"מסעם של זרעי הכוכבים"


קריון חדש – "מסעם של זרעי הכוכבים"– יולי 2020


מסר בשלושה חלקים – עבר, הווה ועתיד


תרגום ועריכה – רחלי גנון

החלק הראשון - העבר

ברכות יקירים. כאן קריון מהשירות המגנטי. ישנם 3 מסרים ב-3 חלקים ב-3 נושאים ספציפיים המתייחסים למתרחש כיום. המסר הראשון הזה, הוא כולו אודות המקורות שלנו. כשאנו מדברים על המקור ממנו באנו, דיברנו רבות על האמת המגיעה אליכם גם מהצד האחר של הווילון, שזה עתה שמעתם אודותיה, אשאל אתכם שאלה. בואו נאמר שאתם שייכים לזרם המרכזי. אינכם אזוטריים, אינכם עתיקים, אתם חיים במדינה הזו ועושים את מה שכולם עושים, אתם הולכים לעבודה, אתם חוזרים לילדים. בואו נאמר שאינכם בהכרח "קונים" את כל הרעיונות הללו שאנו מדברים אודותיהם. אז אשאל אתכם כך – מה סיפרו לכם אודות המקום ממנו הגעתם? והתשובה היא כזו – לרובכם, או לפחות למיליונים מכם, סיפרו סיפור. וזהו סיפור שאתם מספרים לילדים שלכם.

הסיפור הוא כזה – פעם אחת, לפני זמן רב, אנשים עסקו בעניינם ובהיותם אנושיים, ופתאום מלאך הופיע. המלאך הזה עשה משהו או שינה משהו, בהסתמך על הסיפור ששמעתם בחלקים שונים בפלנטה. המלאך נתן לכם בחירה, כי פתאום המלאך, וכל מה שבא עם המלאך הזה, שינה אתכם. חלקכם טוענים כי זו הייתה העת בה קיבלתם את הנשמה שלכם, שם, בחוויית גן-העדן, שהוא מטפורה לכדור הארץ, על ידי המלאך שהוא מטפורה לאלוהים, לרוח. משהו רוחני קרה לבני-האנוש. זהו הסיפור שלמדתם והוא אינו כל כך שונה מהסיפור האזוטרי שאנו מספרים היום. ומה אם המלאך הזה היה מעט שונה ממה שחשבתם?

רבים מכם שלמדו את לימודי הרוח ושמעו אודות העתיד, יודעים מה משמעותה של פלנטה מתעלה. זהו רעיון הטוען כי תודעה תצמח ויום אחד היא עשויה לגדול להיקף כזה שתוכלו להיות בקשר הדוק עם האנרגיה הרוחנית של נשמתכם. וכשיגיע הזמן הזה, יהיה שלום על פני האדמה, תבנית חדשה לגמרי של מחשבה, אולי אף תודעה הגוברת על הפיזיקה, הפלנטה היפהפייה הזו, מליונים של שנים קדימה, תגדל ותעבור להיות ממה שהיא היום, ממה שנקרא – "גרסת הילדים", הארץ הזו תהפוך להיות יום אחד בעלת יכולות מלאכיות, ממש כפי שהיו למאסטרים, שהגיעו והראו לכם מה הם מסוגלים לעשות. הם היו מלאכיים. עקבו אחר המחשבה הזו לרגע אחד. בואו נאמר שהפלנטה המתעלה שלכם תתחיל להושיט את ידה כדי לנסות ולהגיע לפלנטות שהן בתחילת דרכן. בסטטוס של התעלות הרי תגיעו לשם, אולי כדי לזרוע זרעים של הידע שלכם, כי אתם מלאי חמלה, אתם מטפחים, אתם יפהפיים, אתם מועצמים מבחינה אזוטרית, אולי אפילו רב-ממדיים. כך ייראה בן-האנוש מיליוני שנים מעכשיו.

כיצד תראו אז, בעיניה של ציוויליזציה הנמצאת בתחילת דרכה? היא תביט עליכם ותאמר – "וואו!!! אתם מלאכים". מלאכים, יקירים, הגיעו הנה מפלנטות מתעלות, לא לפני זמן רב, כדי לשתול זרעים. וזה מה שאני רואה להראות ולספר לכם כעת. המטפורה של שתילת זרעים, תחולק ל-3 נושאים עליהם אדבר. זרעי הכוכבים שהוזרעו, הם ממש כמו שתיל ששותל החוואי ביער. הזרעים נמצאים שם. הם זרעים מיוחדים, תמיד חיים, תמיד יש בהם את הידע הרוחני, יש הארה בזרעים האלה והם נשתלים, בואו נאמר, ביער האנושות. הם יושבים ומחכים. בחלק השני, כשאחזור, אדבר על מה שקורה לזרעים האלה כאשר משקים אותם. זה קרה ב-2012. החלק השלישי ייקרא – זהות עצמית. מה קורה לעצים כשהם מתחילים לצמוח לבסוף? בעודם מתחילים לשחרר את החומרים היוצרים עוד עצים? במילים אחרות, אני חושב שאתם מבינים את המטפורה. הזרעים ייצאו ויתחילו לצמוח וייצרו בפעם הראשונה עוד זרעים. הזרעים מייצגים תודעה גבוהה, ידע, חמלה, טיפוח והזנה, נדיבות תודעתית. הזרעים הינם התודעה החדשה של האנושות. אלו הם הזרעים, והם משתקפים מכל אלו אלו ששתלו אותם, לפני זמן כה רב.

יקירים, אתם נמצאים בזמן מיוחד מאד. כשאחזור ארחיב על כך, אך לעת עתה, דעו זאת, שאפילו סיפור הילדים הבסיסי ששמעתם, סיפר על כך שהגעתם ממקור מלאכי. ואכן כך. משם הגעתם. וכך הוא הדבר.

החלק השני - ההווה

ברכות יקירים. אני קריון מהשירות המגנטי. הפגישה הזו מתקיימת בצילו של ההר, ויתרה מכך, אנו יושבים לרגליו של סטארגייט. האנרגיות הללו אינן רק עוצמתיות, הן גם קדושות, כי הן אנרגיות שמלמדות. זה מה שאנשים מן השורה מרגישים כשהם באים לאזורים האלו, לשהות כאן מעט. הם אינם עוזבים כפי שהגיעו. ואתם יכולים לדמיין את המקום הזה, בזמן ההווה הזה, ממש במקום בו כולנו ישובים, אנרגיית סטארגייט שולטת כאן, זה מעבר לגאומטריה מקודשת, אלא תודעה המשודרת מהסטרגייט. אומר לכם מה היא אומרת כעת. אנו מדברים על זרעי כוכבים. אתם עשויים לאמר שסטארגייט הוא זרע הגדל בעצמו. ובצמיחה הזו קיימת ההכרה באחדות המשודרת החוצה, מהרגע בה הוא נוצר. ברצוני שתדעו, יקירים, כפלנטה, היכן אתם נמצאים. הזרעים נשתלו ואנו שוחחנו על התזמון של הזריעה שהתרחש ממש לא מזמן, כפי שחלקכם יטענו. כשאתם מביטים על המדע, ישנם הוכחות שבבני-אנוש התחילו לקבל 23 כרומוזומים (במקום 24) בערך לפני 200,000 שנה. אם זה אכן היה תאריך תחילת ההזרעה, ההבשלה לא התרחשה עד לפני 50 או 60 אלף שנה. כשהאנושות היה מוכנה, נשתלו הזרעים מחדש.

דמיינו לעצמכם חקלאי השותל יער, והוא עושה זאת בזהירות רבה. הוא שותל כל זרע וביער שלו יש עשרות אלפי זרעים שעליו להזריע ולהכין וזה עומד לקחת המון זמן. הזרעים עומדים במקומם לבסוף והאנושות כפי שאנו מכירים אותה, מתחילה. בתחילתו של כל סיפור בריאה, במיוחד הסיפור שכולם מכירים, אודות המלאך שהגיע לגן-העדן, אחת ההנחיות הראשוניות הייתה – בחירה חופשית. בני-האדם קיבלו לבסוף את הנשמה שבהם, ויכלו לראות את החשיכה ואת האור ואת הדואליות שדובר כה רבות עליה. בחירה חופשית ניתנה לבני-האנוש לעשות ככל העולה על רוחם, בידיעה כי ישנם שני צדדים למטבע. כבר ציינו בעבר, הם היו כמו תינוקות ביער ומאחר וכל זה היה ממש חדש להם, הם עשו מיידית בחירה מוטעית. אולי ראיתם דבר דומה אצל ילדיכם בילדותם. אתם מעניקים להם חוכמה ואינפורמציה והם בוחרים בחירה מוטעית. אך בסיפור ילדים שהפך להיות התנ"ך שלכם (הפשט), אתם עשויים להבחין שברגע שהם טעו, אלוהים מיידית שפט אותם על בחירתם, אפילו שהייתה בחירה חופשית.

ובכן, זה לא מה שאנו מלמדים. מה שאני מבקש להראות לכם הוא, שבתוך הבחירה החופשית הזו, יקירים, האנושות יכולה ללכת לכל כיוון. ובמשך אלפי שנים, הזרעים נותרו שתולים בתוך האדמה, רדומים, חיים ומוכנים שישקו אותם. הם לא מתו. שלא כמו חקלאות רגילה, לא היו בהם חיים שקיבלו השראה במשך זמן מסוים, והם נותרו עמוק באדמה. כשהתודעה התחילה להתפתח, יקירים, הם התחילו להתעורר. אך לתודעה יש קו זמן משלה, המבוסס על בחירתה החופשית של האנושות, והתודעה גדלה וגדלה, והחלה לכבוש מלחמות. רובכם מבינים ויודעים שהסמן תוכנן לשנה שבה היה שינוי המילניום - 2012, בזמן השוויון – 21.12. היו שטענו שעם לא נעשה דברים בצורה נכונה עד אז – הזרעים יתחילו למות. העתיקים אמרו זאת. זה בכל היומנים. זה בנבואות. מה שקרה בהמשך היה מדהים. תודעה גבוהה יותר גברה וניצחה בפלנטה הזו במקומות מסוימים, והמלחמה הקרה הסתיימה.

דברים שלא ציפיתם להם החלו להתרחש, והם עברו את שינוי המילניום ואת שנת 2012, היישר אל האיזור בו השערים הרב-ממדיים נפתחו והזרעים הושקו במים. זה מה שקרה ב-2012. האם אתם רוצים לדעת אודות מה הייתה השנה הזו? אודות השקיית הזרעים. זרעי הכוכבים הללו, המכילים בתוכם חמלה, תודעה גבוהה יותר, חוכמה, ידע מהכוכבים, הכל רק שכב שם, וחיכה שתרצו זאת, שתצילו את הפלנטה, אם רק תבחרו בכך, שתצילו את עצמכם מפחד וחרדה, שתזכו לתוחלת חיים ארוכה יותר. כל הדברים הללו חיכו שם, בתוך האדמה, עבורכם. גאיה דיברה על כך שוב ושוב. הקשיבו לעתיקים ועל הדברים שאמרו בשם אמא אדמה שדיברה אליהם. הטבע, השותף שאתם במערכת יחסים סימביוטית איתו. העתיקים תמיד ידעו זאת ופתאום, הפלנטה הפכה להיות המגלה של ליבת האמת. ומהי ליבת האמת הזו? שאתם יכולים לחיות בציוויליזציה בעלת מיליוני אנשים ועדיין מבלי לצאת למלחמות.

איזה קונספט!!! שתוכלו לחבר יחד פלנטה שלמה באמצעות מטרה נעלה ותודעה גבוהה יותר. כשאתם פועלים כך, אתם מתחילים להמציא המצאות מרחיקות לכת אשר באמצעותן תהיו מסוגלים להאכיל את הפלנטה כולה. זהו ההווה שלכם. אנו מגיעים לשם. כרגע אנו אומרים לכם כי הזרעים הושקו ב-2012, ואז הכל התחיל. היערות החלו לצמוח, עלי הזרעים החלו לעלות ובתהליך הזה, התודעה החלה להתפתח, גם אם באטיות תחילה. אחד הדברים שתודעה גבוהה יותר מביאה למסיבה הזו של צמיחה, היא שרבים מכם, הנשמות העתיקות, מתחילים לבסוף להיזכר באקאשה שלכם. המשמעות היא שאתם מתחילים לדעת מה עובד ומה לא, בעודכם מתבססים על ניסיונכם הפלנטרי. זו הפעם הראשונה שזה קורה. ואתם תאמרו – "מה פתאום הפעם הראשונה? תמיד הייתה לנו היכולת הזו....". לא. לא הייתה לכם. אם הניסיון הפלנטרי היה פתוח בפניכם, לא הייתם יוצאים למלחמות שוב ושוב, או ממשיכים לעשות דברים שאינם מתפקדים וחוזרים עליהם כל הזמן. הייתם פשוט זוכרים שמלחמה היא חוסר תפקוד. אך לא ידעתם. כעת אתם יודעים.

נשמות עתיקות שנולדות כיום, אנשים צעירים, מגיעים ומתחילים לשאול את השאלות, וגם אם המבוגרים אומרים להם דבר מסוים, הם יודעים אם אינו הגיוני. זו היזכרות אקאשית. זוהי אבולוציית התודעה על הפלנטה. אתם מתחילים לראות זאת, בעיקר אצל הצעירים המתחילים להביט על דברים, ובמקום לקבל אותם כפי שהם, הם שואלים בהגיון בריא, "האם זה נכון? האם זה מרגיש טוב? האם זה מהדהד עם מה שאני יודע/ת, מאחר והנני נשמה עתיקה"? אנשים צעירים, ילדים, מסתובבים בפלנטה הזו ואינם יודעים באמת שהם נשמות עתיקות. הם לא לוקחים חלק במפגש הזה שלנו. אך ישנה הרגשה פנימית המתחוללת בהם – "הייתי כאן, עשיתי זאת כבר". התחושה הזו מכוונת אותם למקומות, שהדור שלכם כשהיה צעיר, מעולם לא הלך אליהם. זהו ההבדל בין אלו שהיו, לאלו שישנם ולאלו שמגיעים.

הכל קורה בזמן הנכון. היערות האלה שנזרעו לפני זמן כה רב, מתחילים לפרוח. האזרחים הופכים להיות יותר בוגרים. זה מה שקורה ממש כעת. הבלבול הוא כי לא ראיתם זאת בעבר. כיצד זה מרגיש יקירים, להיות חלק מתרבות, מחברה, מפלנטה שאין בה שום תחזיות? תמיד היו לכם תחזיות, נבואות, העתיקים והכתבים סיפקו לכם זאת. ידעתם שזה וגם זה וגם זה יקרה. ופתאום, דבר מכל זה לא קרה. כי הכל היה מבוסס על קו-זמן שנגמר, שהסתיים בשנת 2012.

אתם חלק מציוויליזציה כעת שאין בתוכה אף אדם שראה או שיכול לחזות, אין אף עתיק שיכול לחזות. אין אף אדם שיאמר לכם מה עומד לקרות. והסיבה לכך היא שאתם הם אלו העומדים ליצור זאת. אתם עומדים ליצור את העתיד שלכם, ונדבר על כך בעוד רגע. על מה שאיש מעולם, מעולם לא ציפה לו. כי בחברה, בהיסטוריה, באנושות, אתם תמיד ציפיתם שמה שהיה – הוא שיהיה. מה שעתיד לקרות התבסס תמיד על מה שקרה בעבר. וזה נגמר. ברוכים הבאים לנורמלי החדש. וכך הוא הדבר.

החלק השלישי - העתיד

ברכות יקירים. כאן קריון מהשירות המגנטי. החמלה נשפכת אליכם מהעבר האחר של הווילון וממלאה אתכם באנרגיה שאינה רק מילים. זהו המסר השלישי אודות הזרעים. אמרנו לכם שהוא יהיה אודות העתיד. הביטו שוב על היער ועל המטפורה אודות הזרעים. היער נזרע בדרך כזו שייתכן והוא לעולם לא היה צומח. באמצעות בחירה חופשית, היער היה זוכה להשקיה או שלא, כי נדרשה תודעה מעט גבוהה יותר כדי להשקות אותו. זה התרחש, יקירים, בשנות השמונים המאוחרות, וכשזה קרה – דברים רבים התרחשו. נפילתה של חומת ברלין, נפילתו של הקומוניזם, סופה של המלחמה הקרה, וזה היה הזמן בו מצאתם את המתקשרים שהגיעו לפלנטה. אני (קריון) הגעתי בעת ההיא, כי היה ידוע שאנו נהיה אלו שנדריך אתכם באינפורמציה שתוכלו לחשוב עליה, לתת לכם את הפוטנציאלים לכל השאלות, ומה אם...לכן אנו כאן. כולנו. לא היינו כאן אחרת. קיומו של הסטרגייט כאן הוא מאותן סיבות. להעצים את מה שנוצר על הפלנטה.

כל מי שהשתתף בכל דרך במסרים הללו, היה חלק מהסטרגייט. הזרעים הללו הושקו ב-2012 והחלו לצמוח וביער הזה, שגדל, התכונות הן זהות כמו גם המטפורה אודות מהו הקיום האמיתי. עצים גדלים והופכים להיות בוגרים ועליהם להתרבות. כשהם היו באדמה, הם היו סטטיים וגם לא היו רבים מהם. אז באמצעות הבחירה החופשית, הפלנטה הזו השקתה אותם בדרכה, כדי שיתחילו לצמוח. ובצמיחה הזו דברים רבים התרחשו. זה לא היה רק העצים שגדלו. זו הייתה ההתחלה של הנודס והנולד וההתאמה שלהם לזוגות (12 מרכזי האנרגיה בפלנטה אשר להם 12 מרכזים תואמים). כל הכלים שהיו למרפאים ולמתקשרים וכל האינפורמציה החדשה וההמצאות, הכל קרה מכך שהשקינו את הזרעים הללו. אתם שואלים אודות העתיד. הזרעים האלה הופכים להיות עצים. העצים מייצגים את התודעה הגבוהה יותר. פתאום, יש צורך בכלי של התרבות, בהתחשב בסוגי העצים.

רוב העצים סומכים ונשענים על העצים שסביבם. תוכלו לקרוא להם גאייה, כל ממלכת החיות, כל מה שמתרבה. חלק מזה הם החרקים, חלקם זה הציפורים, חלק זה החיות שאוספות דברים מן האדמה כדי להעביר אותם למקומות אחרים, בטבעיות, כדי שיוכלו לאחוז ביותר עצים שיצמחו. במטפורה הזו, זו התודעה הנראית כנדיבה ואלו המצטרפים ומנסים לחקות אותה, ובכך היא מתרבה בעצמה. כך שתודעה גבוהה יותר היא אטרקטיבית במיוחד. לא הייתם יודעים זאת עד עתה, כי בתודעה הנמוכה יותר הדברים היחידים שנראו אטרקטיביים עבורכם, שמשכו את תשומת לבכם לעיתים קרובות, היו דברים שלילים. זהו שינו בטבע האנושי. אתם תתחילו לרצות לראות דברים טובים יותר בשידורים, במדיה, אפילו תדרשו אותם. "תנו לנו מעט תקווה" אתם תאמרו. "תנו לנו חדשות, איזון שלא ראינו בעבר. על זה אנו מדברים. זו הרביה, ההתרבות של העצים הללו.

כעת, הקשיבו היטב. האם ידעתם שחלק מהעצים דורשים אש בכדי להתרבות? חשבו על כך לרגע. לכן יהיו דברים שידרשו צעד אחורה, או אולי גם תסכול וחרדה בכדי שהתודעה שתצא מכך תוכל להתרבות. ברוכים הבאים אל האש. אתם חווים אותה כעת, בכל מקום בו אתם נמצאים, בכל כך הרבה דרכים, אך אתם תעברו זאת. אך לעיתים זו הדרך היחידה להפוך את הפלנטה למודעת לשינוי המשמעותי בתודעה. הייתי רוצה להציע לכם פעם נוספת הסבר, אודות רשת אזוטרית אחת מיני רבות ששוחחנו אודותם, שאנו קוראים לה – הרשת הקריסטלית. חלק מכם שמעו על הרשת הזו במשך כל ימי חייהם. אני מסביר זאת כעת כי היא נכנסת לפעולה באנרגיה החדשה הזו. אנו קוראים לה – "הרשת הקריסטלית" כי זו רשת שעוצבה להיזכר בתדר של האנושות יחד עם כל מה שקרה שם. חומרים קריסטלים בטבע אוחזים בתוכם תדר ואתם יודעים שגם הקריסטלים האישיים שלכם פועלים כך.

זו רשת שזוכרת דברים ואוחזת בתדר. למשל, האם אי פעם תהיתם מדוע מישהו יכול להיכנס לתוך שדה-קרב עתיק, בו דבר לא התרחש במשך 100 שנים או יותר, ולהרגיש הכל? ישנם כאלו שמרגישים את הדברים באופן כל כך עמוק עד שהם יורדים על ברכיהם ובוכים ומספרים על הדברים הנוראיים שהתרחשו שם. הם יכולים לתאר אדם צעיר שנפל בשדה הקרב, בעודו קורא לאימו בנשימתו האחרונה. כך ניתן לחוש את כל הדברים שהתרחשו. ואתם תשאלו – "כיצד זה אפשרי שכל אדם יכול להיות רגיש למה שקרה לפני 100 שנה"? לעיתים קרובות ההסבר הוא שהיה כאן קרב. אך זו אינה מכניקת הדברים כלל. אני שואל – כיצד? כיצד זה קורה? מכניקת הדברים נקראת – הרשת הקריסטלית. הקרב עצמו השאיר משקעים כל כך חזקים עד כי הם מורגשים בכל כך הרבה דרכים. הקשיבו, זה כל כך חזק עד כי הפיזיקה יכולה להשתנות מסביב לזה, כי זה משאיר הטבעה כל כך עמוקה ומשמעותית.

רבים מכם מוקסמים מכל ציידי הרוחות, האין כך? ומה אם הייתי אומר לכם שהם מודדים הטבעות? דברים שקרו במקומות מסוימים. רוח שיורדת במדרגות עם סכין בידה אחרי שרצחה מישהו למעלה, שוב ושוב. ואנשים רואים זאת. וציידי הרוחות מודדים את הטמפרטורה שיורדת והמגנטיות משתנה וכולם אומרים – "הנה ההוכחה למציאותם של רוחות ושדים". אומר לכם מה זה מוכיח. זו הרשת הקריסטלית, העוצמתית, הנושאת את האנרגיה של כל מה שהאנשים עשו כדי ליצור אותה. אך העתיד אינו יכול לשאת רשת קריסטלית הממשיכה לשאת בתוכה זוועות. כך שחייבת להיות שיטה שמנקה את הרשת הזו. האם אתם מתחילים להבין זאת? הרגע הסברתי את מטרתם של הנולס והנודס. הפליאדות ידעו זאת. אמהות הכוכב, הזרעים שהם אתם, ידעו זאת, שאם תגיעו למקום מסוים בו תודעה גבוהה יותר תפותח ותתחיל לעבוד, כפי שאכן קרה, יהיה עליכם לנקות את הרשת הקריסטלית. זה מה שנעשה. חשבו על כך כעל שואב אבק ענקי המתחיל לשאוב את כל הזכרונות הישנים.

חשבו על משהו. אתם צועדים אל תוך מקום, אינכם יודעים מה קרה שם אך פתאום אתם מתחילים לצחוק. אולי אפילו לצחוק עד כדי דמעות. ואתם תאמרו – "זה נפלא. משוה קרה כאן"!!! וכשישאלו אתכם מה זה היה, תאמרו – "לידתו של ילד מופלא. אני יכול להרגיש את האמא ממש כעת". מה אם....העתיד שלכם יכלול רשת קריסטלית שתתחיל להיזכר ביופי, בחמלה, בשמחה ואושר, ואהבה? זה ילך רחוק ויעצים את הפלנטה בכל מקום אליו נלך. וזה מה שנמצא בתהליך כעת. "קריון, כמה זמן זה עומד לקחת"? התשובה היא – כן. כי זה תלוי בכם. אפילו הנודס והנולס פועלים רק בקצב בה התקדמות התודעה האנושית תרשה זאת. זה עדיין בידיים שלכם. "קריון, האם ניתן להפסיק זאת? כמובן. אם אתם כציוויליזציה תתחילו להסתובב ולא ללכת בנתיב הזה, זו גם אפשרות. אך אומר לכם משהו. יקירים, אתם הילדים החדשים בשכונה. אתם הפלנטה היחידה העוברת זאת כעת, ומיליוני פלנטות כבר עברו זאת לפניכם. האם אתם מבינים זאת? ראינו זאת פעמים רבות כל כך. אף פלנטה לא צעדה אחורה בשלב הזה.

כיצד זה מרגיש לדעת שהפלנטה הזו נמצאת במסלול שלא ניתן לראותו באמת ולעולם לא תתחילו אפילו לנחש זאת, אם תמשיכו להתבסס על המדיה. כי הם ימשיכו לאמר לכם את הרע מכל. אני מופתע מכך שאנשים יכולים ללכת לישון בלילה אחרי שהם צופים בכל הנאמר. אז אתן לכם מעט חדשות טובות – אתם הולכים לכיוון של המופלאות הנפלאה, אם רק תאפשרו זאת. אתם עומדים בפני שינוי של תודעה שתוכלו לראותו בתרבות שלכם, אם תאפשרו זאת, אם יהיה לכם הגיון בריא. אז תתחילו לשאול ולהעיר לאלו המאכילים אתכם בחדשות רעות מידי יום. הם חוזרים הביתה עם כיסים מלאים בכסף בזכות זאת. הגיע הזמן לשינוי. הגיע העת לנדיבות, אמת ותקווה. אלו הדברים שעשויים לצאת מהזמנים המאתגרים בפלנטה כרגע.

אני קריון מאוהב באנושות ובשל סיבה טובה מאד. אתם בדיוק היכן שאתם אמורים להיות. החזיקו מעמד. וכך הוא הדבר.


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים