• אנה מרכבה

אלכימית מערכות היחסים


ברכות לכולם. היום אני מגיעה אליכם עם חדשות מרגשות על מה שעומד להיקרא בדרכנו ב-12.12.2016. באותו היום כשפקחתי עיניי והבטתי על התקרה, ראיתי דמות מופיעה בפניי בבירור רב. וגם לאחר שמצמצתי בעיני, היא לא נעלמה, אלא הפכה מוחשית ודרשה את תשומת-ליבי אף יותר.

לא ניתן היה לטעות בה. שם, מולי, עמד משהו שנראה כמו צלב, בתוכו עמדה אייזיס ומתחתיה ראיתי בבירור את ישו כחלק מהצלב. כשהתחלתי לבסוף להכיר במה שאני רואה ולשאול שאלות, הבטתי על הדמות מהצד וכך יכולתי לראות בבירור על מה אני בעצם מביטה. ראיתי מאזניים מאוזנות ומיושרות לקו אחד, ושם עמדה לה אייזיס כנציגת האנרגיה הנקבית האלוהית, וישו כנציג האנרגיה הזכרית האלוהית.

כששאלתי במה מדובר, נאמר לי כי אנו מתקרבים לפורטל חשוב במיוחד, שער שיאפשר לנקבי האלוהי ולזכרי הגברי להתמזג לתוך פורטל אחד המאחד את הנשמות התאומות. זהו פורטל של התעוררות ואיזון שהחל ב-12.12.2012, חלון בן ארבע שנים שניתן לנו כדי לייצב את האנרגיה. וביום הזה, הרבה נשמות יתעוררו למרכז הליבה שבתוכם, ממש כפי שקרה לפני ארבע שנים לרבים מאיתנו, כשמסע ההתעוררות שלהם התחיל.

זהו פורטל רב-עוצמה ואת השפעתו נוכל לחוש במשך הרבה מאד שנים קדימה. נקבי אלוהי וזכרי אלוהי מופיעים על מאזניים מאוזנות לחלוטין שאינן נעות כלל. הדבר מעיד על כך כי אנו עומדים להיכנס לקו-זמן מאד מעניין בו ההוויה מתאזנת לחלוטין ושני הכוחות מקבלים את מקומם הראוי על הפלנטה הזו.

לטובת הכלל, חשוב לשמר על המאזניים הללו שלמים ללא פגע, כששני הצדדים מאוזנים לחלוטין. כל המדריכים והמאסטרים דיברו איתנו על איזון במשך זמן כה רב, אך זהו הזמן המשמעותי ביותר, בו מתרחש איזון בכל הדברים שהם אנחנו, בכל דבר בתוכנו ומחוצה לו. המשמעות היא כי נשים לב ביתר-שאת לשני האספקטים שבתוכנו, בצורה זהירה יותר, בעודנו מוודאים כל הזמן כי שתי האיכויות מאוזנות לחלוטין ומקבלות מאיתנו את מלוא תשומת הלב.

זה כבר אינו הכרח המציאות לדכא או להרחיק אף אחת מאיכויות אלו, הנשי או גברי. אך קיימת נחיצות רבה לבטא את שני הצדדים סימולטנית. האיזון שבין ה-ינג והיאנג חייב להתרחש בקדמת הבמה, והפעם, נהיה מסוגלים לעשות זאת בקלות, בחסד ובהבנה מלאה.

הפורטל הקרב אלינו מוודא כי כך אכן קורה. הוא מביא אותנו לאיזון ומאפשר לנו הצצה לתוך נשמתנו, בו נמצאות שתי תמציות של הוויה שאינן נקביות או זכריות, אלא בהחלט השילוב של השניים. כך מסתיים לו מחזור שלם המאפשר לנו להתחיל פרק חדש לחלוטין לצעוד בו. כל ההבנה החסרה שבין הזכרי והנקבי מתחילה להתפזר באיטיות, ועדיין, הרבה מאד עבודה עוד לפנינו.

פורטל זה יעזור לנו בתהליך השחרור, הסליחה וההבנה ללא תנאי של עצמנו ושל כל שישנו. זהו שער חשוב ביותר לכל הנשמות והלהבות התאומות. זהו איחוד חשוב מאין כמוהו בתהליך ההתעלות. פורטל זה יביא איתו גם סיגנל פועם ממרכז הגלקסיה שלנו ומהשמש המרכזית, שיעיר את הלהבות התאומות להתחיל בתהליך החיפוש, ההכרה, המיזוג וההנכחה ולעזור לנו העובדים בתוך נשמתנו הפנימית לאזן את הזכרי והנקבי בעצמנו.

שאלתי את הצדדים הגלקטיים הנגדיים להסביר מה המשמעות של כל זה. אני מביאה בפניכם אינפורמציה מתועלת שקיבלתי בתגובה לשאלותיי בנוגע לאיחוד ולפורטל המיוחד של 12.12.2016. להבנתי, ישנם שלבים שונים שלהבות/נשמות תאומות עוברות דרכם. והראשון ביניהם הוא – תהליך החיפוש. המשמעות היא כי מערכת ספציפית של קודים תוטבע באלו שיש להם להבה תאומה השוכנת בפלנטה כעת, ואותה לא פגשו בפיזי עדיין. תגבר הנחיצות לחפש את האחת או האחד כדי להתחיל יחד את המסע המשותף על פלנטה זו.

השלב השני הוא תהליך ההכרה – לאלו שכבר הכירו את הלהבות התאומות שלהם ובילו זמן משחק איתן, תהיה קריאה להתחבר ולהתחיל תהליך של ידע, הערכה, הבנה, צמיחה, עזרה הדדית, קבלה מלאה ושלמה והכרה בכל הדברים שצפים ועולים. זהו תהליך שיתרחש רק לאלו שפגשו את התאום האמיתי שלהם ועמו יחל עידן האחד.

מאידך, אלו שמצאו את הלהבה המתחזה שלהם, מערכת היחסים תחוסל ותגיע לסיומה. זה יהיה כאילו צעיף של אשליה יוסר מעיניכם וידריך את דרככם לכיוון הלהבות האמיתיות. גם כשכאב הפרידה יהיה עמוק, הוא יחלוף מהר באמצעות ההכרה וידיעת האמת, אשר תתמוך בידיעה הפנימית שההדרכה מכוונת לנשמה הנכונה הרוטטת עבורכם בצורה הכי בהירה וקוהרנטית. זכרו כי להבות תאומות לוקחות חלק בעל חשיבות משמעותית בכל תהליך ההתעלות.

אלו שיעברו דרך השלבים האלה, יקבלו עזרה משמעותית. התהליך יואץ והגופים הרגשיים שלהם יקבלו הגנה שתעזור להם לעבור את כל שלבי האובדן והרווח, במהירות ובקלות האפשריים. סיום מערכות יחסים, אין משמעותה הדחקה אלא להיפך. תמצאו את עצמכם מנתחים ומבינים את הסיבה האמיתית שמאחורי מערכת היחסים הזו, תתחברו להכרת התודה ושלחרור וטיהור מערכות יחסים עצובות מחייכם. תהליך שיאיר בכם את השדה המאוחד כהכנה לפגישה עם האחד/ת.

תהליכי מיזוג לא יבוששו לבוא. חשוב לדעת כי המקומות בגאייה החושפים מומנטום של רווח והפסד, יהיו מהירים במיוחד ותתיישרו מיד עם הצגתכם בפני התאום שיגיע מהגוף האתרי או הפיזי. הגשמת התהליך הזה תתרחש ללא עיכובים מיותרים.

התהליך הבא בתור הוא תהליך המיזוג, לאלו שבפיזי כבר פגשו את התאום והתאחדו עמו למערכת יחסים פורחת. הם ירגישו את המיזוג ברמה אחרת לגמרי, בעודם מתמזגים לאחד שם וממשיכים בגופים המחוברים בקודים אתריים, מיושרים עם נשמתם באופן מושלם ומאחדים את שדותיהם לשלם אחד עצום. אלו שניים שיתפקדו כאחד, מכווננים לחלוטין אחד עם רעהו, מפעילים את כל הדי אן איי השוכן בשני שדות הבריאה שלהם.

זהו תהליך של טלפתיה, טלקינזיס, הכרה מיידית של כל שישנו, מעבר תודעתי מאחד לשני, כל זה יאפשר לזוג להתחבר בתוך שינוי הכלים הפיזיים שלהם בזמן ובמרחב, ויאפשר לכל אחד מהם לחוות את המציאות החיצונית גם בכלים נוספים. אכן, רעיון זה הוא מופשט ואינו מובן לרבים מכם הנמצאים בגוף, אך כשהנשמות יתמזגו זה יתאפשר לשנות גם את הגופים ולחוות את החיים סימולטנית דרך שני הגופים. הנשמות המתקדמות מבינות היטב את המציאות שאנו מתארים כאן ויתחילו לחוות את המציאות הזו בקרוב.

השלב הבא יהיה תהליך האקטואליזציה. זהו התהליך המרכזי ביותר בנושא. כי זה מה ששני הצדדים מחכים לו בשקיקה במשך מחזורי חיים רבים, במהלך הרבה סוגים של מציאות, דרך הרבה מאד הטבעות. כי תהליך הפיכתו של דבר לאקטואלי, הוא שימוש והפקת תועלת מהפלטפורמה הקוסמית המאוחדת, תוך שימוש אנרגיות ומטריקס בכדי להגיע לפער שבין שתי מציאויות ברורות המתמזגות בקודי האינפורמציה שלהן, ומשתחררות מן הכלא לטובת תודעה והבנה אנושית של כל שישנו, בספירות ההבנה של ההוויה, ומתחילות לעבור את ההגשמה שנועדה להיות.

מה שאנו אומרים הוא, כי כאשר זוג מגיע לנקודה של אקטואליזציה, כאן ועכשיו, שניהם מוכנים להתחבר לשושלת ההגשמה ולהזדמנויות אינסופיות לקידום משימת חייהם, לטובת האנושות. כי זה הדבר שהם הגיעו לכאן להשיג. וזה בא לידי ביטוי בצורות שונות במימד הארצי של הקיום. הרצון לבסס חיבור שלם של הבנה והכרה ואהבה לכל שישנו, או עקרון האל לאיחוד הלהבות התאומות המחולל אנרגיות עצומות הנדרשות כשאנו עוברים לרמה אחרת של תודעה.

כל נשמה בתהליך התעלות תורמת חלקיק של אמת לאוקיינוס הענק המלא בדרכים אנרגטיות רבות המרכיבות את ההתנסות האנושית. כל אמת חלקית מוכפלת פי כמה ופותחת וורטקס מנצח של נדיבות ברמת תודעה של שלווה, הרמוניה, הבנה, אור, שפע ואהבה לכל. אחדות הנשמות התאומות פותחת דלת לפורטלים רבים בפלנטה ומאפשרת לנשמות רבות לעבור דרכן למימדים אחרים ולמצב הוויה אחר, בפלטפורמת ארץ חדשה.

אלו שבחרו לחבור יחד במחזור החיים הזה, נושאים אחריות עצומה בהתמזגות שהיא לא רק למען עצמם אלא למען האנושות כולה. האיחוד שלהן פותח את הדלת למימדים אחרים עבור הכלל. ולכן, רוב הזוגות הללו עוסקים באומנות הריפוי על כל גווניה. אלו מכם שהתגלמו למימד הקיום הזה ומצאו אות התאום שלהם, משימתם תוגבר והקשר עם הגוף האתרי יועצם במיוחד. הנשמות התאומות שתתחברו איתן ברמה האתרית יעזרו לכם להשלים את משימתכם כאן בקיום הזה.

ואם תחליטו להמשיך את המסע הזה לבד, ההזדמנות הזו תקורקע בכם ותגיע עזרה מבחוץ מעצמי גבוה מוערך, מנשמה תאומה, או מדריכים, או כל שישנו. וכך הפורטל המגיע אל החופים הארציים שלכם, מביא עמו הזדמנויות עצומות לצמיחה ולהתיישרות עם האספקט הגבוה ביותר, עם השלמות שהיא אתם. זו בחירה חופשית שלכם בנוגע לאיזו חוויה ברצונכם לחקור במציאות הזו, ולאיזה קו-זמן מתאים לזוז בהמשך המסע הרוחני שלכם כאן, על פני האדמה.

וזה המסר שקיבלתי מהמשלים ההפוך הנדיב שלי. אנה מרכבה.

Source: AnnaMerkaba.com

Translated by Racheli Ganon – Master Healer on Divine Love

ובנימה אישית,

כל כך הרבה דברים התרחשו בי בחלון ההזדמנויות הזה, ארבע שנים מופלאות של צמיחה.

אינני יודעת אם המשלים שלי יגיע בגוף עד אלי, ליבי פתוח לרווחה....אך אני מחוברת אליו ברמה האתרית ומקבלת ממנו מסרים. הלהבה התאומה שלי היא נשמה מרפאה שלמה ומושלמת בפני עצמה. והיא מעירה אותי באמצע הלילה ומעבירה לי מסרים.

מסר מהנשמה התאומה / רחלי גנון

דצמבר 2012, כל הזכויות שמורות

" תאומים אנו שניים, מעומקי הבארות שבעיניים", כך מספרת לי התאומה.

עיר האורות מורכבת משורות של כוכבים זוהרים, יפים, מוארים, כמו רבבות של אנשים שממלכת שמיים היא ביתם. הכוכב הכי זוהר בשמיים הוא את ואני, כשאנו יחד צד בצד, מעברם השני של החיים.

בשדות של חיוכים אני זוהרת גם כאן, עניתי. אך איני מצליחה לראות זאת ממש עכשיו במרחב ובזמן, איני מצליחה לראות את אורי ואתה אינך כאן בכדי לשקף אותו בעבורי. נאחזת בזיכרון מתוק בו הכל היה כל כך רחוק אך נהיר ועמוק וברור כשמש.

אתה היית מראה נקייה עבורי בעולם הזה וכעת יש רק געגוע למה שנמצא, למה שקיים, למה שלא נעלם, געגוע התופס את כל ראייתי. ראיתי אותך איתי. אנו נשמות תאומות שהופרדו לממדים שונים לזמן מה. אתה זורח לי מהשמיים ואני רואה את אורי דרך פנים אחרות כאן על פני האדמה. מתגעגעת אלייך הרואה אותי לעומקים, מתהומות אני מתגעגעת להוויה אחת זכה ואתה לוחש בליבי...

'על מה את מדברת, ילדה? על איזו מראה? אינך יודעת כיצד אורך נראה כאן, במקום שמעל ומעבר. אפילו אני לא ידעתי עד כמה עצום הוא ורב. כל כך הרבה כוכבים הולכים לאיבוד בתוכו, כל כך הרבה אנרגיות חוזרות הביתה בזכותו, ועתה, כשאת לומדת להכילו, הישארי מלאך שלנו, הישארי כאן, החזיקי מעמד.

כל אורחות השמיים מברכים אותך על יופייך כי רב. הביני ילדה, את עדיין הכוכב הכי זוהר בשמיים, הנמצא אך לרגע קט על פני האדמה. אנו מכתרים אותך בחום, הגנה ואהבה. דרכך תהיה מעט יותר קלה וכל מה שתצטרכי לעבור....את יכולה. את יכולה.

כפי שהבטחתי, ליבך נשבר כעת בפעם האחרונה, לרסיסים שכבר לא יוכלו לחבור שוב יחד. הם התפזרו לכל עבר להאיר את המקומות החשוכים ביותר. ליבך שלם כעת מאין כמוהו. צאי איתו לעולם והראי אותו, הוא ישקף לך את יופיו. תוכלי לראותו בעיני הילדים, בעיני האנשים, בעינייך שלך.

אני איתך, אני שלך, חלק בלתי נפרד מקרנייך הזורחות ואנו כל כך אוהבים אותך, מביטים על יופיים של החיים בדמותך. ליל מנוחה יפה שלנו. עצמי עיניים והצטרפי אלינו בממלכת שמיים. מקומך כתוב באותיות של אור משיר השירים. כי איננו נפרדים כעת ולעולם. לנצח נצחים.


43 views

כל הזכויות שמורות לרחלי גנון

Created by GoWeb