתם נזרקים לאוקיינוס באוניה פתוחה, והדולפינים באים אליכם....אז אשאל אתכם, האם אתם חושבים שהם סקרנים אודות מהו אדם, או שהם מיושרים עם התודעה שלכם ויודעים מי אתם? ואז הדבר הבא שקורה הוא שהם שוחים סביבכם. הם מראים לכם את הצאצאים שלהם. הם חוגגים וקופצים גבוה באוויר. יקירים, הם יודעים זאת. הם יודעים זאת וגם הלווייתנים יודעים.

כשהטונים הושרו בהוואי 2012, הלווייתנים הפכו להיות אולטרה-אקטיביים. חלק מהאנשים שעלו על סירות מסחריות להביט בליוויתנים, שמעו את המדריכים מספרים כי בתקופה הזו בשנה הם לא יוצאים מקו המים. אך ב-2012 זה כל מה שהם עשו. רק קפצו מעל המים. האם הם יודעים? כמובן. האם הם יודעים זאת בתודעה כמו שלכם? לא. אך הם יודעים זאת. הם יודעים מי אתם והם יודעים כי הם מיושרים אתכם. אך זה לא נפסק שם. פיסת המידע הזו , כל כך קשה לתאר אותה ולהעביר לכם אותה. היא כל כך אזוטרית, וחלקכם אפילו יפקפקו באמינותה. הטבע יוצר גיוון, עבור ההישרדות. כמה סוגי קופים קיימים? כמה סוגים של חיות אחרות יש בטבע? ישנם רבים. והטבע עושה זאת עבור הישרדות. ההטבעה של אחד שאולי יושמד, ההטבעה שלו נישאת על ידי סוגים אחרים שהם גיוונים ואספקטים שונים של האחד. הביולוגיה טוענת כי לפני 200,000 שנה לערך היו 27 סוגים שונים של בני-אנוש. ממש כמו שאר הזנים שעל הפלנטה. היו נמוכים, גבוהים, כאלו עם זנב, או בלי, והם היו כשאר החיות. ואז הכל נפסק. (והגיעו הפליאדות).

שותפי (לי) מצביע על מגזין מדע ספציפי אמריקאי שיצא בינואר 2000, בו נשאלה השאלה הזו על גבי המגזין – "מה קרה"? כי כעת יש לנו רק סוג אחד של בן-אנוש, עם 23 כרומוזומים. כך שיש רק סוג אחד מכם. אז הרעיון של הטבה עצמו אומר כי חייב להיות גיבוי, למקרה שתהיה הכחדה/השמדה מלאה החיים יוכלו להמשיך בדרכים רבות. חייב להיות גיבוי. הלווייתנים הם גם הגיבוי עבור האקאשה של האנושות. הם נושאים את ההטבעות והחותמים של ה-DNA שלכם. האם אתם חושבים שהם מכירים אתכם? הם הגיבוי עבור האנושות. הם שוחים באוקיינוסים של הפלנטה הזו, לרוב בצורה חופשית, וכבר לא צדים אותם. בסופו של דבר המדע יראה כי ישנה ברית בתודעה, בדרך כלשהי....בין לווייתנים ישנים עתיקים ובני-אנוש. ולמרות שהמדע לעולם לא יאמר לכם את מה שאני אומר לכם....חברו בעצמכם את הנקודות ואמרו לעצמכם......קריון דיבר על זה.

יקירים, כל חלק ברשת הקריסטלית משתתף בהפעלה המתמשכת של המרכז האנרגטי הזה. אספר לכם מעט יותר על מה שהם נושאים איתם, על מה שקורה ועל היופי והחגיגה של כל מה שנמצא כאן, ממש עכשיו והוא קריסטלי. וכך הוא הדבר.

הרביעי – הקריסטל המיוחד שלנו - 17 ביוני 2016

ברכות יקירים. כאן קריון מהשירות המגנטי. שותפי זז הצידה עבור התקשור האחרון. חלק מכם כאן הם סופר-אזוטריים ומוצאים משמעות בהרבה דברים שהם מחוץ למימד השלישי. אתם מבינים שהתדר מתאים לחיים שלכם, באותה מידה בה המימד השלישי מתאים לאחרים. כי מה שמדריך אתכם בחיים הרבה פעמים, הוא בלתי-נראה. בעיקר דברים שאתם מרגישים. לכל תקשור שניתן לכם היו אנרגיות וסמנים שנזקקתם לזהות בעקבותיהם אודות מה מדובר. אנו פונים לעיתים קרובות לנומרולוגיה הטיבטית. ישנן מערכות נומרולוגיות רבות אך אנו מנסות לפנות לפשוטה ולמקורית ביותר שביניהן. התקשור הראשון היה אודות התחלות חדשות. ההתחלה הייתה אודות הקריסטלים. דיברנו על מה שקרה כאן. אם תביטו על מה שהתגלה בתקשור השני, 2 בנומרולוגיה הטיבטית משמעותו – דואליות. התחלנו להיכנס לאנרגיות של הקריסטלים ולמסרים שלהם אליכם. כך ערבנו את בן-האנוש מיידית. התקשור השלישי היה קטליזטור (כמו המקהלה) בו סיפרנו לכם אודות החיים של רשתות הקריסטל, על אנרגיות הלווייתנים והדולפינים שהם חלק מהמערך. האם שמתם לב שכל תקשור נעשה יותר ויותר אזוטרי?

ממקום מקורקע בשיחה על אבנים באדמה וכל מה שנמצא כאן במימד השלישי, לאורך כל הדרך עד לתקשור האחרון בו נדבר על דברים מאד אזוטרים, אודות האנרגיות שאנשים חשים, ופחות אודות ידע. וזה מעבר לחושים, ללא תוקף חוקי או אישורים, ללא מדע. זהו התקשור הרביעי ו-4 בנומרולוגיה משמעותו קרקוע והארקה של גאייה. האם ייתכן כי השלמנו מעגל שלם? התשובה היא – לא ממש....כי אנו עומדים לדבר על הדבר האזוטרי ביותר שנאמר עד כה, אנו עומדים לדבר אודות גאייה. אך לפני כן, ברצוננו כי תחברו בעצמכם את הנקודות. אפילו את אלו שאינן אזוטריות. גם אלו מביניכם שרק באו לראות ולהקשיב. ברצוננו שתהרהרו בכמה נקודות לפני שאנו נותנים לכם אינפורמציה מעניינת שאולי אינכם מעוניינים בה כלל.... חלקכם מגיבים לרשת הקריסטלית מבלי לדעת זאת אפילו.

אתם, בני-אנוש, מצרפים הכל לביטוי אחד – אלוהים, הרוח. וזה מדויק. אך זה מתפצל למערכת של הפלנטה שהיא הרשת עליה אתם יושבים. הרשו לי להסביר בזהירות רבה יותר. חלק מבני-האדם נמשכים ממש לכל מיני מקומות, בכדי לחיות בהם. והם לא בהכרח חיים שם כל הזמן, הם נמצאים שם לזמן-מה, לעשות שם את הדברים בעבורם באו. ישנה סיבה. לעיתים הם נשארים ומתקרקעים לאדמה. לעיתים הם עושים זאת במקום אחר. אלו הן נשמות עתיקות. אך כל הנשמות העתיקות חוו את אותה התנסות. הם באים למקום מסוים, ואיכשהו, בדרך כלשהי, המקום מדבר אליהם ואומר – "כאן אתם צריכים להיות". וזה קורה בכל הפלנטה גם כשהמשמעות היא להיות מחוץ לתרבות שלכם. המשפחה האקאשית היא כלל-עולמית, חובקת עולם. ועדיין, לעיתים קרובות היא מתפשטת. ישנם סיפורים רבים על אנשים מארצות רחוקות שאפילו אינם מדברים אנגלית, והם באים למקום כמו זה שהוא מהדהד כאמת עבורם. הם פוגשים את משפחתם הקארמטית. והם שומעים משהו שבוע מתוך התאים שבגופם האומר – "לכאן אתה שייך"....וכדי להגביר זאת הם יחוו סינכרוניות המצביעה על הכיוון שעליהם לקחת. וזה יהיה כל כך קל להיות במקום הנכון ללא כל סיבוכים, והם יידעו כי האישור נמצא שם. והם ימצאו את עצמם במקום המושלם לאותו הרגע ולאותו הזמן. והם יפגשו את השלווה המגיעה כשאתם במקום הנכון בזמן הנכון.

אז הנה השאלה שלי, בני אנוש לינאריים יקרים, כיצד זה קורה? האם זה תמיד מילתו של אלוהים המדברת אליכם מהשדה ואומרת כי לכאן אתם שייכים? או אולי זה חלק ממערכת מעט יותר אלגנטית שעוצבה על ידי הרוח? אותו מקור גדול שאנו מדברים עליו, זה שהציב את כל המערכות במקומן? ומה הוא אומר לכם אודות החיים כאן? לבוא לכאן, או להישאר כאן או לכם או היכן שאתם נמצאים? האם זה לא השלב בו אתם מתחילים להשוות זאת לגאייה? כי התבקשתם להחליף מקום, או במצב כגון זה, לעבור לבסוף למקום אליו אתם שייכים. וזה מגיע מכם, יקירים. אתם עומדים במקום מסוים וחשים את אנרגיות הפלנטה מדברות אליכם ואומרות – זהו זה. לכאן אתם שייכים מעכשיו. ואם תתחילו לחבר את הנקודות ולשלב אותן יחד, תוכלו לראות משהו שאני עומד לספר עליו כעת. זהו משהו מאד אזוטרי שדיברנו עליו גם בעבר.

הפלנטה יודעת מי אתם. בהחלט!!! וכך גם הרוח. אם אתם רוצים לאגד את הכל לדבר אחד ולקרוא בקול – "או אלוהים"....עשו זאת. אך יקירים, זה הרבה יותר אלגנטי מזה. הרבה יותר אלגנטי. הפלנטה הזו עוצבה דרך הרשת הקריסטלית, כדי לעזור לכם לדעת, נשמות עתיקות, היכן עליכם להיות. קיימות גם צורות אחרות של עזרה. אלו מכם שעסקו בקרטוגרפיה (מפות אסטרולוגיות), כדי לגלות היכן נמצאות האנרגיות בפלנטה שבהם תעשו את הכי טוב בדברים אותם אתם עושים הכי טוב, הפצת חמלה או עסקים, או אולי רק להיות במקום מסוים ולקרקע בו את האנרגיה שלכם. הכל מושתת על הפלנטה. הכל מבוסס על גאייה. ויקירים, כל זה נישא על גבי הרשת הקריסטלית. ברצוני לחזור על משהו שאמרתי לפני שנים רבות מאד. זו אינה אינפורמציה שבן-אנוש יצטרך לדעת אותה לעולם. אך יש מפרט לדרך בה רב-ממדיות עובדת. חלק ממנה הוא פיזיקה וזה יפהפה. וחלק מזה אינו פיזיקה, אלא אזוטריות טהורה.

אני מדבר על הדרך בה האנושות עובדת. עם ההגעה והעזיבה שמתרחשים. מהבריכה הזו, מהמקור, ממנו אתם באים ואליו אתם הולכים. מאותו המקור המרכזי העתיק. ייתכן וישנם 6-7 ביליון נשמות על הפלנטה, אך האם אתם מבינים כי ישנה קבוצת מקור שממשיכה לבוא שוב ושוב? זו קבוצה שחוזרת כל הזמן ואליה מצטרפים גם חדשים. כך ישנן נשמות עתיקות לצד נשמות חדשות. ולכן זו הסיבה שאנו אומרים לכם, כי אלו שהיו כאן במשך הזמן הארוך ביותר, הם גם המנוסים ביותר. וזה אתם הנשמות העתיקות. אתן אלו שיודעות. אתן חשות את חוכמת העידנים והתקופות. וכל כך רבים מכם שואלים שאלה לינארית – "מה אני אמור לעשות עם זה? האם עלי לכתוב ספר, או משהו אחר שעלי לעשות?" ואנו אומרים, ומה אם אתם בפשטות אמורים רק להיות? מה אם רק הנוכחות של גוף האור שלכם ושל נשמתכם במקום מסוים, משפיעה הלכה למעשה על רגביה של האדמה? החיות יודעות מי אתם. האטמוספרה יודעת. אמרו לי משהו, כשאתם מטיילים בחוץ והעצים מדברים אליכם, והדיוות מנצנצות באורן ואומרות לכם – אתם במקום הנכון. ברכות. הסיבה היא כי הארץ בהתיישרות אתכם. רצינו לדבר אתכם אודות כל זה כבר לפני שנים, אך זה לא משהו שחשוב לדעת אותו. זהו הדבר האזוטרי ביותר שנוכל לספר לכם.

ישנו מושג הנקרא – "מערת הבריאה". זו אנרגיה רב-ממדית הנמצאת במקום פיזי. והיא לעולם לא תימצא. לעולם. היא מוחבאת. אפילו באמצעות המכשירים הכי משוכללים שאי-פעם יתגלו או יפותחו, את המערה הזו לא תמצאו לעולם. היא חבויה. והיא חייבת להיות פיזית כי היא קריסטלית. וכבר ציינו זאת. הרבה לפני שמרכזי האנרגיה זוהו על הפלנטה הזו, דיברנו על מערת הבריאה וסיפרנו מטפורות שחלקן משולבות עם אמת פיזית. אמרנו לכם כי ישנו קריסטל אחד ומיוחד, עבור כל אדם, כל גבר ואישה על הפלנטה הזו. זהו קריסטל הנשמה. אף אדם לא יוכל להבין זאת באמת, כי זה נמצא מחוץ לרעיון הזמן. תוכלו לשוחח על כך בקבוצות, להתווכח אודות העובדה הזו, אך הנה ההצהרה שלנו: ישנו קריסטל עבור כל נשמה שתהיה אי-פעם על הפלנטה הזו. אתם עשויים לאמר כי זה נשמע מעט כמו יעוד מוגדר מראש, כמו "גזירה" משמים. וכיצד בכלל זה ייתכן כי ישנו קריסטל עבור כל נשמה, אפילו לאלו שעדיין לא הגיעו? והאם המשמעות היא שאנו יודעים מראש מי מגיע? והתשובה לכל אלו – כן. אנו יודעים מי מגיע. זה אינו יעוד מוגדר מראש, אלא תכנון שהוא חלק ממערכת יפהפייה. בדרך הזו אנו יודעים אתכם ואתם ידועים לפלנטה. אתם חלק ממנה. התמצית של מחזורי-החיים באקאשה האישית שלכם מאוחסנים בתוך קריסטל בתוך מערת הבריאה. המשיכו להקשיב, זה יהפוך להיות הגיוני יותר.

אין דבר כזה שנקרא – נשמה אנושית. הנשמה היא משהו הרבה יותר גדול מזה. היא שייכת לבני האנוש כיום, בעודם בני-אנוש כאן. כשאתם מגיעים לפלנטה הזו, הקריסטל שלנו מתעורר לחיים והוא מוטבע אל תוך האנרגיה שלכם הנמצאת כאן. אם הייתם כאן בעבר, כבר קיימת אינפורמציה בקריסטל שלכם והיא כוללת בתוכה את כל מה שהייתם אי-פעם, בכל מחזור חיים שאי-פעם חייתם. כל האינפורמציה הזו נספגת ומוחדרת אליכם ואתם ממשיכים במסע שלכם וכשאתם עוזבים, כל מה שעשיתם בפרק החיים הזה, אתם מפקידים בתוך הקריסטל וזה נשאר במערת הבריאה. ניסיון החיים והאקאשה האנושית אינם הולכים אתכם הלאה כשאתם עוברים הלאה אל מחוץ לפלנטה. כנשמות, אתם חלק מהמקור היצירתי, אתם חלק מהמרק של היקום, של כל שישנו. אתם כל השדה, המקור. לא קל לנוע להסביר לכם כי נשמתם אינה ייחודית ויחידה. אתם חלק ממרק הבריאה וחלק מהשדה כולו. לכן אין היררכיה ברוח. וכשאתם נולדים מחדש ושבים לכאן, אתם מבקרים שוב את הקריסטל, והקריסטל הזה נושא בתוכו את שמכם באור. והוא קם לתחייה שוב ואתם סופגים לתוככם חזרה את כל האינפורמציה שחיכתה לכם בתוך הקריסטל הזה.

הקריסטל זוכר מי אתם ואתם מתגלמים ביולוגית, חלק מהאקאשה נושא גם את הפיזיות שלכם, דיברנו גם על זה. הכל מאוחסן בתוך בלוטת האצטרובל וגם זאת אתם יודעים. אך יקירים, עליכם לדעת כי ההפקדה המקורית של ההגעה והעזיבה היא קריסטלית. לכן, הקשיבו, חברו לבד את הנקודות. לכן האדמה מכירה אתכם. (מעפר באנו ואל עפר נשוב). ואם ברצונכם לדעת מהי מטרתה ומהו האספקט הסופי של הרשת הקריסטלית על הפלנטה, מטרתה היא רק לדעת אתכם. חברו את הנקודות. כשאתם נמשכים לכל מקום על פני האדמה, כשאתם מרגישים כי המקום מדבר אליכם, זה בגלל שגאייה מכירה אתכם. אתם מיושרים עם הפלנטה בדרכים שאינכם יודעים עליהם דבר. האדמה יודעת מי אתם. הרשת הקריסטלית מיושרת עם מערת הבריאה, המבנה הסלולרי האישי שלכם מלא בידע הזה שמגיע מהמערה. ישנם קריסטלים רבים שעדיין אין התגלמות נשמתית בתוכם. כי יש נשמות חדשות רבות העומדות להגיע לפלנטה. ונציין שוב, המערה לא רק יודעת מי הולך ומי בא, אלא גם אוצרת בתוכה את הפוטנציאלים של כולכם. זו חשיבותו של המרכז האנרגטי הזה, הקריסטלי הגבישי והצלול הזה. ההתגלמות הפיזית במימד השלישי עבורכם היא קריסטל הגדל באדמה. זו קריצה ענקית מהרוח. כי כעת אתם מבינים את התמונה המלאה.

מדוע הקריסטלים הם כל כך נדיבים וטובי לב? מדוע אתם אוהבים אותם כל כך? מדוע הם מדברים אליכם? מדוע אינכם יכולים להפסיק להביט בהם? רבים מכם במכרה, לא סתם מצאו אבן. מצאתם אנרגיה. וחלק מהאנרגיות פשוט דיברו וביקשו מכם – "קחו אותי הביתה". כי גאייה מכירה אתכם. זהו דבר אזוטרי אך גם נפוץ ונשמתכם חשה ויודעת אותו. כעת אתם מכירים גם את המכניקה של הרשת. כעת אתם יודעים את שארית הסיפור. ברכות על שחיכיתם לאינפורמציה הזו ולמפרט ולאנרגיה שלה, אלו שיקשיבו לא יאמינו לדבר מכל זה עדיין. אך יגיע היום בו הם יהיו פתוחים להקשיב שוב. זה מה שקורה לתודעה כשהיא מתחילה להתעלות ולגלות את עצמה. וכך הוא הדבר.

לפני שנלך, אנו מברכים אתכם, דיילי האדמה שעליה אנו יושבים, על שאנו נמצאים במקום הנכון, בזמן הנכון. ועל כי הקשבנו לגאייה כשהיא אמרה לנו – לכו לשם.....(לכאן..). וכך הוא הדבר. קריון.

ובנימה אישית,

כל כך הרבה התלבטויות, עליות ומורדות עברתי לפני המסע הזה. אירועי החיים משכו אותי לכיוון אחד והאינטואיציה לחשה לי....לכי.....ולא הקשבתי. אז היא התחילה להעיר אותי באמצע הלילה ולחשה לי.....סעי.....וכשנערמו הלילות הלחישה הפכה לדחיפה קלה שכבר לא יכולתי להפנות את גבי אליה. אז נסעתי מעל ומעבר לים בכדי להביא אבנים משם.....והם מזכירים לי בקולם את השיר החדש שבלבי, שירת המקהלה ששרה את נשמתי הביתה. ואני על שהייתי במקום הנכון בזמן הנכון.

הכיוון הוא תמיד כלפי מעלה. כולנו מתעלים לאהבה ולחכמה האינסופיים, בכל הרבדים. זהו מסעה המופלא של הנשמה שלנו, על כל מורכבותו. ואנו למדים במסע הזה להבין את שלמותה חסרת-הגבולות, המאירה כל חלקה במציאות חיינו ומראה לנו את השלמות האלוהית שהיא אנו. איננו צריכים לעבור מן העולם או לחזור אל המקור כדי לדעת את עצמנו כמקור.

אנו מראי האור, נושאי הלפיד של התודעה החדשה המתחדשת בכל רגע. זו האמת הנמצאת בתודעת הקיום שלנו. במסענו הנשמתי אנו מכבדים את עצמנו ומתעלים. אמרו תודה לכל הדוקטרינות שהביאו אתכם עד הלום, וראו את עצמכם כנשמה המחבקת את עצמה. הנשמה שלנו המתנסה בכל הכלים העומדים לרשותה באישיותה המתגלגלת. אין דבר מחוץ לנשמה. היווכחו בהתגלמותכם המלאה, המקורקעת, המאוזנת, אתם הביטוי שלם של אינטגרציית הנשמה האינסופית המתרחבת תמידית.

אנו מתעוררים, וההשתקפות שלנו אינה של הקולקטיב יותר. האישיות שלנו הופכת להיות השתקפות של הנשמה הערה שבנו. נשמתכם תמיד תעזור לכם לעגן את התדר המסוים המדויק שבאתם לעגן כאן. עשו קפיצה ודעו כי הכל אלוהי. כל שישנו. גם נשמה שעדיין לא התעוררה לחלוטין למהותה. האינטואיציה תעזור לכם לעשות את ההבחנה. הקשיבו לה. הכל שלם ומושלם כבר עכשיו.

Racheli Ganon – Master-Healer of Divine Source


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים