• סימון מתיוס

משמעות אנרגיית ה-999


מאנגלית - רחלי גנון

מתייחס לתאריכים 9, 18 ו-29 בספטמבר

יום השישי הזה הוא מאד משמעותי בנומרולוגיה, היום התשיעי בחודש התשיעי בשנה התשיעית...זהו יום של תדר רב-עוצמה.

כדי להבין את משמעותה של אנרגיית ה-99 היום וביומיים נוספים החודש – ה-18 וה-27, בואו נביט על המרכיבים האינדיבידואלים שאורגים יחד ויוצרים סינרגיה של פוטנציאל אלוהי בחודש הזה.

מעט על נומרולוגיה

זו האומנות העתיקה והמיסטית ביותר עבור הבנת המחזורים האישיים שלנו של צמיחה ואבולוציה, כשאנו הופכים להיות מודעים לעצמו ולהקשר הגדול יותר של האבולוציה הקוסמית והפלנטארית.

השדה מתקשר איתנו בבהירות ובקלות דרך מספרים. זו שיטה שיש להכניס לספסל הלימודים כדי שילדים ילמדו לנווט את שנותיהם הראשונות כבוגרים צעירים, וזה יתמוך בפריחת החוכמה בשנותיהם הבוגרות. כשאנו הופכים להיות מודעים למשמעות האנרגטית של תדר המספרים בתוך חיינו, אנו מועצמים לדעת את עצמנו יותר, ולהתיישר במודע עם המחזורים הפנימיים שלנו מול המחזור החיצוניים הקוסמיים ולהתעורר לוורסיה הגדולה ביותר של החזון הגדול ביותר שאי פעם אחזנו עבור עצמנו.

אנו משתמשים בנומרולוגיה באנרגית נשמה, בשם שלנו, בתאריך הלידה, בשנה האישית שלנו, או פשוט עובדים עם המסרים המקודשים שהמספרים מעניקים לנו דרך הסביבה. כך נומרולוגיה הופך למדריכה ולכלי קדוש לניווט מסעה של הנשמה שלנו.

אנרגיית מספר 9

מספר זה מהדהד לרוב עם השלמה וסיום, אך יש לו משמעות הרבה יותר רחבה מזה. כשמתחברים לאנרגיית המספר, התחושה והמשמעות העמוקה של 9 היא של שירות, משלוח יד הומניטארי, זולתניות, פילנתרופיה וחוכמה מקודשת. אכן, מספר 9 מייצג את סופו של מחזור נומרולוגי (מחזור שלם הוא מ-1 עד 9 ), אך ה-"סוף" הזה, מייצג את מסע ההתעוררות לחוכמה עמוק יותר, לשירות מקודש ולתובנה משמעותית אודות העצמי האותנטי שלנו.

בעוד פרק בחיינו עשוי להגיע לסיומו דרך תדר ה-9, לחוכמה שצברנו יש פוטנציאל לפתוח פרק חדש שיהיה יותר אלוהי ואף יותר מלא באור, ויהיה אמיץ ומחמם את הלב יותר ממה שאי פעם חשבתם שהוא אפשרי עבור עצמכם.

באופן קולקטיבי ב-2016, אנו חווים שנת 9 אוניברסאלית. (2+0+1+6=9). בעוד המספרים האישיים שלנו והמחזורים האסטרולוגיים המשפיעים על האינדיבידואליות שלנו בשנה הזו ובכל שנה אחרת, זוהי שנה של חמלה, שנה של שחרור ושל אפשרויות. שנת השראה לחלוק עם אחרים את פניני החוכמה שלהם והלימודים הקדושים הקשורים בשירות לאחרים. זו שנה של אכפתיות ותמיכה בחברה ובקהילה דרך הלב.

בנוסף, שנת ה-9 האוניברסאלית, בעיקר לקראת סיומה, כשאנו יושבים בפתחו של מחזור חדש לחלוטין, כאשר שנת ה-1 האוניברסאלית מתרחשת ב-2017. התחושה כי גדלתם מעבר לכל דבר בחייכם וכל מה שנהגתם לאהוב, כבר לא מושך אתכם באותה הדרך יותר. ב-2016 עלינו רק להחזיק מעמד, להביע תודה והערכה על כל הדברים שבורכנו בהם במחזור הזה של תשע השנים האחרונות. ואז בהודיה תוכלו לחבק את השנה הבאה, ואת התדר מס' 1 שלה – 2017, ולזנוח ולנטוש את כל השאר.

אנרגיית המספר 999

אז מהי המשמעות של אנרגיית 999? כאשר מספרים משולשים, אנרגיית המספרים מוגברת ואנו חווים את פוטנציאל התדר שלה ברמה גבוהה יותר. במהלך חודש ספטמבר, אנו חווים אנרגיה מכופלת של 99 בעודנו בחודש התשיעי של השנה האוניברסאלית התשיעית.

האנרגיה מגיעה אלינו במשנק מלא ב-9, 18 ו-27 בספטמבר, ואנו נרחץ במרק קוסמי של אנרגיית 999. תדר זה אוחז בסימבול עוצמתי וגל של פוטנציאל שמהווה עבורנו השראה להותיר מאחר את הוורסיה העתיקה של עצמנו ולצעוד לתוך תמצית ערה, מוארת וזוהרת של פוטנציאל הנשמה שלנו.

שאלות החיים הגדולות עולות בדרך כלל בשערים האנרגטיים של 999. כגון – "מהי מטרת/משימת נשמתי?" או – "כיצד אוכלי לצעוד באמת אל תוך האני האמיתי שלי?" עלינו לקחת את השאלות הללו יחד עם האנרגיה המיוחדת ולהוריד אותך מהמוח ללב....ולחוש...כיצד אתם מרגישים? מה גורם לליבכם לשיר? ואז בצעדים קטנים התקדמו לאור הזוהר ופתחו את הפרק החדש הזה בחייכם.

ליקויי ירח ושמש החודש

כל תאריכי ה-999 החודש מושפעים על ידי הליקוי שהתרחש ב-1 בספטמבר, הליקוי שיגיע ב-16 בספטמבר ויום השיווין שבין הסתיו והאביב ב-23 בספטמבר בו מרקורי ינוע ישירות אלינו. כל ההשפעות האסטרולוגיות האלה מעצימות אף יותר את אנרגיית ה-999 החודש. השנה נבנה מתחת בתוכנו וכמיהה לשחרר את כל הלחץ שיהיה קשה מנשוא לעיתים. חודש ספטמבר יהווה ערך משחרר ויספק את ההקלה שחיפשתם וחיכיתם לה.

היו מודעים לאופן בו אתם משחררים את כל האנרגיה הזו שהצטברה. עבור חלקכם, השחרור לא יהיה מראה יפה. תצוץ אשמה, כעס, זעם יישפך החוצה כמו הר-געש מתפרץ המגיע לשיאו. חלק מזה לא יהיה ידידותי כלל...אז במודעות, בלו זמן בטבע והתחברות לפוטנציאל ולהזדמנות לקבל תובנה עמוק יותר. ואז השחרור הזה יהווה קפיצה קוונטית אל תוך המחזור האבוציוני הפוטנציאלי הבא.

בעוד החודש הזה הוא עוצמתי במיוחד, הוא אינו חייב לכלול התנסויות קשות ואובדן וייאוש ומאבק ומהפך פנימי. יש לכם בחירה לחוות את החודש הזה כפוטנציאל אלוהי. אפשרי להתיישרות האסטרולוגית ולגלים הקסומים של 999 לתמוך בכם ולעזור לכם להתעלות מעל כל מכשול בדרככם, ולקפוץ החוצה מהמחזור הזה...שתיקח אותו הרוח....אשר מגביל אתם מלהביע את מלוא הפוטנציאל שלכם.

כעת זה מרגיש טוב יותר לפתוח את מקומות הלחץ שלכם בעדינות, בחסד ובקלות, ולצעוד לתוך האור, האהבה והיופי שהיא – אתם. ♡♡♡♡♡

סיכום – ספטמבר 2016 – 999

כמה הצעות לחודש זה המתכתבות עם כל מה שנאמר.

לנשום

כן, נשמו. בעוד מערכת העצבים האוטונומית שלנו עושה זאת עבורנו, כשאנו מתכווננים בכל יום ומתרכזים בנשימה שלנו, אנו יוצאים אל מחוץ התכנות של הפחד המוטבע בחוזקה בשדה שלנו. אנו מייסדים קצב חדש, של נשימה שהתעוררה, של פעימת לב ערה, נשימה שאינה יודעת גבולות בדרכה לזרימה הקדושה דרך כל שישנו.

להתחבר לאדמה

לבלות בטבע, להלך ברגליים יחפות. לחוש את הרגבים בין האצבעות. מחקרים מראים שחיבור לטבע משנה את הכימיה עם הגוף שלנו, משפר את המערכת החיסונים, מקטין השפעות של לחץ ומשפר את התחושה הכללית.

לישון

פשוט ועדיין זו רפואה אמיתית. ה-DNA שלכם משודרג בזמן השינה והגוף הפיזי זקוק למנוחה בכדי לעשות את הקפיצה הקוונטית לקראת הפוטנציאל החדש.

לשתות מים

אנו רוחצים בהם, שותים אותם והגוף שלנו עשוי מ-70% מהם....מים. ועדיין רבים נמצאים במצב תמידי של התייבשות או שותים נוזלים שאינם נקיים. הפכו את המים שלכם למים חיים. ברכו אותם ושתו לרוויה לעיתים תכופות.

לאכול טוב

תנו ללבכם ולנשמתכם להדריך אתכם לאכול בגיוון של דברים טובים ובריאים. אל תאמרו לא למאכלים שבסוף תרצו לאכול אף יותר. אלא שפוט בחרו מה עושה לכם הרגשה טובה של התיישרות וחיות עם הטבע.

לאהוב

היו מקור האהבה בחייכם שלכם ובחייהם של אחרים. שחררו את הסיפור האישי שלכם, את לבכם, את כל האכזבות ותפיסות הכישלון, והחליפו אותם בהכרת תודה על כל חוויה. הראו חמלה ונדיבות לעצמכם ולכל דבר שהמסע הזה העניק לכם. בעשותו כך, הפך אתכם המסע לחכמים, אוהבים, מלאי חמלה ונדיבים, כפי שהנכם כעת. ♡♡♡♡♡

Racheli Ganon – Master-Healer of Divine Source


11 views

כל הזכויות שמורות לרחלי גנון

Created by GoWeb