• Racheli Ganon

קריון קנדה - האנוש החדש


קריון קנדה - האנוש החדש

קריון – האנוש החדש

אנו מתקשרים אליכם מתוך הקול האנושי. אם היינו מתקשרים איתכם דרך אבן או עץ, כבר הייתם מעריצים אותם, ובמקביל היה כבר מישהו שהיה עוקר את העץ וזורק את האבן. זהו הטבע האנושי.

הדבר החשוב הוא להרגיש את האלוהים שבפנים. אנו רוכשים כל כך הרבה כבוד לאומץ שלכם. עברתם מאנרגיה ישנה לחדשה, בה נמצאת הבטחה חדשה ופוטנציאל עצום לשיפור.

כעת אלמד אתכם משהו מיוחד – כיצד אתם משתנים. בני אדם הופכים לסוג חכם יותר של אנרגיה. אך לחוכמה יש הרבה צורות. היא לא בהכרח רק בתודעה. הגוף שלכם, המבנה הסלולארי שלכם, האינטלקט שלכם – כל זה מוגבל ברמה מסוימת. מנוע הגוף שאנו קוראים לו די אן איי עובד רק בשליש מהאפקטיביות שלו. הוא תוכנן בצורה כזו שתהיה לנו יותר תוחלת חיים ממה שיש לנו כעת. ה-די אן איי שיש לכם, האינטלקט שיכול להיות לכם, החיבור לצד השני של הוילון שיכולתם לקבל, הכל מותנה ביעילות שהיא גדולה ממה שיש לכם, אתם נעים לכיוון הזה. אנו מהדהדים בכם בצורה יפהפייה ואמיתית. אל תתרגמו זאת למספרים. מספרים נועדו רק להבהרה. כשאנו עוסקים באנרגיות רב-ממדיות, איננו יכולים להשתמש במונחים ליניאריים.

האבולוציה של בני-האדם, של כולכם, לא רק הנשמות העתיקות, הולכת למקד את עצמה ברמת היעילות אשר בדי אן איי. הנשמות העתיקות הן הראשונות לראות ולהשתמש בזאת. המשמעות היא כי אתם, כמורים, תלמדו זאת לאחרים שאינם מסוגלים לראות ולהשתמש בזה בקלות כמותכם.

לכן, הנשמות העתיקות, שאינן קבוצת עילית, הם פשוט הקבוצה המבוגרת יותר. אלו שיש להם הבנה גדולה יותר וחוכמה גדולה במיוחד היודעת מה לעשות עם זה. ניתן לראות זאת כעת. הצעירים יותר, הנשמות הצעירות יותר הנמצאות על הפלנטה, שלא היה להם ניסיון חיים כמו שלכם, גם הן יראו כי יש לכם משהו שלהם אין. חלקם ידחו אתכם בגלל זה, והשאר ירצו שיהיה להם מה שיש לכם. הנשמות העתיקות ייחשפו יותר ויותר עם החוכמה והשיפורים, והצעירים ירצו בזה גם. בסופו של דבר, מטרתכם תהיה להביא אותם להתיישרות עם מה שאתם יודעים. אני רוצה לבכות. עולם בו הציוויליזציה מתחילה לגדול, בו אנו מבחינים בעתיקים על פי מספר מחזורי החיים שהם חיו, במקום במספר השנים בהם בילו ומבלים על פני האדמה. נשמות עתיקות וותיקות יכולות להיות בנות 20 ואנשים יפלו לרגליהם, כי יראו את החוכמה שלהם, ולא בהכרח את הקמטים שעל פניהם. ההבחנה תגיע ממקום לגמרי אחר במוח. כולם יזהו אתכם וידעו מי אתם. חלקכם תהיו מבוגרים וחלקכם צעירים ולא יהיו הבדלי דורות ביניכם. כי כולם יחלקו חוכמה סימולטנית ומסונכרנת.

קיים הבדל עצום באבולוציית האנושות לגבי כל מה שהולך לקרות בגופכם. כעת אתם מתפקדים בגוף שהוא בשליש מהפוטנציאל שלו. עדיין קיימים נושאים לא פתורים בתוככם, וזה מרגיש כאילו הגוף שלכם עושה לכם דברים....זה לא המקרה. הוא עושה דברים בנפרד מכם, כי עדיין לקיים אצלכם הגשר בין המחשבה המודעת והמבנה הסלולארי. בפיסיות, אתם נדבקים במחלות, יש נושאים רבים בהם אתם נלחמים כל ימי חייכם, כגון – בריאות, מה טוב עבורכם, מה פחות, כל הדברים הללו יתחילו לתקן את עצמם בגוף שמתחיל להתפתח ולדעת מה קורה מבחינה תודעתית וסללולארית. תהיה לכם הבחנה חדה באוכל. כשתכנסו לחנות, תרגישו את התדר ותדחו את זה או תאמצו. האם יש לכם מושג מה שינוי שכזה יעשה למכירות של היצרנים? כשאנשים יתחילו לקנות על פי אינטואיציה, תהיה לזה השפעה שתהדהד. אבולוציה אנושית. יהיה שינוי גם בדברים הבלתי יעילים בגופכם שאין לכם שליטה או השפעה עליהם.

כבר ציינו כי האינטואיציה שלכם מתחדדת. תוכלו להתחיל לראות את החיבורים בין המוח, הלב והחוש האינטואיטיבי. תתחילו להכיר את מערכת הגוף שהיא הרבה יותר רחבה ממה שהמדע מספר לנו. זכרו. מה שאינו ידוע – אינו ידוע וזו אינה אשמתו של אף אחד. בני-אדם מתחילים להתפתח, תחילה הם ירכשו חוכמה ובה הנכונות לחזות בשינוי התודעה. תהליך התעלות. התאים שבגוף יתחילו להשתנות. זהו חלק מהמודעות הסלולארית. יש נושא גדול נוסף שעדיין לא שוחחנו עליו. חלקכם מוטרדים ממשהו שאינכם יכולים לשלוט בו. זה נפלא, נשמות עתיקות, שיש לכם אקאשה שזוכרת. אך כשהגוף שלכם מתפקד רק ב-33% הוא אינו יכול לשלוט באינפורמציה שהיא מספקת. לעיתים אתם מקבלים אינפורמציה שהיא טראומה מחיים קודמים מהפעם האחרונה בה נהרגתם וכיצד זה משפיע עליכם בחיים אלו? ללא שליטה. אתם הולכים לישון, יש לכם חלומות, לעיתים מטרידים באופן מיוחד ואף חוזרים על עצמם. ברצונכם לדעת מהיכן הם מגיעים? מאנרגיית האקאשה, בדרך כלל מהחיים המידיים האחרונים, או אלו שלפניהם. או ממחזור חיים קצר בו משהו קרה. זה נשאר ונדבק בכם. אינכם יכולים לשלוט בזה. אם תלכו למתקשר המומחה לחיים קודמים שמתנותיו נמצאות לשם עזרה לאנושות, ואם מתנתו מדויקת, הוא יעזור לכם לראות ולשחרר את זה. ואז תוכלו לכתוב מחדש את מאורעות העבר.

חלק משיטות הריפוי בפלנטה הזו, כפי שאמרנו בשבוע שעבר, אינן מבוססות על כימיה. כבר לא. הן מבוססות על אנרגיה. והאנרגיה שאנו מדברים עליה בעיקר היא אנרגיה של ידע, חוכמה ותודעה. כשאתם מגלים משהו ויודעים משהו, אז ניתן לתקן אותו ולתכנת אותו מחדש. היום למדתם את דיבור הגוף. אתם מדברים למבנה הסלולארי שלכם, הוא עוזר לכם ומדבר אליכם חזרה, אתם למדים דברים, מרפאים את עצמכם וממשיכים הלאה. חלקכם מתוסכלים כי אתם יודעים את האמת ואינכם מגיעים אליה...הפסיקו להילחם בזה, כדי שהאנרגיה תתמוך בזה. אל תנסו לפתור את זה, רק אמרו לעצמכם: " אלוהים היקר, תודה לך על החיבור שנתת לי היום. כי זה הולך להיות שונה מעתה ואילך. אני בשליטה." זו האבולוציה שלכם. העובדה שאתם מבקשים את זה מחוללת אנרגיה של פיתרון. עצם ההכרה בידיעה כי אתם יכולים לעשות זאת, יוצרת פעולה הנקראת – מודעות הגוף. אינכם צריכים להילחם בזה. רק להכיר בעובדה שזה נמצא.

עצרו לרגע וחגגו את כוחן של הנשמות העתיקות, הסינכרוניות ששמה אתכם בקבוצה כזו, ולהקשיב לבן משפחה (קריון) המספר לכם חדשות טובות. לא משנה מה ניצב בפניכם על הפלנטה באופן חברתי, לא משנה מה אומרים בחדשות שלכם, הכל מתחיל בכם. מה מתחיל מהקטן לגדול. אחד בכל פעם. בני-אדם ישתנו. התוצאה תהיה חוכמה גדולה יותר, קבלה או אי קבלה של מזונות, פוליסות, גישות, הכל. וכשזה יקרה לאורך כל הגלובוס, בסופו של דבר, תדליקו את החדשות והן לא יהיה כפי שהן כיום. אתם חסרי סבלנות. אני אומר לכם כי אנרגיה חדשה הגיעה ואתם פותחים את הטלוויזיה ואומרים: "אינני רואה זאת". עליכם להבין כי אתם מובילים זאת באמצעות הדברים שאתם עושה היום ולא לפי מה שהטלוויזיה מראה. השינויים שאתם עושים היום, ישפיעו על אחרים מחר וגם הלאה. הפלנטה משתנה לאט. סוציולוגים יאמרו לכם שהיו רק ארבעה שינויים משמעותיים בעשייה מאז תחילת האנושות. ועדיין, ישנה האצה משמעותיים בשינויים. כל זה הוא חלק מהכיול מחדש שלכם.

בואו נחזור לאקאשה. מה עברתם נשמות עתיקות? אומר לכם את האמת. מה עברתם? הכל. עברתם הכל. כל מה שאתם חושבים עליו – עברתם אותו. וכשניסיון אנושי כולל כל כך הרבה דברים, במיוחד באנרגיה ישנה בה לא הייתה לכם נוחות של בריאות, ריפוי, הבנה, ידע. אמרנו כבר כי בני האדם נוטים להתגלגל מחדש בקבוצות אקאשיות. בעבר הן נקראו קבוצות קארמה אך כעת אנו משחררים אנרגיה קארמטית כי הנשמות העתיקות אינן זקוקות לזה יותר. אתם נוטים להתגלגל לאותן מקומות עם אותן משפחות, למשך זמן מסוים וממשיכים הלאה. מה גורם לכם לגור בעיר קטנה בקנדה, למשל? כמה מכם עבדו את האדמה כעתיקים כאן? כמה ילדים איבדתם? מה הייתה תגובתכם לזה? האם זה מופיע בחלומותיכם? אתם הופכים להיות רגישים יותר ומתקרבים לחוצץ רב-מימדי של חוכמה, הכרה, הגוף הופך לחכם יותר והתהליך יביא עמו בריאות מנטאלית גדולה יותר. הגוף יאפשר לכם להשתמש במשהו חדש – פילטרים אקאשיים. תוכלו לשלוט בחומר המגיע אליכם. מה זה אומר? אם יש זיכרון בלתי ראוי המשפיע על חייכם, כל שעליכם לעשות הוא להכיר בו בגופכם ולאמר: "איננו חפצים בזיכרון הזה, כי הוא משפיע עלינו במחזור החיים הנוכחי. הגוף שלכם, האינייט שלכם, המבנה הסלולארי שלכם – זה הכל אתם. זו לא ישות אחרת.

האקאשה שלכם אינה נמצאת במקום אחר בו מישהו אחר לוחץ על הכפתור עבורכם. זה רק מרגיש כך כשאתם פועלים בשליש מהכוח שלכם. אינכם שולטים על החלומות, וגם לא על האנרגיות, וחלק מההרגלים שלכם מגיעים מחיים קודמים. חלק מהדברים שאתם מגיבים להם היום נובעים מדברים שלא הסתיימו בעבר. דבר מזה אינו נכון יותר לנשמה עתיקה המתקדמת בחוכמתה. אינכם צריכים להיות מוטרדים יותר. אלו חדשות טובות – בקרה על הפילטרים של האקאשה. החלומות שלכם מגיעים מהתת-מודע, מהדואליות המנסה להגיע אליכם. זו הבחירה שלכם שתמיד הייתה. יש לכם את הידע של אור וחושך ועם מה שאתם בוחרים לעבוד, אין שום קשר לאקאשה. אך הרבה ממה שאתם כיום מושתת על מי שהייתם. אני אומר לכם כי תהיו מסוגלים לנקות את זה, כשתיפטרו מהדברים הפחות נאותים המגיעים אליכם מגלגולים קודמים.

האם אתם מאמינים בזאת? במידה וכן – תוכלו לשנות את זה. זה יהפוך להיות תפיסה של מציאות. תתחילו לעבוד עם זה, תתחילו לדבר עם הגוף כפי שמדברים לחבר, כי הוא חבר שעובד טוב יותר, מודע יותר, התאים מקשיבים. האקאשה שלכם היא חלק רב-ממדי מהדי אן איי שלכם. בנו לכם היגדים ואמרו אותם מתי שתבחרו. הרי זה אתם שמדברים אליכם. פשוט אמרו – " אקאשה יקרה, כעת יש לנו כוח, דרך, חוכמה והתעלות על מה שמטריד אותנו (אותנו – לא אתה, לא אני, לא הם). אנו הולכים כעת לסנן את האקאשה. תן לנו את הדברים שעלינו לדעת ופזר את הדברים שאיננו צריכים לדעת".

במקום סידרה יציבה של מחשבות בלתי נשלטות, רגשות ואנרגיות הבאות אליכם ומטרידות אתכם בדרכים המעצבים את חייכם, כעת יש לכם שליטה. ממש כמו כל דבר אחר, זה חדש, ייתכן ולא תוכלו לעבוד עם זה במיידי, חלקכם כן, כי כל דרך היא ייחודית. ישנן נשמות עתיקות המפעילות זאת מיידית ומשיגות תוצאות. ואחרים, שרק למדים את התהליך, את הרגשות, האמונה. להם ייקח זמן רב יותר. אל תכו את עצמכם אם אינכם מקבלים מיידית, תכונה כל כך אנושית מצדכם. תנו לזה זמן.

לחוכמת העתיקים היה משהו במשותף. הם הביטו על הזמן בצורה שונה ולא היו לכם כלים מודרניים כפי שיש לכם כיום. כשהם רצו לתקשר עם חבר בחלק אחר של המדינה, היו כותבים פתק בדרך שלהם ומקבלים תשובה תוך כמה חודשים. איזו מערכת!! והם אהבו את זה. הם הבינו כי איכות לוקחת זמן. אלו העתיקים הנמצאים גם בכם. כי אתם העתיקים של עצמכם. הגיע הזמן לא רק לסנן את האקאשה, אלא לעשות משהו פרו-אקטיבי. לקרוא לכל הדברים שעליכם לדעת כיום. שבלטו בחיים קודמים אצלכם כי היו חיוביים, כי הם הצילו את חייכם, כי הם נתנו לכם שלווה ונחמה, כי הם היו מאלוהים. זה המסר לעכשיו. התעלות וחוכמה רוחניים רק מתחילים על הפלנטה. והנשמות העתיקות מקבלות את זה קודם. הן מלמדות את האחרים. זו ההתחלה. חיכינו לכם, חיכינו לזמן הזה, למקום הזה. חשבו על זה. דברים אינם תמיד כפי שאתם מאמינים שהם.

אנו בוכים משמחה שהגעתם לנקודה הזו בה אנו יכולים לבסוף להתחיל לתת לכם מעט זרעים של אמת שיעשו שינוי בחייכם. חזרו מכאן שונים. וכך הוא הדבר.

Racheli Ganon – Master Healer Chanel of Divine Source (Planetary Service)


כל הזכויות שמורות לרחלי גנון

Created by GoWeb