• אנה מה

להתעלות מעל למטריקס


מאנגלית - רחלי גנון

סיפור המטריקס הוא אשליה שנוצרה לפני זמן רב. בסיפור הזה של הדואליות, תבנית נוצרה. בזמנים אחרים הפלנטה הזו הייתה מחוברת עם תודעות אחרות של קיום ועם הבורא האהוב האינסופי. כל זה היה חלק מהטבע ובהתיישרות ובאיזון מושלמים. זה היה עידן של טלפתיה, אינטואיציה, תקשור, זרימה, כזו שחווה את חווית החיים ומפתחת ומעירה את הגדולה האישית שלה בגוף אנושי.

ולפני זמן לא רב כל כך, היו ישויות שהחליטו כי גן העדן המופלא הזה הנקרא – פלנטה ארץ, וכל תושביו החיים מתוך הלב ומרוכזים בו, הוא אוצר. אז הישויות האלה הגיעו לכאן והחליטו לקחת משאבים לעצמם. הם החרימו את אנרגיית ה-MANA והפכו את המקום לשלהם. כך השתלטו על מה שפעם נועד להיות פלנטה של תודעה וניגודים, המאפשרת לאנשים להתפתח על ידי כך שהם שוכחים מי הם, ואז מאפשרת להם להיזכר ולזכות בתפארת ובשמחה ובהתנסות האבולוציונית של זה.

אז כל זה כבר נשלט והמשחק מעט נלקח מידינו....ומה שקרה הוא כי הישויות שרצו את המקום הזה לעצמם, את כל החוויה הפלנטרית הזו, של משאבים עשירים ויופי ואנרגיה, החלו להשתלט על חלקים שונים של האדמה, החלו להשתלט על חלקים שונים בתודעה ואז השתלטו על כל הידע שהיה כאן. כל העתיקים שנשארו וגילמו את הידע של מי שאנו באמת, וכיצד לחזור להיות מי שאנו באמת, נחטפו, השתלטו עליהם, גנבו מהם, הרסו אותם, או הכריזו עליהם כעל מעבירי אינפורמציה לא נכונה. וכך, כל הידע והכלים וההיסטוריה המפוארת נלקחה מהם.

כשמישהו מהישויות הללו היה מגיע בכוונה לכבוש, הדבר הראשון שעשה היא להשתלט על הילידים בכל מדינה. האמבוריג'ינים, המורים, האינקה, בני-המאיה, האס טקס, האינדיאנים באמריקה ועוד. כל שומרי החוכמה, השמאניים של האור, שאחזו בחוכמת הפלנטה אודות מי אנו והחיבור שלנו לאחדות, לכוח, לקסם, לאור, שאחזו בקודים, במפתחות, בפורטלים. כל שומרי החוכמה ומספרי הסיפורים המוארים, אלו שהעבירו את החניכות וההפעלות לעזור לכל אדם בשלב הבא של ההתפתחות שלו, של הגדולה שלו, של ההתעוררות וההתעלות שלו.

מה שהם עשו הוא הוא לשלוט על האנשים האלה. הם לקחו את החוכמה שלהם, את הידע שלהם, את השפות שהם דיברו, את השירים שלהם, את הריקודים שלהם, והחביאו את כל זה, או השמידו או לקחו לעצמם. כי השלב הראשון בהשתלטות הוא לנתק את האנשים. לקחת מהם את הידע, את ההיסטוריה, ואת החיבור הבלתי-אמצעי שלהם לבורא. וזה מה שקרה כשהמטריקס נוצר. כי במקור, באנו הנה ללמוד ולצמוח באמצעות הבחירה החופשית שניתנה לנו כאן. הגוף האנושי, החוויה האנושית, ניתנה לכם על ידי הבורא האהוב, על ידי הנשמה שלכם שבחרה לבוא הנה.

וכל זה נשדד מכם. חשבתם שאתם באים לשחק משחק יפה של שח-מט. אך בעצם אתם יושבים מול לוח משחק של מאסטרים....כאשר המשחק נלקח מכם באופן בלתי-הוגן. ובתוך זה קיים הסדר האלוהי שבדברים. עדיין יוצא לנו לשחק את הקארמה, את הבחירה החופשית, אך גם זו הופכת להיות כזו שנכפית עליכם. בני-אנוש חושבים כי הם חופשיים כרגע, אך הם לא. ישנה היפנוזה, ישנו סיפור שאיננו נכון, ישנו שקר גדול המתרחש כעת. והמפתחות המסוגלים להוציא אתכם לחופשי מהסבך הזה, הוחזקו בסוד מכם. ולזה תוסיפו את העובדה כי הצדקנות של הפלנטה הפכה להיות מאד לא מאוזנת. אדם אינו יכול להשתמש בבחירה החופשית שלו, כי הוא אינו יודע כי אינו חופשי. ואין לו את הכלים ואת הידע הסודי והקישורים עם האור, עם התודעה האלוהית, עם תודעת האחדות, עם הכוח האלוהי האישי שלו, כדי לעשות בחירה ולהיות חופשי באמת.

לכן האהוב, האלוהי הגיע בזמן הזה. כך שישנם שני דברים המרחשים בו זמנית. אחד מהם הוא העידן החדש של החזרת האנרגיה הנשית של ההתעוררות. זהו מחזור טבעי אותו עוברים האדמה והתודעה ביקום. אך קורה עוד דבר סימולטנית. והוא כי האלוהי מזהה כי הבחירה החופשית כבר אינה זמינה לאדם, כפי שהיא אמורה להיות. אז, הצדק האלוהי, הסדר האלוהי השומר על הזכות לבחירה חופשית עבור כל אינדיבידואל, עבור כל אספקט של ההוויה האלוהית, מתחיל להביא הנה יותר ויותר ישויות אור, ומאפשר ליותר ויותר אור להיות כאן. והוא מאפשר ליותר חסד אלוהי להיות כאן.

כך שאנו עדים לאימפקט עצום של כל מסרי האור והאהבה הבאים אלינו ונכנסים בדמות ילדים. האינדיגו, הקריסטל, הם באים כמאסטרים נעלים בגוף אנוש. הם באים כשומרי החוכמה מרמות אחרות של תודעה וממימדים אחרים. הם מגיעים עבור ההזדמנות הגדולה הזו של האור.

והם מביאים איתם את הידע, הם מחזירים את המפתחות, את הפורטלים, הם בונים מחדש את קווי הרשת הארצית החיונית ופותחים עריי- אור ופורטלים. הם מחזירים את המפתחות שנגנבו, הם משקמים חזרה את הידע, ההיסטוריה, והחיבור אל המקור. הם מלמדים אותנו כיצד לחזור פנימה, לידע הקדוש שמעולם לא הופרע, לידע הטהור באמת והם מביאים איתם את התדר המתאים שיעזור לכם לעשות את כל זה. לחזור אל האמת של מי שאתם. אנו למדים להתחבר אל ליבנו ולמצוא את האמת בתוכנו. וזהו חג חירותנו. איננו צריכים לבנות מחדש, איננו צריכים להרוויח מחדש, איננו צריכים לתקן, כי דבר אינו שבור.

כל הדברים שבכם שאתם זקוקים להם, להיות בשלמות האלוהית שהיא אתם, אור מלא ואהבה אלוהית שאתם, כל זה נמצא בכם. והוא מושלם ובתולי וקדוש ושלם. כל שעליכם לעשות הוא לצלול לתוך האוצר הנמצא בתוך המופלאות האלוהית שלכם, בתוך הבטן, הלב, ההוויה. כי דבר אינו חסר בכם. אין דבר שכל אשליה או מטריקס יכולים לקחת מכם, להרוס או לשבור. כל מה שאנו עושים בימים אלו הוא לשנות את הנרטיב. כי חושך משגשג בסודיות, בבידוד. שקר יכול לחיות רק בחושך, בתוך חוסר-הידיעה, באשליה, באשליית הנפרדות.

אנו מאירים בפנס היום אל תוך החושך הנקרא – אשליה. כי הוא כבר אינו יכול לשגשג. הוא אינו יכול אפילו מבחינת התדרים להיאחז ולהישאר במקומו. כי הוא מוקף בשדה של אור ואמת ואהבה. החושך מתקשה לאחוז בתדר שלו. על ידי כך שאנו מאירים באורנו, פורצים אותו, פותחים הכל, שמים את אהבתנו ומודעותנו ותשומת ליבנו ותודעתנו בו, הדבר היחידי שהוא יכול לעשות, זה להתמוסס.

להשתחרר מהסיפור

אתם מרגישים כיצד התודעה שלכם חשה זאת וכיצד אתם מרגישים מוגבלים כשאתם מנסים לפתור ולמצוא פתרונות במיינד שלכם, עם המוח החושב שלכם. זה זורק אתכם למיינד, לשלוש הצ'קרות הנמוכות. זה לוקח אתכם להישרדות, זה לוקח אתכם לתודעת זמן וחלל, זה לוקח אתכם לעתיד. כך שכל דבר לוקח אתכם החוצה מההווה שלכם, החוצה מהלב, החוצה מהמרכז שלכם, מהאיזון. החזירו את התודעה שלכם מיד אל המרכז. אל ההתיישרות שלכם, אל הגוף, לעין השלישית עד לאלוהי הנמצא בתוך הנשמה שלכם. עצמו את עיניכם. וכאילו אתם רוצים ליצור את אורכם כמדיטציה מהלכת. וככל שאתם מתרגלים זאת, כך השדה הופך להיות חזק יותר, וברור יותר ורחב יותר ומצב נרחב יותר של מציאות נפתח בפניכם, ואז כבר אינכם יכולים לעזוב אותו.

דעו מה נמצא כאן בעבורכם, מה באמת נועד להיות ולהיכן הפלנטה הזו הולכת ולדעת במה אתם לוקחים חלק. כי אתם הפתרון. זכרו כי זהו סיפור. כאן זה כמו תדר נמוך שהוא חלק מסיפור. והוא נכון רק אם אתם מאמינים לו. רק אם אתם מזדהים אתו. הוא הופך להיות אמיתי רק כשאתם נצמדים אליו והופכים אותו לשלכם. שחררו את החיבור שלכם לסיפור.

משחק ושמו תת מודע

כל זה הוא רק משחק של מאסטרים. אין אשמה, אין בושה. אתם משחקים נגד שחקנים מנוסים שלמדו כיצד לעשות מניפולציה למוח, לתת-מודע. התת מודע מדבר בסמלים. והוא הכוח המניע הנמצא מאחורי המוח המודע שלכם. התת מודע הוא תבנית של כל מה שיצרתם, של מה שאתם מאמינים בו וכל מה שאתם יודעים על עצמכם והדרך בה אתם מתייחסים לעולם. כל זה נמצא בתת מודע הנפלא. ואלו שבצורה לא הוגנת חטפו ופרצו ונכנסו פנימה לקדושה שלכם של התת מודע, והתחילו לשתול שם את כל השקרים...צריך לנתק את הכבל הזה כדי שלא תאפשרו יותר לתדר הזה לחדור לתוך המציאות שלכם, או אל השדה שלכם.

העידן החדש והדת

אתם חיים בתוך מדיה שאינה מעניקה לכם אמת, התרחבות, פתיחת לב, כל מדיה, רדיו, מוזיקה , וידאו, טלוויזיה, סרטים. כולם מודעים לכך כי זהו זמן התעלות עבור הפלנטה הזו. זה נועד להיות ולהגיע. אז הם יצרו את תנועת "העידן החדש" אשר הביאה אינפורמציה שיש בה בעיקר דיס-אינפורמציה. התנועה הזו נולדה בשנת 1,900 על ידי האילומנטי, שהם ההיפוך, הספקטרום האחר של האור. והם רצו מאד להשתלט על מגרש המשחקים היפה שלנו. על ידי העידן החדש.

הם יצרו את המושג דת הלוכד אתכם בתוך הפחד, נפרדות מהאל, אמרו לכם כי אתם זקוקים לכומר או לרבי או למישהו אחד שיחבר אתכם עם אלוהים. וגם ביקשו כסף כדי להחזיק את הכנסיות. וכל זה הפך להיות אודות כסף. הדבר הזה שנקרא דת סילף את האמת של הבודהה ושל ישו האהוב וגם של מאסטר מוחמד. של כל הישויות המופלאות האמיתיות של האל, של התודעה. והם הרסו את המסרים המקוריים ויצרו משהו שנקרא – דת שהיא אודות חיבור. הם נתנו לכם מספיק אמת כדי שתאמינו ותתנו את הזמן ואת האנרגיה והכסף שלכם וגם את לבכם. ואז הם הכניסו מספיק דיס-אינפורמציה והפרעות וחוסר נוחות לתוך זה. וכל זה כדי שלעולם לא תהיו חופשיים ומוארים לחלוטין. הדת עוזרת לכם לאסוף את האמת במידה הנכונה כדי שלא תהיו מושפעים מחוסר האמת שבה.

בכל דת יש יתרונות. כי יש עדיין אמת בדת. אך יש גם הרבה בדייה. כשהעידן החדש נוצר, מאדם בלצקי הייתה המייסדת וההוצאה לאור שלה נקראה – קרן לוציפר. היא הייתה מהפכנית בזמנה והתגוררה באומות המאוחדות. הסדר העולמי יצר את התנועה של העידן החדש כדי להשתלט על הישויות המוארות באמת שהם ידעו אודותיהם. כי הם ראו מחוץ לזמן ולחלל והיו עוצמתיים ואזוטריים ומסוגלים לראות את האבולוציה של האנושות, וגם ראו כי עומד להיות עידן של הארה. והאילומנטי ראו את המאסטרים הנפלאים המגיעים הנה בניסיון למצוא דרך לשחרר את האנושות. וכך, גם בתנועות העידן החדש, זכרו תמיד להשתמש באינטואיציה האישית שלכם. השתמשו בלב האלוהי שלכם. אם זה לא מהדהד אתכם, אם רק חלק מזה מדבר אליכם, סמכו על זה וברחו מכל השאר.

זכרו, לימוד שיש בו מעט אמת, זה לא אומר שכולו עשוי מאמת. השתמשו בחוכמה האלוהית, במאסטר השוכן בכם, ואמרו למה שלא - לא, ולמה שכן -כן. העצימו את החיבור האישי והאינטואיציה של הקולן הפנימי והתנתקו מכל המדיה. המדיה הווירטואלית כולה נשלטת על ידי כתות וארגונים של "העידן החדש". הם הפנים של הרוחניות, עבור האדם שאינו יודע טוב מכך. כל המוסדות המשתמשים בהיפנוזה, בחומר שחוזר על עצמון, באותן תמונות, הממגנטים את האנשים המוכשרים והמוארים באמת ומנצלים את אורם לצבירת כוח והון אישי. כאשר ספק עולה בכם, הניחו לזה. זכרו כי גם הדברים הנסתרים שנותרו, זמנם קצוב. האמת מראה את פרצופה ככל שאנו מתעלים מעל המטריקס ששלט בנו במשך עידנים. וזה הסיפור החדש והמופלא שנכתב מחדש.


כל הזכויות שמורות לרחלי גנון

Created by GoWeb