• באמצעות רונה הרמן

מסר מהמלאך מיכאל לשנה החדשה


מאנגלית – רחלי גנון - ינואר 2017

חזון לעתיד *

אהובים,

במסגרת המסרים השתדלנו לעזור לכם לזכור את העבר המופלא שלכם, ולקבל את האמת כי בכם יש את כל מה שאתם זקוקים לו כדי ליצור עולם חדש מופלא. איננו מדברים על הגלגולים הקודמים שלכם בכדור הארץ, אך ניסינו להעניק לכם תובנות אודות כמה מרהיבים ומופלאים הנכם. אנא קבלו את העבודה שהשארתם את החלק הארי של הווייתכם בעולמות העליונים, וכעת הגיעה העת להתחיל בתהליך של החזרת ההיבטים האלוהיים הרבים האלה המרכיבים את האני האמיתי השלם שלכם.

כפי שסיפרנו לכם, זהו יקום עם מגוון גדול ועצום. וכחלק מהאימונים שלכם, חוויתם הרפתקאות רבות ומופלאות במקומות מורכבים וייחודיים. אתם מבינים יותר כעת מדוע כדור הארץ הוא כל כך חשוב. הכוכב הזה שלכם הוא כל גווניו של היקום שחוברו להם יחדיו. אתם יכולים לבלות את מיטב שנותיכם במשחק הדואליות והקוטביות, וכמו שיצרתם עושר רב, כך גם יצרתם מחסור וכאב. בתקופות חיים קודמות הבאתם כשרון מופלא ועשיתם חיל במעשיכם, בדיוק כפי שחוויתם חיים רבים אחרים בצורה פשטנית הממוקדת בקושי רב. בתחומי הביטוי העצמי, יש לכם את כל הניסיון בכל מצב שניתן להעלותו על הדעת. החל מהצלילים הנמוכים ביותר ועד הגבוהים ביותר.

כעת עליכם לצעוד דרך מעטה האשליה ולהחזיר אליכם את האלוהות שלכם. ככל שתתקדמו עמוק יותר אל תוך תודעת האל, ותתחברו למימדים הגבוהים יותר של הבריאה, תחזקו את השרירים הרוחניים שלכם ותשתאו עד כמה מהר אתם מסוגלים להגשים את כל מה שאתם מדמיינים לעצמכם. הניסים הקטנים הופכים לנס אחד גדול וככל שתהיו יותר בקיאים, כל זה הוא כאין וכאפס לעומת מה שמחכה לכם בעתיד הקרוב.

ישנם ביטויים רב-ממדיים ומערבולת של שינויים סביבכם, המתרחשים בקצב מהיר ומואץ ואתם חייבים ללמוד ללכת עם הזרם כדי להתקיים בקלות בחסד ובחן. כפי שכולכם חווים במידה כזו או אחרת, החיים על כדור הארץ השתנו באופן דרסטי ב-50 השנים האחרונות. הנורמה שהייתה מנת חלקם של המימד השלישי והרביעי כבר אינה חלה עליכם בעודכם נעים אל תוך הרמות המעודנות יותר של אור הבורא. נרחיב כדי להעניק לכם הבנה טובה יותר בנוגע לתודעה הקולקטיבית המתהווה של האנושות, השונה מתודעת ההמונים הישנה ששררה כאן באלף השנים האחרונות.

זוהי התגלית האלוהית שלכם לחיים של שפע: מתבצע תהליך חלוקה מחדש של העושר על פני כדור הארץ אשר נמצא כעת בעיצומו. עליכם להיות מודעים לכך כי יותר ויותר תאגידים וארגונים ייפלו אל תוך החרפה והשכחה. כל הדברים המבוססים על פחד, תאוות בצע ושליטה על אחרים, מתפוררים כעת. לעיתים עברתם גלגולים רק כדי לתקן עוולה, ולא היה לכם שום דרך לדעת מתי ואיך הומצא הצדק. לאלו מכם התקועים באשליה של משחק הסיבה והתוצאה, מעשים חוזרים הם הרגל בחייכם ומופיעים כאפקט בומרנג שוב ושוב. האנוכיים, המנצלים לרעה את האמון והכוח שניתן והוקצה להם, לא יוכלו יותר להסתיר את מעלליהם. וזה כולל את כל הארגונים הדתיים, התאגידים והעסקים, והממשלות. זהו זמן לחשבון נפש שהוא בהישג יד.

האור החודר אל תוך הצללים העמוקים בכדור הארץ משתלב יותר ויותר עם הרטטים הגבוהים של הרוח. אתם הם הבוראים במשותף באמצעות הנפש והרוח, את גן העדן החדש על פני כדור-הארץ. כל מה שאי-פעם תזדקקו לו יינתן לכם, אך עליכם להיצמד לחזון תוך ראיית טובת הכלל, ורק לאחר מכן להתחיל לנצל את משאבי הפירמידה הקוסמית הבנויים מחלקיקים טהורים של אור הבורא, ולעצב אותם לתוך משהו שניתן לחזות אותו. אהובים, התכוונו בלבכם לשפע של אהבה, יחסים אוהבים ושמחים, בריאות טובה, חיוניות נעורים, ויצירתיות. אלו אינם דברים המביאים לכם רק אושר וסיפוק אישי, אלא הם הבונים את הוויית איכות החיים בפלנטה ארץ.

ישנם שינויים בדפוסי מזג האוויר בכדור הארץ, העוברים תהליך של טיהור, קתארסיס אמיתי. אדמות שעברו התעללות וסבלו מטיפוח יתר, אשר רוויים בזיכרונות כואבים ועמוקים של מלחמות ומעשי אלימות, במקומות בהם האנושות סבלה זוועות בנות מאות בשנים, הם אלו שלכאורה סובלים משיטפונות, משריפות, מרוחות הרסניות ועוד, וכל זאת כתוצאה מתנועת הכדור. לא כל הדברים הם כפי שהם נראים. זהו תהליך הכרחי, כדי לטהר באמצעותו את האוויר, לנקות את הקרקע ולטהר את המים שהם מזוהמים ברמה כל כך גבוהה, ואינכם מודעים לכך.

בזמנים האלו המשתנים באופן קיצוני, נשמות מתוקות רבות הנאבקות על קיומן ברחבי העולם עוזבות את כדור הארץ, ואנו מבקשים מכם לראות את תהליך המעבר באור חדש. ראו כי הם עוזבים מבחירה ומתקווה את הקיום שרובו סבל, בעודם פוסעים דרך הפתח אל עולם של אהבה, שלום, שמחה ושפע. והם יהיו מוכנים לחזור לקיום ארצי מעודן יותר, כאשר יבחרו, וזה יהיה עולם בו תינתן להם ההזדמנות ללמוד, להרחיב את התודעה ולעבור בקלות ובמהירות את השיעורים הארציים שלהם. וזה מה שאתם, כמורי דרך, מכינים עבורם. בקרוב יגיע הזמן בו אף נשמה לא תיוולד לתוך בוץ של כאב האשליה, הקיים בתדירות גדולה וצורמת ברחבי העולם.

רבים מכם נעים לחלקים שונים בעולם ואינם יודעים מדוע, אך יש בכם כמיהה למסע לטריטוריה לא נודעת. אתם נקראים למקום בכדור הארץ בו תוכלו לתת את השירות הגדול ביותר, ואלו בעלי רטט דומה יצטרפו אליכם. זהו זמן בטוח להתאחד עם משפחות הנשמה שלך כדי שתלוו אחד את רעהו במשימותיכם. אתם הופכים להיות יותר ויותר אינטואיטיביים ופועלים מתוך השראה יותר מאשר בחומים אחרים. האינסטינקט הטבעי שלכם מן העבר הוא לחזור לעידון רב-ממדי שפניו אל העתיד.

ישנו כיוון עדין של הכלי הפיזי שלכם. הצרכים והרצונות שלכם ישתנו תוך כדי השתלבות טובה יותר של האור בתוך הכלי הפיזי שלכם. מחלות ווירוסים מסכני חיים לא ימצאו את ביתם בגופים גמישים יותר של אור. שינוי במבנה הפיזי לא ייראה בזמן הקרוב, אך שינויים פנימיים בגוף האתרי קורים מהר מאד. הם כבר סובבים סביב ה-די אן איי שלכם ומפזרים בהדרגה גישה לחכמה המאוחסנת בתוך מבנה המוח שלכם. הכלי הפיזי שלך מתחזק והופך לחזק ובריא יותר.

יהיו גם פריצות דרך חדשות ומופלאות וטכניקות ריפוי חדשות, ומוצרים טבעיים יחליפו תרופות כולל סמים סינתטיים אשר יש בהם כל כך הרבה תופעות לוואי רעילות. רבים מכם כבר למדים על בשרם כי הגוף שלכם אינו סובל את רוב החומרים הפופולריים שנבחרו על ידי חברות התרופות, שעדיין מעוניינות רק ברווח השולי שלהן. הדגש כעת יהיה על תחזוקה מונעת, טיפול לכל החיים של כושר, בריאות, תרופות טבעיות ומחשבות חיוביות העוזרות תמיד לבריאות. כבר לא תוכלו להתעלם מהסימנים האלמנטריים שהגוף שלכם שולח לכם כשהוא מנסה לזכות בתשומת לבכם. כאב הוא האופן בו הגוף מאפשר לכם לדעת כי משהו אינו כשורה. בעבר, לקחתם משככי כאבים כדי להסוות את הסימפטומים, עד שהיה כבר מאוחר מידי ונאלצתם לנקוט באמצעים קיצוניים בכדי לתקן את חוסר האיזון.

כפי שאתם מתכווננים לרמות שונות של מודעות בתוך גופכם, כך גם תלמדו לשים לב לאיתותים שאתם מקבלים. ואז תבצעו את השינויים הדרושים מהר ככל האפשר, תפחיתו את חוסר הנוחות ותוכלו לחזור במהירות לתחושת רווחה והרמוניה. בסופו של התהליך, תוכלו להשלים עם הייחודיות שלכם הבאה לידי ביטוי במבנה גופכם, בתכונות, בכישרונות, ובדרכי ההבעה והיצירה המייחדים אתכם. הרי ישנה סיבה לכך שבחרתם את הוריכם ואת שושלת אבותיכם. ואתם מיוחדים. אין אף אחד על פני כדור הארץ שהוא בדיוק כמותכם. אפילו לא תאומים זהים.

אחד מהמכשולים העיקריים שאתם פונים לכיוונם במהלך השנים הקרובות הוא לקבל את עצמכם כפי שאתם. לאהוב את עצמכם. להבין שאתם יפים ויקרים, ללא קשר לבגד החיצוני, למעטה הבשר שבחרתם ללבוש כדי לחוות את כל גלגולי החיים החשובים האלו. זו הנשמה הזורחת שלכם והלב החמים הגדול שאתם מקרינים. זה מה שאנו רואים. אל תתנו עודף תשומת לב לתחפושת הבשר שאתם לובשים כעת.

הקשר המקודש שלכם עם הנשמה העליונה שלכם משתנה. בעבר גוף האגו-הרצון האישי שלכם שלט בעיקר על הקיום היומיומי, ולנשמה היה רק קול קטן של תודעה שלרוב התעלמתם ממנה. מגיל צעיר החדירו בכם מסורת, אמונות דתיות, חובות, וחונכתם להאמין כי מה שאחרים חושבים עליכם הוא בעל חשיבות גדולה יותר ממה שאתם חושבים על עצמכם. תמיד חיפשתם מחוץ לעצמכם אישור ומתן תוקף חיצוניים. חיפשתם כל הזמן משהו, מישהו, או אירוע שיביא לכם אושר. אך כל אלו היו דברים חולפים ולעיתים קרובות אף מאכזבים, ונותרתם בחיפוש של משהו שהוא מעבר לעצמכם, כדי שיביא לכם מידה מסוימת של תוכן.

עכשיו, משלמדתם לפנות פנימה למתן תוקף, להשראה, להכוונה, יש בכם התמזגות נשמתית ואתם מתחברים אל ההיבטים הרבים של העצמי הגבוה שלכם. תוך כדי, אתם גם משלבים כמויות גדולה יותר של תודעה קוסמית ואור טהור, אשר מסייעים לכם לשחרר את כל המושגים המיושנים ללא אשמה, בדיוק כפי שאתם משלבים את האמיתות החדשות הגבוהות המגיעות לכיוונכם בקצב מסחרר.

אתם מבינים כעת כי אלוהים אינו חלק נשגב ומרוחק המושך בחוטים ומטיל עליכם תגמולים וענישה. אתם מקבלים את העובדה כי יש בתוככם את כל מה שאתם זקוקים לו, כל חלקי התגלית האלוהית שלכם העוזרים להפגין קיום אוהב בשמחה, בשלווה ובשפע. המסורות וההרגלים הישנים מאבדים את אחיזתם בכם ואתם מחפשים יותר חופש ביטוי, ליצור בדרכים חדשות, לחגוג באופן חדש ימי חג ואירועים מיוחדים, וגם לכבד את אלוהים האב/האם שלנו ואת הבורא העליון.

הפולחן אינו נחלתו הבלעדית של יום בודד. עליכם לחיות את הרוחניות שלכם בכל רגע, בכל יום. לחיות כמאסטרים המנטרים את המחשבות והפעולות שלהם. אתם יודעים כי על הכוונות שלכם להיות טהורות, כדי שתוכלו לקחת אחראיות לכל אטום זעיר של אנרגיה שאתם שולחים לעולם. אתם מתרגלים את יכולת ההבחנה ועוקבים אחר האמונות המתכתבות עם ההוויה שלכם, כי האמיתות שלכם הם הכללים שעליהם לחיות על פיהם. אתם כבר יודעים כי עליכם לעשות את הבחירות הגבוהות ביותר, באיזון, תוך כדי תנועה, תמיד בדרך המלך, בשלום ובהרמוניה. וכך תוכלו לעבור בהדרגה אל מעבר לחוקי הקרמה. תעברו לדהרמה – למצב של חסד.

ביחסיכם עם אחרים, אתם למדים כי כפי שעליכם להשיג תחושה של אהבה עצמית בתוככם, ככל שתציירו יותר ויותר אהבה, כך תקבלו יותר ויותר אור מהבורא שהוא מקור בלתי נדלה של מזון רוחני. וככל שתמלאו את עצמכם עד אפס מקום בסם המופלא הזה, הוא יקרין מכם שוב ושוב במעגל נרחב ואינסופי של אור. אתם מתחילים לחפש לעצמכם קשרים המביאים לכם סיפוק בכל הרמות. ברמה הפיזית, הרגשית, הנפשית, הרוחנית. כבר לא תחוו תחושה של הקרבה עצמית במערכות היחסים העתידיות. הן יהיו מבוססות על יסודות של אמון ויתמכו בביטוי מלא בכישרון ואמת רוחנית.

זוגות שיהיו מחויבים אחד לשני, ישלימו את נקודות החוזק וידגמנו סבלנות ללא שיפוטיות. הם יעזרו אחד לשני לעבור דרך הפחדים והחולשות ולהתגבר עליהם. אלו שתחלקו איתם חזון משותף ישחקו אתכם בסובלנות וללא משחקי כוח ושליטה. אתם מתחילים להכיר בצורה אינטואיטיבית את משפחת הנשמה שלכם ואת אלו שיש לכם קשר רוחני עמוק עמם. וכך תמצאו יותר נחמה ושמחה ביחסים שלכם ממה שאי פעם חשבתם כאפשרי. כבר לא יהיה לכם צורך לחפש יחסים המבוססים על "צורך", אלא רק על רצון הדדי לחלוק את המסע והידע שלכם עם אלו שאתם צועדים איתם קדימה, אל תוך עידן חדש ומלהיב במיוחד.

איך אתם מדמיינים את העתיד? כיצד תחוו את השינוי הגדול של השנים הקרובות, זו הבחירה שלכם. תוכלו להעבירן בידיעה ובתודעה גבוהה מתוך תצפית של מאסטר, ולדעת כי החיים נפרשים לפניכם כמתוכנן. תכירו בכך כי לא משנה עד כמה עגום נראה העולם, ישנו בורא-אור הזורח מעל וחודר לכל הצללים האפלים, לכל המקומות הנסתרים על פני כדור הארץ, לתוך לבם של כל האנושות. רובכם על הפלנטה מבקשים לחיות בשלום, בנוחות ומבקשים להביע את האלוהות בדרך ייחודית משלכם, ובאותה נשימה, אתם מוכנים לאפשר לאחרים את אותה הזכות בדיוק.

למרות שזה אולי לא נראה כך כרגע, כל אלו הרוצים עדיין להשתלט, לכבוש, הם נמצאים במיעוט. טבעת החנק על האנושות וכדור הארץ הולכת ונחלשת מיום ליום. כך גם כוחם. ככל שתצעדו צעד נוסף לכיוון השליטה האישית שלכם, לכיוון התגלית האלוהית שבכם, כך הם יהפכו לחלשים וחסרי יעילות יותר ויותר.

יהיו התנגשויות ושמועות על מלחמות במקומות רבים על פני כדור הארץ במשך זמן מה. אך אלו הנלחמים מתוך חשכת הבורות ייכשלו כישלון חרוץ. אין בכוחם להרוס את האור הראוי והנכון. כוחות הארמגדון כבר ביקרו כאן, אהובים, הגרוע מכל כבר התרחש. מעתה והלאה, כל מעשה של אלימות והרס יקבל מענה מכוחות שמיים. וכל זאת עבורכם, הלוחמים לשלום, המנצחים את הקרב בנשק הנפלא שלכם. נשק האור, החמלה והסליחה.

בכל מחשבה ומעשה שלכם, קיימת קריצה לעתיד, בכל רגע נתון. ולכן מן הראוי כי תתמקדו במה שנכון וטוב ונפלא בעולמכם במקום במה שאינו תקין. ראו בפועל את כל הטוב בכל האנשים הסובבים אתכם ואל תשכחו להציע מילות עידוד ותמיכה ואהבה בכל דרך אפשרית. אתם אלו המובילים את האנושות אל תוך העולם החדש והנוצץ של המחר. צלחתם סערות פרועות, נשמתכם צעדה בלילות אפלים רבים. וצמחתם עד כדי ניצחון. לכם, בעלי הלב החלש, אל תתייאשו בשלב המתקדם הזה, חברים אמיצים ויקרים שלי. אמרו –"אעשה כחפצך לטובת הכלל הגבוהה ביותר". וכך אתם נותנים לנו רשות להתערב בשמכם, ולסייע בידכם לעבור את הזמנים הסוערים הללו של שינוי גדול ומבורך.

זהו מסר של אהבת האב/אם הבוראים, מסר של אור מליבו של הבורא העליון. אתם אהובים ויקרים לאין שיעור. אני המלאך מיכאל.


כל הזכויות שמורות לרחלי גנון

Created by GoWeb