• Racheli Ganon

תקשור קריון במקסיקו - חלק שני


תקשור קריון במקסיקו - חלק שני

קריון – Retreat – הקדמה

(קריון מקיים הלכה למעשה את דבריו. הוא צנוע וביישן פשוט ומלא בקסם. חזרתי מאוהבת)

חיבור התודעה האנושית הגלובלית לגאיה, לחיות באהבה אינסופית כדי לחוות את פעימות הלב של היקום, שהם אהבה אינסופית. למרות שאנו מתעוררים בצורה קולקטיבית, זה הזמן להרים את ההדהוד האישי. גם אנו נהיה חלק מהילדים שיבואו, בזמן מסוים בזמן. זה הזמן להפוך להיות כל מה שאנו. לקחת אחריות על המציאות. חישבו מהלב, הרגישו מהראש. הקונדליני נמצא מתחת לרגליים שלנו. כאשר האנרגיה החדשה עוברת דרכו – אנו נמצאים בנוכחות מלאה. "אני הולך ביקום בנוכחות המלאה שלי".

הרשתות של פלנטה ארץ: הרשת המגנטית, הרשת הקריסטלית והרשת של גאיה.זהו נושא מבלבל כי הכול אזוטרי ובלתי נראה. קריון מזכיר לנו כי הרבה דברים בתלת המימד שלנו הם אינם נראים ועדיין משפיעים מאד על חיינו. למשל, כוח המשיכה לא נראה ועדיין חיינו מובלים על ידו. גם זו אהבה. בנושא הרשתות, לא ניתן לחשוב על תבנית. כל הרשתות הן רב מימדיות ולא ליניאריות. כשאתם חושבים או מדמיינים רשת, תדעו כי אין בה סימטריה. זוהי מערכת ידידותית שתוכננה לעזור לאנושות.

הרשת הקריסטלית: חוזרת על עצמה. דרמה, מוות, מחלה, וזה משתנה. בארגון מחדש אנו נזכרים אחרת. בתבנית החדשה המשפיעה על הרשת תאפשר לה להיזכר אחרת בדברים חיוביים, חמלה, סובלנות, וכו'...

הרשת של גאיה: אזוטרית ונבנתה על ידי הפליאדות. כוח חיים. אמא אדמה. מעצימה של תדר וויברציה שהאנושות מביאה. מתחילה להתיישר עם עצמה. יש לה אישיות. הרשת מגיבה עכשיו יותר לנשמות עתיקות מאשר לכל דבר אחר. ניתן אפילו לשכתב את התגובות לגבי העבר עכשיו. לחגוג את הדברים הטובים. להתחיל להשתמש באינטואיציה בכדי לשנות .

מה קורה עם הנשמות שאיבדנו?

יש מערכת נפלאה שלוקחת את אלו שאהבתם ואיבדתם, המחברת את האנרגיה שלהם אליכם לתמיד. אתם יכולים להרגיש אותם. הם איתכם לחיים.

תסמונות הספקטרום – אסברגר, אוטיזם וכו'...הדבר הכי טוב להם זה רק לאהוב אותם. מוח של אוטיסט לדוגמא, הוא אחד שחסרה לו תבנית ואינו יכול לתפוס דברים בצורה קונספטואלית. הם גם לא מדברים או מתקשים בדיבור כי מאד קשה להם להיות בעולם ליניארי. הם כן מגיבים לחמלה ולאהבה. ישנו קשר חזק בין אוטיסטים ודולפינים. בוצע מחקר כי הם יכולים למסור מסרים אחד לשני למרחקים ארוכים. האוטיסט יראה או ידמיין עיגול, והדולפין יביא לו את הצורה המתאימה. צריך לזכור שהם מאד מתוסכלים מכל הליניאריות סביבם. צריך לעבוד איתם באופן רעיוני. לחשוב מחוץ לקופסה. לתת להם את מה שהם באמת מבינים. כמו רעיון או סימן שהגיע הזמן לאכול או לישון.

סיכום: אנו עוברים שינויים משמעותיים בזמן חיים אחד. החיים אינם משתנים. אז מי משנה את העולם? אני מקווה כי התשובות יגיעו מאנשים כמוכם.

להיות אדם חדש בארץ חדשה. כמו סטיב ג'ובס, לבנות את הדברים שאתה אוהב שגם אנשים אחרים יכולים למצוא בהם שימוש. הגשרים נבנים במילים פשוטות. דברים פשוטים. וזה מה שעובד.התוצאה והדרך הם אחד – גנדי (לעומת האנרגיה הישנה בה המטרה מקדשת את האמצעים).

קריון – תקשור מהיום הראשון

עומדים בפנינו שני עשורים של התעלות. אנו הולכים מהר למשהו שאיננו יודעים עליו דבר. יצירת דרך חדשה דורשת חשיבה אחרת, לבנות משהו שאחרים יוכלו להשתמש בו.גם התיעול יהיה שונה. דברים משמעותיים, נשמות המשנות דברים בעולם, הרבה מאד דברים של העבר. אני מדבר אליכם אישית, זוהי טרנספורמציה של נשמה עתיקה. עשיתם החלטה להקשיב. לצאת מחוץ לקופסה של חשיבה רוחנית מאורגנת ולחשוב בעצמכם. בתהליך הזה, הפכתי לקולקטיב של חושבים מאורגנים. התדר הזה הוא קופסה ואתם בתוכה. כיצד תצאו מזה? אין דוקטרינה, אין חוקים, נבואה, אנו לא כמו האחרים.חייבת להיות טרנספורמציה של איך אתם חושבים על עצמכם. עדיין קיימת ליניאריות בחיים האישיים ואינכם יודעים זאת. בכל פעם, אנו נותנים תקשור עבורכם, כי אני יודע מי כאן. חלק מהאינפורמציה שמעתם וחלק – זקוקים לשמוע כעת. להיות ליניארי על אלוהים? הוא קונספטואלי. ביקשנו שתבטחו באינטואיציה, אתם יושבים בכיסא ושואלים, האם אני עושה זאת שוב? מה עלי לשנות כדי להיות יותר רוחני? אתם מבשלים עבור ליניאריות. אתם מתחננים שאלוהים יסביר לכם להפסיק לשנות את הרגשות בתוככם. ושואלים שוב: האם אני עושה נכון? כי לא הבנתם את הקונספט. אתם מתווכחים עם עצמכם ומתעלמים מהחלק שרוצה לחבק אתכם ולאמור לכם שאתם בסדר. חלק אחד בכם החליט לשפוט עם החוקים. כל זה עומד בדרך של ריפוי בתדר הזה. כשתתחילו להבין רעיונית, תקשיבו למסר בצורה שונה ובמוכנות לשמוע. זכרו שהיתה אתכם עם האלוהים ועם הרוח תכנית של שכל ישר רוחני בכל יום ויום.

האם לנשמה עתיקה יש חכמה לצאת מליניאריות? האינייט בגופינו יודע את כל האקאש בעל פה. ובתוך זה יש אינייט. שיודע שכשאתם בשמחה זו הדרך. לכל אחד דרך נפרדת. חלק מכם נועדו להיות מרפאים, חלק עוצבו להיות אנשים עדינים. ותרו על המתח, אל תפתרו את בעיותיהם של אנשים, רק הקשיבו. הם יאהבו אתכם ויראו את אלוהים בכם.

לשאול שוב ושוב את החלק שבכם שנועד לדעת, לדעת. התחילו להבין, אינכם צריכים להיות, ראו כיצד אתם יכולים להשתתף, כי יש לכם את אהבה באלוהים והעדינות אותה אתם צריכים לחוות.Transform the idea of who you are – יש מערכת נדיבה המחברת את כל האנושות וזה מה שמתחיל לשנות את הרשת. לתת לילדינו אהבה, כדי שהם יחשבו מחדש מי הם. ואז הם ישנו את הרשת. חמלה היא דבר מדבק. לכן אתם כאן. אל תשימו לב למה שאחרים אומרים. מצאו את החמלה בתוככם. את השמחה שנובעת ונוצרת מבפנים, שחררו עצמם מהדוקטרינה שקיבלתם.זהו את המפתח לריפוי שבאתם איתו. לחיים ארוכים, לבריאות. אומרים לנו כי אנו עושים משהו טוב. צאו אחרת ממה שבאתם. אפשרו לראות את האל שבתוככם. הרגישו את השמחה והשחרור שיש עבורכם.

קריון – תקשור מהיום השני

על פי האקטוריאנס ספר 12 והאמבוריג'ינים המספרים את סיפור שבע האחיות, ישנו סיפור גדול יותר בגלקסיה, להעלות את האנרגיה בעולם. נמשיך לעבוד, זה אמור להיות קל יותר. בפעם הבאה תזכרו מדוע אתם כאן. לא תצטרכו לעבור זאת שוב. זה יהיה רגע של התערבות בתודעה.יש לכם היושבים כאן די אן איי פלידיאני. זה אנושי כי הם היו הסבים שלנו. כך עובד הדי אן איי. 23 במקום 24 כרומוזומים, זה החלק החסר. זו היתה ההתערבות באבולוציה של בני האדם על ידי הפליאדות. הם זרעו אותנו כדי שיהיו לנו אפשרויות בפלנטה הזו לעשות מה שהם עשו. להתעלות, ליצור שלום בפלנטה, ובסופו של דבר נראה פלנטה חדשה נוספת.יש משהו אודות אמת פנימית. החלק היפה ביותר, שלא צריך לשכנע אף אחד. נוכל להביט בזה וזה יעזור לדרך בה ננהג על הפלנטה. אף אחד אינו צריך לדעת דברים על הפליא דינים בכדי לדעת את אהבת האלוהי בתוככם.הרשתות יוצרות דברים שניתן לחוש בהם.Vortic – האנרגיה זזה מסביב לעיר. אנרגיה מסתובבת.Portal – Vortal – Vortice – אנרגייה מתוקה, הדברים משתנים כי אינם סטטיים. מה שהרגיש טוב אתמול לא מרגיש טוב היום.הרשת הקריסטלית בירושלים – לשפשף החוצה את כל הדברים השליליים. זהו מקום לא קל לשבת בו, בשל הדברים הלא קלים שהיו. יש שם פורטל אך זה לא יהיה אותו הדבר. הדברים הם דינמיים ומשתנים.Nodes – Specific areas of overlapping amplifying energyNulls: Overlapping "cancelling" energy – mostly causing the absence of the crystalline grid, Allowing Gaia energy to be pure.

כששמים דברים בדרך נכונה מסוימת, הם מבטלים אחד את השני.Time Capsules – a set of twelve specific Nodes and Nulls ישנם שנים עשר זוגות כאלה, במקומות קדושים, היוצרים אנרגיית דחיפה-משיכה עבור הפלנטה. מערכות אלו אוגרות בתוכן שינוי אבולוציוני ברגע שהן מופעלות. נקודות אלה הן קדושות, בדרך כלל בתוליות ומוגנות ומייצגות את הבית האוריגינלי בארץ הפליאדות.1. מאווי – הוואי2. מונט בלנק – האלפים הצרפתים3. אי השמש, אגם טיטיקנה – בוליביה4. הרי איידה והמעיינות החמים בארקנסו – ארה"ב5. הר השולחן – בדרום אמריקה6. מאצ'ו פיצ'ו – פרו7. גלסטונברי – אנגליה8. הר קוק – ניו זילנד9. הר שאסטה – ארה"ב10. הר רילה – בולגריה11. אולורו – אוסטרליה12. יוקטן פנינסולה – מקסיקו.

קפסולות אלה הן עבור העתיד. אנרגיה קוונטית בזמן אמת המתפעלת את ה-די אן איי. אך מאיפה האנרגיה המעודכנת מגיעה? משבע האחיות. תקשורת בזמן אמת. אנו הפעלנו את היכולת להשתמש בקפסולות. זה התבקש כי שם הנבואה. האיזון של הפלנטה יבוא משם.

איזון צפון ודרום – פרו -מערכת של פידבק ותמיכה-מערכת נדיבה המכבדת בחירה חופשית-מראה הוכחה עמוקה על אהבה עבורנו-עובדת אך כיצד זה שייך לאנוש החדש? האנושות חייבת להשתנות ולהתיישר.הם הקטליזאטורים לכך.-הרשת הקריסטלית תשפיע על הדורות החדשים-הטלוויזיה עדיין משמיעה את הישן. יש להיפטר מה-Tradition -הפתיחה של הקפסולה הפלידיאנית תזהה במהירות את צמיחת השכל הישר שהיא אבוציונית-המצאות חדשות ויצירתיות חדשה יצרו חיים אנושיים של בריאות על הפלנטה, כדאי לחכות לחדשנות כי הכול אפשרי. שוחחנו על זה. חמלה על פני האדמה תוליד שלום על פני האדמה. היגיון בריא רוחני, יבוא יום והיסטוריונים יביטו עלינו ועל 2012. הסוציולוגים יקראו לה – התקופה הברברית. עוד נקודת מבט על הדרך בה אנשים מתייחסים אחד לשני, זה זרעים שאתם זרעתם אחרי יובלות של סבלנות ותסכול. אך חייכו. אתם תהיו שם כדי לראות זאת. יותר ויותר מדינות יעשו עסקים יחד ולעולם לא ילכו למלחמה אחד נגד השני. מה אתם יודעים על המבנה הסולרי של התאים שלכם? זה כלל לא משנה כיצד זה פועל. לדעת, זה לא דבר שמגביר את המודעות שלנו. (ידיעה היא כלי נוסף של האגו).

איננו יודעים כיצד דברים עובדים כרגע. אנו רואים חיים שלא נראו בעבר. תודעה חדשה. הסלמון באלסקה – נעלם. במקומו הגיע הקווטס. לפני שנתיים הייתה הצפה של דגים. הדייג היה מתוסכל. הסלמונים קפצו על הסירה שלו. גם בצפון נעלם הלובסטר. אך יבוא הזמן בו האוקיינוס יחזור שוב לחיים. איננו יכולים לחמם בתנור קפסולות של די אן איי עם מרכזי אנרגיה ולבדוק כיצד כולם שייכים אחד לשני או איך מתפעלים אותם. כי בשל רב-המימדיות שלנם, הם לא קורים באותו הזמן. לכן אנו עובדים כרגע על הפאזל האישי שלנו, על המקדש הפליאדי שבתוכנו. זו תודעה שקיבלנו בירושה מפלנטה אחרת – הפליאדות.אנו כותבים מחדש את הלוגיקה, כיצד לעשות זאת טוב יותר. יש לזכור כי כל מה שאתם יודעים הוא מה שאתם חושבים שאתם יודעים. אפילו הלידה מדויקת. החוכמה היא להתחיל לשלוט בכך בעצמינו.למרות ההסטוריה הרחבה, אין זמן במצב הקוונטי. גם למוריה זה כמו אתמול עבורינו. רק להתכונן. ללהבה הבוערת בתוכי יש הרבה חלקים. זה לא יחיד. זה לא פשוט. האם אתם מרגישים את הגשר המשפחתי בצד השני של הוילון כשאתם באים לכאן? האם יש בכלל משהו בצד השני של הוילון? דברים לחשוב עליהם. הרוח כאן כדי לאמור לכם שאתם מופלאים.

אך יותר מאותו הדבר, לא יקדם אותנו. האם אנו חושבים אחרת? אנו מאשימים את הקארמה ושואלים כיצד ניתן להרוס את האגו? לא לראות את האגו. לדעת שהוא שם, רק שאנו לא רואים אותו.כיצד מגשימים? אפשרו את החלום, תארו מה הוא החלום. זה יוצר סנכרון, אפשרויות ובונה אנרגיה. לפתח את הכוח האותנטי שלנו ולהשתמש בו. ניתן ללמוד את זה. אין יותר הגבלות.מה היא היכולת שלך? לראות את האנרגיה של היכולת. פעולה היא חמלה. פעולה חומלת כגון קשר רגשי למשפחה ולחברים.

קריון – תקשור מהיום השני – חלק שני

זה הזמן וכפי שהסברתי המיזוג של שינוי-תקשור מיזוג שלהאדם עם העצמי העליון הפותח את הצד השני. דיברנו על כך בעבר. אנו רוצים להסביר, כדי שתראו את יופי השיטה בדרך שלא ראיתם בעבר. אמרתי כבר, אני יודע מי כאן. כיצד לא אדע? אני מיושר עם הנשמות של כולכם בדרכים שלא ניתן להסביר. התודעה שלכם עדיין לא מבינה, זה מעבר לתפיסה שאתם חושבים שזה שם. אנושות ליניארית וסינגולארית שרוצה לצייר תמונה. אנשים חושבים שהם מלאים אך יש מסתוריות בפנים. במראה אתם מאמינים שאתם שלמות. השאלות הופכות למתסכלות כשאינכם מושלמות. אתם חושבים שאתם רואים את כל החבילה. ישנו אלוהים בתוככם. יש. הוא נמצא בעצמי ואתם לא שלמים. זה נושא התקשור. המסתורין של הנשמה יותר מורכב ממה שאתם חושבים, אך יפהפה. וכשאסיים – תראו דברים אחרת.

(הסבר מופלא על חיבור לנשמה העליונה)

אסביר את מסתורין הסינכרוניות. האנשים הלוגים אינם מאמינים בה, קוראים לזה מזל, מקרה. הפלנטה מתיישרת עם האמצע...כשמחשבים את הממוצעים מקבלים, בלוגיקה הזו אין דרך לשינוי. חלקכם רגילים וחלקכם לא. ואין דרך לשנות זאת. נרחיב. על הנשמה האנושית. ניתן אינפורמציה שתבינו את הלוגיקה הרוחנית. זה יעשה שכל רוחני, לא רק אזוטרי, אלא משהו שתוכלו להשתמש בו. האנוש רוצה מסתורין של תודעה ואין הסכם על קיומו או התרומה שלו, אך הוא נראה כחלק מהאנוש ובא יחד עם הגוף הפיסי למשך זמן, ובזמן המוות – הוא שורד את זה והולך למקום אחר. ויש התעלות. ישנה מעט חשיבה רוחנית, חיים חיים בפלנטה והנשמה הולכת לתמיד. אז חייבת להיות התחלה. האנוש חייב שתהיה לו התחלה, אחרת זה מתסכל. לכן כל תשובה רוחנית היא שהנשמה באה, הגוף הולך והנשמה ממשיכה. הומאניות זה הסכם. חושבים רוחניות, אומרים שהנשמה הולכת לתמיד. האמת היא שאתם לנצח בכל הכיוונים. יש לכם נשמה אחת שמשרתת הרבה גופים. כל אחד מהם הוא אתם. זוהי המחשבה הרוחנית הראשונה. אחר כך בכל מקרה, האנוש תופס את תמצית נשמתו וחי איתה עד המוות. אך זה לא נכון ואמרנו לכם כבר קודם. חלק מכם אינו כאן. נתנו לכם דוגמא על אליהו. כשהוא התעלה ראינו דברים מיוחדים כאשר חלקי נשמתו אחרי המוות התאחדו, כאילו הפך את גופו לאור. מה קרה שם? כל פיסות הנשמה התאגדו והם כולם שייכים לאליהו. כשאתה חי בצד השני של הוילון – חלק ממך נשאר שם וחלק מכם מתגלם בגוף.יש תחושה של חוסר שליטה. ואם זה לא היה כך – הייתם אור צרוף. אף בן אנוש אינו יכול לאחוז בעצמי הטהור שלו. הייתם מתאיידים כבר. יש הגיון רוחני בעובדה שאנו בשני מקומות באותו הזמן. יש לכם תודעה מסוימת, פיתחתם אותה לבד כנשמות עתיקות והיא מיוחדת – לכל אחד מכם תודעה אחרת. אז, האם ל-"אני" בצד השני של הוילון יש את התודעה שלי? לא. התודעה שלי היא כאן בארץ, והיא כוללת את כל מה שיש כאן. היא גם חלק ממה שקורה. החלק האחר למעלה לא משתתף בארץ הניסויים. מה הוא עושה? משאיר אתכם מחוברים לאלוהי. קיים חוט כסף נפלא ביניכם. כיצד נגדיר את אלוהים? הקולקטיב האחד של הנשמות ביקום. כשהם יחד הם לא יחידים, הם חלק מהחלק היצירתי של היקום, אהבה טהורה, יופי. גם אתם חלק מזה כשאינכם כאן. יש כל כך הרבה מערכות אמונה שלא מיושרות עם האלוהי. במוות – הנשמה היפה שלכם נשארת נפרדת , נבחנת, לעיתים נענשת, לעיתים לכודה. האם כל זה נראה לכם נכון?החלק האלוהי שבכם, כשעוזבים את הפלנטה, אתם הופכים להיות מיידית עם כל הדברים. אין היררכיה או שיפוט שאנשים המציאו או אישיות וכו'...אנו אומרים שוב, אל תאנישו את אלוהים לאדם. מה עם הנשמה שלכם? זה שהכל יודע הוא התודעה של הבורא. כל דבר שאתם למדים כרגע, הוא כיצד להתחבר לחלק שבכם,זה עדיין פיסת נשמה בצד השני. אם פליאדי היה מדבר אלי, זה היה דיבור אלגנטי, מושלם בקוונטום פיסיקה, אך כמה מהעצמי העליון אפשר לספוג בגוף ועדיין לחיות? כמה אחוזים? אומר לכם. 30%. עם זה אתם הולכים עתה.בנומרולוגיה, קדושה 33 זה המאסטר הגבוה ביותר. צריך לספוג יותר מזה. זה יפעיל די אן איי באחוזים גבוהים יותר ולא תלכו למקום שהוא קדוש מזה. הוא ישנה את האנושות. אחר כך נקבל 44 = בריאה משותפת והתיישרות עם גאיה. כל מספר מעבר לזה כבר קשר לאבולוציית האנוש.העצמי הגבוה שהוא 100% אתה והוא נפרד ממך, ומה התודעה שלו? זו התודעה של האלוהי. אני עומד להסביר כיצד סינכרוניות עובדת. איך אוכל לשנות ולעשות דברים שהם מחוץ לממוצע. בואו נעמיד פנים שאתם מכירים איזשהוא אנוש שהוא אינו בתודעה גבוהה, נמוך, היה בכלא, אולי פגע באנשים, אולי לא אכפת לו. זו ההכרה שלו. והנה השאלה, מה התודעה של האדם הזה והעצמי הגבוה שלו? בדיוק כמו שלנו.מאחר וזה מהצד השני של הוילון, ומאחר ושם הכול מיושר לאחד, האם עצמי הגבוה של הרוצח מכיר את העצמי שלי? ישנם טריליוני נשמות שיודעות אותי ומכירות בצד השני של הוילון. ואם אני עושה משהו לא חמלתי, בכוונה טובה, כל הנשמות שם למעלה מריעים לי. כך עובד סינכרון. אתה חושב שאתה לבד. כשאתה מגיע לעבודה אתה פוגש אנרגיה נמוכה. אנשים שאינם חושבים, שלא אכפת להם על רוחניות ואתה לבד. שם אתה יושב בחושך לבד. עצור לרגע. אתה רק רואה חלק מהם. רק 30%. לא משנה להיכן אתה הולך, שאנוש שאתה מתחבר אליו, חלק מהם רוצה אותך שם. זה החלק שמבין את הגודל. הם רוצים את האור שיאיר. איך זה יהיה לפצל את הנשמה, להגיד שלום לכל מה שאתה, לבוא לפלנטה ולהיות בודד....וכל האנשים שהולכים ללא המידע הזה בפלנטה, הם בודדים. זה קשר של אהבה. כך אתם מתאהבים בעצמכם. זה הכי חשוב בחיים. למצוא את הליבה, להתאהב בקשר ביניכם ובין העצמי העליון. אולי יש רק 33% אך הקשר הוא...היד שבאה מהצד השני ואומרת – אתם יכולים לאחוז בידינו במשך כל החיים.לנשמה העתיקה יש את החוכמה לדעת את הדברים האלה.

הקטליזאטור של אחרים לדעת עוד על זה, הוא כאשר הם יראו זאת בכם. אתם מחוברים. הם לא. אך הם יכולים להיות. זה הסוד של שלום על הארץ. כשיהיה יותר קשר, ויותר אנשים יהיו מחוברים, יהיה שלום.התחילו לחשוב בצורה קוונטית ולחשוב על כל אחד שלפחות 60% מנשמתו מריעה לך מהצד השני והיא לצידך. וזה עוזר לך להזיז הרים. סינכרוניות הצבא של העצמי הגבוה הקולקטיבי.כשהם יראו את החיבור שלכם, יקירים, הם ירצו את מה שיש לכם, לא את הדת, או את מערכת האמונות או את קריון. הם ירצו לדעת, כיצד אתם עושים זאת. מה הקשר, וזה האתגר. תברכו את החלק שבכם שחוגג עכשיו. גם מי שעושה לכם צרות – החלק הגדול שלהם, לפחות 60% אומר לכם לראות את המציאות. וכך הוא הדבר.

קריון – תקשור אחרון

"אנו בתוך אנרגיית המאייה, בכפר אותנטי, רואים ומכבדים את הארץ ואת האחיזה במסורת והרשות שניתנת לנו לדבר כאן. התודעה הגלובלית היא להפוך דף מאנרגיה ישנה לחדשה.הביטו בשמש, היא מצביעה למרכז הגלקסיה, הכוח האלוהי גדל ומגיב ליומן של המאיה, התחלה של אנרגיה חדשה כאן, פוטנציאל של הכרה גבוהה בפלנטה. העתיקים ראו את זה בא, הרבה לפני כולם. זה השוני בין הישרדות וכדי שלא נלך אחורה בזמן....כשהיהודים הלכו במדבר, הם הופרדו ממצרים והלכו 40 שנים, עד להיווצרות של דור חדש בעם. מדוע זה היה כך? התשובה היא – סובלנות. לא ניתן היה לקחת תודעה של עבדים לארץ המובטחת. הם הרגישו יותר מידי וראו יותר מידי. כל דור העבדות,היה נחוץ שיסתיים לפני שילדיהם ילכו לארץ המובטחת.האם אתם יכולים לכתוב הכל מחדש? אתם צועדים לאנרגיה שלא תאפשר עוד את הישן. האם תשכתבו את כל ההרגלים? הרבה אנשים מעריצים את האנרגיה הישנה ולא מסוגלים או יכולים להשתנות.לכם, נשמות עתיקות, יש אפשרות לא לשפוט. מה שונה? הכול. התכוננו לתזוזה שתשנה את כל התודעה שלכם.

התכוננו לשים על המדף את כל מה שחשבתם שהוא נכון.מתחילה מסורת חדשה. חלקכם יתנסו בסובלנות, לראות את אלוהים בכולם. אין רע או טוב. לראות את אלוהים בכל הדברים. וכך הוא הדבר".

רחלי גנון - מורה מרפאה באנרגיה החדשה


כל הזכויות שמורות לרחלי גנון

Created by GoWeb