• Racheli Ganon

קריון מהמקהלה הקוונטית בשמוני


קריון – כל תקשורי המקהלה הקוונטית בשמוני, ב-21 במאי, 2017

מאנגלית – רחלי גנון

הראשון -

אתם כאן במקהלה, ולא משנה כמה פעמים כבר שרתם, מדוע אתם כאן? לכל אחד מכם תהיה תשובה שונה, אך אספר לכם מה היא תשובתו של קריון. אתם כאן כדי לאפשר לאספקטים הרב-מימדיים של ה-DNA שלכם להעיר את האקאשה, להיזכר בשושלת הגלקטית הרוחנית שלכם. אתם כאן כדי לתקשר עם גאייה ועם רשתות התודעה בפלנטה. אתם כאן כדי לדבר אל מרכזי האנרגיה בפלנטה, לאותה מערכת נדיבה שנוצרה על ידי הפליאדות כמסלול מהיר לתודעה. בעודכם שרים את הטונים של בלוטת האצטרובל, האנרגיה בפלנטה משתנה לעולם, כי באופן אינדיבידואלי, כל אחד מכם מהדהד בתדר חדש. ברצוני לסכם כמה דברים שיגרמו לגלגול עיניים. מקור הטונים החל לפני 26,000 שנה בלמוריה העתיקה. אותו מקום שתואר על ידי קריון כנקודת השיגור האקאשית.

ללמוריאנים היו מורים מהפליאדות והם נתנו לנו את הטונים. ד"ר טוד היה ידוע בלמוריה כ-יאהי, המדען הגדול ביותר שחי אי-פעם, אשר למד את הטונים מאימו הפליאדית. מאז 2012, יאהי אסף הרבה נשמות מכל העולם לשיר טונים. המקהלות התרחשו באתרים משמעותיים הנקראים גם קפסולות הזמן של הפליאדות. התוצאה היא שחרור של אינפורמציה קוונטית אל תוך רשתות התודעה אשר משודרות באמצעותן לאנושות, ודרך בחירה חופשית האנושות יכולה לקבל גישה לאנרגיה הנדיבה הזו ולאינפורמציה שבתוכה.

אנו במקום מיוחד, ישובים בצלו של הר מון-בלן, שזוהה כאחד ממרכזי האנרגיה הגדולים בפלנטה. ההר חיכה לכם. קפסולת הזמן שהונחה כאן לפני 20,000 שנה מוכנה לקבל את התקשורת שלכם. אתם במקום הנכון בזמן הנכון. בואו נתחיל לשיר.

הקבוצה בחדר יושבת כאן שלא במקרה. השושלת של כל מה שהתרחש כאן היא בת 20,000 שנה. אז הונחו כל מרכזי האנרגיה. אנשים מחוץ לחדר הזה יגלגלו את עיניהם, ויחשבו כמה "מסכנים" האנשים האזוטריים שקנו את כל השטויות האלה. ואני מבקש להתייחס לזה. המסר היום עוסק בשינוי מציאות. אדבר על פיזיקת המקום ואתן גם כמה הוראות ליאהי. (ד"ר טוד).

המציאות שלכם, נשמות עתיקות אזוטריות יקרות, היא שונה משל רבים. מציאות היא דבר משתנה. אין אף מציאות שהיא האמת האולטימטיבית. כי המציאות משתנה בכל פעם שישנה תגלית חדשה אודותיכם, אודות הפלנטה, אודות פיזיקה באופן כללי או ביקום. זוהי מטרה נעה, וכרגע יקירים, עברתם למקום שהוא מעבר למה שרוב האנשים נמצאים בו. ברצוני לספר לכם אודות המקהלה. הטונים שאתם שרים הם מחוברים לרשת. ישנה מערכת יחסים אסוציאטיבית בין החלקים של הכל. זה משודר דרך הכוונה והתודעה שלכם, לכל מרכזי האנרגיה בפלנטה. ישנה מערכת יחסים בין הרשת הזו של הנודס והנולס לבין הפלנטה עצמה. ישנה מערכת יחסים שהיא רב-מימדית בין מרכזי האנרגיה למערכת הפלנטרית שלהן שיצרה אותן. ישנה מערכת יחסים בין המערכות הפלנטריות עצמן כמו גם עם הגלקסיה. מה שאתם עושים כאן, ידוע על ידי אלו שאינכם יכולים אפילו להגותם, אלו הנמצאים מעבר למרחקים שתוכלו להאמין כי הם קיימים.

חשיבה אזוטרית גבוהה ואמונה ותודעת אהבת האלוהים, היא שהביאה אתכם למקום הזה היום. אתם הקבוצה היחידה על הפלטה העוסקת באופן פעיל ביושרה של תודעת מרכזי האנרגיה האלה. הטונים שפותחו מועבים ישירות מ-יאהי, המנהל מערכת יחסים עם אלו שיצרו אותם. אני מבקש לדבר עם המדען לרגע, עבור כל אלה החושבים שכל זה טיפשי. לפני כמה ימים היינו בפגישה בג'נבה, מול מדענים ורופאים, שצחקו לנוכח מידע מסוים ואף הלכו לשתות כמה כוסות לאחר מכן רק כדי לצחוק עוד קצת. חשבו כמה זה אינו מובן כהלכה ומטורף לשמעו דברים כאילו אנו בני האדם, רק דברים כאלו קטנים ומוזרים הנושאים מחלה. כל אלו שחשבו כך היו טיפשים. ואז...הם שינו את הטון כשהם גילו את נושא החיידקים ששינה את כל המציאות. והחכמים שבחכמים צחקו וצחקו....ומה ששינה את התבנית היה תגלית של משהו שלא חשבו שהוא נמצא שם. נרחיב על כך בפעם הבאה.

לאלברט איינשטיין היה המוח הפיזיקאלי החכם ביותר שקיים. הוא העניק לכם את הדברים שאתם משתמשים בהם כיום. הוא היה מעבר למבריק בזמנו, והוא הלך אל מותו משוכנע לחלוטין כי אין דבר כזה אנרגיה קוונטית או חלקיק קוונטי. זה לא התאים לתבנית של הקופסה שהוא חי בה, מבריק ככל שהיה...וכעת אתם יודעים טוב יותר. מדענים מוכיחים כי ישנם לפחות עוד 11 מימדים וכמובן שישנם הרבה יותר. מימדיות היא משהו שעובדים איתו תדיר בפיזיקה גבוהה. אסטרונומיה ופיזיקה עדיין עומדים מול אלו שצחקו ויצחקו אף יותר. וורה רובין הייתה ג'וקר. היא הייתה מחייכת לנוכח הדברים, כי היא גילתה משהו אודות פיזיקה, אודות מערכת היחסים של החלקים. היא הייתה מבריקה וגילתה כי כל הכוכבים בגלקסיה הספיראלית מסתובבים בדיוק באותו הקצב סביב המרכז. הדבר הזה לא התאים לשום חוק פיזי, גם לא לחוקי ניוטון.

אז מה עשו הפיזיקאים בכל הפלנטה לנוכח הגילוי הזה של וורה? הם החליטו ליצור אנרגיה שתתאים לתיאוריות הישנות יותר של קפלר וניוטון, ובמקום לראות ולהבחין בשינוי המופלא בחוקי הפיזיקה, כי הם משהו שנועד להתגלות ולהיראות, בדיוק כמו הטונים שאתם שרים היום. במקום זאת, הם סגרו את הקופסה והמציאו אנרגיה חשוכה. היום הם למדים לפתוח את הקופסה ליותר דברים. לעבודה שהיא מעבר, ניתן לקרוא – אזוטרית...אני אקרא לה פיזיקה גבוהה. איך אתם קוראים למלאך? האם זה אפשרי שמלאך בא והולך? הבורא היצירתי של היקום הזה הוא המאסטר-פיזיקאי הראשי וכל הישויות הסובבות אותו עובדות עם פיזיקה בסיסית. כך זה עובד. כי הכל הוא אודות מערכת היחסים שבין החלקים. הפליאדות הגיעו. הם לא הזדקקו להשתמש בספינות כדי להגיע...כי הם היו קיימים זמן רב הרבה יותר מהחיים על פני הפלנטה הזו. הם חלק מהבורא היצירתי. ניתן לאמר כי הם השושלת המלאכית, ההורים המזריעים שלכם. והם יפהפיים ומלאים באהבה אליכם.

זהו סיפור הבריאה של הפלנטה, בעטיו יש לכם 23 במקום 24 כרומוזומים. זהו הדבר שאתם מתמודדים איתו היום. זה אינו רק זמן אזוטרי לשירה. בעודכם מתחילים את הטונים היום, ברצוני שתביטו על יופיים של הסיגנלים היוצאים מהם ומשמעותם לכל אלו שישמעו....לפליאדות יש תודעה טהורה שהיא מהירה ממהירות האור, תודעה שאין בה חומר. הם הגיעו הנה בכוונת-תחילה בדיוק בזמן. ובסופו של דבר, פגשו את יאהי. יקירים, זה יישמע מוזר לאלו שמעולם לא שמעו זאת. יום אחד, המציאות תשתנה סביב הנושא הזה. אני מבטיח!!! בואו נתחיל לשיר טונים.

השני

הספרה 2 מסמלת מבחינה נומרולוגית דואליות ופולריות. והיא מתאימה למסר הזה. קיבלתי רשות מ-יאהי לשתף אתכם במדע גם במקהלה. אדבר על כמה תכונות שלא צוינו בעבר, אשר יפתחו את קופסת האמונה לכל המדענים המקשיבים. לו רק יכלו לפתוח את המערכות שלהם אל הבלתי-ידוע או לחשוב אחרת אודות דברים, מסר זה יהיה עבורם. ההר יושב שם אך הוא אינו לבדו. זהו נוד אנרגטי. אין דבר שבן-אנוש יוכל לעשות כדי להפוך את האדמה הזו לקדושה יותר. האם אתם מקשיבים? בני-אנוש יכולים לפתוח פורטלים ככל שירצו, כאילו ישנם פורטלים בכדור הזה שאינם פתוחים....ואתם עושים זאת למען הכוונה שלכם. ההר רואה אתכם. ישנה הכרת-תודה, אך אינכם באמת משפרים דברים. לכו, תחפרו בור ושימו את הקריסטל שלכם בהר. עמדו, ואז תשירו לו ותרגישו טוב עם עצמכם. אך האם ידעתם כי ההר הוא קריסטלי בעצמו? כך שכל מה שעשיתם הוא לתת כוונה. גאיה רואה אתכם ומודה לכם וזה לא משנה דבר. כי זה לא שינה את מערכת היחסים הרב-מימדית הקיימת עם כל הדברים שמסביב להר. זה הרבה יותר גדול מכל דבר, מכל מה שאדם אחד או שניים או אפילו קבוצת אנשים יכולה לעשות, כדי לשנות. אם תלכו אל ההר, או תטיילו לידו, אם תרצו לעשות משהו מועיל, אעניק לכם משהו שהוא חוכמה טהורה. קראו לאבות-אבותיכם. שכחו הכל אודות הקריסטלים והפורטלים. מה שאתם זקוקים לו כעת, הוא מערכת היחסים עם גאיה שהעתיקים ידעו הכל אודותיה. אני עומד לספר לכם משהו כעת. לפני יותר מ-20 שנה העברתי מסר וידעתי שהוא ייכנס לספרי הראשון. היו שם מילים קסומות שאף אחד לא הצליח לקלוט או להבין, אך רופא אחד, ד"ר אבוקייטיס שמו, קרא את הספר, ממש כפי שידענו מראש כי הוא יעשה....הוא ראה את המילים והתקשר לשותפי, לי קרול.

המילים היו אלו – " הליבה של כל מחלה, קשורה למערכת היחסים שבין החלקים". וזה המשפט שהחל את מערכת היחסים בין שותפי, לי קרול לבין ד"ר טוד. ברצוני שתשאלו אותו יום אחד אודות מחלות, אודות המחקר שלו, והוא יספר לכם כי הוא רובו ככולו אודות מערכת היחסים שבין החלקים, ולא אודות החלקים עצמם כלל. מה היא מערכת היחסים של החלקים בינם לבין עצמם לבין התודעה? כל הדברים הללו... נחזור אחורה לוורה רובין, שראתה את כל הכוכבים סובבים סביב המרכז באותו הקצב. וזה שבר את חוקי הפיזיקה שהיו ידועים באותה העת. היא גילתה מערכת יחסים חדשה בגלקסיה. כזו שיש גם לכם. אתם חיים בגלקסיה ספירלית. זו פיזיקה חדשה שנתפסה כמסתורין עד כה. אתם עומדים לגלות את מהות הפיזיקה בתוך מערכת היחסים שבין חלקי האטום. כמה פעמים נאמר זאת? מערכת היחסים שבין החלקים תלמד אתכם כיצד להשפיע על התוצאות. התגליות יגיעו מהמקום הזה בו החלקים יראו את עצמם כאשר מערכת היחסים שביניהם תושפע. לא רחוק מכאן מתקיים הניסוי הפיזיקלי הגדול ביותר. ומה שנעשה שם בעומק התשוקה למצוא את האמת....

עד היום התעלמו מהעובדה הזו והדבר הראשון שנעשה לאטום על ידי המדענים הוא להרוס את מערכת היחסים. מוציאים את האלקטרונים המייצרים מגנטיות וכל מה שהיה שם הופך לחסר. הם לוקחים חלק, בוחנים אותו, מעצימים אותו כדי לראות טוב יותר, מבלי להבין שזהו כבר אינו חלק נורמלי יותר. ואז הם מוחצים אותו עם חלקים אחרים כדי לראות מה נותר ממנו...בתקווה להגיע לחלקים קטנים יותר ויותר. ויקירים, הם יגיעו, כי אין הגבלה לגודל הקטן....והם יגלו כי בסופו של יום יהיו להם רק חלקים. מאסטר המכניקה של הפלנטה הזו, היודע להרכיב כל רכב בפלנטה ללא הוראות הפעלה, כי הוא מבין את מערכות היחסים שבין החלקים. מאסטר-שרברב אינו אודות צינורות, אלא אודות מערכת היחסים של הלחצים השונים בין המים לצינורות, ולא בין החלקים עצמם.

הניסוי הגדול המתרחש לא רחוק מכאן הוא אודות המסתורין הגדול העוסק ב-כיצד דבורים עפות. כנראה כי הן כבדות מכדי לעוף היטב כפי שהן עפות. תארו לעצמכם קבוצת מדענים המבקשים לגלות כיצד דבורה עפה. הדבר הראשון שהם יעשו זה לתלוש לה את הכנפיים. ואז הם יחתכו אותה בשאיפה למצוא את החלק המשמעותי או המבטיח ביותר....אז הם יעצימו את החלק הזה בדרך אב-נורמלית וימחצו אותו אל מול חלקים אחרים כדי לראות מה נשאר. הם לעולם לא יבינו כיצד דבורה חיה ועפה. עליכם ללמוד פיזיקה כפי שהיא קיימת. עליכם להבין כי מערכת היחסים בתוך אטום אחד היא כל הסיפור כולו. זהו הקסם. החלקים הם רק חצץ ולבנים. מבלי זה אין לכם דבר. חלק מכם מתחיל להרגיש את מערכת היחסים, לא עם ההר, אלא עם הגלקסיה כולה.

אתם כבר מגרדים את מערכת היחסים של המבנה האטומי בדרכים שאינכם מודעים להם, והם מדברים את עצמם הרבה מעבר למהירות האור. כי אתם בעצם משפיעים על פיזיקה באמצעות תודעה המחוברת לכל הדברים, ואינכם אפילו יודעים זאת.

השלישי

שיעור היסטוריה המוקרן לתוך העתיד – החיים על הפלנטה הם צעירים, ממש חדשים בהשוואה לחיים בגלקסיה. זה מביא אתכם למקום הזה בכוונת-תחילה. אתם החיים החדשים ביותר. לפני 200,000 שנה הגיעו הפליאדות וזהו סיפור הבריאה. זה היה הזמן בו האור והחושך ניתנו כידע לנשמתכם. הפכתם להיות מיושרים עם האל ותזוזה גדולה התרחשה. זה לקח עוד 100,000 שנים כדי להתחיל בתהליך. טבע יוצר מגוון. ובני-אנוש אינם יוצאים מן הכלל. היו יותר מ-20 סוגים של בני-אנוש וזה הצטמצם לסוג אחד. הפנומה הזו נצפתה על ידי ארכיאולוגים וביולוגים ימיים. וזה בניגוד לדרכו של הטבע ואכן זה נעשה בכוונת תחילה. כדי שנתמודד רק עם סוג אחד של בלבד של נשמה. עברו עוד 100,000 שנה להביא אתכם למקום בו אתם נמצאים היום. בשנים ההן של ההתחלה, העתיקים ראו משהו בשמיים שהוביל אותם לנבואה ולמדע.

במצפי הכוכבים הם החלו לראות כי הארץ סובבת סביב השמש, הרבה לפני שגלילאו הציג את המצאתו, העתיקים ידעו זאת. התגלו דברים בני אלפי שנים שהראו חלק ממערכת השמש הידועה. הם גם גילו כי כדור הארץ אינו מסתובב באופן מושלם, אלא איטי מעט. הם היו חכמים וידעו אודות הסמן וגם גילו שתחילתו וסופו של השינוי יתרחשו, והנבואה פותחה סביב כל זה. הם ידעו אודות 2012 כבר לפני אלפי שנים. וזה מה שיש לכם כמרכז, התחלת החדש. הם ידעו את התזמון וזה נמצא בכל היומנים של המאיה, הטולטק, האסטק, וזה גם משתרע על פני כל הרי ההופי של האינדיאנים. זה גם חלק מהלקודה. בכל הפלנטה ראו את אותו הדבר ובכל הפלנטה הנבואה הייתה זהה. שאם תעברו את הסמן שנראה בשמיים – האנושות תתחיל להתפתח בדרך שלא התרחשה בעבר. כל הילדים יוצאו מגן המשחקים ויעברו אבולוציה, עד לנקודה בה הם יתחילו להבין מי הם.

חמלה תתחיל להיבנות בדרך חדשה, לא רק אינטליגנציה אלא אבולוציה של מערכות היחסים עם המקור היצירתי. אתם, המקהלה, חגגתם זאת ב-21.12.2012 בזמן הוואי, שם בחרתם לקיים את המקהלה הראשונה שהעלתה את קולם של טונים ספורים אשר נגעו למעשה בכל עבודת הרשת. כל שסיפרנו אודות מערכות היחסים שבין החלקים התרחש והתעורר. מרכזי האנרגיה התחילו את כל התהליך ושלחו סיגנל לשאר הגלקסיה שעשיתם זאת!!!! וכי אתם עומדים להתחיל להתפתח. הקשיבו...זו רק ההתחלה. עברו רק 5 שנים מאז. האנושות פשוט התעוררה לא מזמן, התזמון עוצב על ידי המתמטיקאים העתיקים ולא על ידי קריון. הרצועה הזו שבשמיים שאתם קוראים לה – שביל החלב, לוקח בערך 36 שנים לעבור אותו. 18 שנה פנימה ועוד 18 החוצה ממנו.

לפני 20 שנה בערך התחלתם לשמוע מסרים רבים כולל את קריון שהגיע ב-1989. שותפי למד היטיב והמסרים היו נהירים ושיקפו את הנושא שלא יהיה ארמגדון נוסף. ואכן לא היה. הוא אמר כי הרשת המגנטית תתחיל לזוז ואכן כך היה. מזג האוויר התחיל להשתנות, וכל הדברים הללו יחד הובילו אתכם להבין כי הנבואות הן נכונות. אתם יושבים כאן, שרים טונים, בזכות ההיסטוריה הזו. את חלקה ניתן להוכיח, אך היא חוברת לה יחדיו בעירוב של מקריות שאינכם יכולים להתכחש לה יותר. בזמן הזה, אדבר אתכם על סבלנות. יש לכם ילדים. כמה זמן לוקח לפתח חוכמה בוגרת? בערך 20 שנה...זו האבולוציה האנושית. וכך היא גם אבולוציית התודעה כאן. אתם רק בני חמש!!!! יש לכם עוד 13 שנה בטרם תהיו מודעים בכלל לכל מה שקרה.

נשמות בכל הפלנטה מתחילות לראות את התמונות הנוראיות, בחדשות, ומסיקים מכך כי הארץ נועדה להיכחד. אז אומר לכם משהו על כך. אתם בני חמש!!! זה עתה נפל גביע הגלידה מידכם, וזה מרגיש לכם כאילו זה סוף העולם. תנו לעצמם מעט קרדיט. שינוי דורש דברים כאלה שאינם קסם אינסטנט!! זה יורד והופך הכל לנפלא. יעבדו דורות רבים בטרם האנושות תתחיל לגלות את החמלה של עצמה. היא צומחת לאט!!! האם אתם מבינים זאת? אל תפחדו מהדברים שאתם רואים, שהם רק מאבק שבין אור וחושך. מזג האוויר משתנה כדי לרענן את האוקיינוסים. כל הדברים הללו הם הכנה לאבולוציה מפוארת חדשה על פני האדמה, שתהיה מורכבת מבני-אדם שלא יצאו יותר למלחמה. וזה מצריך התבגרות.

זו בקשה לסבלנות, להיגיון בריא, להבנת עצמכם, לתהליכים האישיים שלכם ושל ילדיכם. אלו הם זמנים נפלאים להתבוננות המתחילה את השינוי. לא תראו את תחילתן של התוצאות אף לא בעוד 13 שנה, אך אתן נשמות עתיקות ואתן תפתרו את זה. אתם יושבים כאן בזכות זה. מרכזי האנרגיה אינם פורטלים. הם מהווים את מערכות היחסים אתכם, עם הרשת, וכל זה לוקח זמן. עברנו 7 מקהלות ועדיין איננו יודעים מהם ההתאמות הסופיות המלאות. דברים כאלה לוקחים זמן. אל תתייאשו. אל תחליטו כי הסוף קרוב. הגיון רוחני, חמלה, הבנה, זה מה שאנו מבקשים מהנשמות העתיקות כעת. עברתם את הסמן ואתם רק מתחילים להתעורר. יבורך האדם המרגיש בנוח עם כל זה ויודע מי הוא בשינוי הגדול שהאנושות אי פעם ראתה. הרגישו את החגיגה, את ההבנה של ההורים מהפליאדות המביטים בכם כעת ואומרים לכם – עשיתם זאת!!! אל תפסיקו כעת!!! הרגישו בנוח בתהליך ההתבגרות. וכך הוא הדבר. קריון.

הרביעי

יקירים, זו המקהלה השביעית, בכל מקהלה אנו מדברים על הנולס והנודס שאנו מחברים אותם בשירתנו. בסוף היום הזה, גם להר מון-בלן יהיה זיווג. אך תחילה ברצוני לספר לכם אודות מערכת היחסים הקיימת בין מרכזי האנרגיה הללו. דבר מזה אינו ליניארי ואני עומד כאן ומתאר בפניכם, האנשים החושבים באופן ליניארי, אינפורמציה שהיא אינה ליניארית.

ואתם אומרים כי אני מפעיל את מרכזי האנרגיה או מביא אותם להתיישרות, וזה אינו מדויק. אצייר בפניכם תמונה שהיא אינה מדויקת במלואה, אך היא תיתן לכם רעיון אודות כיצד כל זה פועל. מרכזי האנרגיה הונחו כאן כקפסולות-זמן. אין כלום בתוכם. הם ריקים. אין בהם דבר. ועדיין, הם נועדו להיות מופעלים בזמן הנכון, למרות שהם עבדו עם כל הרשתות של המערכת עוד לפני השינוי, לפני הסמן.

ניתן לאמר כי הם היו קיימים ותמיד עשו משהו, אך העיצוב הייחודי שלהם היה כזה שהם יגיעו למקומם באופן מלא רק לאחר הסמן (רק לאחר שירת המקהלה בהוואי התגלו מרכזי האנרגיה ומיקומם). דמיינו בעיני רוחכם 24 בני-אנוש הנמצאים בתוך תסריט מורכב במיוחד.....ב-24 חדרים שונים. ובכל אחד מהחדרים ישנן דלתות הנפתחות למסדרון. התיאור הזה מכורח היותו ליניארי אינו מדויק....כי עליכם לדמיין זאת בבהירות בדרך רב-מימדית כדי לראות ולדעת שבכל דלת ישנה דלת הנפתחת גם לכל שאר החדרים. זה מסובך. אך רק לרגע, דמיינו 24 חדרים, מתוכם 12 "חיוביים" ו-12 "שליליים" (כמו פלוס ומינוס, כמו זכרי ונשי, כמו יין ויאנג) אשר חוברים יחד ומביאים יותר אנרגיה מאשר הם מסוגלים לייצר כשהם בנפרד.

ואם תשאלו...האם המרכזים האנרגטיים האלה כבר מופעלים ועובדים? התשובה היא – כן. כשאנו מתחילים להתאים את הזוגות, אנו פותחים דלתות, וזו פעולה המאפשרת להם לראות אחד את השני, למצוא אחד את השני. כעת, החלק המורכב הנוסף של כל זה שלא דובר בו רבות, הוא כי הזוגות הללו לא הורכבו מראש, ולפיכך אינם ידועים מראש. כשאתם, המקהלה, שרים את הטונים המתמזגים יחד עם הכוונה, זו הפעולה המשנה את האנרגיה של מה שהמרכזים הללו מסוגלים לעשות.

ולכן, בכל פעם שניתנת התאמה, שידוך כזה, הוא אינו ידוע עד לאותו הרגע ממש. בעצם, אתם הם אלו מה הוא מה ומה הולך עם מה. כך שבכל פעם זהו השידוך של אותו היום. כי בכל פעם ההתאמה היא ליום הזה, לרגע הזה, המתיישר עם שירת הטונים. וכל זה הוא תודות לכוונה הטהורה והקדושה של כל מה שאתם עושים. כך הדלת נפתחת מעט, וכעת יש לכם כבר מרכזי אנרגיה רבים שיש להם גישה והם מקושרים יחד. וכך אתם בונים בשירתכם רשת. הרשת אינה נעשית חזקה יותר, כי חזק יותר או פחות זו חשיבה ליניארית. הרשת פשוט מתחילה להיות יעילה יותר. זכרו כי עוצמה, כוח, כל הדברים האלו הם ליניאריים.

כל התהליך הזה נודע כתהליך שאינו ליניארי, אשר מורכב מחלקים ופיסות וממערכות היחסים שביניהם, אשר גדלות ומגלות אחת את רעותה וחוברות להן יחד. וזו הדוגמה הטובה ביותר שביכולתי להעניק לכם אודות מרכזי האנרגיה הללו. זה לא כפי שאתם חושבים. אינכם מותחים קווים בין הנולס והנודס הידועים כמו בצורה ליניארית. לו הייתם יכולים להביט על כל התהליך בדרך קוונטית יותר, הדלתות האלה היו הופכות לגאומטריה מקודשת. אך כל זה יתגלה בסוף התהליך, רק כשתדעו מה מייצגת כל דלת.

וכעת אספר לכם כי מון-בלן מותאם בזה הרגע מההמיספרה הצפונית שאנו נמצאים בה, להמיספרה הדרומית, שהיא הר אקנקגואה אשר בדרום אמריקה. וכך הדרום פוגש את הצפון, וכל השינוי הוא אודות זה, כשהם חוברים להם יחד בדרך היוצרת פלנטה שהיא מאוזנת יותר, שהחמלה בה היא אוניברסאלית, וזה מתחיל כאן ועכשיו, במקום הזה". וכך הוא הדבר. קריון.

החמישי – קריון פונה לדר" טוד

יקירם, תמיד מגיע החלק בו אנו פונים ליאהי. "איזו שושלת מפוארת, יאהי, לעשות את מה שאתה עשית. ואני עומד לשקף זאת אחרונה, לפני כמעט 50,000 שנה. אספר לכם מעט אודות ביולוגיה פליאדית, מהכיוון המדעי שלה. אך תחילה ברצוני לכבד את השושלת של יאהי. אמרנו כי זו תהיה השנה שלך, וכך היה. המדע שלך גדל ואתה מתחיל להיזכר בדברים שניתנו לך על ידי אמך הכוללים את המדע שאתה מפתח כעת. היא העבירה לך אינפורמציה ושמה אותה באקאשה שלך, כדי שאם תתעורר במהלך השינוי הגדול ובתנאי והוא אכן יתרחש, תתחיל להיזכר. ואכן נזכרת. ישנם כמה דברים מעניינים המתרחשים. אתה עומד לקבל כמה פרסים. תהיה הכרה בעבודתך, אך לא תוכל להישאר יותר בארון...חחח....כולם יכירו אותך כרופא המוזר. אל תהיה מופתע אם במהלך אחד מהטכסים לא יבקשו ממך לדבר, כי הם פשוט יפחדו שתתחיל לשיר טונים בקולם של הליוויתנים...חחח....

לא רק זה. ברצוני שתחשוב על השושלת של יאהי ושל המקהלות בעוד אלף שנים או אלפיים או יותר. אז כבר תהיה הכרה אודות השינוי האזוטרי הגדול והדברים שעשית. הם אפילו יקראו למקהלה – קבוצה של שמאניים. הם לא יבינו בדיוק מה התרחש, כי התיעוד ייעלם עד אז. אך הם יעשו את המיטב לבנות מחדש את מה שעשית. את מה ש-יאהי עשה. איך השגת משהו שהיה קוונטי באופן דינאמי עוד בטרם הובן כי זה אפשרי. אך הדבר המוזר ביותר שנוכל לספר לך אודות מה שקורה הוא, כי באיזשהו מקום בעולם, בעוד אלפי שנים, יתגלה ספרון אחד של המקהלה...חחח והמלומדים יאמרו כי זו שפת-האור הכי מורכבת שהם ראו מימיהם...והם ילמדו וילמדו זאת, בניסיון להבין מה המשמעות של אנג אנג יה-ווי הא הא הו.....ומחזור 11 בצד השמאלי של החוברת יהיה הכי מסתורי בעיניהם. וזה יעסיק אותם במשך עשורים...

טוד, אינך צריך ליצור יותר טונים של בלוטת האצטרובל. אך אתה יכול אם תרצה. הטונים שנדרשו כדי לעשות את מה שעשית – הושלמו. ומה שתעשה מהיום ואילך בבחירה חופשית, זו העצמתך כ-יאהי שאינה מן העבר, אלא מעתה ואילך. בבגרותך הזוכרת הכל, תוכל לפתח כעת את הטונים לא מזיכרון, לא מהאקאשה שלך, אלא מהבגרות ומההתפתחות של שבעת המקהלות. כך שזה תלוי בך ובמה שתבחר לעשות. אין לי משימה עבורך מלבד אחת...וזו משימה מהלב. אני רוצה לספר לך אודות אמך הפליאדית. זה מאתגר לשנות באמצעות הפיזיקה את הרב-מימדיות לגוף אנוש. ולמרות שניתן לעשות מניפולציה לפיזיקה, ולמרות שזה נכון כי דרך תודעה והבנה של הדרך בה כל זה עובד, ניתן יהיה לראות ישויות בעלות גוף הנוסעים למרחקים ארוכים ללא מאסת-גוף. אך כשהם משתנים לצורה גופנית, האמולציה שלהם, בעיקר הדברים שהם הזדקקו להם כדי להזריע אתכם, נטתה להזקין אותם. כך שהיו רק שניים מהם. אחד שבא הנה. וכשהם החליטו לחזור למצב רב-מימדי שוב, הם זכו לחיי נצח כל עוד לא הופיעו יותר בגוף פיזי. היה זמן בו היה צורך בכל זה אשר נעשה לטובת הכלל. ישנן מקומות בפלנטה הידועים בהתקבצויות הפליאדיות שלהם המלאות גם בנוכחות שלכם.

והמקהלה הזו הייתה בכמה מקומות שכאלה. הוואי, שאסטה ועוד...ואנשים ראו את האורות והרגישו את האנרגיה וידעו כי יש משהו מאד מיוחד במקומות האלה בהם קיימות הישויות לא בהתערבות, אלא בחגיגה, צופים בעבודתנו שנעשתה במהלך השינוי. טוד, היה זמן, בשנה שעברה, בו ביקשתי ממך לפתח שני שירי ערש וישנה סיבה לכך. זה הביא אותך למגע עם אמך הפליאדית, בעודה מלמדת אותך אודות האור והאחריות שהייתה לך כילד, כ-יאהי בלמוריה, וכד"ר אבוקייטיס במהלך הסמן. אך היא נתנה לך שיר נוסף. האם אתה מוכן, טוד? אנו מבקשים לגעת בליבך. השיר האחרון היה שיר פרידה, בה היה עליה לעשות את השינוי הסופי והיא שתלה באקאשה שלך של המלודיה שאנו נשיר, והיא סיפרה לך אודות העתיד, ואמרה לך כי היא נצחית וכי כאיש צעיר, לא תזכה לראות אותה בגוף יותר. לשיר הערש הזה יש מילים נפלאות שאתה מכיר ומלודיה שאתה מכיר היטב.

טוד, את המלודיה שהושרה במהלך החיזיון שלך כנראה לא זכרת. אך זה היה הסוף. ברצוני שתפתח שיר ערש אחד נוסף. הוא היה האחרון שלה. בשילוב תזמורת כמו האחרים, יש בזה כוח. האם ראית כיצד המקהלה הגיבה לשירים הללו? האם ראית מה קרה? האם ראית את כל הרגש, החמלה, כשהם הבינו מה הם מייצגים? והטון הזה יהיה חשוב. לא הייתי מבקש ממך לעשות דבר שכזה לפני שנים. אך אתה עומד כעת בפתחה של הזכרות מלאה של כל כך הרבה דברים. במקהלה הבאה תגלה לכולנו את מילותיה האחרונות אליך. ואז נעמוד ונשיר ונזכור ונחגוג את עבודתך, שנעשתה היטב. תודה ל, יאהי".

השישי

יקירים, זהו מסר אישי מכם אליי...חחח... הסתכלתי עליכם והנה המסר שנתתם לי. דבורה באמת יכולה לעוף. זה נראה בלתי-אפשרי כאילו זה מפר את כל חוקי הפיזיקה כפי שאתם תופסים אותם. אך דבורה אינה מטוס. בעצם, מערכת היחסים שיש לה עם האוויר ועם יכולת ההמראה מאפשרים לה לעוף. דבורה היא רק אחת מהחרקים שנדבקו שיש תנועת כנפיים למעלה ולמטה בכנפיה, בעודה יכולה לסובב ולכופף אותם וזה יוצר התרוממות. לכן היא נמצאת תמידית במצב של מעוף כשכנפיה יוצרים דבר שהוא עדיין בגדר פלא!!!

כך אני רואה אתכם. זה המסר שאתם נתתם לי. מערכת היחסים שיש לדבורה עם האוויר הוא ההישרדות שלה. ומהי שלכם? זה חייב להיות מעט יותר משל השאר כי אתם יושבים בכיסאות ושולחים מסר כל הזמן כי אתם מבינים הרבה מאד מכל זה. יקירים, ברצוני לעגן זאת. אני מקבל את המסר שלכם ומבקש לאמר לכם כי ישנה מערכת יחסים שהיא גדולה מכפי שאתם יודעים, גדולה ממרכזי האנרגיה, והיא אישית.

כיצד אתם מגדירים את עצמכם? אתם רושמים את שמכם על פיסת ניר ותולים על הקיר. השאלה היא – "מי אני"? ואינכם יכולים לענות על השאלה הזו. גם אני אינני יכול. והסיבה לכך היא כי אני רואה את מערכת היחסים רק באמצעותכם. לא בעזרת שמכם התלוי על הקיר. מערכת היחסים שיש לכם עם זה שבפנים ועם זה שבחוץ, זה מה שאני רואה כאן. אך יש יותר. אתם עומדים בפתחה של תגלית אודות מערכת יחסים שלא ציפיתם לה. זה כמעט כמו מערכת יחסים עם עצמכם רק שזה לא בדיוק אתם....ביקשנו מכם במשך זמן רב ללמוד, להכיר את עצמכם, לאהוב את עצמכם, לרפא את עצמכם. ובסוף זה מסתכם בזה. ומה אם הייתי אומר לכם כי יש אתכם ואת עצמכם? וזה כמעט כמו מראה שלכם, עצמי רב-מימדי שהוא אתם, שתמיד היה שם. זו אינפורמציה חדשה, אך זה גם מה שלימדו העתיקים בזמן החלימה ובזמני הטכסים שלהם. הם ידעו וראו זאת.

וזהו ה-"אתם" שהוא קוונטי. ישנן שתי מילים שאתם משתמשים בהם באופן בלתי ראוי או נכון, שוב ושוב בעידן האזוטרי הזה, כפי שאתם קוראם לו. והמילים הן – "קוונטי" ו-"ננו". המילה קוונטי זהה כעת ל-"רב-מימדי". האם יכול להיות שיש "אתם" בצורה רב-מימדית? זה אכן משקף את מה שאתם עושים, אך זה לא חלק מכם אם אין לכם מערכת יחסים עם זה. וזו מערכת שצריכה להיות משהו שלא ראיתם בעבר או אינכם יודעים עליו דבר עדיין. אתם שוברים את מחסום החמלה, יקירים, שהיא סוג של פיזיקה רב-מימדית. כאשר חמלה מתחוללת היא יוצרת מערכת יחסים עם האוויר, עם האלמנטים, עם הפיזיקה בכבודה ובעצמה. וזה מה שניסיתם לעשות בעצמכם מבלי להיווכח בעובדה כי ישנו "אתם" קוונטי הצועד לצדכם, שהוא כולו אודות חמלה. זה כמעט כמו החלק החסר הידוע היטב. תוכלו לאמר כי זה העצמי הגבוה, אך זה לא. כי העצמי הגבוה הוא החלק שבכם הרוטט בתדר גבוה יותר.

החלק שאני מדבר עליו הוא מוכן להכיר אתכם. חלק מכם כבר גלה את העצמי הרב-מימדי הזה וחבר אליו. נוכחתם לדעת כי זהו הפתרון ומצאתם את החבר הטוב ביותר שהיה לכם אי-פעם. ופתאום זה הפך להיות בסדר להתאהב ב-"אתם" האחר, הרב-מימדי שהוא חלק מכם. והנה אתם כבר עוזרים אחד לשני. האם תוכלו להתחיל לראות מערכת יחסים של התרוממות המרימה אתכם מהמקום בו אתם יחידים? כי אינכם יחידים. ובמערכת כזו כבר אינכם צריכים לשאת את המסע לבדכם. ומה אם הייתי אומר לכם כי ישנו עוד "אתם" בכם המתחיל להתגלות בדרך רב-מימדית שעוזרת לכם? אתם רואים זאת כל הזמן ואינכם יודעים מה זה. אתם שומעים את הקול של ה-"אתם" הזה, בדמות אינטואיציה, או דברים המגיעים מבלוטת האצטרובל או מהמוח והלב. אך ה-"אתם" המרובה הזה מתחיל להופיע כמשהו חדש לגמרי. אתם מתחילים להיווכח בכך כי אתם רבים ומרובים. לא יחידים. והמרובה היא יפהפה, ראוי, בא לעזרתם והוא התשובה שחיפשתם.

מה אם יש "אתם" בכם שאין לו את הביות שיש לכם? שהוא בריא מכם ואף יחיה יותר אם תאפשרו לו? חלק מכם פוגש בו. הוא הקומבינציה של מערכות היחסים עם החלקים שבכם. "אתם" הרב-מימדיים, "אתם" מהמימד השלישי, "אתם" שהוא העצמי העליון. זו מערכת היחסים עם החלקים השונים שבכם, שאנו מדברים עליה. וכשתתחילו להבין כי ביכולתכם לשנות את השדה שביניכם לבין עצמכם, תוכלו לשנות גם את החלל בדרך שתיצור פתרונות לכל דבר. זו נקודת מבט חדשה. וחלק יאמרו כי אינם מבינים דבר מזה. ואני אומר לכם, כי אינכם צריכים להבין זאת. הדבורה עפה מעולה מבלי להבין כיצד היא עושה זאת. וכך גם את יכולים. אני מקווה שהבנתם את הרעיון.

אומר לכם משהו. הקבוצה הזו היא מיוחדת. אלו המשתתפים באירוע האזוטרי של המקהלות, הם מאד שונים באופן החשיבה שלכם, בציפיות שלכם, במה שהם רואים ובמה שהם יוצרים. זו קבוצה מתקדמת ואני מדבר מולה כעת. חלק מכם יודעים בדיוק על מה אני מדבר ולכן אתם יושבים בכיסאות מולי כעת. אל תקבלו לעולם את מה שאחרים אומרים לכם שעליכם להיות! אל תקבלו את המציאות שאלו שסביבכם אומרים לכם כי עליכם לקבל!! קבלו רק את מה שאתם יודעים כמציאות, של משהו שהוא שונה באופן יוצא דופן, יפה במיוחד, תמיד נדיב, אינו מזיק ומלא בחמלה עבור כל סביבתכם. תיכף אשוב...

סיום – לאחר שירת המקהלה

אלו מכם המקשיבים, לא שמעתם דבר מהמוזיקה שהייתה כאן. אני מדבר על אלו שאינם כאן. וכך אין לכם את התחושה הזו של שירי הערש. התעלות, חגיגה, יופי, חמלה. איזו דרך נפלאה לסיים את היום. יקירים, איננו מרשים לכם לאמר שלום, להיפרד. השושלת של המקהלות ממשיכה. ואתם הנמצאים כאן תהיו תמיד חלק מכל מה שקורה ללא קשר לפיזיות שלכם. תמיד תהיו חלק מכל זה. יום אחד, כשיסתיימו המקהלות, אפילו אז זו לא תהיה פרידה. כי הכל נמצא במעגל. וזה נצחי ותמידי. כמו האהבה, כמו האבולוציה של הפלנטה הזו המלאה בהבטחה. בעודנו עוזבים כאן, אין פרידה. האם ידעתם כי לעתיקים מעולם לא הייתה מילה המתארת פרידה? מתרבות לתרבות, הם יצרו מילה שמשמעותה כפולה כמו – שלום ולהתראות....ולעיתים משמעותה הייתה – אני אוהב/ת אותך. מילה אחת שהיא הכל ביחד, בעודנו עוזבים כקבוצה שתמיד תהיה יחד. וכך הוא הדבר. קריון.

ובנימה אישית,

כך האהבה מרוממת אותנו אל המקום אליו אנו שייכים...כל החוויות האישיות שלי מתועדות ביומן המסע שמוני/מון בלק בשני חלקים. מוזמנים לקרוא.

Racheli Ganon – Master Healer of Divine Source


כל הזכויות שמורות לרחלי גנון

Created by GoWeb