• Racheli Ganon

תקשורי קריון ממקהלת השלום בישראל


תקשורי קריון ממקהלת השלום בישראל

תקשורי קריון ממקהלת הריפוי והשלום בישראל

הראשון –

ברכות. אני קריון מהשירות המגנטי. לכם המקשיבים, אנו בתל-אביב. רוב המסרים עד כה היו באופן בלעדי כמעט עבור היהודים. כעת אנו מתחילים האירוע הזה, שירת המקהלה שהוא אנרגיה טהורה של שידורי מסרים הנקראת – מקהלת השלום. המסרים הם כעת לכולם לא רק לאזור הזה. אכן, אנו משתמשים בדוגמאות ממה שנמצא כאן, כי אנו בישראל. אך המסרים הם לכולם. ברגעים קצרים אלו ברצוני לאמר לכם כי כל מה שאתם עושים כאן הוא חשוב בצורה משמעותית. חלקכם חושבים כי זו הופעה או הצגה, אך יש כאן כך הרבה יותר מזה.

תודעה היא פיזיקה והפיזיקה של היום היא אודות כוונה ושידור הכוונה. החזרות הושלמו, הטונים מוכנים, אין מקריות בכל הנוגע לרוח. מה שהביא אתכם הנה אינו מקרי. אפילו הדברים שאתם רואים סביבכם, חלק מהתכניות, אינו במקרה. כשזה מגיע לדברים שהרוח עושה, נוצרים במשך הזמן הרבה צירופי מקרים. ואז אתם נוכחים לדעת כמה יפה הוא הדבר שתוכנן מראש וכל כך מתאים. זה עתה סיימנו את הסיור עם 13 תקשורים של קריון. תוכלו לאמר – "איזה צירוף מקרים שהיו 13"...אך בשפתו של שותפי (לי) הם מאויתים בדיוק כך – שלום על ישראל. Peace in Israel.

וזה לא מקרי. לטיבטים העתיקים הייתה מערכת נומרולוגית שהייתה כללית. למספרים הייתה משמעות עבור כולם. כל השפות שותפות למערכת הטיבטית העתיקה, אך קיימת עוד מערכת והיא בעברית. ליהודים יש מערכת מספרה ששולבה בתוך השפה שלהם וקיבלה משמעויות נוספות. לכל המספרים המייצגים אות, ישנה משמעות. המערכת נקראת – גימטריה. וזה לא מקרי כי משמעות 13 התקשורים היא – אחדות עם הרוח.

המקהלה ידועה ככזו המתאימה מרכזי אנרגיה (משדכת נולס ל-נודס) על פני הפלנטה. שוחחנו כבר פעמים רבות על 24 הנודס והנולס ואף זה אינו מקרי. זה מתכתב היטב עם גאומטריה מקודשת, תוכלו לפתור זאת לבד. רוב המקהלות שהיו נודעו כמחברות נודס לנולס בפלנטה. אך יהיו מקהלות ללא חיבור כזה וזו אחת מהן. לכן אין מקריות. כשאתם עומדים או יושבים במקומות האלו ונעים סביב, האם אתם מודעים לשלושת הנולס שסובבים אתכם? כמשולש שמרכזו באזור הזה, הנולס האלו היוצרים משולש הם הקרובים ביותר אליכם ועדיין לא חוברו. אתם ישובים במרכזם. הם הותאמו והם מוכנים. איזו מקריות! כי מתוך 12 הזוגות רק 5 מהם הותאמו או קושרו.

יקירים, שלושת הנולס האלו הם קולטנים. מקהלת השלום מוכנה להפעיל, לשלב, לשדר, לשנות את הנולס האלה אשר כל אחד מהם בתוכו משקף זוגות תואמים במקומות שונים על פני האדמה. אתם במקום הנכון בזמן הנכון, ליצירת הטונים הספציפיים שיישלחו לנולס. זה מעניין. ב-2012 שרתם זוגות טונים והתחלתם תהליך בו השתמשתם בטונים בכדי ליצור את תהליך ההתאמה בין מרכזי האנרגיה. כעת התהליך הזה משלים מעגל שלם. אתם שרים למרכזי האנרגיה שאתם עזרתם ליצור אותם. זהו מעגל. חשבו על כך, כאילו השתמשתם בחשמל בכדי ליצור ולבנות שתיל שיוצר חשמל. זה מה שאתם עושים. זו הפעם הראשונה בה מקהלה שרה את הטונים שלה לקבוצה של זוגות שהן כבר מותאמות. זה אמנם מורכב, אך מלא באהבה, בכוונה. זו מקהלת השלום, וזה לא רק עבור שלום כאן. אלו הזרעים לשלום בכל הפלנטה. המשיכו.

השני –

ואנו ממשיכים. נשארו 5 תקשורים. איזו מקריות כי בשפתו של שותפי לי זה-Peace. נתחיל עם האות P – Pineal – בואו נביט על בלוטת האצטרובל לרגע. כאשר התחברנו אליה אינטואיטיבית, המילה עצמה לא הייתה נוכחת. העתיקים ידעו כי יש משהו בתוך בן-האנוש. הם חשו זאת בתודעה שלהם, במוחם, זה הגיע והקרין והתקבל מהעין השלישית. כיום אנו יודעים והמדע מספר לנו כי העין השלישית נמצאת בהתיישרות עם הבלוטה. חלק מהתרבויות אף מציירות נקודה על המקום הזה שהוא חלון אשר דרכו מכבדים את תהליך הבנת האל שבפנים. מאוחר יותר הגיעה ההבנה על הבלוטה, וכך הפכתם להיות מקהלת הטונים של בלוטת האצטרובל. זה הייתי אני (קריון) שקראתי לד"ר טוד – יאהי, עוד לפני שהוא ידע או אפילו הבין שהוא שר טונים. הרבה לפני 2012, יאהי התחיל להתעורר ועלו בו הזכרונות של הקולות שאתם שרים היום.

רק בשנים האחרונות הזיכרון של הבלוטה הפך להיות משהו אחר, מפותח כפי שהוא כעת בו יאהי מציג את הטונים בזמן אמת, במקום לזכור אותם. הוא משמש שקולטן עבור הפליאדות, דרך הנודס והנולס אשר ניתן לאמר כי הן קולטות ומשדרות אינפורמציה חדשה. זוהי מערכת דחיפה-משיכה אשר שואבת הלאה והרחק מאיתנו את האנרגיה הישנה ודוחפת לכיוונינו אנרגיה חדשה. אך לזו מערכת הזקוקה לקטליזטור. היא אינה מופעלת ללא האנושות המפעילה אותה או לפחות ממריצה אותה בכוונה מודעת.

וזה מה שאתם עושים. בלוטת האצטרובל היא כעת משהו המשדר לזוגות הנולס והנודס, אך יתרה מכך, הטונים שאתם שרים יוצרים אנרגיה. ב-2012 האירוע היה מאד משמעותי. שרתם טונים מאד ספציפיים אשר יאהי ידע וזכר אותם. הייתם חייבים לשיר אותם בדרך הזו בכדי לשלוח את האות והסימן ליקום כי עשיתם זאת. ואכן זה היה הסיגנל. כיצד הייתם יודעים את הטונים הללו, אם הם לא היו נשלפים מהזיכרון? שרתם אותם בצורה מדויקת להפליא, Shockingly Accurate על ידי מקהלה של 900 איש במקום הידוע באופן רשמי כ-למוריה. וראו מה התרחש. כעת אתם משלבים טונים עכשוויים שאתם מקבלים כעת, באנרגיה החדשה הזו, הטונים של בלוטת האצטרובל, ומחזירים ומשלבים אותם חזרה אל תוך הפלנטה עם כוונה לשלום. אינכם משדרים יותר ליקום. היקום אינו זקוק לשלום. אתם זקוקים לו. השידור מגיע לרשתות על פני הפלנטה דרך זוגות מרכזי האנרגיה הפעילים.

כשאתם מתחילים להשתנות, רשתות הפלנטה במיוחד המגנטיים, מדברים ל-DNA פשוטו כמשמעו. ה-DNA מתחיל להשתנות ומתחיל לייצג את יעילות התודעה של בני-האנוש. במילים אחרות, אתם משפיעים על הטבע האנושי. זו המסקנה וזו גם השורה התחתונה. זה מה שאתם עושים כאן. לטונים יש אנרגיה כאשר שרים אותם יחד. וכעת הם גם עכשוויים. הם אינם מהעבר, אלא הם מתקבלים ומשודרים עם כוונה חדשה לחלוטין מהאנושות. כוונה שלא נראתה קודם. מקהלת השלום אחראית להטמיע את האנרגיה החדשה הזו בכל הרשת של הפלנטה. אתם שותלים זרעים. והזרעים יגדלו במקום ובזמן שעליהם לגדול, בזמנם שלהם. זה חייב להתחיל באיזשהו מקום. והאם אתם מופתעים שזה מתחיל כאן? ומכאן זה מהדהד החוצה, עף ומשפיע על כל אלו המבקשים לחוש את האנרגיה החדשה שבתוכם. ולאנושות, נשמות עתיקות, יש בחירה חופשית. להרגיש או לא להרגיש.

המשל על החוואי בחווה שניתן לכם הוא אודות אדם שבחר לא להרגיש שום דבר חדש, כי הוא היה מושקע מידי בישן. אך בניו חשו בזה מיידת. יקירים, תודעה היא תמיד בנויה כך שלנשמה העתיקה יש בחירה, להישאר באנרגיה הישנה או שלא. אך הילדים חשים בזה ברגע שהם נולדים. הם לא צריכים לבחור. זה בתוכם. וחלק מהטבע האנושי שלהם יהיה שונה משלכם. רך יותר, חכם יותר, וכל זה יקרה עם הזרעים שיתחילו לגדול בילדים כאן ובכל מקום.

השלישי –

(באחד הטונים ד"ר טוד התבלבל מעט, אז קריון שואל - "יאהי, אודות הטונים....מה קרה? ויאהי עונה – "איבדתי את שפיותי באופן זמני"...וקריון עונה – "מזל שהדברים הללו הם אודות כוונה ולא דיוק....ייתכן ותשמע מאמא שלך"...הא הא הא)

תנו לי להסביר זאת. יש רק דבר אחד שהוא יותר אינטנסיבי מאמא יהודיה והוא...אמא פליאדית....הא הא הא...כי אמא מהפליאדות היא רב-ממדית ואינך יכול לברוח ממנה. זה בעצם מה שרצינו לאמר. כוונה היא המפתח. יאהי עשה מה שלא עשה אף אדם לפניו על הפלנטה. הוא איגד יחד בני-אנוש באחדות מכל קצוות תבל ויצר את מה שאנו עומדים לדבר אודותיו כעת וקשור לאות E-Enlightenment . הארה. אתן לכם דוגמה. מאחר ואנו מקהלת השלום, ישנן ישויות רב-ממדיות כאן. עליכם לדעת זאת. וזו פמליה שהובאה הנה ממקורות רבים. האדם שיצר וברא את כל זה ויושב איתי כאן (ד"ר טוד) יודע זאת היטב. אנו מתלוצצים אודות אמו הפליאדית אך היא כאן. והיא זו הלוחשת באוזנו את הטונים ומלמדת אותו את הדברים העכשוויים שאתם שומעים.

הארה. מהי הארה כפי שהוגדרה בסיור שרבים מכם השתתפתם בו? הגדרת ההארה היא בן-אנוש המסוגל לראות דעות של אחרים ולהיות עוד עד לפרספקטיבה, נקודת המבט השונה שלהם ואף מעבר לכך. הארה מסוג זה מאפשרת ליצור שלום בין אנשים. אדם מואר הוא זה הרואה את החמלה תחילה. בואו נבחן זאת בדוגמה וניקח סיטואציה מהארץ. בואו נקיים פגישה בין הפכים של אמונה, כגון – חסיד אורתודוקסי מול מוסלמי. ואנו אומרים כי אין כאן הפכים. הם אחים. הם רק הופרדו בעקבות ויכוח או נבואה היסטוריים. נוכל להיות רדיקליים אף יותר. נושיב יחד נוצרי ויהודי חסידי ונבקש מהם לעשות מסיבה בשישי בערב. זו אינה מטפורה. בואו ונתבונן במה שקרה שוב ושוב וממשיך לקרות. אכין את הרקע...שניהם מוארים בהתאם להגדרה שניתנה לכם. הנוצרי מודע לשבת, הוא מכיר את האמונות האחרות וסיבתן, ואין זה משנה שזו אינה דרכו ואלו אינם חוקיו, כי מה שהוא רואה זה הרבה יותר מכך. הוא רואה את האל שבפנים ואת הכוונה של החסידים. והחסידים? רואים בדיוק את אותו הדבר אצל הנוצרים. והנוצרים מודעים ומלאי חמלה לאמונה החסידית. והם חולקים יחד. בערב שישי, אולי יהיה גבול למה שהם יחלקו ואולי לא. בכל מקרה, הם חולקים ארוחה שהוכנה כראוי יום קודם ומשהו נוסף. הם חולקים כתבי-קודש חבויים ומקודדים שיש לשניהם, הכוללים את הכוונה של האלוהים בו הוא אומר כי ישנו זמן להיות דוממים "ולדעת כי אני האלוהים".

והם מביטים אחד בשני ושואלים? מה עוד נוכל לעשות מלבד לאכול ולספר סיפורים? האם נוכל לרקוד, למחוא כפיים, להאזין למוזיקה? לא. אך נוכל לשיר. אז שניהם שרו אחד לשני, שיר על אהבה, והחסיד שר את השיר אשר אמו שרה לו כשהיה ילד. שיר של אהבה שהיה כל כך משמעותי עבורו. לא שיר על אמונותיו או דתו או נביאיו, והנוצרי פונה אליו ואוחז בליבו ושר את השירים שאמו שרה כשהיה ילד. הם לימדו אחד את השני את השירים האלה, למדו את השפות, שרו לתוך הלילה ואהבו אחד את השני. זו ההבטחה של שלום על פני האדמה הזו. כשאתם שרים טון אחד יקירים, האם אתם שרים ומתרכזים רק בו, או גם מקשיבים לטון הנוסף המושר? מוודאים כי הוא תואם לשלכם, יודעים כי שניהם באותו הזמן מודעים לבלוטת האצטרובל...התמזגות....אני חושב שאתם מבינים. הגיע הזמן להפוגה קצרה.

הרביעי –

הנושא הוא שלום והאות היא – A שהיא Action פעולה וגם התחלה. יקירים, צפויים תבניות חדשות באנרגיה החדשה. אנשים אזוטריים רבים מאמינים כי הפגישות שהם משתתפים בהם ומה שהם עושים בפגישות יהיה כל מה שהם זקוקים לו בכדי ליצור את מה שהם עושים. הם נפגשים לתפילה או לטכס שיש בו ברכות. הם הולכים לכנסייה, לבית הכנסת, למסגד. ואז, כשהם יוצאים משם – הם משתנים. חוזרים לחיי היומיום, להישרדות, לרחובות, למקומות בו הם מגדלים משפחות והולכים לעבודה, עבודת האל תמיד הייתה נפרדת. (המבדיל בין קודש וחול). פעילות בני-האדם נוטות תמיד להיות מקוטלגות בהתאם למטרה אותה מנסים להשיג. אדם שמנסה להשיג מטרה רוחנית בחייו מקדיש זמן רב יותר על ברכיו או בכנסייה או במסגד או בבית הכנסת. נראה כי זה תמיד לוקח זמן ונמדד בכמות. וכל זה משתנה. אם תביטו במערכות רוחניות ובחוקים שלהן – יש תזמון, יש פעולה, יש "עשה ואל תעשה", הכל בכדי להביא אתכם למקום בו תוכלו לעבוד את האל ולגרום לשינוי. הפעולה עצמה משתנה. כשתעזבו כאן, האם תשתנו?

הירגעו לרגע וחושו מה קורה כאן. אתם נמצאים עם בני-אדם נוספים בעלי מוח דומה לשלכם, שאתם יכולים להירגע איתם, לאהוב אותם, להיות בטוחים לידם. אתם יכולים להרים את ידכם או את קולכם ואפילו לשים את ידכם על לבכם, ואף אחד ללא ייחס לזה חשיבות. זה המקום בו אתם יכולים לשיר את הטונים שישנו את הפלנטה יחד עם חבריכם שעושים בדיוק את אותו הדבר. וכשתעזבו כאן, מי תהיו? מי אתם? תכנסו לרכב ותצפרו לטיפש שנמצא מולכם, אולי תחשבו כיצד הוא יכול להיות כל כך לא מעודכן, ולאמר את הדברים שהוא אומר? ומהי התגובה שלכם לאלו שאינם מאמינים במה שאתם מאמינים? לדוגמה, פוליטית, כמה גבוה אתם מסוגלים לצרוח? כמה אתם יכולים להתווכח? איך אתם מרגישים כשמישהו מביט בכם וקורא לכם בשמות גנאי? מהי תגובתכם? אם לא תישאו את הטונים האלו אתכם, יקירים, כל מה שאתם עושים כאן לא ישנה דבר. אני רוצה שתדעו זאת. מדוע עשיתם חזרות על כל זה? האם חשבתם שהן כדי שתעשו עבודה טובה היום? לא. האם קיבלתם תווים? לא. מה שקיבלתם הוא חזרה על הדברים, בכדי שתזכרו את הטונים מבפנים. בכדי שתוכלו לשיר אותם לעצמכם ולהיזכר כיצד הם נשמעו כשאחרים שרו אותם אתכם. אתם נמצאים כעת במעגל של אהבה, אך כשאתם עוזבים כאן אתם מחוצה לו. מה שאנו אומרים לכם היום הוא כי עליכם להפוך להיות מעגל של אהבה עבור עצמכם. כשתלכו ברחוב, ולא משנה מי יהיה שם ומה הם יאמרו. לא משנה במה הם מאמינים או שלא, הפעולה שלכם היא ליצור את הטונים של החמלה עבור ההישרדות. האם תוכלו לשרוד רק עם הכלים הללו? ואיך הסתדרתם עד כה?.

הגיעה העת לשינוי גישה בנוגע להישרדות. אם תאחזו בלב רגוע וחומל, זה ישנה את כל אלו שסביבכם. האם אתם מודעים לכך? אפילו אלו שיצעקו עליכם ולא יקבלו תגובה ולא יקבלו מלחמה חזרה ואפילו ויכוח הם לא יקבלו. רק חמלה ורוגע. כל המאסטרים שהלכו על הפלנטה כאן ובמקומות אחרים, הדגימו לכם זאת. הם היו מאוזנים ומלאי חמלה בכל מצב. האיזון שלהם הגיע ממה שהיה להם שם בפנים. וזה מה שאתם למדים. ישנם דברים נוספים הקשורים למקהלה. זו רק דוגמה של פעולה שעושה את ההבדל. אלוהים נמצא בפנים כל הזמן.

החמישי –

יאהי (ד"ר טוד) ציין את מודעות קוד ה-DNA של המאסטרים. ישנה אירוניה גדולה כאן, כי יאהי הוא גם מדען וחוקר תאי-גזע במקצועו הרפואי. הוא גילה משהו מדעי שהוא גם עקרון תודעתי. הנושא הוא שלום. האות היא –C.Consciousness. תודעה ו-DNAקשורים יחד. לאן שהולכת התודעה שם נמצא גם ה-DNA, כי הוא מכיל את התבנית של כל הדברים העוסקים בגוף האנושי הכולל גם את התודעה. ה-DNA הוא זהה וייחודי בכל הגוף. מאות טריליוני תאים של DNAהם נחלתכם. כולם זהים, והתבנית הזו, הבלו-פרינט הזה הוא אתם. הוא לא רק נושא את הכימיה שלכם, אלא גם את האקאשה שלכם שהיא הזיכרונות שלכם. ואז הוא ממזג את מחשבותיכם ותודעתכם בעודכם צועדים על הפלנטה הזו.

והדבר שאתם עובדים עליו כעת הוא שינוי התודעה שלכם ושל כל האנושות. יאהי גילה תגלית בכובעו הנוסף כ-ד"ר טוד שעדיין אין לה שם. זהו רעיון שנמצא בתוך הגוף ואנו נקרא לו – הדרך הגבוהה, המהירה – The high road. זה המקום בו הגוף יחפש וילך אחרי הדבר שהוא יותר ולא פחות. מכל הניסויים שד"ר טוד עשה מאז הלייזר הקוונטי, הוא לא קיבל עדיין תוצאה שלילית. מעולם. וזה דבר המנוגד לכל הסבירויות בכימיה. כאשר מערבבים דברים יחד, גם המקריות סוברת כי חייבות להיות כמה התנסויות שילכו לכיוון המנוגד, אך זה מעולם לא קרה לו. כי הוא מאתגר את העיקרון הנדיב של הדרך הגבוהה. כאשר התאים רואים משהו טוב יותר – הם רוצים את זה. והם הולכים על זה. במחקר על תאי הגזע, הוצגו הדברים החדשים והטובים ביותר לגוף מאותגר או בוגר יותר. כאשר זה נכנס לגוף, הגוף מזהה את זה, התבנית מוכפלת והריפוי מתחיל. הגוף רואה תבנית חדשה. ייתכן והיא דומה לזו שהייתה לו ואבדה לו כשהיה ילד. הוא רואה את המקור. ואז התבנית מתחילה להשתנות ולזוז לכיוון התבנית הנדיבה של הדרך הגבוהה והמהירה.

חשבו לרגע על מה שאף חוקר בוודאי לא ירצה לעשות. קחו DNA של אנשים מבוגרים והזריקו אותו לצעירים, וראו מה קורה. דבר אינו קורה. הגוף דוחה את מה שאינו עוזר לו. אך כשהוא רואה משהו שכן עוזר – הרעיון הנדיב מתחיל. ב-C מייצג את התודעה שאתם שותלים זרעים עבורה כעת. כאשר יותר ויותר אנשים יהיו מחוברים לדרך המהירה של הנדיבות, זה מדבק. ואנשים סביבכם יתחילו לראות משהו שאחרים ראו במאסטרים סביבכם, וירצו זאת אף הם. כי הם עייפים מהתסכול ומהחיכוך ומהמלחמה. הם רוצים משהו טוב יותר. ורעיון הדרך הגבוהה, ככל שהתודעה שתוכלו להציג תהיה גבוהה יותר היא תשפיע על רשתות הפלנטה ועל הילדים החדשים שמגיעים. וזה מדבק.

דבר מזה אינו לינארי כלל. הזרעים שאתם שותלים היום אינם נדבקים אחד לשני ואינם מתרבים כמו האוכלוסייה. הם מתרבים בדרך שהיא כל כך יפהפייה...כי זה מה שאנשים רואים ורוצים יקירים. זהו השינוי שבתבנית התודעה.

השישי והאחרון –

ולבסוף, האות E – הסוף, זה לא סוף היום, או סוף הסיור או סוף המקהלה. ה-Eהזה משמעותו סופו של עידן. .The End of an era. במשך שנים סיפרנו לכם על הזמן הזה שיבוא ואז אמרנו לכם שהוא כבר כאן, וכעת אנו אומרים לכם מה לעשות איתו. במשך 26 שנה סיפרנו לכם על סופה של תקופה. התחלה של משהו כל כך שונה, ההיסטוריה תסמן אותו יום אחד. בעתיד יוכלו לראות זאת בשיא יופיו ואף למדוד זאת. יקירים, אתם בהתחלה של כל זה. רק בהתחלה. דברים אלו קורים לאט. תרבויות נעות מאזור אחד לאחר לאט. דורות מתחילים לעורר שינוי מסוים בתודעה. הדרכים משתנות. הטבע האנושי מתחיל לנוע.

אתם (המקהלה) הרצים הראשונים, אתם בשורה הראשונה, נשמות עתיקות. זהו סופו של הזמן העתיק. אתם נמצאים במעבר. רבים מכם אינם מאמינים בזאת או רואים זאת, כי זה קורה לאט, וכולכם חסרי סבלנות ורוצים את זה כעת. זה נמצא אצלכם שנים מעטות. אתם עדיין לומדים כיצד, ואנו אומרים זאת שוב, זה צריך להתחיל היכן שהוא. בעוד זמן רב מעכשיו, אנשים יביטו לאחור מבחינה אזוטרית על המקהלה שהייתה בתל-אביב, בישראל, הם יראו את מה שקרה לפלנטה, את כל התמורות, הם ידעו מודעים ל-"קלף הפראי" והם עשויים אפילו לאמר עליכם, כי לא היה לכם שום מושג מה התחלתם. איזה דבר הנעתם. חלקכם יעזבו בשאלה – האם זה אמיתי או שלא?

חלק מהמוזיקאים אף יבחנו וינתחו את זה ואף יתנגדו לזה. אך האזוטריים יודעים כי לעיתים קרובות הדברים הללו אינם הגיוניים בזמן בו מבצעים אותם. אך בפרספקטיבה לאחור, ניתן יהיה לראות את התוצאות. יקירים, האם יכול להיות כי הזרעים שנשתלו בשלושת ה-נולס היוצרים משולש, יתחילו תהליך כאן ובעולם שאני מספר לכם אודותיו כבר מעל ל-20 שנה? זו הסיבה שאני (קריון) כאן. ובסופו של יום זה הפוטנציאל. לבני-אדם יש בחירה חופשית. לכולכם! לא הייתם חייבים לבוא, לא הייתם חייבים להיווכח במשמעותם העמוקה של מעשיכם. ועשיתם זאת. זו לא מקריות שבחרתם בדרך הגבוהה. שראיתם אותה, נשמות עתיקות, שכולכם כאן.

לכו מכאן שונים. כי יום אחד ההיסטוריונים ידעו שהייתם כאן (עשיתם היסטוריה). וכך הוא הדבר.

ובנימה אישית,

הרגשות עולים וצפים בי כעת כאילו זה קרה אתמול. המקהלה בישראל הייתה סגירת מעגל מרגשת במיוחד עבורי. הייתי שם כשרבין, מנהיג השלום שלנו נרצח ושבר את ליבנו הלאומי לרסיסים. החלום היפה ביותר שלנו ניתץ כהרף עין לנגד עינינו, דקות ספורות בלבד לאחר ששרנו - "על כן תשירו שיר לשלום. אל תלחשו תפילה". ובמקהלת השלום לא לחשנו תפילה. שרנו לשלום במלוא הגרון ובכוונה מלאה ושלמה.

וכשהסתיימה המקהלה, בסינכרוניות מדהימה, הגיעו הפועלים לבניין הבימה והחלו לתלות את התמונות מהערב ההוא, ב-4.11 בו יצחק רבין נראה צוחק ומאושר ולצידן תמונות ההתנקשות. היכן ישנם עוד אנשים כמו האיש הזה שזרע בנו את הזרע החשוב מכל – שלא ייכחד לעולם – התקווה לשלום לעם ישראל ולעולם כולו.

אני מצדיעה לכל אלו שהבטיחו לעצמם הבטחה ביום ההוא ואני בתוכם, ללכת בדרכו, כי היא יפה וקדושה ומלאה בממלכת שמים וארץ. יודעת אני כי אתה יצחק מביט בנו ממעל ומחייך את החיוך הביישני שלך המלא בטוב. הקדמת את זמנך. מאז שהלכת, צמחנו וגדלנו מתוך הכאב וחסך היותך. וכעת אנו מוכנים. זרעי השלום כבר כאן. "שהחיינו וקיימנו והגענו לזמן הזה". תודה לכל לוחמי האור בארץ ובעולם שעזרו לאנושות לעבור את הסמן (21.12.2012) ולאלו שבאו לשיר ולנשום איתנו כאן נשימה אחת נקייה וטהורה בכוונתה.

תמלול תרגום ועריכה – רחלי גנון


כל הזכויות שמורות לרחלי גנון

Created by GoWeb