• סימון מתיוס

סופר ירח מלא


תופעת סופר ירח – 15/16 באוקטובר - ירח באש שמש באוויר

מאנגלית – רחלי גנון

טרילוגיית התופעה: לסלוח, לשחרר, לאמץ את הלוחם הפנימי שבנו.

ירח – מסמל עבר, אינטואיציה, תת-מודע, רגשות, טיפוח ותחושות

ירח בסימן אש – מסמל מנהיגות, חוסר סבלנות, לקיחת סיכונים, עשייה, מוחצנות

שמש – מסמל זהות, תודעה, ביטחון עצמי, ביטוי עצמי

שמש בסימן אוויר – מסמלת רומנטיקה, חוסר החלטיות, הרמוניה, חברותיות, עזרה

בנקודת האמצע של מחזור 29 הימים נמצא ירח מלא. בזמן זה, הירח יושב בהיפוך מהשמש, מואר לחלוטין ומשקף את אורה של השמש.

הירח והשמש מייצרים גלים של תדרי אנרגיה המשפיעים על הגאות והשפל, ועל כל צורות החיים על פני האדמה, כולל התנהגויות אנושיות ותודעה. בנוסף, במהלך הירח המלא השמש והירח עומדים מצידו ההפוך של הזודיאק, וזה יכול ליצור אספקטים מאתגרים של אנרגיה כמו גם פוטנציאל אדיר כאשר היין והיאנג נמצאת באיזון טבעי הרמוני שכזה.

השמש מייצגת את העולם החיצוני לנו, ההזדהות שלו, האישיות שלנו, האגו שלנו. היא מייצגת את הדרך בה אנו מאירים את אורנו לתוך העולם, לתוך הרגע הזה, בהבעה הארכיטיפית הזכרית. השמש מציעה לנו כוח, אומץ ותובנות מוארות של הנשמה.

הירח מייצג את עולמנו הפנימי, את רגשותינו המוחבאים, רצונותינו, העצמי המוצל שלנו, פחדינו, דאגותינו וחלומותינו. הוא מייצג את תחושותינו, את אמונותינו הבלתי-מודעות, את העבר ואת ארכיטיפ האלה הנשית. הירח מגיע לנו את היכולת להרגיש, ללמוד מהעבר ולפתוח ביצירתיות את תמצית מהותנו כדי להביאה לידי ביטוי.

מירח חדש לירח מלא, הירח מגביר בהדרגה את עוצמת אורו. וכפי שהוא גדול באורו, כך גם אנחנו. אורנו הפנימי זורח ומואר יותר כשאנו מתעוררים לאמת גדולה יותר וצומחים רוחנית. אז הירח המלא מגיע לשיאו וזהו זמן חגיגה, זמן לחלוק את חכמתנו החדשה ואהבתנו עם אחרים וזמן לשחרר אספקטים של העצמי שאינם משרתים אותנו יותר.

ירח מלא הוא זמן נפלא להתחבר לריטואל קדוש עם אורו של הירח. אורו מגביר את האינטואיציה שלנו, נותן לנו את מתנות התובנה דרך חלומותינו ומהווה השראה עמוקה עבורנו להיות בשירות. אור זה גם מהווה קטליזאטור לשחרר, אמונות שעבר זמן ולהמיר אספקטים של העצמי שאינם כבר בהתיישרות עם אורה המואר של הנשמה שלנו.

הירח המלא המיוחד הזה ידחוף אותנו למצוא איזון בחיינו. זה נפלא כשיש תשוקה ואינטואיציה ודחף להיות סוכנים מובילים של שינוי, אך אתם מהסוג שנותן ונותן ונותן ומוצא את עצמו מרוקן....זו ההזדמנות לעשות הערכה מחדש של סדרי העדיפויות ולבחור לתת ולטפח את עצמכם תחילה.

זהו ירח האש הראשון מבין השלושה. המשיכו לקרוא כדי להבין את האנרגיה וכיצד לעבוד בסוף השבוע הזה עם ה-Super Moon . הירח יהיה קרוב מאד אלינו. ניתן לראות את הבוהק שלו בשמיים. בשל כוח כובד עצום שימשוך את הירח אלינו, אנרגיית החודשים בו הוא יופיע תהיה מועצמת, אינטנסיבית, עם טיפת אנרגיית הלוחם שמתווספת לעירוב הזה. שני הירחים הנוספים יתרחשו בנובמבר ובדצמבר 2016. בנוסף, תופעת הירח שתתרחש ב-14 בנובמבר, תציג ירח שקרוב אלינו יותר מאי-פעם. הכי קרוב בכל המאה ה-21 (משנת 2001 ועד 2100 ). בפעם הבאה שהירח יהיה כל כך קרוב – רק ב-25 בנובמבר, שנת 2034....

ניתן לצפות לשינויים עצומים שיביאו אתם שלושת החודשים הקרובים. הסופר-ירח הקרוב סולל את הדרך לגל חדש וטרי של אנרגיה שעמו ננסוק אל תוך 2017.

זה מה שצפוי לנו וכמה המלצות כיצד להפיק את המיטב מתדרי הירח:

*התבוננו, שקפו...הכירו בדרך הארוכה שעשית, חשבו על השיעורים והלימודים בשנה הזו, חבקו את החוכמה של המסע, ואמצו את השיעורים כדי להתכונן למחזור החיים החדש.

*שחררו. אכן, זה היה הנושא החם השנה ושמעתם כבר הכל קודם....אך שלושת החודשים הללו מסמלים "מוות" לפני מחזור חדש של "היוולדות" לקראת 2017, שנה שהיא 1 מבחינה נומרולוגית אוניברסאלית, שנת ההתחלות החדשות.

*סלחו. סלחו לעצמכם, סלחו לאחרים, כשאוחזים בטינה זה משאיר אותנו קורבנות. הירח השחור השנה העלה הכל על פני השטח, כדי שתשחררו סופית, תסלחו ותמצאו סיומת נאותה של השלמה. הגיע להשלמות או לפתרונות למצבים ונסיבות שנמשו במשך זמן רב מידי.

*ניקוי רעלים. היו עדינים עם עצמכם והקדישו זמן לטפל ולטפח את גופכם בכל יום. זה הזמן לחדש את החיות הסלולרית שלנו ולשחרר את השאריות האחרונות של קיבעונות רגשיות עמוק בתוך התאים שלכם. במהלך החודשים הבאים, שתו מים פושרים עם מעט מיץ לימון, השתמשו בעלים ירוקים. היו נחמדים לכבד שלכם שעבד קשה השנה.

*מערכות יחסים – כשהירח המלא משקף את אורה של השמש, מערכות יחסים הן במרכז הבמה. תחומים בהם הייתה נתינה ועוד ועוד נתינה....מה שהותיר אתכם שרופים....יש לטפל בהם כעת. תקבלו השראה לשכתב את הסיפור שלכם שמעבר למערכת היחסים ולהגדיר איזון חדש והרמוניה המטפחת אתכם!!! "זו לא העבודה שלכם לשנות את העולם עבור אחרים, זו העבודה שלכם לשנות אותו עבורכם" – אברהם היקס.

*היו לוחמים ופעלו. החודש תקבלו השראה להצית את הלוחם הפנימי ולקחת עמדה בנוגע לדברים החשובים בחייכם. כן, זה הזמן לפעולה ולא לישיבה על הקווים בעודכם מחכים לניסים שיתרחשו. אתם הם הבוראים של הניסים....אז לכו על זה. אין זמן כמו ההווה. הרגע הזה.

בסך הכל, האנרגיה גבוהה במהלך הירח המועצם. אתם עשויים להרגיש רגשיים יותר, מחושמלים, תחוו הפרעות בשינה וגם חלומות מוחשיים. תמצאו גם שהאינטואיציה שלכם מתהדקת, מסונכרנת יותר ובאה לידי ביטוי ואתם הופכים להיות יותר מודעים או רגישים לאנרגיה של הסביבה, של האנשים, של הצומח, החיות....בעצם, כל מכל וכל!

הדרך הטובה ביותר להיות מאוזנים עם האנרגיה הגבוהה והטעונה הזו, היא ללכת יחפים על האדמה, לטייל בטבע, לשחות באגם או בים, או להתחבר לקריסטלים ולשדה הקריסטלי הארצי. בנוסף, לאכול אוכל מלא וחי שיעזור לכם לנקות רעלים ולשמור על ההרמוניה והזרימה עם הטבע.

רחלי גנון – טיפולים מותאמים אישית לאיזון אנרגטי, התמרה וטיפוח – 054-4739889


כל הזכויות שמורות לרחלי גנון

Created by GoWeb