אנשים חזקים מנטאלית


אנשים חזקים מנטאלית

לאנדים חזקים מנטאלית יש מנהגים בריאים. הם מנהלים את המחשבות, הרגשות וההתנהגויות בדרכים שמקבעים אותם להצלחה בחיים.

הנה כמה דברים שאנשים בעלי גוף מנטאלי חזק אינם עושים:

1.הם לא מבזבזים זמן בלרחם על עצמם. הם לא נעצבים לגבי סיטואציות או מוטרדים לגבי התנהגות של אחרים. במקום זאת, הם לוקחים אחריות על חייהם ומבינים שהחיים אינם תמיד קלים או הוגנים.

2.הם לא נותנים את כוחם. הם לא מאפשרים לאחרים לשלוט בהם, וגם לא נותנים לאדם אחר כוח להיות מעליהם. הם לא יאמרו דברים כגון:"הבוס שלי גרם לי להרגיש רע", כי הם מבינים שהם ורק הם בשליטה על רגשותיהם, ויש להם בחירה כיצד להגיב.

3.הם לא נרתעים משינוי. אנשים חזקים מנטאלית אינם מנסים למנוע שינוי. במקום זאת הם מברכים שינוי חיובי ומוכנים להיות גמישים. הם מבינים כי שינוי הוא בלתי נמנע ומאמינים ביכולותיהם לאמצו.

4.הם לא מבזבזים אנרגיה על דברים שאינם יכולים לשלוט עליהם. אתם לא תשמעו אותם מתלוננים על מזוודה שהלכה לאיבוד או על פקקי תנועה. במקום זאת, הם מתרכזים במה שהם יכולים לשלוט בחייהם. הם מכירים בכך כי לפעמים הדבר היחידי שהם יכולים לשלוט בו הוא הגישה האישית שלהם.

5.הם לא מודאגים מלדאוג שכולם יהיו מרוצים. אנשים חזקים מנטאלית מבינים שאינם צריכים לרצות את כולם כל הזמן. הם אינם חוששים לאמור לא או לדבר כשצריך. הם שואפים להיות נדיבים והוגנים, ומסוגלים להתמודד עם אנשים מודאגים, אם לא הצליחו בינתיים להפוך אותם למאושרים.

6.הם אינם חוששים לקחת סיכונים מחושבים. אינם לוקחים סיכונים טיפשיים או פזיזים, אך לא אכפת להם לקחת סיכונים מחושבים. הם מבזבזים זמן בשקילת הסיכונים והיתרונות לפני החלטה חשובה, ויש להם אינפורמציה כוללת על הסיכונים הפוטנציאליים לפני שהם עושים פעולה.

7.הם לא מתבוססים או גרים בעבר. אינם מבזבזים זמן בנבירה בעבר או במשאלה שדברים יהיו אחרת. הם מודעים ומכירים בעבר ואף יכולים לאמור מה למדו ממנו. לעומת זאת, הם אינם חיים מחדש כל הזמן את ההתנסויות הרעות או מפנטזים על ימי הזוהר. במקום, הם חיים עבור ההווה ומתכננים עבור העתיד.

8.הם לא חוזרים על אותם טעויות שוב ושוב. לוקחים אחריות על התנהגותם ולומדים מטעויות העבר. כתוצאה מכך, הם אינם חוזרים על הטעויות שוב ושוב. במקום זאת, הם עוברים הלאה ועושים החלטות טובות יותר לגבי העתיד.

9.הם לא מתנגדים להצלחה של אנשים אחרים. יכולים בהחלט להעריך ולחגוג את הצלחתם של אחרים בחיים. הם לא הופכים להיות קנאים או מרגישים מרומים כשאחרים מתעלים מעליהם. במקום זאת, הם מכירים שהצלחה באה עם עבודה קשה, והם מוכנים לעבוד קשה עבור ההזדמנות וההצלחה האישית שלהם.

10.הם לא מוותרים לאחר הכישלון הראשון. אינם רואים בכישלון סיבה לוותר או להרים ידיים. במקום זאת, הם משתמשים בכישלון כהזדמנות לצמוח ולהשתפר. הם מוכנים להמשיך ולנסות עד שיצליחו.

11.הם אינם מפחדים מזמן לבד. בעלי יכולת לסבול את הלבד ללא פחד מהשקט. אינם פוחדים להיות לבד עם מחשבותיהם והם יכולים להשתמש בזמן דממה בכדי להיות פורים. הם נהנים בחברת עצמם ואינם תלויים באחרים לחברות או בידור או אירוח כל הזמן. במקום זאת, הם יכולים להיות שמחים גם לבד.

12.הם לא מרגישים שהעולם חייב להם משהו. האנשים החזקים הללו אינם מרגישים כי מגיעים להם דברים בחיים. הם לא נולדו עם המנטאליות שאחרים ידאגו להם או שהעולם חייב לתת להם משהו. במקום זאת, הם מחפשים הזדמנויות המבוססות על הערכים והאיכויות האישיים שלהם.

13.הם אינם מצפים לתוצאות מיידיות. על הדברים שהם עובדים עליהם, בשיפור הבריאות שלהם, או בהזנקת עסק חדש מהקרקע, אנשים חזקים מנטאלית אינם מצפים לתוצאות מיידיות. במקום זאת, הם מיישמים את המיומנויות והזמן שלהם למיטב היכולות שלהם, ומבינים ששינוי אמיתי לוקח זמן.

מאמר מאת Amy Morin

תרגום ועריכה – רחלי גנון


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים