• Racheli Ganon

יומן מסע מקסיקו - פרק 1


קנקון/מקהלת החמלה

מנדלה עולמית:

סדנת מנדלה של אומנית הטונים דב דליסי – היתה חוויה ייחודית מאין כמוה. במרכז המנדלה הוצבו חומרים, אדמה, אבנים מ-12 המקומות בעולם בהם יש ריכוז גדול של אנרגיה. ואנו כקבוצה בנינו אותה בהתכוונות ובנתינת כוונה כללית ליקום ואישית לנו. הלוואי ויכולתי לתאר לכם את האנרגיה המופלאה שהייתה שם. את התהליך סיימנו בכך שלקחנו את כל החומרים והשבנו אותם חזרה למקור, לים. זו היתה פתיחת אנרגיה עדינה רכה ומלטפת מאין כמוה. דב היא אמנית מן השורה הראשונה ועדיין, הלכותיה הנעימות, עדינות דיבורה וצניעותה הטבעית, פתחו את ליבנו לרווחה עד לקצה גבולותיו האינסופיים.

מקהלת החמלה

לי קרול המתקשר את קריון הקדים והדגיש את החמלה שלנו לעצמנו, שהיא הדבר החשוב ביותר. כשאנו חומלים עם עצמינו ועם אחרים, ההתנגדות בתוכנו ומסביבנו מתמוססת ונוצר חלל עצום לדברים אחרים. זה מחזק ומחשל אותנו. כאשר ישנה הילת חמלה מסביבנו – הכול מרגיש אחרת. הוא הציע לנו פשוט לחבק את עצמינו במשך 20 שניות, זה כבר ייצור את השדה הרצוי.

הוסיף והסביר לנו לי קרול על הרשת הקריסטלית והמצב בפלנטה כרגע. על כל מרכזי האנרגיה שהתגלו ואיך כל זה קרה אחרי מאווי – וכיצד שירתנו שלנו אפשרה את השלב החדש הבא.

שלושת הרשתות הקיימות כרגע ביקום הן: הרשת המגנטית (אליה שייך קריון), הרשת הקריסטלית (של הפליאדות) והרשת של גאיה. שנים עשר קפסולות הזמן שהתגלו שייכות לפליאדות והן הדלתות לעתיד.

אנו עוזבים את תודעת ההישרדות. מחלה היא אינה מילה של הישרדות. לכן אנו מבריאים, משכתבים את ההיסטוריה, מיישרים את הפלנטה עם הטונים, ומשכתבים את הטבע האנושי. זו היא חמלה שבתודעה, אותה תמלא הארץ החדשה.

חמלה כוללת בתוכה תשוקה, התודעה גדלה, זה מה שמתגלה. בלוטת האצטרובל היא מבנה קריסטלי המשחרר אקסיטוסין, הבסיס הכימי לחשיבה מהלב והרגשה מהראש. כל הכימיקלים של ההארה נמצאים בתוכינו. אנו יכולים להביא קדימה את המודעות החדשה, האינטואיציה.

הפעלת תבנית החמלה הנבנית בתוכנו. אמפטיה, רכות, הצפה של רגשות שיצרו עבורנו שרשרת של אור מסביב צווארינו, בדיוק כמו זה שלבשנו בהוואי.

הנוכחות שלנו עושה הבדל בחיים אלה, בדמות תזוזת התודעה של האנושות. רק להסתכל בעיני נשמה, ולראות את החוכמה מביטה עליך חזרה. להרגיש את הנשמה והחיבור לאנשים. להיות המפעילים של העבר, ההווה והעתיד. זו הזדמנות פז לשנות פרספקטיבה. זה הכול עניין של בחירה. זו בחירה להרגיש את ההפעלה של התודעה. כאשר משנים את הפרספקטיבה – גם התדר משתנה. אנחנו ערים לאנרגיה שלנו. אנו המוארים.

אנו אוחזים את אנרגיית המקהלה בכדי לפתוח את לב האנושות. מהמקום הזה, של תרבות שאבדה, חוכמה למוריאנית, חיבור ללב, שונה לאדום וטורקיז. אנו מעגלים את הכאב של העבר ומביאים רוך לעכשיו ולמחר. אנו מחברים את מרכז הלב של האנושות. הכול אפשרי כאן. התאים נפתחים ואנו יוצרים דרך חדשה להיות. ללא תבנית.

לזכור לנשום, וזו הזדמנות לתכנית בה הכל משתנה, האנרגיה בתזוזה. להפעיל את עצמינו לגבוה ביותר. חמלה, אהבה, שמחה. אתם חייבים להאיר את האור שלכם. אחרת נשמתכם חיה בחוסר יושרה. המקהלה שלנו היא שרה מבלוטת האצטרובל בכדי לתפעל את האנושות כולה.

כיצד לעשות זאת? להציג את עצמי. אני ישות אור, כפי שאת או אתה. להציג את עצמכם בצורה שכל אחד יבין. ועם זאת, להביע את האנרגיה בדרך חדשה. להביע את התדר על ידי תמצית אמיתית. רק על ידי להיות, העצמי זוהר Radiant . להיכנס לדברים שמייצגים את המתנה שאתם. כשמתחברים לתדר – דברים זזים ואז מפעילים דברים. לתפעל את התמצית שאנחנו. את האור.

אסטרולוגיה של שני הרבעונים:

עד מרץ 2015 – שבירת המערכות, כי החושך נחשף. אנו באמת עושים את העבודה ומשתנים ברמה עמוקה. פלוטו הורס את כל זה. היכן לגור? אפשר להתיישר עם היעוד האולטימטיבי. אין לנו מפת דרכים. אנו יוצרים את התודעה. זה זמן קסום של המאסטריות. בשנת 2014 יש התאמות לעשות. אירוע מיוחד יתרחש במרץ 2015. אנו הולכים אל הבלתי נודע. החלק הראשון הוא התמרה של העבר ושל החשיכה והחלק השני – להתכונן לחניכה מהכוהנת הגדולה. אנו נכנסים לזמן קסום במקום קסום. יוצרים הסטורה. אנו הארכיטקטים העושים את העבודה. המחויבים באמת. אלו העושים את העבודה הפנימית. לשים לב ולהתחבר לקולות האמיתיים מהצד השני של הוילון.

ד"ר טוד על המקהלה

יצירת שפע באה ישר מהאלוהי ומהעצמי הפנימי. כך אנו מגשימים. יכולת להילינג ורצון לסדר במקום אי סדר. להיות ערים באור. ענווה (להתכופף). ההרמוניה היא להיות מוכנים לחניכה.

ה-13 – מות האשליה של כל מה שלא אמיתי. ישנה תזוזה של היעד. הגלגל מתגלגל בהתאמה ובהתיישרות ליעד.

כל אחד מאיתנו הוא מאסטר אקטיבי בבריאה הזו.

הרמוניה של המקהלה – 1111 – פירמידה, סופה קוסמית כחולה, הפעלה של שער גלקטי, אנו יוצרים את פירמידת הקריסטל, ממנו נוצר חיבור מחדש באנטרקטיקה.

קורה משהו חדש ויוצא דופן. דינאמיקה יפה. הקשר הביא עימו קודים לפתיחה של כל המתנות. הזדמנות לבנות עולם אחר לגמרי.

אנחנו, המקהלה, היינו החלוצים. אפשרנו להדפיס את התמצית של מה העולם יהיה מכאן ואילך.

טונים 25 ו-26 הם חומר חדש, מתנה מהפליאדות, ציוויליזציה מוארת, כדי להזכיר לכם מדוע אתם כאן. טוד היה האחד, המקהלה היתה המאיץ. כל החלקים נפלו יחד. הנבואה מתאימה לכל מה שאנו עושים.

קפסולת הזמן הראשונה שהופעלה – באגם טיטינקה.

התעוררות המקדשים של העתיד – דפוס שרוצים לחזור עליו. טוהר שלא ניתן לשנותו. מקדש של טוהר. 7 אותיות – מרחק מיליון שנות אור גם בתודעה.

ישנו דפוס למוריאני בכל אחד מאיתנו. די אין איי קוונטי, הומניות של גאיה, אנרגיה פליאדינית טהורה. אנו אנושות של בחירה חופשית.

אנו שותלים זרעים. טונים. קפסולת הזמן האישית שלנו הולכת להיפתח ולתת לנו חיים ארוכים יותר. גם לחמלה.

מה שאנו עושים היום – ישפיע על הדורות הבאים. אנו הדורות הבאים. אנו יוצרים עתיד, כי אנו תמיד באים חזרה. אנו החלוצים.

ידיעת העצמי ברוח, אלוהיות ועיגון האנרגיה ובנייה חדשה של מקדש. כל מה שעשינו הוא לכל האנושות.

מקהלת החמלה – חניכת תהליך לפתיחת הקפסולה בתוכנו ובעולם

מהותה ריפוי ואיזון הפלנטה, פתיחת קפסולת הזמן בתוך ה-די אן איי האישי שלנו, ההיזכרות מתרחשת, האפשרויות נפתחות.

ישנה התמקצעות לרמה של מצוינות בהרמוניית הצלילים. תהיה עלינו השפעה חיובית אישית כתוצאה מזה. אנו משחררים תבניות בכדי לעבור לשלב הבא.

ישנם 12 קפסולות בפלנטה שבה הכל בא בזוגות. מיקומים של אנרגיית דחוף ומשוך המתפעלת אותם. אנו לומדים את הטונים כדי ללמוד אנרגיה שלישית .

יש בנו אמונה ואמון של נשמה עתיקה. יתקיימו שינויים בנו ובפלנטה.

הקומבינציות החדשות (הכוונה)

– לחזור למימדים של הבית דרך הפעלת קודי הגשמה של מאסטריות

– ללכת אחורה דרך רשומות הנשמה לנשימה הראשונה של האלוהי.

וביחד – חזרה לבראשית, למימד הבית, לנשימה הראשונה של האלוהי.

אז עד למסע הבא, שאו ברכה.

רחלי גנון – מורה ומרפאה רוחנית

חיבור לאנרגיה החדשה בטיפול יחידני ייחודי – 054-4739889


כל הזכויות שמורות לרחלי גנון

Created by GoWeb