• Racheli Ganon

קריון בניו-זילנד


ארבעת התקשורים הראשונים

מאנגלית – רחלי גנון

הראשון – Milford Sound

ברכות. כאן קריון מהשירות המגנטי. רבים יקשיבו אך המעטים כאן, פתחו את עיניכם והביטו סביבכם. עבור המקשיבים,אנו באחד המקומות הקדמונים הנקראים – ניו-זילנד. אנו באתר הראשון – מילפרד סאונד. הביטו וראו. בשעות האחרונות, עקבתם אחר הקולות והמפלים והיופי, כל מה שסביבכם. ראיתם את הטוהר ואת האנרגיה. זה דבר שלא ניתן לשכפל אותו. יופי אינסופי. אם הייתם צריכים להגדיר את התחושה בלבכם....אין מילה לזה. זה משפיע על לבכם ונשמתכם. מה אתם חשים? כיצד תוכלו לחוש רק יופי? חייב להיות משהו אחר....רשת הקריסטל של הפלנטה היא אקטיבית כאן, למרות שהרשת הזו זוכרת את האנוש ורגשותיו, היא חלק מרשת גאייה ושתי רשתות אלה הן בעלות ברית. הן מדברות מכאן אל הרגש האנושי והנשמה והן משדרות נדיבות וחמלה. האם זה אפשרי שהאדמה מעבירה לכם מסר? שהרוח לוחשת לכם משהו? כל מה שבאמת קרה כאן? כשאתם רואים וחשים בכל השלווה הזו, אשאל אתכם...כמה זמן לדעתכם זה נראה כך? 30 או 40 אלף שנים? כן. אלה שהיו כאן לפני העתיקים יש קול ויש זיכרון.

יקירים, אמרנו לכם לפני זמן רב כי האיים האלה – ניו זילנד, הם המשכיות של הזרעים מהוואי. גם העתיקים מספרים כי הגיעו מהים הפסיפיק, ממקום שהם הוגים אותו כ- הוואי. זו ההיסטוריה. למוריה הייתה כאן קודם. חלקכם חשים באנרגיה. ייתכן וזה קיים גם באקאשה שלכם, כי הייתם כאן בעבר. מכל הפיורדים, הפיורד הספציפי הזה הנקרא – "קולו של מילפרד" נושא עמו קדושה שכולם חשים בה. נעשה כאן טכס ממש כמו בלמוריה. היה עליכם להסתגל לתשתית שונה בתכלית של טבע, אך זה לא היה שונה בהרבה מפסגות ההרים שהיו להם בלמוריה. האם אתם חשים בשליליות כאן? בטבע ישנם תמיד דברים המאזנים את עצמם וחלק מכם יאמרו שהם שליליים. לדוגמא, מה שהחיות עושות אחת לרעותה כדי לשרוד, מה שהציפורים עושים, מה שהטבע עושה, והרגישות בכל זה. ועדיין, אתם ישובים בשלווה הזו וזה זועק אליכם. זה מערסל אתכם. זה לוחץ על לבכם. ישנו מסר כאן. כי זהו המודל של גאייה לאנוש החדש. מיהו המאסטר האהוב עליכם שהלך על הפלנטה? מיהו הנביא? אינני יודע...מי היה הכי רגוע ושליו ואוהב? לכולם היה משהו במשותף. זהו מודל מאסטריות. תארו לעצמכם אדם שאינו צועק עליכם, ובמבטו יש שלווה, נדיבות, יופי, חיוך.

האן תוכלו להביט על ההרים כעת, ולהרגיש את החיוך? כי ישנה שמחה כאן. לא רק היסטוריה, לא רק למוריה, לא רק טבע, אלא שמחה. המודל של האנוש החדש יושב לפניכם, בעוד גאייה מראה לכם את הדרך. תארו לעצמכם אדם בעל כל כך הרבה שלווה ורוגע ושקט...ללא דאגה אודות הבאות. ישנם כל כך הרבה דברים כאן שגאייה חוותה...כל יום הוא חיוך. ראו והרגישו! הביטו באגמים...בתפארת הצבעים....האם תוכלו לראות כל זאת בבני-אדם? האם זה אפשרי שלאדם תהיה כזו שלווה? חוסר-פחד, יופי ושמחה? כן!!! וזה לא רק לנביאים ולמאסטרים. כי לשם האנושות הולכת. התיישרות עם גאייה. זה המודל. תמיד היה. מעניין כיצד בני-אנוש עולים על הרכבים שלהם ונוסעים שעות, רק כדי לשבת בצלע ההר, רק כדי לחבק ולשוחח עם עץ....והם אינם מבינים כי המסר של העץ הוא – "הפכו להיות כמותי". מסר ההר והרוח – "הפכו להיות כמותי". וזה המסר לכל הטיול הזה. ישנם כמה מקומות בפלנטה שתרצו לשבת ולהקשיב בהם. זה אחד מהם. ברכות על שאתם במקום הנכון ובזמן הנכון.

האם זה אפשרי כי גאייה בטוהר שלה, שולחת מסרים לאקאשה שלכם? לעתיד שלכם? כן!!! אתם בני-ברית של הרשת הזו. היא מכירה אתכם, את נשמתכם, היא יודעת מדוע אתם כאן, בשינוי הזה, בזמן הזה בהיסטוריה. אני מאתגר אתכם להקשיב. והמקום יאמר תחילה – "אתם אהוב עד מאד". ממש כפי שאנו אומר לכם. וזה עשוי לתת לכם תובנות ולאמור לכם – הכול טוב. וכשתלכו הביתה ותפתחו את דלתכם, זה יהיה אתכם. כי גאייה היא גאייה. היא חברה. היא מודל. היא יפהפייה. תנו לה להמשיך לשיר שיר של חמלה ונדיבות והוראות לאנוש החדש. הקשיבו לציפורים ולרוח. הכול כאן בברית אתכם. יקירים, אם האנושות היא העונה, גאייה היא הסיבה עבורכם. זו הברית אתכם. אתם העונה של הסיבה....וכך הוא הדבר. קריון

If humans are the season, Gaia is the reason

השני - קווינסטאון - ברכת העתיקים

ברכות. כאן קריון. לפני שנתחיל בלימוד, אני מבקש רשות מאבות אבותינו שהיו כאן מן ההתחלה. אלו שראו לראשונה את כל מה שאתם רואים כאן. אנרגיית גאייה. הם נתנו לה שם ואני קורא להם ומבקש את רשותם לדבר. ואתם תשמעו יותר מזה, הברכות כבר ניתנו. אזכיר כי הנושא הוא גאייה. הוא רק וועידות בנושא גאייה וכל אחת מהן החלה באותה הדרך, עם העתיקים המכובדים. זה קרה במדינת בני-המאייה (מקסיקו). בני המאייה הם אסטרונומים שחקרו את גרמי השמים ומבנה היקום. ובמקדשים שלהם אתם יכולים לראות את מי הם מכבדים. את קודמיהם שנתנו להם את האינפורמציה הנחוצה להמשיך ולעבוד עם חוכמת האדמה. כשאתם פוגשים את הרפא-נוי ורואים את פסלי המו-אה סביב האי, הם כולם פונים פנימה ומייצגים את העתיקים המביטים פנימה. ובאולורו – אוסטרליה, זה בדיוק אותו הדבר. אלו היו התנאים של העתיקים והרשות שהם נתנו לפני שנעשה הדבר. גם במאווי – הוואי היה אותו הדבר, אותו הכבוד לאבות הקדומים. אני מציג זאת כי רוב האנושות שכחו את אבות-אבותיהם. לכל אחד מכם יש שושלת ואין צורך להיות ספציפיים כדי לדעת שישנה חוכמה שם.

ומעבר לזה, אם אתם מאמינים, כמו הרוב, שלכל מקום שאליו תלכו, אתם תחזרו לאגם....הכוונה היא שאתם תיוולדו מחדש. אולי נשמתכם תיוולד והמשמעות היא שאתם הם אבות-אבותיכם בעצמכם!!! ואם תתחילו לחשוב במונחים הללו, תהיה לכם שושלת של חוכמה מתחילת העידנים. מלמוריה, או אפילו הרבה יותר רחוק. כבדו את אנשי הים. הם היו המקוריים. יקירים, אבות אבותיכם רכשו כבוד לגאייה והשותפות הזו ידועה וכל ציוויליזציה ממשיכה זאת בדרכה שלה. ישנה דרך חדשה לאנושות לעשות זאת, גם אם חיים בחברה מודרנית. בכל בוקר, כשאתם מתעוררים ושמים את כפות הרגליים על הרצפה, הודו לעתיקים, לאבות-אבותינו ולגאייה. השותפות הזו שלכם היא פעילה. האנרגיה עדיין כאן. זו הברכה של המפגשים האלו, בוועידת התודעה הגלובלית הזו של גאייה. אני קריון מאוהב באנושות בשל סיבה טובה. וכך הוא הדבר.

השלישי - קווינסטאון – היום הראשון – הקדמה

ברכות. אני קריון מהשירות המגנטי. הקבוצה חוברת יחד לסדרת הוועידה, לחגוג את מה שנמצא בכם, ואינכם יודעים מה הוא. במשך עשורים נתתי לכם אינפורמציה אודות כמה עצום הוא בן-האנוש. היופי הפנימי מלא בחמלה, בהיסטוריה, בפעולה, בעצב. וכעת זה מתחיל לתקן את עצמו. תבנית חדשה של קיום עם העצמי. לפני שנתחיל, זה לוקח מעט זמן לאנשים להתרגל לתקשור. זו הסתגלות למציאות רכה יותר, שהיא מחוץ לשיפוטיות, בה אתם מתחילים להירגע עם הכל. אם זהו באמת קולה של הרול, נדיבות שמעבר לוילון, אם אהבה באמת נשפכת למקום הזה, אם רק תאפשרו, זה ישנה אתכם. תשבו ותקשיבו ותלמדו. ולאט לאט תבינו כי אתם יושבים כאן ואינכם לבד. חלק מכם מתחילים להרגיש את המציאות של היופי הזה, במילים האלו, ברגעים הללו, את הביטחון והשלווה והסליחה...סליחה על מה שעטיתם על עצמכם על פי אמונותיכם. ישנה כאן יכולת ליישם כפי שלא קרה בעבר. ואלו מכם שבאים עם שיפוטיות וספק מלוא החופן, תהיה לכם הזדמנות, רק לרגע קט, לשחרר זאת ולבחון אם כל זה אמיתי.

מסריו של קריון תמיד מעצימים את האנוש. תמיד. לעולם אין מתיחת ביקורת בתוך המשפחה. יש רק חגיגה ואינפורמציה של דברים חדשים, וגם הזדמנות לספר לחברי המשפחה על מה שכבר לא צריך להיות שם יותר. לעיתים זו תחינה מצידנו שתביטו בדברים, בבחירות, במיוחד אלו שתמיד היו שם מולכם. לא אומר זאת שוב, אך עליכם להשיל את השריון, הקליפה, אתם עדיין חושבים שאתם צריכים ללכת איתה, כדי שהיא תגן עליכם מדברים שאינם יודעים....מתחת לחליפת ההישרדות מסוכן שם...אך זה אינו כך. ומה אם הדברים שאינכם יודעים דבר עליהם הם ריפוי, חמלה, יופי ואהבה? ואתם חושבים שאתם יודעים, כי אחרים הראו לכם או הראיתם לילדכם, אך לעולם לא חוויתם זאת עם עצמכם. הפילו את בועת הגנה הזו, רק לכמה ימים ואמרו – " זה בסדר". האדמה עומדת להשתנות, אך זה ייקח זמן-מה. למרות זה כבר התחיל – זה ייקח זמן מה. מה שאתם למדים היו הוא שהרגשי והחומל נשאר ומוטבע בכם, הוא יישב ב-DNA שלכם, ותוכלו לאסוף אותו שוב כשתחזרו (כשתיוולדו מחדש). אז כבר לא תעשו את הטעויות שעשיתם בעבר, כי תחזור עם יותר הבנה וחמלה ומודעות ואנרגיה חדשה שחודשה בזכותכם.

כיצד זה מרגיש, לבנות את הכבישים היום, וכאשר תחזרו בחייכם החדשים, תנהגו בהם? כיצד זה ירגיש להיות הארכיטקטים של העתיד שאתם תזכו להשתתף בו? על זה אנו מדברים כעת. אך כך זה לא יקרה, אלא אם כן תאפשרי לקליפת ההישרדות הישנה להתרכך מעט. כמה פעמים ביקשנו – "תנו לנו להיכנס"!! זו משפחה הנוקשת בדלתכם. זה אזוטרי ועשוי להיות מוזר, ואתם מבקשים הוכחות לכך שכל הדברים הללו קיימים. ואני אומר לכם – הוכיחו לי אהבה! ואינכם יכולים. היא קיימת. אתם חשים בה, ומשתתפים בתוכה. ומה עם פקטור השמחה? הוכיחו לי אותו!! אינכם יכולים. כל מה שאתם יכולים לעשות הוא לצחוק. ישנם דברים מסוימים שהם מעבר להוכחה ליניארית. ואתם יושבים כרגע באירוע כזה האומר כי בטוח כאן. זהו זמן טוב לרכך את הקליפה, כי כשתעשו זאת, כל מיני דברים יתחילו להתעופף פנימה. הקליפה שלכם מונעת מריפוי להתרחש. האם ידעתם זאת? כי אתם החלטתם מה אמיתי ומה לא וכל זה מודבק על הקליפה. וכשהיא מתחילה להיות חדירה ונוצרים בה מספר חורים, אז יתחילו לבוא הדברים שביקשתם ואישרתם. סיטואציות ישתנו...

זו לא הפעם הראשונה בה אנו אומרים לכם כי אתם הם האויבים הגרועים ביותר של עצמכם. הקליפה שומרת הכל בפנים....יקירים, זו הזדמנות לחוות, אני יודע מי כאן. זה לא קל, אחרי אלפי מחזורי-חיים בהם הגנתם על עצמכם מפני אנרגיה ישנה, לבוא פתאום לפגישה בה נאמר לכם מופרשות שזה בסדר להפסיק. הרי הפעמונים יצלצלו בכם, ויאמרו – "זה לא מה שעומד לקרות. מה מנסים לעשות לי כאן?" ואני אומר לכם, האטו, סמכו על עצמכם, פתחו את הדלתות, אחת בכל פעם, ואז התחילו להרגיש את תחושת הביטחון שנכנסת, שהיא החמלה שיש לאלוהים עבורכם. והיא הרבה יותר עצומה מכפי שאתם מודעים אליה או יכולים להרגיש אותה. כי עם הקליפה זה כל הזמן קופץ חזרה...זה הזמן לרכך את לבכם באנרגיה החדשה הזו, עבור המציאות של האנוש החדש. למאסטרים על הפלנטה לא הייתה קליפה כלל. הם הרגישו 24/7 את השמחה, את החגיגה, את האהבה והחמלה של הבורא. זה כל מה שהם יכלו לעשות כדי להכיל את עצמם ואת החמלה שלהם ושל אלו סביבם. לעיתים המאסטר היה מתוסכל, בוכה, וזה לא היה בגלל מצבם של בני-האדם סביבו. הוא בכה כי האנושות לא הייתה מודעת ליופי.

זה היה כאילו שהאור היה כל כך זוהר, עד שכולם סביבו היו עיוורים. אף אחד מהם לא פתח את הקליפה. זהו התסכול הגדול ביותר של מאסטר. לאהוב את האנושות כל כך ולראות שהיא נמצאת בכל כך הרבה חושך ולדעת שכל זה בחירה חופשית. זה תמיד אודות בחירה חופשית. המסרים שלנו מעצימים כל אדם. מבחינתנו מעולם לא עשיתם כל טעות. אתם פשוט לומדים להיות אנושיים. אפשרו ללמידה להיות שלמה ומותאמת לתבנית החדשה, לאנוש החדש, ללימוד החדש. והשאירו את כל שאר הדברים מאחור. הם שייכים לגן הילדים ולא תצטרכו ללמוד אותם שוב. ובמצב ראשוני עתיק של הישרדות, בבקשה הפכו להיות אלגנטיים והכניסו אותנו פנימה, כדי שהעתיקים יוכלו לדבר אליכם. לפני שנלך, אני שוב מודה לאבות-אבותינו על הרשות לדבר. היא ניתנה לנו הבוקר. אני תמיד שואל, גם אם הם שקטים. כי זו אדמה קדמונית טהורה, בה גאייה נמצאת. וכך הוא הדבר.

הרביעי – קווינסטאון – האות G - גנאלוגיה

ברכות. כאן קריון. אנו מבקשים לברך את הוועידה ואת התכנים שלה. זו הייתה בהחלט אינטואיציה שדחפה ליצור סדרת סדנאות שיכבדו את המקום, את העתיקים שבאו תחילה, את החוכמה ואת אבות-אבותיכם. אנו מביטים על גאייה. וכפי שפעלנו בעבר, ניצור נושא לכל תקשור שבסופו של דבר ייצור את המילה – גאייה. אז האות הראשונה לא תתייחס לגאייה, אלא לגנאלוגיה, שהיא חקר היוחסין. תקשור זה רובו ככולו הוא אודות מודעות ותגלית. חשבו על הנאמר. נעצור ונודה שוב לעתיקים, על הרשות לדבר ולחגוג את האדמה הזו ואת הלמוריאנים שישבו באדמתם לפני זמן כה רב. ועדיין , יקירים, עבורנו זה קרה אתמול. יגיע הזמן בו גם הזמן יהיה יחסי, אפילו לאנושות. הזמן יתחיל להשתנות ויהיה יותר משתנה ומובן. במיוחד עבור אלו בעלי היכולות לעשות מניפולציה לפיזיקה עצמה. זה עדיין נסתר ואזוטרי ומובן רק למעטים ועדיין, כשהאנושות תגיע לנקודה הזו כפי שכבר עשתה בעבר, בפלנטת אחרת, לא יהיה כבר ציוד אלקטרוני ומכשירים.....הכל יהיה פנימי וטבעי. אך כעת, אתם מתמודדים אם אינטואיציה, חשיפה, מודעות, ואנו מבקשים לצייר תמונה עבורכם.

האות G היא גנאלוגיה. מה היא הגנאלוגיה שלכם? באופן כללי, אוכל לשאול אתכם, מהיכן באתם? יהיו כאלו שאינם רוחניים כלל, והם יאמרו כי התפתחנו מאלו שהיו פעם אנשי המערות. הרוחניים שבכם יאמרו, ובכן.. שהם וגם אני באנו מהכוכבים. סיפורי הבריאה מפוזרים להם בכל הפלנטה. נספר לכם על הפעם הראשונה שבה כל זה התחיל. על הניצוץ. אך זה לא מה שאני שואל אתכם. לא שאלתי אתכם מהיכן הגיעה המודעות שלכם. לא שאלתי אתכם אודות האקאשה שלכם. שאלתי אודות המבנה הסלולארי שלכם. מהיכן זה הגיע? ויהיו כאלו שיאמרו, ובכן... זה חייב להגיע מהכוכבים....זה חייב להגיע משם או משם....הרי אלו החיים. הם חייבים לבוא ממקום אחר. האומנם??? מה היא הגנאלוגיה שלכם? אותו מבנה אלגנטי בכבודו ובעצמו הנקרא – DNA. מהיכן הוא הגיע? וההנחה היא שוב, אתם אומרים, הוא הגיע מהכוכבים....אך ה-DNA היה כאן. עוד לפני שהיה כל סוג שהוא של זרע שנזרע, עוד לפני שהייתה מודעות מכל מקום שהוא.

אם אתם מאמינים בסיפור גן-העדן, ישנם שם שני בני-אדם הנראים בדיוק כמותכם, והם מקבלים משהו. אך מהיכן הם הגיעו? מה היא הגנאלוגיה שלכם? כשאתם מתחילים להתחקות אחר זה, ושואלים, "ובכן...מהיכן הגיע כל הדברים החיים"? כעת אתם מתקרבים. מיליון ואולי שניים ואולי שלושה מיליוני שנים לפני הגעתם של הפליאדות, התחלתם להיווכח בכך כי מה שנמצא בגופכם הגיעו מצורות-חיים נמוכות יותר, עד שהוא צמח למקום אותו אתם יכולים לכנות היום כ-אנושות. בהחלט! בני אנוש מפותחים לא הושמו והוצבו כאן על ידי גזע אחר. המודעות שבתוך ה-DNA שלכם הונחה כאן, אך לא אתם!!! אתם תוצר של גאייה!!! ציירו לעצמכם תמונה אפילו יותר אמורפית מזה...אתם חיות קטנות שהפכו לחיות גדולות ושוב לחיות קטנות....מה קרה שם? התחלות וסופים על הפלנטה ואתם חלק מכל זה. הגנאלוגיה שלכם, ניתן לעקוב אחריה אחורה מבחינה כימית עד להיותה תא בודד של חיים על הפלנטה. החיים הראשוניים שאי-פעם היו כאן.

ומהיכן הם הגיעו? כעת זה מתחיל להיות מסובך....מדענים מתחילים להבין כעת מה הדבר היוצר את ניצוץ החיים. הם הביטו בזה שוב ושוב והגיעו למסקנה, להכרה, שהמרק הזה שהגיע באופן מושלם כדי ליצור חיים, היה תמיד חלק מהאלמנטים של הפלנטה. מוזר למדיי, אך זה היה חלק מהאקלים, מהחשמל והברקים, מהכימיקלים על הפלנטה ומהרשת המגנטית. הרשת המגנטית...שמעתם? וכשכל זה חובר יחד בדרכים מסוימות, על פני עידנים של זמן, אז מתחיל לו ניצוץ החיים. זהו הסבר מדויק. לכו ללמוד אותו. אתם הגעתם מהאלמנטים. וכפי שההיסטוריה מלמדת אתכם, זה לא החזיק מעמד. היה על זה להתחיל מחדש כי זה לא היה בעל סדירות עצמית. המערכת לא נוצרה (היא תמיד הייתה) אך החיים, בפשטות, נוצרו. היו חמש התחלות וסיומים של חיים, עד שתמיכה אישית הפכה להיות חלק מהמערכת ותהליך זה דרש – פוטוסינתזה. עצים, שיחים, האם אתם מבנים לאן אני הולך עם זה? מי הוא ההורה שלכם? מי היא הגנאלוגיה שלכם והיכן היא? היכן נמצאים כל הכימיקלים עד לרמת ה-DNA שלכם, בכל מיליוני השנים הללו, היכן ההורה? זו גאייה.

זו גאייה. האדמה שעל הפלנטה. האלמנטים חברו יחד ויצרו אתכם. הרבה לפני המודעות, אם האמהות שלכם היא האדמה. ההשערות שלכם בכלל לא הלכו לכיוון הזה....נכון? אתם חושבים כי נוצרתם מהכוכבים, מהמודעות, אינכם אפילו חושבים אודות מה שהיה לפני המודעות.... האדמה יצרה ניצוץ של חיים בכוונת תחילה, בזמן הנכון, על פי לוח זמנים. וזה נדחה למשך זמן ארוך מאד, בכוונת, לפי לוח זמנים, כדי שהחיים האלו יתפתחו לצורות רב-סלולאריות אשר בסופו של דבר, יצרו את בן-האנוש ויאפשרו למודעות הזו להיות אף היא חלק ממנו. גנאלוגיה אינה מתחילה באדם וחווה. הוא מתחיל בעפר האדמה. לכו ללמוד זאת. במדע יש קונצנזוס בנושא. זה התחיל מעצמו על ידי אלמנטים שעורבבו יחד באופן הנכון, במידה הנכונה, עם חשמל ומגנטיות וכימיקלים....כל אלו התחילו את החיים עצמם. הדבר המוזר אודותיכם, בני אנוש, ואודות הדרך בה אתם רואים את עצמכם, הוא כי אתם אוחזים בהשערה. כשאתם מביטים לתוך הנרחבות של החלל, כל מה שאתם רואים הוא – חומרים אחרים שהם ממש כמו שלכם. ועדיין...לא מתאפשרים לכם חיים אחרים. אתם בבועה. וזו עוד קליפה שעליכם לקלף...

כשתעזבו את החדר, ותביטו החוצה בתפארת האדמה, בהרים, באגמים, בשמש, אתם בעצם מביטים בגנאלוגיה שלכם. שם התחלתם. והגיע הזמן שתיווכחו בכך. אמא אדמה נקראת כך לא סתם. ישנה סיבה לכך. היא האם של כל החיים. גאייה היא זו שהתחילה את כל זה. וכעת אנו מבקשים מכם לחזור לגאייה בעודכם כאן, על הפלנטה, על אמא אדמה. הביטו עליה כעל אבות-אבותיכם....כפי שהיא באמת. ולא רק כצרופת סלעים או הרים יפהפיים או עצים. הבינו כי השיטה שהתרחשה ועבדה לבסוף, דרשה מהעצים לתת לכם חמצן. היה עליהם לעשות זאת, כי אחרת, כל זה לא היה ממשיך יחד אתכם....לא רק שהפלנטה ילדה אתכם, היא גם נתנה לכם הזנה. חמצן. ואז היא האכילה אתכם, וכך החלה המערכת לעבוד....כדי שיום אחד תוכלו לשבת כאן מולי, בצורה הזו, עם מודעות מלאה שהיא אכן מהכוכבים, ותלמדו אודות מי אתם, כיצד נוצרתם, ומה מתוכנן הלאה עבור הגלקסיה. הגנאלוגיה שלכם הוא העפר, האלמנטים, כל שישנו.

חזרו אל המודעות הזו והבינו. וכעת אתם יודעים מה כל העתיקים בכל הפלנטה מכבדים. וזו לא רק אמא אדמה. הם מכבדים גם את ארבעת הכיוונים. הרשמת המגנטית מכובדת על ידם. צפון, דרום, מזרח, מערב, האלמנטים בעצמם, וכל זה לא קרה באקראי. זו חוכמה אלוהית. העתיקים הכירו את הגנום שלהם, האם אתם גם? זה לא סוד. זה ידוע מראש, רק נשכח מהלב...כשאתם מתחילים להתיישר עם האנרגיות בפלנטה, דברים מתחילים להשתנות עבורכם. זו מערכת שתמיד הייתה שם כדי להעצים את התודעה שלכם. שם הונחו הרשתות והפורטלים והכול בשיתוף פעולה עם פאצ'ה מאמא – אמא אדמה. עם זה נתחיל היום. האות G היא תזכורת עבורכם מי היא האם העיקרית, אם האמהות. זו הנמצאת בכם ברמה הסלולארית. זה יפהפה שדבר כזה יכול לקרות....ושאתם יכולים לשבת כאן ולכבד את זה.

לחלק מכם יהיה קשה עם כל זה, כי אתם יוצאים החוצה וכל מה שאתם מסוגלים לראות זה רק נוף יפה....הקשיבו לקולות. לא למילים. הקשיבו לקולות האהבה. הם כולם שם והם אומרים:"אנו חלק מכם. אתם חלק מאיתנו." האין זה מופלא ועצום? וכך הוא הדבר. (כי מעפר באנו, ואל עפר נשוב...)קריון.

ובנימה אישית,

השמים היום מצוירים במיוחד. נפתח בהם שער עצום בו מתמזגים להם עולמות. שלוות אלוהים תמה מתמזגת עם הנשימה ואני נוכחת בתוך ים של ירוק וכחול ושלווה. רוחות הסופה כאילו לא הותירו עכבות, והשמש רוחצת באורה כל כך הרבה תינוקות בעגלות. הקולות שבליבי לוחשים וכמעט אינם נשמעים. צבע קולם הוא המיית גלים רכה, ציפור בשירתה. חוף השנהב מתקרב אלי, בכדי שאוכל להקשיב רוב קשב....והם לוחשים....

"אנו אוהבים אותך ילדה. לו חיים תרצי – הרי ניתנו לך. לו שמחה ביקשת – היא בליבך לעד. לו אהבה ביקשת – את היא האהבה שבליבנו. לו נשימה ביקשת – שלך היא נשימת האינסוף שבאפנו. לו לעוף ביקשת מתוך הצוהר – דלתך פתוחה עד אין קץ. לו ביקשת לך אותנו – אנו שלך לנצח. מבקשים מהדממה שתחזיר אותך אלינו לעד. הקשיבי לקולות הפעמונים. הם מכריזים על בואך. את חוזרת אלינו. אל ממלכת התום שבליבך. התחדשי באורך".

נשימת בראשית.

Racheli Ganon – Master-Healer of Divine Source


כל הזכויות שמורות לרחלי גנון

Created by GoWeb