• Racheli Ganon

קריון קנדה


קריון קנדה

קריון קנדה – חלק ראשון

הקדמה

פעם נוספת, שותפי זז מהדרך ולוקח עמו את על הפילטרים של האנושיים, התבניות שלהן הוא רגיל, של נכון ולא נכון, של טוב ורע, מתאים ולא מתאים, הרי כל אדם גדל עם סידרה שלמיה של אמיתות. לעיתים הן מבוססות על מה שלימדו אתכם ההורים, לעיתים על מה שלמדתם בבית הספר, לעיתים הן מה שהמורים שלכם אמרו לכם, בין אם הרוחניים ובין אם מהאקדמיה. ואת כל זה אתם אוחזים כ-אמת. יקירים, זה מפריע בדרך בגלל השינוי העצום שקורה. כבר שנים אנו אומרים לכם ונאמר שוב. מעולם לא היה זמן בו האינדיבידואליות נראתה ונשמעה כמו הזמן שהוא עכשיו. בני אדם מתחילים להיאסף כנשמות עתיקות וכולם יוצאים מנקודת הנחה אחת – הן כבר היו כאן, הן כבר עשו הכל, הן מזהות את השינוי ומוכנות לנוע קדימה עם כל מה שהבורא מכין עבורם.

כל הדברים שהייתם צריכים להזיז בכדי להגיע למקום הבסיסי בו אמרתם – "אני מרים ידיים". והרמת ידיים היא פשוטו כמשמעו – "אני מוותר על הדרכים הישנות". זה הכל. לעיתים צריך להקיף את האזור בכדי לאפשר לאנרגיה ליפול על החלק שהתנקה. אתם מתחילים מחדש, וזו קונוטציה שלילית לחלקכם וחיובית לאחרים. אך אינכם נדרשים ללמוד מחדש את ההתנסויות שלכם. הדבר היחידי שעליכם לעשות כל כך קשה לאנושות והוא להיפטר מהדברים שאינם עובדים, המתבססים על דרכים ותבניות ישנות של קיום. נולדתם לתוך הישרדות. הדברים שלמדתם במגרש המשחקים המושתתים על האלגנטיות של התקשורת האנושית, הדברים שלמדתם כיצד לטפל בבריונים, כל הדברים הללו מושתתים בכם. וחלקם מוחזרים אליכם מיידית כאשר סיטואציות דומות מוצגות האנרגיה החדשה. את זה אתם כותבים מחדש בעודכם נכנסים לתוך אנרגיה פחות פיסית אשר מונעת יותר על ידי תודעה. הדברים שלמדתם, שנאמרו לכם, שהאמנתם בהם, מגיעים כעת להבשלה יותר מבעבר. כל מה שאתם חושבים שאתם, מה שאתם אומרים בקול רם, גופכם שומע. החלק החכם הזה שבגופכם, האינייט, הנמצא מאחורי הוילון, אינו מבחין בהבדל. בין אם אתם צודקים, חיוביים או שליליים, האינייט שומע וזה מתרחש. זה הכוח ב-ה הידיעה העומד לרשותו של האדם. אתם מתחילים לשים לב למה שאתם אומרים וכיצד אתם פועלים.

כמה מכם, נשמות עתיקות, בזמנים השקטים ביותר, מביטים על תבניות מהאנרגיה הישנה ואינכם יודעים זאת אפילו? העדר ערך עצמי, הרעיון כי לעולם לא תצליחו, האמונה שזה לא יקרה כי זה אף פעם לא קרה...אומר לכם, מחשבותיכם כעת ישלטו במציאות שלכם יותר מאי-פעם בעבר. הנחיתי את שותפי (לי) להתחיל ללמד את הפיסיקה העומדת מאחורי מה שאתם קוראים לו – ממוצע. החוק בעל צורת הפעמון המקומר בפיסיקה, הנותן לכם את הרעיון כי רובכם ממוצעים, וכי חלק מכם יהיה שלילי וחלק יהיו חיוביים ואין לכם סיכוי. זו תבנית ישנה שאינה נכונה. היא אפילו אינה נכונה בפיסיקה. אני מבקש לשוחח על תכונה שמעולם לא הזכרנו אותה בתקשור פומבי. זה הולך לכתוב מחדש את תהליך האבולוציה של החיים. בדרך בה לימדו אתכם, המוח סגור כשאתם חושבים שאתם יודעים מה שאתם חושבים שאתם יודעים. אך יש גם כאלה המקשיבים ומבינים כי דבריי ניתנים למדידה ותוכלו להוכיח אותם אם פשוט תמחקו את כל מה שאתם חושבים שאתם יודעים. ואז תראו את הנקודות המתחברות בכל מה שנוגע לתהליך חדש של תודעה, המתחיל להעצים את הרעיון כי אתם אינכם מקרה. נועדתם להיות כאן. כדור הארץ שייך לכאן, והנשמות העתיקות שייכות לכאן. אתם במקום הנכון, בזמן הנכון, חווים נושאים ובעיות שכיחות במעבר הקורה עכשיו. זה לא קל. מעולם לא אמרנו שיהיה קל. התזמון אינו נכון במוחכם. חלקכם עברתם סמנים מסוימים שאחרים אינם מוכנים לעבור עדיין. זה לא מתגבש בדרך שאתם רגילים אליה. זה מתגבש טוב יותר בהרבה.

שינוי התבניות הוא אודות כיצד דברים עבדו בעבר, כיצד הם עובדים כעת, מה לצפות וכיצד אתם מגיבים לכך. האם אתם שולטים בזה או שזה שולט בכם? אני מדבר בעיקר לנשמות העתיקות. ההגדרה של נשמות עתיקות היא פשוטה ביותר. כל נשמה עתיקה היא בן-אנוש שעבר מאה, מאתיים ואפילו שלוש מאות חיים קודמים. חלקכם הייתם כאן מאז ההתחלה. למוריה הייתה יבשת קטנה שהחזיקה מעמד לאורך זמן, מבודדת במשך אלפי שנים ללא גלגול נשמות. הובאו לשם נשמות חדשות שאימנו אותן ולימדו אותן את כל דרכי הפלנטה, ועם הפליאדות עזרו. כמה מכם, נשמות עתיקות, יכולים להיקשר למקום בדרך שכזו? יש אפילו נשמות עתיקות שאומרות – "אינני יכול לזכור את למוריה, אך אני בהחלט זוכר את אטלנטיס". בואו נתיישר עם האינפורמציה הזו. אטלנטיס היא רעיון. לא מקום. זה רעיון של אי שטובע. ונחשו איזה אי טבע? למוריה. התחילו לחבר את הנקודות. הן האקאשה שלכם. למוריה לא טבעה לחלוטין, אך אתם לא ידעתם זאת, כי כל כך פחדתם מזה. אז לכל אלו המאמינים שהם אטלנטיים....אין באמת דבר כזה. זה רק רעיון לאור העובדה כי חזרתם על התסריט הספציפי הזה כל כך הרבה פעמים באקאשה שלכם. האי הטובע התקיים לפחות שלוש פעמים. קראתם לכל פעם כזו אטלנטיס והפכתם את זה לייחודי. כמה אנושי. כמה תלת מימדי מצידכם. אך זה גדול מזה. ישנה משיכה שהיא ניסוי כאן שהוא מדהים בהחלט עבור הנשמות העתיקות. אם מישהו מכם היה מקבל את ההזדמנות במתנה לשים על המסך את כל מה שהשגתם, את כל מי שהייתם, כמה מחזורי חיים, כמה מלחמות, כמה מגדרים, כמה ילדים, לא הייתם מצליחים לעשות מספיק סרטים אודותיכם ולצפות בהם במשך מחזור חיים שלם.

כל מה שעשיתם, כל מה שחוויתם, ואתם עשויים לאמר – "הייתי רגיל, פשוט, בכל מחזור חיים". יקירים, אלו מחזורי החיים בהם אנו חווים התנסויות משמעותיות. זה לא מעניין אותנו אם הייתם המלכה של זה...או המלך של זה...כי אלו אינם מחזורי החיים בהם למדתם משהו. אני מדבר על מחזור חיים בו הילדים שלכם מתו בלידה, או מחזור בו הייתם במלחמה וחזיתם כיצד אחיכם נהרג לצידכם, ואתם הייתם הבאים בתור...אני מדבר על חווית חיים משמעותית שנכנסת פנימה ומבגרת אתכם. וכל זאת בכדי שתוכלו לבוא לעוד גלגול ולהרגיש את האלוהות שבפנים, לדעת שיש לכם עזרה, שיד אלוהים מונחת בידכם, ותדעו כי אם תבכו, זה יהיה ראוי ולא ייחשב כחוסר איזון. אתם יודעים להתמודד עם דברים. זו הנשמה העתיקה. והיא זו שתחצה את הגשר באלגנטיות. זה כל כך חשוב שאתם כאן כנשמות עתיקות היום. ואם תבחרו לעבור לצד השני מחר, תשובו כנשמה עתיקה צעירה. תתעוררו עם כל הידע והאנרגיה שיש לכם היום. לצעירים יהיה קל יותר מאשר לכם. האם אתם מבינים עד כמה זה מאתגר לעבור את הסמן, לסחוב אנרגיה ישנה אל תוך החדשה, הדברים שאתם עוברים.....אתם נפרדים מאהובים שהעולם כבר לא התאים להם. ייטיב עמם להיוולד מחדש בתוך גוף בו רק האנרגיה החדשה תהדהד איתם, והם לא יצטרכו ללמוד כלל. האם אתם מבינים עם ההיגיון של זה עבור הפלנטה?

לא חשוב כמה זמן אתם חיים, יקירים, הנשמות העתיקות באות בחזרה נקיות, בהתלהבות, עם ידע והרבה יותר חוכמה ממה שיש לכם כיום, וללא צורך ללמוד דבר. איזו מערכת יפה. בינתיים יש לכם כל כך הרבה עבודה. הכל הוא תודעה. האם אתם יודעים עד כמה אתם אהובים? אתם ידועים על ידי האלוהים, אתם כאן בזמן הזה, זכרו כי ניתן לרפא כל מה שעובר בגופכם על ידי תודעה. מקצוע הרפואה הוא מופלא והמדע אף לוקח זאת לרמה אחרת ולגבהים אחרים. ואם תשלבו זאת עם התודעה שלכם, תוכלו לחיות המון זמן. בסופו של דבר, כשהדי אן איי שלכם מתקדם למקום בו האינייט (הגוף החכם שבפנים) הוא בהתיישרות עם התודעה הרווחת שלכם, ייבנה הגשר ואתם תפסיקו לחלות. מה דעתכם על גוף שמחלות לא יכולות להיכנס אליו? זה קורה כשהתדר שלכם גבוה מאד, והנה גיליתי לכם את אחד הסודות של המאה הזו. מה היא מחלה ומדוע אתם לוקים בה? כשתנוע לכיוון תדר גבוה יותר, 44%, עם שליטה על הביולוגיה שלכם, לא שליטה מודעת. לא כזו המסוגלת לגדל יד שלישית. אלא התודעה היודעת מה קורה בדם שלכם ללא הצורך לעשות בדיקת דם. התודעה יודעת. מה דעתכם על זה? האם זה הגיוני שתהיה לכם יותר שליטה על מי שאתם? תהיה לכם. וכשתהיו בתדר כל כך גבוה, יקירים, אז האנרגיה הנמוכה, התדר הנמוך, הבקטריות, הוירוסים, המחלות אפילו לא יביטו בכם. לא יהיה להם סיכוי.

אני יודע זאת כי ראיתי תהליכים כאלו בעבר. אלו שהזריעו אתכם עברו את זה. האבולוציה שלהם הייתה בדיוק כמו שלכם. אני יודע מה מגיע גם אם זה לא בדיוק באותו הקצב ובאותה הדרך, כי אתם בני-אדם. אך לאלוהים שבפנים יש אותה השפעה על כולם. אלו זמנים מרגשים והכול תלוי בכם ובכוס שלכם, האם היא חצי מלאה או חצי ריקה? זו בחירה חופשית אינדיבידואלית. אם תעשו ספין לדרמה שמסביב לזה, תבזבזו זמן יקר. המשיכו לחגוג מציאות שהיא באמת שלכם המתרחשת לנגד עינכם. אני מבקש שתלכו מכאן מרגישים את אהבת הבורא בתוככם ברמה מספקת בה תוכלו לאמר – "הכל טוב איתי. אני יודע מי אני, מדוע אני כאן, ואני אעבור דרך זה בחסד ובקלות". וכך הוא הדבר.

קריון קנדה – ראשי

כאן קריון. אני יודע היכן אני. אין מסתורין ברוח. אני אוחז בידי אינפורמציה משמעותית שעדיין לא הועברה בדרך הזו. מידע שלא ניתן בפומבי מעולם והוא מבלבל...ונפלא. אספקט חדש למחשבה. הגילוי הזה לא ישנה את מעשיכם והיום ואילך, אלא רק יוסיף הכרת תודה על מי שאתם. ישנה תכנית גדולה כאן, יקירים. ככל שאתם חיים זמן רב יותר ומקשיבים למילים האלו המגיעות ממקורות שונים בצד השני של הוילון, כך תיווכחו שהאנושות שעוצבה לרגע הזה יש מטרה, יש אהבה. בכדור של בחירה חופשית אתם נותרים לבד כשזה מגיע לתודעה. עלינו להשאיר אתכם לבד בכדי שתוכלו להחליט. וזה יוצר מחסום שקראתם לו – הצד השני של הוילון. זהו מחסום של בידוד...דיברנו על כך רבות, על כמה הייתם רוצים להגיע דרך המחסום, להדליק את האור, ללכת הביתה, ללא מבחנים, לחזור למקור.

אתם העובדים הנקראים עובדי אור. אתם אלו המשנים את הפלנטה הזו. התודעה, המודעות, כל זה באופן אינדיבידואלי מתחיל לעשות שינוי. כשאתם בוחרים לראות את החדשות, נראה כי הפלנטה הזו בצרות. זו לא הפעם הראשונה. השינוי גורם לכך והדבר הראשון שעליכם לעשות בצומת הזו הוא לדאוג לעצמכם. ואם זה אומר לכבות את החדשות, אז עשו זאת! התחברו להבנה ולהכרה שמה שאני אומר לכם הוא מדויק ונכון. מטרה, אהבה, חמלה, שינוי...זה מה שקורה על הפלנטה. החדשות יבואו וילכו. ואלו היוצרים בעיות בעולם, יבואו וילכו. זה האור שעושה את ההבדל. הוא גובר על החושך והחושך מגיב. פשוט. וככל שתעבדו עם הפאזל תוכלו לראות שהאור מנצח. החושך ימשיך להגיב בתודעת הישרדות כדי להציל את עצמו. אלו חדשות טובות. באופן כללי, אלו שלא יתפתחו ויתקדמו, פשוט ייעלמו. יבוא יום בו הדרך תהיה פנויה. ואלו היוצרים את בעיותיכם כרגע, ייעלמו דרך לידה ומוות. אך כל זה חדשות ישנות.

אני מעוניין להעניק לכם חשיפה של האבולוציה הבסיסית על פני הפלנטה. שותפי (לי) שמע זאת רק פעם אחת, בזמן פרטי שהענקתי לו עם ד"ר טוד אבוקייטיס. לעיתים קרובות זה טוד השומע את האינפורמציה תחילה. והסיבה לכך היא שהוא המורה והמאסטר באנרגיה של הפלנטה הזו כרגע. אלו חדשות שישנו כל ביולוג בפלנטה. הייתה תגלית בתקשור שנקרא – "הפיסיקה של התודעה" בה נאמר כי תודעה בעצם ניתנת למדידה ויש לה חוקים. אנו נכנסים לאזור שהוא אזוטרי בפיסיקה ובמטאפיסיקה המגדיר את מערכת היחסים בין המציאות והתודעה. האם הפיסיקה פועלת בעצמה ובני האדם סתם שוכבים על המיטה בזמן הניתוח הזה או שהם מספקים אינטראקציה? האם אחד משפיע על האחר? האם לטבע עצמו יש סוד? אוהו....יש לו ועוד איך. וזה סוד שאתם יכולים להביט עליו בעזרת סטטיסטיקה להוכחה. כשהמדע נעשה יותר בוגר והמחשבים שמודדים את מה שאתם קוראים ל- "מקרה", הם יכולים להוכיח כי ישנה תכונה של אמת במילותיי. תודעה היא אנרגיה. ומה אם הייתה אנרגיה גם בקבוצות סלולאריות? לא במוח, אלא אינטליגנציה המתרחשת בתוך קבוצות של תאים שמתפתחים. ולא תאים אנושיים בהכרח.

ומה אם יש תכונה שעדיין לא דיברו עליה? אתם יכולים לקרוא לה – "מודעות סלולארית" אם תבחרו. יש לה הרבה שמות. אתם עדיין לא שמעתם על כך. עד עתה. ישנו ניסוי פיסיקלי ידוע ששותפי (לי) הראה לכם שוב ושוב המוכיח כי ישנה אנרגיה בדברים פשוטים שהיקום עצמו מגיב אליהם. הניסוי אומר כי על ידי זה שאנו מתבוננים במשהו, אנו משנים את המציאות שלנו. זה כלל ידוע בפיסיקה. יש לו שמות רבים ויכול להגיע בדרכים רבות. בני-אנוש המתבוננים על משהו, יכולים לשנות את ה-משהו הזה. על זה אנו מדברים. האם זה אפשרי שישנן אנרגיות אחרות בחיים? ישנו מדען ידוע בשם מייקל דנתן. הייתה לו החוצפה לאתגר את תיאוריית דרווין. אותה תיאוריה המקובלת כיום בנוגע לדרך בה כל הדברים מתפתחים. חיים על הפלנטה, אפילו מתקופה קדומה לפני שביולוגיית הזרע שונתה על ידי הפליאדים. כיצד הגעתם הנה? האם איי פעם הבטתם על עצמכם ואמרתם – "איזה מבנה מדהים, כיצד זה נהיה כל כך טוב, כל כך מורכב ובמבנה כזה בפרק זמן כל כך קצר?" זו שאלה טובה. כעת יש לכם את המחשבים ואת היכולת לתכנת חיים. כמה זמן זה אמור לקחת?

דרווין טען כי האבולוציה של כל החיים ושל בני-האדם קרתה לא רק דרך בחירת הזנים, אלא דרך מוטציות ומקריות. החיים התמשכו, עשו מה שהם עושים כשהם בצורה, עד שמוטציה הופיעה בדרך מקרה....כמה פעמים אתם מתרבים עד שמופיעה מוטציה? ופתאום היא עשתה משהו טוב יותר, כי זו הייתה א-נורמאליות, שונה. בהתאם לדרווין, מאחר והמוטציה עשתה משהו טוב יותר, יש לזה תקדימים יותר מכל דבר אחר ויותר ועוד יותר מוטציות ייוולדו. יותר א-נורמאליות תצוץ. ואז תיווצר עוד סדרת מוטציות, במקרה. והזנים ישפרו את עצמם, במקרה, דרך המוטציות. וכך קרה שבכל פעם שנולד יצור שהיה לו סט טוב יותר של משהו...בין אם זה היה מוביליות או אינטליגנציה, היו מכתירים אותו למלך. ואז זה היה משתווה, ואחרים היו עוברים את הקו, גם במקרה. ואז...אלו עם מחשבי העל התחילו לשאול אודות זה. ואמרו: "אנו יודעים את הסטטיסטיקה של מוטציות, כי החיים עדיין קיימים. אנו יכולים לבחון את זה. אנו יכולים לתכנת את זה". הם שאלו את המחשב היקר שלהם כמה זמן זה לוקח בכדי לפתח את בן-האנוש למקום בו הוא נמצא היום, מהחיים שאנו מכירים על הפלנטה, מהמבנים הסלולאריים שנוהלו מתוך האוקיאנוס, כמה זמן זה ייקח? וכשהמחשב נתן תשובה, הם נהדפו אחורה והשתנקו, כי זה היה לוקח ממש הרבה זמן.....לא היינו נמצאים כאן, אף לא כחיה רב-תאית, כלום. שום דבר. וזה לא מה שקרה. האין-כך? יקירים,

משהו אחר קרה. האם אתם מבינים זאת? בכדי להביא אתכם למקום בו אתם נמצאים כיום, להתפתח בתוך הפלנטה הזו למה שאתם כיום....מהדרך בה הכל התחיל, הייתה חייבת להיות התערבות. שאלו את מייקל דנתן, המדען. הוא היה אומר לכם שהייתה חייבת להיות התערבות כדי שהחיים יתפתחו כל כך מהר בפלנטה, והוא אף נתן לזה שם: "עיצוב אינטליגנטי". זה שם מדעי. אתם אוהבים זאת והוא צדק. המדען שבתוכו לא האמין למה שקרה בהמשך. הוא ראה את התוצאה. המחשבים לא משקרים. האינטליגנציה של התהליך והבגרות של המוחות שלכם היום חייבת להביט בזה. כי כעת אתם יודעים. אתם עוצבתם, יקירים, להיות כאן. הייתה מערכת של מסלול מהיר במיוחד, שעדיין לא ניתן לשוחח עליה, כי ישנם תהליכים בתוך תהליכים בנוגע למבנה הסלולארי וכיצד הוא עובד ששותפי (לי) אינו יכול להעביר ללא הידע שעדיין אין לו. אז אעביר לו זאת בפשטות.

ישנה נדיבות של אלוהים על הפלנטה הזו המגשימה את עצמה בכל הדברים. אתם למדים זאת היום כרשת גאייה הנקראת – אמא טבע. ושותפי לא ידע זאת, הוא לא לימד זאת, אך אמא אדמה בעצמה, לא טבעית לחלוטין כפי שנאמר, כי אלו שהזריעו אתכם, היו כאן מן ההתחלה. הם עזרו ליצור את הכל. דמיינו פלנטה שיש בה צמיחה מואצת בכוונה. עיצוב נדיב שיגשים את האנוש מהר יותר מכל תכנית מדויקת. מה הסיכויים שתהיו אמיצים בצורה טבעית ותסכימו להוציא את התהליך שדרווין נתן לכם וקיבלתם אל מחוץ לתחום? לפני שתתחילו אפילו לחשוב שאני צודק, למבנה סלולארי יש אינטליגנציה נדיבה. זה המיטב שניתן לאמר כרגע. ישנו שדה הקיים סביב החיים. כל החיים. הוא הועצם ותוכנן במיוחד על ידי אלו אשר עזרו להקים את הפלנטה הזו ולהניחה במקומה. יקירים, חלק מהם הייתם אתם. והפלנטה הזו התפתחה מהר יותר מכל דבר אפשרי. הרבה יותר מהר. היה שם משהו שהתערב בבחירה הטבעית. זה אוקסימורון – אין שום דבר טבעי בזה. ואתם נדחפתם לתוך הקיום. למבנה סלולארי יש אינטליגנציה נדיבה. לא היו מוטציות מקריות. מבנה סלולארי בנה את הדבר הטוב הבא במהירות רבה. חיי הפלנטה הזו התפתחו דרך התערבות של אינטליגנציה, דרך הטבע שהיה נדיב בהתערבותו.

זה המיטב שאוכל לאמר לכם, שבן-האנוש המתפתח עוצב. אתם לא כאן במקרה. ואם ברצונכם להביט על הסטטיסטיקה, זו נקודה נוספת עבורכם לבחון. חברו את הנקודות. אולי יש מטרה לפלנטה הזו, אולי יש מטרה לבן האנוש הנמצא כאן לא במקרה, אלא עוצב בכוונת תחילה עם תודעת האלוהים. זו פלנטה אחרת לגמרי, וכשתוכלו לראות פלנטות אחרות שיש בהם חיים, וזה יקרה יום אחד, תוכלו לראות הבדל עצום בקו-הזמן. המדענים מגרדים את ראשם ואומרים – "איננו יודעים מה זה". איננו יודעים איך. אך הייתה גם הייתה התערבות ביג טיים". אתם התפתחתם בחלקיק זמן בהשוואה לבחירה טבעית. מה זה אומר לכם? בתהליך טבעי של בחירה חופשית, עליכם לשאול את השאלות בטרם נשיב עליהם. בחירה חופשית מכובדת, מבורכת, יפהפייה. ומה אם...העיצוב של האנושות היה מאלוהים? נדיב, יפהפה, מחוץ לאפשרות של הסיכוי, האם הייתם חושבים אחרת על כל מה שנאמר? אולי אתם כאן בכוונה. ואם כך, מה עוד יכול להיות בכוונה? זה כוח נדיב של הבורא היכול לברוא חיים עבורכם בפלנטה בחלקיק של זמן...האם אתם מאמינים כי בעודו כזה, הוא גם יכול לפתור עבורכם כמה בעיות קטנות? חהחהחהח זו אנרגיה שונה, אינפורמציה שונה. אבולוציה היא בהישג יד וכעת זה נעשה טוב.

כשהטבע האנושי מתחיל להתבגר ולצאת ממגרש המשחקים, כשאתם מתחילים לראות אחד את השני, מדינה למדינה, קבוצה קדושה לקבוצה קדושה אחרת, ומפסיקים לזרוק אבנים אחד על השני ולקרוא בשמות גנאי, כפי שעשיתם במשך כל כך הרבה זמן....אתם מתבגרים ורואים את המשותף שאתם חולקים, אפשר לאחוז ידיים ולשיר שיר הלל לאלוהים הנדיב. אלוהים אחד בכל כך הרבה צורות, בכל כך הרבה אמיתות, שיש לו דבר במשותף עם הכל – אהבה, חמלה. וזו האמת שהולכת לשנות את העולם. לא במהירות, אז זה יקרה. אתם עומדים בפתחו של השינוי, בתחילת הנבואה. מדענים יכלו להוכיח זאת. השדה מסביב לשינוי באופן כללי שיש לו אינטליגנציה שמעולם לא חשבנו שהיא קיימת. ללא מוח, ללא מערכת מרכזית, עדיין יש משהו שם....רב-מימדי, בהחלט, מעט קוונטי, לכו למצוא את זה. מגיעה לכם האמת, נשמות עתיקות. וכך הוא הדבר.

Racheli Ganon – Master Chanel Healer of Divine Source (Planetary Service)


כל הזכויות שמורות לרחלי גנון

Created by GoWeb