• Racheli Ganon

קריון רוסיה - חלק שני


קריון רוסיה - חלק שני

קריון רוסיה – מאי 2014 – חלק שני

אז לי זז הצידה, או בעצם התודעה שלו זזה הצידה, כדי להביא לנו ידע אינטואיטיבי המגיע ישירות לגוף – קדוש, יפהפה וטהור. היום הוא ייתן תשובות לשש שאלות מהותיות.

ה-9 במאי הוא סופה של המלחמה האחרונה ביקום. המשמעות הנומרולוגית של 9 הוא סיום, השלמה. חודש מאי = 5 מסמל את קבלת השינוי. זה אינו רנדומאלי. אין מקרה במספרים. יש משמעות לכל דבר. אנו קוראים לזה סנכרון. דברי קריון ניתנים מאהבה. מעולם לא נאמר לנו כיצד לחשוב אך ייחשפו בו התשובות האמיתיות לזמן שאנו חיים בו היום.

אנו (קריון) רואים בפרספקטיבה ארוכה של זמן, של חוויות אנושיות ופוטנציאלים של מעשיכם ולאן זה מוביל אתכם.

שאלה ראשונה – מה אודות הנושאים והבעיות כרגע באוקראינה? מה זה אומר לרוסיה, לעולם, ולתזמון הדברים?

תשובה – הסתכלו על התמונה הגדולה יותר. בסוף 2012 צפו לדברים שונים והם מתחילים להתרחש. יהיו פתרונות. הנושאים אינם חדשים. אך כמו הרבה דברים שאינם מאוזנים ואינם פתורים, הם חייבים להיפתר לפני שאתם ממשיכים הלאה. תהליך הכיול לוקח לעיתים יותר מדור אחד אך הדברים לא יישארו פתוחים לנצח. הדבר הכי רגיש בפלנטה הוא המזרח התיכון. מיזוג התודעה, הסכם להסכים....יבוא מההמונים ולא בהכרח מהממשלות. זה יהיה הפיתרון של אלף שנות סכסוך. מס' 9 הוא השלמה. כיול מביא בהירות לכל הנושאים ומקדם אותם.

שאלה שנייה – קריון, מה באמת קורה במוות?

תשובה – זה מסתורין לכם. הוילון יורד ואינכם יודעים. זה אירוני, כי אתם, נשמות עתיקות, עברתם דרך מוות בכל כך הרבה דרכים וכל כך הרבה פעמים....ועדיין זה נחבא מכם. מה קורה? התודעה הקדושה שבתוככם הנקראת אלוהים. ישנם שני סוגי תודעה – אחת סינופטית מהמוח, זה גופני ומאד אמיתי. זה האינטלקטואל של ההישרדות וזה גם החלק הפוחד ממוות. כי האורגניזם האנושי רוצה לשרוד. הרעיון של סיום הוא מפחיד. החלק האחר בתודעה הוא בלוטת האצטרובל. זהו החלק הרב-מימדי, האינייט שיודע. הוא עדיין מסתורי עבורכם. יש גשר שצריך לעבור בין הפיסי לרב-מימדי, שמדבר אליכם רוב הזמן ואתם קוראים לו – אינטואיציה. קשה להגדיר אינטואיציה. מהיכן היא באה ומה משמעותה. אך היא אינה שייכת למימד השלישי והיא אינה מגיעה מהמוח הלוגי שלנו. בלוטת האצטרובל יודעת. אז בואו נציץ למה שקורה במוות. יקירים, אין דבר כזה מוות. רק הגוף מפסיק להתקיים. החלק היפה של האלוהי שאתם נשאר ללא פגע. קדוש ויפה כפי שהיה, והוא נשאר. כשאדם לוקח נשימה אחרונה, משקל הגוף משתנה כשהוא נפרד מנשמתו. אל תפחדו מהנשימה האחרונה. כשהוילון עולה ואתם נזכרים...ישנה תחושה עצומה של שחרור. והיופי של החופש הזה הוא מדהים. זה המוות. כל אדם כאן התנסה בזה הרבה פעמים. חשבו על זה. זה נורמאלי. ועדיין אינכם משוכנעים. זה חייב להיות כך. משהו בתוככם מבין זאת. נעלתם את האינפורמציה אך לא את הרגשות. אתם יודעים איך זה מרגיש לדעת כשהזמן מגיע, וידו של האלוהים מגיעה ולוקחת את שלכם...ולא כדי לשפוט אתכם, אלא כדי להביא אתכם הביתה. איך זה מרגיש? עכשיו הקרינו את השיעור על אלו שאהבתם ואיבדתם. הם חוו את אותה התנסות והנשמה שלהם ממשיכה. התודעה הנפלאה שהכרתם עדיין כאן, האם אתם יכולים להאמין לזה? זוהי המערכת המכבדת את בני האנוש בחיים ובמוות. קבלו זאת ואל תפחדו.

שאלה שלישית – קריון, מה נכון וטוב לעשות עם הגוף לאחר המוות? לשרוף? להחזיר לאדמה? מה הכי מכבד את אלוהים?

תשובה – לתת לזה אמת ואהבה וזה מדויק. אחרי הנשימה האחרונה – אתם אינכם חלק מהגוף. אתם עם הבורא. רצוי לפעול לפי מה שנוח ליקירים של המנוח. זה אינו קשור לאלוהים. זה לא משנה. עשו מה שהכי נוח בסיטואציה. כשאתם עוברים לצד השני והם מתאבלים ומתגעגעים אליכם כל כך. תנו להם לעשות מה שהם רוצים עם הגוף. השתמשו בהיגיון רוחני. כבדו את המשפחה ואת המסורת.

שאלה רביעית – קריון, אני נשמה עתיקה ואני יודעת זאת. חייתי הרבה חיים, החיים האלו מלאים בבעיות ונושאים ונראה לי שאני סיימתי. האם זה הכרחי עבורי לחזור שוב? אני משוכנעת שעשיתי את עבודתי וסיימתי אותה....

תשובה – זה בא מהמוח הלוגי הגופני, ולא מהחלק של האקאשה. האמת הטהורה היא כי העברתם את כל מחזורי החיים שלכם בעבודה לטובת הזמן הזה, ממש עכשיו. ואתם חוזרים. בכל פעם מחדש. וכשתגיעו בפעם הבאה – הפלנטה הזו תהיה שונה. לא תצטרכו לעבור שוב דרך האנרגיה הישנה. תתעוררו אחרת. תדעו מי אתם מוקדם יותר בחיים ולא תחזרו על אותן הטעויות שעשיתם הפעם. האנרגיה הישנה של הפלנטה לא תילחם בכם כפי שהיא עשתה הפעם. הפוטנציאל שלפניכם כטבע אנושי יתחיל ליצור סוג אחר של בן-אנוש. כל דבר שעבדתם עבורו, יתחיל להיות מוגשם. ניתן לאמור כי החיים רק מתחילים. זהו תחילתו של עידן חדש ואינו מה שחוויתם קודם. עתה אתם מוכנים לעבודה. יש לכם ידע והכשרה, וכן, אתם תרצו לחזור.

שאלה חמישית – מהי המשמעות של החיים? קרין, מדוע אני כאן?

תשובה – שאלה טובה. כשאתם בצד שלי של הוילון אתם יודעים את התשובה. פלנטת בחירה חופשית בגלקסיה. מה שקורה כאן מיוחד בגלקסיה. בחירה רוחנית. האחרונים שעשו שאת היו בין 7 האחיות, 7 הכוכבים ו-7 פלנטות המכילות את האחיות מהפליאדות. ועכשיו תורכם. אתם כאן בכוונה, מבטאים את האלוהות שבפנים שהוחבאה מפניכם. רק כדי שתהיה לכם אפשרות בחירה, לראות זאת או שלא. אחרי עשרות מחזורי חיים, התעוררתם לאמת הזו, אתם משנים את רטט הפלנטה שמשנה את רטט הגלקסיה כי אתם קשורים למרכז ומעוגנים בתוכו בדרך פלאית. כל מה שקורה כאן – משפיע על הכול. האם זה גדול מספיק עבורכם? לכן אתם כאן. אתם עובדים עם הפאזל על פני האדמה, עשיתם זאת לפני כן, חלקכם עשו זאת במערכת הפליאדית. זהו פאזל גלקטי, לא ארצי. כל המטרה היא לשנות את הרטט בגלקסיה ולהעלות אותה. מה שקורה כאן – ישנה יקום אחר במקום אחר. זה הכול אודות אור ואיזון בין חושך לאור.

שאלה שישית – קריון, מה נוכל לעשות כדי לרצות את אלוהים, כדי שהוא יהיה מרוצה?

תשובה – האם תנוחו כבר, ותדעו כי בכל מה שתעשו, אנו מסתכלים על הכוונה. מה שתוכלו לעשות למען אלוהים, הוא להכניס אותנו לתוך חייכם. אני רואה את החלק האלוהי שבכם ומזהה שהשושלת האמיתית שבכם היא השושלת של הבורא. לא השושלת הכימית של הלאום, המדינה או אפילו הרשומות האקאשיות. שושלת אמיתית במרכז הגלקסיה של הבורא. אם תרצו למצוא חן בעיננו, הירגעו מכל הדברים ודעו כי אתם אהובים. כל אחד מכם. התחילו להשתמש בהגיון רוחני וראו שאיננו מגיבים לאלו המשתחווים מספר פעמים ביום, או לאלו שסבלו, או לאלו האוספים חפצים, או לאלו העושים מדיטציה כמה פעמים ביום.

אם הדברים הללו עושים אתכם מאושרים – אז תעשו אותם. אך כל מה שאנו רוצים באמת הוא את אהבתכם. האם זה הגיוני בעיניכם? הבורא של היקום אינו אודות חוקים, אלא אודות אנרגיה קוונטית, של הלב, של אהבה. וזה ראשני. וזה הדבר היחידי שאנו רואים. קחו את המידע ששמעתם היום והסתובבו איתו בעולם אחרת. עמדו זקוף יותר. דעו כי אנו יודעים מי אתם. אהבה היא כל מה שיש. כל מה שישנו. וכך הוא הדבר.

Racheli Ganon – Master Healer Chanel – Galactic Service


כל הזכויות שמורות לרחלי גנון

Created by GoWeb