• רבקה דואוסון

עדכון אנרגטי לחודש ספטמבר


מאנגלית – רחלי גנון

חודש אוגוסט היה מאתגר באופן מיוחד, בעיקר איבוד ההזדהות מכל הדברים שהופשטו מעלינו. זהויות שחשבתם שהם שלכם, נסדקו לאט ולא בגלל שפעלתם באופן שגוי, אלא בשל העובדה כי אתם עוברים לאנרגיה חדשה לגמרי כעת, שהיא חייבת להיות בהתיישרות מלאה עם מי שאתם כעת.

באוגוסט שחררנו את הרסיסים האחרונים. זה היה זמן של אבל ובלבלול לחלקכם. שאלתם, האם אני במקום הנכון? האם כל הדברים שעשיתי כדי להגיע למקום בו אני נמצאת כעת היו מבוזבזים לחלוטין? היציאה הזו מן האשליה היא עוצמתית ומביאה עמה תחושה של אובדן ואבל.

החדשות הטובות הן כי זה היה החלק האחרון בניקוי התבנית הישנה. החל מספטמבר עד אמצע אוקטובר נהיה בתקופת מעבר. כי באמצע אוקטובר האנרגיות יתחילו להיבנות באמת, לקראת מחזור חדש לחלוטין שיחל בפברואר, 2017.

באמצע אוקטובר נקבל שוב תמונה ברורה בנוגע לאן מועדות פנינו, מה אנו עושים ומה ברצוננו לעשות באמת. וההזדמנות יתחילו להופיע בחיינו בהתאם. החזיקו מעמד, כי בעוד 6 שבועות נגיע לשם. בינתיים, הרבה דברים מתרחשים.

אנשים חווים כאבים בצוואר, במפסעה, ברגליים. זה קשור להיפוך הקטבים של האנרגיה בתוך הגוף האנושי. ממש כמו הקטבים בפלנטה, זה קורה גם בשדה של הגוף האנושי. כך שאם בעבר זרמה אלינו אנרגיה רבה דרך צ'קרת הכתר, אשר באה לידי ביטוי ויצאה דרך בלוטת האצטרובל והעין השלישית, בזנו הזה האנרגיה יוצאת דרך הירכיים והרגליים. זו אנרגיה ישנה שישבה שם במשך זמן רב ויוצרת חוסר נוחות פיזית בדרכה החוצה.

הדבר השני שקורה, הוא בעיות עור, פריחה, אקנה שחוזרת..ושוב, כל זה ניקוי אמיתי שעולה על פני השטח, ממש כמו חוף הגוף שעולה. הרשתות הקריסטליות שבתוך הגוף כעת יושבות במרכז היהלום שהוא בין הגרון לבין נקודת אמצע הבטן.

אז בין היפוך הקטבים והשדה האלקטרוני, אנו נוכחים לדעת כי דברים מעניינים קורים גם במוח שלנו בחודשים האחרונים. בלוטת האצטרובל מופעלת מחדש שוב, כמקור האמיתי שהיא, וכמערכת האינטליגנציה שבתוך הגוף. זה מה שהיא עוצבה לעשות ותמיד עשתה. היא מהווה נקודת המרכז ממנה המיספרות המוח הימנית והשמאלית יחלו להביע את חוכמתם ולהפיצה דרך הגוף.

לפני מאות אלפי שנים, בזמנים בהם הוגשמו מבני פירמידות והוצגו לראשונה, ממש כפי שהן נראות על הפלנטה כיום, המוח האנושי והדרך בה הוא עוצב אז, עוצב מחדש בדרך אחרת, בה האנושות לא תשתמש במרכז ליבת האינטליגנציה שלה כדי לעשות החלטות היוצרות פירמידות. במקום זאת, היא תשתמש במכשיר המוח לטובת זיכרון בלבד. וכשזה קרה, האנושות בעצם הפסיקה להביע את עצמה בדרך אינטואיטיבית ובמקום זאת, החלה לעקוב אחרי מחזורי הירח ולפעול למען הישרדות.

סגירת השימוש בבלוטת האצטרובל במובנה האמיתי, במוח האמיתי, הפרידו בין המיספרות המוח הימני והשמאלי. ובמקום להיות אורגניזם אחד שלם, המוח הפך להיות שני חלקים. וזו הייתה ההתחלה של הדואליות.

בעודנו עובדים לתבנית חדשה כעת, זה כבר לא הולם עבורנו לעשות החלטות עם אותן התניות שהורגלנו לחשוב באמצעותן, התניות שעברו במשך דורות רבים. ובמקום זאת התבקשנו לצעוד לתוך ההבנה הקוסמית והאינטליגנציה הקוסמית שוב, מחדש.

עם זאת, הרבה אנשים חווים כאבי צוואר וכתפיים, בעיקר בצד השמאלי. לכולנו יש מתח סביב הראש, בעין השמאלית וחסימה בשמיעה. כל אלו שייכים לאנרגיות החודש הזה. ספטמבר הוא כולו אודות ההזדמנות להתחיל להרגיש בנוח עם חוסר הידיעה. זו התיידדות עם הלא נודע, להתחיל להרגיש בנוח עם האפשרות שיש הוראות הפעלה חדשות שהן נגישות עבורכם כעת. זהו תהליך מתמשך של שחרור, מכל הצללים ויהיה בו גם ניצוץ של התלהבות ותקווה. האנושות כמכלול, מבחינה אנרגטית, נעה לכיוון מה שאפשרי, לכיוון הדברים שמרחשים.

ביולי התחבטנו בשאלו של מה יקרה אם....תהינו אודות הקסם וכשכל חזה חדר לשדה האנרגטי, ההזדהות שלנו עם דברים הגיע לשיאה, כך שזריעת אפשרויות חדשות הפכה את אוגוסט לחודש מאתגר עבור רבים מאיתנו.

ספטמבר אינו אודות ספקות. הוא אודות לחץ מתון שאינו קשה מידי, הוא מזמין אותנו לא להתרווח יותר מידי, אלא באמת להתחיל להתחבר בתחושה לדברים בחייכם שזקוקים לתשומת-לב, ולדברים אנו יכולים להתחיל להרשות לעצמנו לוותר עליהם.

ספטמבר יהיה מעט כמו ניקיון אביבי בסתיו, בכל מה שנוגע לזהות הבנויה שאנו מורכבים ממנה, נשאל את עצמנו מה בעצם מתמזג בתוכנו שאנו רוצים להעניק לו יותר תשומת-לב. זה כמו למצוא שוב, ממש כמו ילדים, דברים בפעם הראשונה. לאפשר לעצמכם לעשות מעט מכל דבר ולפזר את עצמכם לכיוונים שונים. כי זהו באמת האספקט של כיוון מרובה ורב-ממדיות של מי שאנו. אנו באמת ובתמים נעים לאנרגיה חדשה.

כשאתגרי חודש אוגוסט מאחורינו, למרות שזהו תהליך שאנו עוברים במשך כמה שנים כבר, בחודש הזה התעמתנו עם כל מה שכבר אינו עובד בחיינו. רבים חשו כי השטיח נמשך מתחת לרגליהם, אנשים נתקלו בדלתות סגורות, דברים לא עבדו בדרך בה רציתם. היו בגידות והרבה דברים בנושאים דומים שהראו לכם בצורה ברורה ביותר, את כל הדברים שכבר אינכם בהתיישרות איתם.

זה הוא זמן של שחרור, של אכזבה, של יציאה מהאשליה. אך בעיקר זו השלמות שלכם, איתה אתם עוברים לתבנית החדשה באנרגיה החדשה. זו תקופה שלא תימשך זמן רב. תתחילו לראות את שבירת תקרת הזכוכית שחשבתם שאתם רוצים, שאינה מתיישבת כלל עם מי שאתם באמת.

בספטמבר מתחילים לראות בגדול את הזרעים של הפוטנציאלים החדשים והאפשרויות האינסופיות. יולי היה חודש הניסים, אוגוסט היה חודש האפשור, וספטמבר הוא ניצוץ של ארץ חדשה עבורנו. זה הזמן לעשות ניקיון כללי שיבהיר לנו בנוגע לכל הדברים שכבר אינם עובדים עבורנו.

זהו זמן מאתגר כי הרבה דברים הפסיקו לעבוד, הגוף הפסיק לתפקד כראוי. עלינו לראות בבהירות מה עובד עבורנו. כי לעיתים אנו שמים את כל האנרגיה שלנו בתקוות, בחזון, בחלומות שליוו אותנו כשהייתה לנו תחושה חזקה אודות מי שאנו.

אך התחושה הישנה של מי שאנו נטועה בזהויות שאימצנו לעצמנו, בנקודות הייחוס שהחברה והמשפחה נתנו לנו, ולא באמת אודות התמצית של מי שאנו, כישויות אור קוסמיות. אז בתקופה היצירתית בה הפלנטה נמצאת כרגע, יש לנו הזדמנות ליצור ממקום חדש לגמרי.

החודש הזה הוא נביעה של כל מה שבאמת בסינרגיה אתכם, כל הדברים שאתם יכולים לעשות ממש טוב. אמצו אופטימיות זהירה, כי זהו זמן של החלטות חשובות בהן תבחרו על מה עליכם לוותר, מה לשחרר ומה הדבר שתתרכזו ותשתלבו ותעסקו בו. (Rebbecadawson.com.au )

מסר שהעבירה לנו רבקה דואסון לקראת מקהלת הקריסטל שהתקיימה ביוני האחרון.

ברצוננו להסביר, בכדי שכולם ולא רק משתתפי המקהלה יבינו את החשיבות וההשפעה שאנו חווים, לא רק עבור עצמנו, אלא על כל הפלנטה כמכלול.

בארבעת השנים האחרונות חווינו תזוזה קריטית. הרמות האלקטרומגנטיות של הפלנטה נעות אל מחוץ למימד השלישי. כשאנו שרים במקהלת הטונים, אנו תורמים לתזוזות האנרגטיות של הפלנטה. הגיאומטריה הספציפית שאנו אוחזים בה בתוך עצמנו היא קריטית במיוחד עבור פתיחת האנרגיה באתרים ספציפיים על הפלנטה, בכדי שכדור הארץ כולו יוכל לנוע למבנה אלקטרו-מגנטי חדש.

באמצעות סדרת הטונים השלמה, אנו מזכירים לכלי האנושי שלנו מה ביכולתו לעשות. ובעקבות כך גם הגוף עובר שדרוג ביחד עם הפלנטה. אנו יוצרים אלומות אור מתוך ההמון.

הגוף הוא החלק האינדיבידואלי ביותר אצל בני-האנוש. כשאנו שרים טונים, אנו משחררים את התבנית המקורית ופותחים את הקולקטיב. במילים אחרות – אנו מפצחים את המטמון ומשחררים את האנושות בכדי שתוכל ליצור את התזוזה הממדית בתוך הגוף, מתוך התאים שלה.

תהליך זה פותח יותר ויותר קודים ב-DNA שלנו. ריפוי פלאי ומופלא מתרחש כאשר בני-אנוש נמצאים בזרמים מועצמים של אנרגיה.

עבודה זו מתרחשת במקומות גיאוגרפיים בפלנטה בהם יש התיישרות אנרגטית ייחודית עם ליבת כדור הארץ. הטונים מביאים גיאומטריה לגיאולוגיה של כדור הארץ. הכל הופך להיות נגיש ובהישג-יד. אנו עוזרים להתחדשות האנרגיה על הפלנטה. אנרגיית התחייה חיה ובועטת בנו.

האנרגיות כבר עומדות בשורה בכדי להצית מחדש את המבנה הרב-ממדי של כדור הארץ. ישנן גם השפעות על האינדיבידואל. ריפוי ספונטני נתמך על ידי הגיאולוגיה על הפלנטה בעודנו נעים מעבר למגבלות של המימד השלישי ולתוך הרב-ממדיות. כמות המשתתפים העצומה במקהלה מאפשרת לעגן את האנרגיה הזו.

ד"ר טוד אבוקייטיס מתזמר את הפתיחה המסיבית הזו של זרמי האנרגיה בפלנטה, בעוד אנו, המקהלה, נוסעים לאתרים שונים. שירת הטונים עוזרת לשנות את מבנה הפלנטה לרב-ממדיות. בזכות שירת הטונים החוויה הופכת בהירה ואינטנסיבית יותר, ובעקבותיה התזוזה מתרחשת מהר יותר.

אנשים מבחינים בשינויים בחייהם בעודם חווים את ההתרחשות הזו. אנו מציגים מבנה חדש לפלנטה ותנועה לתוך פתיחה גדולה יותר של ארץ חדשה. (מאת רבקה דואסון – אחות למוריאנית)

ובנימה אישית,

וכל זה קרה כל כך מזמן. לפני שלושה חודשים. כבר ארזתי וחציתי אוקיינוס וחזרתי ופירקתי והקריסטל בבית החזה רוטט מתמיד. אני בהודיה על עבודה אנרגטית מבורכת שעוגנה באדמה דרך גופנו בכל המסע הזה. על הזכות לשאוב השראה ולבלות בחברת מטאורים ומדענים מהשורה הראשונה שהם המורים הרוחניים המובילים בעולם. אני נזכרת ברגע מכונן אחד בו הפסקתי להאמין לסיפור האישי שלי ואפשרתי לכנות הפנימית האמיתית שלי להרים את ראשה. מכל שברי החורבות של כל הזהויות, ומכל הרגשות שרובן לא היו שלי, ומכל האשליות, נותרתי אני, כלי בשירות הרצון האלוהי.

וכעת, האמת מראה את פרצופה בכל פינה. בארצנו הקטנטונת ובכל העולם. לעיתים יש לפרק כדי לבנות מחדש. זהו אינו חורבן, גם אם זה נראה ומרגיש כך. זו תקופת מעבר, בזכותה מתרחשת תקומה של נביעה חדשה. שהחיינו וקיימנו והגיענו לזמן הזה.

Racheli Ganon – Master-Healer of Divine Source


כל הזכויות שמורות לרחלי גנון

Created by GoWeb