• מייק קווינסי

מסר מהפדרציה הגלקטית של האור


מאנגלית – רחלי גנון

בכל העולם ישנם עימותים כשכוחות החושך מנסים לספוג את ההפסדים שהם חווים. זה יורגש באופן גורף כשהם יאבדו שליטה על תוצאות האירועים. ימיהם ספורים, כי המנהיגים שלהם כבר אינם מסוגלים לפקוד על תומכיהם להשיג את התוצאה שהם תכננו להשיג.

כוחם והשפעתם מגיע אל סופו, והסוף הזה כבר נראה באופק. כבר אין דבר שביכולתם לעשות על מנת לשנות את התוצאה הזו. כשמביטים על השתלשלות המאורעות מבחוץ, לא ניתן לדעת ולאמת את העובדות הללו כי דברים רבים מתחרשים בו בזמן.

על אף פי כן, אלו העובדים בצד האחר של העוינות והאיבה, המבקשים שלום עולמי, אף הם כבר אינם משפיעים על המתרחש ותוצאותיו. שני שינויים עצומים נמצאים כבר בדרכם אלינו וברגע שהם יתחילו, דברים ישתנו במהירות. כל מה שהובטח לכם – יוגשם, ומהר יחסית, כי ההכנות כבר נעשו. הנחמה היא כי לא יהיה צורך לחכות זמן רב לפעולה בתקופה זו בה כל כך הרבה נשמות מתעוררות לאמת.

מרכזי האור הועצמו והתדרים המוגברים הונחו במקומם. אתם מגשימים את הפוטנציאל ודבר לא ישנה את התוצאות המראות כי האור מתעלה. אתם עומדים לשבח את המסע שייקח אתכם חזרה למקום ממנו באתם. תמיד ידעתם זאת בתת-מודע. ממש כפי שידעתם את ההשלכות כשבחרתם ליפול לתוך המימדים הנמוכים יותר. חיים מופלאים עומדים בפתח.

כישויות גלקטיות, תהיו רשאים לבחור את החוויה הבאה שלכם ואת הגישה שתאפשר לכם להמשיך את האבולוציה המתמשכת שלכם. אך הבחירה הסופית היא תמיד שלכם. באמצעות הניסיון הרב שצברתם במימדים הנמוכים, צמחתם כנשמות וזכיתם לגדולות בזכות זה. בעצם, קצב ההתפתחות שלכם הוא מהיר יותר מאשר אם הייתם נשארים בתדרים הגבוהים.

הישארו בפוקוס, ממוקדים באנרגיה האישית שלכם, וכך תהיו מסוגלים ליהנות מהשינויים המיידיים שלפניכם. הטרנספורמציה בחברה שלכם תוביל אתכם לחיים נפלאים. כי השינויים יתרחשו בדרכים שיהיו הכרחיות להעלותכם מעלה. בימים כתיקונם, שינויים כאלו דורשים זמן רב עד להגשמתם. אך רוב העבודה הקשה כבר נעשתה. או לפחות מה שנמצא בטווח הראייה שלכם.

צפו להפתעות מערי אור. הראשון שביניהם יוגשם בקרוב ואחריו יגיעו רבים אחרים. ולכולם מטרה ספציפית. כשדברים מתרחשים לאינדיבידואלים או לקבוצות של נשמות, הבנת הסיבה צריכה להיות אפשרית. בדרך הזו להתנסויות שלכם יש ערך. וגם כדי לנקות את הקארמה, עליכם להיות מסוגלים להבין את התכלית. כל דבר הוא בעל חשיבות מסוימת, גם אם אינו גלוי לעיניכם. שיעור הנלמד על בשרכם בהתנסויות מתמשכות, לא יישכח מן הסתם.

כך, כשאתם חווים התנסות הכרחית, נסו להבין גם את הסיבות שמאחוריה. ואז תצטרכו לעבור את השיעור הזה פעם אחת בלבד. מנקודת מבטה של האבולוציה, החיים הם חסרי-טעם אם הם אינם מעניקים לכם הזדמנויות לצמוח. ודווקא כשאתם בפתחה של האבולוציה האישית שלכם, חשוב שתקדישו תשומת לב לחוויות שלכם. שיעור שנלמד היטב, לא יוצג לכם בהכרח שוב. אז וודאו כי אתם לוקחים את האתגר ברצינות בשעת מבחן. אחרת, צפו שזה יחזור אליכם.

דעו כי לעולם אינכם נבחנים מעבר ליכולות שלכם. רק צפו לצאת מכל סיטואציה כמנצחים. ייתכן ואתם מביטים סביבכם ומבחינים כי יש לכם חברים או מערכות יחסים שנראה כאילו אין אתגרים משמעותיים בחייהם. זה נובע מכך כי אתם בוחרים, בחלק מהסיטואציות, את מהירות וקצב ההתקדמות שלכם.

בעודנו עומדים בסופו של הזמן כפי שאנו מכירים אותו, זה אך טבעי כי נשמות שהן קרובות להשלמה, לסיום, ירצו לנסות ולנקות את כל שאריות הקארמה שיאפשרו להם להתעלות כעת. היקום הוא שוקק חיים. אינכם מסוגלים לראות את החיים במימדים הגבוהים יותר. אך כאשר צורות חיים שכאלו מבקשות להראות את עצמן, הן מורידות את התדרים שלהן לטובת ביקור בכדור הארץ שלכם.

יותר ויותר נשמות מתקדמות עוטות על עצמן גוף פיזי ויהיו מוכנות כשיהיה צורך לבצע עבודה כלשהיא בפלנטה. במקומות בהם תתרחש התמזגות המימדים, ניתן יהיה לראות ביטויים של הנשמות הנעלות יותר. ממש כמו מראות הידועות לפרקים כ- "מהראג'ה". בנוסף, הבלתי-נראים חולקים את אותו החלל כמותכם, ולכן מתאפשר לעיתים לראות אותם לזמן קצר, לפני שהם נעלמים שוב.

אנשים רבים עוברים כעת זמנים מאתגרים במיוחד. פעלו לחיות את חייכם בדרך הטובה ביותר האפשרית, והימנעו מהיתפסות לבעיות שליליות. אלו המצליחים להגשים זאת, עושים כך על ידי התרכזות בכל מה שהוא חיובי, וחיים באנרגיה של אהבה למען כל האנושות. זה לא קל מול אנשים עוינים וסיטואציות מורכבות.

אך כל עוד תישארו מרוכזים באנרגיה האישית שלכם, אתם תסתדרו. ובכל פעם שתצליחו, תחזקו את העמדה שלכם ותצמחו לנקודה בה לא תגיבו לשליליות שסביבכם. זה עשוי להישמע קשה, אך היו סמוכים ובטוחים כי ניתן להשיג את הלך-הרוח הזה ולהיות חסינים מהשפעה, רק על ידי כך שתהפכו להיות אהבה בפעולה. אנשים יירגעו ויתעלו באמצעות האנרגיות הגבוהות שלכם ויתהו כיצד השגתם זאת. הם יבחרו לבוא אליכם לעצה וירצו ללמוד את סודכם.

אז בחרו לשתף אותם, לתת להם עידוד והמשיכו לשמש עבורם דוגמא. הראו להם כמה אהבה ישנה בכל הסיטואציות שהם ינסו להגיע אליהן. קל יותר לאמר מאשר לעשות, אך זה חייב להתחיל מתישהו, באמצעות מישהו. וכל נשמה מוארת תעמוד בפני אתגר שכזה. ואם היא תתחייב להצלחה, אין שום סיבה שהיא לא תצליח להשיג זאת. עשו את המיטב, גם כשאתם נכנעים. עדיף לנסות מאשר לא לעשות כלל.

כל ההתנסויות שלכם מקדמות אתכם, ללא קשר אם אתם חשים התקדמות או לא. כל המדריכים הנאמנים שלכם נמצאים בהישג-יד, והם מלווים אתכם ומעודדים אתכם להמשיך הלאה. הם יודעים כי מאמציכם יתוגמלו בזמן המיועד לכך, בדיוק כפי שהם יודעים כי תצליחו. אז הישארו חיוביים ומלאי ביטחון ביכולות שלכם.

המסר הזה עובר דרך העצמי הגבוה שלי. ואני מותיר אתכם באהבה וברכות. ומי ייתן והאור יאיר את ימיכם בדרכם להשלמה. באור ובאהבה. באהבה ואור. מייק קווינסי.

Racheli Ganon – Master-Healer of Divine Source


כל הזכויות שמורות לרחלי גנון

Created by GoWeb